Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μία προς μία πάρα πολύ! Ειλικρινά η στηριξη που έχω πάρει αυτές τις μέρες είναι απερίγραπτη! Δεν έχω λόγια...

Μου τελείωσαν και οι αντιδράσεις, οπότε σας στέλνω καρδούλες από εδώ!

Ο πρώτος στόχος επετεύχθη! Πάμε βήμα βήμα και φορά τη φορά για τα επόμενα. 

Σήμερα ενώ είχα ξυπνήσει από τις 7, δεν ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι, δεν ήθελα να πάω, δεν ήθελα να ξέρω...

Και 8 το πρωί μου στέλνει μήνυμα ο γυναικολόγος μου που είχα να μιλήσω μαζί του από πριν την ετ. Και μου λέει:"Σήμερα να πας να κάνεις προγεστερονη και οιστραδιολη " . Και αναρωτιέμαι "τι φάση? Πού το θυμηθηκε? Εδώ δεν έχω κάνει χοριακη και θα πάω να μετρήσω αυτά?"

Του στέλνω λοιπόν ότι σήμερα πάω για χοριακή. Με παίρνει τηλέφωνο. Μου λέει:"σε ποιο θα πας?" Του λέω:" θα πάω στο τάδε για αλλαγή, μπας και αλλάξει λίγο η τύχη μου.  "

Και μου λεει:" Ρε συ συνελθε. Κάναμε τα πάντα. Προσέξαμε τα πάντα. Δεν αφήσαμε τίποτα στην τύχη. Σηκω και πήγαινε τώρα για χοριακη "

Με παίρνει αργότερα και μου λέει:" Δεν πήγες ακόμα για χοριακή?" 

Πήγα του λέω αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα αποτελέσματα. 

Καλά, μου λέει, είσαι έγκυος. 245. Πήρα τηλέφωνο και μου το είπαν.

Με συγκίνησε πολύ, γιατί είναι συνεργάτης του Παν... εδώ και έχει πααααρα πολλές γυναίκες που βλέπει.

Θα πάω αύριο το πρωί να μου δώσει λέει οδηγίες. Πήρα και τη μαία κ αι μου είπε να μειώσω τα σικλακουρ και να κόψω το μεσημεριανό ουτρογεσταν από το στόμα. 

@tina21

Είδες κοπέλα μου? Όλα τέλεια! Όλα σημαδιακα! Χοριακή στις 14/2 , υπερηχος στα γενέθλιά σου! Όλα πάνε φανταστικά!

@Κατεριναπαπ λίγες μέρες υπομονή και θα μας πεις και εσύ τη θετική χοριακη σου. Και μη μου αγχώνεσαι γιατί σαν να ψυχανεμιζομαι ότι μου αγχώνεσαι παααρα πολύ! 

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,  τις συναγωνιστριες @BlackCat

@Lucia79

@ΧΑΡΜΑ 

@Παρασκευαιδου

 

Και τόσα άλλα κορίτσια (συγγνώμη που δεν σας γράφω ολες) μόνο θετικά νέα να μαθαίνετε από εδώ και στο εξής και βήμα βήμα να φτάνετε πιο κοντά στον στόχο σας! 

Είμαστε μαραθωνοδρομοι όλες μας και αξίζει σε όλες μας ένα τεράστιο "μπράβο " !

Κλαιωωωωωω να ξερεις!!!!! Με συγκίνησες πολυ σημερα!!! Οοοοολα θετικά απο δω και πέρα! 🙏🙂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η condios είπε:

Έχω ναι,,,αλλά δε θα τη μπλέξω καθώς έχω ίδιο χειρουργείο και στο παρελθόν και θα με ξεψαχνίσουν,,,,άρα ,,,, και η ιδιωτική κλινική θα το πάει πανω απο 5500€ το κόστος αν ακουσει ιδιωτική ασφάλεια,,,,και αν ειναι να φάω και ξεψάχνισμα και να παρω στο τελος μονο 500€ πίσω και να δηλώσω και άλλη επεμβαση απο αυτή που θα κάνω,,,,κουραστηκα ήδη και μονο που τα γραφω. Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου,,,μακάρι να έρθει και η στιγμή μας σύντομα. 

Αγαπη ειναι ασχετο το οτι εκανες κ στο παρελθον δεν προκειται να το ψαξουν ολες οι ασφαλειες εχουν γιατρο που σιγουρα θα βεβαιωσει οτι η ενδομητριωση ειναι μια «νοσος» που ξαναεμφανιζεται. Δεν θα σε ενοχλησουν καν με ερωτησεις. Γνωμη μου παντα ειναι να την χρησιμοποιησεις. Αλλωστε για αυτο ειναι οι ασφαλειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κλαιωωωωωω να ξερεις!!!!! Με συγκίνησες πολυ σημερα!!! Οοοοολα θετικά απο δω και πέρα! 🙏🙂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Εσύ κλαις από τις ορμόνες της γέννας, εγώ κλαίω από τις ορμόνες της εγκυμοσύνης και τα τόσα χάπια που παίρνω!!! Μου έφερε γούρι η μπεμπούλα σου και τα διδυμακια της @Vasilique.

Τόσες ευχές και τόση αγάπη που πήρα αυτές τις μέρες από εσάς, ε οι μισές να έπιαναν, θα είχαμε θετικό αποτέλεσμα. 

Τωρα ο επόμενος μου στόχος είναι να προσπαθήσω να μειώσω το αγχος που δεν με αφήνει να χαρώ τίποτα, να αφήσω αυτά που έγιναν στο παρελθόν και να επικεντρωθώ στο τώρα (ο, τι συμβουλές έδινα σε εσένα,  θυμάσαι?) 

Βήμα βήμα και σιγά σιγά θα προσπαθήσω να πετυχαίνω κάθε φορά τον στόχο και να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη ειναι ασχετο το οτι εκανες κ στο παρελθον δεν προκειται να το ψαξουν ολες οι ασφαλειες εχουν γιατρο που σιγουρα θα βεβαιωσει οτι η ενδομητριωση ειναι μια «νοσος» που ξαναεμφανιζεται. Δεν θα σε ενοχλησουν καν με ερωτησεις. Γνωμη μου παντα ειναι να την χρησιμοποιησεις. Αλλωστε για αυτο ειναι οι ασφαλειες. 

Α και κατι ακομα να ξερεις οτι ουτως η αλλιως μετα η κλινικη δινει υποχρεωτικα τα πρακτικα του χειρουργιου κ αλλωστε δεν ειναι ιδια με την προηγουμενη εδω μιλαμε για αφαιρεση κ σαλπιγγας. Δες το αν θες οταν το παρεις αποφαση ειναι κριμα να πληρωσεις τα παντα απο την τσεπη σας ( κ της μανουλας σου) ενω οι ασφαλειες πρεπει να τα καλυψουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@twinkletwinlkle Τι να λέμε τώρα! Ο Π… ούλης το έκανε το θαύμα του πάλι! 😊 Εγώ δεν είχα καμία αμφιβολία! Πέρασες κ εσύ διάφορα αλλά τώρα ήρθε η δικαίωση επιτέλους! Κ πόσο γλυκό το συναίσθημα αυτό ε! Τα κατάφερα λες κ δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα δάκρυα χαράς! Κ ξεσπάς κ σε πιάνει το παράπονο κ έρχεται η λύτρωση! Κ αρχίζει το όνειρο! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Καλούς κ όμορφα μεγάλους διπλασιασμούς! Να ζήσεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! 💚
Για όλες τις κοπέλες εδώ χαίρομαι όταν ανακοινώνουν τα νούμερα των χοριακών τους, αλλά για εκείνες τις παλιές που ξεκινούσαμε μαζί κ ακόμη προσπαθούν να περάσουν απέναντι, επιτρέψτε μου να νιώθω το κάτι παραπάνω … Εξάλλου αυτό είναι που σε δένει με τον άλλον η αμοιβαία “υποχρέωση” στήριξης, βοήθειας όταν αυτό απαιτείται. Κ αυτά εδώ μέσα τα βρίσκεις μπόλικα! Πετάει η ομάδα!


@tina21 Πήρατε φόρα καλή! 😉 Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου!

@Κατεριναπαπ Λιγάκι ακόμη υπομονή για να πάρεις την σκυτάλη την επόμενη εβδομάδα! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@ΧΑΡΜΑ αγαπημένο μου! Μου έστειλες κ μνμ θα μπω να σου γράψω κ εκεί. Οι ευχές κ οι προσευχές μου μαζί σου την Δευτέρα! Fingers crossed! 🤞🏻
 

Όλες εσείς οι υπόλοιπες παλιές κ νέες ξέρετε τι πρέπει να κάνετε ε! Ψηλά το κεφάλι! Η δύναμή σου πέλαγο κι η θέλησή μου βράχος!

Ε εντάξει... πάλι λιώμα με κάνεις! Μα πόσο γλυκά και όμορφα τα λες! Πόσο μαμαδιστικο feeling μας βγάζεις! Μου έφερες γούρι και εσυ και τα μωράκια σου! Ευχαριστώ πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εσύ κλαις από τις ορμόνες της γέννας, εγώ κλαίω από τις ορμόνες της εγκυμοσύνης και τα τόσα χάπια που παίρνω!!! Μου έφερε γούρι η μπεμπούλα σου και τα διδυμακια της @Vasilique.

Τόσες ευχές και τόση αγάπη που πήρα αυτές τις μέρες από εσάς, ε οι μισές να έπιαναν, θα είχαμε θετικό αποτέλεσμα. 

Τωρα ο επόμενος μου στόχος είναι να προσπαθήσω να μειώσω το αγχος που δεν με αφήνει να χαρώ τίποτα, να αφήσω αυτά που έγιναν στο παρελθόν και να επικεντρωθώ στο τώρα (ο, τι συμβουλές έδινα σε εσένα,  θυμάσαι?) 

Βήμα βήμα και σιγά σιγά θα προσπαθήσω να πετυχαίνω κάθε φορά τον στόχο και να πάνε όλα καλά!

Θυμαμαι κοριτσι μου, θυμαμαι!!! 
Το καταλαβαινω το αγχος σου απόλυτα! Να σκεφτεσαι οτι η κάθε φορα ειναι διαφορετική και γιατι να μην την χαρείς αυτη;;; Να χαιρεσαι την κάθε στιγμη! Εγω ετσι εκανα εντέλει! Χαιρόμουν το κάθε βήμα και περιμενα το επόμενο!!! Αρα αυτο το βήμα σου ανήκει, η χοριακη σου ειναι θετική, να το χαρείς λοιπον!!!! Και αγχώσου απο αυριο!!! Αχχαχαχαχαχαχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tina21 είπε:

την Δευτερα θα παω! Στα γενεθλια μου θα παω ❤️❤️❤️ 

Με το καλο για τον υπέρηχο!!! Τα πας σουπερ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Natassou85 ?

@ΧΑΡΜΑ 21/2 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@Κατεριναπαπ 28/2

 

@twinkletwinlkle κοίτα τι ωραίο που είναι το νουμεράκι σου αγάπη..

Δώσε σκυτάλη στην @Κατεριναπαπ γιατί η ομάδα πετάει..

 

Ωραίο ε? Τώρα σε 10 μερούλες θα δούμε και το νουμερακι της @Κατεριναπαπ

Και σε λίγο καιρό (βδομάδες για κάποια κορίτσια,  ίσως λίγοι μήνες για κάποια αλλα) να φυγουν όλα τα ερωτηματικά από το πινακάκι και να έχουμε μόνο όμορφες τιμές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Θυμαμαι κοριτσι μου, θυμαμαι!!! 
Το καταλαβαινω το αγχος σου απόλυτα! Να σκεφτεσαι οτι η κάθε φορα ειναι διαφορετική και γιατι να μην την χαρείς αυτη;;; Να χαιρεσαι την κάθε στιγμη! Εγω ετσι εκανα εντέλει! Χαιρόμουν το κάθε βήμα και περιμενα το επόμενο!!! Αρα αυτο το βήμα σου ανήκει, η χοριακη σου ειναι θετική, να το χαρείς λοιπον!!!! Και αγχώσου απο αυριο!!! Αχχαχαχαχαχαχα!!! 

Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω, γιατί αν δεν το κάνω, με βλέπω να φοράω τις άσπρες τις ρομπιτσες αυτές που δενουν και τα χερακια πίσω και όχι τις γαλάζιες see through που τόσο αγαπάμε τα κορίτσια του Γεν..σις!

Και την προηγούμενη φορά που ήμουν μέσα στο άγχος και δεν απόλαυσα λεπτό, τι κατάλαβα? Μήπως δεν στεναχωρηθηκα?

Οποτε θα προσπαθήσω να την δω αλλιώς... έχω κάνει και κάνω ο, τι μπορώ για να πάει καλά, από εκεί και πέρα είναι θέλημα Θεού τι θα γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Βγηκαν τα αποτελέσματα! 

250 η χοριακη 15η μέρα απο την ετ.

Συγχαρητήρια βρε κοριτσάκι μου!!! Μα τι υπέροχο νούμερο χοριακης είναι αυτό!!!! Μπράβο!! Χορταστικοτατους διπλασιασμους εύχομαι και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Κοίτα να το απολαύσεις σήμερα με τον αντρουλη σου γιατί τα καταφέρεις γλυκιά μου!! Είσαι έγκυος!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘

Στις υπόλοιπες μαχητριες.. υπομονή και όλα θα πάνε καλά για όλες μας!! 

Τρελό καρδούλωμα σε όλες γιατί reactions γιοκ! Κλασικά.. 🤣🤣

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Συγχαρητήρια βρε κοριτσάκι μου!!! Μα τι υπέροχο νούμερο χοριακης είναι αυτό!!!! Μπράβο!! Χορταστικοτατους διπλασιασμους εύχομαι και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Κοίτα να το απολαύσεις σήμερα με τον αντρουλη σου γιατί τα καταφέρεις γλυκιά μου!! Είσαι έγκυος!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘

Στις υπόλοιπες μαχητριες.. υπομονή και όλα θα πάνε καλά για όλες μας!! 

Τρελό καρδούλωμα σε όλες γιατί reactions γιοκ! Κλασικά.. 🤣🤣

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστώ πάρα πολύ ! Σύντομα,  όσο πιο σύντομα γίνεται, και στα δικά σας!

Αντε τωρα που πήραμε τα πάνω μας να συνεχίζουμε θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tina21 @twinkletwinlkle Πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Να πάνε όλα δεξιά από δω και πέρα! Να έχετε τις πιο ήρεμες, εύκολες και χαρούμενες εγκυμοσύνες! Από το πρωί σας είχα στο μυαλό μου κ μόλις διάβασα τα νέα σας χαμογέλασα τόσο πλατιά λες κ ήταν δικό μου το αποτέλεσμα! Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα απ την καρδιά μου!

@Κατεριναπαπ περιμένουμε εσένα τώρα!

@condios ότι και να πουμε είναι λίγο! Είσαι από τις μεγαλύτερες μαχήτριες εδώ μέσα! Δεν ξέρω πόσες θα μπορούσαμε να τα διαχειριστούμε ολα αυτά τόσο καλά όσο εσυ! Συνέχισε τον αγώνα σου και θα δικαιωθείς γιατί το αξίζεις! 

Δεν είμαι πολύ ενεργή γενικότερα γιατί μας έχει πάει λίγο πίσω το σπερμα και μας βλέπω από Μάρτιο πάλι να ξεκινάμε, όμως σας διαβάζω καθημερινά και χαίρομαι τόσο πολύ με τα νέα σας! 
Για τα υπόλοιπα κορίτσια υπομονή, επιμονή και πίστη! Θα τα καταφέρουμε κ εμείς!! 
Σας φιλώ ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Συγχαρητήρια βρε κοριτσάκι μου!!! Μα τι υπέροχο νούμερο χοριακης είναι αυτό!!!! Μπράβο!! Χορταστικοτατους διπλασιασμους εύχομαι και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Κοίτα να το απολαύσεις σήμερα με τον αντρουλη σου γιατί τα καταφέρεις γλυκιά μου!! Είσαι έγκυος!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘

Στις υπόλοιπες μαχητριες.. υπομονή και όλα θα πάνε καλά για όλες μας!! 

Τρελό καρδούλωμα σε όλες γιατί reactions γιοκ! Κλασικά.. 🤣🤣

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Εύχομαι σύντομα να πάρεις το phd σου αναφορικά με το σπερμα, να αποφοιτήσεις με άριστα και να βάζουμε και σε σένα ωραίες τιμούλες στο πινακάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αυτό θα προσπαθήσω να κάνω, γιατί αν δεν το κάνω, με βλέπω να φοράω τις άσπρες τις ρομπιτσες αυτές που δενουν και τα χερακια πίσω και όχι τις γαλάζιες see through που τόσο αγαπάμε τα κορίτσια του Γεν..σις!

Και την προηγούμενη φορά που ήμουν μέσα στο άγχος και δεν απόλαυσα λεπτό, τι κατάλαβα? Μήπως δεν στεναχωρηθηκα?

Οποτε θα προσπαθήσω να την δω αλλιώς... έχω κάνει και κάνω ο, τι μπορώ για να πάει καλά, από εκεί και πέρα είναι θέλημα Θεού τι θα γίνει. 

Ακριβως!!! Εσυ εκανες ο,τι καλυτερο μπορουσες, τωρα ειναι στα χέρια του Θεου που ευχομαι να ειναι μαζι σου σε οοολη τη διαδρομή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@tina21 @twinkletwinlkle Πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Να πάνε όλα δεξιά από δω και πέρα! Να έχετε τις πιο ήρεμες, εύκολες και χαρούμενες εγκυμοσύνες! Από το πρωί σας είχα στο μυαλό μου κ μόλις διάβασα τα νέα σας χαμογέλασα τόσο πλατιά λες κ ήταν δικό μου το αποτέλεσμα! Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα απ την καρδιά μου!

@Κατεριναπαπ περιμένουμε εσένα τώρα!

@condios ότι και να πουμε είναι λίγο! Είσαι από τις μεγαλύτερες μαχήτριες εδώ μέσα! Δεν ξέρω πόσες θα μπορούσαμε να τα διαχειριστούμε ολα αυτά τόσο καλά όσο εσυ! Συνέχισε τον αγώνα σου και θα δικαιωθείς γιατί το αξίζεις! 

Δεν είμαι πολύ ενεργή γενικότερα γιατί μας έχει πάει λίγο πίσω το σπερμα και μας βλέπω από Μάρτιο πάλι να ξεκινάμε, όμως σας διαβάζω καθημερινά και χαίρομαι τόσο πολύ με τα νέα σας! 
Για τα υπόλοιπα κορίτσια υπομονή, επιμονή και πίστη! Θα τα καταφέρουμε κ εμείς!! 
Σας φιλώ ❣️

Ευχαριστούμε πολύ πολύ! Ο Μάρτης κοντά είναι! Έφυγε σχεδόν και ο Φλεβάρης! Αναμένουμε νέα λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ακριβως!!! Εσυ εκανες ο,τι καλυτερο μπορουσες, τωρα ειναι στα χέρια του Θεου που ευχομαι να ειναι μαζι σου σε οοολη τη διαδρομή!!! 

Μακάρι! Να είναι μαζί μας και ο Θεός και η Παναγία και ο Χριστός και να μας προστατεύουν όλες μας και τα μωράκια μας (είτε έχουν έρθει είτε βρίσκονται στην κοιλίτσα είτε περιμένουν εκεί στα κρύα είτε είναι καθ οδόν)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@tina21 @twinkletwinlkle Πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Να πάνε όλα δεξιά από δω και πέρα! Να έχετε τις πιο ήρεμες, εύκολες και χαρούμενες εγκυμοσύνες! Από το πρωί σας είχα στο μυαλό μου κ μόλις διάβασα τα νέα σας χαμογέλασα τόσο πλατιά λες κ ήταν δικό μου το αποτέλεσμα! Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα απ την καρδιά μου!

@Κατεριναπαπ περιμένουμε εσένα τώρα!

@condios ότι και να πουμε είναι λίγο! Είσαι από τις μεγαλύτερες μαχήτριες εδώ μέσα! Δεν ξέρω πόσες θα μπορούσαμε να τα διαχειριστούμε ολα αυτά τόσο καλά όσο εσυ! Συνέχισε τον αγώνα σου και θα δικαιωθείς γιατί το αξίζεις! 

Δεν είμαι πολύ ενεργή γενικότερα γιατί μας έχει πάει λίγο πίσω το σπερμα και μας βλέπω από Μάρτιο πάλι να ξεκινάμε, όμως σας διαβάζω καθημερινά και χαίρομαι τόσο πολύ με τα νέα σας! 
Για τα υπόλοιπα κορίτσια υπομονή, επιμονή και πίστη! Θα τα καταφέρουμε κ εμείς!! 
Σας φιλώ ❣️

10 Μέρες δρόμος ο Μάρτιος καλέ,,,,ελπίζω και εύχομαι σε καλύτερα νέα για το σπέρμα σας. αν έχεις πάρει πληροφορίες από @Kiddo για αυτό είσαι σουπερ. 

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,,,,όλα καλα να πάνε σε όλες μας,,,τοσο αγώνα ρίχνουμε

Όλες θα τα καταφέρουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ ! Σύντομα,  όσο πιο σύντομα γίνεται, και στα δικά σας!

Αντε τωρα που πήραμε τα πάνω μας να συνεχίζουμε θετικά!

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Όλα καλά θα πάνε για όλες μας! Το '22 είναι η χρονιά μας, το λέω και το πιστεύω! 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Εύχομαι σύντομα να πάρεις το phd σου αναφορικά με το σπερμα, να αποφοιτήσεις με άριστα και να βάζουμε και σε σένα ωραίες τιμούλες στο πινακάκι!

😝🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Άι να δούμε τι θα γίνει! 🤞🍀🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kiddo είπε:

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Όλα καλά θα πάνε για όλες μας! Το '22 είναι η χρονιά μας, το λέω και το πιστεύω! 

😝🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Άι να δούμε τι θα γίνει! 🤞🍀🙏

το 22 μπηκε δυναμικα και θα συνεχισει ετσι! αναπομονουμε μαζι σου ❤️❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η tina21 είπε:

το 22 μπηκε δυναμικα και θα συνεχισει ετσι! αναπομονουμε μαζι σου ❤️❤️❤️❤️❤️ 

Ψυχούλα μου γλυκιά εσύ!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Και για να μην ξεχνιόμαστε... Όλα καλά θα πάνε!! 😉♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ωραίο ε? Τώρα σε 10 μερούλες θα δούμε και το νουμερακι της @Κατεριναπαπ

Και σε λίγο καιρό (βδομάδες για κάποια κορίτσια,  ίσως λίγοι μήνες για κάποια αλλα) να φυγουν όλα τα ερωτηματικά από το πινακάκι και να έχουμε μόνο όμορφες τιμές! 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου .. ήμουν σίγουρη:-) τα παντοφλακια έχουν μαζί και μπεμπιδοσκονη που όπως σας τα στέλνω σας έρχονται και τα ευχάριστα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μακάρι! Να είναι μαζί μας και ο Θεός και η Παναγία και ο Χριστός και να μας προστατεύουν όλες μας και τα μωράκια μας (είτε έχουν έρθει είτε βρίσκονται στην κοιλίτσα είτε περιμένουν εκεί στα κρύα είτε είναι καθ οδόν)

Ναι κοριτσι μου ετσι οπως τα λες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου .. ήμουν σίγουρη:-) τα παντοφλακια έχουν μαζί και μπεμπιδοσκονη που όπως σας τα στέλνω σας έρχονται και τα ευχάριστα.  

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Και στα δικά σου εύχομαι σύντομα! Και πού ξέρεις? Μπορεί να μην αδιαθετησεις και να μην ξεκινήσεις τις ενέσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Και στα δικά σου εύχομαι σύντομα! Και πού ξέρεις? Μπορεί να μην αδιαθετησεις και να μην ξεκινήσεις τις ενέσεις...

Μωρε δεν ελπίζω σε αυτό αλλά δε με πειράζει ένας μήνας πάνω ένας ημάς κάτω δεν θα αλλάξει κάτι 😉 

 

Αχ αυτές οι ενέσεις... δεν με πονεσαν ποτε.. αλλα γτ τις βλέπω και κλείνω τα μάτια ένας θεός ξέρει 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ditimama είπε:

@Nefeliap μου έδωσες τρελές ελπίδες να ξέρεις! Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες και να χαίρεσαι το θαυματάκι σου που τώρα θα είναι 2 ετών 👶❤️💞

Σου λεω ακριβως πως ειναι τα πραγματα !! 1 ετους τωρα ειναι τα διδυμακια μου νασαι καλά και στα δικα σου συντομα ,που σιγουρα θα έρθουν,  θα το δεις !!!!σιγουρα! @twinkletwinlkle τελεια κοριτσι μου ! Μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γιατί όμως σου έκαναν ολική;; Υπήρχε κάποιος ιατρικός λόγος;; Εγώ ήξερα πως αν τα αιμοπετάλια μου έπεφταν πάρα πολύ τότε θα πηγαίναμε με ολική. Για καλή μου τύχη επανήλθαν στα φυσιολογικά επίπεδα πριν τη γέννα κ δεν το περίμενα, γιατί το τελευταίο τρίμηνο έπεφταν σε κάθε εξέταση όλο κ περισσότερο.
    • Μέχρι τις 40 μέρες θα το παλέψω κ με τον θηλασμό κ με το ξένο, αν όμως το μωρό αρχίζει κ κλαίει μετά από κάθε θηλασμό κι αυξήσουμε τα γεύματα στο ξένο γάλα, τότε πιστεύω σιγά σιγά θα κόψω τον θηλασμό. Ξέρω ότι είναι το καλύτερο για το μωρό, αλλά βλέπω κ μόνη μου ότι δε βγάζω γάλα. Υποτίθεται έπρεπε να πατάω ελαφρώς το στήθος κ να βγαίνει σταγόνα πάνω στη θηλή κ δε μπορώ να τη βγάλω ούτε με το χέρι 😔😥😢. Κ το βλέπω και στο θηλαστρο, από την αρχή μέχρι τώρα κι από τα δύο στήθη βγάζω σε σαράντα λεπτά το πολύ 30ml γάλα. Φαντάσου πως από τις 9 το πρωί που έχει περάσει η επιρροή από το ξένο γάλα κ ξεκινάμε τον θηλασμό χωρίς να παίρνει ξένο μέχρι το μεσημέρι κατά τις 3 που παίρνει έξτρα ξένο γάλα από τον θηλασμό κ μετά ξανά το βράδυ μετά τις 10 που ξεκινάμε πάλι τη μεικτή διατροφή το μωρό μπαίνει στο στήθος κ από τις δύο πλευρές κάθεται μια ώρα περίπου κ βγαίνει μόνο του, ηρεμεί το πολύ για είκοσι λεπτά κ μετά ξανά ψάχνει στήθος για να φάει. Είμαι όλη μέρα με το στήθος έξω. Κ τον λυπάμαι που βλέπω ότι δεν χορταινει από εμένα όλη μέρα που προσπαθούμε με τον θηλασμό 😥😔. Κι εμάς κάνει ήχους ο γλυκούλης!! Ακόμη κ στο θηλασμό...σαν να του βγαίνει ένα παράπονο.
    • Ναι Αννα πηραμε πολυ ωραια νεα σμρ!!!😊🤩✨️💙💖 Με το καλο κ οι επομενες εξετασεις στην παρεα μας!!!🙏🧿
    • @Antonia2 @annitakianna @Xrisa95 Μπράβο κορίτσια!!!πολύ ωραία τα νέα σας!!έτσι να συνεχίσουμε όλες!!!💖💖
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο γύρισα απ τον γιατρο, όλα καλά με την μπουμπου, έφτασε τα 3 κιλά και καρδιοτοκογραφημα καλό. Θα με δει πάλι την Παρασκευή που θα είμαι 39+1 και βλέπουμε…
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...