Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ε βλέπεις τίποτα δεν είναι σίγουρο 

και υγιές έμβρυο ήταν κ αίμα δεν ειχες απλά σταμάτησε η ανάπτυξη του.

Ε τι να πεις από εκεί κ πέρα ,δεν ξέρω σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Τωρα με έχεις βάλει σε μεγαλύτερη μπριζα αν στο Έλενα σου βρουν απάντηση πραγματικά 

Αίμα είχα γιατί είχα αιματομα έξω από το σάκο αλλά δεν έπαιξε ρόλο αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Την χοριακη σου την παρακολουθείς;  σε εμένα πέρα απ τον υπερηχο παρακολουθούσαμε  και τον υπερηχο βέβαια εγώ ήμουν ένα κεφάλαιο από μόνη μου χοριακη που έπεσε και ξανά ανέβηκε.. 

Έκανα 8 όπου ανέβαιναν αλλά όχι φυσιολογικά 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η wild lavender είπε:

Καλησπέρα, πιστεύω από τη στιγμή που βλέπετε έμβρυο, που σημαίνει ότι έχει προχωρήσει κάπως η κύηση, θα πρέπει να δεις να βγαίνει ο σάκος, κανονικός ιστός δηλαδή, όχι απλά αίμα και πήγματα αίματος.

Οκ δεν ξέρω πως είναι όλα ίδια μου φαίνονται να πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Άστο @Tokyoμου είναι λαχείο πραγματικά!! Και εντάξει να ψάχνεις να βρίσκεις κ να διορθώνεις

οταν δεν βρίσκεις αστα βράστα σηκώνεις τα χέρια ψηλά 

Ναι έτσι είναι. Εγώ όσο ψάχναμε κ όλα έβγαιναν τέλεια (αλήθεια όμως όλες οι εξετάσεις ήταν υποδειγματικες) τόσο με έπιανε η ψυχή μου γιατι δεν είχα να αλλάξω το παραμικρό... Ήμουν τυχερή κ έπιασα, τώρα γιατί δεν ήρθε φυσιολογικά κ στην εξωσωματική απλά έπιασα με τη μία τι να πω... Χαίρομαι που ήρθε κ δεν το σκάλισα ποτέ ξανά. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Βρε κορίτσια πραγματικά είναι να τρελαίνεσαι... Δλδ πόσο να ψάξεις;;; εγώ με προεμφυτευτικο επιασα ευτυχώς με την πρώτη. Όμως στην αυχενική μου το είπαν αυτό, ότι δλδ μπορεί μετά τις 5 μέρες να εξελιχθεί στραβά... @N.Angelπήρες κάποια εξήγηση για αυτό που συνέβη;

Εύχομαι κορίτσια να πάνε καλά τα πράγματα για όλες! 

Καμια εξηγηση, το γνωστο ηταν τυχαιο! Εγω εντωμεταξυ εστειλα ενα κομματι που εβγαλα για να δουμε μηπως ειχε χρωμοσωματα αλλα δεν μπορεσαν να μου πουν γιατι ηταν πολυ μικρο το κυημα..οποτε δεν ξερω…κ φοβαμαι πολυ για επομενη φορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!!! 

1η μέρα της άνοιξης επίσημα αλλά έχει ψωφοκρυο🧣

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα! Κ εγώ αυτό λέω απ όταν ξύπνησα! Δεν λέει να ζεστάνει με τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Καλώς την! Πες μας λοιπόν τις περιπέτειες σου, που πηγές, τι άκουσες, τι σου ταίριαξε και τι απέρριψες? Είναι σχολείο για όλες μας, έτσι έχουμε μάθει ότι έχουμε μάθει ως εδώ…. Όπως μας τα λες ακούγεσαι πολύ πιο σίγουρη από κάποιους μήνες πριν οποτε καταλαβαίνω ότι είσαι σε καλά χέρια. Άρα πως και ποτε προχωράτε τώρα?

Ισχύει @Lucia79 μεγάλο σχολείο αυτή η παρεϊτσα! Και βέβαια να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας... και μακάρι να βοηθήσω!

Μετα απο πολλές συζητήσεις με γιατρούς, φίλους κ γνωστούς και συζητήσεις με κορίτσια απο εδω αποφάσισα να πάω σε καποιο κέντρο που να ακούγεται για το υπερσύγχρονο εξοπλισμό του και για την τεχνική αξιοπιστία του. Δύο κέντρα ειναι αυτά που ακούγονται πιο έντονα. Σίγουρα υπάρχουν κ α΄λλα αλλά εγω σε αυτα τα 2 εκανα ραντεβού.

Το ενα ηταν το το institute of life (ιασω) και το άλλο το εμβρυογενεσις. Άκουσα κ για άλλα αλλά επικεντρώθηα σε αυτα τα 2. Έκανα ραντεβού με 4 γιατρούς αλλά ενας με κέρδισε και αυτός ειναι ο Κωσ... απο το Ιασω, Όπως σας είχα πει ειχα κανει ενα ραντεβού με τον Βασ. απο το ιδιο κεντρο αλλά δεν με ενεπνευσε τόσο.

Και απο την πλευρα του συζήγου πάλι νοιωθω οτι ειμαστε σε πολύ καλα χέρια τον Μακαρούνη τον οποίο τον άκουγα απο εδω μεσα( για αυτο λεω οτι μονο καλό μου εχετε κανει).

Πολλοί μου είπαν πως με τετοια προχωρημενη ηλικία και με 3 προσπάθειες που δεν απέδωσαν πως πρεπει να σκεφτώ τα δανεικά. Αλλά σε κανέναν δεν ηταν η τελική κουβέντα (όλοι τους συμφώνησαν πως μια ακομα προσπάθεια με την σνστή προετοιμασία δεν αποκλείει τη θετική έκβαση.

Τώρα λοιπόν έκανα prp ωοθηκών παίρνουμε βιταμίνες κ εγω κ ο σύζηγος κ περιμένουμε την κατάλληλη στιγμή.

Ξέρω οτι τα ποσοστά ειναι λίγα.... ξέρω πια πως ο χρόνος δεν ειναι με το μερος μου όμως τα εχω κατανοήσει όλα ειμαι συνηδητοποιημένη κ προχωράω με εναν γιατρό ο οποίος μη τι άλλο είναι για μενα ο πιο σοβαρός επιστήμονας που έχω γνωρίσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ditimama είπε:

Ισχύει @Lucia79 μεγάλο σχολείο αυτή η παρεϊτσα! Και βέβαια να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας... και μακάρι να βοηθήσω!

Μετα απο πολλές συζητήσεις με γιατρούς, φίλους κ γνωστούς και συζητήσεις με κορίτσια απο εδω αποφάσισα να πάω σε καποιο κέντρο που να ακούγεται για το υπερσύγχρονο εξοπλισμό του και για την τεχνική αξιοπιστία του. Δύο κέντρα ειναι αυτά που ακούγονται πιο έντονα. Σίγουρα υπάρχουν κ α΄λλα αλλά εγω σε αυτα τα 2 εκανα ραντεβού.

Το ενα ηταν το το institute of life (ιασω) και το άλλο το εμβρυογενεσις. Άκουσα κ για άλλα αλλά επικεντρώθηα σε αυτα τα 2. Έκανα ραντεβού με 4 γιατρούς αλλά ενας με κέρδισε και αυτός ειναι ο Κωσ... απο το Ιασω, Όπως σας είχα πει ειχα κανει ενα ραντεβού με τον Βασ. απο το ιδιο κεντρο αλλά δεν με ενεπνευσε τόσο.

Και απο την πλευρα του συζήγου πάλι νοιωθω οτι ειμαστε σε πολύ καλα χέρια τον Μακαρούνη τον οποίο τον άκουγα απο εδω μεσα( για αυτο λεω οτι μονο καλό μου εχετε κανει).

Πολλοί μου είπαν πως με τετοια προχωρημενη ηλικία και με 3 προσπάθειες που δεν απέδωσαν πως πρεπει να σκεφτώ τα δανεικά. Αλλά σε κανέναν δεν ηταν η τελική κουβέντα (όλοι τους συμφώνησαν πως μια ακομα προσπάθεια με την σνστή προετοιμασία δεν αποκλείει τη θετική έκβαση.

Τώρα λοιπόν έκανα prp ωοθηκών παίρνουμε βιταμίνες κ εγω κ ο σύζηγος κ περιμένουμε την κατάλληλη στιγμή.

Ξέρω οτι τα ποσοστά ειναι λίγα.... ξέρω πια πως ο χρόνος δεν ειναι με το μερος μου όμως τα εχω κατανοήσει όλα ειμαι συνηδητοποιημένη κ προχωράω με εναν γιατρό ο οποίος μη τι άλλο είναι για μενα ο πιο σοβαρός επιστήμονας που έχω γνωρίσει!

Καλή αρχη και πολύ καλή επιτυχία!! Όλα θα γίνουν στην ώρα τους κι όπως πρέπει! Υπομονή χρειάζεται, αν κι σε όλες μας έχει εξαντληθεί νομίζω, και επιμονή! Από τη στιγμή που βρήκες ανθρώπους να εμπιστεύεσαι και να σε εμπνέουν είμαι σίγουρη ότι θα έχετε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ναι έτσι είναι. Εγώ όσο ψάχναμε κ όλα έβγαιναν τέλεια (αλήθεια όμως όλες οι εξετάσεις ήταν υποδειγματικες) τόσο με έπιανε η ψυχή μου γιατι δεν είχα να αλλάξω το παραμικρό... Ήμουν τυχερή κ έπιασα, τώρα γιατί δεν ήρθε φυσιολογικά κ στην εξωσωματική απλά έπιασα με τη μία τι να πω... Χαίρομαι που ήρθε κ δεν το σκάλισα ποτέ ξανά. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά! 

Σε ευχαριστούμε αγαπημένη @Tokyo μακάρι να έχουμε την τύχη σου με γερά μωρά💗

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ditimama είπε:

Ισχύει @Lucia79 μεγάλο σχολείο αυτή η παρεϊτσα! Και βέβαια να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας... και μακάρι να βοηθήσω!

Μετα απο πολλές συζητήσεις με γιατρούς, φίλους κ γνωστούς και συζητήσεις με κορίτσια απο εδω αποφάσισα να πάω σε καποιο κέντρο που να ακούγεται για το υπερσύγχρονο εξοπλισμό του και για την τεχνική αξιοπιστία του. Δύο κέντρα ειναι αυτά που ακούγονται πιο έντονα. Σίγουρα υπάρχουν κ α΄λλα αλλά εγω σε αυτα τα 2 εκανα ραντεβού.

Το ενα ηταν το το institute of life (ιασω) και το άλλο το εμβρυογενεσις. Άκουσα κ για άλλα αλλά επικεντρώθηα σε αυτα τα 2. Έκανα ραντεβού με 4 γιατρούς αλλά ενας με κέρδισε και αυτός ειναι ο Κωσ... απο το Ιασω, Όπως σας είχα πει ειχα κανει ενα ραντεβού με τον Βασ. απο το ιδιο κεντρο αλλά δεν με ενεπνευσε τόσο.

Και απο την πλευρα του συζήγου πάλι νοιωθω οτι ειμαστε σε πολύ καλα χέρια τον Μακαρούνη τον οποίο τον άκουγα απο εδω μεσα( για αυτο λεω οτι μονο καλό μου εχετε κανει).

Πολλοί μου είπαν πως με τετοια προχωρημενη ηλικία και με 3 προσπάθειες που δεν απέδωσαν πως πρεπει να σκεφτώ τα δανεικά. Αλλά σε κανέναν δεν ηταν η τελική κουβέντα (όλοι τους συμφώνησαν πως μια ακομα προσπάθεια με την σνστή προετοιμασία δεν αποκλείει τη θετική έκβαση.

Τώρα λοιπόν έκανα prp ωοθηκών παίρνουμε βιταμίνες κ εγω κ ο σύζηγος κ περιμένουμε την κατάλληλη στιγμή.

Ξέρω οτι τα ποσοστά ειναι λίγα.... ξέρω πια πως ο χρόνος δεν ειναι με το μερος μου όμως τα εχω κατανοήσει όλα ειμαι συνηδητοποιημένη κ προχωράω με εναν γιατρό ο οποίος μη τι άλλο είναι για μενα ο πιο σοβαρός επιστήμονας που έχω γνωρίσει!

Καλή αρχή λοιπόν στην νέα διαδρομή, όλα με το καλό!

 

@skorpina78 & @Salvation78περιμένουμε τις χοριακές σας τις τεράστιες, καλή επιτυχία.

@nikol88 πως είσαι με το πρήξιμο και τους πόνους? Περιμένουμε την ενημέρωση για τα μω΄ρα σου.

 

Καλημέρα και καλή εβδομα΄δα κορίτσια, ας έρθει επιτέλους η Άνοιξη γενικά και ειδικά..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ditimama είπε:

Ισχύει @Lucia79 μεγάλο σχολείο αυτή η παρεϊτσα! Και βέβαια να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας... και μακάρι να βοηθήσω!

Μετα απο πολλές συζητήσεις με γιατρούς, φίλους κ γνωστούς και συζητήσεις με κορίτσια απο εδω αποφάσισα να πάω σε καποιο κέντρο που να ακούγεται για το υπερσύγχρονο εξοπλισμό του και για την τεχνική αξιοπιστία του. Δύο κέντρα ειναι αυτά που ακούγονται πιο έντονα. Σίγουρα υπάρχουν κ α΄λλα αλλά εγω σε αυτα τα 2 εκανα ραντεβού.

Το ενα ηταν το το institute of life (ιασω) και το άλλο το εμβρυογενεσις. Άκουσα κ για άλλα αλλά επικεντρώθηα σε αυτα τα 2. Έκανα ραντεβού με 4 γιατρούς αλλά ενας με κέρδισε και αυτός ειναι ο Κωσ... απο το Ιασω, Όπως σας είχα πει ειχα κανει ενα ραντεβού με τον Βασ. απο το ιδιο κεντρο αλλά δεν με ενεπνευσε τόσο.

Και απο την πλευρα του συζήγου πάλι νοιωθω οτι ειμαστε σε πολύ καλα χέρια τον Μακαρούνη τον οποίο τον άκουγα απο εδω μεσα( για αυτο λεω οτι μονο καλό μου εχετε κανει).

Πολλοί μου είπαν πως με τετοια προχωρημενη ηλικία και με 3 προσπάθειες που δεν απέδωσαν πως πρεπει να σκεφτώ τα δανεικά. Αλλά σε κανέναν δεν ηταν η τελική κουβέντα (όλοι τους συμφώνησαν πως μια ακομα προσπάθεια με την σνστή προετοιμασία δεν αποκλείει τη θετική έκβαση.

Τώρα λοιπόν έκανα prp ωοθηκών παίρνουμε βιταμίνες κ εγω κ ο σύζηγος κ περιμένουμε την κατάλληλη στιγμή.

Ξέρω οτι τα ποσοστά ειναι λίγα.... ξέρω πια πως ο χρόνος δεν ειναι με το μερος μου όμως τα εχω κατανοήσει όλα ειμαι συνηδητοποιημένη κ προχωράω με εναν γιατρό ο οποίος μη τι άλλο είναι για μενα ο πιο σοβαρός επιστήμονας που έχω γνωρίσει!

Καλημέρα καλό μου κορίτσι,

καταρχας συμφωνώ μαζί σου και καλά έκανες που πήρες το χρόνο σου να τα ψάξεις όλα και να τα βάλεις κάτω. Την καλύτερή δουλειά έκανες! Και ε΄γω μαζί σου... όταν έψαχνα, είχα ραντεβού συζητήσεις κτλ κτλ. και έτσι μπόρεσα να καταλήξω. Και που ξέρεις... ίσως όταν με καλό μείνουμε έγκυος και διανύσουμε τους 9 μήνες να συναντηθούμε στο ιασώ😀

Θυμάμαι όταν έκανες την εγγραφή και είχες ξεκινήσει ενα θεμα για την εξωσωματική. Τότε σου είχα πει να ξεκινήσεις εδω στην ομάδα 😀 Και τελικά βρήκες και εσύ απαντήσεις και ηρέμησες με αποτέλεσμα να συνεχίσεις την πορεία αυτή σταθερά με γνώσεις πλεον και χωρίς άγνοια κτλ κτλ κτλ

Σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις. Όπως εξάλλου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σε κάθε κορίτσι εδώ μέσα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Εγώ αναμένω αποτελέσματα γυρω στη 13.00, η κακομοίρα απο το αγχος μου εχω παει τουαλετα 5 -6 φορες... τραγικη

Καθόλου τραγική.  Τι εννοείς? Είναι απόλυτα λογικό να έχεις απίστευτο άγχος... ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Κι εγώ μετα τις 1 περιμένω τα αποτελέσματα!! 

Skorpina μου εσλυ δε θα π΄ρεπει να αγχώνεσαι εχεις δει θετικό χθες σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καθόλου τραγική.  Τι εννοείς? Είναι απόλυτα λογικό να έχεις απίστευτο άγχος... ένα τεράστιο νούμερο εύχομαι!

ευχαριστώ πολύ, ειμαι προεταοιμασμενη όμως και για 0, το εζησα πριν 5 μηνες δε πρεπει να εχω τισίδιεσ αντδράσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

ευχαριστώ πολύ, ειμαι προεταοιμασμενη όμως και για 0, το εζησα πριν 5 μηνες δε πρεπει να εχω τισίδιεσ αντδράσεις..

Αρχικά ελπίζουμε για το καλύτερο! Επειδή έζησες το μηδέν, δεν σημαίνει ότι θα το ξαναζήσεις, αλλιώς δεν έχει νόημα να μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία. Και κατά δεύτερον δεν υπάρχει "πρέπει " Και "δεν πρεπει". Ανάλογα το αποτέλεσμα , θα αντιδράσεις όπως σου βγει. Είμαστε που είμαστε μες στην πίεση, μην κάνεις το λάθος και πιέζεις τον εαυτό σου για το πώς θα αντιδράσεις.  Ο, τι γουστάρεις θα κάνεις και δεν θα δώσεις και λογαριασμό σε κανένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Εγώ αναμένω αποτελέσματα γυρω στη 13.00, η κακομοίρα απο το αγχος μου εχω παει τουαλετα 5 -6 φορες... τραγικη

Νομιζω αυτες οι ωρες μεχρι το αποτελεσμα ειναι η χειροτερη αναμονη απο ολη την διαδικασια! Εγω ειχα φαει τα δαχτυλα μου! Καλη επιτυχια με μεγαλο νουμερο!!! @skorpina78 Κ για σενα το ιδιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αρχικά ελπίζουμε για το καλύτερο! Επειδή έζησες το μηδέν, δεν σημαίνει ότι θα το ξαναζήσεις, αλλιώς δεν έχει νόημα να μπαίνουμε σε αυτή τη διαδικασία. Και κατά δεύτερον δεν υπάρχει "πρέπει " Και "δεν πρεπει". Ανάλογα το αποτέλεσμα , θα αντιδράσεις όπως σου βγει. Είμαστε που είμαστε μες στην πίεση, μην κάνεις το λάθος και πιέζεις τον εαυτό σου για το πώς θα αντιδράσεις.  Ο, τι γουστάρεις θα κάνεις και δεν θα δώσεις και λογαριασμό σε κανένα. 

🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Skorpina μου εσλυ δε θα π΄ρεπει να αγχώνεσαι εχεις δει θετικό χθες σωστά?

Για σήμερα μόνο για το νούμερο! Σίγουρα την Τετάρτη θα ναι το αγχος τρελό που θα φανεί η εξέλιξη!!! Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου! Έχε πίστη!! 🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη μέρα εύχομαι ας είναι και κρύα.. ζακέτες να πάρετε 😛 

Περιμένω με αγωνία και εγώ τις τεράστιες χοριακές των κοριτσιών μας σήμερα 🤞🙏 

@Kiddo κορίτσι μου πήγα σε 2 φάρμακεια σήμερα το πρωί που με εξυπηρετούν.. ο ένας κοίταξε στο σύστημα στην φαρμακοαποθηκη και την είχε λέει με αστεράκι,  αυτό σημαίνει πως δεν υπάρχει και δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει δυστυχώς,  πήγα σε ένα ακόμα ντιπ για ντιπ εκείνο,  μου είπε πως δεν κρατάει αποθήκη αυτή την ένεση και θα πάρει τηλ στην φαρμακοαποθηκη, της είπαν οτι δεν υπάρχει,( αυτό το ξέρουμε μου ήρθε να πω) της είπα να πάρει σε κάποιο που συνεργάζεται εδω στη πόλη, πήρε σε 2 αλλά τζιφος και εκεί.. εχω στο μυαλό μου άλλο ένα απο το οποίο, είχα πάρει εγώ αυτή την ovitrelle που θέλεις τον Σεπτέμβριο αν δεν κάνω λάθος,  που μακάρι να  ήξερα οτι είναι τοσο πολύτιμη για εσένα και θα την κρατούσα.. οπότε θα δω και σε αυτό και ελπίζω να έχει, γτ τότε το είχε αποθήκη!! Κρίμα 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Εγώ αναμένω αποτελέσματα γυρω στη 13.00, η κακομοίρα απο το αγχος μου εχω παει τουαλετα 5 -6 φορες... τραγικη

Καλά αποτελέσματα μια τέλεια χοριακη εύχομαι!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Κι εγώ μετα τις 1 περιμένω τα αποτελέσματα!! 

καλά αποτελέσματα! Μια τέλεια χοριακη εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μου συγκαρτημενα αισιοδοξη πήρα αποτελεσματα 390,4 

12ημερα με λαστοκυστεσ 5 ημερων

Πλάκα μου κάνεις κάνεις? 390 χοριακη και είσαι συγκρατημένα αισιόδοξη? Σούπερ είναι! Μη σου πω ότι είναι και δίδυμα! Μπράβο κοπέλα μου! Τα κατάφερες! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πλάκα μου κάνεις κάνεις? 390 χοριακη και είσαι συγκρατημένα αισιόδοξη? Σούπερ είναι! Μη σου πω ότι είναι και δίδυμα! Μπράβο κοπέλα μου! Τα κατάφερες! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις!

κοριτσια μου ποσο κουραγιο μου δίνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...