Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

Πάρα τα όσα έλεγα δεν αβεξα καη σήμερα έκανα χοριακή 

Από 773 πήγε 1027 σε δύο μερες

Απογοητευτηκα τελειως

Άλλη μια τη Δευτέρα και μετά παω για υπέρηχο  δε ξέρω τι φοβάμαι πιο πολύ το εξωμητριο η τη παλλινδρομη.... 

Πόσο αυξήθηκε δηλαδή? Είναι γύρω στο 60 με 70 %? Αν δεν τα πάω καλά με τα Μαθηματικά και  ο άντρας μου κοιμάται. Σε λίγο θα σου γράψω όλες τις χοριακες μου να ηρεμήσεις. Επίσης φαντάζομαι ότι την έκανες στο ίδιο μικροβιολογικο, σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πόσο αυξήθηκε δηλαδή? Είναι γύρω στο 60 με 70 %? Αν δεν τα πάω καλά με τα Μαθηματικά και  ο άντρας μου κοιμάται. Σε λίγο θα σου γράψω όλες τις χοριακες μου να ηρεμήσεις. Επίσης φαντάζομαι ότι την έκανες στο ίδιο μικροβιολογικο, σωστά?

Στο ίδιο έγινε ναι και η αύξηση είναι μόλις 33% άστον άνθρωπο να κοιμηθεί ήσυχο ξέρω εγώ από μαθηματικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Heart κορίτσι μου, αν χρειάζεσαι Menopur έχω ένα ανοιχτό από χθες 25/3. Έχει μέσα περίπου 500 μονάδες και διαρκεί στο ψυγείο για 1 μήνα. Στείλε μου μήνυμα αν το θέλεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Στο ίδιο έγινε ναι και η αύξηση είναι μόλις 33% άστον άνθρωπο να κοιμηθεί ήσυχο ξέρω εγώ από μαθηματικά... 

Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου αλλά ειλικρινά το πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά! Αν την έκανες αύριο, πιστεύω θα είχε διπλασιαστεί. Και θέλουμε διπλασιασμό κάθε 2,3 μέρες. Μην κάνεις καμιά βλακεία και κόψεις φάρμακα. Έχω σηκώσει πάντως τα χέρια μου ψηλά με τις χοριακες και γενικά με τις εξετάσεις. Και εμένα μου κάνουν πολλά κουλά αλλά δόξα σοι ο Θεός προς το παρόν όλα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εγώ σε έχω σίγουρα για Τετάρτη  :-) φαρμακείο εφημερδευων  για τις ενέσεις; είσαι Θεσσαλονίκη;  

Αχ αυτά τα ψέματα πήρα άδεια για 01.04 μέχρι 07.04 με χίλια παρακαλια . Το θέμα είναι αμα μου πει και εμένα έλα Τετάρτη τι θα κάνω τι ψέμα να βρω χαψαψα για την Τεταρτη που μάλλον θα πάω από εκεί να με δει πάλι (έχει χαλάσει το αυτοκίνητο οπότε θα αργήσω) 

Σε εμένα δεν έχω πει κάτι γιατί ειμαι με σύμβαση εγώ κάνω το πλάνο αν πάνε όλα καλά έχω να κάνω καλοκαιρινές διακοπές στην Ελλάδα πολύ πολύ καιρό.  (Τόσα χρόνια μόνο 2 εβδομάδες μας δίνουν:-/ ) 

Τετάρτη θα είναι είμαι σίγουρη! Αθήνα είμαι, μόλις ήρθε μια νοσοκόμα κ πάει η μια ένεση. Όσο για τα ψέματα, πρέπει να έχουμε μια δεξαμενή δικαιολογίες…εγώ δε ζητάω άδεια βέβαια…απλά να δεχτούν ότι θα δουλέψω απ το σπίτι για 10 μέρες συνεχόμενα. Τη μια θα πω ότι έχω μια ίωση, ή ότι είμαι επαφή κρούσματος, ή θα το ρίξω στη μέση…όπως και να χει από τη μεταφορά ως τη χοριακη δεν παίζει να πατήσω το πόδι μου στο γραφείο…

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Ολα καλά πάνε κορίτσι μου! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον 😘 Και εσύ πολύ γρήγορα προχωράς, μπράβο! Είχα σήμερα πάλι υπέρηχο και εξετάσεις αίματος. Προχωράμε κανονικά με ωοληψία τη Δευτέρα. Απ'ότι κατάλαβα, εάν σε πάει με 3ης ημέρας θα έχουμε μαζί ετ το Σάββατο!!! 

Αυτή τη φορά πάντως, λόγω της προηγούμενης αποτυχίας είμαι πολύ συγκρατημένη. Οκ, καλά πάμε, αλλά δεν ενθουσιάζομαι κιόλας μέχρι να δω το αποτέλεσμα. Και ο άντρας μου το ίδιο νομίζω. Μας έχει πιάσει μια απάθεια. Αρχικά νομιζα πως θα πάω για Τετάρτη και είχα φτιάξει ετσι το προγραμμα της δουλειάς. Οπότε τώρα τελευταία στιγμή μου είπαν Δευτέρα και αναγκαστικά είπα και εγώ τις μπαρούφες μου για να λείψω.

 @BlackCat Μαυρογατάκι μου, βάλε και εμένα στο πινακάκι για ωοληψία στις 28/3 😘

Κορίτσια χθες άνοιξα ένα menopur των 600. Δεν θα το χρειαστώ άλλο και διαρκεί για 1 μήνα από το άνοιγμα. Το χαρίζω σε όποια το χρειάζεται. Έχει μέσα γυρω στις 500 μονάδες. 

Με το καλό γλυκό πλάσμα! Εύχομαι και πολλά και καλά ωαριακια, τόσα που να βγάλετε σοδειά και για κατάψυξη, αν και δεν σε φοβάμαι…

αντε να πάμε και μαζί σε μεταφορά να τρώμε παρέα νύχια για 14 μέρες…❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Οχιιιιιιι εγω δν χρησιμοποιω τη λεξη μωρακι μονο οταν αναφερομαι ηλικιακα σε καποιον....το χρησιμοποιω οταν ειμαι χαρουμενη και νιωθω ευχαριστα για καποιον!!! Μπορει και την φιλολογαρα να την αποκαλεσω μωρακι που οταν γλεντουσε φοιτητρια στα σοκακια της σαλονικα , εγω διαβασα για το τεστ της γεωγραφιας....😋

Αγαπώ σε! Μπορεί να είμαι πουρο ηλικιακά αλλά στην ψυχή είμαι πρώτο νιάτο να ξέρεις! Βάζω κάτω 20αρες για πλάκα! Party animal η δικιά σου! 

Όσον αφορά τώρα στο κομμάτι με τον γιατρό σου, νομίζω ότι πήρες την καλύτερη απόφαση. Πήγαινε υποψιασμένη, δες και κρίνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα 

Πάρα τα όσα έλεγα δεν αβεξα καη σήμερα έκανα χοριακή 

Από 773 πήγε 1027 σε δύο μερες

Απογοητευτηκα τελειως

Άλλη μια τη Δευτέρα και μετά παω για υπέρηχο  δε ξέρω τι φοβάμαι πιο πολύ το εξωμητριο η τη παλλινδρομη.... 

Κορίτσι μου δεν ειναο 33 τα εκατό.το υπολογίζεις λάθος 67 τα εκατό  είναι κ θεωρώ ότι είναι σειφ.θα το δεις βέβαια κ αργότερα.εχω τόσο άγχος με τις χοριακες που πλέον κ γω έχω γίνει εξπέρ!Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια  τι κάνετε;πρώτη χοριακη Πέμπτη  32,76

δεύτερη χοριακη σήμερα 83,01 πως την βλέπετε;

Άψογα! Υπερδιπλασιαστηκε! Μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

@Heart κορίτσι μου, αν χρειάζεσαι Menopur έχω ένα ανοιχτό από χθες 25/3. Έχει μέσα περίπου 500 μονάδες και διαρκεί στο ψυγείο για 1 μήνα. Στείλε μου μήνυμα αν το θέλεις. 

Σας ευχαριστώ όλες που με σκεφτήκατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Άψογα! Υπερδιπλασιαστηκε! Μπράβο!

Σε ευχαριστώ πολύ είναι όμως σε  σύγκριση με εσάς κορίτσια λιγο χαμηλή εννοώ ότι με έμβρυα 3 μερας και 16 μέρα σήμερα μετά έχω αυτήν την χοριακη και ξεκίνησα με λίγο μικρότερη...

Ενώ γενικά βλέπω κάτι νούμερα 400- 300 ως πρώτη χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Ναι ναι!! 

 

Ρωτάω τα πάντα μου είπε με χλιαρό νερό όχι καυτό (χλιαρό σκέψου εγώ το θεωρώ κρύο αν το μπάνιο δεν γίνει σαν την είσοδο που κάνουν τα μεγάλα ονόματα στα μπουζούκια δεν μπαίνω για μπάνιο) και από όταν έκανα εμβρυομεταφορα Ε έκανα με κρύο ούτε καν χλιαρό η ψυχή μου ήξερε πως το έκανα αυτό 🥲🤣

Γεια σας κορίτσια. Προσπαθώ από χτες να γράψω αλλά δε με αφήνει. Ξέρει κάποια να μου πει τι πρέπει να κάνω? Είμαι στη 10η μέρα έμβρυομεταφορας αλλά έχω αρχίσει να φοβάμαι. Εδώ κ 3 μέρες όπως σας είπα έχω κρυώσει κ βήχω κ φτερνιζομαι. Φοβάμαι ότι όλο αυτό μόνο αρνητικά αποτελέσματα θα φέρει. Είχε καμία αντίστοιχη εμπειρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ είναι όμως σε  σύγκριση με εσάς κορίτσια λιγο χαμηλή εννοώ ότι με έμβρυα 3 μερας και 16 μέρα σήμερα μετά έχω αυτήν την χοριακη και ξεκίνησα με λίγο μικρότερη...

Ενώ γενικά βλέπω κάτι νούμερα 400- 300 ως πρώτη χοριακη

Κ γω κορίτσι μου με 85 ξεκίνησα.με έμβρυα 3ων ημερών κ χθες είχα 2520.να αυξάνεται έχει σημασια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ είναι όμως σε  σύγκριση με εσάς κορίτσια λιγο χαμηλή εννοώ ότι με έμβρυα 3 μερας και 16 μέρα σήμερα μετά έχω αυτήν την χοριακη και ξεκίνησα με λίγο μικρότερη...

Ενώ γενικά βλέπω κάτι νούμερα 400- 300 ως πρώτη χοριακη

Σημασία δεν έχει πώς ξεκινάει, αλλά πώς εξελίσσεται, μην ανησυχείς καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σημασία δεν έχει πώς ξεκινάει, αλλά πώς εξελίσσεται, μην ανησυχείς καθόλου. 

 Σε ευχαριστώ πολύ ..💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπορώ να πω ότι μόλις απέβαλα ούτε πόνους ούτε αίμα τίποτα απλά πήγα στο μπάνιο και στο σκούπισμα ήταν εκεί καμία σχέση με αυτό που λέμε πηγματα! Πήρα τον γιατρό μου αλλά δεν απάντησε και είναι την Δευτέρα να πάω κανονικά για αποξεση αλλά δεν ξέρω τη θα γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μπορώ να πω ότι μόλις απέβαλα ούτε πόνους ούτε αίμα τίποτα απλά πήγα στο μπάνιο και στο σκούπισμα ήταν εκεί καμία σχέση με αυτό που λέμε πηγματα! Πήρα τον γιατρό μου αλλά δεν απάντησε και είναι την Δευτέρα να πάω κανονικά για αποξεση αλλά δεν ξέρω τη θα γίνει 

Τι εννοείς? 

Πόσο ήσουν? 

Δε ξέρω κατά πόσο αυτό που συμβαίνει είναι ακριβώς απιβολη

Κάλεσε τη μαία του να μιλήσεις έστω και αύριο πριν πας για αποξεση

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

Τι εννοείς? 

Πόσο ήσουν? 

Δε ξέρω κατά πόσο αυτό που συμβαίνει είναι ακριβώς απιβολη

Κάλεσε τη μαία του να μιλήσεις έστω και αύριο πριν πας για αποξεση

 

Είχα μια εγκυμοσινη μη βίωση όπου είχαμε δει σάκο και έμβρυο αλλά δεν προχώρησε και με είχε αφήσει ο γιατρός μήπως αποβληθεί μόνο του και δεν κάνω αποξεση. Δυο εβδομάδες τώρα είχε αίμα αλλά όχι τίποτα τρελό εκτός από την πρώτη μερα που είχα πόνους και αίμα αλλά όταν έκανα μια εβδομάδα μετά υπέρηχο ήταν εκεί ακόμη όποτε κανονίσαμε για αυτή την Δευτέρα να γίνει αποξεση (έπεσε και στο τριήμερο) όπου δεν έδιναν άδεια στον άντρα μου νωρίτερα από αυτή την Δευτέρα. Όπου πριν καμία ώρα πήγα στο μπάνιο και στο σκούπισμα το βρήκα εκεί αλλά χωρίς να έχω κάποιο πόνο ή αίμα! Αίμα έχω μόνο στο σκούπισμα και αυτό ελάχιστο εδώ και δυο εμβδομαδες εκτός την ημέρας που είχα πόνους τώρα εβδομάδες και τέτοια μην ρωτάς δεν τα πάω καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Είχα μια εγκυμοσινη μη βίωση όπου είχαμε δει σάκο και έμβρυο αλλά δεν προχώρησε και με είχε αφήσει ο γιατρός μήπως αποβληθεί μόνο του και δεν κάνω αποξεση. Δυο εβδομάδες τώρα είχε αίμα αλλά όχι τίποτα τρελό εκτός από την πρώτη μερα που είχα πόνους και αίμα αλλά όταν έκανα μια εβδομάδα μετά υπέρηχο ήταν εκεί ακόμη όποτε κανονίσαμε για αυτή την Δευτέρα να γίνει αποξεση (έπεσε και στο τριήμερο) όπου δεν έδιναν άδεια στον άντρα μου νωρίτερα από αυτή την Δευτέρα. Όπου πριν καμία ώρα πήγα στο μπάνιο και στο σκούπισμα το βρήκα εκεί αλλά χωρίς να έχω κάποιο πόνο ή αίμα! Αίμα έχω μόνο στο σκούπισμα και αυτό ελάχιστο εδώ και δυο εμβδομαδες εκτός την ημέρας που είχα πόνους τώρα εβδομάδες και τέτοια μην ρωτάς δεν τα πάω καλά 

Τι να πω τώρα... Μακάρι να ήταν αυτό να μη ταλαιπωρηθεί άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 28/3 🤞

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 31/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@aggelikh_l 26/3 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

 

 

@nikol88  1/4 🙏

@TRigirl 1/4 🙏

 

Με το καλό οι ωοληψιες & οι εμβρυομεταφορες σας κορίτσια όλα να πάνε καλά!!

@aggelikh_l πως πήγε η εμβρυομεταφορα σου σήμερα; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!

@Joann εύχομαι να πάρει φόρα η χοριακη και να πάνε όλα καλά! Έχω φίλη που ο γιος της πρώτη χοριακη ήταν 44 και πήγαν όλα καλά! 
 

@Salvation78καταλαβαινω την ανησυχία σου αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! Ειδικά αν εμφυτεύτηκαν δυο κ συνεχίζει το ένα είναι φυσιολογικό να υπάρχουν σκαμπανεβάσματα. Μόνο ο υπέρηχος θα λύσει το μυστήριο τώρα.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μπορώ να πω ότι μόλις απέβαλα ούτε πόνους ούτε αίμα τίποτα απλά πήγα στο μπάνιο και στο σκούπισμα ήταν εκεί καμία σχέση με αυτό που λέμε πηγματα! Πήρα τον γιατρό μου αλλά δεν απάντησε και είναι την Δευτέρα να πάω κανονικά για αποξεση αλλά δεν ξέρω τη θα γίνει 

Λυπάμαι για αυτό που περνάς αλλά όπως και να έχει να πας για υπέρηχο να δείτε αν υπάρχουν υπολείμματα. Μη το αφήσεις χωρίς να είσαι σίγουρη!Αγκαλια 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Είχα μια εγκυμοσινη μη βίωση όπου είχαμε δει σάκο και έμβρυο αλλά δεν προχώρησε και με είχε αφήσει ο γιατρός μήπως αποβληθεί μόνο του και δεν κάνω αποξεση. Δυο εβδομάδες τώρα είχε αίμα αλλά όχι τίποτα τρελό εκτός από την πρώτη μερα που είχα πόνους και αίμα αλλά όταν έκανα μια εβδομάδα μετά υπέρηχο ήταν εκεί ακόμη όποτε κανονίσαμε για αυτή την Δευτέρα να γίνει αποξεση (έπεσε και στο τριήμερο) όπου δεν έδιναν άδεια στον άντρα μου νωρίτερα από αυτή την Δευτέρα. Όπου πριν καμία ώρα πήγα στο μπάνιο και στο σκούπισμα το βρήκα εκεί αλλά χωρίς να έχω κάποιο πόνο ή αίμα! Αίμα έχω μόνο στο σκούπισμα και αυτό ελάχιστο εδώ και δυο εμβδομαδες εκτός την ημέρας που είχα πόνους τώρα εβδομάδες και τέτοια μην ρωτάς δεν τα πάω καλά 

Ειλικρινά λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ για αυτά που περνάς. Εύχομαι να ήταν αυτό και να τελειωσε και να το επιβεβαιώσει ο υπερηχος τη Δευτέρα να μην χρειαστεί τουλαχιστον να πας για αποξεση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 28/3 🤞

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 31/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@aggelikh_l 26/3 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

 

 

@nikol88  1/4 🙏

@TRigirl 1/4 🙏

 

Με το καλό οι ωοληψιες & οι εμβρυομεταφορες σας κορίτσια όλα να πάνε καλά!!

@aggelikh_l πως πήγε η εμβρυομεταφορα σου σήμερα; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!

@Joann εύχομαι να πάρει φόρα η χοριακη και να πάνε όλα καλά! Έχω φίλη που ο γιος της πρώτη χοριακη ήταν 44 και πήγαν όλα καλά! 
 

@Salvation78καταλαβαινω την ανησυχία σου αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! Ειδικά αν εμφυτεύτηκαν δυο κ συνεχίζει το ένα είναι φυσιολογικό να υπάρχουν σκαμπανεβάσματα. Μόνο ο υπέρηχος θα λύσει το μυστήριο τώρα.

 

 

Μακαρι αυτο το πινακακι να ειναι γουρικο για ολες!!!!Ευχομαι θετικα και ευχαριστα νεα για ολες🙏🙏🙏🙏👶👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Λυπάμαι για αυτό που περνάς αλλά όπως και να έχει να πας για υπέρηχο να δείτε αν υπάρχουν υπολείμματα. Μη το αφήσεις χωρίς να είσαι σίγουρη!Αγκαλια 🙁

Ναι ναι θα πάω κανονικά Δευτέρα μου είπε όπως και να έχει 

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Τι να πω τώρα... Μακάρι να ήταν αυτό να μη ταλαιπωρηθεί άλλο 

σε ευχαριστώ πολύ! 

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ειλικρινά λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ για αυτά που περνάς. Εύχομαι να ήταν αυτό και να τελειωσε και να το επιβεβαιώσει ο υπερηχος τη Δευτέρα να μην χρειαστεί τουλαχιστον να πας για αποξεση. 

Σε ευχαριστώ πολύ!! 
 

σας ευχαριστώ πολύ αλήθεια όπως και να έχει θα πάω Δευτέρα και είπε θα δούμε αλλά πιστεύει ότι θα την κάνω για να με καθαρίσει μιας και δεν έχω αίμα για να πούμε ότι καθάρισα μόνη μου! Όπως και να έχει δεν με πειράζει ναι έκλαψα ναι τα έβαλα με εμένα κάθομαι εδώ και παρά πολλά βραδύς και ψάχνω στο Ίντερνετ και διαβάζω αλλα μπορώ να πω οτι πατάω στα πόδια μου και βλέπουμε! Τώρα να έρθει η Δευτέρα να πάω να τελειώνει και να κάτσω να επανέλθω σιγά σιγά στα φυσιολογικά μου. Με όλα αυτά έχω να βγω βόλτα από το σπιτι μου από τις 26/1 έβγαινα μόνο να πάω στο κέντρο και πίσω. Όποτε θέλω σιγά σιγά να επανέλθω στα φυσιολογικά μου! Και φυσικά να κάνω και μια βόλτα από τον ψυχοθεραπευτή μου! Και να πάω να δω επιτέλους και το παιδάκι μου το πρώτο την βαφτιστηρα μου! Επίσης δεν θέλω καμία μα καμία κοπέλα να περάσει αυτό το πράγμα και αν το έχει περάσει να μην το ξανά περάσει ποτέ!!! Για όλες τις κοπέλες εκεί έξω κι εδώ στο φόρουμ και εσείς που σας έχω μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου εύχομαι φέτος να μείνω η μόνη που δεν έχει καταφέρει να μείνει όλες να είστε με φουσκωμένες κιλιτσες και όχι από φάει!! 
μην τα παρατάτε ποτέ και το κεφάλι πάντα απάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 28/3 🤞

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 31/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@aggelikh_l 26/3 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

 

 

@nikol88  1/4 🙏

@TRigirl 1/4 🙏

 

Με το καλό οι ωοληψιες & οι εμβρυομεταφορες σας κορίτσια όλα να πάνε καλά!!

@aggelikh_l πως πήγε η εμβρυομεταφορα σου σήμερα; Ελπίζω να πήγαν όλα καλά!

@Joann εύχομαι να πάρει φόρα η χοριακη και να πάνε όλα καλά! Έχω φίλη που ο γιος της πρώτη χοριακη ήταν 44 και πήγαν όλα καλά! 
 

@Salvation78καταλαβαινω την ανησυχία σου αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! Ειδικά αν εμφυτεύτηκαν δυο κ συνεχίζει το ένα είναι φυσιολογικό να υπάρχουν σκαμπανεβάσματα. Μόνο ο υπέρηχος θα λύσει το μυστήριο τώρα.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά...σήμερα ήταν 83,1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...