Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μπράβο πολύ χαρηκα για σένα!!!!αλλα σου λέω να ξέρεις ότι 19 του μήνα που περνάω εγώ αν μου πουν το οτιδήποτε θα πάρω το αίμα μας όλων πίσω με αυτά που θα τους πω γιατί εμάς το θέμα είναι όντως σοβαρό εγώ βεβαια έχω ξεκινήσει την διαδικασία απλά επειδή είναι δύσκολο πήραμε την απόφαση να περάσουμε επιτροπή γιατί για δεύτερη φορά δεν με παίρνει!

Μην παρεξηγηθώ δεν εννοώ πτι όλων μας δεν είναι εννοώ ότι δεν έχουν να πουν κάτι ότι προσπαθήστε μόνοι σας και τέτοια γιατί ο άντρας μου έχει ολιγοασθενοτερατοσπερμια έχει και τα τρία όποτε δεν μπορούν να μου πουν κάτι πάνω σε αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Κανεις πρωτοκολλο ανταγωνιστων κι εσυ, ετσι? Εγω ξεκινησα τον ανταγωνιστη την 5η ημερα του κυκλου (εχω μικρο κυκλο γενικα), εκανα orgalutran. Και τωρα ειμαι κι εγω σε φαση αναμονης για ωοληψια. Κι εμεις ειδαμε δυστυχως λιγα ωοθυλακια στον υπερηχο, γυρω στα 6, οποτε κι εγω ειμαι λιγο αγχωμενη για το τι θα παρουμε στο τελος. Αλλα δεν περιμεναμε και πολλα λογω ηλικιας και χαμηλης amh. Ευχομαι να μας πανε ολα καλα και σε εμας και σε ολες τις κοπελες που ειναι σε προσπαθεια! Με τι αλλο φαρμακο κανεις διεγερση κ ποσες μοναδες?

Εύχομαι να βγάλουμε όσα πρέπει κ να είναι καλής ποιότητας. Κάνω bemfola 300 κ ξεκίνησα κ cetrodite χθες. Γενικά δε ξέρω τι κάνει το κάθε φάρμακο εννοώ δε τα χω ψάξει πολύ γτ αγχώνομαι. Κ παρενέργειες δεν έχω προς το παρόν εκτός από το ότι πονάει η κοιλιά μου μετά τη bemfola. Εγώ τη δεύτερη μέρα του κύκλου ξεκίνησα κ την άλλη βδομάδα πάω για οωληψια. Αντε να δούμε τι θα γίνει. Μακάρι να βγάλουμε ποιοτικά ωάρια να λέμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εχω σήμερα τη δεύτερη χοριακή και όσο άγχος κατάφερα να μην είχα μέχρι την πρώτη, το εχω μαζεμένο απο τη Δευτέρα που είχα θετικό αποτέλεσμα. Θα είναι ανεβασμένη άραγε? Δε σκέφτομαι τίποτα άλλο. Έχω ακούσει πολλά και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη. Μόλις έχω νέα (γιατί θα μου βγάλουν την ψυχή πάλι μέχρι να μου στείλουν) θα ενημερώσω αμέσως ελπίζω με καλά νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Apol είπε:

Ρε συ μπερδεύτηκα πάρα πολύ κ εγώ χάχα.. Πολλές πληροφορίες κ κάπου το χασα... Καλά θα πάω κ αύριο οπότε θα ζητήσω διευκρίνηση.. Κάτι δεν κατάλαβα καλά, πάντως μου είπε ότι θα κοιμήσουμε τις ωοθήκες για να ηρεμήσουν δεν μας ενδιαφέρει να κάνουμε ωορρηξία γιατί θα έχουμε ήδη τα κατεψυγμένα έμβρυα κ μετά θα προετοιμασουμε κατάλληλα το έδαφος για έμβρυομεταφορά.. Όταν ρώτησα ποτέ θα γίνει μου είπε σε 1 με 1,5 μήνα, άρα ναι με πάει στον κύκλο που περιμένω τώρα,έτσι δεν είναι; Εντάξει τα έχω κάνει αστα να πάνε μέσα στο κεφάλι μου 

Προφανώς αν κατάλαβα καλά θα σου κάνει διακοπή περιόδου με αρβεκαπ οπότε θα ξεκινήσεις  21η μέρα αυτού του κύκλου και εμβρυομεταφορά θα κάνει στον επόμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Avocando είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εχω σήμερα τη δεύτερη χοριακή και όσο άγχος κατάφερα να μην είχα μέχρι την πρώτη, το εχω μαζεμένο απο τη Δευτέρα που είχα θετικό αποτέλεσμα. Θα είναι ανεβασμένη άραγε? Δε σκέφτομαι τίποτα άλλο. Έχω ακούσει πολλά και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη. Μόλις έχω νέα (γιατί θα μου βγάλουν την ψυχή πάλι μέχρι να μου στείλουν) θα ενημερώσω αμέσως ελπίζω με καλά νέα! 

Όλα καλά θα είναι θα δεις! Καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Apol είπε:

Ρε συ μπερδεύτηκα πάρα πολύ κ εγώ χάχα.. Πολλές πληροφορίες κ κάπου το χασα... Καλά θα πάω κ αύριο οπότε θα ζητήσω διευκρίνηση.. Κάτι δεν κατάλαβα καλά, πάντως μου είπε ότι θα κοιμήσουμε τις ωοθήκες για να ηρεμήσουν δεν μας ενδιαφέρει να κάνουμε ωορρηξία γιατί θα έχουμε ήδη τα κατεψυγμένα έμβρυα κ μετά θα προετοιμασουμε κατάλληλα το έδαφος για έμβρυομεταφορά.. Όταν ρώτησα ποτέ θα γίνει μου είπε σε 1 με 1,5 μήνα, άρα ναι με πάει στον κύκλο που περιμένω τώρα,έτσι δεν είναι; Εντάξει τα έχω κάνει αστα να πάνε μέσα στο κεφάλι μου 

Α ωραία αφού σε πάει στον αμέσως επομενο κύκλο θα προλάβεις την έμβρυομεταφορά που το λέγαμε και προχτές..τα υπόλοιπα άστα στη γιατρό..έχεις ωοληψια πρώτα επικεντρωθείτε εκεί προς το παρόν ένα ένα!! Και γω σήμερα θα μάθω τι θα κάνω επιτέλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Προφανώς αν κατάλαβα καλά θα σου κάνει διακοπή περιόδου με αρβεκαπ οπότε θα ξεκινήσεις  21η μέρα αυτού του κύκλου και εμβρυομεταφορά θα κάνει στον επόμενο.

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Προφανώς αν κατάλαβα καλά θα σου κάνει διακοπή περιόδου με αρβεκαπ οπότε θα ξεκινήσεις  21η μέρα αυτού του κύκλου και εμβρυομεταφορά θα κάνει στον επόμενο.

Θα ξανά ρωτήσω σήμερα γιατί τα μπέρδεψα πολύ μου φαίνεται.. Εσύ πως είσαι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α ωραία αφού σε πάει στον αμέσως επομενο κύκλο θα προλάβεις την έμβρυομεταφορά που το λέγαμε και προχτές..τα υπόλοιπα άστα στη γιατρό..έχεις ωοληψια πρώτα επικεντρωθείτε εκεί προς το παρόν ένα ένα!! Και γω σήμερα θα μάθω τι θα κάνω επιτέλους!!

Οριακά θα ειμαι... Όντως ας κάνουμε την ωοληψια και συνεχίζουμε βήμα βήμα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !Επιτροπή το 2019 πέρασα στο Μαρούσι και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα .. Αυτή τη φορά περνάω στο Αιγάλεω κι ελπίζω να μην έχω θέματα κι εγώ . Στο τηλέφωνο που πήρα η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και τις 2 φορές που μιλήσαμε . Τι να πω .. Θα σας πω και τα δικά μου όταν με το καλό πάω .

Χθες μου στείλανε τις εξετάσεις μου που έκανα 2η μέρα του κύκλου . οι τιμές μου είναι :

E2 25.40 , PRG 0.05 , LH 4.40 , FSH 5.9

Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με τιμές και δε ξέρω που βρίσκομαι πως τις βλέπετε ; Ο γιατρός μου είπε ότι είναι αρκετά καλές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Οριακά θα ειμαι... Όντως ας κάνουμε την ωοληψια και συνεχίζουμε βήμα βήμα 😉

Χαχαχαχα τώρα μπερδεύτηκα κι εγώ και μπορεί να σε έκανα και κουλουβάχατα. Για εμβρυομεταφορά θα πας ή ωοληψία; Καλά είμαι εγώ με μία αγωνία ζω μέχρι να ακούσω καρδιά.....ως τότε είμαι πολύ συγκρατημένη κι αν δεν είχα εσάς παρέα ούτε καν θα πανηγύριζα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Καλημέρα !Επιτροπή το 2019 πέρασα στο Μαρούσι και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα .. Αυτή τη φορά περνάω στο Αιγάλεω κι ελπίζω να μην έχω θέματα κι εγώ . Στο τηλέφωνο που πήρα η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και τις 2 φορές που μιλήσαμε . Τι να πω .. Θα σας πω και τα δικά μου όταν με το καλό πάω .

Χθες μου στείλανε τις εξετάσεις μου που έκανα 2η μέρα του κύκλου . οι τιμές μου είναι :

E2 25.40 , PRG 0.05 , LH 4.40 , FSH 5.9

Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με τιμές και δε ξέρω που βρίσκομαι πως τις βλέπετε ; Ο γιατρός μου είπε ότι είναι αρκετά καλές. 

Είναι εξαιρετικές πες του τί αρκετά καλές; Μπόμπα είσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα τώρα μπερδεύτηκα κι εγώ και μπορεί να σε έκανα και κουλουβάχατα. Για εμβρυομεταφορά θα πας ή ωοληψία; Καλά είμαι εγώ με μία αγωνία ζω μέχρι να ακούσω καρδιά.....ως τότε είμαι πολύ συγκρατημένη κι αν δεν είχα εσάς παρέα ούτε καν θα πανηγύριζα...

Ήρεμη να είσαι κ όλα θα πάνε τέλεια από δω κ πέρα.. Πότε θα ακούσετε καρδούλα; ωοληψια έχω αύριο η Παρασκευή θα μου πει τώρα που θα πάω, απλά επειδή μου ανέβηκε η οιστραδιολη δεν θα κάνουμε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί θα παθω υπερδιέγερση γι'αυτό το λόγο μου είπε μου δίνει κ την αρβεκαπ κ όχι οτριβελ, δε ξέρω κ πολλά είναι η πρώτη μου φορά (γι αυτό μπερδεύτηκα) κ εύχομαι κ η τελευταία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χαχαχαχα τώρα μπερδεύτηκα κι εγώ και μπορεί να σε έκανα και κουλουβάχατα. Για εμβρυομεταφορά θα πας ή ωοληψία; Καλά είμαι εγώ με μία αγωνία ζω μέχρι να ακούσω καρδιά.....ως τότε είμαι πολύ συγκρατημένη κι αν δεν είχα εσάς παρέα ούτε καν θα πανηγύριζα...

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ήρεμη να είσαι κ όλα θα πάνε τέλεια από δω κ πέρα.. Πότε θα ακούσετε καρδούλα; ωοληψια έχω αύριο η Παρασκευή θα μου πει τώρα που θα πάω, απλά επειδή μου ανέβηκε η οιστραδιολη δεν θα κάνουμε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί θα παθω υπερδιέγερση γι'αυτό το λόγο μου είπε μου δίνει κ την αρβεκαπ κ όχι οτριβελ, δε ξέρω κ πολλά είναι η πρώτη μου φορά (γι αυτό μπερδεύτηκα) κ εύχομαι κ η τελευταία.. 

Ελπίζω τέλη της εβδομάδας που θα πάω να ακούσουμε αλλιώς κορίτσια ειλικρινά θα αρχίσω να ανησυχώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Είναι εξαιρετικές πες του τί αρκετά καλές; Μπόμπα είσαι

Αλήθεια ? Λες να κάνω κι εγώ διδυμάκια σαν την Μπόμπα ?? χιχιχιχι

Την Παρασκευή θα ξανακάνω πάλι για να δει που θα κυμανθούν και μετά την περίοδο . Επίσης κορίτσια το ξέρατε πόσο σημαντικό ρόλο παίζει η βιταμίνη D στον οργανισμό μας και ειδικά σε εμάς που πάμε με εξωσωματική ? Όσο ήμουν έγκυος μου έδωσαν να πάρω την D3 fix γιατί είχα τιμή 8 . Μετά την απόξεση τα συνέχισα και στην μέτρηση τώρα μου βγήκε 19 . Ο γιατρός μου τα άλλαξε τώρα και μου έδωσε αμπούλες και σταγόνες Deltius. Ιδανικά το θέλουμε πάνω από 30.  Παίζει ρόλο και στην ποιότητα των ωαρίων . Διάβασα κάτι άρθρα και ομολογώ ότι δεν ειχα δώσει τόση σημασία σε αυτή τη βιταμίνη . 

@Taggeris αχ αυτή η καρδούλα .. Πως και πως κι εγώ περίμενα να την ακούσω .. Όλα καλά θα πάνε .. Να είσαι και να σκέφτεσαι θετικά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Καλημέρα !Επιτροπή το 2019 πέρασα στο Μαρούσι και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα .. Αυτή τη φορά περνάω στο Αιγάλεω κι ελπίζω να μην έχω θέματα κι εγώ . Στο τηλέφωνο που πήρα η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και τις 2 φορές που μιλήσαμε . Τι να πω .. Θα σας πω και τα δικά μου όταν με το καλό πάω .

Χθες μου στείλανε τις εξετάσεις μου που έκανα 2η μέρα του κύκλου . οι τιμές μου είναι :

E2 25.40 , PRG 0.05 , LH 4.40 , FSH 5.9

Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με τιμές και δε ξέρω που βρίσκομαι πως τις βλέπετε ; Ο γιατρός μου είπε ότι είναι αρκετά καλές. 

Καλημέρα! Εξαιρετικές !!! 💛💛💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Καλημέρα !Επιτροπή το 2019 πέρασα στο Μαρούσι και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα .. Αυτή τη φορά περνάω στο Αιγάλεω κι ελπίζω να μην έχω θέματα κι εγώ . Στο τηλέφωνο που πήρα η κοπέλα ήταν πολύ ευγενική και τις 2 φορές που μιλήσαμε . Τι να πω .. Θα σας πω και τα δικά μου όταν με το καλό πάω .

Χθες μου στείλανε τις εξετάσεις μου που έκανα 2η μέρα του κύκλου . οι τιμές μου είναι :

E2 25.40 , PRG 0.05 , LH 4.40 , FSH 5.9

Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με τιμές και δε ξέρω που βρίσκομαι πως τις βλέπετε ; Ο γιατρός μου είπε ότι είναι αρκετά καλές. 

Τέλειες οι τιμές σου μπράβο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ελπίζω τέλη της εβδομάδας που θα πάω να ακούσουμε αλλιώς κορίτσια ειλικρινά θα αρχίσω να ανησυχώ....

Όλα θα πάνε καλά!! Σκέφτομαι οτι θα μας πεθάνει αυτό το άγχος, πρέπει να βρούμε τρόπο να το διαχειριζομαστε. Αυτό το ωραίο γκρουπ βοηθάει αρκετά είναι η αλήθεια (εγώ περιμένω ακόμα τους ψυχοβγαλτες να μου στείλουν τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακης). Να έχεις θετική σκέψη, άκου χαλαρωτική μουσική κ βλέπε σειρουλες να ξεχνιέσαι. Είπαμε, ο Μάιος είναι ένας καλός μήνας! 🌻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Avocando είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εχω σήμερα τη δεύτερη χοριακή και όσο άγχος κατάφερα να μην είχα μέχρι την πρώτη, το εχω μαζεμένο απο τη Δευτέρα που είχα θετικό αποτέλεσμα. Θα είναι ανεβασμένη άραγε? Δε σκέφτομαι τίποτα άλλο. Έχω ακούσει πολλά και προσπαθώ να είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη. Μόλις έχω νέα (γιατί θα μου βγάλουν την ψυχή πάλι μέχρι να μου στείλουν) θα ενημερώσω αμέσως ελπίζω με καλά νέα! 

Αναμένουμε το νούμερο!

Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Ελπίζω τέλη της εβδομάδας που θα πάω να ακούσουμε αλλιώς κορίτσια ειλικρινά θα αρχίσω να ανησυχώ....

Σταμάτα τα χαζά! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Αλήθεια ? Λες να κάνω κι εγώ διδυμάκια σαν την Μπόμπα ?? χιχιχιχι

Την Παρασκευή θα ξανακάνω πάλι για να δει που θα κυμανθούν και μετά την περίοδο . Επίσης κορίτσια το ξέρατε πόσο σημαντικό ρόλο παίζει η βιταμίνη D στον οργανισμό μας και ειδικά σε εμάς που πάμε με εξωσωματική ? Όσο ήμουν έγκυος μου έδωσαν να πάρω την D3 fix γιατί είχα τιμή 8 . Μετά την απόξεση τα συνέχισα και στην μέτρηση τώρα μου βγήκε 19 . Ο γιατρός μου τα άλλαξε τώρα και μου έδωσε αμπούλες και σταγόνες Deltius. Ιδανικά το θέλουμε πάνω από 30.  Παίζει ρόλο και στην ποιότητα των ωαρίων . Διάβασα κάτι άρθρα και ομολογώ ότι δεν ειχα δώσει τόση σημασία σε αυτή τη βιταμίνη . 

@Taggeris αχ αυτή η καρδούλα .. Πως και πως κι εγώ περίμενα να την ακούσω .. Όλα καλά θα πάνε .. Να είσαι και να σκέφτεσαι θετικά.

 

Κ εγώ δεν το γνώριζα ... Ξεκίνησα την D3 fix και σε 4 μήνες ανέβηκε από το 23 μόλις στο 25 και φρίκαρα! Είχα ήδη κάνει την ετ όταν έκανα επανεξέταση. Έκτοτε παίρνω τις Lecalcif 25.000 μονάδες και προχθές έκανα μέτρηση να δω πόσο ανέβηκε. Εννοείται πως δεν πας πουθενά με κάτω από 30...

Εύχομαι να έρθει διπλή χαρά! Γιατί όχι; 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κ εγώ δεν το γνώριζα ... Ξεκίνησα την D3 fix και σε 4 μήνες ανέβηκε από το 23 μόλις στο 25 και φρίκαρα! Είχα ήδη κάνει την ετ όταν έκανα επανεξέταση. Έκτοτε παίρνω τις Lecalcif 25.000 μονάδες και προχθές έκανα μέτρηση να δω πόσο ανέβηκε. Εννοείται πως δεν πας πουθενά με κάτω από 30...

Εύχομαι να έρθει διπλή χαρά! Γιατί όχι; 🥰

Μακάρι.. Θα ήταν ο ωραιότερος επίλογος στη δική μου ιστορία ..

Σε εμένα με τις D3 fix διπλασιάστhκε μετά από 1,5 μήνα αλλά και πάλι είναι χαμηλή . Τώρα μου έδωσε τις deltius 25000 σε αμπούλες που θα πίνω μια φορά την εβδομάδα και 15 σταγόνες κάθε μέρα πάλι τις deltius. 

Καμμιά φορά σκέφτομαι τσάμπα οι ηλιοθεραπείες και το καρβούνιασμα στις παραλίες στα νιάτα μου !😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μου την έστειλαν!! 715 η χοριακη, 14 μερα! Βέβαια οι παλμοι μου ειναι κάπου 300 οπότε ίσως πάθω έμφραγμα και τσάμπα η χαρά.. Εύχομαι μόνο ευχάριστα σε όλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Avocando είπε:

Μόλις μου την έστειλαν!! 715 η χοριακη, 14 μερα! Βέβαια οι παλμοι μου ειναι κάπου 300 οπότε ίσως πάθω έμφραγμα και τσάμπα η χαρά.. Εύχομαι μόνο ευχάριστα σε όλες!!!! 

Πολύ καλά μου φαίνεται κορίτσι μου!!!!!συγχαρητηρια!!!χαλαρωσε καλε τι παλμοί 300 αχαχαχαχαχ!!!εχεις βάλει ένα η δυο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Avocando είπε:

Μόλις μου την έστειλαν!! 715 η χοριακη, 14 μερα! Βέβαια οι παλμοι μου ειναι κάπου 300 οπότε ίσως πάθω έμφραγμα και τσάμπα η χαρά.. Εύχομαι μόνο ευχάριστα σε όλες!!!! 

Πήρε φόρα λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! Έλα ρε μάνα! Ηρέμησε τώρα! Όλα βαίνουν σούπερ! 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...