Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@Κατεριναπαπ 

Χρόνια πολλά Κατερινάκι μας.🤩🤩🥳🥳🥳🎂🎂

Υγεία σου εύχομαι πάνω απ'όλα!!!! Να είσαι πάντα καλά και χαρούμενη. Επίσης σου εύχομαι αισιοδοξία και δύναμη, πίστη και ελπίδα και του χρόνου πρώτα ο Θεός να είσαι ή με φουσκωμένη κοιλίτσα ή με μωράκι*α αγκαλιά. 🥰🥰

Να περάσεις πολύ όμορφα σήμερα και να γιορτάσεις με πρόσωπα αγαπημένα.😀😀😘😘❤️❤️

 

Έλα πες μας έχεις βάλει υπενθύμιση στο κινητό σου εεεεεεεεεε?

Είσαι θεά , είσαι το calendar της καρδιάς μας!!

Χρόνια πολλά @Κατεριναπαπ κάθε καλό να έχεις, με υγεία και χαμόγελο!!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@nikol88 & @TRigirl καλή επιτυχία σήμερα με τις χοριακές σας. Αναμένουμε τα νεα σας❤️

Νομίζω αύριο έχουν χοριακές τα κορίτσια, αλλά όπως και να έχει καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sophie80 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Έχω ραντεβού στο Έλενα με την Οικονομοπούλου (το Μάιο) και επειδή έχω διαβάσει ότι παραπέμπει για διάφορες εξετάσεις εντός του Έλενα, θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν κάνει τον έλεγχο εκεί, σε ποια άλλα ιατρεία και για ποιές άλλες εξετάσεις παραπέμπει συνήθως, ώστε να κλείσω τα αντίστοιχα ραντεβού. Σας ευχαριστώ πολύ!

Καλημερα βαση ιστορικου κρινει καθε φορα που θα πας μπορει να σου πει ενδοκρινολογο μπορει κατι αλλο σε ατελνει για υπερηχο στη Σπαθη αλλα συγκεκριμενες μερες βαση περιόδου 8η -12η μερα δηλαδη κ για αιμοληψια οπου εκει δεν χρειαζεσαι ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@Κατεριναπαπ 

Χρόνια πολλά Κατερινάκι μας.🤩🤩🥳🥳🥳🎂🎂

Υγεία σου εύχομαι πάνω απ'όλα!!!! Να είσαι πάντα καλά και χαρούμενη. Επίσης σου εύχομαι αισιοδοξία και δύναμη, πίστη και ελπίδα και του χρόνου πρώτα ο Θεός να είσαι ή με φουσκωμένη κοιλίτσα ή με μωράκι*α αγκαλιά. 🥰🥰

Να περάσεις πολύ όμορφα σήμερα και να γιορτάσεις με πρόσωπα αγαπημένα.😀😀😘😘❤️❤️

 

Α χρονια πολλα Κατερινακι οτι καλυτερο ευχομαι κ του χρονου διπλη!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@nikol88 & @TRigirl καλή επιτυχία σήμερα με τις χοριακές σας. Αναμένουμε τα νεα σας❤️

@nikol88 & @TRigirl αύριο έχετε. αλλά για κάποιο λόγο νόμιζα σήμερα. Η μήπως είπε κάποια πως θα κάνει τεστ σήμερα και το μπέρδεψα?🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Έλα πες μας έχεις βάλει υπενθύμιση στο κινητό σου εεεεεεεεεε?

Είσαι θεά , είσαι το calendar της καρδιάς μας!!

Χρόνια πολλά @Κατεριναπαπ κάθε καλό να έχεις, με υγεία και χαμόγελο!!

Νομίζω αύριο έχουν χοριακές τα κορίτσια, αλλά όπως και να έχει καλή επιτυχία!!

αχαχαχαχαχαχα όχι δεν έχω βάλει στο κινητό. Φαντάζεσαι να χτυπάει υπενθύμιση με τα Nickname😂😂

όσο για τα κορίτσια με τις χοριακές δικαιο έχεις... ενω είχα βγεί απο το φόρουμ, είδα στον υπολογιστή δεξια την ημερομηνία και κατάλαβα ότι μάλλον μπερδεύτηκα. Και ξαναμπήκα τώρα για να το διορθώσω😂😂, απλά νομίζω αναφέρθηκε κάπου πως θα κάνουν τεστ ή κάποια απο τις δυο και με μπέρδεψε🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν ξανακάνουμε υπερηχο βλέπει σακο κ κάτι στοιχεία αλλά λέει δε συνάδουν με την κυηση κλπ.να δω ξ τον εξωσωματιστη ν μου πει κ αυτός τη γνώμη του κ να πάω για αποξεση.το διαισθανομουνα να σας πω μέρες για αυτό κ είχα μπει σε μουντ απαθειας. Τώρα επόμενη μέρα.μονο εσείς καταλαβαίνετε και μόνο εσάς εμπιστεύομαι γιατί όσο το χετε ψάξει εσείς δεν το χουν ψάξει οι γιατροι.να πάω κ στο ελενα στο τμήμα αποβολων?να ξαναπροσπαθησω με δικά μου?να πάω με δοτριας?τώρα όλα χοροπηδανε στο μυαλό μου 

Πότε θα πας στον εξωσωματιστη? Από ο, τι έχω καταλάβει ο γυναικολόγος σου και ο εξωσωματιστης σου διαφωνούν ως προς την ηλικία της κυησης.  Από τη μια καλά κάνεις και ψάχνεις ραντεβου στο Έλενα,  αλλά από την άλλη πάρε τον χρόνο σου. Εγώ σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει η ανατροπή και να σου πει άλλα ο εξωσωματιστης σου και να σου είναι αχρείαστο το ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ  Κατερινάκι μας μικρό και καλό,  μελλοντικη νυφούλα και μανούλα , σου ευχομαι όλα τα καλά του κόσμου και αυτό που επιθυμείς τόσο , να έρθει όσο το δυνατόν γρηγορότερα γίνεται! Η στεναχώρια που πήρες να είναι η τελευταία και μόνο χαρές να έχεις στη ζωή σου από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πότε θα πας στον εξωσωματιστη? Από ο, τι έχω καταλάβει ο γυναικολόγος σου και ο εξωσωματιστης σου διαφωνούν ως προς την ηλικία της κυησης.  Από τη μια καλά κάνεις και ψάχνεις ραντεβου στο Έλενα,  αλλά από την άλλη πάρε τον χρόνο σου. Εγώ σου εύχομαι ολόψυχα να γίνει η ανατροπή και να σου πει άλλα ο εξωσωματιστης σου και να σου είναι αχρείαστο το ραντεβου.

Σήμερα στις 1630 θα πάω μόλις μιλησαμε.να με δει κ αυτός κ βλέπουμε.οσο περνάει η ώρα νοιώθω καλύτερα.με τη λογική ότι θα ψάχνω κ θα προετοιμαστω καλυτερα.τωρα πήγα κ λίγο χύμα κ λίγο όλα στην τύχη.ισως άμα το χα βοηθήσει κ γω κάπως ν ήταν αλλιώς ίσως τώρα να σκέφτομαι κ μπούρδες αλλά τώρα σκεφτόμαστε 5000 σενάρια.

Στο κορίτσι που γιορτάζει χρόνια πολλά!!!!ότι καλύτερο εύχομαι!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έλα πες μας έχεις βάλει υπενθύμιση στο κινητό σου εεεεεεεεεε?

Είσαι θεά , είσαι το calendar της καρδιάς μας!!

Χρόνια πολλά @Κατεριναπαπ κάθε καλό να έχεις, με υγεία και χαμόγελο!!

Νομίζω αύριο έχουν χοριακές τα κορίτσια, αλλά όπως και να έχει καλή επιτυχία!!

Ναι ναι αύριο έχουμε! Θα περιμένουμε τα φανταστικά νεα της @TRigirl γιατί εμένα είναι αρνητικό! Έκανα τεστ πάλι σήμερα (αυτό θυμάσαι μάλλον)! Όποτε πάμε πάλι παρακάτω! Έχω άλλες δυο κατάψυξη, θα δοκιμάσω κ μ αυτές κι αν πάλι δεν μετά μόνο με προεμφυτευτικο που ένας θεός ξέρει ποσό καιρό θα μου πάρει γιατί ενώ έχουμε πολλά εμβρυα αρχικά βλαστοκυστες μένουν λίγες! Ενιγουει δεν θα σκάσω πάλι, οτι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει!! 
 

@TRigirl μου ευχομαι μια τεράστια χοριακη!! 🥰

@Κατεριναπαπ χρονια πολλά και πολύ πολύ ευτυχισμένα! Με το καλό ο γάμος σου και καλούς και πολλούς απογόνους!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα αγαπημένη peacock, αν έχεις πάει και στα δυο τμήματα (Έλενα - Αρεταίειο)  θέλεις να μας πεις τι διαφορές εντόπισες και γενικά την εμπειρία σου?

Νομίζω θα ήταν καλο να λάβουμε πληροφορίες και για το Αρεταιειο που μπορεί να βοηθήσουν πολλές κοπέλες αλλά ακόμα και εμάς που έχουμε πάει μόνο στο ένα τμήμα ή ίσως το Αρεταιειο έχει νωρίτερα ραντεβού, γενικά θα ήθελαν δω και την εκεί προσέγγιση.

Σε φιλώ.

Kαλημέρα, 

εχω εμπειρία και απο τα 3 αντίστοιχα τμήματα του Αλεξανδρα, του Ελενα και του Αρεταιειου. Στο Αλεξάνδρα δεν αξίζει καν ο κόπος...δε θα ήθελα να πω περισσότερα.. απλά μακριά...

Τωρα για το Ελενα οκ, εγινε καταγραφή ιστορικού, ειδε η αιματολόγος και τις εξετάσεις  και στο τελος ειπε οτι εχω κανει οτι εξετασεις ειναι της ειδικότητας της και δεν ηξερε περαιτέρω να μου πει κατι. Το ραντεβού γίνεται μεσω του 1535 και όντως συνηθως η αναμονή για να βρεθεί διαθέσιμο ραντεβού είναι μεγαλη. 

Για το Αρεταίειο κλεινεις ραντεβού καλώντας στο 210-7286337 και η διαθεσιμότητα είναι αρκετα συντομη. Σου ζητανε να εχεις μαζί φωτοτυπίες μαζί σου ο,τι εξετασεις εχουν γίνει ως τωρα τις οποίες τις κρατανε μαζί με τη καρτέλα που σου ανοίγουν. Αναλογα με το τι θα βρουν κτλ θα σου προετείνουν τι να κανεις πχ καποιες εξετασεις και μετα να ξαναπάς με τις απαντησεις κτλ 

Συνοψίζοντας λοιπόν, στο Ελενα αξίζει να παει καποια κοπελα πιστευω αν δεν εχει ελέγξει αιματολογικά-ανοσολογικά κομμάτια (αφού μόνο γι αυτά μπορεί να εχει αποψη μια αιματολόγος). Στο Αρεταίειο βλεπουν τυχόν υστεροσκοπήσεις, σαλπιγγογραφίες, αιματολογικές εξετασεις κτλ  δηλ πλήρη έλεγχο. 

Δυστυχώς πάνω από το 90% των καθ' έξιν αποβολών δε θα βρει ποτέ την αιτία - μιλάω για περιπτώσεις που αποβάλλουν υγιή εμβρυα  και όχι για έμβρυα με χρωμοσωμικές ανωμαλίες που ετσι κι αλλιώς αυτό αποτελεί αίτιο αποβολής... αυτή είναι μία γενική αλήθεια και δυστυχώς κάποιες από εμάς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να αποδεχτούμε την πραγματικότητα και να προσπαθήσουμε μεχρι εκεί που φτάνουν τα όρια μας. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Kαλημέρα, 

εχω εμπειρία και απο τα 3 αντίστοιχα τμήματα του Αλεξανδρα, του Ελενα και του Αρεταιειου. Στο Αλεξάνδρα δεν αξίζει καν ο κόπος...δε θα ήθελα να πω περισσότερα.. απλά μακριά...

Τωρα για το Ελενα οκ, εγινε καταγραφή ιστορικού, ειδε η αιματολόγος και τις εξετάσεις  και στο τελος ειπε οτι εχω κανει οτι εξετασεις ειναι της ειδικότητας της και δεν ηξερε περαιτέρω να μου πει κατι. Το ραντεβού γίνεται μεσω του 1535 και όντως συνηθως η αναμονή για να βρεθεί διαθέσιμο ραντεβού είναι μεγαλη. 

Για το Αρεταίειο κλεινεις ραντεβού καλώντας στο 210-7286337 και η διαθεσιμότητα είναι αρκετα συντομη. Σου ζητανε να εχεις μαζί φωτοτυπίες μαζί σου ο,τι εξετασεις εχουν γίνει ως τωρα τις οποίες τις κρατανε μαζί με τη καρτέλα που σου ανοίγουν. Αναλογα με το τι θα βρουν κτλ θα σου προετείνουν τι να κανεις πχ καποιες εξετασεις και μετα να ξαναπάς με τις απαντησεις κτλ 

Συνοψίζοντας λοιπόν, στο Ελενα αξίζει να παει καποια κοπελα πιστευω αν δεν εχει ελέγξει αιματολογικά-ανοσολογικά κομμάτια (αφού μόνο γι αυτά μπορεί να εχει αποψη μια αιματολόγος). Στο Αρεταίειο βλεπουν τυχόν υστεροσκοπήσεις, σαλπιγγογραφίες, αιματολογικές εξετασεις κτλ  δηλ πλήρη έλεγχο. 

Δυστυχώς πάνω από το 90% των καθ' έξιν αποβολών δε θα βρει ποτέ την αιτία - μιλάω για περιπτώσεις που αποβάλλουν υγιή εμβρυα  και όχι για έμβρυα με χρωμοσωμικές ανωμαλίες που ετσι κι αλλιώς αυτό αποτελεί αίτιο αποβολής... αυτή είναι μία γενική αλήθεια και δυστυχώς κάποιες από εμάς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να αποδεχτούμε την πραγματικότητα και να προσπαθήσουμε μεχρι εκεί που φτάνουν τα όρια μας. 

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολυ για την  απάντηση..

Σου εύχομαι όλα τα καλά μέσα από την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Το έχεις κορίτσι μου το μειλ?η τι βρίσκω από κάπου?αχ ειλικρινά μου δίνεται κουράγιο κ όραμα για το μέλλον.μεσα από την καρδιά μου όλες να γίνετε σύντομα μανούλες.

γκουγκλαρε τμήμα αποβολών έλενα και θα σε πάει στη σελίδα τους. Εκεί θα βρεις το mail του τμήματος, το οποίο βλέπει η Οικονομοπούλου. Αν δεν το βρεις, πες μου να σου το στείλω όταν θα μπω από τον υπολογιστή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Kαλημέρα, 

εχω εμπειρία και απο τα 3 αντίστοιχα τμήματα του Αλεξανδρα, του Ελενα και του Αρεταιειου. Στο Αλεξάνδρα δεν αξίζει καν ο κόπος...δε θα ήθελα να πω περισσότερα.. απλά μακριά...

Τωρα για το Ελενα οκ, εγινε καταγραφή ιστορικού, ειδε η αιματολόγος και τις εξετάσεις  και στο τελος ειπε οτι εχω κανει οτι εξετασεις ειναι της ειδικότητας της και δεν ηξερε περαιτέρω να μου πει κατι. Το ραντεβού γίνεται μεσω του 1535 και όντως συνηθως η αναμονή για να βρεθεί διαθέσιμο ραντεβού είναι μεγαλη. 

Για το Αρεταίειο κλεινεις ραντεβού καλώντας στο 210-7286337 και η διαθεσιμότητα είναι αρκετα συντομη. Σου ζητανε να εχεις μαζί φωτοτυπίες μαζί σου ο,τι εξετασεις εχουν γίνει ως τωρα τις οποίες τις κρατανε μαζί με τη καρτέλα που σου ανοίγουν. Αναλογα με το τι θα βρουν κτλ θα σου προετείνουν τι να κανεις πχ καποιες εξετασεις και μετα να ξαναπάς με τις απαντησεις κτλ 

Συνοψίζοντας λοιπόν, στο Ελενα αξίζει να παει καποια κοπελα πιστευω αν δεν εχει ελέγξει αιματολογικά-ανοσολογικά κομμάτια (αφού μόνο γι αυτά μπορεί να εχει αποψη μια αιματολόγος). Στο Αρεταίειο βλεπουν τυχόν υστεροσκοπήσεις, σαλπιγγογραφίες, αιματολογικές εξετασεις κτλ  δηλ πλήρη έλεγχο. 

Δυστυχώς πάνω από το 90% των καθ' έξιν αποβολών δε θα βρει ποτέ την αιτία - μιλάω για περιπτώσεις που αποβάλλουν υγιή εμβρυα  και όχι για έμβρυα με χρωμοσωμικές ανωμαλίες που ετσι κι αλλιώς αυτό αποτελεί αίτιο αποβολής... αυτή είναι μία γενική αλήθεια και δυστυχώς κάποιες από εμάς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να αποδεχτούμε την πραγματικότητα και να προσπαθήσουμε μεχρι εκεί που φτάνουν τα όρια μας. 

 

 

Στο Έλενα σαλπιγγογραφία και υστεροσκόπηση βλέπει η Σπάθη και η Παλαιογιαννίδου, ακτινοδιαγνώστριες,  στις οποίες μπορεί να σε παραπέμψει η Οικονομοπούλου, αν το κρίνει απαραίτητο. Τη σαλπιγγογραφία μου εμένα την είδε και η Τσεκούρα, αλλά ήταν καλή, οπότε δεν είχε κάτι να μου πει. Υστεροσκόπηση δεν έχω κάνει ποτέ και η ίδια μου είπε ότι δεν το κρίνει απαραίτητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα βαση ιστορικου κρινει καθε φορα που θα πας μπορει να σου πει ενδοκρινολογο μπορει κατι αλλο σε ατελνει για υπερηχο στη Σπαθη αλλα συγκεκριμενες μερες βαση περιόδου 8η -12η μερα δηλαδη κ για αιμοληψια οπου εκει δεν χρειαζεσαι ραντεβου.

@hope501

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Α χρονια πολλα Κατερινακι οτι καλυτερο ευχομαι κ του χρονου διπλη!🥰

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Χρόνια σου πολλά κοπέλα μου!

όλα τα καλά σου εύχομαι! Γερή κ δυνατή και με γεμάτη αγκαλιά!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Κατεριναπαπ  Κατερινάκι μας μικρό και καλό,  μελλοντικη νυφούλα και μανούλα , σου ευχομαι όλα τα καλά του κόσμου και αυτό που επιθυμείς τόσο , να έρθει όσο το δυνατόν γρηγορότερα γίνεται! Η στεναχώρια που πήρες να είναι η τελευταία και μόνο χαρές να έχεις στη ζωή σου από εδώ και πέρα!

 

στις πριν 38 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ναι ναι αύριο έχουμε! Θα περιμένουμε τα φανταστικά νεα της @TRigirl γιατί εμένα είναι αρνητικό! Έκανα τεστ πάλι σήμερα (αυτό θυμάσαι μάλλον)! Όποτε πάμε πάλι παρακάτω! Έχω άλλες δυο κατάψυξη, θα δοκιμάσω κ μ αυτές κι αν πάλι δεν μετά μόνο με προεμφυτευτικο που ένας θεός ξέρει ποσό καιρό θα μου πάρει γιατί ενώ έχουμε πολλά εμβρυα αρχικά βλαστοκυστες μένουν λίγες! Ενιγουει δεν θα σκάσω πάλι, οτι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει!! 
 

@TRigirl μου ευχομαι μια τεράστια χοριακη!! 🥰

@Κατεριναπαπ χρονια πολλά και πολύ πολύ ευτυχισμένα! Με το καλό ο γάμος σου και καλούς και πολλούς απογόνους!! ❤️❤️

Κορίτσια μου ποοοοσο μα ποοοσο με συγκινείται, εντάξει το δάκρυ έφτασε στο μάτι και αν το κλείσω θα κατρακυλήσει... σας ευχαριστώ πσααααρα πολύ για τις ευχές σας, σας ευχαριστώ μια μια ξεχωριστά!! Είστε μοναδικές, η δύναμη μου, η παρηγοριά μου!!! 

Εύχομαι του χρόνου τέτοια μέρα να μην υπάρχει κοπέλα αφουσκωτη !!! 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501οτι και να πω είναι λίγο, άγγιξες ότι καλό συναίσθημα μπορεί να έχει ένας άνθρωπος! Σε ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σκευάσματα για μπουστ στο περμα κ τα ωαρια υπάρχουν?έχετε δοκιμάσει ποτε?τα χω βάλει με μένα ππυ πήγα βα κάνω μια προσπάθεια χωρίς να χω ψαχτεί πλήρως. Και μέσα σε όλα να έχεις να σε ρωτάνε κ τι εγινε κ να πρέπει να απαντάς!δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν..... ο αντρουλης μου θέλει να με πάρει να φύγουμε να πάμε λέει ένα ταξίδι....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολυ για την  απάντηση..

Σου εύχομαι όλα τα καλά μέσα από την καρδιά μου..

Να είσαι καλα κορίτσι μου, ανταποδίδω την ευχή ολόψυχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Kαλημέρα, 

εχω εμπειρία και απο τα 3 αντίστοιχα τμήματα του Αλεξανδρα, του Ελενα και του Αρεταιειου. Στο Αλεξάνδρα δεν αξίζει καν ο κόπος...δε θα ήθελα να πω περισσότερα.. απλά μακριά...

Τωρα για το Ελενα οκ, εγινε καταγραφή ιστορικού, ειδε η αιματολόγος και τις εξετάσεις  και στο τελος ειπε οτι εχω κανει οτι εξετασεις ειναι της ειδικότητας της και δεν ηξερε περαιτέρω να μου πει κατι. Το ραντεβού γίνεται μεσω του 1535 και όντως συνηθως η αναμονή για να βρεθεί διαθέσιμο ραντεβού είναι μεγαλη. 

Για το Αρεταίειο κλεινεις ραντεβού καλώντας στο 210-7286337 και η διαθεσιμότητα είναι αρκετα συντομη. Σου ζητανε να εχεις μαζί φωτοτυπίες μαζί σου ο,τι εξετασεις εχουν γίνει ως τωρα τις οποίες τις κρατανε μαζί με τη καρτέλα που σου ανοίγουν. Αναλογα με το τι θα βρουν κτλ θα σου προετείνουν τι να κανεις πχ καποιες εξετασεις και μετα να ξαναπάς με τις απαντησεις κτλ 

Συνοψίζοντας λοιπόν, στο Ελενα αξίζει να παει καποια κοπελα πιστευω αν δεν εχει ελέγξει αιματολογικά-ανοσολογικά κομμάτια (αφού μόνο γι αυτά μπορεί να εχει αποψη μια αιματολόγος). Στο Αρεταίειο βλεπουν τυχόν υστεροσκοπήσεις, σαλπιγγογραφίες, αιματολογικές εξετασεις κτλ  δηλ πλήρη έλεγχο. 

Δυστυχώς πάνω από το 90% των καθ' έξιν αποβολών δε θα βρει ποτέ την αιτία - μιλάω για περιπτώσεις που αποβάλλουν υγιή εμβρυα  και όχι για έμβρυα με χρωμοσωμικές ανωμαλίες που ετσι κι αλλιώς αυτό αποτελεί αίτιο αποβολής... αυτή είναι μία γενική αλήθεια και δυστυχώς κάποιες από εμάς το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να αποδεχτούμε την πραγματικότητα και να προσπαθήσουμε μεχρι εκεί που φτάνουν τα όρια μας. 

 

 

Πάρε μια αγκαλίτσα καρντασακι μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Ναι ναι αύριο έχουμε! Θα περιμένουμε τα φανταστικά νεα της @TRigirl γιατί εμένα είναι αρνητικό! Έκανα τεστ πάλι σήμερα (αυτό θυμάσαι μάλλον)! Όποτε πάμε πάλι παρακάτω! Έχω άλλες δυο κατάψυξη, θα δοκιμάσω κ μ αυτές κι αν πάλι δεν μετά μόνο με προεμφυτευτικο που ένας θεός ξέρει ποσό καιρό θα μου πάρει γιατί ενώ έχουμε πολλά εμβρυα αρχικά βλαστοκυστες μένουν λίγες! Ενιγουει δεν θα σκάσω πάλι, οτι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει!! 
 

@TRigirl μου ευχομαι μια τεράστια χοριακη!! 🥰

@Κατεριναπαπ χρονια πολλά και πολύ πολύ ευτυχισμένα! Με το καλό ο γάμος σου και καλούς και πολλούς απογόνους!! ❤️❤️

Έλα εδώ να σου δώσω μια αγκαλίτσα. Και μαζί αύριο να περιμένουμε τα νέα.  Εύχομαι να έχεις τεστ σαν τα δικά μου και να φας μια κεραμμυδα.  Είμαι στη διάθεσή σου οπότε θέλεις να μου στείλεις.  Ακόμα και για την μύγα που πέρασε από μπροστά σου και σε ενόχλησε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δώσε μου πηγή σε παρακαλώ.  Θέλω να το ανεβασω

Στο ινσταγραμ το είδα σε διάφορα stories φίλων μου και το φωτογραφισα και το ανέβασα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έλα εδώ να σου δώσω μια αγκαλίτσα. Και μαζί αύριο να περιμένουμε τα νέα.  Εύχομαι να έχεις τεστ σαν τα δικά μου και να φας μια κεραμμυδα.  Είμαι στη διάθεσή σου οπότε θέλεις να μου στείλεις.  Ακόμα και για την μύγα που πέρασε από μπροστά σου και σε ενόχλησε.  

Σ ευχαριστώ πολύ αγάπη!! Πάντα να μας στηρίζεις!! Καλή επιτυχία γι αύριο! Ευχομαι να πάνε όλα σούπερ! Να έχεις πολλά κ ποιοτικά ωάρια! Και πολλά όμορφα εμβρυακια!!  ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια σκευάσματα για μπουστ στο περμα κ τα ωαρια υπάρχουν?έχετε δοκιμάσει ποτε?τα χω βάλει με μένα ππυ πήγα βα κάνω μια προσπάθεια χωρίς να χω ψαχτεί πλήρως. Και μέσα σε όλα να έχεις να σε ρωτάνε κ τι εγινε κ να πρέπει να απαντάς!δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν..... ο αντρουλης μου θέλει να με πάρει να φύγουμε να πάμε λέει ένα ταξίδι....  

δεν χρειάζεται να το κανείς αυτό κοπέλα μου. Πάρε τον αντεουλη σου και πάτε λίγες μέρες κάπου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...