Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειδα και εφριξα!!!


Recommended Posts

κοριτσια ψαχνοντας στο διαδικτυο κοιταξτε τι ανακαλυψα!!!αν ειναι δυνατον.....ποπο ανωμαλια στον κοσμο...

τι λετε γιαυτο;;;;;;;

http://www.bulgarmark.org/macedonia.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να καταλαβω τι επαθε!! το ανοιξα 2 φορες και τωρα δεν ανοιγει....προσπαθηστε απο το coogle να μπειτε πληκτρολογωντας

μακεδονια:Απο που και ως που ελληνικη;Μacedonia is not greek

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστους να λενε οτι θελουν η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ .Δυστυχως εμεις οι απλοι πολιτες μπορουμε ακόμα και τζαντιζομαστε με κατι τέτοια ενω οι πολιτικοι σκασιλα τους οτι λενε ειναι μονο για τη θεση και κατα βαθος μπορει να πουλησουν όλη την ελλαδα στο λεπτο

Το 2002 ειχα παει διακοπες στη καλυμνο αυτο το υπεροχο νησι με τους καλυμνιοτες να διασκεδαζουν ολα τα σημαντικα γεγονοτα ριχνοντας δυναμιτη οπως λοιπον πηγαιναμε για μπανιο σε ενα μερος βορειαστη καλυμνο χτυπησε το κινητο μου ηταν μυνημα ξερετ τι εγραφε ; αλως ηρθατε στην τουρκια και ειμασταν σε ελληνικο εδαφος τα πηρα στο κρανιο ετρεξα σε κατι ντοποιους και το εδειξα και οι ανθρωποι μου ειπαν οτι αυτη ειναι μια πολυ παλια ιστοτια .Τους ειπα μα εχετε ενημερωση το υπουργειο αμηνας ;με κοιταξαν και γελασαν μου λεει ενας κυριος αντε κοπελα μου κανε το μπανιο σου .Τα ξερουν αλλα δεν κανουν τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτος του οτι ειναι πολυ καγκουρικο το ολο concept ειναι και ηλιθιο!!!

Εγω προσωπικα δεν ειμαι ρατσιστρια ομως σαν Θεσσαλονικια και βερα Μακεδονισσα ε...δεν τους παω τους ΣΚΟΠΙΑΝΟΥΣ.

Σκοπιανοι μια ζωη θα λεγονται ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ!

ΛΙΜΑΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πεισ βρε κοριτσι μου ο καθενασ ζει σε μια ουτοπια,η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ και ασ μην θελουν να το χωνεψουν......για αυτο υπαρχουν αρκετα χωνευτικα στο εμποριο:silly: :silly:

ΒΑΝΙΑ αυτα τα μηνυματακια τα εχω παρει και εγω αρκετεσ φορεσ.....:angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φ Ο Β Ε Ρ Ο.....Ευχομαι και ειμαι σιγουρη οτι κατι παρομοιο θα εχουμε κανει κι εμεις....παρολα αυτα εγω στενοχωριεμαι...

Δεν ξερω τι να πω να θυμωσω να φωναξω....

Ειναι καταστασεις και θεματα πολυ βαρια....αντε να βγαλεις ακρη με τετοιους ανθρωπους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ΞΕΠΟΥΛΙΟΜΑΣΤΕ!!!! Εχουμε μαθει να σκυβουμε το κεφαλι και να δηλωνουμε ΚΑΤΩΤΕΡΟΙ σ'ολους!!! Εχουμε μια ιστορια που δεν τιμουμε!!!

Αναφερομαστε στους "αρχαιους ημων προγονους" αλλα στην ουσια ντρεπομαστε ως ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ!!! Κι απο εκει ξεκιναει η ριζα του κακου!!!!

Στους τουριστες ειμαστε σφουγγοκωλαριοι και στον διπλανο μας Ελληνα...."μαγκες"...:angry: Δεν εχουμε μαθει να αλληλοστηριζομαστε και να υπερασπιζομαστε τον ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ μας!!! Ειμαι απο ενα τουριστικο μερος που ολες σχεδον οι πινακιδες των μαγαζιων ειναι στα Αγγλικα!!! (οχι στα Ελληνικα ΚΑΙ Αγγλικα.... ΜΟΝΟ Αγγλικα!!!)

Μαθαινουμε ξενες γλωσσες οχι για μορφωση....αλλα για τα ΦΡΑΓΚΑ!!! Για να εξυπηρετησουμε καλυτερα ολους οσους ερχονται για διακοπες και δεν εχουν μπει καν στον κοπο...να μαθουν 2 λεξεις για να συννενοηθουν!!!!

Πηγαινουμε στην Γαλλια και ακομα κι αν ξερουν Αγγλικα.... σου μιλανε μονο Γαλλικα!!! Κι επιστρεφουμε μουτρωμενοι και τους αποκαλουμε ΣΩΒΙΝΙΣΤΕΣ!!!!:blink: Εγω προσωπικα τους παραδεχομαι!!!!

Στο βορειο κομματι της Κερκυρας.... καθως περνας με το αυτοκινητο.... το κινητο δεχεται ενα μηνυμα: "vodafone albania....welcome to albania.."

:angry: :angry: :angry: και απο κει και περα πιανεις για μερικα χιλιομετρα μονο vodafone αλβανιας!!:blink:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι αλλο θα δουμε απ'αυτους δεν ξερω! Πως επιτρεπουν την υπαρξη σ'αυτα τα site; Ειναι απαραδεκτο και εντελως ανιστοριτο. Δεν μπορει καποιος να του κανει delete;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Κοριτσια ΞΕΠΟΥΛΙΟΜΑΣΤΕ!!!! Εχουμε μαθει να σκυβουμε το κεφαλι και να δηλωνουμε ΚΑΤΩΤΕΡΟΙ σ'ολους!!! Εχουμε μια ιστορια που δεν τιμουμε!!!

Αναφερομαστε στους "αρχαιους ημων προγονους" αλλα στην ουσια ντρεπομαστε ως ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ!!! Κι απο εκει ξεκιναει η ριζα του κακου!!!!

Στους τουριστες ειμαστε σφουγγοκωλαριοι και στον διπλανο μας Ελληνα...."μαγκες"...:angry: Δεν εχουμε μαθει να αλληλοστηριζομαστε και να υπερασπιζομαστε τον ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ μας!!! Ειμαι απο ενα τουριστικο μερος που ολες σχεδον οι πινακιδες των μαγαζιων ειναι στα Αγγλικα!!! (οχι στα Ελληνικα ΚΑΙ Αγγλικα.... ΜΟΝΟ Αγγλικα!!!)

Μαθαινουμε ξενες γλωσσες οχι για μορφωση....αλλα για τα ΦΡΑΓΚΑ!!! Για να εξυπηρετησουμε καλυτερα ολους οσους ερχονται για διακοπες και δεν εχουν μπει καν στον κοπο...να μαθουν 2 λεξεις για να συννενοηθουν!!!!

Πηγαινουμε στην Γαλλια και ακομα κι αν ξερουν Αγγλικα.... σου μιλανε μονο Γαλλικα!!! Κι επιστρεφουμε μουτρωμενοι και τους αποκαλουμε ΣΩΒΙΝΙΣΤΕΣ!!!!:blink: Εγω προσωπικα τους παραδεχομαι!!!!

Στο βορειο κομματι της Κερκυρας.... καθως περνας με το αυτοκινητο.... το κινητο δεχεται ενα μηνυμα: "vodafone albania....welcome to albania.."

:angry: :angry: :angry: και απο κει και περα πιανεις για μερικα χιλιομετρα μονο vodafone αλβανιας!!:blink:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

εχεις δικιο φιλεναδα!!!!Ακριβως ετσι ειναι τα πραγματα πες ταααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΥΜΩΣΑ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ ΛΥΠΗΘΗΚΑ...

ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ...

ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ "ΦΑΝΕ"!

ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥΣ ΕΞΟΡΓΙΣΜΕΝΟΥΣ ΣΚΟΠΙΑΝΟΥΣ (ΑΣ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ)..

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

ΓΙΑ EΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ..

ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ.KAI ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΑ "ΜΕΓΑΛΑ ΚΕΦΑΛΙΑ"..

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ SITE, ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιονάτη παρομοίως φρίξαμε!:angry: :angry: :angry:

Τί να πρωτοαναφέρεις! Δεν είναι μόνο διαστρέβλωση της ιστορίας αλλά παραλογία της παραλογίας! Έθνος-Θρησκεία- Πρόγονοι- εδάφη, όλα απίστευτα παραποιημένα! Δυστυχώς εμείς οι ίδιοι ξεπουλάμε τις αξίες μας και το έθνος μας! Χωρίς να εκφέρω καμία προκατάληψη, όταν σπούδαζα στην Πάτρα οι περισσότεροι μας αντιμετώπιζαν... όχι σαν Έλληνες πάντως! Η ίδια η Ελλάδα είναι διχασμένη και διαιωνίζει καταστάσεις!

Θυμώνω όταν μαθαίνω περιστατικά από Έλληνες, βλ. καθηγητή Παντείου που ονομάζει τους Βορειοελλαδίτες κατά την καταγωγή Βούλγαρους! :angry: :angry: :angry:

Η Ελλάδα είναι χώρα της ελευθεριότητας, όχι της ελευθερίας, όπου ο καθένας ενεργεί και εκφράζεται όπως ''γουστάρει''! :angry:

Χρόνια τώρα στο εξωτερικό ''δήθεν επιφανείς'' ιστορικοί διδάσκουν τις ανακρίβειες αυτές και δεν είναι μόνο εξοργιστικές αλλά επικίνδυνες μελλοντικά! :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Το έθνος μας χρόνια τώρα επιβιώνει χάρη της θρησκείας, όταν το αντιληφθούμε αυτό θα υπάρξει μία ηλιακτίδα αισιοδοξίας...:unsure: :unsure: :unsure:

Τί να πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν φταίει ο κάθε διεστραμμένος και ιστορικά παράλυτος που προσπαθεί να σφετεριστεί την ιστορία των άλλων λαών... Φταίμε εμείς και κάποιες ψυχές στο παρελθόν της ιστορίας μας που τους ανοίξαμε τα σύνορα, τους βάλαμε στη χώρα μας, τους δώσαμε ψωμί να φάνε που πεινούσαν τα λιμάρια... και τώρα προσπαθούν να μας ...γονιμοποιήσουν κιόλας!!!

Καλά να πάθουμε... αντί να μάθουμε σωστά την ιστορία μας και να διεκδικήσουμε τα δεδομένα μας, αλλάζουμε τα βιβλία μας και κάνουμε την Μικρασιατική καταστροφή.... συνωστισμό το λιμάνι της Σμύρνης!!! Αντί να θεωρήσουμε ιεροσυλία την αμφισβήτιση των κρυφών σχολειών, προσπαθούμε δια της ατόπου να αποδείξουμε ότι ...δεν μπορεί!!! θα υπήρχαν!!!

Εμείς θα έπρεπε να ντρεπόμαστε για το ξεπούλημα των αξιών, των πατριωτικών μας ιδανικών, της ιστορίας μας και της γλώσσας μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...