Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα. Είδαμε 1 σάκο μικρουλι και μια βουλιτσα λευκή μέσα που μας είπε ότι είναι το Μωρακι μας 🥰🥰🥰 τώρα ραντεβου σε 2 βδομαδες να ακούσουμε καρδούλα. Βέβαια μου είπε να πεταχτώ Για δέκα λεπτα κ την άλλη βδομάδα για έναν γρήγορο υπέρηχο….

Τελειο; Αντε με το καλο κ την καρδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα. Είδαμε 1 σάκο μικρουλι και μια βουλιτσα λευκή μέσα που μας είπε ότι είναι το Μωρακι μας 🥰🥰🥰 τώρα ραντεβου σε 2 βδομαδες να ακούσουμε καρδούλα. Βέβαια μου είπε να πεταχτώ Για δέκα λεπτα κ την άλλη βδομάδα για έναν γρήγορο υπέρηχο….

Τέλεια! Με το καλο να ακούσετε και την καρδούλα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Έκανα και δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.. Τι να πω.. Μάλλον δεν έχει φτάσει ακόμα η ώρα μου.. Θα το παλεψω όμως.. Όσο αντέχω, θα το παλεψω! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι αύριο να κλαις από ευτυχία!! ❤️

Σε νιώθω κορίτσι μου! Είναι μεγάλη η απογοήτευση…δε θυμάμαι και αν ήταν η πρώτη σου προσπάθεια ή αν το έχεις ξαναβιωσει αυτό το αίσθημα. Όπως και να έχει ξέρεις ότι δεν είσαι μόνη σου, είμαστε πολλές που παλεύουμε για όσο θα έχουμε κουράγιο ψυχικό, σωματικό και θα αντέχει και το πορτοφόλι μας. Πολλή αγάπη και θα είμαστε εδώ να συζητάμε τη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Έκανα και δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.. Τι να πω.. Μάλλον δεν έχει φτάσει ακόμα η ώρα μου.. Θα το παλεψω όμως.. Όσο αντέχω, θα το παλεψω! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι αύριο να κλαις από ευτυχία!! ❤️

Λυπαμαι κοριτσι μου. Μπραβο που στεκεσαι δυνατη να το παλεψεις κ σιγουρα θα ερθει! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ θα πάω τελικά την Παρασκευή το μεσημέρι για σπερματέγχυση στις 330 το μεσημέρι.  Μου είπε ο γιατρός να κάνω την ovitrelle σήμερα στις 3 τα ξημερώματα.  Σωστή είναι η ώρα? 36 ώρες πριν θέλει αν θυμάμαι καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Ναι κορίτσι μου ισχύει αυτό που λες ότι αν δεν έχουν πάνω από πέντε δεν τα αφήνουν για βλαστοκυστες το έχουν και καλά σαν πρωτόκολλο.... έτσι δεν με άφησαν και εμένα την πρώτη φορά όλες τις επόμενες όμως και ενώ είχα την μια 1 και την άλλη 4 τα αφήσαμε για βλαστοκυστες.... 

Αρα να μη με φοβίζει ότι κάνει τα δικά του το κέντρο. Βασικά μου είπαν στη μήτρα είναι πιο φιλικά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αρα να μη με φοβίζει ότι κάνει τα δικά του το κέντρο. Βασικά μου είπαν στη μήτρα είναι πιο φιλικά. 

 

Όχι ακολουθουν πρωτόκολλα και εμένα αυτό μου είπαν ότι η μητρα είναι ο καλύτερος επωαστής... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...πως είστε??? @FAITH_ πως είσαι κορίτσι μου, έκανες χοριακή?? Εγώ κορίτσια μου να σας πως είμαι λίγο τρομοκρατημένη σήμερα...πήγα πάλι τουαλέτα το πρωί και αυτή την φορά είδα περισσότερα κόκκινα στίγματα....εν τωμεταξύ νιώθω λες και έρχεται η ακατανόμαστη όλη την ημέρα...οπότε αντιλαμβάνεστε κάθε μια ώρα πηγαίνω τουαλέτα να δω αν με επισκέφτηκε...μια μέρα έμεινε αύριο πάω για χοριακή....θα κάνω υπομονή....

Καλε εμένα γτ μου αρέσει αυτό?? 

Ποιος σε είπε ότι εμφύτευση ότι κρατάει μόνο μια μερα 🤔 3 μέρες είχα με τρελό αίμα δεν προλάβαινα να αλλάξω σερβιέτες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλε εμένα γτ μου αρέσει αυτό?? 

Ποιος σε είπε ότι εμφύτευση ότι κρατάει μόνο μια μερα 🤔 3 μέρες είχα με τρελό αίμα δεν προλάβαινα να αλλάξω σερβιέτες.  

Λες ρε αγάπη????πάντως σήμερα και τις 52 φορές που πήγα τουαλέτα δεν είδα κάτι άλλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ θα πάω τελικά την Παρασκευή το μεσημέρι για σπερματέγχυση στις 330 το μεσημέρι.  Μου είπε ο γιατρός να κάνω την ovitrelle σήμερα στις 3 τα ξημερώματα.  Σωστή είναι η ώρα? 36 ώρες πριν θέλει αν θυμάμαι καλά?

36 ώρες είναι αυτό που λένε οι περισσότεροι γιατροί αλλα τα εύρη είναι από 32 έως 40 ώρες. Όμως πραγματι οι περισσότεροι γιατροί υπολογίζουν στις 36 ώρες. Με το καλό λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα. Είδαμε 1 σάκο μικρουλι και μια βουλιτσα λευκή μέσα που μας είπε ότι είναι το Μωρακι μας 🥰🥰🥰 τώρα ραντεβου σε 2 βδομαδες να ακούσουμε καρδούλα. Βέβαια μου είπε να πεταχτώ Για δέκα λεπτα κ την άλλη βδομάδα για έναν γρήγορο υπέρηχο….

Φοβεράααα τα νέα σου το σποράκι σας πάει σφαίραααααα.......αναμένουμε την επόμενη βδομάδα ξανά τα νέα σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Έκανα και δυστυχώς το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό.. Τι να πω.. Μάλλον δεν έχει φτάσει ακόμα η ώρα μου.. Θα το παλεψω όμως.. Όσο αντέχω, θα το παλεψω! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι αύριο να κλαις από ευτυχία!! ❤️

Λυπάμαι κορίτσι μου. Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά. Εύχομαι η επόμενη φορα να είναι η τυχερή σου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Margitc @twinkletwinlkle @kk88 @Luna777 Σας Ευχαριστω κοριτσάκια μου. Συγκινηθήκαμε λιγο είναι η αλήθεια.  Εύχομαι σύντομα να τα καταφέρουμε όλες. 🥰❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λες ρε αγάπη????πάντως σήμερα και τις 52 φορές που πήγα τουαλέτα δεν είδα κάτι άλλο.....

Κι εγώ έτσι είμαι πάω 52 φορές την ημέρα να δω τι νέα έχω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Κι εγώ έτσι είμαι πάω 52 φορές την ημέρα να δω τι νέα έχω 😂

ΚΑΛΆ ΕΣΎ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΙΆ ΜΟΥ...δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από εσένα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κι εγώ έτσι είμαι πάω 52 φορές την ημέρα να δω τι νέα έχω 😂

Ευακι ακόμα τέτοια κανεις? Ποτε θα ηρεμήσεις λίγο βρε σύ να το απολαύσεις? Άσε εμάς να αγχωνόμαστε που έχουμε ξανά μπροστά μας μια απ τα ίδια κι ένα καρο εξετάσεις. Εσυ είσαι εγκυουλα και με τη βούλα. Χαλάρωσε λίγο από εδώ και μπρος. Όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα. Είδαμε 1 σάκο μικρουλι και μια βουλιτσα λευκή μέσα που μας είπε ότι είναι το Μωρακι μας 🥰🥰🥰 τώρα ραντεβου σε 2 βδομαδες να ακούσουμε καρδούλα. Βέβαια μου είπε να πεταχτώ Για δέκα λεπτα κ την άλλη βδομάδα για έναν γρήγορο υπέρηχο….

Τέλεια νέα με το καλό το μωράκι σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι μόνη, δεν είμαι η μόνη.. Δυστυχώς κι εγώ έχω ιστορικό στην πλάτη μου.. Η πρώτη φορά όμως που πήρα αρνητικό.. Βέβαια από το να παλινδρομουσε αργότερα καλύτερα τώρα.. Η πληγή υπάρχει και δεν κλείνει.. Θα κλείσει όμως όταν γεμίσει η αγκαλιά μου.. Γιατί θα γεμίσει όταν κρίνει η Παναγία ότι έχει έρθει η ώρα.. Όλες μας έχουμε πολλά αποθέματα αγάπης που θέλουμε να δώσουμε στα πλασματακια μας που θα βοηθήσουμε κι εμείς στο θαύμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η troia είπε:

Γράφεται η εξέταση για την πιο κοινή μετάλλαξη, αλλά για όποιες είναι στην Αθήνα, στο Λαικό με αυτό το παραπεμπτικό εξετάζουν το 90-92% των μεταλλάξεων εντελώς δωρεάν. 

Τυχερές στην Αθήνα, εγώ είμαι Θεσσαλονίκη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Δεν είμαι μόνη, δεν είμαι η μόνη.. Δυστυχώς κι εγώ έχω ιστορικό στην πλάτη μου.. Η πρώτη φορά όμως που πήρα αρνητικό.. Βέβαια από το να παλινδρομουσε αργότερα καλύτερα τώρα.. Η πληγή υπάρχει και δεν κλείνει.. Θα κλείσει όμως όταν γεμίσει η αγκαλιά μου.. Γιατί θα γεμίσει όταν κρίνει η Παναγία ότι έχει έρθει η ώρα.. Όλες μας έχουμε πολλά αποθέματα αγάπης που θέλουμε να δώσουμε στα πλασματακια μας που θα βοηθήσουμε κι εμείς στο θαύμα! 

Faith...όνομα και πράμα!!! Πόσο μεγαλείο ψυχής και με πόση αξιοπρέπεια δέχεσαι τα δυσάρεστα νέα... Μόνο μπράβο έχω να σου πω. Οι ατυχίες έρχονται στη ζωή μας για να μας κάνουν πιο δυνατούς. Θα έρθει και για μας η ώρα μας, αργά ή γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

36 ώρες είναι αυτό που λένε οι περισσότεροι γιατροί αλλα τα εύρη είναι από 32 έως 40 ώρες. Όμως πραγματι οι περισσότεροι γιατροί υπολογίζουν στις 36 ώρες. Με το καλό λοιπόν!

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ θα πάω τελικά την Παρασκευή το μεσημέρι για σπερματέγχυση στις 330 το μεσημέρι.  Μου είπε ο γιατρός να κάνω την ovitrelle σήμερα στις 3 τα ξημερώματα.  Σωστή είναι η ώρα? 36 ώρες πριν θέλει αν θυμάμαι καλά?

Ναι 36 ώρες είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ευακι ακόμα τέτοια κανεις? Ποτε θα ηρεμήσεις λίγο βρε σύ να το απολαύσεις? Άσε εμάς να αγχωνόμαστε που έχουμε ξανά μπροστά μας μια απ τα ίδια κι ένα καρο εξετάσεις. Εσυ είσαι εγκυουλα και με τη βούλα. Χαλάρωσε λίγο από εδώ και μπρος. Όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα!

Γλυκούλα σε ευχαριστώ καλά μου τα λες εσύ και έχεις δίκιο αλλά λόγω του αιματώματος θέλω να δω αν έχω αίμα... Έχω που και που καφέ αυτές τις μέρες οπότε νιώθω συνέχεια ότι έχω μπόλικο κόκκινο αίμα πάω τουαλέτα και είναι ελάχιστο καφέ ηρεμω... Μετά πάλι το ίδιο 😋

Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω.... 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα. Είδαμε 1 σάκο μικρουλι και μια βουλιτσα λευκή μέσα που μας είπε ότι είναι το Μωρακι μας 🥰🥰🥰 τώρα ραντεβου σε 2 βδομαδες να ακούσουμε καρδούλα. Βέβαια μου είπε να πεταχτώ Για δέκα λεπτα κ την άλλη βδομάδα για έναν γρήγορο υπέρηχο….

Τι όμορφα νέα !! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα αγάπη ♥️🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου γύρισα. Είδαμε 1 σάκο μικρουλι και μια βουλιτσα λευκή μέσα που μας είπε ότι είναι το Μωρακι μας 🥰🥰🥰 τώρα ραντεβου σε 2 βδομαδες να ακούσουμε καρδούλα. Βέβαια μου είπε να πεταχτώ Για δέκα λεπτα κ την άλλη βδομάδα για έναν γρήγορο υπέρηχο….

Με το καλό να ακουσετε και καρδουλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...