Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να σας πω τα νέα μου .. ντριν ντριν το τηλ χτυπάει είναι απ το κέντρο η αγαπημένη μου εμβρυολόγος.

-γειά σας κυρία Χ παρακολουθώ τον υπηρηχο σας τώρα (το έχουν σε  βίντεο) έχετε πάνω από 10 ωοθυλάκια και δείχνουν και πολύ πολύ καλά σε μέγεθος κτλ θα σας προτείνω να πάμε με 5 ημερών αν βγάλουμε όσα βλέπουμε.  

-έχω φόβο απ την προηγούμενη φορά είχα 10 καο τελικά μόνο 4 προχώρησαν σε 3 ημερών. 

-αφήστε τι έγινε παλιά, τώρα έχουμε το αύριο που μας περιμένει τόσο καλο υπέρηχο από απόψεις ενδομήτριο κτλ δεν βλέπω συχνά. Θα κάνουμε και time laspe οπότε δε θα τα ενοχλήσουμε καθόλου.  Παρόλα αυτά καταλαβαίνω το άγχος σας για αυτό σας προτείνω να δούμε τη Δευτέρα πόσα φτασαν 3 ημερών και να αποφασίσουμε είτε θα έρθετε το μεσημέρι της Δευτέρας είτε την Τετάρτη . 

Και τελικά ήρθα και έστρωσα.. όχι όλα τόσα ιδανικά .. έτσι να μην ξέρω πότε πάω για ετ χαχαχαχα 

Θα σας πω την Δευτέρα πάω για ετ ή πάω την Τετάρτη για ετ χιχι Αυτό ήθελα να μην ξερω ποτε θα κάνω ετ 🤣🤣🤣

Έλα ρε πας σφαίρα! Σούπερ!! Ναι δείτε πόσα θα γονιμοποιηθούν εγώ πιστεύω αυτή τη φορά θα πας τέλεια και θα μαζέψεις βλαστοκύστες! 

Καλά εννοείται πρέπει να υπάρχει σασπένς αλλιώς πως θα γίνει; Χαχαχα Θα βαριόσουν χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπχρόνια πολλά κορίτσι μου.. 

Πω πω κορίτσια μια μέρα να μην προλάβω να σας διαβάσω σας χάνω μετά από τόσα που έχετε γράψει Τι ωραίο παρεάκι έχουμε φτιάξει μωρέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Πήγα στο γυναικολόγο μου σήμερα - να υπενθυμίσω είναι και ο εξωσωματικος μου παράλληλα ο οποίος συνεργάζεται με το Γέν... Αθηνών. Λοιπόν έκανα ένα τσεκ απ' Τεστ Παπ , καλλιέργεια κολπικού, υπέρηχο κλπ και μου είπε τώρα είμαι σε φάση οωρρηξιας. Μόλις αδιαθετησοθ έχει γράψει πλήρη ορμονικό έλεγχο τα πάντα μέχρι και θυρεοειδή, ινσουλίνη, κλπ να δει πως είμαι και σε αυτό το κομμάτι. Μόλις λοιπόν αδιαθετήσω μετράω 21 ημέρες και κάνω μια arvekap όπου μετά από περίπου 10 μέρες λέει θα έρθει περίοδος. Και έπειτα δεύτερη μέρα κύκλου ξεκινώ φάρμακα. Όταν φτάσουμε το ενδομήτριο λέει 9 χιλιοστά κάνουμε την εμβρυομεταφορα. Οπότε όπως το υπολόγισα 12 Απριλίου αδιαθετω και μετά την ένεση την αναμονή κλπ θα ξανά αδιαθετησω 2 Μαίου και εκεί ξεκινώ φάρμακα.

Εντωμεταξυ σας στέλνω φωτό τα φάρμακα. Έπαθα ένα σοκ αλλά θυμάμαι και την πρώτη φορά με τα φρέσκα έμβρυα πολλά έπαιρνα.  Αλλά τώρα σαν πιο πολλά να μου φαίνονται τα outro και τα cyclacur. Είναι καμμία γεν... με τεχνητό κύκλο να μου πει αν ακολούθησε το ίδιο πρωτόκολλο; 

Συγγνώμη για το σεντόνι κορίτσια μου!

IMG_20220331_211534.thumb.jpg.6a845af2925f7d517bb57ab52b1824e5.jpg

Τώρα πια θα πάρω από την αρχή κΟ πια αργότερα δεν συγκράτησα, όταν έρθει η ώρα και τα γράψουμε θα μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Θα σας γραψω την διαδικασία για την αποζημίωση απ τον εοπυυ διότι την εψαχνα και τελικα ειναι απλούστατη!!!

ψαχνεις στο ιντερνετ σε ποιο εοπυυ ανήκεις βάσει ταχυδρομικού κώδικα, κλείνεις ραντεβού στον εοπυυ online και πας με τα δικαιολογητικά που ειναι αναρτημένα στο site του εοπυυ με την βεβαίωση του κέντρου εξωσωματικής σε πρωτότυπη. Καταθέτεις τα χαρτια συμπληρώνοντας καποια έντυπα εκει( καλο ειναι να υπαρχει κ καποια βεβαίωση κατοικίας, εγω την κατέβασα εκείνη την ωρα) και μετα απο 2-3 βδομαδες μπαίνουν τα λεφτα! 
καλη επιτυχία σε ολες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Α πως και δίνουν το βίντεο; 🤔 κι εμένα έτσι τα βλέπανε τα έμβρυα αλλά νομίζω με πιο συχνές φωτογραφίες. Αλλά βίντεο δεν έχω μάλλον είναι στο κέντρο πως είναι 

Μάλλον έχει να κάνει με το κέντρο. Στο δικό μου σου δίνουν usb. Και με την υστεροσκόπηση το ίδιο. Μπορείς να το ζητήσεις αν γινεται να στο δώσουν. Είναι πραγματικά πολύ όμορφο να το βλέπεις.

Για αιματολόγο που λες, γιατί δεν δοκιμάζεις και εσύ στο Έλενα; Ειναι η αναμονή μεγάλη, αλλά ολο και κάποια ακύρωση μπορει να προκύψει, αν το τσεκάρεις καθημερινά. Η Οικονομοπούλου είναι πολύ καλή. Παλιότερα με παρακολουθούσε για άλλο θέμα και η Πηγαδίτου στο Ιατρικό. Επίσης πολύ καλή, αλλά δεν ξέρω αν ειδικεύεται σε θέματα γονιμότητας, αποβολών κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Μάλλον έχει να κάνει με το κέντρο. Στο δικό μου σου δίνουν usb. Και με την υστεροσκόπηση το ίδιο. Μπορείς να το ζητήσεις αν γινεται να στο δώσουν. Είναι πραγματικά πολύ όμορφο να το βλέπεις.

Για αιματολόγο που λες, γιατί δεν δοκιμάζεις και εσύ στο Έλενα; Ειναι η αναμονή μεγάλη, αλλά ολο και κάποια ακύρωση μπορει να προκύψει, αν το τσεκάρεις καθημερινά. Η Οικονομοπούλου είναι πολύ καλή. Παλιότερα με παρακολουθούσε για άλλο θέμα και η Πηγαδίτου στο Ιατρικό. Επίσης πολύ καλή, αλλά δεν ξέρω αν ειδικεύεται σε θέματα γονιμότητας, αποβολών κτλ. 

Καλά υστεροσκοπιση παντού δίνουν. Τώρα έχω κλείσει στο Έλενα αλλά θέλω να πάω ξαι σε κάποιο ιδιώτη για να συγκρίνω και να μπορω να έχω και κάποιον να με παρακουλουθει αν χρειαστεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Με το καλό κορίτσι μου η οωληψια!! Fingers crossed 🤞αυτά τα ωάρια τα σούπερ ντουπερ να σου δώσουν πολλά και υγιή εμβρυάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η aggelikh_l είπε:

Καλησπέρα @Hope19 εύχομαι να τα πάνε όλα τέλεια !! Εγώ έκανα τεχνητό κύκλο την προηγούμενη βδομάδα , όχι στο ίδιο κέντρο με σένα βέβαια , και είναι τα ίδια ακριβώς φάρμακα εκτός του vibramycin , συν έχω κολπικη κρεμα , σε λίγο διαφορετικές ποσότητες από τα δικά σου . Πχ στο utro παίρνω 6 από το στόμα ,cycla 4 , prezolon 1 τη μέρα για 5 μέρες , τα υπόλοιπα ίδια .

Πω πω ρε συ μόλις τα είδα έπαθα σοκ! Θυμάμαι στο πρώτο μου παιδάκι που είχα κάνει οωληψια και εμβρυομεταφορα στον ίδιο κύκλο τα ίδια σχεδόν έπαιρνα. Αυτό που θυμάμαι όμως είναι σίγουρα έπαιρνα 6 cyclacurπου μετά τα έκανα 3 γτ είχα οιστραδιόλη στο θεό λόγω ήπιας υπερδιέγερσης και utrogestan τα έπαιρνα όλα στόμα νομίζω. Επίσης δεν έκανα αμτιπικτικες είχα πάρει μόνο σαλοσπιρ γτ είχα κάνει πριν έλεγχο θρομβοφιλιας κι ο γιατρός επέλεξε να μην μου δώσει. Αλλά τώρα μου δίνει και αντιπικτικες μάλλον γτ στο πρώτο είχα πρόβλημα από νωρίς με τον πλακούντα γέρασε πρόωρα και γέννησα μωράκι με υπολοιπομενη ανάπτυξη και είχα και θέμα με προεκλαμψία. Ίσως συνδέονται κάπως αυτά με τις αντιπικτικες. Vibramycin είναι αντιβίωση νομίζω την είχα πάρει μετά την εμβρυομεταφορα δεν θυμάμαι σίγουρα.

Με το καλό κορίτσι μου. Επειδή σας έχασα λίγο αυτές τις μέρες εσύ έχεις κάνει εμβρυομεταφορα ή είσαι στην αγωγή ακόμα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Πάμε γερά Ελπίδα μας!!

Με το καλό τα χριστουγεννιατικα Τοξοτακια σου 😉❤️❤️😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Με το καλό και Οοοολα να πάνε τέλεια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Καλημέρα κοριτσι!! Πολύ καλή επιτυχία!! 🥰 θα περιμένουμε νέα σου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Καλημέρα κορίτσι μου! Όλα να πάνε τέλεια!!! 🤞🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Πω πω ρε συ μόλις τα είδα έπαθα σοκ! Θυμάμαι στο πρώτο μου παιδάκι που είχα κάνει οωληψια και εμβρυομεταφορα στον ίδιο κύκλο τα ίδια σχεδόν έπαιρνα. Αυτό που θυμάμαι όμως είναι σίγουρα έπαιρνα 6 cyclacurπου μετά τα έκανα 3 γτ είχα οιστραδιόλη στο θεό λόγω ήπιας υπερδιέγερσης και utrogestan τα έπαιρνα όλα στόμα νομίζω. Επίσης δεν έκανα αμτιπικτικες είχα πάρει μόνο σαλοσπιρ γτ είχα κάνει πριν έλεγχο θρομβοφιλιας κι ο γιατρός επέλεξε να μην μου δώσει. Αλλά τώρα μου δίνει και αντιπικτικες μάλλον γτ στο πρώτο είχα πρόβλημα από νωρίς με τον πλακούντα γέρασε πρόωρα και γέννησα μωράκι με υπολοιπομενη ανάπτυξη και είχα και θέμα με προεκλαμψία. Ίσως συνδέονται κάπως αυτά με τις αντιπικτικες. Vibramycin είναι αντιβίωση νομίζω την είχα πάρει μετά την εμβρυομεταφορα δεν θυμάμαι σίγουρα.

Με το καλό κορίτσι μου. Επειδή σας έχασα λίγο αυτές τις μέρες εσύ έχεις κάνει εμβρυομεταφορα ή είσαι στην αγωγή ακόμα ;

Καλημέρα @Παρασκευαιδου καλή επιτυχία !!! 🥳

@Hope19 να σου πω εμένα ήταν η πρώτη μου φορά και με πήγαν απευθείας σε τεχνητό γιατί έβγαλα παρά πολλά ωάρια και ήμουν ψυλιασμενη από τα κορίτσια εδώ ότι δίνουν διάφορα για να καλύψουν τις πιθανότητες . Εγώ είχα ρωτήσει πριν την Ετ γτ δεν έχω κάνει έλεγχο θρόμβοφιλιας και μου λένε θα πάρεις αγωγή να τα προβλέψουμε αυτά μη αγχώνεσαι . Και έκανα και προετοιμασία μια βδομάδα με 4 cycla και 6 outro κολπικά . 
 Σε ευχαριστώ κορίτσι μου δεν φταις εσυ απλα οι απαντήσεις μου αργούν να ανέβουν !! Έκανα το Σάββατο , Δευτέρα έχω χοριακη και χρειάζομαι τσόκαρο γιατί ψάχνω συμπτώματα κτλ κτλ κτλ χαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Με το καλό να γυρίσεις μας πεις τα νέα σου! Όλα θα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου μωρακι καλη επιτυχια!!!!! Να γυρισεις και να μας πεις τα ευχαριστα! @BlackCat πηγα εκανα τις αιματολογικες.. μια χαρα σημερα ρε φιλε... Απ το χερι που δεν ειχε δωσει την προηγουμενη πηρε και λεει μια χαρα φλεβα εχεις που δινει... Μαλιστα τοσο καλη που δινεις και αλλες δυο φορες σημερα αν θες... ( Κατσε ρε μανταμ λεω δεν ειναι και για χορταση) αυτο παντως που αλλαξα απ τη προηγουμενη ειναι οτι πινω πολυ νερο..  

Παει και αυτο! Θα παω το μεσημερι να βγαλω και φρονιμητη και θ μαι καλο κοριτσι μετα... Θα παρω τα χαπια μου και θα ψωφησω στον καναπε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κοριτσι!! Πολύ καλή επιτυχία!! 🥰 θα περιμένουμε νέα σου!! ❤️

Και τα δικα σου νεα περιμενουμε σειρουλααα!!!!! Καλη επιτυχια!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

Αντε κοριτσι μου! Με το καλο να βγάλεις πολλά ωάρια που θα σου δώσουν  τις Τοξοτινες σου! Περιμένουμε, ε? 

@nikol88 @TRigirl πήγατε για χοριακες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μου όμορφα εσείς που τα έχετε ψάξει κανένα καλό αιματολόγο ξέρετε; Αθήνα με ενδιαφέρει επίσης αν θέλετε πείτε μου σε πμ

Koριτσι μου εγω πηγαινα στον Καναβό που ειναι στα Ιλισια.. Ειναι πολυ καλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. 

Σιγα σιγα θα ετοιμαστώ να πάω... ένα θα σας πω μέχρι και ο καιρός μου δείχνει τι μωράκι θα κάνω..χιονίζει... 01.04 καλό μήνα με πολύ πολύ χιόνι. 

April April der macht was er will 😀

για όσους δεν το ξέρουν... ο Απρίλης είναι ο αντίστοιχος Μάρτης γδάρτης και κακός παλουκοκαύτης.

Με το καλό αγαπημένη φροιντιν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η athens25 είπε:

κατά την άποψη μου απλά γαι να κόψουν κόσμο θεωρώ, αντι να μας βοηθούν ψυρίζουν την μαιμού. τελοσπάντων τώρα είμαι εκνευρισμένη αλλά όπως λέω πάντα όλα για κάποιο λόγο γίνονται..σύντομα θα τον μάθουμε..χαχα

Και για να απαντήσω πρόβλημα συντακτικο στην συμβολαιογραφική πράξη καθώς αποφάσισα πριν παντρευτώ να προχωρήσω- επισπεύσω τις διαδικασίες καθώς θέλω πολύ πολύ ένα μωρό ή μωράκια, ότι έχει ο Θεός για εμένα...

Ωπα ωπα γιατι κ εγω το ιδιο ειχα συντακτικο στην συμβολαιογραφικη πραξη αλλα πηρα την συμβολαιογραφο να το διορθωσει οταν ημουν εκεικ η κυρια που μου εδωσε τα χαρτθα με το λαθος μου ειπε θα σε παρω τηλ το μεσημερι να σου πω ποτε να ξαναερθεις κ με πηρε πραγματι κ πηγα την επομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sophie80 είπε:

Μάλιστα, σε ευχαριστώ πολύ! Για τη Σπάθη ραντεβού θα κλείσω πάλι μέσω 1535, ή είναι άλλη διαδικασία εντός του Έλενα αφού με δει η Οικονομοπούλου;

Οχι περνεις τηλ για την Σπαθη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αντε κοριτσι μου! Με το καλο να βγάλεις πολλά ωάρια που θα σου δώσουν  τις Τοξοτινες σου! Περιμένουμε, ε? 

@nikol88 @TRigirl πήγατε για χοριακες?

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Και τα δικα σου νεα περιμενουμε σειρουλααα!!!!! Καλη επιτυχια!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Πήγα σε 1 ωρίτσα θα έχω αποτέλεσμα! όμως είναι αρνητικό δυστυχώς 😕 δεν πειράζει, πάμε άλλη μια!! Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες πάντως! Ευτυχώς έχω κ εσας!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Καλά υστεροσκοπιση παντού δίνουν. Τώρα έχω κλείσει στο Έλενα αλλά θέλω να πάω ξαι σε κάποιο ιδιώτη για να συγκρίνω και να μπορω να έχω και κάποιον να με παρακουλουθει αν χρειαστεί 

Για τσέκαρε  Ελενη χανδρινου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...