Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου,  πήρα τη χοριακη έπεσε κορίτσια απο 60 σε 38

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια καλημερα πλησιαζει κ η δικη μ η μερα για την ετ .. βεβαια ειμαι ετοιμη για το καθε ενδεχομενο .. σημερα ενημερωσα κ στη δουλεια μ οτι θα λειπω απο 2 μεχρι κ 14 του μηνα .. δεν ηθελα να τους πω το λογο κ τους ειπα πως θα κανω επεμβατικη υστεροσκοπηση απλα .. επειδη η δουλεια μου ειναι χειρωνακτικη ειπα οτι τις χρειαζομαι αυτες τις μερες για να αναρρωσω πληρως .. νιωθω τοσο ασχημα που ειπα ψεμματα αλλα δεν ηθελα να το πω για τους γνωστους λογους που προβληματιζομαστε ολοι ☹️

Σιγα μην στεναχωριεσαι καλε για αυτο κ εγω την μια ειχα πει οτι εχω την μεση κ την αλλη οτι εχω γαστρεντεριτιδα πριν απο 3 ημερο σιγα να μην ενιωθα τυψεις. Ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια ευχομαι σε ολες θετικα νεα μονο ειτε προκειται για  εμβρυομεταφορα ειτε για χοριακη ειτε απλα για εξετασεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα σε όλες μας με υγεία και με πολλά ευχάριστα νέα! 

@Vasilique Βασιλικουλα μας τι κανεις? Πώς είσαι? Αν θυμάμαι καλά σου είχε πει ή 3/3 ή 8/3?

Είχες κάποιο νεότερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78  ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Joann ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Natassou85 4/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@ΧΑΡΜΑ ?

 

Έφτασεεεεεεεε 😁

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία και όλα τα καλά!! Ας είναι ο τυχερός μας μήνας να έχουμε όλες θετικά νέα σε κάθε βήμα μας😍

Κάλησπερα  και καλό μας μήνα σε όλες εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι τόσο θετικός και τυχερός για όλες μας..

@BlackCat  ημέρα ωοληψίας 8/3/22!!💓👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό μήνα!!!!χθες έγινε η έμβρυο μεταφορά μου πρώτη φορά μπαίνω σε αυτή την διαδικασία είμαι 35 ετων!!Ο γιατρός μου έβαλε ένα σπορακι το οποίο μου είπε ότι είναι πολύ καλό!!!! Στις 12του μήνα είναι να κάνω την χοριακη .... Βέβαια έχω κάτι μικρά πονάκια κάτω χαμηλά και ανησυχώ.....Μακάρι να πάνε όλα καλά γτ το θέλω πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2022 at 6:00 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Καλά και αυτοι απο το τηλεφωνο λενε τετοια; Καλη αρχη κοπέλα μου!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Θα πάω και στον δικό σου...τον Π... να δω τι θα μου πει...αν και τώρα που τρεχει σε όλη την Ελλάδα, μου φαινεται δυσκολο να τον πετύχω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλό μήνα!!!!χθες έγινε η έμβρυο μεταφορά μου πρώτη φορά μπαίνω σε αυτή την διαδικασία είμαι 35 ετων!!Ο γιατρός μου έβαλε ένα σπορακι το οποίο μου είπε ότι είναι πολύ καλό!!!! Στις 12του μήνα είναι να κάνω την χοριακη .... Βέβαια έχω κάτι μικρά πονάκια κάτω χαμηλά και ανησυχώ.....Μακάρι να πάνε όλα καλά γτ το θέλω πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78  ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Joann ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Natassou85 4/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@ΧΑΡΜΑ ?

 

Έφτασεεεεεεεε 😁

Καλό μήνα κορίτσια με υγεία και όλα τα καλά!! Ας είναι ο τυχερός μας μήνας να έχουμε όλες θετικά νέα σε κάθε βήμα μας😍

Καλό μήνα γατούλα μου. 

Είναι ο μήνας μας . .. ετοιμαστείτε κορίτσια... 

Σήμερα ήρθα απ το κέντρο να πάρω κάτι χαρτιά, έτοιμη ήμουν να πω μωρε δε με βάζετε σε εκείνο το δωμάτιο να ξεκινησω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Θα πάω και στον δικό σου...τον Π... να δω τι θα μου πει...αν και τώρα που τρεχει σε όλη την Ελλάδα, μου φαινεται δυσκολο να τον πετύχω!

 

Μπα θα τον πετυχεις σιγουρα !τις  Παρασκευές είναι εκτος ! Τα Σκ γυριζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες,  δεν έφτασαν οι καρδούλες για ολες, οπότε σαν στέλνω απο στη κάθε μια ξεχωριστά 💗💗💗💗💗💗💗💗💗 

Παραδόξως είμαι καλά προν το παρόν, ξέρω οτι θα με πιάσει το παράπονο κάποια στιγμή και ξανά και ξανά.. αυτές οι μέρες για εμένα ήταν πραγματικά ένα μαρτύριο, σήμερα έπρεπε με κάποιον τρόπο να τελειώσει,  δεν είχε χαρούμενο τέλος αλλά σταμάτησε αυτό το βασανιστήριο της σταγόνας-σταγόνας και του αβέβαιου, θα κρατήσω την χαρά που ένιωσα όταν για πρώτη φορά πήρα θετική χοριακη και την εμφύτευση που πέτυχα! Αυτή τη στιγμή δεν έχω κουράγιο να οργανώσω κάποια βήμα (αν και ήδη τα εχω στο μυαλό μου, αλλά δεν θα προβώ σε πράξεις,  αυτή τη στιγμή με φοβίζει το πως θα είμαι στην αποβολή αν πονάω πολύ (κατι άγνωστο για εμένα)  κτλπ... η κουκιδιτσα μου έπρεπε να φύγει και θα φύγει, αφού έτσι κρίνει η φύση και ο θεος! 

Κρατάω τα θετικά σας μνμτα που με γεμίζουν αισιοδοξία, μέσω απο τις ιστορίες σας και σας ευχαριστώ και πάλι! 

Την σκυτάλη την παραδίδω σήμερα και λυπάμαι που έκοψα το σερί των επιτυχιών,αν ξαι εδώ που τα λέμε,  πέτυχα! Άσχετα που δεν προχώρησε,  σωστά? 

@ΧΑΡΜΑ δικιά σου κορίτσι μου και πίστεψε με είναι γεμάτη απο προσευχές, εύχομαι να περάσεις Στην απέναντι όχθη χωρίς να το  καταλάβεις, ολα θα πάνε καλά!!! 

@ΚατεριναπαπΨυχή μου όμορφη, όταν διάβασα για την χοριακή σου δεν ήξερα τι να σου γράψω ήθελα απλα να μπορούσα να σε πάρω μια αγκαλιά και να κλάψω βουβα μαζί σου. Πάγωσα δεν ήθελα να μπω να ξανα διαβάσω τπτ στην ροή.... γιατί ολο το σκ είχε σφιχτεί το στομάχι μου, μια με το αλλο το κορίτσι που πονουσε κ εκανε ένεση, μια να εχω αγωνία και ελπίδα τι θα γίνει με εσένα...έφερνα και στο μυαλό μου τα περσινά τα δικα μου.... Κάνεις δεν μπορεί να καταλάβει αν δεν το χει ζήσει. Δύσκολες στιγμές αλλα είμαστε πολυ δυνατές, εμφύτευση έγινε! μια φορά έγκυος... σημαίνει οτι θα τα καταφέρουμε.... Πίστη, αγάπη και υγεία!!!! 

Η σκυτάλη θα ξανα γυρίσει στα χέρια σου φιλιά πολλά....😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια!! Ηρθε η ωρα!! Τον επομενο μηνα οταν αδιαθετησω θα ξεκινησω τα φαρμακα για την εξωσωματικη, πεφτει εν τω μεταξυ 25η Μαρτιου, ελπιζω να μη λειπει τριημερο η γιατρος και τρελαθω 😅 εχω παρει τα φαρμακα απο το φαρμακειο και μου μενει μονο η ενεση απο τον εοπυ που θα παω να τη παρω.  Ελπιζω αφενος να μην  πονεσω στη διαδικασια και αφετερου να πανε ολα καλα γιατι οσο καλη ψυχολογια εχω τωρα αν κατι δεν παει καλα πιστευω μετα θα με αποτελειωσει. Εχω παρει και βαρος και με εχει επηρρεασει και αυτο δυστυχως. Εχασα και τη δουλεια μου, αλλα δεν πειραζει ολα για καποιο λογω γινονται. 

Καλη επιτυχια σε ολες κ ευχομαι τα ονειρα μας να γινουν πραγματικοτητα με το λιγοτερο δυνατο κοστος 🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η bella_donna είπε:

Κοριτσια!! Ηρθε η ωρα!! Τον επομενο μηνα οταν αδιαθετησω θα ξεκινησω τα φαρμακα για την εξωσωματικη, πεφτει εν τω μεταξυ 25η Μαρτιου, ελπιζω να μη λειπει τριημερο η γιατρος και τρελαθω 😅 εχω παρει τα φαρμακα απο το φαρμακειο και μου μενει μονο η ενεση απο τον εοπυ που θα παω να τη παρω.  Ελπιζω αφενος να μην  πονεσω στη διαδικασια και αφετερου να πανε ολα καλα γιατι οσο καλη ψυχολογια εχω τωρα αν κατι δεν παει καλα πιστευω μετα θα με αποτελειωσει. Εχω παρει και βαρος και με εχει επηρρεασει και αυτο δυστυχως. Εχασα και τη δουλεια μου, αλλα δεν πειραζει ολα για καποιο λογω γινονται. 

Καλη επιτυχια σε ολες κ ευχομαι τα ονειρα μας να γινουν πραγματικοτητα με το λιγοτερο δυνατο κοστος 🥰

 

Καλή αρχή κοριτσι μου! Οι ενέσεις δεν πονάνε σχεδόν καθόλου,  μην ανησυχείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλο μήνα σε όλες μας με υγεία και με πολλά ευχάριστα νέα! 

@Vasilique Βασιλικουλα μας τι κανεις? Πώς είσαι? Αν θυμάμαι καλά σου είχε πει ή 3/3 ή 8/3?

Είχες κάποιο νεότερο?

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι για φίλη έκανε ετ με βλαστοκυστες και η χοριακη τις δεν δυπκασιαζεται αλλά ανεβαίνει έχει τύχει σε καμία και να πήγαν καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

Ιιιι θα τρελαθώ! Είδες? Είχα προαίσθημα ότι κάτι γίνεται...

Με το καλο Βασιλικουλα μου να τα πάρετε αγκαλίτσα! Τι υπέροχα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

Ήρθε η ωρααααα........ Με το καλό Βασιλική μας να δεχτείτε τα μωράκια σας.......σου στέλνω πολλα φιλάκια και θετική δύναμη για μια εύκολη γέννα!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ! 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΑΣ. ΞΕΡΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΤΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Ο ΕΟΠΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ? ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΛΟ Κ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

με το καλο κοριτσι μου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

Κοριτσακι μου γλυκο έφτασε αυτη η ευλογημένη στιγμη;;; 
Με το καλο να πανε οοοολα!!! Με το καλο να αγκαλιάσεις επιτελους τα ζουζουνακια σου!!! Η Παναγια μαζι σας να ειναι!!! 
Ζησε την κάθε στιγμη αποψε γιατι θα ειναι στιγμές που θα θυμασαι ολη σου τη ζωη και θα τις διηγηθείς στα παιδακια σου!!! Τα φιλια μου κοριτσι μου και στους τρεις σας!!!! 
🙏🙏🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

Βασιλικούλα με το καλό! Ανυπομονούμε για τα νέα σου! Τις καλύτερες ευχές μας για τη νέα σας ζωή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπαίνω προγραμματισμένα απόψε κ χαράματα θα έχω αγκαλιά τα ζουζούνια μου! Κορίτσια μου, θα σας κρατώ ενήμερες! Σας φιλώ! ❤️

Με το καλό Vasilique μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα θαυματακια σας!!! 😍😍😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

@ΚατεριναπαπΨυχή μου όμορφη, όταν διάβασα για την χοριακή σου δεν ήξερα τι να σου γράψω ήθελα απλα να μπορούσα να σε πάρω μια αγκαλιά και να κλάψω βουβα μαζί σου. Πάγωσα δεν ήθελα να μπω να ξανα διαβάσω τπτ στην ροή.... γιατί ολο το σκ είχε σφιχτεί το στομάχι μου, μια με το αλλο το κορίτσι που πονουσε κ εκανε ένεση, μια να εχω αγωνία και ελπίδα τι θα γίνει με εσένα...έφερνα και στο μυαλό μου τα περσινά τα δικα μου.... Κάνεις δεν μπορεί να καταλάβει αν δεν το χει ζήσει. Δύσκολες στιγμές αλλα είμαστε πολυ δυνατές, εμφύτευση έγινε! μια φορά έγκυος... σημαίνει οτι θα τα καταφέρουμε.... Πίστη, αγάπη και υγεία!!!! 

Η σκυτάλη θα ξανα γυρίσει στα χέρια σου φιλιά πολλά....😘

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ για τα γλυκά σου λογάκια.. εσυ άστα αυτά και κοίτα σε λίγες μέρες να χοροπηδάμε κάθε μέρα και πιο πολύ!!

Πώς είσαι κορίτσι μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι για φίλη έκανε ετ με βλαστοκυστες και η χοριακη τις δεν δυπκασιαζεται αλλά ανεβαίνει έχει τύχει σε καμία και να πήγαν καλά; 

Καλησπέρα!Εγώ πέρασα κάτι τέτοιο τον Δεκέμβρη αλλά δυστυχώς δεν πήγαν όλα καλά.Ομως ο γιατρός μέχρι να αρχίσει να πέφτει η χοριακη (έκανα 7?8?έχασα το μέτρημα) μου είπε δεν τα παρατάμε κάτι υπάρχει εκεί μέσα κ παλεύει.

Στην δική μου περίπτωση μπορεί να μην έγινε το θαύμα αλλά καθημερινά γίνονται🙏Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να πάνε όλα καλά.

Τι αυξήσεις έχει?

Σόρρυ που απάντησα εγώ με όχι καλή κατάληξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η rouseva είπε:

Καλησπέρα!Εγώ πέρασα κάτι τέτοιο τον Δεκέμβρη αλλά δυστυχώς δεν πήγαν όλα καλά.Ομως ο γιατρός μέχρι να αρχίσει να πέφτει η χοριακη (έκανα 7?8?έχασα το μέτρημα) μου είπε δεν τα παρατάμε κάτι υπάρχει εκεί μέσα κ παλεύει.

Στην δική μου περίπτωση μπορεί να μην έγινε το θαύμα αλλά καθημερινά γίνονται🙏Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να πάνε όλα καλά.

Τι αυξήσεις έχει?

Σόρρυ που απάντησα εγώ με όχι καλή κατάληξη.

Κορίτσια προσπαθω από τις 8 το πρωί να μπω στο 1535 να κλείσω ραντεβού με την Οικονομόπουλου,έχουν βγει οι εξετάσεις μου κ πρέπει να πάω να τις πάρω αλλά επειδή είμαι από Εύβοια,μιας που θα έρθω να τις δει κιόλας...κ λέει ότι δεν έχει διαθέσιμα ραντεβού.

Υπάρχει περίπτωση να άνοιξαν το βράδυ κ να μην πρόλαβα κανένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και μας ο μπέμπης κοιμάται στην αγκαλιά μου ή στην αγκαλιά του άντρα μου.. χαίρομαι τόσο πολύ που δένονται κι εκείνοι και ο άντρας μου καμαρώνει όσο δεν πάει!  λέει άσε εγώ ξέρω να τον κοιμήσω! Χαχα μωρέ θέλουν κι εκείνοι έναν ρόλο δικό τους με το μωράκι! Οπότε όταν έρχεται απ' την δουλειά αναλαμβάνει εκείνος να τον κοιμίζει, εγώ κάνω βέβαια όλα τα υπόλοιπα 😀
    • εχω την εντύπωση οτι την τελευταία εβδομάδα έχουμε ηρεμήσει με τους κολικούς...κοιμομαστε νορμάλ 11-12 το βράδυ... μια μέρα μόνο κοιμηθήκαμε στη 1.. αλλά δεν εχει κλάμα καθόλου το βράδυ πλέον...λιγο γκρίνια ίσως αλλά καμία σχέση...εχω την εντύπωση οτι μπαίνουμε σε πρόγραμμα κιόλας... ξυπνάμε κάθε μέρα στις 9.30...στις 11 κοιμόμαστε μεχρι τις 12 παρά...και στη 1 ξανά κοιμόμαστε μέχρι 2+ και ξανα στις 3.30 μέχρι 5.30...παει κάπως έτσι κάθε μέρα..
    • Αυτό πρέπει να γίνετε από τα παιδεία εμένα ο άντρας μου δεν δέχεται πολλά πολλά αν του πει κουβέντα την ρίχνει την Χριστοπ@ναγι@ του δεν χαρίζει βέβαια στην μαμά μου δεν μιλάει έτσι αλλά στην μαμά του δεν υπολογίζει οπότε καμία φορά πρέπει να γίνετε και αυτό  αλλα έχω βοήθεια δεν μπορώ να πω ότι χρειάζομαι και τη μεγάλη μου κόρη την κρατάει όταν δεν δουλεύει θα πάρει τηλέφωνο να της πάμε το παιδί να το κρατήσει αλλά και η κόρη μου θέλει να πηγαίνει γιατί ασχολείται μαζί της παίζουν πηγαίνουν βόλτες  Τώρα την έχω από το πρωί ήρθε να μου κάνει δουλειές σκούπισμα σφουγγάρισμα σιδέρωμα δεν έχω παράπονο 
    • Όχ ναι..μου φαίνεται είναι την 8η ένα άλμα...υπομονή μανούλα! Με τους κολικούς τώρα πως τα πατε
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...