Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂😂😂😂 να σου πω την αλήθεια, σε πολύ βαθιά φιλια έχω θέμα με τα καρκινακια γιατί είναι όντως γκρίνια. Βασικά είναι περίεργα ωντα. Και έλεγα κάποτε πως δεν θα ήθελα παιδακι καρκινακι. 😂😂😂 

μισό για το αρνητικό τι να κάνουμε. Κλάψαμε πολύ. Πάμε για άλλα τώρα. Δεν πειράζει. Θα έρθει. Δεν ήταν τωρα (για να μην γίνει καρκινακι)😂😂😂

Βρε εγω ειμαι καρκίνος :-) και χθες έμαθα η παιδική μου φίλη είναι εγκυοςςςςςςς και περιμένει καρκινακι... συγκεκριμένα ΠΗΤ μαζί με τα γεννεθλια μου..  🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο ρε αγαπη!!

Με τη καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!! Έχεις ένα δυνατό μωρο❤️

Ευχαριστώ αγαπημένη μου, εύχομαι γρήγορα να έχεις κ εσύ ότι μα ότι καλύτερο ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Συγκινήθηκα 👶🍼 μπράβο κορίτσι μου. Με το καλό να περασει ο καιρος και να το παρεισ Στην αγκαλιά σου.
είμαστε πολύ κοντά αγαπημένη μου. Εγώ με βάση την εμβρυομεταφορα είναι 5+5. Πιο σιγουρα όμως θα ξέρω αργότερα. 

Ευχαριστώ Ελενακι μου!!! Με το καλό να ακούσετε κ εσείς καρδούλα ❤️❤️❤️.. Να πάνε όλα υπέροχα για όλες μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

«Ξινουλιδες» χα!

Κερατα βερνικωμένα είμαστε 😂😂😂

Μη σου τύχει, στρατιωτική πειθαρχία μου άλλαξες θέση στο ποτήρι; Δεν είναι δεξιά το πηγές αριστερά; Μαύρο φίδι που σε έφαγε!

Για αυτό θέλω ένα μωρό να τα κάνει όλα λίμπα 😂😂😂

Ρημαδιο να γουσταρουμε

ΥΓ. Και τα δυο μωρα που έχασα Παρθενακια θα γεννιόντουσαν!!😂😂

Αα τέτοια μου είσαι πουλί μου;; Δεν έρχεσαι μια βόλτα και από εδώ που είναι το σπίτι χάλια;; Μου χρειάζεται ένας στρατηγός γιατί εγώ βαριέμαι εύκολα...😛🤣🤣 Κακά τα ψέματα όμως τώρα, πολύ σπαστικό να μην είναι τα πράγματα εκεί που πρέπει, όπως πρέπει! Ή κάντο σωστά ή μη το κάνεις καθόλου!! Μόνο όταν το κάνω εγώ γίνονται όλα σωστά βρε παιδάκι μου! 😂😂 Αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είναι ζωδιακό το γνώρισμα αυτό..! 😂😂😂

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εεεεε πες το έτσι. Και σε σε άκουσε ο Παντοδύναμος. Δεν θέλεις «ξινουλι» θέλεις διδυμάκι ή τοξότη. Ρημαδιό όλα. 

Μωρέ έναν γιό χρειάζεται! Ότι ζώδιο και να είναι το ίδιο σκ@τ@ θα της το κάνει το σπίτι!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique  συγκινήθηκα με αυτά που έγραψες! Ευχαριστούμε για αυτά που προσέφερες τόσο καιρό και για το απίστευτα γουρλιδικο πινακάκι σου! Με το καλο να ανοίξεις το νέο θεματακι σου για τις διδυμομανουλες και με το καλο να κρατήσεις τα μωράκια σου αγκαλια!

@BlackCat

Καλύτερη,  πιο αξια και πιο γουρλίδικη αντικαταστατρια δεν θα μπορούσε να υπάρξει! Πάμε για ακόμα πιο γουρλιδικο πινακάκι! Πάμε να γίνουμε όλες μας ασπρουλες γατούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βρε εγω ειμαι καρκίνος :-) και χθες έμαθα η παιδική μου φίλη είναι εγκυοςςςςςςς και περιμένει καρκινακι... συγκεκριμένα ΠΗΤ μαζί με τα γεννεθλια μου..  🥰🥰🥰🥰🥰

Χαχαχα τελειο. Με το καλό θα σβήσετε σίγουρα και μαζί κεράκια. Καρκινακι είναι και η αδερφή μου. Ξέρω πολύ καλά τι είναι.😂😂😂 Και παλιά κολλητή μου παιδική φίλη το ίδιο κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό να έρθει το μωρό σου!!!! Τα ραντεβού για κυστική ίνωση πότε ανοίγουν ξέρεις????λέω να κλείσω και εγώ σιγά σιγά....

Σε ευχαριστώ πολύ! Και στα δικά σου σύντομα! Δε γνωρίζω γι' αυτό που με ρωτάς.... Πάρε ένα τηλέφωνο στο Λαϊκό να ρωτήσεις. Καλό είναι να το κάνεις, γιατί θα το βρεις μπροστά σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια κ γω στη προσπαθεια μαζι σας .. εγω βεβαια ειμαι Τοξοτακι ✌️

Αγαπάμε τοξοτακια!! Με το καλό και η προσπάθεια σου! Τα έχουμε πει και στο άλλο φόρουμ εμείς..! 🤗

στις πριν 12 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ ήθελα να έχω και καλοκαιρινό μωρό, άρα λέων (θα γίνοταν μάχη) αλλά και παρθένος (θα κάναν κόμμα με τον σύζυγο που είναι επίσης γη), φθινοπωρινό κατά προτίμηση ζυγός (ξέρουν να κάνουν φοβερή οικονομία), σκορπιός (είναι καλοί διπλώματες) χειμωνιάτικο κατά προτίμηση Υδροχόο (γιατί ζουν έντονα την ζωή τους) και ανοιξιάτικο κατά προτίμηση κριός και ταύρος. Αλλά και στα άλλα να έρθει ευπρόσδεκτο θα είναι 😂😂😂❤️❤️❤️😂😂😂😂

Τι έμεινε από έξω είπαμε;; 😛😂😂 Με λίγα λόγια ένα υγιές μωράκι να είναι! Στο εύχομαι ολόψυχα κοριτσάκι μου!!

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βρε εγω ειμαι καρκίνος :-) και χθες έμαθα η παιδική μου φίλη είναι εγκυοςςςςςςς και περιμένει καρκινακι... συγκεκριμένα ΠΗΤ μαζί με τα γεννεθλια μου..  🥰🥰🥰🥰🥰

Πωπω! 😳 Μαζευτηκαμε πολλές εντέλει!! 😋 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια λέτε στο λαϊκό είναι καλά για την κυστική ίνωση ? Δεν μπορώ να καταλάβω τότε γιατί μου είπε ο γιατρός μου να κλείσω για κυστική ίνωση όταν μου πει και θα μου πει πού να πάω για να κάνω την εξέταση που καλύπτουν πάνω από το 80% των μεταλλάξεων. Εντωμεταξυ το λαϊκό καλύπτει πάνω από το 80% και είναι και δωρεάν! Γιατί να μην πάω στο λαϊκό ? Θα τον ρωτήσω... Μήπως το λέει λόγω διαθεσιμότητας ραντεβού? 

Είναι το κέντρο αναφοράς για την κυστική ίνωση στην Ελλάδα, άρα δε μπορεί να μην είναι καλά. Τι ακριβώς δε μπορείς να καταλάβεις; Ο γιατρός σου (όπως πολλοί γιατροί) προφανώς συνεργάζεται με κάποιο ιδιωτικό κέντρο. Και ο δικός μου πάνω από το 75% των μεταλλάξεων ήθελε και δε γνώριζε για το Λαικό, εγώ είχα προνοήσει (χάρη στο parents cafe) και είχα κάνει για το 90-92% των μεταλλάξεων εντελώς δωρεάν πριν καν μου το ζητήσει.

@kk88Τώρα συνειδητοποίησα ότι πήρες θετική χοριακή. Συγχαρητήρια! Πάρε τους ένα τηλέφωνο στο Λαικό και ρώτα τους αν μπορείς να πας χωρίς ραντεβού για την κυστική λόγω εγκυμοσύνης. Ή, ακόμα καλύτερα, κλείσε για μεσογειακή αναιμία (πολλοί γυναικολόγοι, ανάμεσα στους οποίους και ο δικός μου, σε στέλνουν υποχρεωτικά εκεί) και ζήτα να εξετάσουν και την κυστική ίνωση με την ίδια λήψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Vasilique  συγκινήθηκα με αυτά που έγραψες! Ευχαριστούμε για αυτά που προσέφερες τόσο καιρό και για το απίστευτα γουρλιδικο πινακάκι σου! Με το καλο να ανοίξεις το νέο θεματακι σου για τις διδυμομανουλες και με το καλο να κρατήσεις τα μωράκια σου αγκαλια!

@BlackCat

Καλύτερη,  πιο αξια και πιο γουρλίδικη αντικαταστατρια δεν θα μπορούσε να υπάρξει! Πάμε για ακόμα πιο γουρλιδικο πινακάκι! Πάμε να γίνουμε όλες μας ασπρουλες γατούλες!!!

😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Και αφού λέει θα είναι εδώ για χρόνια ακόμα...🤣🤣🤣🤣

Αγαπάμε γατούλες!!😍 Πως θα μπορούσα να σου αντισταθώ;; Μου λες;!😘

Αλλά νομίζω πως η αγαπημένη @troia είναι καλύτερη υποψήφια από μένα..! Άλλωστε ως γνήσιο καρκινακι δεν μπορώ και τα φώτα της δημοσιότητας..!😳 😂😂😂

Όμως οτιδήποτε χρειάζεται κάποια και γνωρίζω να βοηθήσω, θα το κάνω πολύ ευχαρίστως!🤗

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Θα προσπαθώ να μπαίνω όσο μου επιτρέπει η κόρη...

Εγώ πάλι λέω, η κάθε μία στην ειδικότητά της. Εσύ έχεις γνώση πάνω σε θέματα που σου έχουν τύχει, το ίδιο κι εγώ. Μακάρι να τα ξέραμε όλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Το επιστρέφουμε!🤣🤣🤣 Ζητάμε να μας δώσουν άλλο! 😂😂 Απλά πράγματα! 😂😂😂

Αυτό που λες! Περίεργα..! Ανάλογα τη διάθεση που έχουν ανά 1', γιατί τόσο θέλει για να αλλάξει η διάθεση τους! 😂😂

Έλα βρε Λουνα στη παρέα! Και δεν το λες παιδί μου;; Εξού και το nickname;; Καλά παιδιά είμαστε μωρέ....! Υπομονή να έχει ο άλλος..! 😂😂 Προσωπικά έχω σημειώσει ήδη τους μήνες που θέλω να γίνει έμβρυομεταφορά ανάλογα το ζώδιο που μπορεί να βγει το παιδί..😳 😂😂😂

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να το κρατήσεις και αγκαλιά σου, τελειομηνο και υγιέστατο!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ πολύ, εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

 

Α ώστε για αυτό δεν βρηκα ραντεβού που το έψαξα πριν ! Γιατί έβαλα μέχρι και τέλος της άλλης χρονιάς και έλεγε κανένα διαθέσιμο και λέω δεν παίζει κάτι άλλο γίνεται εδώ... Οκ θα μιλήσω με τον γιατρό μου τη Δευτέρα που έχω ραντεβού και θα του πω να το κάνω στο λαϊκό τότε γιατί να δώσω ένα σκασμό λεφτά ! Θα πάρω τηλέφωνο μετά να τους πω ότι είμαι έγκυος και να πάω μια μέρα να περιμένω μέχρι να τελειώσουν τα ραντεβού.. ♥️♥️♥️ καρδουλωμα 

Κι εγώ τώρα συνειδητοποίησα ότι είσαι έγκυος και δε θυμάμαι αν σου έχω πει συγχαρητήρια, οπότε σου λέω τώρα! Καλά, αν του πεις ότι εξετάζουν το 90-92% των μεταλλάξεων και ότι είναι το κέντρο αναφοράς στην Ελλάδα, δε νομίζω να σου φέρει αντίρρηση για το Λαϊκό. Θα μου έκανε εντύπωση αν σου έλεγε όχι...Ζήτα του να σου γράψει και για κυστική και για μεσογειακή αναιμία για να τα κάνεις μαζί. Για μεσογειακή αναιμία βρίσκεις άμεσα ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο! Άντε να φεύγουν τα πρώτα άγχη να έρχονται τα επόμενα! 😂

Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το! 💚

Ευχαριστώ πολύ πολύαγαπημένη μας!!!!!! Όλα καλά για όλες μας με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Η @troia αγαπη βαράει υπερωρίες κ στα δυο φόρουμ κ να είναι καλά έχει βοηθησει κόσμο και ντουνιά!! Επίσης έχει ανεβεί σκάλα από το αρχηγός έχει πάει στο Πρόεδρος😂 
Επισης θα φτιάξει την ΜΚΟ (βλ.parents) που μακάρι πλάκα πλάκα να γινόταν ,θα ήταν ο κόσμος της υπογονιμότητας ένα Τσακ ευκολότερος!

Δεν την επέλεξα γιατί σε λίγες μέρες θα βαράει γερμανικά στο ξενύχτι 🥰🥰🥰 με την κορακλα ,θα βγει σε άδεια μητρότητας στο φόρουμ😂

Πες ότι είσαι Καρκινακι έχω Καρμική σχέση με καρκινακια❤️❤️❤️❤️

 

😅😅😅

Αχ, σε ευχαριστώ κι εσένα, αγάπη μου για τα καλά σου λόγια!!!!

Η ΜΚΟ θα γίνει και θα πάρουμε επιστημονική συνεργάτη την Τσεκούρα! Δε νομίζω να πει όχι αν πρόκειται για τέτοιον καλό σκοπό!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες σύντομα να βαράνε επίσης γερμανικό με τα μωράκια τους!!!! Είναι τα πιο ευχάριστα ξενύχτια και άγχη αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύαγαπημένη μας!!!!!! Όλα καλά για όλες μας με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας ♥️♥️♥️

Φυσικά κ θα τα κρατήσουμε! Όλες μας! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

AΑ κ μετρια πως γινεται ;

Λόγω του 3 μπροστά 😏 για αυτό τρώω το μέσα μου γιατί το είπε εμβρυολογος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η troia είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Θα προσπαθώ να μπαίνω όσο μου επιτρέπει η κόρη...

Εγώ πάλι λέω, η κάθε μία στην ειδικότητά της. Εσύ έχεις γνώση πάνω σε θέματα που σου έχουν τύχει, το ίδιο κι εγώ. Μακάρι να τα ξέραμε όλα...

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Είμαι σίγουρη αγαπημένη μου! Τέτοιες ψυχές διαμάντια σαν εσένα δεν υπάρχουν πολλές..! Αλλά η κορακλα σου τώρα με το καλό θα έχει προτεραιότητα και όλες θα το καταλάβουμε απόλυτα αν λείψεις..! 

Μακάρι να μην ήξερε καμία μας τίποτα, θα συμπληρώσω εγώ και να μπορούσαμε να πιάσουμε όλες φυσιολογικά.. αλλά αφού μας τα έφερε έτσι η ζωή όπου μπορούμε να βοηθήσουμε, για καλό είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

 

Νεε αρχηγε εγω ενα θα σου πω η αρχηγαρα μας οταν εφτιαξε το γουρλιδικο πινακακι δεν ειχε αυτα τα 4 πατουσακια στην κοιλιτσα της. Μηπως λοιπον παιρνοντας την αρχηγια ερχεται κ η σειρα σου να γεμισεις πατουσακια στην δικη σου κοιλιτσα;😜

 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ναιιιιιιιι! Έτσι θα γίνει! 

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Αα τέτοια μου είσαι πουλί μου;; Δεν έρχεσαι μια βόλτα και από εδώ που είναι το σπίτι χάλια;; Μου χρειάζεται ένας στρατηγός γιατί εγώ βαριέμαι εύκολα...😛🤣🤣 Κακά τα ψέματα όμως τώρα, πολύ σπαστικό να μην είναι τα πράγματα εκεί που πρέπει, όπως πρέπει! Ή κάντο σωστά ή μη το κάνεις καθόλου!! Μόνο όταν το κάνω εγώ γίνονται όλα σωστά βρε παιδάκι μου! 😂😂 Αλλά κάτι μου λέει ότι δεν είναι ζωδιακό το γνώρισμα αυτό..! 😂😂😂

 

Μωρέ έναν γιό χρειάζεται! Ότι ζώδιο και να είναι το ίδιο σκ@τ@ θα της το κάνει το σπίτι!! 🤣🤣🤣

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Vasilique  συγκινήθηκα με αυτά που έγραψες! Ευχαριστούμε για αυτά που προσέφερες τόσο καιρό και για το απίστευτα γουρλιδικο πινακάκι σου! Με το καλο να ανοίξεις το νέο θεματακι σου για τις διδυμομανουλες και με το καλο να κρατήσεις τα μωράκια σου αγκαλια!

@BlackCat

Καλύτερη,  πιο αξια και πιο γουρλίδικη αντικαταστατρια δεν θα μπορούσε να υπάρξει! Πάμε για ακόμα πιο γουρλιδικο πινακάκι! Πάμε να γίνουμε όλες μας ασπρουλες γατούλες!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η troia είπε:

😅😅😅

Αχ, σε ευχαριστώ κι εσένα, αγάπη μου για τα καλά σου λόγια!!!!

Η ΜΚΟ θα γίνει και θα πάρουμε επιστημονική συνεργάτη την Τσεκούρα! Δε νομίζω να πει όχι αν πρόκειται για τέτοιον καλό σκοπό!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες σύντομα να βαράνε επίσης γερμανικό με τα μωράκια τους!!!! Είναι τα πιο ευχάριστα ξενύχτια και άγχη αυτά!

Ρε τι μεγάλη αγκαλιά είστε εσείς;;;;;

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Ρε τι μεγάλη αγκαλιά είστε εσείς;;;;;

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Αν δεν είχαμε η μία την άλλη, ένας Θεός ήξερε πώς θα την παλεύαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

Ρε τι μεγάλη αγκαλιά είστε εσείς;;;;;

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

♥️♥️♥️

 

στις Just now, ο/η troia είπε:

Αν δεν είχαμε η μία την άλλη, ένας Θεός ήξερε πώς θα την παλεύαμε...

♥️♥️♥️

 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πολύ, εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας!!!! ❤️ 

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Λόγω του 3 μπροστά 😏 για αυτό τρώω το μέσα μου γιατί το είπε εμβρυολογος 

Εγω παλι ξερω οτι ο αριθμος μπροστα δεν εχει κανενα ρολο .. τι να πω ;; Τοτε εγω τι να πω ;; Ολα καλα θα σου πανε .. ποτε θα κανεις την εμβρυομεταφορα ;; Η πρωτη σ ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

 

 

 

Ρε τι μεγάλη αγκαλιά είστε εσείς;;;;;

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Είναι τοοοοσααα τα μηνύματα που χάνομαι... απ ότι κατάλαβα η μπλακ κατ θα πάρει την αρχηγία;;;; 

 

 

Την γνώμη μου την ξέρεις, την ξέρεις πολύ πολύ καλά.... 

Αντεεεεε κανονισε να με αναλάβεις :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...