Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

@Mariam08 κ εμένα τέτοια μου λένε κ γίνομαι λιώμα.... 🥺

@Ε.Γ.Α. γιατί ένα μήνα να τις δεις κορίτσι μου? Όσο για την ερώτηση σου πόσες μέρες ακόμα....... έχουν μείνει 18!!!!!!! 🥰🎉🎉🎊

18 μερες;;;;;; Πω πω φτανει η δικη σου στιγμη κοριτσι μου!!! Με το καλο!!! Θα εισαι η πρώτη της παρέας δλδ;;❤️🙏🥰🥰🥰🙂🙂🙂😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον δε νιώθω μόνη μου αυτούς τους πόνους 😂

Νερο δυστυχώς δεν πίνω και πρέπει να πιεστω πολύ ! 

@Christine_νομίζω 35η !! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Τουλάχιστον δε νιώθω μόνη μου αυτούς τους πόνους 😂

Νερο δυστυχώς δεν πίνω και πρέπει να πιεστω πολύ ! 

@Christine_νομίζω 35η !! 

 

36η ξεκινάει ο 9ος αλλά από 35η και μετά δεν αντιμετωπίζουν προβλήματα τα μωράκια που γεννιούνται ! 

Νερό να πίνεις κάνει καλό γενικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

18 μερες;;;;;; Πω πω φτανει η δικη σου στιγμη κοριτσι μου!!! Με το καλο!!! Θα εισαι η πρώτη της παρέας δλδ;;❤️🙏🥰🥰🥰🙂🙂🙂😍😍

Ναι!!!!!!!! Απίστευτο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Froufro, δλδ σε 18 μέρες μπαίνει το πρώτο μας μωράκι ???? 💗💗💗💗💗 Η Χρύσα μας ερχεταιιιιιι

Από μαμά Φεβρουαρίου λόγω εβδομάδων, γίνομαι μαμά Ιανουαρίου..... αλλά εγώ θα μείνω μαζί σας 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να σας Ρωτησω. Όταν έχουν λοξυγκα, έχετε παρατηρήσει σε ποιο σημείο το νιώθετε; ψηλά ή χαμηλα; προσπαθώ να καταλάβω αν ο μπέμπης μου έχει γυρισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Είσαι η επόμενη...... ❤

Αυτό είναι αλήθεια 😱😳 

Είναι σοκαριστικό ! 

Έχω πάντως το ίδιο συναίσθημα με το πρώτο νομίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam08 είπε:

Κορίτσια, να σας Ρωτησω. Όταν έχουν λοξυγκα, έχετε παρατηρήσει σε ποιο σημείο το νιώθετε; ψηλά ή χαμηλα; προσπαθώ να καταλάβω αν ο μπέμπης μου έχει γυρισει

Εμένα κάνει μια χαμηλά μια πιο ψηλά. Το τελευταίο διάστημα όμως νομίζω μόνο χαμηλά. Εσύ που τον αισθάνεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Κορίτσια, να σας Ρωτησω. Όταν έχουν λοξυγκα, έχετε παρατηρήσει σε ποιο σημείο το νιώθετε; ψηλά ή χαμηλα; προσπαθώ να καταλάβω αν ο μπέμπης μου έχει γυρισει

Να σου πω την αλήθεια το νιώθω σε όλο το μπροστινό μέρος της κοιλιάς 🤷‍♀️ πετάγεται ολόκληρη.... άσε που ενοχλείται το κορίτσι κ αρχίζει κ αντιδρά, χέρια πόδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Εμένα κάνει μια χαμηλά μια πιο ψηλά. Το τελευταίο διάστημα όμως νομίζω μόνο χαμηλά. Εσύ που τον αισθάνεσαι;

Κι εγω την ιδια αισθηση εχω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Εμένα κάνει μια χαμηλά μια πιο ψηλά. Το τελευταίο διάστημα όμως νομίζω μόνο χαμηλά. Εσύ που τον αισθάνεσαι;

Στην αριστερή πλευρά και λίγο κάτω από τον αφαλο, στο πλάι. 

Προσπαθω να καταλάβω αν γύρισε, πριν 2 βδομαδες είχε τα πόδια κατω και το καταλάβαινα γιατί όλες οι κινησεις/κλωτσιες ήταν πολύ χαμηλά και με ενοχλούσε. Τωρα νιωθω ψηλά κάτω απο το στηθος. Λέτε να γύρισε ρε κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Στην αριστερή πλευρά και λίγο κάτω από τον αφαλο, στο πλάι. 

Προσπαθω να καταλάβω αν γύρισε, πριν 2 βδομαδες είχε τα πόδια κατω και το καταλάβαινα γιατί όλες οι κινησεις/κλωτσιες ήταν πολύ χαμηλά και με ενοχλούσε. Τωρα νιωθω ψηλά κάτω απο το στηθος. Λέτε να γύρισε ρε κορίτσια; 

Γυυυυυυρισε ναιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Γυυυυυυρισε ναιιιιιι

Αχ μακάρι. Κ εγω αυτο πιστεύω αλλά δεν θελω να λέω κ μεγάλες κουβέντες. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam08 είπε:

Αχ μακάρι. Κ εγω αυτο πιστεύω αλλά δεν θελω να λέω κ μεγάλες κουβέντες. 

 

Έτσι που το περιγράφεις φαίνεται να έχει γυρίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Αχ μακάρι. Κ εγω αυτο πιστεύω αλλά δεν θελω να λέω κ μεγάλες κουβέντες. 

 

Σε ποια εβδομάδα είσαι ;

Αφού το αισθάνεσαι εκεί έχει γυρίσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι ;

Αφού το αισθάνεσαι εκεί έχει γυρίσει! 

33η. 

Εκτός αν έχει κ το κεφαλι κ τα ποδια πάνω. Νιώθω κ κατι πιέσεις χαμηλα όμως. Τι να πω, θα δείξει σε 14 μερες έχω γιατρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

33η. 

Εκτός αν έχει κ το κεφαλι κ τα ποδια πάνω. Νιώθω κ κατι πιέσεις χαμηλα όμως. Τι να πω, θα δείξει σε 14 μερες έχω γιατρο. 

Πιστεύω ότι έχει γυρίσει αλλά και να μην έχει γυρίσει είναι νωρίς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariam08 και @Froufro επειδη μενουμε σε μικρο νησι εγω με τη μικρη θα μεινουμε εδω στο πατρικο μου μεχρι να γεννησω αλλα οι μεγαλες θα επιστρεφουν με τον αντρα μου γιατι θα εχουν σχολειο. Οποτε θα τους δω παλι στη γεννα. Τωρα ειμαστε ολοι μαζι και ειναι ωραια!!!! Οταν σκεφτομαι οτι θα φυγουν ομως παει το δακρυ κορομηλο.... Τωρα λενε οτι ισως δεν ανοιξουν και κανουν διαδικτυακα. Θα δουμε. Αν δεν ανοιξουν θα φυγει για λιγο μονο ο αντρας μου και θα ξαναερθει γρηγορα! Οποτε αναμονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Mariam08 και @Froufro επειδη μενουμε σε μικρο νησι εγω με τη μικρη θα μεινουμε εδω στο πατρικο μου μεχρι να γεννησω αλλα οι μεγαλες θα επιστρεφουν με τον αντρα μου γιατι θα εχουν σχολειο. Οποτε θα τους δω παλι στη γεννα. Τωρα ειμαστε ολοι μαζι και ειναι ωραια!!!! Οταν σκεφτομαι οτι θα φυγουν ομως παει το δακρυ κορομηλο.... Τωρα λενε οτι ισως δεν ανοιξουν και κανουν διαδικτυακα. Θα δουμε. Αν δεν ανοιξουν θα φυγει για λιγο μονο ο αντρας μου και θα ξαναερθει γρηγορα! Οποτε αναμονη!

Ωωωω μάλιστα! Δεν είχα καταλάβει ότι είσαι κ εσύ σε νησί 🤗 Υπομονή!!! Όντως ακούγεται ότι θα είναι διαδικτυακό το μάθημα με το άνοιγμα... για να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Mariam08 και @Froufro επειδη μενουμε σε μικρο νησι εγω με τη μικρη θα μεινουμε εδω στο πατρικο μου μεχρι να γεννησω αλλα οι μεγαλες θα επιστρεφουν με τον αντρα μου γιατι θα εχουν σχολειο. Οποτε θα τους δω παλι στη γεννα. Τωρα ειμαστε ολοι μαζι και ειναι ωραια!!!! Οταν σκεφτομαι οτι θα φυγουν ομως παει το δακρυ κορομηλο.... Τωρα λενε οτι ισως δεν ανοιξουν και κανουν διαδικτυακα. Θα δουμε. Αν δεν ανοιξουν θα φυγει για λιγο μονο ο αντρας μου και θα ξαναερθει γρηγορα! Οποτε αναμονη!

😔😔😔😔 Σκέψου ότι δεν είναι για πάντα ! Είναι για λίγο μόνο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ωωωω μάλιστα! Δεν είχα καταλάβει ότι είσαι κ εσύ σε νησί 🤗 Υπομονή!!! Όντως ακούγεται ότι θα είναι διαδικτυακό το μάθημα με το άνοιγμα... για να δούμε 

Ναι σε νησακι με ελαχιστη ιατρικη περιθαλψη. Τωρα ομως ειμαστε στο πατρικο μου οπου και θα γεννησω. Τα ξερεις εσυ αυτα! Δυσκολα βεβαια αλλα ομορφα στο νησι!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

😔😔😔😔 Σκέψου ότι δεν είναι για πάντα ! Είναι για λίγο μόνο !!

Αυτο το σκεφτομαι οντως! Στην προηγουμενη γεννα ειχα παρει τα παιδια για τρεις μηνες εδω στο σχολειο και μετα γυρισαμε ολοι μαζι αλλα τωρα δεν θελουν με τιποτα. Οποτε μονο αν κανουμε διαδικτυακα θα μπορεσουν να μεινουν εδω... Για να δουμε πως θα πει.... Πολλα τα κρουσματα παντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...