Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Έτσι λέω να κάνω κ εγώ! Δηλαδή ο γιατρός που μίλησα στο κεντρο ήταν θετικός για να ξεκινήσω τον άλλο μήνα όμως του ειπα ξεκάθαρα ότι πρώτα θα μιλήσω με τον ουρολόγο και μετά θ αποφασίσω! 
Ευχαριστω για την απάντηση όπως κ να χει! 🥰

Ρε συ Νικολ τι κατακερματισμό είχατε κ ο Μακαρουνης πρότεινε βιοψία όρχεων;

Και ποσότητα / κινητικότητα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα κοριτσι δεν πειραζει οσα ειναι ενα δυο δεν εχει μεγαλη σημασια γερο η γερα🧿

Καλά εννοείται! Ένα γερό παιδί θέλω. Τωρα αν είναι 2, ακόμα καλύτερα. Αλλά ούτε υπήρχε σαν σκέψη στο μυαλό μου ούτε υπάρχει , οπότε δεν με πείραξε καθόλου χθες. 1 γερό μωρό θέλω και τίποτα άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα σου αρεσει; Εγω προμηθευω την παρασκευαιδου να ξερεις

E1B8E26F-AACF-4519-BB82-B3EC9EDDF073.jpeg

😂😂😂😂😂😂😂 κατουρήθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα σου αρεσει; Εγω προμηθευω την παρασκευαιδου να ξερεις

E1B8E26F-AACF-4519-BB82-B3EC9EDDF073.jpeg

Ααα εξαιρετική! Καλόγουστη σε βρίσκω φιλενάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια μου όμορφα καλησπέρα και καλή Παρασκευούλαααααααααααααα

Βγήκαν τα αποτελέσματα του ERA & PCR ENDOMETRIUM,,,,,μαντέψτε,,,,πεντακάθαρα!!!!!! Γιούπι απ'τη μία ( & what the f...ck παράλληλα) και από την άλλη μόνο η ενδομητρίωση μας έμεινε να είναι η υπεύθυνη,,,, να φύγει και αυτη να πάει στο καλό για να έρθει το καλύτερο. Με πήρε και ο γιατρός μόλις τηλέφωνο, ο κοντούλης μου....για να το περικυκλώσουμε από παντού σύστησε να κάνουμε και ένα οξειδωτικό στρες σπερματος μαζί με fish....καλλιέργεια και dfi εννοούνται!!!!! Αν και θεωρει πως επειδή πάντα καλό ήταν το σπέρμα και αυτά καθαρά θα βγουν αλλά...είπαμε,,,περικύκλωση,,,,λάθη δεν δικαιολογεί και ελλείψεις ουτε ο ιδιος πλέον. Επίσης,,,,είπε,,,,ανάλογα τί θα δείξουν το SORP & FISH & DFI , θα δούμε αν θέλει κάποια αγωγή ο σύζυγος,,,γιατί αν βρεθεί κάτι ειδικά στο FISH πάμε για προεμφυτευτικό στις βλαστοκύστες που θα δημιουργηθούν. + με το καλό να κάνω την επέμβαση, να δούμε τί θα πει ο Πιστοφ.... αν χρειάζεται κάποια ειδική μεταχείριση εμού ανάλογα τί θα βρει και προχωράμε. Χαρακτηριστικά είπε , έχουμε δρόμο μπροστά μας. Ήρεμος και καλός ήταν,,,,μου είπε και τις τιμές για τις άνωθι εξετάσεις και όλα καλά,,,όταν κατέβουμε Αθήνα για μένα θα κάνει και αυτά ο σύζυγος. Ρώτησα και στη Λάρισα και τα ίδια βγαίνουν 2 φορές ακριβοτερα εδώ,,,,οπότε αποφάσισα να πάμε όπου θελει και εμπιστευεται ο γιατρός. Στο ΑΛΦΑ LAB μας είπε,,,το ξερετε? καλό? Αυτά τα νέα μου....προχωράμε δυνατά τα τα τα!!!!!!! 

@Κατεριναπαπ κουράγιο και αισιοδοξία,,,όλα σωστά τα κάνεις!!!!!!! 

Καλό σκ σε όλες!!!!!!!! 

Ελα ρε φιλεναδα τα αποτελεσματα σουπερ λοιπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Βήμα βήμα, αργά, σταθερά, με ψυχραιμία κ καθαρή σκέψη… Εγώ από καιρό σου έχω πει την γνώμη μου για την ενδομητρίωση αλλά ο τότε γιατρός σου άλλα σου έλεγε… Εύχομαι να βρεις το πρόβλημα γιατί αυτομάτως θα έχεις κ την λύση! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς power girl! 💚

Έχω εσένα παράδειγμα σε πολλές αρετές,,,έτσι και εγώ όλες θα τις τιμήσω αντίστοιχα!!!!! Ο Τσιρ την είπε τότε την ατακαρα του,,,,"άντε να κάνεις το μωράκι σου και να πας να τα βγάλεις" γιατί θεωρούσε ότι δεν είναι σε τέτοιο βαθμό εκτεταμένη.... τεσπά,,,για καλό θα γίνει και αυτό,,,για να έχει το μωράκι υγιή μανούλα όταν θα έρθει!!!! 

Σε σένα αγωνιστικούς χαιρετισμούς είδωλο! Καλώς να έρθουν τα κουκλάκια τα ζωγραφιστα!!!!! ❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις σου, απο οτι θυμάμαι έχουμε ίδια ηλικία ε? 

Σπερματεγχυση θες να κάνεις ? Το έχεις ψάξει καλά? 

Οχι κατερινα εξωσωματικη θα κανω τον μαιο αλλα καναμε μια σπερματεγχυση το δεκεμβριο απετυχε και ο γιατρος επειδη μου τις κανει αυτος πολυ φτηνα ειπαμε να το κανουμε δυο κυκλοι που εμειναν ετσι για το γαμωτο .. κανοντας βεβαια οιστροδιολη ( αν εχει καλο νουμερο) 

Εγω κατερινα προσπαθω καμια 5 χρονια μετα τα δυο χρονια ειχα μια εντελως τυχαια εγκυμοσυνη η οποια ηταν βιοχημικη τρεξαμε πολυ με αιματολογο ( Λευκου) εξετασεις και κλπ ...ειμαι οκ σε ολα... Το αφησαμε αλλα τιποτα ξανα ..πριν κανα 1 μιση χρονο ψαξαμε λιγο παραπανω καρυοτυπους και αλλα τετοια πολλα και βρηκαμε αμη χαμηλη και σπερμα με 2% μορφολογια και ξαναπροσπαθησαμε μονοι αλλα τιποτα. Μετσ την αποτυχημενη σπερματεγχυση μου λεει ο γιατρος τι ταλαιπωρησε ρε κατερινιω παμε για εξωσωματικη να τελειωνουμε... Η αμη χαμηλη ειναι. Ειπα στην αρχη σε φυσικο κυκλο αλλα οταν καταλαβα πως ειναι ... Τρομαξα! Δεν εχω τοση υπομονη να περιμενω και ειμαι αγχωδης πολυ χαρακτηρας. Μιλησα με τον εξωσωματιστη και μου εξηγησε οτι καλυτερα εξωσωματικη σε αυτην την ηλικια παρα να φτασω εκει αργοτερα. Ανατομικα , υστεροσαλπιγγογραφια ολα τελεια. Ενδομητριο καθε μηνα που βλεπουμε λεει ο γιατρος μπομπα κσι οντως απο μικρη ηταν ετσι. Η γαμω αμη με αγχωσε πολυ μεχρι τη μερα που εκανα τις ορμονες για την επιτροπη και ειδα το 9 της TSH και ησυχασα λιγο ... Οποτε μετα απο πολυ σκεψη που τα εβαλα κατω αποφασισα να " ορμηξω" στο τελικο σταδιο με τη μια γιατι τοσα αρνητικα τεστ τοση αγωνια τοσο ζορι καθε μηνα γιατι εχω και μικρους κυκλους λεω καλυτερα ορμονες! Φοβαμαι ομως ....φοβαμαι πολυ... Στην ιδεα της μεθης ... Στην ιδεα της αναμονης .. στην ιδεα αποβολης ...σε ολα. 

Μονο ενα σκεφτομαι...οτι αν παρω ποτε θετικο τεστ οπως τοτε ..ουτε τα βρακια δεν θα μασω.. θα βγω στο δρομο να φωναζω... Δυσκολη η ανεξηγητη υπογονημοτητα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θα δω πως θα είμαι αύριο και θα πάω.. ναι μόλις κάτι δεν πάει καλά καο σε αυτά? Ε θα τρελαθώ πραγματικά δλδ.. πήρα τηλ το γιατρό και το σήκωσε κάποιος άλλος και μου είπε να καλέσω στις 7 και 20 

20220225_183803.jpg

Είναι χαμηλές οι τιμές. Κ η προγεστερόνη θα έπρεπε να είναι πολύ πιο υψηλή δεδομένου ότι παίρνεις 3x200 ημερησίως… Χρειάζεσαι αύξηση κ εάν θέλεις την γνώμη μου να τα βάζεις κολπικά … Να δούμε κ ο doc τι θα σου πει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ελα σου αρεσει; Εγω προμηθευω την παρασκευαιδου να ξερεις

E1B8E26F-AACF-4519-BB82-B3EC9EDDF073.jpeg

Και βέβαια! Εεε ναι αυτή μάλιστα την δέχομαι! Χαχαχ

Μόλις βγήκα από τον υπέρηχο! Όλα καλά κορίτσια! Εκεί είναι κ τα δύο...ουφφφ την επόμενη βδομάδα μ είπε καρδούλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ωραία! Είδες? Ο κάθε γιατρός έχει την άποψη του. Μα ποιος είναι ο γιατρός σου? Υπομονή μικρό 2 μερούλες 

Είναι καθηγητής στο πανεπιστημιακό στα Γιάννενα έκανα την διαδικασία... εντωμεταξύ θα νόμιζε οτι αυτά τα μαθαίνω σπο τον γιατρό που με παρακολουθεί, αν το πω αυτό στον γιατρό μου εδώ θα με χ€σει 🤣 

Να επισημάνω οτι λάθος κατάλαβα ή μάλλον κατάλαβα αυτό που θα ήθελα στο βίντεο Που σας επισυναψα 😂 πάντως για εσένα αυτό το βίντεο ήταν οτι πρέπει 😉

Αυτό που θα κάνω είναι να πορευτω  ως έγκυος μέχρι την Δευτέρα, τουλάχιστον αν κοπεί η χαρά μου να το ζήσω 2 μέρες...😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η condios είπε:

Θα σου μιλήσω ως παθούσα,,,με σοβαρή ενδομητρίωση όμως,,,,αν η ενδομητρίωση είναι στα αρχικά στάδια και κάνεις ωορρηξίες δεν επηρεαζει ουτε τη φυσική συλληψη πόσο μάλλον την εξωσωματική,,,,αν όμως είσαι βαρέων βαρών όπως εγώ,,,προφανώς και θελει καθάρισμα και αλλες λύσεις,,,,δοτρια,,,μπλαμπλαμπλαμπλα 

Σωστη με προλλαβες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ωραία! Είδες? Ο κάθε γιατρός έχει την άποψη του. Μα ποιος είναι ο γιατρός σου? Υπομονή μικρό 2 μερούλες 

@ΚατεριναπαπΠολύ σωστά τα λέει η @twinkletwinlkle πως ο κάθε γιατρός έχει την άποψή του, την τεχνική του, το δικό του πρωτόκολλο κλπ κλπ. Κ φυσικά εμείς δεν είμαστε γιατροί απλά καταθέτουμε τις εμπειρίες μας κ μόνο… Εμπιστοσύνη λοιπόν στον doc κ προπάντων πίστη στον Θεό! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

😂😂😂😂😂😂😂 κατουρήθηκα!!

Δεν ειναι σαν τις δικιες σου αλλα εχει απο ολα το καταστημα  για ολα τα γουστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Και βέβαια! Εεε ναι αυτή μάλιστα την δέχομαι! Χαχαχ

Μόλις βγήκα από τον υπέρηχο! Όλα καλά κορίτσια! Εκεί είναι κ τα δύο...ουφφφ την επόμενη βδομάδα μ είπε καρδούλες! 

Είδες κοριτσι μου? Μπράβο! Όλα τέλεια! Δεν μου λες είδατε και λεκιθικο ασκο και εμβρυικα στοιχεία ή μόνο τους σάκους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Θα σου τα γράψω αλλά ελπίζω να μην απογοητευτείς! 
1:163   2: 469   3: 291

1: 100,8   2: 198,2   3: 172

1: 34,2   2: 8 

Αυτες ήταν οι τρεις βιοχημικές που είχα! 
Να μην αγχωθείς όμως! Να είσαι αισιόδοξη ότι εσυ θα είσαι απ αυτές που η χοριακη παίρνει τα πάνω της λίγο πιο αργά! Να είσαι αισιόδοξη κι όπως είπες μέχρι τη Δευτέρα τουλάχιστον θα είσαι έγκυος και κοιτά να το ευχαριστηθείς! Το σημαντικό σ αυτή τη φάση είναι πέτυχες εμφύτευση! Τώρα ελπίζουμε, ευχόμαστε και προσευχόμαστε να πάνε όλα καλά! ❣️

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου που μπήκες στο κόπο και μου έγραψες! Ναι πολύ σημαντικό για εμένα που πέτυχα εμφύτευση!!  

Αχ ρε κορίτσια τι τραβάμε, πολύ αβέβαια είναι όλα, αν είναι δυνατόν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Είδες κοριτσι μου? Μπράβο! Όλα τέλεια! Δεν μου λες είδατε και λεκιθικο ασκο και εμβρυικα στοιχεία ή μόνο τους σάκους?

Σάκους και ασκούς είδαμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ρε @Kiddo αλήθεια αν δεν τα καταφέρω κ τώρα θέλω να σε προσλάβω ως ουρολόγο για τον γάτο μου!!!

Θα σε παίρνω μαζί μου στα κέντρα εξωσωματικής κ σε κάθε μαλακια που θα ακούω θα λέω μιλήστε παρακαλώ με την ουρολόγο μας την εμπιστεύομαι τυφλά!!

Χαχαχαχαχαχα!!! Μαρή με πέθανες πάλι!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Είσαι είδωλο!!! 🤣🤣🤣 Σε λατρεύω! 🤣🤣 Διαβάζω και εγώ σοβαρή σοβαρή εκεί.. το νερό από τη μύτη μου βγήκε!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Άσε γιατί δεν έχω και πολύ υπομονή πλέον με τις μλκ που ακούγονται.. αλλά για εσένα έρχομαι! Με παντοφλιτσα ανά χείρας για να είμαι έτοιμη..!! 😂😂😂😂

@Margitc βάλε τη παραγγελία αγάπη μου! 🤣🤣🤣

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλά ε , ντοκτορά όχι αστεία! Πρέπει να πας για έναν καφέ με τον αντρουλη μου γιατι αυτός ακούει τους γυναικολόγους και νομίζει ότι είναι και πολύ ντουκι!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Όποτε θες για καφέ πες! Εγώ εδώ είμαι! 😉😝😘♥️♥️

Αχχχχχ να 'στε καλά βρε κορίτσια!! Γέλασα με τη ψυχή μου πάλι!! Σας ευχαριστώ!! 😂😂😂😂

♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@ΚατεριναπαπΠολύ σωστά τα λέει η @twinkletwinlkle πως ο κάθε γιατρός έχει την άποψή του, την τεχνική του, το δικό του πρωτόκολλο κλπ κλπ. Κ φυσικά εμείς δεν είμαστε γιατροί απλά καταθέτουμε τις εμπειρίες μας κ μόνο… Εμπιστοσύνη λοιπόν στον doc κ προπάντων πίστη στον Θεό! 🙏🏻

Έτσι ακριβώς, τι άλλο να κάνω, δεν υπάρχει κάτι άλλο!! Μακάρι να πάνε όλα καλά!! Να βάλει ο Θεός το χέρι Του για ολες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Έχω εσένα παράδειγμα σε πολλές αρετές,,,έτσι και εγώ όλες θα τις τιμήσω αντίστοιχα!!!!! Ο Τσιρ την είπε τότε την ατακαρα του,,,,"άντε να κάνεις το μωράκι σου και να πας να τα βγάλεις" γιατί θεωρούσε ότι δεν είναι σε τέτοιο βαθμό εκτεταμένη.... τεσπά,,,για καλό θα γίνει και αυτό,,,για να έχει το μωράκι υγιή μανούλα όταν θα έρθει!!!! 

Σε σένα αγωνιστικούς χαιρετισμούς είδωλο! Καλώς να έρθουν τα κουκλάκια τα ζωγραφιστα!!!!! ❤️💙

😘😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Και βέβαια! Εεε ναι αυτή μάλιστα την δέχομαι! Χαχαχ

Μόλις βγήκα από τον υπέρηχο! Όλα καλά κορίτσια! Εκεί είναι κ τα δύο...ουφφφ την επόμενη βδομάδα μ είπε καρδούλες! 

Μπράβο υπέροχα νέα!!! Αχ δίδυμομανουλα  ολα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Σάκους και ασκούς είδαμε... 

Τέλεια! Με το καλο να ακούσετε και τις καρδούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Και βέβαια! Εεε ναι αυτή μάλιστα την δέχομαι! Χαχαχ

Μόλις βγήκα από τον υπέρηχο! Όλα καλά κορίτσια! Εκεί είναι κ τα δύο...ουφφφ την επόμενη βδομάδα μ είπε καρδούλες! 

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Χαχαχαχαχαχα!!! Μαρή με πέθανες πάλι!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Είσαι είδωλο!!! 🤣🤣🤣 Σε λατρεύω! 🤣🤣 Διαβάζω και εγώ σοβαρή σοβαρή εκεί.. το νερό από τη μύτη μου βγήκε!! 🤣🤣🤣🤣🤣

Άσε γιατί δεν έχω και πολύ υπομονή πλέον με τις μλκ που ακούγονται.. αλλά για εσένα έρχομαι! Με παντοφλιτσα ανά χείρας για να είμαι έτοιμη..!! 😂😂😂😂

@Margitc βάλε τη παραγγελία αγάπη μου! 🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Όποτε θες για καφέ πες! Εγώ εδώ είμαι! 😉😝😘♥️♥️

Αχχχχχ να 'στε καλά βρε κορίτσια!! Γέλασα με τη ψυχή μου πάλι!! Σας ευχαριστώ!! 😂😂😂😂

♥️♥️♥️♥️♥️

Τι να κάνω μάνα μου δεν βγαίνει αλλιώς η φάση!

Μας έκανα εικόνα εμένα με καπαρντινα κ μαύρο γυαλί (να υπάρχει ένα μυστήριο) να σε έχω αγκαζέ ντυμενη επίσημα με χαρτοφύλακα (ως ουρολόγος αφού) κ κρεμασμένες παντόφλες δεξιά αριστερά για κάθε αποδεκτή 😂😂😂😂

Και σε κάθε παπαρια θα κοιταζόμαστε στα μάτια κ θα πετάμε και μια παντόφλα!!
Αμίλητες σοβαρές μεταβολή κ φύγαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τι να κάνω μάνα μου δεν βγαίνει αλλιώς η φάση!

Μας έκανα εικόνα εμένα με καπαρντινα κ μαύρο γυαλί (να υπάρχει ένα μυστήριο) να σε έχω αγκαζέ ντυμενη επίσημα με χαρτοφύλακα (ως ουρολόγος αφού) κ κρεμασμένες παντόφλες δεξιά αριστερά για κάθε αποδεκτή 😂😂😂😂

Και σε κάθε παπαρια θα κοιταζόμαστε στα μάτια κ θα πετάμε και μια παντόφλα!!
Αμίλητες σοβαρές μεταβολή κ φύγαμε!!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και μας ο μπέμπης κοιμάται στην αγκαλιά μου ή στην αγκαλιά του άντρα μου.. χαίρομαι τόσο πολύ που δένονται κι εκείνοι και ο άντρας μου καμαρώνει όσο δεν πάει!  λέει άσε εγώ ξέρω να τον κοιμήσω! Χαχα μωρέ θέλουν κι εκείνοι έναν ρόλο δικό τους με το μωράκι! Οπότε όταν έρχεται απ' την δουλειά αναλαμβάνει εκείνος να τον κοιμίζει, εγώ κάνω βέβαια όλα τα υπόλοιπα 😀
    • εχω την εντύπωση οτι την τελευταία εβδομάδα έχουμε ηρεμήσει με τους κολικούς...κοιμομαστε νορμάλ 11-12 το βράδυ... μια μέρα μόνο κοιμηθήκαμε στη 1.. αλλά δεν εχει κλάμα καθόλου το βράδυ πλέον...λιγο γκρίνια ίσως αλλά καμία σχέση...εχω την εντύπωση οτι μπαίνουμε σε πρόγραμμα κιόλας... ξυπνάμε κάθε μέρα στις 9.30...στις 11 κοιμόμαστε μεχρι τις 12 παρά...και στη 1 ξανά κοιμόμαστε μέχρι 2+ και ξανα στις 3.30 μέχρι 5.30...παει κάπως έτσι κάθε μέρα..
    • Αυτό πρέπει να γίνετε από τα παιδεία εμένα ο άντρας μου δεν δέχεται πολλά πολλά αν του πει κουβέντα την ρίχνει την Χριστοπ@ναγι@ του δεν χαρίζει βέβαια στην μαμά μου δεν μιλάει έτσι αλλά στην μαμά του δεν υπολογίζει οπότε καμία φορά πρέπει να γίνετε και αυτό  αλλα έχω βοήθεια δεν μπορώ να πω ότι χρειάζομαι και τη μεγάλη μου κόρη την κρατάει όταν δεν δουλεύει θα πάρει τηλέφωνο να της πάμε το παιδί να το κρατήσει αλλά και η κόρη μου θέλει να πηγαίνει γιατί ασχολείται μαζί της παίζουν πηγαίνουν βόλτες  Τώρα την έχω από το πρωί ήρθε να μου κάνει δουλειές σκούπισμα σφουγγάρισμα σιδέρωμα δεν έχω παράπονο 
    • Όχ ναι..μου φαίνεται είναι την 8η ένα άλμα...υπομονή μανούλα! Με τους κολικούς τώρα πως τα πατε
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...