Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Libra81 @Olia4 @Zeta. @angel35 σας εύχομαι ολόψυχα σύντομα να γεμίσουν οι αγκαλιές σας και θα γεμίσουν κορίτσια μου...πιστέψτε το ....

να εισαι καλα κορίτσι μου!!!!! ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήριαααα!!!! Μπράβο βρε κορίτσι!!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις και μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου σε ευχαριστώ!!!! Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω........ μακάρι Παναγία μου να είναι δύο!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήριαααααα κορίτσι μου!! Μακάρι να είναι 2!! Το πρώτο βήμα έγινε, τώρα καλούς διπλασιασμόυς κ με το καλό να τα δεις στον υπέρηχο κ μετα σε 9 μήνες να τα αγκαλιάσεις !! Κ ξεκούραση όσο πιο πολύ μπορείς να ξεκουραζεσαι!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααα κορίτσι μου!! Μακάρι να είναι 2!! Το πρώτο βήμα έγινε, τώρα καλούς διπλασιασμόυς κ με το καλό να τα δεις στον υπέρηχο κ μετα σε 9 μήνες να τα αγκαλιάσεις !! Κ ξεκούραση όσο πιο πολύ μπορείς να ξεκουραζεσαι!! ❤️❤️

Σε ευχαριστώ διδυμομανουλα.....ακούω την συμβουλή σου..θα παλουκωθω και δεν θα σηκωθώ...... κρεβάτι καναπέ γραφείο θα είμαι......❤️❤️❤️❤️με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο γλυκό μου κορίτσι!! Πολλά συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμούς! ♥️🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ διδυμομανουλα.....ακούω την συμβουλή σου..θα παλουκωθω και δεν θα σηκωθώ...... κρεβάτι καναπέ γραφείο θα είμαι......❤️❤️❤️❤️με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Πότε πας για την επόμενη; τη Δευτέρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ διδυμομανουλα.....ακούω την συμβουλή σου..θα παλουκωθω και δεν θα σηκωθώ...... κρεβάτι καναπέ γραφείο θα είμαι......❤️❤️❤️❤️με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!!!!

Μα τι όμορφα νέα τι ωραίο νούμερο συγχαρητήρια 🥳 έχεις ένα δυνατό μωράκι ή δύο πολύ χάρηκα κορίτσι μου 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Πότε πας για την επόμενη; τη Δευτέρα; 

Πάω το Σάββατο για ακόμα μια επαναληπτική και αν όλα είναι καλά... δεν θα κάνω άλλη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Μπράβο γλυκό μου κορίτσι!! Πολλά συγχαρητήρια και καλούς διπλασιασμούς! ♥️🤰🏻

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Μα τι όμορφα νέα τι ωραίο νούμερο συγχαρητήρια 🥳 έχεις ένα δυνατό μωράκι ή δύο πολύ χάρηκα κορίτσι μου 🌸

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!! Όλα τα καλά σας εύχομαι ολόψυχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ διδυμομανουλα.....ακούω την συμβουλή σου..θα παλουκωθω και δεν θα σηκωθώ...... κρεβάτι καναπέ γραφείο θα είμαι......❤️❤️❤️❤️με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου!!!!

Συγχαρητηρια κοριτσι μ ομορφο ..μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη ..ποια εμβρυομεταφορα σ ηταν αυτη να ελπιζουμε κ μεις οι καινουργιες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μ ομορφο ..μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη ..ποια εμβρυομεταφορα σ ηταν αυτη να ελπιζουμε κ μεις οι καινουργιες;

Εσύ να ελπίζεις από την πρώτη σε παρακαλώ..... εμένα ήταν η τρίτη.....η πρώτη έγινε με έμβρυα 2 ημερών τον ίδιο μήνα με την διέγερση, δηλαδή με φρέσκα... Αποτέλεσμα 0. Η δεύτερη έγινε τον αμέσως επόμενο μήνα με μια φρέσκια βλαστοκυστη και μια κατεψυγμένη αποτέλεσμα 0. Μετά έκανα υστεροσκοπηση ΕΡΑ τέστ και κάμποσες άλλες εξετάσεις έκανα νέα διέγερση μιας και δεν είχα αλλα έμβρυα και τα μετέφερα σε τεχνητό κύκλο, αυτή ήταν και η τυχερή μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88 συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Τέλειο το νούμερο της χοριακης σου!! Ότι καλύτερο εύχομαι! Καλούς διπλασιασμους τώρα και να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kiddo είπε:

@kk88 συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Τέλειο το νούμερο της χοριακης σου!! Ότι καλύτερο εύχομαι! Καλούς διπλασιασμους τώρα και να έχεις μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Σου εύχομαι κορίτσι μου και ο δικός σου αγώνας να δικαιωθεί σύντομα και να ανταμειφθούν οι κόποι σας μέσα από την καρδιά μου!!!!!🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/10/2021 at 8:13 ΜΜ, ο/η Apol είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου μόλις μίλησα με τον γιατρό μου για τον υπέρηχο.. Μου έκλεισε ραντεβού για υπέρηχο αλλά όχι μαζί του, μου έκλεισε στο έμβρυο προγεννητικη διάγνωση εδώ στη Θεσσαλονίκη με έναν άλλο γιατρό, μου είπε μόλις πάρεις τα αποτελέσματα μιλάμε κ θα σου πω γιατί σου έκλεισα εκεί... Υποψιάζομαι μήπως αν είναι Δίδυμα να γίνει καλύτερη υπέρηχογρΓικη διάγνωσή; θέλω λέει να κάνουμε βήματα Σταθερα.. 

Με ποιον γιατρό; Γνωρίζεις διεύθυνση του κέντρου; Έχω λόγο που σε ρωτάω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2021 at 1:49 ΜΜ, ο/η troia είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι και στα δικά σας σύντομα για όλες τις κοπέλες!

Και όμως, για τον δικό μου γιατρό ακόμα και τώρα που μίλησα με μία κοπέλα από το parents cafe, Της είπα τα υπέρ και τα κατά του γιατρού μου. Δηλαδή δε μπορώ να σας πω πηγαίνετε εκεί και θα πετύχετε όπως πέτυχα εγώ. Ωστόσο σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένη και τον κράτησα και στην εγκυμοσύνη, την οποία απόλαυσα χάρη στο ότι πήρα ελάχιστα φάρμακα και είχα ελευθερία κινήσεων. Είναι πολυπαραγοντικό το θέμα και σε εμάς είχαν συνεργαστεί πολλοί γιατροί άλλων ειδικοτήτων για το αποτέλεσμα και κάναμε πολλά εκτός από την προσπάθεια αυτή καθαυτή (αλλαγές στον τρόπο ζωής, βελονισμό, ομοιοπαθητική εγώ) και δεν ξέρω αν το αποτέλεσμα οφείλεται σε όλα συνδυαστικά, σε κάτι απ' όλα ή αν θα ήταν το ίδιο ακόμα κι αν δεν κάναμε τίποτα. Ένα πράγμα που έχω να συμβουλέψω εγώ είναι να ακούμε την κάθε ειδικότητα για τον δικό της τομέα, να μην βασιζόμαστε στους εξωσωματιστές σαν να ξεκινούσε και τελείωνε το θέμα της υπογονιμότητας στη δική τους ειδικότητα.

Με το καλό κ χωρίς κανέναν πόνο! Καλή σας αντάμωση! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2021 at 3:35 ΜΜ, ο/η Margitc είπε:

Ναι ενω ημουν μια χαρα μεχρι κ χθες σημερα εχω αυτα κ ψιλοαγχωθηκα λιγο. Τι να πω 5 κ σημερα 🤔

Κράτα γερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Σου εύχομαι κορίτσι μου και ο δικός σου αγώνας να δικαιωθεί σύντομα και να ανταμειφθούν οι κόποι σας μέσα από την καρδιά μου!!!!!🙏🙏🙏🙏🙏

Να είσαι καλά γλυκιά μου!! Μακάρι..! Σε ευχαριστώ! 🤗♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποια μερα; 12η ειχα 780  διδυμα βεβαια !Μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια !!να πανε ολα τελεια ! Στενοί ελεγχοι στα παντα εξετασεις ,καλο φαγητο κ ξάπλες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2021 at 5:35 ΜΜ, ο/η Lucia79 είπε:

Εγώ έχω δουλίτσα για την οργάνωση. Τα έχω όλα λίγο σκόρπια και επίσης έχω πολλά αποτελέσματα σε pdf από αιματολογικές κυρίως που πρέπει να τυπώσω και να αρχειοθετήσω κατάλληλα.
Αλλά ναι, κι εγώ έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου εκεί. Είναι λίγο τρελό, σχεδόν εύχομαι να μου βρουν κάτι για να λέω ότι οκ να είχα αυτό και δεν το ήξερα γι αυτό δεν είχα ποτε μέχρι τώρα εμφύτευση. Νομίζω αν δε μου βρουν τίποτα θα φρικάρω 🤣

Επισης ο γιατρός μου με ετοιμάζει για νέα διέγερση στον επόμενο κύκλο που λογικά θα ξεκινήσει καπου 23 Νοεμβρίου και άρα πριν το ραντεβού στο Έλενα, γιατί δε θέλει να χάνουμε χρόνο λόγω ηλικίας. Από την εμπειρία σας πιστεύετε πως ότι βρούμε θα αφορά κυρίως την εμβρυομεταφορα και άρα να προχωρήσω σε διέγερση και ωοληψια πριν να έχω πόρισμα από το Έλενα, ή να τα παγώσω όλα για ένα μήνα ακόμα μέχρι να δω τι θα μου πουν? Απλά φοβάμαι ότι ένας μήνας ακόμα θα με πάει καπου 20 Δεκέμβρη και με τις αργίες των γιορτών μπορεί να τον χάσω κι αυτόν και να πάμε πολύ πιο πέρα μετά. Εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου? Για να βοηθήσω βέβαια να πω ότι κλείνω τα 43 σε 3 μήνες και είμαι πλέον στο όριο. 

Κορίτσι μου, εγώ θα σου έλεγα να πας ένα ή κ δύο μη σου πω μήνες με φυσικό να ξεκουραστεί κ το σώμα σου λιγάκι κ μετά τις εξετάσεις σου κ αρχές του νέου χρόνου πια θα έχει σίγουρα ξεκαθαρίσει το τοπίο… Μετά θα πήγαινα για μια νέα ήπια ενδεχομένως διέγερση …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ποια μερα; 12η ειχα 780  διδυμα βεβαια !Μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια !!να πανε ολα τελεια ! Στενοί ελεγχοι στα παντα εξετασεις ,καλο φαγητο κ ξάπλες ..

είμαι στην 10 η μέρα από την μεταφορά!!!! Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά και να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγε και το 2ο ωάριο σε  βλαστοκύστη 3ΑΑ το ίδιο με το προηγούμενο και τώρα με τρέχουν για λοιμώδη νοσήματα γιατί έληξαν τα προηγούμενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

είμαι στην 10 η μέρα από την μεταφορά!!!! Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά και να χαίρεσαι τα μωράκια σου!!!!!!

Ουαου τότε !!:-) ευχαριστω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Πήγε και το 2ο ωάριο σε  βλαστοκύστη 3ΑΑ το ίδιο με το προηγούμενο και τώρα με τρέχουν για λοιμώδη νοσήματα γιατί έληξαν τα προηγούμενα. 

Μια χαρα ειναι Μπραβο! Ναι γιατι στο εξαμηνο ληγουν κ καλά & ζητανε νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ουαου τότε !!:-) ευχαριστω !!

Ναι περιμένω δύο πλασματικά αν κρίνω από την αντίδραση σου...... Τι χαρά είναι αυτή σήμερα!!!!🧡💙🧡🧡💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό κ χωρίς κανέναν πόνο! Καλή σας αντάμωση! 💚

Ευχαριστώ πολύ! Καλή λευτεριά και σε εσένα (είσαι κι εσύ έγκυος, σωστά;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...