Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@skorpina78 21/3

@Salvation78 21/3

@Joann 25/3

 

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν τις χοριακές τους, όλα με το καλό!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Καλημέρα!

Φυσικά και έχεις ελπίδα! Δεν πειράζει που δεν μπόρεσες να κρατηθείς. Όλες καταλαβαίνουμε την αγωνία που μπορεί να σε τρελάνει.

Βρες κάτι αν μπορείς κάτι ευχάριστο να απασχολήσεις το μυαλο σου όσο γίνεται μέχρι τις 21 κι όλα θα πάνε καλά! ♥️

Μακάρι!!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Αν κ δε κρύβω ότι μου ήρθε πολύ βαρύ! Πίστευα αυτή τη φορά πως τα εχω καταφέρει σιγουρα! 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Όταν λες αποβολή μόνη σου δλδ; Είχες δει σάκο έμβρυο ή όχι; 

Ναι κανονικά...είχα μείνει εγκυος απο μονη μου και απέβαλα 3μηνων...αποξεση κλπ...καταλαβαινεις....χαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Σε λίγες μέρες αισίως 44... 

Και εγώ είχα 2 αποβολές από φυσικές συλλήψεις 

Στη πρώτη ο λόγος ήταν ένα ινομυωμα 3,5 kg λογικό μου ειπανε, έπειτα έγινε χειρουργείο αφαίρεσης και στους 10 μήνες έμεινα και παλι

Δυστυχώς και εδώ παλλινδρομη 8η εβδομαδα

Έκτοτε 5 χρόνια τώρα σιγή ασυρματο... 

Ειμαι στο Γεν... σις με Σφακ.. Εκτίμησα την ειλικρίνεια του κα την επιμονή του

Ωάρια φαίνεται να έχω πολλά και ανταπόκριση στα φάρμακα στη τελευταία πήραμε 12 ώριμα και έγιναν 6 βλαστοκυστες 4 άριστες και 2 πολύ καλες

Παρόλο αυτά δε πιστεύω ότι τα ωάρια μου είναι ποιοτικά και σκέφτομαι και για ξένα παρόλο που έχω κατάψυξη 3 *3ημερων και άλλες 2 βλαστοκυστες 5 ημερών 

Ο γιατρός θέλει να επιμείνουμε με δικά μου

Είναι πολύ δύσκολο να διαχειριστών την αναμονή όπως και το μηδενικό στη χοριακη σκέψου είμαι σε αναμονή χοριακης και σκέφτομαι ήδη τα ξένα ωάρια για την επομενη

Τι να πω.. 

Καλή μας δυνσμη

Εσύ που είσαι? Κέντρο και πόλη εννοοω

 

Σε νιώθω , είμαι στον ίδιο γιατρό, εχω δυο παλίνδρομες από εξωσωματική, ειμαι 41, παλεύω 6 χρόνια, δεν έχω πολλά ωάρια, έχουμε κακό σπέρμα, θε΄λει να μεταφέρω 4 έμβρυα, ηδη σκέφτομαι plan b αν αποτύχω.

Αν αποτύχω εύχομαι να πάρω μηδέν χοριακή και όχι παλίνδρομη.

Ήρθες στην σωστή παρέα! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Σε λίγες μέρες αισίως 44... 

Και εγώ είχα 2 αποβολές από φυσικές συλλήψεις 

Στη πρώτη ο λόγος ήταν ένα ινομυωμα 3,5 kg λογικό μου ειπανε, έπειτα έγινε χειρουργείο αφαίρεσης και στους 10 μήνες έμεινα και παλι

Δυστυχώς και εδώ παλλινδρομη 8η εβδομαδα

Έκτοτε 5 χρόνια τώρα σιγή ασυρματο... 

Ειμαι στο Γεν... σις με Σφακ.. Εκτίμησα την ειλικρίνεια του κα την επιμονή του

Ωάρια φαίνεται να έχω πολλά και ανταπόκριση στα φάρμακα στη τελευταία πήραμε 12 ώριμα και έγιναν 6 βλαστοκυστες 4 άριστες και 2 πολύ καλες

Παρόλο αυτά δε πιστεύω ότι τα ωάρια μου είναι ποιοτικά και σκέφτομαι και για ξένα παρόλο που έχω κατάψυξη 3 *3ημερων και άλλες 2 βλαστοκυστες 5 ημερών 

Ο γιατρός θέλει να επιμείνουμε με δικά μου

Είναι πολύ δύσκολο να διαχειριστών την αναμονή όπως και το μηδενικό στη χοριακη σκέψου είμαι σε αναμονή χοριακης και σκέφτομαι ήδη τα ξένα ωάρια για την επομενη

Τι να πω.. 

Καλή μας δυνσμη

Εσύ που είσαι? Κέντρο και πόλη εννοοω

 

Πότε έχει γενέθλιά? Ψαράκι ή κριαράκι είσαι😁😁

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και να σου έρθουν όλα όπως τα θέλεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

ξέρω θα την φάω την παντόφλα… μα δε συγκρατηθηκα! Έκανα τεστ το clearblue το ηλεκτρονικο! Αρνητικό!!!Είμαι στην 7η μερα μετα την ετ και 21/3 εχω την χοριακη! Λέτε έχω ελπίδα ή να τα βάψω από τώρα μαύρα; 🥺
κορίτσια μου την κατανοησή σας σας παρακαλώ 

❤️

πωωωωωωπωωωωωω

θα μαλλιάσουν οι γλώσσες μας!!!!! Καταρχάς δεν δείχνει εύκολα το τεστ στο σπίτι τόσο νωρίς. Επίσης απέχουμε 5-6 με΄ρες από τις 21/3. 

Δεν είπαμε πως δεν κάνουμε τεστ όσο δύσκολο και να μας είναι???!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilian90 είπε:

Εγώ σήμερα πρώτα συμπτώματα περιόδου. Περιμένω την Πέμπτη και πριν δύο εβδομάδες είχαμε κάνει τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης. Μάλλον δεν έπιασε.

Τώρα είπαμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματική κι έχω πολλή αγωνία δεν ξέρω από πού να αρχίσω.

Αν μιλήσω με τον γιατρό αυτή την εβδομάδα, πόσο άμεσα μπορουμε να ξεκινήσουμε;

Προσπαθούμε πάνω από 1,5 χρόνο πια με όλες τις εξετάσεις φυσιολογικές δικές μου και χειρουργειο κιρσοκήλης του άντρα μου, οι οποίες όμως δεν είχαν επηρεάσει σοβαρα το σπέρμα (το σπερμοδιαγραμμα πάντα στα κάτω φυσιολογικά όρια).

Φοβάμαι μήπως επειδή δεν υπάρχει σοβαρή προφανής αιτία για το πρόβλημα μας δεν έχουμε επιτυχία ούτε με την εξωσωματική.

Είναι και οι μέρες τέτοιες που τα ορμονικα μου τα βλέπω όλα μαύρα.

Καταρχας θα μιλήσεις με τον γιατρό σου να σου πει την διαδικασία...

Εαν έχεις τα λεφτα για τα φάρμακα τις εξωσωματικής ξεκινάς άμεσα να ξέρεις. Εαν περάσεις επιτροπή πρέπει να περιμένεις το ραντεβου σου και μετα μπορείς να ξεκινλήσεις. Να ξέρεις τα ραντεβού δεν είναι αμεσα. Κάποιες κοπέλες είχαμε κλείσει τελος Οκτώβρη αρχες Νοέμβρη και το πρώτο διαθέσιμο ήταν τελος Γενάρη.

Σου προτείνω να μην την πατήσεις όπως εγώ και να ψαχτείτε σε όλα πριν την εξωσωματική. Αιματολογικά, Ενδοκρινολογικά (εαν χρειάζεσαι), σπέρμα κτλ. Ότι μπορείς να ελέγξεις έλεγξέ το. 

Επίσης να είσαι σίγουρη πως ο γιατρός σου (δεν ξέρω εαν έχεις πει σε ποιον είσαι) είναι σίγουρα "εξωσωματιστής" και γμωρίζει πολύ καλά το κομμάτι αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα και πολύ καλή επιτυχία να έχεις , μακάρι να είναι η τυχερή σας φορά.

Μέσα στον χαμό των μηνυμάτων δεν το εντόπισα νωρίτερα το μηνυμα και δεν σε καλως ορίσαμε.

Είμαστε πολλές εδώ οι συμμαθήτριες αλλά δεν μασάμε!!🥰🥰

 

 

Πολλέσ ναι και επίμονες , ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Έβαλαν ψυχολόγο εκεί; Μήπως για αν χρειαστείς για το κέντρο με το τεράστιο όνομα είναι εκεί και σου μιλάει όχι απλά να στην δείξουν ότι υπάρχει. Τώρα την δικηγόρο γιατί; 

Στις περιπτώσεις που χρειαστεις προεμφυτευτικό ελεγχο....για την διαδικασία...
Αρα ψυχολογος παιζει και σε άλλα κέντρα εεε?? Κοιτα να δείς...καλό ειναι αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

3ων ημερών 🥺

Α βρε κοριτσι μου τοτε παρα ειναι νωρις μην στεναχωριεσαι καθολου δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εδειχνε τοσο νωρις!!! ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

ξέρω θα την φάω την παντόφλα… μα δε συγκρατηθηκα! Έκανα τεστ το clearblue το ηλεκτρονικο! Αρνητικό!!!Είμαι στην 7η μερα μετα την ετ και 21/3 εχω την χοριακη! Λέτε έχω ελπίδα ή να τα βάψω από τώρα μαύρα; 🥺
κορίτσια μου την κατανοησή σας σας παρακαλώ 

❤️

Δεν θα πω κάτι... 👡👡👡👡👡👡

Θα μαλωσωωω...  βαψτα μπλε η ροζ αλλά όχι μαύρα. 7 μέρα τι θα σου ελεγε;

περίμενε 21.03 μέχρι τότε εγώ θα σου πετάω παντοφλες αμα τα βάψεις μαύρα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν θα πω κάτι... 👡👡👡👡👡👡

Θα μαλωσωωω...  βαψτα μπλε η ροζ αλλά όχι μαύρα. 7 μέρα τι θα σου ελεγε;

περίμενε 21.03 μέχρι τότε εγώ θα σου πετάω παντοφλες αμα τα βάψεις μαύρα . 

Μακάρι να ταν απλά νωρις 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
αν θες παντοφλα στο χαζοκεφαλακι μου…μακρια απο την κοιλιτσα μου!!! 🤓🤓🤓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα .. μετα την αρνητικη χοριακη στις 14 του μηνα .. σημερα γυρισα δουλεια κ ολα μου φαινονται σκ@τ@.. δεν εχω διαθεση και δε ξερω νιωθω κενη .. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θελω ν ξανα προσπαθησω αμεσα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Α βρε κοριτσι μου τοτε παρα ειναι νωρις μην στεναχωριεσαι καθολου δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εδειχνε τοσο νωρις!!! ✌️

Μακάρι 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα .. μετα την αρνητικη χοριακη στις 14 του μηνα .. σημερα γυρισα δουλεια κ ολα μου φαινονται σκ@τ@.. δεν εχω διαθεση και δε ξερω νιωθω κενη .. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θελω ν ξανα προσπαθησω αμεσα .. 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σε νοιώθω κοπέλα μου! Έτσι κι εγώ κάθε φορά μετά από κάθε αποτυχημένη προσπάθεια! Κι επειδη υπάρχει πολυ τοξικό κλιμα εκεί εγω να πονάω κ οι συνάδελφοι να έχουν κρυφή χαρά! Αστα να πανε!! Να ξαναπροσπαθήσεις άμεσα… 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σε νοιώθω κοπέλα μου! Έτσι κι εγώ κάθε φορά μετά από κάθε αποτυχημέβη προσπάθεια! Κι επειδη υπάρχει πολυ τοξικό κλιμα εκεί εγω να πονάω κ οι συνάδελφοι να έχουν κρυφή χαρά! Αστα να πανε!! Να ξαναπροσπαθήσεις άμεσα… 😘

Εσας ειναι η πρωτη σας προσπαθεια ;; Η ειχατε κανει κ αλλες;; Εμενα η πρωτη μ και ειμαι 36 .. θελω παρα πολυ να το προσπαθησω οσο μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ξέρετε εαν γράφεται μεσώ εοππυ η εξέταση για κυστική 80%??
Για το καρυοτυπο τελικά μου την γράψανε και βρήκα μετά από 100 τηλέφωνα να μου την κάνουν

Επίσης για πείτε μου που να πάμε για εξετάσεις του άντρα μου??? Ξέρετε το κόστος ιδιωτικά??


(Με βλέπω με όλες αυτές τις εξετάσεις που πρεπει να κάνω και που όλοι τις χρεώνουν ένα κάρο λεφτά, να μην μου φτάσουν για την εξωσωματική).
Θα αρχίζω να μαζεύω τις παντόφλες που πετάει η @Παρασκευαιδου...για να τις πουλήσω σε πάγκο στη λαϊκή!!! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

Εσας ειναι η πρωτη σας προσπαθεια ;; Η ειχατε κανει κ αλλες;; Εμενα η πρωτη μ και ειμαι 36 .. θελω παρα πολυ να το προσπαθησω οσο μπορω

Η 8η κοπέλα μου! Και ειμαι 43 ετών! Έκανα ετ 9/3 και σήμερα δε κρατήθηκα κ εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο! Και εχω απογοητευτει! Αν και μπορει να ειναι απλα νωρις ακομα! Γιατί είναι 3ων ημερων κ χοριακή είναι να κάνω 21/3! 
Για να δουμε!!! 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Βρε κορίτσια ξέρετε εαν γράφεται μεσώ εοππυ η εξέταση για κυστική 80%??
Για το καρυοτυπο τελικά μου την γράψανε και βρήκα μετά από 100 τηλέφωνα να μου την κάνουν

Επίσης για πείτε μου που να πάμε για εξετάσεις του άντρα μου??? Ξέρετε το κόστος ιδιωτικά??


(Με βλέπω με όλες αυτές τις εξετάσεις που πρεπει να κάνω και που όλοι τις χρεώνουν ένα κάρο λεφτά, να μην μου φτάσουν για την εξωσωματική).
Θα αρχίζω να μαζεύω τις παντόφλες που πετάει η @Παρασκευαιδου...για να τις πουλήσω σε πάγκο στη λαϊκή!!! 😜

Εσύ πέτα μου καμια νουτέλα να πιάσει και τόπο! Σε δευτερόλεπτα την καταβροχθίζω!!! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα .. μετα την αρνητικη χοριακη στις 14 του μηνα .. σημερα γυρισα δουλεια κ ολα μου φαινονται σκ@τ@.. δεν εχω διαθεση και δε ξερω νιωθω κενη .. το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θελω ν ξανα προσπαθησω αμεσα .. 

Καλημέρα!
Να ξαναπροσπαθήσεις! Εισαι μικρή ακόμα...στα λέω εγώ η μεσηλιξ...
Ολα καλα θα πανω την επομενη φορα! Εγω αργησα πολύ να το παρω αποφασισει για 2η προσπάθεια και τωρα ψαχνομαι!!!
Απλά πρωτα απο όλα πιστεύω πως πρεπει να είσαι ήρεμη και αισιοδοξη! (στα γραφω για να τα διαβαζω και εγω...)

Σου στελνω αγκαλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

Εσύ πέτα μου καμια νουτέλα να πιάσει και τόπο! Σε δευτερόλεπτα την καταβροχθίζω!!! 😋

nutella-21.1_2017.thumb.jpg.03ae0eeff61ee76ac19517a8756df72b.jpg

Πάρε κορίτσι μου όλο το ράφι για σένα!!!!😚

Κοίτα αγγελία που υπήρχε πριν χρόνια και δεν είχα πάρει χαμπάρι....
https://www.olivemagazine.gr/otineo/ειδήσεις/είσαι-άνεργος-η-nutella-ψάχνει-δοκιμαστή/

Ωραίες εποχές!!!! αχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Η 8η κοπέλα μου! Και ειμαι 43 ετών! Έκανα ετ 9/3 και σήμερα δε κρατήθηκα κ εκανα τεστ κ βγηκε αρνητικο! Και εχω απογοητευτει! Αν και μπορει να ειναι απλα νωρις ακομα! Γιατί είναι 3ων ημερων κ χοριακή είναι να κάνω 21/3! 
Για να δουμε!!! 🥺

Καλε ειναι πολυ νωρις κ ποσο με 3ημερων .. πες οτι δεν το εκανες .. αν επιτρεπεται στις προηγουμενες 7 ειχες παντα αρνητικη χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Καλημέρα!
Να ξαναπροσπαθήσεις! Εισαι μικρή ακόμα...στα λέω εγώ η μεσηλιξ...
Ολα καλα θα πανω την επομενη φορα! Εγω αργησα πολύ να το παρω αποφασισει για 2η προσπάθεια και τωρα ψαχνομαι!!!
Απλά πρωτα απο όλα πιστεύω πως πρεπει να είσαι ήρεμη και αισιοδοξη! (στα γραφω για να τα διαβαζω και εγω...)

Σου στελνω αγκαλια!!!!

Εννοειται θα προσπαθησω οσο αντεχω κ οσο μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@skorpina78 κορίτσι μου εκτός ότι ήταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ειδικά για 3ων ημερών εγώ θα σχολιάσω και το τεστ. Αυτό δείχνει με καθυστερηση δλδ σίγουρα απο την ημερα της χοριακης και μετα. Δεν ειναι καν πρωιμης ανιχνευσης. Να σου δωσω να καταλαβεις στο αλλο θεμα η @Hopemumtobeειχε κανει τεστ θετικό και καπακι αυτο και ηταν αρνητικο. Εννοειτε ειναι εγκυος με χοριακη μια χαρα μεγαλη. Οποτε θελω να σου πω οτι σε καμμια περιπτωση αυτο το τεστ δεν δειχνει τοσο νωρις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Καταρχας θα μιλήσεις με τον γιατρό σου να σου πει την διαδικασία...

Εαν έχεις τα λεφτα για τα φάρμακα τις εξωσωματικής ξεκινάς άμεσα να ξέρεις. Εαν περάσεις επιτροπή πρέπει να περιμένεις το ραντεβου σου και μετα μπορείς να ξεκινλήσεις. Να ξέρεις τα ραντεβού δεν είναι αμεσα. Κάποιες κοπέλες είχαμε κλείσει τελος Οκτώβρη αρχες Νοέμβρη και το πρώτο διαθέσιμο ήταν τελος Γενάρη.

Σου προτείνω να μην την πατήσεις όπως εγώ και να ψαχτείτε σε όλα πριν την εξωσωματική. Αιματολογικά, Ενδοκρινολογικά (εαν χρειάζεσαι), σπέρμα κτλ. Ότι μπορείς να ελέγξεις έλεγξέ το. 

Επίσης να είσαι σίγουρη πως ο γιατρός σου (δεν ξέρω εαν έχεις πει σε ποιον είσαι) είναι σίγουρα "εξωσωματιστής" και γμωρίζει πολύ καλά το κομμάτι αυτό. 

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Αν και έχουμε κάνει πολλές εξετάσεις κι εγώ θέλω να δω τι περισσότερο μπορώ να κάνω γιατι φοβάμαι πολύ μήπως υπάρχει κάτι που δεν έχει βρεθεί.

Θα κάνω μια πρώτη συζήτηση με τον γιατρό μου και μάλλον πάω για αναζήτηση εξωσωματιστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου εγώ επιτέλους σήμερα αρνητική!!! Το πέρασα ελαφριά ! Μια φορά σήκωσα πυρετό και μια φορά πήρα ντεπόν! Τώρα μ χει μείνει λίγο μπούκωμα και κάπου κάπου βήχω!!! Βέβαια οι ναυτίες ναυτίες! Λέω κ γώ ο κορονοιος ήρθε γ ν μ πάρει κ τη ναυτία αλλά τζίφος! Θα γεννήσω με το Nuperal αγκαλιά💊 😩 Αύριο θ στείλω στο γιατρό μ γ ν μ γράψει εξετάσεις γενικές, καμπύλη ζαχαρου κ τ εμβόλιο τ κοκκυτη κ από την επόμενη βδομάδα λέω ν πάω ν τ κάνω! Ν χει ανεβεί κ λίγο το ανοσοποιητικό μ! Θ κλείσω κ ραντεβού γ τον υπέρηχο! Αυτή τη καμπύλη κάθε πρωί π ξυπνάω τη σκέφτομαι 😩😩😩 λέω θ ρθει το πρωινό π θ ξυπνήσω και θ πρέπει ν πάω ν την κάνω !!!! Επίσης θ τ πω κ γ τη βεβαίωση κυοφορίας ν μ στείλει γ ν τη δώσω στον εργοδότη γιατί τον άλλο μήνα σταματάει η αναρρωτική κ μπαίνουμε στις 56 μέρες πριν τον τοκετό !!!! Σαν ψέμα μ φαίνεται 🤪🫠🧿🙏💗 κατ τ αλλά όλα κλ! Η νινου δίνει το παρόν της καθημερινά κ ανελέητα!!! Αλλά κορίτσια δυο μέρες τώρα έχω κατι πονάκια κ βάρος χαμηλα! Ελπίζω ν είναι φυσιολογικα όλα αυτά 🙏🙏  
    • @annitakianna @Xrisa95 @Annoula1995κοριτσια μου με το καλο η β επιπέδου σας τις επόμενες μερες !🩵🩵🫶🏼🫶🏼🫶🏼🧿🧿🧿🧿 θα έχουμε καθε μερα να λεμε ευχάριστα νέα αυτή την βδομαδα !!!!
    • Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε αυτό το σωματείο αναφέρουν ότι δεν πληρώνεις τπτ ; εγώ όπου και αν έχω ψάξει όλοι μου λένε από 3000ευρω και 
    • αχχχ τι ωραια που τις ενιωσεσσς!!!!🩷🩷🩷🩷🩷 είναι φανταστικό, απερίγραπτο συναίσθημα🥰  από όταν άρχισα να τον νιωθω έχει φυγει ένα τεραστιο μερος του άγχους μου🩵🩷🧿 με το καλο αυριο να τις δείτε τις κοριτσαρες σας !!!!🩷🩷🧿
    • αντωνία μου εν τέλη με πίεζε 2-3 μερες άλλαξα με τον άντρα μου αλλά επειδή το αγαπω το αμαξάκι μου και είναι μικρο βολικό το πηρα πισω☺️ και δεν με έχει ενοχλήσει… σκεφτηκα μήπως με πίεζε το μωρακι εκεινεσ τις μερες και γιαυτο ένιωθα ετσι…φοβαμαι μην το πιέζω γενικα ομως… έχει και παντου λακούβες η κατάσταση των δρόμων της αθήνας έχει ξεφυγει εντελώς 🫠😔
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...