Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:
@twinkletwinlkle πώς είναι το στεφάνι σου με τον covid?
Πότε θα πας να δεις το μωρό σου?

Το στεφανι μου το περναει βαριά μπορώ να πω. Σήμερα έκανε μερικά τηλέφωνα και δούλεψε λίγο από το σπίτι και ισοπεδωθηκε και έπεσε κατευθείαν στον καναπέ. Και αυτός είναι και σκληρό καρύδι. Έκανε σελφ χθες και ήταν κατακόκκινο και υποτίθεται αύριο βγαίνει από την καραντινα. Εγω τη γλίτωσα από ο, τι φαίνεται. Κάθε μέρα στα τεστς βγαίνω αρνητική, αύριο που θα βγω από το σπίτι θα πάω να κάνω και ένα τελευταίο ραπιντ.  Αύριο θα πάω να δω το μωρό. Θα πάρω και τον άντρα μου μαζί θέλει, δεν θέλει γιατί μου έχει κολλήσει ότι είναι γρουσουζιά να πάω μόνη μου και ας περιμένει στο αμαξι (του τρελου δηλαδή).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το στεφανι μου το περναει βαριά μπορώ να πω. Σήμερα έκανε μερικά τηλέφωνα και δούλεψε λίγο από το σπίτι και ισοπεδωθηκε και έπεσε κατευθείαν στον καναπέ. Και αυτός είναι και σκληρό καρύδι. Έκανε σελφ χθες και ήταν κατακόκκινο και υποτίθεται αύριο βγαίνει από την καραντινα. Εγω τη γλίτωσα από ο, τι φαίνεται. Κάθε μέρα στα τεστς βγαίνω αρνητική, αύριο που θα βγω από το σπίτι θα πάω να κάνω και ένα τελευταίο ραπιντ.  Αύριο θα πάω να δω το μωρό. Θα πάρω και τον άντρα μου μαζί θέλει, δεν θέλει γιατί μου έχει κολλήσει ότι είναι γρουσουζιά να πάω μόνη μου και ας περιμένει στο αμαξι (του τρελου δηλαδή).

Ω ρε περαστικα του!!

Οχι να τον παρεις βεβαια δεν το συζητώ όχι να χάσουμε και το γούρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2022 at 11:27 ΠΜ, ο/η skorpina78 είπε:

Η 8η κοπέλα μου! Και ειμαι 43 ετών! Έκανα ετ 9/3 και σήμερα δε κρατήθηκα κ εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο! Και εχω απογοητευτει! Αν και μπορει να ειναι απλα νωρις ακομα! Γιατί είναι 3ων ημερων κ χοριακή είναι να κάνω 21/3! 
Για να δουμε!!! 🥺

???? τι έγινε κοριτσάκι η χωριακή σου?

ελα τα ευχαριστα να ξεκινάει η εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 23/3 🙏

@TRigirl 23/3 🙏

@aggelikh_l 26/3 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

 

@Joann 25/3 Παίρνεις την καλύτερη σκυτάλη για ένα μεγάλο νούμερο και εσύ κορίτσι μου

@aggelikh_l Με το καλό!!

Θα ναι σαν να μπαίνει η Άνοιξη , θα ναι ουρανού κατάνυξη.. Λα λα λα λα..🎵🎵🎵

@TRigirl  Με το καλό θα ευχηθώ αγαπημένη να είναι η τυχερή σου φορά μέσα από την καρδιά μας, να είναι ανοιξιάτικα τα μωρά σου και λουλουδάτα!!

@nikol88 έλα το ζευγαράκι σου είναι η @TRigirl μα πόσο σίγουρη είμαι οτι θα δώσετε σούπερ σκυτάλες δεν λέγεται ε..!!

@TRigirl πάμε δυνατά! Να πιστέψουμε ότι θα τα καταφέρουμε επιτέλους ❤️❤️ @BlackCat μου σ ευχαριστώ πολύ! Με το καλό να φτάσουμε και στη δίκη σου ωοληψια και ετ να κάνουμε πανηγύρια!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Θέλω γνώμες αν θες και μπορείς στείλε μου ένα μνμ 

Σου έστειλα πμ! Τσέκαρε το κι αν χρειάζεσαι κ άλλες πληροφορίες πες μου! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ω ρε περαστικα του!!

Οχι να τον παρεις βεβαια δεν το συζητώ όχι να χάσουμε και το γούρι!!!!

Να σαι καλά! Ευχαριστώ! Ελπίζω μόνο να μη μου κάνει τσαλιμακια γιατί και το φαΐ που του πάω και ανοίγω την πόρτα να το αφήσω, μου φωνάζει να μην μπαίνω μέσα (μάσκα εγω, μάσκα αυτος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας διαβαζω αν κ δεν έγραφα κ έχω πάρει πολύ κουράγιο.να σας οω ότι εγώ σήμερα έκανα την τριτη χοριακη πήγε 963 από 280 την Τετάρτη και την πεμπτη πάω να κάνω τον πρωτο υπερηχο.ειχα παλιότερα μια βιοχημικη με φυσιολογική σύλληψη κ αυτές οι χοριακες με στοιχειώνουν.ελπιζω να πάνε για όλες καλά.σαν ψυχολόγος που είμαι θα προσπαθήσω να σας στηρίξω όλες!!!!(εκτός από μένα που τα σενάρια κάνουν παρτυ🤣).σας ευχαριστώ για την παρέα κ ελπίζω τα καλύτερα για ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλε τι συγκρατημένη αισιοδοξία μας λες? Λίγο ακόμα και θα σε στείλουμε στις διδυμομανουλες! Μπράβο ρε συ! Είμαστε και στην ίδια ηλικία οπότε νιώθω τη χαρά σου! Όλα καλά από δω και μπρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Τι συγκρατημένα αισιόδοξη αγάπη μου; Μια χαρα τελειότατη είναι η χοριακή σου! Μπράβο! Καλό διπλασιασμό τώρα!

Εγώ κορίτσια μου 401,30!! Τετάρτη άλλη μια!! Πετάω! Είμαι πολύ χαρούμενη! Αλλά ο φόβος λόγω της παλιάς παλίνδρομη καραδοκεί! Κ μιας κ βλεπω ροζ καφε αιμα με φοβίζει! Δε θα το αφήσω όμως να με παρει απο κατω!!

Σας το πα και χτες νομιζω κορίτσια μου αλλά θα σας το ξαναπώ! Ευχαριστώ το Θεο που υπάρχετε!!! 
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Να τη και η 2η έγκυος της ημέρας! Και έχετε και νουμεραρες η μια μετά την άλλη! Πολλά συγχαρητήρια, μακάρι να συνεχίσει έτσι η βδομάδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η aggelikh_l είπε:

@BlackCat σευχαριστω πολύυυυυ!!!!! @hope501 ευχαριστώ πολύ πολύ 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 

Έχω θέμα με τις δημοσιεύσεις οπότε με δυσκολεύει να συμμετέχω και αργούν να ανέβουν οι απαντήσεις ή δεν ανεβαίνουν ποτέ 😂😂

Μην ανησυχείς. Θα αλλάξει στην πορεία☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Κάλε τι συγκρατημένη αισιοδοξία μας λες? Λίγο ακόμα και θα σε στείλουμε στις διδυμομανουλες! Μπράβο ρε συ! Είμαστε και στην ίδια ηλικία οπότε νιώθω τη χαρά σου! Όλα καλά από δω και μπρος!

μακαρι μακαρι και ετσι και καλύτερα να συνεχίσουμε ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το στεφανι μου το περναει βαριά μπορώ να πω. Σήμερα έκανε μερικά τηλέφωνα και δούλεψε λίγο από το σπίτι και ισοπεδωθηκε και έπεσε κατευθείαν στον καναπέ. Και αυτός είναι και σκληρό καρύδι. Έκανε σελφ χθες και ήταν κατακόκκινο και υποτίθεται αύριο βγαίνει από την καραντινα. Εγω τη γλίτωσα από ο, τι φαίνεται. Κάθε μέρα στα τεστς βγαίνω αρνητική, αύριο που θα βγω από το σπίτι θα πάω να κάνω και ένα τελευταίο ραπιντ.  Αύριο θα πάω να δω το μωρό. Θα πάρω και τον άντρα μου μαζί θέλει, δεν θέλει γιατί μου έχει κολλήσει ότι είναι γρουσουζιά να πάω μόνη μου και ας περιμένει στο αμαξι (του τρελου δηλαδή).

Θα το πάρεις μαζί κι ας είναι θετικός 😳😳

αλλαξε το ραντεβού. Γιατί να σου πω την αλήθεια το θεωρω ανεύθυνο από όσους είναι θετικοί και κυκλοφορούν. Συγνώμη που το λέω έτσι χύμα. Εκτός και αν κατάλαβα κατι λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@skorpina78  @Salvation78 Μπράβο ρε κορίτσια!!! Υπέροχες οι χοριακές σας! Με το καλό οι διπλασιασμοί και σύντομα και οι καρδούλες! Το κρύο όντως τσουχτερό σήμερα, αλλά εσείς φέρατε την άνοιξη στην ομαδούλα μας! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

@TRigirl πάμε δυνατά! Να πιστέψουμε ότι θα τα καταφέρουμε επιτέλους ❤️❤️ @BlackCat μου σ ευχαριστώ πολύ! Με το καλό να φτάσουμε και στη δίκη σου ωοληψια και ετ να κάνουμε πανηγύρια!! 🥰

Αχ, μακάρι γλυκούλα μου! Να πετύχουμε και οι δύο το όνειρο.  Αμήν 🧿❤️🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TRigirl είπε:

 @BlackCatοταν έρθει η ώρα σου θα πετύχεις σίγουρα! Είμαι σίγουρη! Είσαι τόσο θετικός και γλυκός άνθρωπος, σαν την Βασιλική… Εσείς έχετε άστρο πιστεύω! 🌟❤️
Δεν έχω καταλάβει γιατί δεν προχωράς σε ΕΤ; Έχεις μαζέψει εμβρυάκια ή θέλεις να μαζέψεις πολλά για να είσαι σίγουρη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Θα το πάρεις μαζί κι ας είναι θετικός 😳😳

αλλαξε το ραντεβού. Γιατί να σου πω την αλήθεια το θεωρω ανεύθυνο από όσους είναι θετικοί και κυκλοφορούν. Συγνώμη που το λέω έτσι χύμα. Εκτός και αν κατάλαβα κατι λάθος. 

Ναι εννοείται ότι έχεις δίκιο. Για αυτό και είπα να κάτσει στο αμάξι να περιμένει. Πάντως σύμφωνα με το πρωτόκολλο, ακόμα και αν κάποιος βγαίνει θετικός, μετά την 5η μέρα μπορεί να επιστρέψει στη δουλειά του με μάσκα υψηλής προστασίας. Μετά την 5η, άρα 6η ημέρα καραντίνας υποτίθεται ότι δεν μεταδίδει πλέον.  Μπορεί να συνεχίσει να βγαίνει θετικός για 10 μέρες ακόμα. Δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάτσει καραντινα για 10 μέρες. Απλά επειδή είναι και περίεργος χώρος με εγκυμονουσες, δεν θα ανέβει, θα περιμένει στο αμάξι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα @skorpina78@Salvation78πολλά πολλά συγχαρητήρια! Δίνετε τεράστια ελπίδα σε εμάς τις μεγάλοκοπέλες να μην χάνουμε την πίστη μας! Πόσο χάρηκα που διάβασα ότι πετύχατε και οι δύο!!!! Να έχετε πραγματικά μια υπέροχη εγκυμοσύνη! 
❤️❤️❤️❤️🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
Εγώ πάω τελικά για 23/03, οπότε μπορείς να με βάλεις @BlackCat στο πινακακάκι κι ελπίζω πραγματικά να είναι και η δική μου τυχερή μιας και δεν έχω πολύ χρόνο ακόμη ηλικιακά….
Εχω αλλάξει και αρκετούς γιατρούς, έχω γυρίσει όλα τα μαιευτήρια της Αθήνας. Οπότε ότι θέλετε με ρωτάτε. Εχω και 2 έμβρυα κατεψυγμένα από την πρώτη εμβρυομεταφορά που έχουν κάνει βόλτα σε όλη την Αθήνα!
Εδώ που είμαι τώρα είμαι γενικά ευχαριστημένη αν και πολύ αυστηρός- σου λέει τα πράγματα με το όνομά τους που εγώ προσωπικά το εκτιμώ. Βέβαια κανείς του δεν είναι θεός γιατί τελικά ο θεός αποφασίζει... είναι τόσο πολυπαραγοντικό το θέμα αυτό. Τόσο εύκολο και τόσο δύσκολο συνάμα.
Σου αναλύει τι βλέπει και δεν σου «χρυσώνει το χάπι». Κάποιες φορές βέβαια το παρακάνει!  Το μόνο ίσως αρνητικό είναι ότι έχει περίεργο χιούμορ. Εμένα βέβαια αυτό δεν με πειράζει. Η δουλειά να γίνει… 

Σας φιλώ πολύ και στέλνω θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν! 🧿❤️☘️

Με το καλο κ εσυ λοιπον θυμισε μου που εισαι τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:
στις πριν 45 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

 @BlackCatοταν έρθει η ώρα σου θα πετύχεις σίγουρα! Είμαι σίγουρη! Είσαι τόσο θετικός και γλυκός άνθρωπος, σαν την Βασιλική… Εσείς έχετε άστρο πιστεύω! 🌟❤️
Δεν έχω καταλάβει γιατί δεν προχωράς σε ΕΤ; Έχεις μαζέψει εμβρυάκια ή θέλεις να μαζέψεις πολλά για να είσαι σίγουρη; 

 

Με συγκινεις σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια ☺️

Έχω 3 βλαστοκυστες κατάψυξη αλλά ο γιατρος λόγω ιστορικού αποβολών κ εφόσον ο νόμος το επιτρέπει θέλει να μεταφέρει 4 πράγμα στο οποίο συμφωνεί κ ο γάτος μου.

Και επειδή με τον γατο μου εχουμε αποφασίσει ότι αν αυτη η προσπαθεια αποτυχει θα ειναι η τελευταια με δικο μας υλικό ή ίσως κ η τελευταια γενικά για παιδάκι κοιλιας είπα να ακουσω τα αγόρια κ ο θεος βοηθος μας🙏

Οποτε θα ειναι  η τελευταια μας ωοληψια και ότι γίνει!! Τέλος εποχής !! Μετά το κλείνω το κατάστημα να ανασάνω 😹😹😹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με συγκινεις σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια ☺️

Έχω 3 βλαστοκυστες κατάψυξη αλλά ο γιατρος λόγω ιστορικού αποβολών κ εφόσον ο νόμος το επιτρέπει θέλει να μεταφέρει 4 πράγμα στο οποίο συμφωνεί κ ο γάτος μου.

Και επειδή με τον γατο μου εχουμε αποφασίσει ότι αν αυτη η προσπαθεια αποτυχει θα ειναι η τελευταια με δικο μας υλικό ή ίσως κ η τελευταια γενικά για παιδάκι κοιλιας είπα να ακουσω τα αγόρια κ ο θεος βοηθος μας🙏

Οποτε θα ειναι  η τελευταια μας ωοληψια και ότι γίνει!! Τέλος εποχής !! Μετά το κλείνω το κατάστημα να ανασάνω 😹😹😹

Εγω ευχομαι να ειναι η τελευταια και η φαρμακερη!!!!! Δεν ειχε τυχει και εγω ποτε να διαβασω για σενα @BlackCat μου και πραγματικα ετσι οπως το εγραψες παραπανω... 1000000000000 ευχες σου δινω να πετυχει!!! Θα χαρω πολυ οταν τα διαβασω αυτα τα νεα!!! Εγω συμφωνω με τον γατο σου! Νομιζω το ιδιο θα εκανα στη θεση σου... Και να ξες εισαι πολυ δυναμιτης γιατι ο φυσικος ειναι πολυ δυσκολος και μαλλον εισαι πολυ υπομονετικος ανθρωπος για να κανεις ολο αυτο μετα απο αποτυχιες και να εισαι τοσο κουλ και τοσο ωραια τυπισα!!! Σε θαυμαζω!! Εγω δεν θελω μπεμπεδοσκονη  ... Θελω μαυρογατοσκονη επειγοντος με θετικη αυρα φουλ!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️( Συγνωμη που πεταχτηκα) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@skorpina78& @Salvation78 συγχαρητηρια για τις χοριακες!!! Να ειστε γερες και να ακουτε μονο χαρμοσυνα νεα σαν αυτα!!! Καλο ταξιδι μαγικο με υπεροχες κοιλιτσες και μπεμπακια!!!!!!!!! 🍼🍼🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με συγκινεις σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια ☺️

Έχω 3 βλαστοκυστες κατάψυξη αλλά ο γιατρος λόγω ιστορικού αποβολών κ εφόσον ο νόμος το επιτρέπει θέλει να μεταφέρει 4 πράγμα στο οποίο συμφωνεί κ ο γάτος μου.

Και επειδή με τον γατο μου εχουμε αποφασίσει ότι αν αυτη η προσπαθεια αποτυχει θα ειναι η τελευταια με δικο μας υλικό ή ίσως κ η τελευταια γενικά για παιδάκι κοιλιας είπα να ακουσω τα αγόρια κ ο θεος βοηθος μας🙏

Οποτε θα ειναι  η τελευταια μας ωοληψια και ότι γίνει!! Τέλος εποχής !! Μετά το κλείνω το κατάστημα να ανασάνω 😹😹😹

Αχ, δεν έχεις ιδέα πόσο πολύ σε νιώθω και σε καταλαβαίνω. Ίδια συναισθήματα ακριβώς, σχεδόν ίδια περίπτωση. Κι εγώ 4 θα βάλω μην σου πω 5 αν όλα πάνε καλά με αυτά που προχωράνε τώρα, με φυσικό τροποποιημένο. 🙏🙏🙏

Εν τω μεταξύ εγώ έχω 2 αληθινούς γάτους στο σπίτι.Λες να τους ρωτήσω να μου πουν την γνώμη τους;  🤣🤣 ευτυχώς έχω κι αυτούς τελικά! 😻😻😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Εγω ευχομαι να ειναι η τελευταια και η φαρμακερη!!!!! Δεν ειχε τυχει και εγω ποτε να διαβασω για σενα @BlackCat μου και πραγματικα ετσι οπως το εγραψες παραπανω... 1000000000000 ευχες σου δινω να πετυχει!!! Θα χαρω πολυ οταν τα διαβασω αυτα τα νεα!!! Εγω συμφωνω με τον γατο σου! Νομιζω το ιδιο θα εκανα στη θεση σου... Και να ξες εισαι πολυ δυναμιτης γιατι ο φυσικος ειναι πολυ δυσκολος και μαλλον εισαι πολυ υπομονετικος ανθρωπος για να κανεις ολο αυτο μετα απο αποτυχιες και να εισαι τοσο κουλ και τοσο ωραια τυπισα!!! Σε θαυμαζω!! Εγω δεν θελω μπεμπεδοσκονη  ... Θελω μαυρογατοσκονη επειγοντος με θετικη αυρα φουλ!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️( Συγνωμη που πεταχτηκα) 

 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Αχ, δεν έχεις ιδέα πόσο πολύ σε νιώθω και σε καταλαβαίνω. Ίδια συναισθήματα ακριβώς, σχεδόν ίδια περίπτωση. Κι εγώ 4 θα βάλω μην σου πω 5 αν όλα πάνε καλά με αυτά που προχωράνε τώρα, με φυσικό τροποποιημένο. 🙏🙏🙏

Εν τω μεταξύ εγώ έχω 2 αληθινούς γάτους στο σπίτι.Λες να τους ρωτήσω να μου πουν την γνώμη τους;  🤣🤣 ευτυχώς έχω κι αυτούς τελικά! 😻😻😻

Ρε ποσό σας ευχαριστώ ειλικρινά την νιώθω την θετική ενέργεια από όλη την ομάδα και είστε και ένας λόγος που παίρνω δύναμη κ συνεχίζω μέχρι τώρα.
Ήταν σημαδιακό να μπω στην ομάδα πέρσι τον Μάιο (ενώ την διάβαζα όσα χρόνια παλεύω κοντά) όταν πήγα στον νέο γιατρό καταρρακωμένη και τελείως αποκαμωμένη ένα με το πάτωμα..

Η λέξη υπομονή ήταν άγνωστη στο δικό μου σύμπαν μέχρι που γίναμε φίλες με την υπογονιμότητα  και γνωριστήκαμε καλά! Και μας ήρθαν κ άλλες σφαλιάρες σε αλλά θέματα και άλλες καθυστερήσεις και άλλες ατυχίες  αλλά δεν ξέρω πως ,όλα αυτά μας έχουν κάνει με τον γάτο δυνατούς σαν γροθιά και ότι και να γίνει εμείς τρολαρουμε. Αρκεί να έχουμε υγεία εμείς και τα δικά μας πρόσωπα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Με το καλο κ εσυ λοιπον θυμισε μου που εισαι τωρα;

Ευχαριστώ πολύ πολύ 🙏🙏

Έχω πάει σε αρκετούς γνωστούς και αγνώστους,  ο τελευταίος είναι ο Τσι……της. 
Μου φαίνεται πιο οργανωμένος με τις εξετάσεις αίματος κάθε φορά και όλα κυλούν κάπως πιο ομαλά αν και ο ίδιος είναι λίγο σκληρός μαζί μου και όχι ιδιαίτερα αισιόδοξος.. Δεν με πειράζει όμως γιατί κι εγώ είμαι κάπως έτσι, εννοώ όχι πολύ αισιόδοξη και καταλαβαίνω ότι έτσι είναι ο χαρακτήρας του κι έχει και δίκιο. Άνω των 40 που είμαι δεν μπορεί να μου εγγυηθεί τίποτα και λέει τα πράγματα με το όνομά τους. Έχω και τις αποτυχίες μου με παλλίνδρομη και αρνητικές  Χοριακές όποτε τι να μου πει. Φυσικά προτείνει δανεικά όπως οι περισσότεροι, αλλά αυτό είναι στην διάθεση του καθενός και δεν με ενοχλεί πια. Δεν είναι και θεός για να ξέρει την εξέλιξη των εμβρύων μέσα στην μήτρα! Ποτέ δεν ξέρεις… 
Αυτά από μένα, ότι χρειαστείτε ρωτήστε με ελεύθερα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...