Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Πήγα στο αιματολόγο ένταξη υπέροχος και μου έγραψε τα πάντα και θα πω σε ένα μικροβιολογικό που συνεργάζεται γιατί εκεί που μένω δεν εμπιστεύομαι να πω την αλήθεια. Επίσης μου είπα ότι θα πρέπει να κάνω μεγαλύτερη δόση αντυπικτικης με το ιστορικό που έχω και ότι θα κάνω μέχρι τέλους εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Όπως λέμε υπόθεση οικογενειακή 😂😂😂

Αν μπεις στο site του Γένεσις θα δεις ότι είναι και η κόρη του Πάντου εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Πήγα στο αιματολόγο ένταξη υπέροχος και μου έγραψε τα πάντα και θα πω σε ένα μικροβιολογικό που συνεργάζεται γιατί εκεί που μένω δεν εμπιστεύομαι να πω την αλήθεια. Επίσης μου είπα ότι θα πρέπει να κάνω μεγαλύτερη δόση αντυπικτικης με το ιστορικό που έχω και ότι θα κάνω μέχρι τέλους εγκυμοσύνης 

Έχεις δει τις συμμετοχές τις εξετάσεις που σου έγραψε; Επίσης μάλλον είναι αρκετά εξειδικευμένες για να τις κάνεις σε μικροβιολογικό. Δεν περιμένεις να σου τις κάνουν στο Έλενα δωρεάν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρε τηλ ο άντρας μου στο κινητό του γιατρού, δεν χαμπαριαζει ο άντρας μου .. 

Μαγνήσιο και μπουσκοπαν ή αν δεν έχω παρακεταμολη. Μάλλον είναι από την ωοληψια είπε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Πήγα στο αιματολόγο ένταξη υπέροχος και μου έγραψε τα πάντα και θα πω σε ένα μικροβιολογικό που συνεργάζεται γιατί εκεί που μένω δεν εμπιστεύομαι να πω την αλήθεια. Επίσης μου είπα ότι θα πρέπει να κάνω μεγαλύτερη δόση αντυπικτικης με το ιστορικό που έχω και ότι θα κάνω μέχρι τέλους εγκυμοσύνης 

Ποσο κάνεις αν επιτρέπεται;  και σαλοσπιρ πρέπει νομίζω να παίρνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η troia είπε:

Αν μπεις στο site του Γένεσις θα δεις ότι είναι και η κόρη του Πάντου εκεί.

Ναι το ειδα πρόσφατα 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η troia είπε:

Έχεις δει τις συμμετοχές τις εξετάσεις που σου έγραψε; Επίσης μάλλον είναι αρκετά εξειδικευμένες για να τις κάνεις σε μικροβιολογικό. Δεν περιμένεις να σου τις κάνουν στο Έλενα δωρεάν;

ναι το ειδα το κόστος το πολύ 100€ Η γραμμένες είναι 40€ σύνολο και άλλες δυο που δεν γράφονται χωρίς γράψιμο είναι κοντά στο 400€ είναι εξειδικευμένο εκεί που θα τις κάνω (απλά εγώ το είπα μικροβιολογικό)) τώρα για το Έλενα όπως έχω πει δεν ξέρω αν θα πάω μόνο στην σκέψεις με πιάνει άγχος τώρα θα δω εκείνη την ημέρα πως θα είμαι αν δεν μπορώ από το άγχος να πάρω τα πόδια μου δεν πάω γιατί θα με μαζέψουν και αντί για αποβολές θα με πάνε στο ψυχιατρείο. 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποσο κάνεις αν επιτρέπεται;  και σαλοσπιρ πρέπει νομίζω να παίρνεις. 

Κάνω Ivor τις κόκκινες ναι και Σαλοσπίρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πήρε τηλ ο άντρας μου στο κινητό του γιατρού, δεν χαμπαριαζει ο άντρας μου .. 

Μαγνήσιο και μπουσκοπαν ή αν δεν έχω παρακεταμολη. Μάλλον είναι από την ωοληψια είπε.  

Μια χαρά είδες δεν είναι κάτι κοπέλα μου και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Είπα να μην σας ζαλίζω συνέχεια… Λοιπόν πήγα εκεί και ήταν η μαία μόνο -αφού πήγα ξημερώματα-  7:30 το πρωί. Μου πήρε αίμα και της ζήτησα να μου κάνει προγεστερόνη και οιστραδιόλη επιπλέον, μου είπε δεν χρειάζεται αφού παίρνεις χάπια. Μετράμε μόνο σε φυσική σύλληψη. Της λέω ναι οκ, αλλά παίρνω ίσως λίγα, γιατί κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και θα θελα να είμαι καλυμμένη… Έχω ακούσει από φίλη μου ότι έχει αποβάλει λόγω χαμηλών τιμών. Μου λέει αν το πω αυτό στο γιατρό θα εκνευριστεί! Ε, λέω πες του ότι εγώ το ζήτησα επειδή είναι τρελή! Δεν της είπα ότι έκανα χθες εξετάσεις - για να μην λέει ότι δεν κάνω αυτά που μου λένε-  και τις ξαναέκανα τελικά και σήμερα πάλι!! 
Με πήρε το μεσημέρι τηλ να μου πει ότι η χοριακή είναι 397 και είναι τέλεια κι επειδή αγχώνομαι και ακούω γνώμες  εδώ κι εκεί, να πάρω επιπλέον 1 χάπι utrogestan και κολπικά το βράδυ gel προγεστερόνης Crinone. Cyclacur όπως τα παίρνω 2. Έχω όμως vasclor από άλλη φορά και μου είπε ότι είναι το ίδιο. 
*Σημείωση σήμερα η προγεστερόνη 11.8 και η οιστραδιόλη 210 ( είχα πάρει χάπι μιση ώρα πριν). 
Ευχαριστώ κορίτσια για το ενδιαφέρον! 

Αχα ναι καλα ειδε κ αυτος οτι ηταν λιγη η προγεστερονη σου μπραβο καλα εκανες. Ολα καλα κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν θα σας πω να γελασετε!!!!μου ήρθε σήμερα στο γραφείο ένα καινούριο ραντεβού......κ όπως μιλάμε να κάνουμε την πρώτη γνωριμία ,το θεραπευτικό συμβόλαιο κλπ μου λέει είμαι γυναικολόγος!λέω Ε οχι.το σύμπαν με δουλεύει.. ...χαχαχαχαχαχα

Επίσης να σας πω ότι είμαι χάλια,έχω πολύ αίμα μερσ το χάπι,κρυάδες,ποναω πολυ κάτω,πως δούλεψα τόσες ώρες ειλικρινά δεν ξέρω.το χειρότερο είναι η αίσθηση ότι αυτό είναι το εποσφραγισμα στο εμβρυακι μου που δεν πρόλαβε ν φανεί.

Δεν πειράζει πάμε για άλλα.απο αύριο νέα μέρα και τρέξιμο.δεν θα αφήσω τπτ αυτή τη φορά.θα τα ψάξω όλα.ηδη αύριο έχω κλείσει ραντεβού με τον κουρ γισ 2η γνώμη.και αφού πάω κ στο ελενα θα αποφασίσω τι θα κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Πονάς τόσο γιατί γαντζώθηκε η Τοξοτινα!!

Μα ρωτάς κιόλας έλα σε παρακαλώ!!

Τεστ έκανες ή ακόμα;;😂😂😂

 

Ρε σιγα που δεν εχει κανει δυο εγκυμοσυνης ενα ωορρηξιας κ ενα για covid εχει κανει. Κ αυτο γιατι δεν ειχε κατι αλλο αν ειχε θα εκανε🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν θα σας πω να γελασετε!!!!μου ήρθε σήμερα στο γραφείο ένα καινούριο ραντεβού......κ όπως μιλάμε να κάνουμε την πρώτη γνωριμία ,το θεραπευτικό συμβόλαιο κλπ μου λέει είμαι γυναικολόγος!λέω Ε οχι.το σύμπαν με δουλεύει.. ...χαχαχαχαχαχα

Επίσης να σας πω ότι είμαι χάλια,έχω πολύ αίμα μερσ το χάπι,κρυάδες,ποναω πολυ κάτω,πως δούλεψα τόσες ώρες ειλικρινά δεν ξέρω.το χειρότερο είναι η αίσθηση ότι αυτό είναι το εποσφραγισμα στο εμβρυακι μου που δεν πρόλαβε ν φανεί.

Δεν πειράζει πάμε για άλλα.απο αύριο νέα μέρα και τρέξιμο.δεν θα αφήσω τπτ αυτή τη φορά.θα τα ψάξω όλα.ηδη αύριο έχω κλείσει ραντεβού με τον κουρ γισ 2η γνώμη.και αφού πάω κ στο ελενα θα αποφασίσω τι θα κανω.

λογικο κοπέλα μου. πραγματικά στεναχωρήθηκα πολύ. χαράς το κουράγιο σου να δουλέψεις πραγματικά. τελικά και οι γυναικολόγοι θέλουν τον ψυχολόγο τους. που έκλεισες ραντεβού δεν κατάλαβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η troia είπε:

Κουνιάδος του. Η γυναίκα του Πάντου αδερφή του Σφακιανούδη.

Κοιτα τι μαθαινουμε. Σιγα που δεν το ηξερε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ρε σιγα που δεν εχει κανει δυο εγκυμοσυνης ενα ωορρηξιας κ ενα για covid εχει κανει. Κ αυτο γιατι δεν ειχε κατι αλλο αν ειχε θα εκανε🤣

ένταξη πέθανα μια γνωστή έβαζε και έκανε και ο άντρας τισ τεστ να σιγουρευτεί ότι είναι σωστά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πήρε τηλ ο άντρας μου στο κινητό του γιατρού, δεν χαμπαριαζει ο άντρας μου .. 

Μαγνήσιο και μπουσκοπαν ή αν δεν έχω παρακεταμολη. Μάλλον είναι από την ωοληψια είπε.  

Στα ειπε κ το σκορπινακι ειδες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αχα ναι καλα ειδε κ αυτος οτι ηταν λιγη η προγεστερονη σου μπραβο καλα εκανες. Ολα καλα κοριτσι μου

Ακριβώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν θα σας πω να γελασετε!!!!μου ήρθε σήμερα στο γραφείο ένα καινούριο ραντεβού......κ όπως μιλάμε να κάνουμε την πρώτη γνωριμία ,το θεραπευτικό συμβόλαιο κλπ μου λέει είμαι γυναικολόγος!λέω Ε οχι.το σύμπαν με δουλεύει.. ...χαχαχαχαχαχα

Επίσης να σας πω ότι είμαι χάλια,έχω πολύ αίμα μερσ το χάπι,κρυάδες,ποναω πολυ κάτω,πως δούλεψα τόσες ώρες ειλικρινά δεν ξέρω.το χειρότερο είναι η αίσθηση ότι αυτό είναι το εποσφραγισμα στο εμβρυακι μου που δεν πρόλαβε ν φανεί.

Δεν πειράζει πάμε για άλλα.απο αύριο νέα μέρα και τρέξιμο.δεν θα αφήσω τπτ αυτή τη φορά.θα τα ψάξω όλα.ηδη αύριο έχω κλείσει ραντεβού με τον κουρ γισ 2η γνώμη.και αφού πάω κ στο ελενα θα αποφασίσω τι θα κανω.

Ελα κανε υπομονη οσο μπορεις . Η επομενη θα ειναι κ η τυχερη σου θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ξεκίνησα να ψάχνω νυφικά έχοντας στο μυαλό μου τα boho μιας και ο γάμος έγινε πάνω στη θάλασσα.  Και βαριόμουν τόσο μα τόσο πολύ... αφού είπα σε μια φίλη μου που είναι πολύ κοκετα να μου βρει εκείνη. Ένα θα σου πω. Αφού εξάντλησα τους οίκους νυφικών και τις σχεδιάστριες της πόλης μου κατέληξα στην Αθήνα όπου σε 2 μέρες είχα κλείσει 9 ραντεβού η τρελή.  Εγω που υποτίθεται βαριόμουν. Τρώγοντας έρχεται η όρεξη να ξέρεις. Τι ωραία που είχα περάσει τότε! Είχαν έρθει και οι φίλες μου και κάναμε ωραιότατο τριημερακι! Τελικά από εκεί που ήθελα λευκό απλό φόρεμα με σανδάλια κατέληξα σε πριγκιπικο με τεράστιο φιόγκο και ουρά!!! Χαχαχα 

Και εγω πάντως το έφτιαξα το νυφικο. Κατερινάκι μου φρόντισε να απολαύσεις αυτή την περίοδο και να βγάλεις από το μυαλό σου την εγκυμοσύνη.  Αν δεν έχει έρθει φυσικά μέχρι τον γάμο, μετά τον γάμο να πας να βάλεις τα μωράκια σου που σε περιμένουν.

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι και εγώ,  ότι καλα τα κοιτάω και μου αρέσουν τα νυφικά boho, θα βρώ κάτι να μου ταιριάξει... άσε και εγω εχω τις φίλες μου να με παίρνουν τηλ να πάμε να δούμε νυφικά,  η αλήθεια είναι και εγώ σαν φίλη είχα άλλη όρεξη για το γάμο τους, αλλα οταν πρόκειται για το δικό σου,  ήδη κρέμασα στη σκέψη! 

Πες οτι το μυστήριο έγινε σε εξωκλήσι δίπλα σε θάλασσα??? Φανταστικο σενάριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Θα πας εκεί που σου είπε η φροιντιν μου. 
και αν δεν σου κάτσει, πες μου να σου πω….

Το χειροποίητο έχει πολλές επιλογές. Η πας λαι δείχνεις ένα νυφικό και στο φτιάχνουν. Η πας και κες τι σου αρέσει και το κάνουν λίγο λίγο και κάποιοι το σχεδιάζουν στο χέρι. 
Εγω πήγα και είπα την άποψη μου και ύφασμα ύφασμα το έραβε….. 

Προσεξε μην τρελαθείς από τα πολλα. Να έχεις το στυλ σου και να το υποστηρίζεις. Εγώ δοκίμασα και για χαβαλέ ένα πριγκηποτουρτε νυφικό. Μου πήγαινε. Πραγματικά. Αλλά είπα «όχι» αυτό ναι μεν μου πάει, αλλά εγώ θέλω το στυλ μου. Και δεν το μετάνιωσα ποτε ποτέ.
Και αφού έχεις σώματα τα όπως λέει η φίλη, τότε μια χαρά θα είσαι σε όλα!

εγω χαίρομαι πραγματικά για γάμους. Μου αρέσει τόσο πολύ όλο αυτό με το ψάξιμο και τις ιδέες….

Και μπομπονιέρες μόνη μου. Είδα μια που μου άρεσε όπως την ήθελα και πήρα τα υλικά και μόνη μου. Με παρέα στο σπίτι κάποιες και τις άλλες μόνη. Πολύ μου άρεσε ❤️

Χαίρομαι πολύ για την όρεξη σου κορίτσι μου, μπράβο!!!

Έχω μια αγωνία για το αν βρω αυτό που φαντάζομαι και κυρίως για το αν μου πάει, αν κρίνω απο τα φορέματα μου, πιστεύω να μου πάει.. αλλα αμα δεν δοκιμάσω δεν θα πάω.. ναι ναι θα πάω εκεί που ειπε  η @Παρασκευαιδου και ελπίζω να βρω, θα σε έχω ενήμερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αγαπημένα!

Διδυμάκια!!! Ακούσαμε και καρδούλες! Νιώθω τόσο ευτυχισμένη! Ο γιατρός όμως αυστηρός! Πανεπιστημιακός καθηγητής όμως και είναι πολύ καλός κ προτιμώ να γεννήσω στο νοσοκομείο! Μου πε για το αίμα οτι ειναι ανησυχητικό κ οτι θα το δούμε βήμα βήμα! Αυστηρά κατάκλιση κ σήκωμα μόνο για τουαλέττα! Θα κάνω ότι μου είπε και θέλω να ειμαι αισιόδοξη! Ας στεριώσουν με το καλό! Και τα 2; Το ενα;Θα δείξει…(χτυπάνε 3 καρδιές στο σώμα μου!!! Θα τρελαθώ!!!)🥰🥰🥰

Κοριτσια μου όσα εμπόδια κι αν βρούμε στο τέλος όλες θα γίνουμε μανούλες! Ελπίδα, πίστη και υπομονή! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!

Διδυμάκια!!! Ακούσαμε και καρδούλες! Νιώθω τόσο ευτυχισμένη! Ο γιατρός όμως αυστηρός! Πανεπιστημιακός καθηγητής όμως και είναι πολύ καλός κ προτιμώ να γεννήσω στο νοσοκομείο! Μου πε για το αίμα οτι ειναι ανησυχητικό κ οτι θα το δούμε βήμα βήμα! Αυστηρά κατάκλιση κ σήκωμα μόνο για τουαλέττα! Θα κάνω ότι μου είπε και θέλω να ειμαι αισιόδοξη! Ας στεριώσουν με το καλό! Και τα 2; Το ενα;Θα δείξει…(χτυπάνε 3 καρδιές στο σώμα μου!!! Θα τρελαθώ!!!)🥰🥰🥰

Κοριτσια μου όσα εμπόδια κι αν βρούμε στο τέλος όλες θα γίνουμε μανούλες! Ελπίδα, πίστη και υπομονή! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Τι ωραία νέα!! Συγχαρητήρια κοριτσι μου γλυκό! Οι κόποι σου κι οι προσπάθειες σου απέδωσαν καρπούς!! Τους πιο γλυκούς!! Να ξεκουράζεσαι όσο χρειάζεσαι γιατί σε λιγους μήνες θα χεις δυο ζουζούνια αγκαλιά να σε ξεπατώνουν!! Τα καλύτερα σου ευχομαι ολόψυχα!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat μου πάμε γερά και με τσαμπουκά αύριο! Θα δώσεις ωραιότατο αυγουλακια που θα γίνει ακόμα πιο ωραίο εμβρυακι και μετά το πιο όμορφο γατάκι!! Καλή επιτυχία!! 🤞🤞🤞🍀🍀🍀❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!

Διδυμάκια!!! Ακούσαμε και καρδούλες! Νιώθω τόσο ευτυχισμένη! Ο γιατρός όμως αυστηρός! Πανεπιστημιακός καθηγητής όμως και είναι πολύ καλός κ προτιμώ να γεννήσω στο νοσοκομείο! Μου πε για το αίμα οτι ειναι ανησυχητικό κ οτι θα το δούμε βήμα βήμα! Αυστηρά κατάκλιση κ σήκωμα μόνο για τουαλέττα! Θα κάνω ότι μου είπε και θέλω να ειμαι αισιόδοξη! Ας στεριώσουν με το καλό! Και τα 2; Το ενα;Θα δείξει…(χτυπάνε 3 καρδιές στο σώμα μου!!! Θα τρελαθώ!!!)🥰🥰🥰

Κοριτσια μου όσα εμπόδια κι αν βρούμε στο τέλος όλες θα γίνουμε μανούλες! Ελπίδα, πίστη και υπομονή! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

τι τέλεια νέα είναι αυτά κοπέλα μου.... μπράβο όλα θα πάνε τέλεια και τώρα ότι σου είπε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!

Διδυμάκια!!! Ακούσαμε και καρδούλες! Νιώθω τόσο ευτυχισμένη! Ο γιατρός όμως αυστηρός! Πανεπιστημιακός καθηγητής όμως και είναι πολύ καλός κ προτιμώ να γεννήσω στο νοσοκομείο! Μου πε για το αίμα οτι ειναι ανησυχητικό κ οτι θα το δούμε βήμα βήμα! Αυστηρά κατάκλιση κ σήκωμα μόνο για τουαλέττα! Θα κάνω ότι μου είπε και θέλω να ειμαι αισιόδοξη! Ας στεριώσουν με το καλό! Και τα 2; Το ενα;Θα δείξει…(χτυπάνε 3 καρδιές στο σώμα μου!!! Θα τρελαθώ!!!)🥰🥰🥰

Κοριτσια μου όσα εμπόδια κι αν βρούμε στο τέλος όλες θα γίνουμε μανούλες! Ελπίδα, πίστη και υπομονή! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Τέλεια!!!τι υπέροχα νέα ααα.πολυ χαρηηηηηηκαααααα.μπραβοοοο.αντε με υπομονη όλα καλά θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

λογικο κοπέλα μου. πραγματικά στεναχωρήθηκα πολύ. χαράς το κουράγιο σου να δουλέψεις πραγματικά. τελικά και οι γυναικολόγοι θέλουν τον ψυχολόγο τους. που έκλεισες ραντεβού δεν κατάλαβα.

Στον κουρ.....μου τον δυστησανε πολλές κοπέλες.κατσε ν πάω αύριο κ θ σου στείλω εγώ μήνυμα ν σου πω εντυπώσεις κ άλλες πληροφορίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι και εγώ,  ότι καλα τα κοιτάω και μου αρέσουν τα νυφικά boho, θα βρώ κάτι να μου ταιριάξει... άσε και εγω εχω τις φίλες μου να με παίρνουν τηλ να πάμε να δούμε νυφικά,  η αλήθεια είναι και εγώ σαν φίλη είχα άλλη όρεξη για το γάμο τους, αλλα οταν πρόκειται για το δικό σου,  ήδη κρέμασα στη σκέψη! 

Πες οτι το μυστήριο έγινε σε εξωκλήσι δίπλα σε θάλασσα??? Φανταστικο σενάριο!!

Το μυστηριο και το πάρτι έγινε πάνω στη θάλασσα. Δεν ήταν ξωκκλήσι.  Βάλαμε αψίδα στον μόλο και εκεί έγινε ο γάμος. Και έπειτα η πίστα και τα τραπέζια πάνω στην άμμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...