Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλέ....!!!!!!!!!!!!! Είσαι σοβαρή?!?!?! Κάν'το όπως θέλεις εσύ και μην συζητάς πολύ για το γάμο δεξια και αριστερά, γιατί θα σε ζαλίσουν όλοι με τις ιδέες τους!

Εγω πάντως θα τα ξαναέκανα όως τα έκανα. Σε χρόνο ντε τε κανόνισα τα πάντα όλα. Μέσα σε 5 μήνες. Αν και μαλώνει η φροιντιν της Γερμανίας, αν ήμουν Σαλόνικα θα τα κάναμε όλα μαζί και όποτε θα μου έλεγες πως δεν έχεις όρεξη, θα σε εβαζα να χορεύεις επι τόπου το "σήμερα γάμος γίνεται" 

😂😂😂😂😂😂 εντάξει έκανα εικόνα αυτό που είπες και εκλαψα !!!  Πολύ ιστορία βλέπω και πολύ άγχος για το τπτ.. εσυ πρέπει να τον ευχαριστήθηκες το γάμο σου ε? Ζω για την επόμενη μέρα που θα ξυπνήσω και θα πιω τον καφέ που λέγοντας στον πλέον άντρα και με την βούλα,  πάει και αυτό, βουυυυρ για ετ 🤣🤣🤣🤣 πρώτη μέρα γάμου θα τον ξυπνησω να πάμε εξωσωματιστη.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ρε κοριτσι μου για αυτό λέμε ότι συνήθως ακούμε καρδιά στις 7 εβδομάδες, για να μην αποθαρρυνομαστε αν δεν ακούσουμε νωρίτερα. Μπορεί αν πας σε 2 μέρες να δείτε και να ακούσετε καρδιά. Έχει πολύ μεγάλη διαφορά από μέρα σε μέρα. Εμένα πάντως μόνο καλά μου ακούγονται τα νέα σου. Το ποσοστό 10% στο ξαναείπε ο γιατρός ή το λες εσύ από την προηγούμενη φορά? Ακόμα και το γεγονός ότι εμφανίστηκε ο δεύτερος σάκος τώρα και αυτό μόνο καλό το βλέπω. Είναι σαν να παλεύεις εσύ και τα μωράκια σου να κρατηθούν. Πιστεύω πως στο τέλος θα πάνε όλα καλά απλά θέλουν να σε τυραννανε. Μην χάνεις το κουράγιο σου και είσαι συγκρατημενα αισιόδοξη!

το ξαναρωτησα το ποσοσστο και μου λεει ναι ειναι μικρο να ειμαστε συγκρατημνενοι

 αλλα νομιζω θα δουμε καρδια λλα δεν ειπε θα ακουσουμε

οπωσ κσι νσ εινσι με μαθατε πια εγω παντα θα προσπαθωνα προετοιμαστω για το χειροτερο και παντα θα πεφτω στα πατωματα 

πωπω εχω γινει Μαρθα κλάψα ρε κορίτσια μαζέψτε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Πολύ καλό το ενδομήτριο σου θεωρώ.. Τωρα για τα φαρμακα δεν εχω ιδεα τωρα θα παω με κατεψυγμενα. Με φρεσκα δεν είσαι μετα την οωληψία? 1.4 μαλλον εννοεις οωληψια !  Δεν θυμαμαι γαμωτο καθολου ποτε τα ειχα ξεκινησει τοτε που ημουν με φρεσκα. Ας μας πουν τα κοριτσια που θυμουνται!

Αχ ναι 01.4 καλά έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια..  με φρέσκα είμαι.  2 μόνο εμβρυακια αλλά τελειααααα οπότε δε με νοιάζει ας ήταν μόνο 2 σημασία έχει να είναι όπως είναι τα κοιτούσα και τα ξανακοιτουσα τόσο όμορφα. Τόσο συμμετρικό σχηματακι έρωτας. 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

θα αναμετρηθούμε😂😂😂 δωρεαν προσκλητήρια τα οποία τα σχεδίασα και μόνη μου. Νυφικό χειροποιητο όπως το ήθελα....ουτε 1000 ευρω... είμαι καλη σου λεω😂😂 αχαχαχα δεν θα στην φαω τη δουλειά. Βρίσκεται Σαλόνικα το κορίτσι μας. Εκεί μόνο για χειροποίητο νυφικό μπορώ να τη στείλω @Κατεριναπαπ 

Πάντως αν έβρισκα άνθρωπο που έχει ζήλο για επιχείρηση πίστεψε με θα το έκανα. Οποιαδήποτε δουλειά/επιχείρηση. Αλλά οι περισσότεροι φοβούνται και μόνη μου να κάνω κάτι δεν θα το ήθελα γιατί μ'αρέσει να συζητάω ιδέες (δεν έχω το μπατζετ για τελείως μόνη)

Επίσης να σου πω εεεεε..... συνονόματη μόνο στο Nickname εγώ😉😉 σου αφήνω τη μοναδικότητα στο όνομα.

@Κατεριναπαπ  δεν πας να ρωτήσεις και για το νυφικο που σου έστειλα ποσο πάει να το ραψεις; 

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

γιατί στη ετ θέλει να πιεις πολύ νερό? Εμένα μου είπαν το αντίθετο.

4 ποτήρια το λιγότερο και δεν πρέπει να πας τουαλέτα.  Όταν πίνουμε νερό φουσκώνουν εκεί τα οργανα και φαίνονται καλύτερα τα πράγματα.

στις πριν 35 λεπτά, ο/η E.D. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Διαβάζω τις συζητήσεις σας εδώ και λίγο καιρό και νιώθω σαν να σας γνωρίζω… εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας και να έρθει το/τα μωράκι/α που τόσο λαχταράμε. Θα σας γράψω κάποια στιγμή και τη δική μου ιστορία, αλλά προέχει να σας ενημερώσω ότι έχω ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών του Έλενα για τη Δευτέρα 11.04 στις 10.00 στο οποίο δε θα πάω. Εάν το χρειάζεται κάποια από εσάς να συνεννοηθούμε πριν το ακυρώσω. Σας ευχαριστώ όλες που υπάρχετε, για τις πολύτιμες πληροφορίες που έχω λάβει, το νοιάξιμό σας η μία για την άλλη και τη δύναμη που διαθέτετε παρά τις όποιες δυσκολίες…

Μη το ακυρώσεις. Υπάρχουν σίγουρα κορίτσια εδώ που θέλουν . UP να δει το μήνυμα σου οποία κοπέλα το χρειάζεται 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλέ....!!!!!!!!!!!!! Είσαι σοβαρή?!?!?! Κάν'το όπως θέλεις εσύ και μην συζητάς πολύ για το γάμο δεξια και αριστερά, γιατί θα σε ζαλίσουν όλοι με τις ιδέες τους!

Εγω πάντως θα τα ξαναέκανα όως τα έκανα. Σε⁶ χρόνο ντε τε κανόνισα τα πάντα όλα. Μέσα σε 5 μήνες. Αν και μαλώνει η φροιντιν της Γερμανίας, αν ήμουν Σαλόνικα θα τα κάναμε όλα μαζί και όποτε θα μου έλεγες πως δεν έχεις όρεξη, θα σε εβαζα να χορεύεις επι τόπου το "σήμερα γάμος γίνεται" 

Καλε θα σας έστελνα τα υλικά..  🤣🤣🤣 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Επειδή διάβασα ότι έχεις αιμορραγίες, παίρνεις και αντιπηκτικές και salospir? Γιατί εμένα ο τωρινός γιατρός που τον ρώτησα αν είναι να πάρω και salospir όπως έκανε ο προηγούμενος που μου έδινε και τα 2 ήταν κατηγορηματικός! Με τίποτα μου λέει αντιπηκτικές και salospir μπορεί να προκαλέσει αιμορραγία! Εγω κάνω μόνο αντιπηκτικές. Δεν ξέρω αν σε βοήθησα, ελπίζω πραγματικά να σου περάσουν σύντομα και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου! Σου στέλνω αγάπη και θετική ενέργεια! ❤️❤️❤️

Πλάκα κάνεις και εγώ παίρνω αντίπηκτικές  και Salospir.  

Στην προηγούμενη που έπαιρνα μόνο σαλοσπιρ είχα αιμορραγία και μου τα κόψανε.  Τώρα κατάλαβα τι έχει να γίνει. 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Περιττω να σου πω αν ακούσεις τις από  @Παρασκευαιδου θα πάθεις πλάκα! 

Οσο για το χειροποίητο,  το σκέφτηκα και αυτό,  μετά τι θα το κάνω όμως? Χρειάζεται κάπου ? Μόνο αν ντυθω στα καρναβάλια νύφη... κορίτσια boho νυφικό θέλω, να το έχετε στα υπόψιν 🤣

 

Screenshot_20220327-225542_Instagram.jpg

Screenshot_20220327-225536_Instagram.jpg

Screenshot_20220327-225531_Instagram.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂😂😂 εντάξει έκανα εικόνα αυτό που είπες και εκλαψα !!!  Πολύ ιστορία βλέπω και πολύ άγχος για το τπτ.. εσυ πρέπει να τον ευχαριστήθηκες το γάμο σου ε? Ζω για την επόμενη μέρα που θα ξυπνήσω και θα πιω τον καφέ που λέγοντας στον πλέον άντρα και με την βούλα,  πάει και αυτό, βουυυυρ για ετ 🤣🤣🤣🤣 πρώτη μέρα γάμου θα τον ξυπνησω να πάμε εξωσωματιστη.. 

 

αχχαχαχαχαχαχαχχα κλαίω🤣🤣🤣🤣🤣 

Ναι...τον ευχαριστήθηκα και σκασίλα μου τα πάντα όλα. Γι'αυτό όλοι πέρασαν καλά!! Όχι επειδή ήταν γάμος μου, αλλά επειδή ακόμα όλοι συζητάνε για το γαμο.... είμαι σίγουρη για τις ιδεες τις @Παρασκευαιδου, δεν μας τις λέει όμως. Σίγουρα θα συμφωνούσα μαζί της!

Όσο για το νυφικό...δεν το μετάνιωσα. Και ας το έχω να κρέμεται τώρα. Ήθελα το δικό μου στυλ. Και αυτό δεν θα το έβρισκα στα έτοιμα. Αν αποφασίσεις πες μου να σε στείλω στη γνωστή μου εκεί. Αν όμως θέλεις να νοικιάσεις, τότε νοίκιασε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αχ ναι 01.4 καλά έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια..  με φρέσκα είμαι.  2 μόνο εμβρυακια αλλά τελειααααα οπότε δε με νοιάζει ας ήταν μόνο 2 σημασία έχει να είναι όπως είναι τα κοιτούσα και τα ξανακοιτουσα τόσο όμορφα. Τόσο συμμετρικό σχηματακι έρωτας. 

@Κατεριναπαπ  δεν πας να ρωτήσεις και για το νυφικο που σου έστειλα ποσο πάει να το ραψεις; 

 

4 ποτήρια το λιγότερο και δεν πρέπει να πας τουαλέτα.  Όταν πίνουμε νερό φουσκώνουν εκεί τα οργανα και φαίνονται καλύτερα τα πράγματα.

Μη το ακυρώσεις. Υπάρχουν σίγουρα κορίτσια εδώ που θέλουν . UP να δει το μήνυμα σου οποία κοπέλα το χρειάζεται 

Καλε θα σας έστελνα τα υλικά..  🤣🤣🤣 

Πλάκα κάνεις και εγώ παίρνω αντίπηκτικές  και Salospir.  

Στην προηγούμενη που έπαιρνα μόνο σαλοσπιρ είχα αιμορραγία και μου τα κόψανε.  Τώρα κατάλαβα τι έχει να γίνει. 

 

Screenshot_20220327-225542_Instagram.jpg

Screenshot_20220327-225536_Instagram.jpg

Screenshot_20220327-225531_Instagram.jpg

Πολύ ωραίο το νυφικό... θα κάνουμε όμαδα στο whatsapp να μιλάμε για τα του γάμου😂

Έμένα πριν απο ετ μου είπαν να παω τουαλέτα να βγάλω και ότι νερό απέμεινε.

Κορίτσια εσείς πριν την ετ ήπιατε όλες νερο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πολύ ωραίο το νυφικό... θα κάνουμε όμαδα στο whatsapp να μιλάμε για τα του γάμου😂

Έμένα πριν απο ετ μου είπαν να παω τουαλέτα να βγάλω και ότι νερό απέμεινε.

Κορίτσια εσείς πριν την ετ ήπιατε όλες νερο????

Το 99% των γιατρών θέλουν να έχεις πιει αρκετό νερό πριν την ΕΤ  1/1.5 λίτρο για να μπορούν να δουν στον υπέρηχο καλύτερα που θα τοποθετήσουν τα έμβρυα. Θέλουν γεμάτη την κύστη αλλά χωρίς να πονάς, να θέλεις όμως να πας τουαλέτα. Ο πρώτος μόνο δεν μου το ζήτησε, εγώ δεν είχα ιδέα τότε βέβαια … αλλά παρόλα αυτά έμεινα έγκυος άσχετα αν παλινδρόμησε μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Γεια σου κοριτσι μας.

Τέλεια που σκέφτηκες να το ανακοινώσεις!!!! Αν είναι να μην πας επειδή είσαι έγκυος ή για άλλους σοβαρούς λόγους τότε εντάξει. Αν είναι να μην πας όμως επειδη απλα δεν πας, τότε κράτησε το. Είναι φοβερό ραντεβού.

Ναι ναι το ξέρω αγαπημένη, είναι από τις καλύτερες επισκέψεις που έχω κάνει ήδη από την εποχή της κυρίας Τσεκούρα. Τώρα το είχα κλείσει πριν 1,5 μήνα αλλά επειδή με εξυπηρέτησε τηλεφωνικώς η κυρία Οικονομοπούλου μου είπε δε χρειάζεται το ραντεβού και συμφωνήσαμε να το ελευθερώσω για κάποια άλλη κοπέλα. Και σκέφτηκα πρώτα εσάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πολύ ωραίο το νυφικό... θα κάνουμε όμαδα στο whatsapp να μιλάμε για τα του γάμου😂

Έμένα πριν απο ετ μου είπαν να παω τουαλέτα να βγάλω και ότι νερό απέμεινε.

Κορίτσια εσείς πριν την ετ ήπιατε όλες νερο????

Για τη μεταφορά, παρακαλούμε να έχετε μαζί σας: *** Κουβέρτα Κάλτσες Νυχτικό ή μεγαλύτερο T-shirt Μεγάλη πετσέτα σάουνας *k * *** *** Προσοχή !!!  Μην πηγαίνετε στην τουαλέτα στο ιατρείο, καθώς η μεταφορά πρέπει να γίνεται με γεμάτη κύστη.  Η διαδικασία διαρκεί συνήθως 5-10 λεπτά.Στη συνέχεια θα πρέπει να ξαπλώσετε στο δωμάτιο ανάνηψης για περίπου 10 λεπτά.  Σας συνιστούμε επίσης να χαλαρώσετε τις επόμενες 24 ώρες για να βελτιώσετε την εμφύτευση των εμβρύων.

20220405_144341.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδουμην σε αγχώσω γιατί δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι. Ξέρεις πως είναι αυτά. Ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του! Εγώ πάντως ποτέ δεν είχα αιμορραγία. Αλλά δεν έμενα κιόλας! Στην πρώτη προσπάθεια που έμεινα έπαιρνα μόνο salospir. Σε μία άλλη δεν έπαιρνα τίποτα, σε 2 επόμενες έπαιρνα και τα 2 αντιπηκτικές και salospir και τώρα μόνο αντιπηκτικές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η E.D. είπε:

Ναι ναι το ξέρω αγαπημένη, είναι από τις καλύτερες επισκέψεις που έχω κάνει ήδη από την εποχή της κυρίας Τσεκούρα. Τώρα το είχα κλείσει πριν 1,5 μήνα αλλά επειδή με εξυπηρέτησε τηλεφωνικώς η κυρία Οικονομοπούλου μου είπε δε χρειάζεται το ραντεβού και συμφωνήσαμε να το ελευθερώσω για κάποια άλλη κοπέλα. Και σκέφτηκα πρώτα εσάς 

Είναι μια κοπέλα που έψαχνε αν δεν κάνω καθος το όνομα τις Αθήνα7 κάπως έτσι η άνθη7 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

@Παρασκευαιδουμην σε αγχώσω γιατί δεν ξέρω τι ισχύει και τι όχι. Ξέρεις πως είναι αυτά. Ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του! Εγώ πάντως ποτέ δεν είχα αιμορραγία. Αλλά δεν έμενα κιόλας! Στην πρώτη προσπάθεια που έμεινα έπαιρνα μόνο salospir. Σε μία άλλη δεν έπαιρνα τίποτα, σε 2 επόμενες έπαιρνα και τα 2 αντιπηκτικές και salospir και τώρα μόνο αντιπηκτικές. 

Δε με αγχώνει κοριτσάκι μου εφόσον είχα μόνο στα σαλοσπιρ το έχω στο νου μου και λέω οκ εφόσον σε εμένα πιάνει η προγεστερονη αμα δω αίμα δε θα σημαίνει περίοδος αλλά κάτι άλλο;-) ίσα ίσα θέλω να δω αίμα χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ααα.... λάτιν το στοιχείο μου. 

Και εγώ με πτυχία κτλ και θα κατέβαινα σε αγώνες... το τοτε το μυαλό μου (μουτζωστε ελευθερα) δε με άφηνε ο τότε φίλος μου (βρε ουστ μακρυα) και τα παράτησα:-( παράτησα τη ζωή μου . 

Όταν έχασα τον μπαμπά μου πηγαινα στη σχολή και ξεσπουσα χωρίς να με ένοιαζε αν ο κόσμος έλεγε αα..πως πενθη κτλ 15χρονων πάτησα στα πόδια μου δεν παρασύρθηκα (ειδικά όταν η ψυχολογία κάποιου έφηβου είναι έτσι μπορεί να μπλέξει εύκολα) και τελικά τα παράτησα στα 21 για ένα βλακα(πολύ καταπιάστηκε σχέση... 😕 χεση που λέω εγώ..) 

Παντως κυκλοφορώ στο YouTube  😉

 

Έλα ρεεεεε τελειαααα....να μας στείλεις λ7νκ ν σε δούμε

Εμένα η δασκάλα μου είμαι η δαναη η Αυλωνίτη.μπορει ν την ξέρεις.εξαιρετικο πλασμα.ταλαντουχο.ξαναλεω χορός για μένα είναι ψυχοθεραπεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Το 99% των γιατρών θέλουν να έχεις πιει αρκετό νερό πριν την ΕΤ  1/1.5 λίτρο για να μπορούν να δουν στον υπέρηχο καλύτερα που θα τοποθετήσουν τα έμβρυα. Θέλουν γεμάτη την κύστη αλλά χωρίς να πονάς, να θέλεις όμως να πας τουαλέτα. Ο πρώτος μόνο δεν μου το ζήτησε, εγώ δεν είχα ιδέα τότε βέβαια … αλλά παρόλα αυτά έμεινα έγκυος άσχετα αν παλινδρόμησε μετά. 

Εμένα δεν μου είχαν πει κατι τέτοιο. Αντιθέτως και τις δυο φορές μου είπαν να πάω τουαλέτα πριν την μεταφορά. Επίσης δεν μου κάνανε υπέρηχο να δουν που θα τα τοποθετήσουν ούτε μετά την ετ να δουν αν τα τοποθέτησαν. Υπέρηχο έκανα στην 5 εβδομάδα που δεν βρέθηκε κανένας σάκος. 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Για τη μεταφορά, παρακαλούμε να έχετε μαζί σας: *** Κουβέρτα Κάλτσες Νυχτικό ή μεγαλύτερο T-shirt Μεγάλη πετσέτα σάουνας *k * *** *** Προσοχή !!!  Μην πηγαίνετε στην τουαλέτα στο ιατρείο, καθώς η μεταφορά πρέπει να γίνεται με γεμάτη κύστη.  Η διαδικασία διαρκεί συνήθως 5-10 λεπτά.Στη συνέχεια θα πρέπει να ξαπλώσετε στο δωμάτιο ανάνηψης για περίπου 10 λεπτά.  Σας συνιστούμε επίσης να χαλαρώσετε τις επόμενες 24 ώρες για να βελτιώσετε την εμφύτευση των εμβρύων.

20220405_144341.jpg

Ελπίζω να μην έγινε η μετάφραση για μένα 😂😂😂😂 ξέρεις σαν «Γερμανίδα» καταλαβαίνω να διαβάζω 😂😂😂😂

παντως εμένα δεν μου το είχαν πει αυτό. Και πριν την ετ μου είπαν να πάω τουαλέτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Είναι μια κοπέλα που έψαχνε αν δεν κάνω καθος το όνομα τις Αθήνα7 κάπως έτσι η άνθη7 

Σευχαριστω που με σκέφτηκες αλλά εγώ χω κανονίσει ήδη. Μίλησα με την ίδια την οικονομοπουλου(τι εξαιρετικός άνθρωπος θα πω....)κ υπήρχε άλλη ακύρωση κ θα παω στις 14

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ααα.... λάτιν το στοιχείο μου. 

Και εγώ με πτυχία κτλ και θα κατέβαινα σε αγώνες... το τοτε το μυαλό μου (μουτζωστε ελευθερα) δε με άφηνε ο τότε φίλος μου (βρε ουστ μακρυα) και τα παράτησα:-( παράτησα τη ζωή μου . 

Όταν έχασα τον μπαμπά μου πηγαινα στη σχολή και ξεσπουσα χωρίς να με ένοιαζε αν ο κόσμος έλεγε αα..πως πενθη κτλ 15χρονων πάτησα στα πόδια μου δεν παρασύρθηκα (ειδικά όταν η ψυχολογία κάποιου έφηβου είναι έτσι μπορεί να μπλέξει εύκολα) και τελικά τα παράτησα στα 21 για ένα βλακα(πολύ καταπιάστηκε σχέση... 😕 χεση που λέω εγώ..) 

Παντως κυκλοφορώ στο YouTube  😉

 

Να μας στείλεις το λινκ να σε θαυμάσουμε 😀😀😀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Σευχαριστω που με σκέφτηκες αλλά εγώ χω κανονίσει ήδη. Μίλησα με την ίδια την οικονομοπουλου(τι εξαιρετικός άνθρωπος θα πω....)κ υπήρχε άλλη ακύρωση κ θα παω στις 14

Πες μου τι ώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

αχχαχαχαχαχαχαχχα κλαίω🤣🤣🤣🤣🤣 

Ναι...τον ευχαριστήθηκα και σκασίλα μου τα πάντα όλα. Γι'αυτό όλοι πέρασαν καλά!! Όχι επειδή ήταν γάμος μου, αλλά επειδή ακόμα όλοι συζητάνε για το γαμο.... είμαι σίγουρη για τις ιδεες τις @Παρασκευαιδου, δεν μας τις λέει όμως. Σίγουρα θα συμφωνούσα μαζί της!

Όσο για το νυφικό...δεν το μετάνιωσα. Και ας το έχω να κρέμεται τώρα. Ήθελα το δικό μου στυλ. Και αυτό δεν θα το έβρισκα στα έτοιμα. Αν αποφασίσεις πες μου να σε στείλω στη γνωστή μου εκεί. Αν όμως θέλεις να νοικιάσεις, τότε νοίκιασε το.

Και πολύ καλά έκανες ελπίζω έτσι να μου την σβουριξει και εμένα και να το δω με περισσότερη χαρά το θέμα.. 

@Παρασκευαιδουπέρυσι η φίλη μου που παντρεύτηκε ρώτησε και τιε είπαν γύρο στα 1000 ευρώ θα  τις βγει.. σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία θα  πάω εκεί που μου είπες, μπας και βρώ το στυλ που φαντάζομαι 

 

Το πολύ πολύ θα σας γράψω καμία μέρα,  "κορίτσια μόλις γύρισα απο ετ" 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η E.D. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Διαβάζω τις συζητήσεις σας εδώ και λίγο καιρό και νιώθω σαν να σας γνωρίζω… εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας και να έρθει το/τα μωράκι/α που τόσο λαχταράμε. Θα σας γράψω κάποια στιγμή και τη δική μου ιστορία, αλλά προέχει να σας ενημερώσω ότι έχω ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών του Έλενα για τη Δευτέρα 11.04 στις 10.00 στο οποίο δε θα πάω. Εάν το χρειάζεται κάποια από εσάς να συνεννοηθούμε πριν το ακυρώσω. Σας ευχαριστώ όλες που υπάρχετε, για τις πολύτιμες πληροφορίες που έχω λάβει, το νοιάξιμό σας η μία για την άλλη και τη δύναμη που διαθέτετε παρά τις όποιες δυσκολίες…

Καλησπέρα. Υπάρχει ακόμα το ραντεβού; Ίσως ενδιαφέρεται μια φίλη μου. Πες μου αν είναι διαθέσιμο να τη ρωτήσω αν μπορεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@TRigirl @Παρασκευαιδου

Εγω παίρνω και αντιπηκτικες και σαλοσπιρ ακολουθωντας τις οδηγίες της Λευκού σε συνεννόηση πάντα με τον γυναικολογο. Όπως λοιπόν μου εξήγησε ναι η Λευκού, οι αντιπηκτικες είναι για να προστατεύουν εμένα,  ενώ τα σαλοσπιρ είναι για να προστατεύουν το.μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Επειδή διάβασα ότι έχεις αιμορραγίες, παίρνεις και αντιπηκτικές και salospir? Γιατί εμένα ο τωρινός γιατρός που τον ρώτησα αν είναι να πάρω και salospir όπως έκανε ο προηγούμενος που μου έδινε και τα 2 ήταν κατηγορηματικός! Με τίποτα μου λέει αντιπηκτικές και salospir μπορεί να προκαλέσει αιμορραγία! Εγω κάνω μόνο αντιπηκτικές. Δεν ξέρω αν σε βοήθησα, ελπίζω πραγματικά να σου περάσουν σύντομα και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου! Σου στέλνω αγάπη και θετική ενέργεια! ❤️❤️❤️

Οχι salospir δεν πηρα ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η E.D. είπε:

Ναι ναι το ξέρω αγαπημένη, είναι από τις καλύτερες επισκέψεις που έχω κάνει ήδη από την εποχή της κυρίας Τσεκούρα. Τώρα το είχα κλείσει πριν 1,5 μήνα αλλά επειδή με εξυπηρέτησε τηλεφωνικώς η κυρία Οικονομοπούλου μου είπε δε χρειάζεται το ραντεβού και συμφωνήσαμε να το ελευθερώσω για κάποια άλλη κοπέλα. Και σκέφτηκα πρώτα εσάς 

Αχ, η αγαπημένη μας κυρία Τσεκούρα...Πόσο μου λείπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εμένα δεν μου είχαν πει κατι τέτοιο. Αντιθέτως και τις δυο φορές μου είπαν να πάω τουαλέτα πριν την μεταφορά. Επίσης δεν μου κάνανε υπέρηχο να δουν που θα τα τοποθετήσουν ούτε μετά την ετ να δουν αν τα τοποθέτησαν. Υπέρηχο έκανα στην 5 εβδομάδα που δεν βρέθηκε κανένας σάκος. 

Ελπίζω να μην έγινε η μετάφραση για μένα 😂😂😂😂 ξέρεις σαν «Γερμανίδα» καταλαβαίνω να διαβάζω 😂😂😂😂

παντως εμένα δεν μου το είχαν πει αυτό. Και πριν την ετ μου είπαν να πάω τουαλέτα. 

Γτ δεν κάνανε υπερηχο;;; 🤔 και κολπικό υπερηχο και κοιλιακό υπερηχο είχα ταυτόχρονα. Είδα ακριβώς και το υγρό (το άσπρο που ήταν τα έμβρυα) σε παρακαλώ ρώτησε το την επόμενη στα τύφλα το βαζουν; ή κάθε κοπέλα έχει διαφορετική μήτρα κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@TRigirl @Παρασκευαιδου

Εγω παίρνω και αντιπηκτικες και σαλοσπιρ ακολουθωντας τις οδηγίες της Λευκού σε συνεννόηση πάντα με τον γυναικολογο. Όπως λοιπόν μου εξήγησε ναι η Λευκού, οι αντιπηκτικες είναι για να προστατεύουν εμένα,  ενώ τα σαλοσπιρ είναι για να προστατεύουν το.μωρο.

Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι μου γτ λεω πάει αυτοί θα με αποτελειωσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι έχω πονους περιόδου πάρα πολύ έντονους εδώ και κανα μισάωρο.   Δεν παίζει να είναι εμφύτευση γτ εχω 3 ημερών έμβρυα αρα σήμερα θα είναι μοριαδια . Αλλά γτ πονάω τοσο; κλινική είναι κλειστά:-( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ δεν κάνανε υπερηχο;;; 🤔 και κολπικό υπερηχο και κοιλιακό υπερηχο είχα ταυτόχρονα. Είδα ακριβώς και το υγρό (το άσπρο που ήταν τα έμβρυα) σε παρακαλώ ρώτησε το την επόμενη στα τύφλα το βαζουν; ή κάθε κοπέλα έχει διαφορετική μήτρα κτλ 

σε πολλα κέντρα δεν κάνουν υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος που πρέπει να φτάσουν το βάρος γεννησης. Πάντως μέχρι να το φτάσουν πρέπει να το ταΐζεις κάθε 2 ώρες το πρωί κ κάθε 3 το βράδυ. Αν τρέφεται επαρκώς το βλέπεις από τις πάνες που έχει. Θέλεις συγκεκριμένο αριθμό (που δεν θυμάμαι να σου πω τωρα) με πάνες με ουρά.
    • Εμείς κάναμε εξέταση Σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια και dfi όταν κλείσαμε ένα χρόνο προσπάθειες  η γνωμη μου είναι πως αν μπει σε αυτήν την διαδικασία ο σύντροφος να κάνει την εξέταση σε εξειδικευμένο κέντρο μην πάει σε μικροβιολογικά την περιοχής έχουμε δει τεράστιες αποκλίσεις στα αποτελέσματα απο κορίτσια εδώ που πήγαν σε μικροβιολογικά και το αποτέλεσμα βγήκε ένα σπερμα  μέτριο προς καλό και τελικά όταν πήγαν σε εξειδικευμένο είχαν ένα κακο αποτέλεσμα  παντως θα συμφωνήσω και εγω μπορείτε να πάτε σε έναν ουρολόγο (κάτι εμείς που δεν το κάναμε και βλακεία μας) και μετά να πάτε για εξέταση αλλά θα έλεγα άσε να περάσει το καλοκαίρι και μετά από Σεπτέμβρη Οκτώβρη να πάτε να κάνετε μερικές προσπάθειες ακόμα 
    • Εγώ είχα γεννήσει στο μαιευτήριο στην Βέροια (1 έχει μονο) γιατί μένω Νάουσα.  Διακοπες πάμε 10 - 25 Ιουλίου, οπότε όταν γυρίσουμε θα έχω χρόνο να τα ετοιμάσω, 1 μήνα σχεδόν.
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω δεν βλέπω κάτι αλλά δεν βοηθάει και η φωτο που είναι ασπρόμαυρη αν μπορείς ανέβασε άλλη φωτο με χρωμα εγω από αυτήν την εταιρία δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη γιατί αν δεν είσαι σε καθυστέρηση δεν δείχνουν καλά βγάζουν γραμμή εξατμίσεις  εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό 🙏
    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...