Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

@TRigirlσυγχαρητηρια κοπελα μου!επειδη ειναι πολύτιμη η κυηση αυριο θα του πεις του γιατρου χωρις καθολου να ντραπείς οτι εκανες ορμονες διοτι μια φιλη σου ειχε θεμα κ την ειχανε για αποβολη λογω χαμηλης ε2 κ μαλιστα αυτο συμβαινει και σε φυσικη συλληψη και σε προγεστεονη αντιστοιχα και επειδη εισαι 44 δεν ειναι για να αφηνεις τιποτα στη τυχη!!εγω 15η μερα απο ετ ειχα prg 29 k e2:460 μου ειχε πει αψογα αλλα μου προσθεσε κ εξτρα σικλακουρ..(επαιρνα 1 στόμα πμβ κ μου ειχε πει να παιρνω 2 στομα και 2 κολπο π-Μ-βραδυ)ουτρο επαιρνα σταθερα απο την αρχη 1 κολπο 1 στομα Π-Μ-βραδυ 
18η μερα απο ετ ειχα prg:34 ε2:487  
θελανε την prg >25 και την ε2>500. Οσο αυξανονται οι εβδομαδες θελπυμε να αυξανεται οχι τοσο η prg (μεχρι 50 είναι οκ στο 1ο τριμηνο οσο η ε2 πρεπει να ανεβαινει εως 2500 μεχρι την 10η βδομαδα ειναι οκ) διοτι ειναι στηριξη για τη κυηση.προς την 10η μειώνονται σταδιακα ολα τα χαπια οπου την 11η κοβονται γιατι αναλαμβανει ο πλακούντας κ εχει φύγει ο κινδυνος για αποβολη..

Καλημέρα κορίτσι μου, σ’ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αλλά αν κατάλαβα καλά έβαζες cyclacur στον κόλπο; Δεν το έχω ξανακούσει! Είμαι ήδη στον γιατρό και περιμένω να έρθει. 🙏💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Έχεις δικιο.ειμαι όντως σε απάθεια σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλον.με βοηθάει προς το παρόν το κίνητρο να οργανώσω το επόμενο βήμα όσο το δυνατόν καλύτερα τώρα που ξέρω κ δεν ξαναπάω σα γίδια όπως τώρα.θα πλακώσω κ σε βιταμίνες τον κυρ παναη.δεν λέει όχι σε τπτ ο ερμος(εκτός από το να πάει σε γιατρο τα πάμε....ούτε καν σε  δερματολόγο που του πέφτουν  τα μαλλιά!χαχαχα).θέλω να ξανά ξεκινήσω χορό.εκει νομίζω θα εκτονωθώ....

 

@kaposetsiμου έδωσε cycotec.2 μαζί ένα κολπικά ένα από στόμα.κ θα μιλήσουμε μετα απο 12 ώρες μήπως ξαναπάρω άλλη μια δοση.να περιμενω μια βάρος περίοδο είπε 

@Margitcέλα βρε συνάδελφε!!!!που ήσουνα?εγω ημουν στο ελληνων αμερικης.ημουνα 2 χρονια με το μετεπτυχιακο της κλινικης ψυχολογιας!!!!!τελεια περναγαμε με τους ψυχωσικουληδες!τους αγαπω!

 

Καλημερα εχω περασει κ εγω απο εκει για ενα χρονο αλλα πολυ παλι φαντασου τοτε ηταν διευθηντρια Ανδ…ακη κ Επιμελιτη ειχα τον Μπ..το 2014. Δευτερη φορα πηγα στο Αγια Μαρκελα κ εμεινα δυο χρονια εκει να δεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, σ’ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αλλά αν κατάλαβα καλά έβαζες cyclacur στον κόλπο; Δεν το έχω ξανακούσει! Είμαι ήδη στον γιατρό και περιμένω να έρθει. 🙏💙

Α πρωινη πρωινη βλεπω. Αντε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Α πρωινη πρωινη βλεπω. Αντε ολα καλα

50 τεστ ωορηξιας και 20 τεστ εγκυμοσύνης με φτάνουν λετε; χαχχχχ🤣🤣🤣🤣

Screenshot_20220405-082321_Amazon Shopping.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ Ώπα Κατερινάκι, τι είναι αυτά που διαβάζω;;; Έλα μη μας κρατάς άλλο σε αγωνία! Ελπιζω να έχεις πάει ήδη για χοριακή. Σα να τα βλέπω τα χαρμόσυνα να έρχονται σήμερα 😍 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Σας θαυμάζω και σας νοιάζομαι όλες  αλλά μέσα σε αυτή την αισιόδοξη μέρα για σένα να ψάχνεις κάτι να μου πεις... 

Έχετε όλες μεγάλειο ψυχής και σας ευχαριστώ θερμα

Κοριτσάκι μου πως είσαι σημερα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

50 τεστ ωορηξιας και 20 τεστ εγκυμοσύνης με φτάνουν λετε; χαχχχχ🤣🤣🤣🤣

Screenshot_20220405-082321_Amazon Shopping.jpg

Ωχ οριακα βρε βαλε κ αλλο κυρ Στεφανε😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Ωχ οριακα βρε βαλε κ αλλο κυρ Στεφανε😂😂😂😂

Λες να πάρω τριπλό; σετ για σιγουριά.  . ? Κατσε ναμετρησουμε πόσες φορές πάμε για πιπί μας στην τουαλέτα ανά ημερα;   επί τόσες μέρες μεχρι την χοριακη =να σου πόσα θέλω χαχαχαχα καλά τα μαθηματικά έχουν άλλη εξέλιξη πλέον χαχαχαχ 

Αν κάποιο παιδί δεν μαθαίνει εύκολα θα του χω τα παραδείγματα μου 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

50 τεστ ωορηξιας και 20 τεστ εγκυμοσύνης με φτάνουν λετε; χαχχχχ🤣🤣🤣🤣

Screenshot_20220405-082321_Amazon Shopping.jpg

Είσαι θεά!! Χαχαχα πιστεύω φτάνουν χαχαχαχα! Εντωμεταξυ πόσο φθηνά ρεεεε! Πιο φθηνά από τα hometest που παίρνουμε Ελλάδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Έχεις δικιο.ειμαι όντως σε απάθεια σαν να συμβαίνει σε κάποιον άλλον.με βοηθάει προς το παρόν το κίνητρο να οργανώσω το επόμενο βήμα όσο το δυνατόν καλύτερα τώρα που ξέρω κ δεν ξαναπάω σα γίδια όπως τώρα.θα πλακώσω κ σε βιταμίνες τον κυρ παναη.δεν λέει όχι σε τπτ ο ερμος(εκτός από το να πάει σε γιατρο τα πάμε....ούτε καν σε  δερματολόγο που του πέφτουν  τα μαλλιά!χαχαχα).θέλω να ξανά ξεκινήσω χορό.εκει νομίζω θα εκτονωθώ....

 

@kaposetsiμου έδωσε cycotec.2 μαζί ένα κολπικά ένα από στόμα.κ θα μιλήσουμε μετα απο 12 ώρες μήπως ξαναπάρω άλλη μια δοση.να περιμενω μια βάρος περίοδο είπε 

@Margitcέλα βρε συνάδελφε!!!!που ήσουνα?εγω ημουν στο ελληνων αμερικης.ημουνα 2 χρονια με το μετεπτυχιακο της κλινικης ψυχολογιας!!!!!τελεια περναγαμε με τους ψυχωσικουληδες!τους αγαπω!

 

Να ξεκινήσεις χορό!!!! Εγώ που λατρεύω να χορεύω και να γυμνάζομαι το έχω αφήσει τώρα 3 χρόνια και εχω ατονήσει. Άστα να πάνε. Έχει χαλάσει η διάθεση μου. Τα παντελόνια μου όλα δεν κλείνουν. Χθες όχι απλα το κουμπί ανοιχτό, αλλα και το φερμουαρ ανοιχτο. Δεν μπορούσα αλλιώς να κάτσω. Να κάνεις αυτό που αγαπάς και να έρθω να γίνεις δασκάλα μου (με πασατέμπο θα σε πληρώνω γιατί λεφτά με όλα αυτά γιοκ😂😂😂)

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

50 τεστ ωορηξιας και 20 τεστ εγκυμοσύνης με φτάνουν λετε; χαχχχχ🤣🤣🤣🤣

Screenshot_20220405-082321_Amazon Shopping.jpg

Εγώ πάντα αυτό που θαυμάζω σε όλα αυτά είναι το κόστος. Ρε φίλε.... τόσο οικονομικά τα πάντα όλα σε αυτη τη χώρα!!!!!

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@Κατεριναπαπ Ώπα Κατερινάκι, τι είναι αυτά που διαβάζω;;; Έλα μη μας κρατάς άλλο σε αγωνία! Ελπιζω να έχεις πάει ήδη για χοριακή. Σα να τα βλέπω τα χαρμόσυνα να έρχονται σήμερα 😍 🤞

Συμπατριώτισσά μου, τι κάνεις? Πως τα περνάς.....?

 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!

@TRigirl αναμένουμε να μας πεις τα νεα!!!

@Salvation78 τι ώρα θα πας σήμερα??? Είμαι δίπλα σου να ξέρεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λες να πάρω τριπλό; σετ για σιγουριά.  . ? Κατσε ναμετρησουμε πόσες φορές πάμε για πιπί μας στην τουαλέτα ανά ημερα;   επί τόσες μέρες μεχρι την χοριακη =να σου πόσα θέλω χαχαχαχα καλά τα μαθηματικά έχουν άλλη εξέλιξη πλέον χαχαχαχ 

Αν κάποιο παιδί δεν μαθαίνει εύκολα θα του χω τα παραδείγματα μου 🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@BlackCat 6/4 🤞

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

 

@aggelikh_l 4/4  🙏

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

@aggelikh_l εύχομαι να πήγαν όλα καλά με την χοριακή σου αλλά ακόμα και αν όχι δεν είσαι μόνη και δεν είσαι μόνη. Περιμένουμε τα νέα σου μόλις μπορέσεις.

@Anna0912 @Luna777 @Παρασκευαιδου υπομονή στο δύσκολο διάστημα της αναμονής, όλα με το καλό. Είμαι πολύ αισιόδοξη και για τις τρεις σας. 

@Κατεριναπαπ με το καλό κορίτσι μου η χοριακή σου σήμερα. Επιβεβαιώνω και εγώ οτι είχα θετικό τεστ ωορηξίας (home test) στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το είχα κάνει να δω αν ισχύει που το διάβαζα και όντως ήταν θετικό. Όλα γίνονται και όλα τα έχουμε διαβάσει εδώ πίστεψε στο θαύμα γιατί το έχεις στην κοιλίτσα σου😍

@Salvation78 και @Ανθη7 σας κάνω μεγάλες αγκαλιές έστω και νοερά.

Οι εγκυούλες στείλτε μπεμπεδόσκονη να πάνε όλα καλά.

Πάω και εγώ αύριο για την τελευταία ωοληψία της προσωπικής μου διαδρομής ,όχι με ιδιαίτερο καλό feeling, αλλά είπα θα το παλεψω και ότι γίνει.

Σας φιλώ όλες και περιμένω τα νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, σ’ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αλλά αν κατάλαβα καλά έβαζες cyclacur στον κόλπο; Δεν το έχω ξανακούσει! Είμαι ήδη στον γιατρό και περιμένω να έρθει. 🙏💙

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου αγαπημένη..😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

@Κατεριναπαπ Ώπα Κατερινάκι, τι είναι αυτά που διαβάζω;;; Έλα μη μας κρατάς άλλο σε αγωνία! Ελπιζω να έχεις πάει ήδη για χοριακή. Σα να τα βλέπω τα χαρμόσυνα να έρχονται σήμερα 😍 🤞

Κοριτσάκι μου καλό, πήγα για χοριακη περιμένω αποτελέσματα, ελπίζω και εγώ σε κατι ευχάριστο, σήμερα ξανά έκανα τεστ οωρηξιας 🤣🤣 παλι θετικό ! 

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

@Κατεριναπαπκορίτσι μου έχω τρελαθεί!! Λες να έγινε το θαύμα?? Ανυπομονούμε έκανες τεστ εγκυμοσύνης;

Παρακαλαω τον θεό να το έκανα το θαύμα του, περιμένω αποτελέσματα κοριτσάκι μου απο χοριακη, μη φάω καμία σφαλιάρα όμως και δεν ξέρω απο που μου ρθε,  προσπαθώ να συγκρατήθω 

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@BlackCat 6/4 🤞

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

 

@aggelikh_l 4/4  🙏

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

@aggelikh_l εύχομαι να πήγαν όλα καλά με την χοριακή σου αλλά ακόμα και αν όχι δεν είσαι μόνη και δεν είσαι μόνη. Περιμένουμε τα νέα σου μόλις μπορέσεις.

@Anna0912 @Luna777 @Παρασκευαιδου υπομονή στο δύσκολο διάστημα της αναμονής, όλα με το καλό. Είμαι πολύ αισιόδοξη και για τις τρεις σας. 

@Κατεριναπαπ με το καλό κορίτσι μου η χοριακή σου σήμερα. Επιβεβαιώνω και εγώ οτι είχα θετικό τεστ ωορηξίας (home test) στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το είχα κάνει να δω αν ισχύει που το διάβαζα και όντως ήταν θετικό. Όλα γίνονται και όλα τα έχουμε διαβάσει εδώ πίστεψε στο θαύμα γιατί το έχεις στην κοιλίτσα σου😍

@Salvation78 και @Ανθη7 σας κάνω μεγάλες αγκαλιές έστω και νοερά.

Οι εγκυούλες στείλτε μπεμπεδόσκονη να πάνε όλα καλά.

Πάω και εγώ αύριο για την τελευταία ωοληψία της προσωπικής μου διαδρομής ,όχι με ιδιαίτερο καλό feeling, αλλά είπα θα το παλεψω και ότι γίνει.

Σας φιλώ όλες και περιμένω τα νέα σας.

Εσύ μπορείς να με κάνεις να κλάψω  ρε μαυρογατα σε χρόνο μηδέν, είμαι και στην δουλειά και ολοι με εκνευρίζουν, μου μιλάνε για δουλειά και εμένα το μυαλό Μου είναι αλλού για αλλού, ένιωσα την αισιοδοξία σου 💗 σε ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κοριτσάκι μου καλό, πήγα για χοριακη περιμένω αποτελέσματα, ελπίζω και εγώ σε κατι ευχάριστο, σήμερα ξανά έκανα τεστ οωρηξιας 🤣🤣 παλι θετικό ! 

 

Παρακαλαω τον θεό να το έκανα το θαύμα του, περιμένω αποτελέσματα κοριτσάκι μου απο χοριακη, μη φάω καμία σφαλιάρα όμως και δεν ξέρω απο που μου ρθε,  προσπαθώ να συγκρατήθω 

 

Εσύ μπορείς να με κάνεις να γράψω ρε μαυρογατα σε χρόνο μηδέν, είμαι και στην δουλειά και ολοι με εκνευρίζουν, μου μιλάνε για δουλειά και εμένα το μυαλό Μου είναι αλλού για αλλού, ένιωσα την αισιοδοξία σου 💗 σε ευχαριστώ!!!

Kατερίνα μου κι εγώ όταν ημουν εγκυος είχα κανει οωρρηξιας και ηταν καραθετικό και για αυτο μετα εκανα τεστ εγκυμοσυνης και ταν θετικο και  χοριακη νωριτερα απο οτι μου ειπε ο γιατρος. Μακαρι να ειναι υψηλη. Δεν ξερεις ποσο θα χαρω για σενα! Εισαι υπεροχος ανθρωπος και ευχομαι να εγινε το θαυμα σου μεσα απο την καρδια μου!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kατερίνα μου κι εγώ όταν ημουν εγκυος είχα κανει οωρρηξιας και ηταν καραθετικό και για αυτο μετα εκανα τεστ εγκυμοσυνης και ταν θετικο και  χοριακη νωριτερα απο οτι μου ειπε ο γιατρος. Μακαρι να ειναι υψηλη. Δεν ξερεις ποσο θα χαρω για σενα! Εισαι υπεροχος ανθρωπος και ευχομαι να εγινε το θαυμα σου μεσα απο την καρδια μου!!❤️

Και εγω είχα κάνει τεστ οωρηξιας πριν την θετική χοριακη και βγήκε θετικό, μακάρι να ξανα συμβεί το ίδιο κορίτσι μου αλλα αυτή τη φορά να πάρω αγκαλιά το πλασματακι μου..  πφφφ

Απο την άλλη σκέφτομαι μήπως μετά τα φάρμακα οι ορμόνες μου δεν πάνε καλά και έχω παρενέργειες? Αλλα γτ είχα ροζ αίμα και μετά τπτ? Πφφφ θα την φάω την σφαλιάρα μου και τζάμπα σας αναστατώνω

Σε ευχαριστώ για τα όμορφα λογάκια σου, ακούμπησαν την καρδιά μου 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και εγω είχα κάνει τεστ οωρηξιας πριν την θετική χοριακη και βγήκε θετικό, μακάρι να ξανα συμβεί το ίδιο κορίτσι μου αλλα αυτή τη φορά να πάρω αγκαλιά το πλασματακι μου..  πφφφ

Απο την άλλη σκέφτομαι μήπως μετά τα φάρμακα οι ορμόνες μου δεν πάνε καλά και έχω παρενέργειες? Αλλα γτ είχα ροζ αίμα και μετά τπτ? Πφφφ θα την φάω την σφαλιάρα μου και τζάμπα σας αναστατώνω

Σε ευχαριστώ για τα όμορφα λογάκια σου, ακούμπησαν την καρδιά μου 💗💗💗

Όχι βρε κορίτσι μου δεν νομίζω! Και επίσης είδατε οωρρηξια πριν 16 μέρες άρα επρεπε έτσι κι αλλιώς να είχες αδιαθετησει. Άσε που είχες και τα ροζ που πολύ πιθανόν να είναι εμφύτευση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Όχι βρε κορίτσι μου δεν νομίζω! Και επίσης είδατε οωρρηξια πριν 16 μέρες άρα επρεπε έτσι κι αλλιώς να είχες αδιαθετησει. Άσε που είχες και τα ροζ που πολύ πιθανόν να είναι εμφύτευση!! 

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Ελα ρε κατερινιω μη πεφτεις! Δεν ηταν και κατι που περιμενες...ωραια θα ηταν να ειχε γινει αλλα δεν χαθηκε ο κοσμος... Το αρχικο σεναριο μετα τις χθεσινοβραδινες παρεμβολες ελεγε οτι το μωρακι και η προσπαθεια ειναι καπου παρακατω!!!!!θυμησου οτι εχεις ετοιμα εμβρυα ..αν στη βιδωσει πας και βαζεις!!!! Ολα μπροστα ειναι ρε τιποτα δν χαθηκε!!! Κοριτσια βγηκε η αμη!!!!!!!!! Γαζωνειιιιιιιιιιιιι χαχχαχαχ απο 1,15 που ηταν πριν δυο χρονια.. επεσε στο 1.07 ..... Ευχαριστω Θεε μουυυυυ! Αρχισα να αγαπω το σωμα μου!!!! Και οι βιταμινες στα υψη!!!!!! Τουρου ρουυυ ρουυυ!!! Οποτε τωρα επανερχομαστε μονο στο πως θα κανω διαγερση και πως τολμισω να κανω το βημα! Μηπως αντι για βιταμινες και τσοκαρα να με πιανατε απ το μαλλι και να λεγατε "εεεελα ..για προχωρα"???? 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Πφφφ κριμα βρε κοριτσι μου. Γιατι ομως τα τεστ οωρρηξιας ηταν τοσο θετικα.. Ασε που επρεπε να εχεις αδιαθετησει. Ποσο βγηκε δηλαδη <5 

Μήπως να μιλούσες με τον γιατρό να κανεις πα΄λι εναν ορμονικο ελεγχο μολις αδιαθετήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Πφφφ κριμα βρε κοριτσι μου. Γιατι ομως τα τεστ οωρρηξιας ηταν τοσο θετικα.. Ασε που επρεπε να εχεις αδιαθετησει. Ποσο βγηκε δηλαδη <5 

Μήπως να μιλούσες με τον γιατρό να κανεις πα΄λι εναν ορμονικο ελεγχο μολις αδιαθετήσεις?

Επίσης αυτό που λέει το Κατερινιώ πιο πάνω, εχεις εμβρυάκια να σε περιμένουν και εγκυούλα θα μείνεις ο κόσμος να χαλασει ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Να ξεκινήσεις χορό!!!! Εγώ που λατρεύω να χορεύω και να γυμνάζομαι το έχω αφήσει τώρα 3 χρόνια και εχω ατονήσει. Άστα να πάνε. Έχει χαλάσει η διάθεση μου. Τα παντελόνια μου όλα δεν κλείνουν. Χθες όχι απλα το κουμπί ανοιχτό, αλλα και το φερμουαρ ανοιχτο. Δεν μπορούσα αλλιώς να κάτσω. Να κάνεις αυτό που αγαπάς και να έρθω να γίνεις δασκάλα μου (με πασατέμπο θα σε πληρώνω γιατί λεφτά με όλα αυτά γιοκ😂😂😂)

Εγώ πάντα αυτό που θαυμάζω σε όλα αυτά είναι το κόστος. Ρε φίλε.... τόσο οικονομικά τα πάντα όλα σε αυτη τη χώρα!!!!!

Συμπατριώτισσά μου, τι κάνεις? Πως τα περνάς.....?

 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!

@TRigirl αναμένουμε να μας πεις τα νεα!!!

@Salvation78 τι ώρα θα πας σήμερα??? Είμαι δίπλα σου να ξέρεις!! 

Για αυτό παθαίνουμε εμμονή χαχαχα και ξεκινάμε τεστ πριν την ετ 🤣🤣😲😲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@BlackCat 6/4 🤞

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

 

@aggelikh_l 4/4  🙏

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

@aggelikh_l εύχομαι να πήγαν όλα καλά με την χοριακή σου αλλά ακόμα και αν όχι δεν είσαι μόνη και δεν είσαι μόνη. Περιμένουμε τα νέα σου μόλις μπορέσεις.

@Anna0912 @Luna777 @Παρασκευαιδου υπομονή στο δύσκολο διάστημα της αναμονής, όλα με το καλό. Είμαι πολύ αισιόδοξη και για τις τρεις σας. 

@Κατεριναπαπ με το καλό κορίτσι μου η χοριακή σου σήμερα. Επιβεβαιώνω και εγώ οτι είχα θετικό τεστ ωορηξίας (home test) στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το είχα κάνει να δω αν ισχύει που το διάβαζα και όντως ήταν θετικό. Όλα γίνονται και όλα τα έχουμε διαβάσει εδώ πίστεψε στο θαύμα γιατί το έχεις στην κοιλίτσα σου😍

@Salvation78 και @Ανθη7 σας κάνω μεγάλες αγκαλιές έστω και νοερά.

Οι εγκυούλες στείλτε μπεμπεδόσκονη να πάνε όλα καλά.

Πάω και εγώ αύριο για την τελευταία ωοληψία της προσωπικής μου διαδρομής ,όχι με ιδιαίτερο καλό feeling, αλλά είπα θα το παλεψω και ότι γίνει.

Σας φιλώ όλες και περιμένω τα νέα σας.

Καλές... τωρα το είδα 06.04 πάμε να συμπληρώσουμε το παζελ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Να βγάλεις όλες τις κακές σκέψεις. Ξέρεις εσύ... εγω πιστεύω ότι πρέπει να κάνεις γούστου γούστου τώρα αυτές τις μέρες..  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...