Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ελα σου αρέσει καταβαθος να κάνω τρελές .. τέτοια κουφά μονο η Παρασκευαιδου  . 

Λοιπόν προμηθεύτηκα σύριγγα.. χωρίς βελόνα..  ξέρετε τι θα κανω; @BlackCat @twinkletwinlkle κτλ... 

Θα βάλω κόλλα. 😂😂😂😂😂 

Τωρα σοβαρού και αστείου ..

Τη Δευτέρα θα πάρει ο αντρας μου τηλ και θα μιλήσει ο ίδιος ξέρει ότι 2 βάζουμε και τα υπόλοιπα κατάψυξη (αν θα έχουμε) εγώ δεν θέλω να μάθω μέχρι και την χοριακη  τι έγινε. 

Αυτά τα νέα μου αυτές οι αποφάσεις μου . Έτσι η σφαλιάρα που έφαγα σήμερα.  Την είδα αλλιώς.  

Ε δεν τρωγεσαι με τιποτα σε δικαιολογω αλλα εσυ….το θες αγαπη μου. Να σου πω την κολλα την βαζεις μετα την ετ🤣

5E5EFA57-186D-466E-9007-2DF02BD42E24.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα τωρα πες δεν εχεις ηρεμισει λιγο; Ειδες δεν ηρθε ακομα τσοκαρο. Αν κ σου χρειαζοταν!😂Κανε καμαρι μου ενα test ετσι για το καλο, κανε κ καμια δουλιτσα το σκ γιατι απο Δευτερα ερχεται κ η κορη!❤️

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Ε δεν τρωγεσαι με τιποτα σε δικαιολογω αλλα εσυ….το θες αγαπη μου. Να σου πω την κολλα την βαζεις μετα την ετ🤣

5E5EFA57-186D-466E-9007-2DF02BD42E24.jpeg

Τις αγαπωωωω λέμε εεε... :-) 😀 😃 🙂 🙃 😊 😇 😀 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Θα το ξαναπώ. Πάρε μια λεντοτζεστ και πήγαινε να στην κάνουν. Την κάνουν σε όσες κοπέλες έχουν αίμα ή χαμηλη προγεστερονη. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική του κέντρου σου (συγγνώμη κιόλας).

Εδώ μιλάμε για μια υπερπολυτιμη κύηση και εκείνοι σου λένε ότι δεν μπορούν να σου πουν από μακριά? Σηκω και πάρε την ένεση που σου είπα από ένα φαρμακείο και πήγαινε σε ένα νοσοκομείο ή σε γυναικολόγο να σου κάνουν την ένεση και να σου κάνουν και υπέρηχο. Γιατί να είσαι σε αυτή την κατάσταση να πονάς και να είσαι μέσα στο άγχος?

Πηγαινε βρε αγαπη σε γιατρο στην Πατρα να κανεις ενα υπερηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η aggelikh_l είπε:

Καλημέρα @Παρασκευαιδου καλή επιτυχία !!! 🥳

@Hope19 να σου πω εμένα ήταν η πρώτη μου φορά και με πήγαν απευθείας σε τεχνητό γιατί έβγαλα παρά πολλά ωάρια και ήμουν ψυλιασμενη από τα κορίτσια εδώ ότι δίνουν διάφορα για να καλύψουν τις πιθανότητες . Εγώ είχα ρωτήσει πριν την Ετ γτ δεν έχω κάνει έλεγχο θρόμβοφιλιας και μου λένε θα πάρεις αγωγή να τα προβλέψουμε αυτά μη αγχώνεσαι . Και έκανα και προετοιμασία μια βδομάδα με 4 cycla και 6 outro κολπικά . 
 Σε ευχαριστώ κορίτσι μου δεν φταις εσυ απλα οι απαντήσεις μου αργούν να ανέβουν !! Έκανα το Σάββατο , Δευτέρα έχω χοριακη και χρειάζομαι τσόκαρο γιατί ψάχνω συμπτώματα κτλ κτλ κτλ χαχαχααχ

Ευχαριστώ πολύ πολύ.. 

Αν και μου δίνουν τώρα τσοκαρα δε σημαίνει 9τι δεν μπορώ να στείλω χαχαχαχ 👡👡👡👡👡👡👡 

Έβαλα σεβιετα με θετικό τεστ εγκυμοσύνης, θα σου πω ώστε να καταλάβεις πόσα συμπτώματα είχα... τίποτα απολύτως συν πκνοι περιόδου. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η troia είπε:

Καλέ, μια χαρά είναι η Οικονομοπούλου! Οι περισσότερες από εμάς έχουμε πάει εκεί και έχουμε μείνει πολύ ευχαριστημένες. Και τι έχεις ακούσει δηλαδή για το Έλενα; ΟΚ, δεν το λες και 5άστερο ξενοδοχείο, αλλά πίστεψέ με, δεν σε ενδιαφέρει αυτό...Και ίσα ίσα το ότι είναι γυναίκα είναι καλό, γιατί δεν έχει τη φαλλοκρατική προσέγγιση που έχουν πολλοί εξωσωματιστές που σε κάνουν να νιώθεις ότι για όλα φταίνε τα σκάρτα σου ωάρια. Η επιλογή είναι δική σου, αλλά έχεις 100% άδικο να είσαι επιφυλακτική με την Οικονομοπούλου. Αν ήταν ακόμα η Τσεκούρα εκεί, θα σου έλεγα ότι χάνεις την ευκαιρία να γνωρίσεις μία από τις πιο εξαιρετικές γιατρούς και ανθρώπους του ΕΣΥ! Ειλικρινά, εμένα μου έδινε την εντύπωση ότι αγαπάει πολύ τι γυναίκες και είναι η μοναδική γιατρός που μου το έβγαλε αυτό. Και θα το επιβεβαιώσουν σίγουρα και άλλες κοπέλες που την έχουν γνωρίσει...

Δεν έχω ακούσει για το νοσοκομείο αλλά για την γιατρό που είναι εκεί. Τώρα για τους εξωσωματικούς που λες δεν έχω πέσει ποτέ σε τέτοιο άνθρωπο ίσα ίσα που ποτέ δεν μου έχουν αναφέρει για τα ωοαρια μου ούτε για δανεικά που το έχουν αυτό παρά πόλοι γιατροί. Τώρα για το πως φέρεται είναι στην κάθε μια αν θα ασχοληθεί η όχι ξαι αν αγαπάει απλά κρατάω επιφύλαξη γιατί με έχουν κάνει γιατροί γυναίκες να νιώθω σκουπίδι και πριν πάω είχα ακούσει τα καλύτερα και όταν πήγα την πρώτη μέρα ήταν μια χαρά και μετά με έκαναν να νιώθω γιατί ζω ακόμη όποτε καταλαβαίνεις προς γυναίκες είμαι πολύ πολύ επιφυλακτική ναι δεν λέω ότι δεν θα είναι καλή η ότι διποτε δεν έχω προσωπική εμπειρία απλά θέλω να ειμαι εγώ σίγουρη και να έχω και κάποιον άλλο για να μπορέσω να συγκρίνω. Επίσης αν είχε ιατρείο εξωτερικό ή απογευματινά ραντεβού θα το προτιμούσα μιας και πρωί δεν είναι εύκολο οπως και να μιλάω από το τηλ ή τα μαιλ δεν το θέλω. Φυσικά είναι επιλογή μου και δεν φέρνω αντιριση σε αυτό που είπες γιατί δεν την γνωρίζω προσωπικά κι εγώ η ίδια έχω πει σε κοπέλες να πάνε στο Έλενα και θα συμεχισω να το λέω απλά εγώ έχω ιδιότροποια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου, νομίζω ότι μου κάνουν πλάκα επειδή είναι πρωταπριλιά!!! Θέλω να κλάψω πραγματικά…. Έχω αγχωθεί τόσο όλη την ημέρα!! Δεν έχετε ιδέα! Και καθυστερούν να με πάρουν,  μου είχαν πει 2-3 και έχει πάει 3 και τίποτα. Ξεκινάω να τους παίρνω τηλ και βγαίνει συνέχεια τηλεφωνητής.Μπορεί μα πήρα και 30 φορές.  Παίρνω το αμάξι και πάω από εκεί σαν την τρελή- σημείωση μένω νότια προάστια και αυτό είναι βόρεια! Κανείς στην γραμματεία - Χτυπάω κουδούνια μου απαντάνε, τους λέω περιμένω μια χοριακή από τις 7:30 το πρωί!!! Μου λένε θα σας πάρουμε τηλ εμείς,  άργησαν τα αποτελέσματα από Βιοιατρική. Να μην σας τα πολυλογώ με πήραν αμεσως,  η χοριακή είναι θετική μόλις 50!!! Αλλά είναι θετική. Μακάρι να πάει καλά Χριστέ μου! Ακόμη δεν το πιστεύω….!

Ενα βήμα την φορά. 🙏
Σας ευχαριστώ κορίτσια, μακάρι όλες μας να πάμε καλά γιατί είναι τόσο ψυχοφθόρο όλο αυτό που ζούμε! 
Σας ευχαριστώ και πάλι πολύ! ❤️❤️❤️

Καταρχάς ένα μεγάλο μπράβο και καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🙏🏽
Να ρωτήσω ομως… νότια δεν έχετε μικροβιολογικό 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καταρχάς ένα μεγάλο μπράβο και καλούς διπλασιασμούς εύχομαι 🙏🏽
Να ρωτήσω ομως… νότια δεν έχετε μικροβιολογικό 🤔🤔

Ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι. Ήθελαν να πάω στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική. Αύριο θα πάω στην γειτονιά μου και μετά θα πάω και Δευτέρα γιατί από το κέντρο μου ειπαν να πάω Τρίτη. Αποκλείεται να περιμένω 4 μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι. Ήθελαν να πάω στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική. Αύριο θα πάω στην γειτονιά μου και μετά θα πάω και Δευτέρα γιατί από το κέντρο μου ειπαν να πάω Τρίτη. Αποκλείεται να περιμένω 4 μέρες!!! 

πρέπει να γίνονται στο ίδιο εργαστήριο αν πασ σε άλλο μπορεί να μην είναι σωστή όπως και το ανέβασμα γιατί αλλά αντιδραστηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ.. 

Αν και μου δίνουν τώρα τσοκαρα δε σημαίνει 9τι δεν μπορώ να στείλω χαχαχαχ 👡👡👡👡👡👡👡 

Έβαλα σεβιετα με θετικό τεστ εγκυμοσύνης, θα σου πω ώστε να καταλάβεις πόσα συμπτώματα είχα... τίποτα απολύτως συν πκνοι περιόδου. :-)

Αχχαχααχχαχααχ να ξέρεις επειδή δεν σχολιάζω δεν σημαίνει ότι δεν γελάω απίστευτα με τα τσόκαρα που πηγαινοέρχονται , πεθαίνω με τα κορίτσια που σε πειράζουν !!! Δέχομαι το τσοκαρακι μου και οριακά κρατιέμαι για τεστ μέσα στο ΣΚ !!! 
ναι δεν έχω τίποτα , μόνο σαν κράμπες !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ευχαριστώ γλυκό μου κορίτσι. Ήθελαν να πάω στο κέντρο που έκανα την εξωσωματική. Αύριο θα πάω στην γειτονιά μου και μετά θα πάω και Δευτέρα γιατί από το κέντρο μου ειπαν να πάω Τρίτη. Αποκλείεται να περιμένω 4 μέρες!!! 

Εντάξει μπορείς να πας αύριο στο μικροβιολογικο της γειτονιάς σου αλλά θα έχεις αυτό πλέον για να κάνεις τις εξετάσεις σου. Καταλαβαίνω ότι θα κάνεις κάμποσες χοριακες οπότε δεν μπορείς να πηγαίνεις πανω κάτω, άρα θεωρώ ότι είναι μια καλή επιλογή να αλλάξεις μικροβιολογικο.  Απλά αν δεις τίποτα περίεργο αύριο να ξερεις ότι οφείλεται στην αλλαγή του μικροβιολογικου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Δεν έχω ακούσει για το νοσοκομείο αλλά για την γιατρό που είναι εκεί. Τώρα για τους εξωσωματικούς που λες δεν έχω πέσει ποτέ σε τέτοιο άνθρωπο ίσα ίσα που ποτέ δεν μου έχουν αναφέρει για τα ωοαρια μου ούτε για δανεικά που το έχουν αυτό παρά πόλοι γιατροί. Τώρα για το πως φέρεται είναι στην κάθε μια αν θα ασχοληθεί η όχι ξαι αν αγαπάει απλά κρατάω επιφύλαξη γιατί με έχουν κάνει γιατροί γυναίκες να νιώθω σκουπίδι και πριν πάω είχα ακούσει τα καλύτερα και όταν πήγα την πρώτη μέρα ήταν μια χαρά και μετά με έκαναν να νιώθω γιατί ζω ακόμη όποτε καταλαβαίνεις προς γυναίκες είμαι πολύ πολύ επιφυλακτική ναι δεν λέω ότι δεν θα είναι καλή η ότι διποτε δεν έχω προσωπική εμπειρία απλά θέλω να ειμαι εγώ σίγουρη και να έχω και κάποιον άλλο για να μπορέσω να συγκρίνω. Επίσης αν είχε ιατρείο εξωτερικό ή απογευματινά ραντεβού θα το προτιμούσα μιας και πρωί δεν είναι εύκολο οπως και να μιλάω από το τηλ ή τα μαιλ δεν το θέλω. Φυσικά είναι επιλογή μου και δεν φέρνω αντιριση σε αυτό που είπες γιατί δεν την γνωρίζω προσωπικά κι εγώ η ίδια έχω πει σε κοπέλες να πάνε στο Έλενα και θα συμεχισω να το λέω απλά εγώ έχω ιδιότροποια

Έχεις ακούσει κάτι αρνητικό για την Οικονομοπούλου; Εγώ προσωπικά δεν την γνωρίζω, αλλά όλες οι κοπέλες από εδώ που έχουν πάει, λένε τα καλύτερα, γι᾽αυτό σε ρωτάω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια!!
Εχουν περασει μερες και δεν σας εχω διαβασει και εχω χασει τα τελευταία νεα!!!
@TRigirl ζήτωωωω!!! Μια χαρα για αρχή!
@skorpina78Σταματα να αγχωνεσαι!!!
@Salvation78 Τα δικά σου νεα? Καπου χαθηκα στις σελίδες και δεν ξε΄ρω....πως είσαι?
@Nefeliap Γκουρου τι κάνεις??? Πως ειναι τα μικρά σου???

Εγώ ακόμα δεν ξεκίνησα ακόμα. Θα σας ενημερώσω...

Σας φιλώ γλυκά όλες και σας εύχομαι καλό μήνα και με τα καλύτερα αποτελέσματα για όλες!

Καλο μηνα ! Αντε με το καλό να ξεκινησεις κ εσυ ! Ολα καλα δοξα τω θεω χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

:-( ο γιατρος τι λεει; Μαλλον αυτό που λες..με τον 2ο σακο ..αλλα πρεπει να σου δωσει οδηγιες εκεινος οπωσδηποτε..μηπως θες εξτρα φαρμακα; Σαλοσπιρ παιρνεις ; Γιατι καμια φορα το κόβουνε αν δουνε αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η troia είπε:

Έχεις ακούσει κάτι αρνητικό για την Οικονομοπούλου; Εγώ προσωπικά δεν την γνωρίζω, αλλά όλες οι κοπέλες από εδώ που έχουν πάει, λένε τα καλύτερα, γι᾽αυτό σε ρωτάω...

Ούτε εγώ προσωπικά την γνωρίζω. Άκουσα ότι αν έχεις κάνει εξετάσεις δεν τις βλέπει και λένε οτι σε νέες δεν δίνει απαραίτητα σημασία η παλιά που ήταν λένε ήταν πιο ψειρας φυσικά οτι έχω διαβάσει από εδώ και από εκεί προσωπικά δεν την ξέρω    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Ούτε εγώ προσωπικά την γνωρίζω. Άκουσα ότι αν έχεις κάνει εξετάσεις δεν τις βλέπει και λένε οτι σε νέες δεν δίνει απαραίτητα σημασία η παλιά που ήταν λένε ήταν πιο ψειρας φυσικά οτι έχω διαβάσει από εδώ και από εκεί προσωπικά δεν την ξέρω    

Κοριτσι μου εγω οταν πηγα ημουν νεα ασθενης ειχα μαζι μου ολες τις εξετασεις που ειχα κανει κ οχι απλα τις ειδε τις κατεγραφε τις τιμες σε πολλες εξετασεις κ στο φακελλο μου κ μαλιστα πολλες φορες γυριζε κ εβλεπε τιμες πανω στην κουβεντα μας. Οταν πηρα τις εξετασεις που μου ειχε βαλει η ιδια τις ειχε ηδη γραψει στο φακελλο μου τις ανοσολογοκες οταν πηγα δηλαδη με τις αλλες απο τα αλλα τμηματα τις ειχε ηδη τσεκαρει .τωρα η Τσεκουρα μπορει να ηταν πιο ψειρας δεν εχω αποψη δεν την εχω γνωρισει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου εγω οταν πηγα ημουν νεα ασθενης ειχα μαζι μου ολες τις εξετασεις που ειχα κανει κ οχι απλα τις ειδε τις κατεγραφε τις τιμες σε πολλες εξετασεις κ στο φακελλο μου κ μαλιστα πολλες φορες γυριζε κ εβλεπε τιμες πανω στην κουβεντα μας. Οταν πηρα τις εξετασεις που μου ειχε βαλει η ιδια τις ειχε ηδη γραψει στο φακελλο μου τις ανοσολογοκες οταν πηγα δηλαδη με τις αλλες απο τα αλλα τμηματα τις ειχε ηδη τσεκαρει .τωρα η Τσεκουρα μπορει να ηταν πιο ψειρας δεν εχω αποψη δεν την εχω γνωρισει. 

Όποτε όταν πάω να τις έχω φωτοτυπίες. Όταν είπα νέα θέλω να πω ηλικιακά. Πας και σε αλλά τμήματα; Να ξέρω να έχω κανένα ζαναξ μαζί μου μην με μαζέψουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ωχ ωχ ωχ θα τον εξεζουμισεις τον ήρωα! Ελπίζω μόνο να κάνεις πλάκα... είσαι και τρελή με έχεις μπερδέψει. Άκου λέει δεν θα μείνουν για κατάψυξη... Να σου πω θέλεις να κρατήσεις στοκ και για αδερφάκια? Θέλουμε και 3ο ή 4ο?

Πολύ σωστή απόφαση πήρες. Ελπίζω να την τηρήσεις και να χρησιμοποιήσεις όλα αυτά τα τεστ που πήρες (καμία 50αρια να υποθέσω) ή να τα χαρίσεις ή να τα κρατήσεις όταν θα πάρεις τη θετική χοριακη να τα κάνεις να χαίρεσαι!

Φυσικά και δεν κανω πλάκα χαχαχΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Έχω μείνει κάτι σελίδες πίσω.. στη πρώτη ευκαιρία θα σας διαβάσω όλες! Είδα και κάποια tag, @Παρασκευαιδουμου, το είδα και θα σου απαντήσω σύντομα!! 😘😘😘😘😘

Σας φιλώ όλες!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα είμαι καλλίτερα! Ροή αίματος δεν είχα! Καθαρή η σερβιέττα όλο το βράδυ και θεωρώ πως το αίμα που βλέπω τουαλετα έχει καπως σκουρίνει! Κ ευτυχώς έχει σταματήσει ο έντονος πόνος! Λιγα πονάκια χωρίς ενταση! Δευτέρα θα παω οπως να χει για χοριακή! Θα σκάσω αν δε το κάνω γιατί δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τριτη το βραδυ 8 παρα δεκα που ειναι να παω για υπερηχο! Πραγματικα θελω κ ευχομαι να καθαρίζει η μητρα μου απο τον αδειο σακο για να προσηλωθεί στην ανάπτυξη του άλλου σάκου με το εμβρυικο υλικο! Μακαρι! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
την θετική σας ενέργεια ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα είμαι καλλίτερα! Ροή αίματος δεν είχα! Καθαρή η σερβιέττα όλο το βράδυ και θεωρώ πως το αίμα που βλέπω τουαλετα έχει καπως σκουρίνει! Κ ευτυχώς έχει σταματήσει ο έντονος πόνος! Λιγα πονάκια χωρίς ενταση! Δευτέρα θα παω οπως να χει για χοριακή! Θα σκάσω αν δε το κάνω γιατί δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τριτη το βραδυ 8 παρα δεκα που ειναι να παω για υπερηχο! Πραγματικα θελω κ ευχομαι να καθαρίζει η μητρα μου απο τον αδειο σακο για να προσηλωθεί στην ανάπτυξη του άλλου σάκου με το εμβρυικο υλικο! Μακαρι! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
την θετική σας ενέργεια ♥️

Καλημέρα!!!!

Μια χαρα ακούγεται αυτό. Απόλαυσε το ΣΚ και όπως λες πας δευτέρα για χοριακή. Όλα τα καλά σου εύχομαι🙏🏽

 

@Luna777 καλή επιτυχία εύχομαι σήμερα. Με το καλό να τα υποδεχτείς😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ γλυκο μακαρι αλλα βαραω 39 αρια απο χθες κ ειμαι κ τριπλα εμβολιασμενη

Καλημέρα!!! Εγώ τέλη Φλεβάρη που πέρασα κοβιντ είχα πυρετό ένα 24ωρο από 38 μέχρι 39.3 την επόμενη έκανα ενα 37.7 και από κει και πέρα δεν είχα ούτε δεκάτα το ίδιο και ο άντρας μου όποτε μην σε τρομάζει το 39 τουλάχιστον το πρώτο 24ωρο το θέμα είναι να μην συνεχιστεί και μετα και να σημειωθεί ότι εγώ είμαι ανεμβολιαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Όποτε όταν πάω να τις έχω φωτοτυπίες. Όταν είπα νέα θέλω να πω ηλικιακά. Πας και σε αλλά τμήματα; Να ξέρω να έχω κανένα ζαναξ μαζί μου μην με μαζέψουν 

Για να παρεις τις εξετασεις μετα δεν ειναι ολες στο ιδιο εργαστηριο για αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Δεν μπορείς να πας να σε δουν από κοντά; Ενέσιμη προγεστερόνη κάνεις;

Κορίτσι μου πας σήμερα για εμβρυομεταφορά;;; Κάθε καλό κορίτσι μου....αναμένω μαζί σου τη θετική χοριακη....όλα να πάνε τέλεια!! Σ ευχαριστώ και πάλι για όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ τέλη Φλεβάρη που πέρασα κοβιντ είχα πυρετό ένα 24ωρο από 38 μέχρι 39.3 την επόμενη έκανα ενα 37.7 και από κει και πέρα δεν είχα ούτε δεκάτα το ίδιο και ο άντρας μου όποτε μην σε τρομάζει το 39 τουλάχιστον το πρώτο 24ωρο το θέμα είναι να μην συνεχιστεί και μετα και να σημειωθεί ότι εγώ είμαι ανεμβολιαστη

Απλα ειχα τη τριτη ετ κοριτσι μ και ακυρωθηκε κ ηταν ολα ιδανικα ενδομητριο κ ολα .. κ επεσα σε καταθλιψη κ στεναχωρια .. ενα μωρακι θελουμε κ ολο εμποδια βγαινουν ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Σήμερα είμαι καλλίτερα! Ροή αίματος δεν είχα! Καθαρή η σερβιέττα όλο το βράδυ και θεωρώ πως το αίμα που βλέπω τουαλετα έχει καπως σκουρίνει! Κ ευτυχώς έχει σταματήσει ο έντονος πόνος! Λιγα πονάκια χωρίς ενταση! Δευτέρα θα παω οπως να χει για χοριακή! Θα σκάσω αν δε το κάνω γιατί δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τριτη το βραδυ 8 παρα δεκα που ειναι να παω για υπερηχο! Πραγματικα θελω κ ευχομαι να καθαρίζει η μητρα μου απο τον αδειο σακο για να προσηλωθεί στην ανάπτυξη του άλλου σάκου με το εμβρυικο υλικο! Μακαρι! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
την θετική σας ενέργεια ♥️

Σε ποια εβδομάδα  είσαι κορίτσι μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...