Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ανθη7 είπε:

Ρε σεις πήρα τώρα να κλείσω στο ελενα ραντεβου κ πρώτο διαθέσιμο ραντεβού μου το δίνουν πρώτη Ιουνίου!!τι να το κάνω τότε!!!!!θα μας τρελάνουν?

Δες στο 1535 στο σάιτ δίστιχος υπάρχει αναμονή μεγάλη εγω μπορώ να πω ότι μάλλον ήμουν από Τία τυχερές που βρήκα άμεσα αλλά το βρήκα από το σάιτ που έγραψα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Δες στο 1535 στο σάιτ δίστιχος υπάρχει αναμονή μεγάλη εγω μπορώ να πω ότι μάλλον ήμουν από Τία τυχερές που βρήκα άμεσα αλλά το βρήκα από το σάιτ που έγραψα 

Στο 1535 πήρα.που αλλου να πάω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Στο 1535 πήρα.που αλλου να πάω???

Στο σάιτ 1535 όχι τηλ μπορεί να υπάρχει κανένα που να ακυρώθηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Στο σάιτ 1535 όχι τηλ μπορεί να υπάρχει κανένα που να ακυρώθηκε 

Α οκ.θα πρέπει να το τσεκάρω κάθε μερα αυτό.γιατι προς το παρόν κ αυτο 1 Ιουνίου βγαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ανθη7 είπε:

Α οκ.θα πρέπει να το τσεκάρω κάθε μερα αυτό.γιατι προς το παρόν κ αυτο 1 Ιουνίου βγαζει

Αυτό να κάνεις. Όλο και κάποια ακύρωση θα υπάρχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Α οκ.θα πρέπει να το τσεκάρω κάθε μερα αυτό.γιατι προς το παρόν κ αυτο 1 Ιουνίου βγαζει

Ακριβός αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ανθη7 είπε:

Είδα ότι έχει και στο Αλεξάνδρα αλλά για να μην το προτείνεται φαντάζομαι δεν θα ναι τόσο καλό!

Όχι δεν αξίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Το σκέφτηκα ήδη για το τμήμα αποβολων.αυριο το πρωί θα πάρω τηλέφωνο για πληροφορίες.νομιζω αν βρω το γιατί κ πως διορθώνεται μπορώ να αντέξω τα πάντα αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω καν αν θ βρεθεί.αχ  αυτή η ηλικία!!!!!

Στείλε ένα mail στην Οικονομοπούλου παραθέτοντας συνοπτικά την ιστορία σου, γιατί μπορεί να θέλει να σου κάνει εξετάσεις πιο κοντά στην αποβολή και ίσως παρακάμψεις το 1535.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Είδα ότι έχει και στο Αλεξάνδρα αλλά για να μην το προτείνεται φαντάζομαι δεν θα ναι τόσο καλό!

Όχι, μην πας εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η troia είπε:

Στείλε ένα mail στην Οικονομοπούλου παραθέτοντας συνοπτικά την ιστορία σου, γιατί μπορεί να θέλει να σου κάνει εξετάσεις πιο κοντά στην αποβολή και ίσως παρακάμψεις το 1535.

Το έχεις κορίτσι μου το μειλ?η τι βρίσκω από κάπου?αχ ειλικρινά μου δίνεται κουράγιο κ όραμα για το μέλλον.μεσα από την καρδιά μου όλες να γίνετε σύντομα μανούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

 

Έτσι ακριβώς  όπως τα γράφετε τα νιώθω κι εγώ. Κανένας δεν μπορεί να με καταλαβει όπως εσεις, ούτε η μάνα μου ούτε ο άντρας μου (αν και κάνει φιλότιμες προσπάθειες), να μην συζητήσω για τους παραέξω… μόνο εδώ μέσα βρίσκει κανεις συμπαράσταση από ανθρώπους που περνάνε παρόμοιες καταστάσεις. Είμαστε πολύ τυχερές μέσα στην ατυχία μας που έχουμε αυτή την κοινότητα και μακάρι να μην είχαμε τον κωλοκοβιντ θα είχαμε ήδη κανονίσει συνάντηση. Αλλά που θα πάει, δεν θα βελτιωθεί η κατάσταση, θα την κάνουμε την έξοδο μας…

οσο γις αυτή την υπόθεση, τι να πει κανεις, περιμένω να δω αν η γυναίκα είχε κάποια σοβαρή ψυχική ασθένεια που την οδήγησε εκεί που την οδήγησε γιατί κατά τα άλλα είναι απ αυτα που συμβαίνουν μια φορά τον αιώνα..

σας στέλνω πολλά φιλιά ρε καμάρια! Εύχομαι ο επόμενος μήνας να φέρει περισσότερη τύχη σε όλη την ομάδα…❤️

Εύχομαι να ανατραπει η εικονα πραγματικα

Οι σκέψεις σου είναι και δικές μου σκέψεις μπάχαλο το μυαλό μου

Καλή συνέχεια θα πω και να πάρεις τις καλύτερες αποφασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Εύχομαι να ανατραπει η εικονα πραγματικα

Οι σκέψεις σου είναι και δικές μου σκέψεις μπάχαλο το μυαλό μου

Καλή συνέχεια θα πω και να πάρεις τις καλύτερες αποφασεις

Επίσης και σε μένα αν μπορεί κάποιο κοπέλα να στείλει το Mail της Οικονομοπουλου, θα το εκτιμούσα πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Επίσης και σε μένα αν μπορεί κάποιο κοπέλα να στείλει το Mail της Οικονομοπουλου, θα το εκτιμούσα πολύ!! 

Ναι κορίτσια οποία μπορεί να μας το δώσει.

Σευχαριστω για τα καλά λόγια.προσπαθω να μαι ηρεμη για να σκέφτομαι καθαρα μου δίνει κουράγιο το ότι θα οργανωθώ πολύ καλύτερα για την επόμενη κ δεν θα πάω έτσι χύμα όπως πήγα τώρα.ειναι καλό που συλλαμβάνω λέει!εμ τι να το κάνω αυτό βρε γιατρέ.....μας υποχρεωσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα! Έχω ραντεβού στο Έλενα με την Οικονομοπούλου (το Μάιο) και επειδή έχω διαβάσει ότι παραπέμπει για διάφορες εξετάσεις εντός του Έλενα, θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν κάνει τον έλεγχο εκεί, σε ποια άλλα ιατρεία και για ποιές άλλες εξετάσεις παραπέμπει συνήθως, ώστε να κλείσω τα αντίστοιχα ραντεβού. Σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Το σκέφτηκα ήδη για το τμήμα αποβολων.αυριο το πρωί θα πάρω τηλέφωνο για πληροφορίες.νομιζω αν βρω το γιατί κ πως διορθώνεται μπορώ να αντέξω τα πάντα αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω καν αν θ βρεθεί.αχ  αυτή η ηλικία!!!!!

Καλημερα, λυπαμαι για την εξελιξη ευχομαι να ανατραπει βεβαια. Λοιπον οτι κ αν ειναι να δεις την θετικη πλευρα καταφερες εμφυτευση κ αυτο ειναι ενα βημα. Μπες κοριτσι μου στο 1535 κ κλεισε ραντεβου στο τμημα αποβολων ( αργουν λιγο τα ραντεβου) κ θα παρεις το χρονο σου να σκεφτεις κ επομενες κινησεις. Το θεμα της ηλικιας τωρα να σου θυμισω οτι δεν εισαι η μονη ειμαστε πολλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα, λυπαμαι για την εξελιξη ευχομαι να ανατραπει βεβαια. Λοιπον οτι κ αν ειναι να δεις την θετικη πλευρα καταφερες εμφυτευση κ αυτο ειναι ενα βημα. Μπες κοριτσι μου στο 1535 κ κλεισε ραντεβου στο τμημα αποβολων ( αργουν λιγο τα ραντεβου) κ θα παρεις το χρονο σου να σκεφτεις κ επομενες κινησεις. Το θεμα της ηλικιας τωρα να σου θυμισω οτι δεν εισαι η μονη ειμαστε πολλες.

Το ξερω ότι είμαστε πολλές.κ παίρνω κουράγιο από αυτό.μπηκα κ στονσαιτ κ πρώτο διαθέσιμο δίνει 1 Ιουνίου.μεχρι τότε ......είναι πολυ αργά.περιμενω να μιλήσω σήμερα κ με τον εξωσωματιστη για να με δει κιολας.με παρηγορεί ότι αυτή τη φορά θα συλλέξω πληροφορίες, περισσότερες κ καλύτερες κ θα προετοιμάστω κ καλυτερα.τωρα πήγα έτσι.τπτ δεν έκανα.ουτε βιταμίνες ούτε τπτ κυριολεκτικά.κατι να του δώσω μπουστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Το ξερω ότι είμαστε πολλές.κ παίρνω κουράγιο από αυτό.μπηκα κ στονσαιτ κ πρώτο διαθέσιμο δίνει 1 Ιουνίου.μεχρι τότε ......είναι πολυ αργά.περιμενω να μιλήσω σήμερα κ με τον εξωσωματιστη για να με δει κιολας.με παρηγορεί ότι αυτή τη φορά θα συλλέξω πληροφορίες, περισσότερες κ καλύτερες κ θα προετοιμάστω κ καλυτερα.τωρα πήγα έτσι.τπτ δεν έκανα.ουτε βιταμίνες ούτε τπτ κυριολεκτικά.κατι να του δώσω μπουστ 

Σου εστειλα σε μν το mail

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Ρε σεις πήρα τώρα να κλείσω στο ελενα ραντεβου κ πρώτο διαθέσιμο ραντεβού μου το δίνουν πρώτη Ιουνίου!!τι να το κάνω τότε!!!!!θα μας τρελάνουν?

Εγώ θα σου πρότεινα το τμήμα καθ' έξιν αποβολών στο Αρεταίειο.. αξίζει περισσότερο από το αντίστοιχο τμήμα του Ελενα και του Αλεξάνδρα. 

Παίρνεις στο τηλ Τηλ. Επικοινωνίας:  210-7286337 και κλείνεις ραντεβού.

Σου παραθέτω και το link:

https://bdeptobgyn.aretaieio.uoa.gr/i_kliniki/gynaikologika_tmimata/kath_exin_apobolon/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εγώ θα σου πρότεινα το τμήμα καθ' έξιν αποβολών στο Αρεταίειο.. αξίζει περισσότερο από το αντίστοιχο τμήμα του Ελενα και του Αλεξάνδρα. 

Παίρνεις στο τηλ Τηλ. Επικοινωνίας:  210-7286337 και κλείνεις ραντεβού.

αραθέτω και το link:

https://bdeptobgyn.aretaieio.uoa.gr/i_kliniki/gynaikologika_tmimata/kath_exin_apobolon/

Θα το δω κ αυτο σευχαριςτω παρα πολυ ειλικρινά.μλυ δίνετε πολύ κουράγιο για την επόμενη μέρα.εσεις κ ο άντρας μου δεν έχω όρεξη να μιλήσω με κανέναν και πρέπει να μαι συγκεκριμένη να δουλέψω το βράδυ.πως να ακούσω άλλους ανθρώπους να τους βοηθήσω όταν εγώ είμαι κουρέλι?αλλά θα εφαρμόσω το εργασιοθερσπεια όσο μπορώ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Επίσης και σε μένα αν μπορεί κάποιο κοπέλα να στείλει το Mail της Οικονομοπουλου, θα το εκτιμούσα πολύ!! 

Εσυ κοριτσαρα μου τι το θες; Εσυ θα περιμενεις το γιατρο ολα θα πανε με εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Εγώ θα σου πρότεινα το τμήμα καθ' έξιν αποβολών στο Αρεταίειο.. αξίζει περισσότερο από το αντίστοιχο τμήμα του Ελενα και του Αλεξάνδρα. 

Παίρνεις στο τηλ Τηλ. Επικοινωνίας:  210-7286337 και κλείνεις ραντεβού.

Σου παραθέτω και το link:

https://bdeptobgyn.aretaieio.uoa.gr/i_kliniki/gynaikologika_tmimata/kath_exin_apobolon/

Καλημέρα αγαπημένη peacock, αν έχεις πάει και στα δυο τμήματα (Έλενα - Αρεταίειο)  θέλεις να μας πεις τι διαφορές εντόπισες και γενικά την εμπειρία σου?

Νομίζω θα ήταν καλο να λάβουμε πληροφορίες και για το Αρεταιειο που μπορεί να βοηθήσουν πολλές κοπέλες αλλά ακόμα και εμάς που έχουμε πάει μόνο στο ένα τμήμα ή ίσως το Αρεταιειο έχει νωρίτερα ραντεβού, γενικά θα ήθελαν δω και την εκεί προσέγγιση.

Σε φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ 

Χρόνια πολλά Κατερινάκι μας.🤩🤩🥳🥳🥳🎂🎂

Υγεία σου εύχομαι πάνω απ'όλα!!!! Να είσαι πάντα καλά και χαρούμενη. Επίσης σου εύχομαι αισιοδοξία και δύναμη, πίστη και ελπίδα και του χρόνου πρώτα ο Θεός να είσαι ή με φουσκωμένη κοιλίτσα ή με μωράκι*α αγκαλιά. 🥰🥰

Να περάσεις πολύ όμορφα σήμερα και να γιορτάσεις με πρόσωπα αγαπημένα.😀😀😘😘❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...