Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχ έλα μη στείλεις δεν είπα τίποτα η καημένη....... κορίτσια μου να έχουμε έναν υπέροχο μήνα όλες μας!!!!Να ρωτήσω κάτι σήμερα το πρωί που πήγα τουαλέτα είχα πολλά υπολείμματα από την κρέμα βασκλορ που βάζω και μέσα σε αυτά υπήρχαν και σκούρα καφέ μικρά υπολείμματα..... λετε να τραυματίστηκα πουθενά έτσι όπως την βάζω????Δεν νιώθω βέβαια κάπου πόνο η ερεθισμό

Κοριτσάκι μου καλημέρα! Μήπως είναι το καφέ το αίμα το κλασικό της εμφύτευσης που πολλά κορίτσια βλέπουν? Εμένα για αυτό μου κάνει... Πότε θα κάνεις χοριακη ?? Θα φάμε τα δάχτυλα μας σε λίγο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Δεν έχουν ανοίξει ακόμα νομίζω. Μπορεί σήμερα κάποια στιγμή μπορεί και αύριο.

Δοκίμασε και τηλεφωνικά στο 1535.

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.

Καλημέρα και πάλι! Τα ραντεβού στο Έλενα άνοιξαν για τον Δεκέμβριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2021 at 9:23 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 ?

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 😘

 

@hope501 ?

@kk88 4/11

@Margitc 6/11

Γεια σας,Κορίτσια!!!!

Σήμερα με ειδοποίησαν έχουμε μια βλαστοκυστη ημερών...3Α...

Ο γιατρός μου έδωσε 2 επιλογές είτε βάζουμε αυτό είτε κάνουμε ένα φυσικό κύκλο για να πάρουμε άλλο ένα κ να κάνουμε εμβρυομεταφορα με 2!!!

Δε ξέρω τι να κάνω...Έχει τύχει σε καμία????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.

Δυστυχώς εγώ δεν έχω θετική χοριακή το αποτέλεσμα είναι <2.00 mIU/ml.

 

Λυπάμαι κορίτσι μου 😢 ξέρω ειναι δύσκολο. Το έχουμε περάσει οι περισσοτερες. Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά. Και να κανεις αυτό που σου είπε η blackcat. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Γεια σας,Κορίτσια!!!!

Σήμερα με ειδοποίησαν έχουμε μια βλαστοκυστη ημερών...3Α...

Ο γιατρός μου έδωσε 2 επιλογές είτε βάζουμε αυτό είτε κάνουμε ένα φυσικό κύκλο για να πάρουμε άλλο ένα κ να κάνουμε εμβρυομεταφορα με 2!!!

Δε ξέρω τι να κάνω...Έχει τύχει σε καμία????

Καλημέρα κορίτσι μου.  Εγώ είχα ένα στην κατάψυξη και προτίμησα να μην το βάλω μόνο του. Αυτή τη μια βλαστοκύστη την πήρες από διέγερση ή από φυσικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η troia είπε:

@Luna777Μόλις άνοιξαν τα ραντεβού στο Έλενα. Μπες στο 1535.gr να κλείσεις. Βρίσκεις ακόμα και για την 1/11.

@Lucia79

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Γεια σας,Κορίτσια!!!!

Σήμερα με ειδοποίησαν έχουμε μια βλαστοκυστη ημερών...3Α...

Ο γιατρός μου έδωσε 2 επιλογές είτε βάζουμε αυτό είτε κάνουμε ένα φυσικό κύκλο για να πάρουμε άλλο ένα κ να κάνουμε εμβρυομεταφορα με 2!!!

Δε ξέρω τι να κάνω...Έχει τύχει σε καμία????

Έχεις ξανα πετύχει εμφύτευση? Φτάνουν βλαστοκύστες γενικά τα έμβρυα σας?

Αν ναι μετέφερε το και μόνο του, αν όχι καλύτερα δυο να μεγιστοποιησεις τις πιθανότητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Λυπάμαι για το αρνητικό αποτέλεσμα ειλικρινά.

Ζήτα γραπτή ανάλυση από το κέντρο σου για την ποιότητα των εμβρύων και την επεξεργασία του σπέρματος.

ΓΙα όλες τις μεταφορές που έχεις κάνει εκεί.

Γιατί βάση των λεγομένων τους δεν μετέφερες βλαστοκύστες αλλά 3ων ημερών.

Είναι υποχρεωμένοι να σου δώσουν αν ρωτήσουν γιατί πες ή οτι το θες για το επίδομα εξωσωματικής (δεν ισχύει αλλά εσύ πες το αμφιβάλλω αν το ξέρουν) ή γιατί θέλεις να πας για έλεγχο των αποβολών σου και το χρειάζεσαι.

Κανονικά οφείλουν να στα δώσουν χωρίς μα & μου είναι ο ιατρικός σου φάκελος. Αλλά επειδή τους κόβω οτι θα σε ρωτήσουν γιατί πες τους έτσι.

Θα το κάνω!!! Τώρα σκέφτομαι να μιλήσω πρώτα με τον γιατρό μου και να του το πω για την ανάλυση και μετά να στείλω στο κέντρο μαιλ ή να τους πα΄ρω τηλ. και να τους πω να μου τα στείλουν. Δεν ξέρω πως θα το χειριστώ. 

Επίσης σκέφτομαι να αλλάξω και κέντρο. Να παω να ρωτήσω στον Βασ.......λο είναι στην ομάδα του ιασω και έχω ακούσει πολλά καλα λόγια για αυτον, επίσης στον Καλο.....ρου ο οποίος είναι πολύ ενεργός στα social και έχει και τμήμα ανδρολογίας απο ότι είδα στην σελίδα του.Φυσικά εαν θέλετς να μου προτείνετε είμαι όλη αφτιά. Σίγουρα θέλω να παω αλλού πλεον.

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου 😢 ξέρω ειναι δύσκολο. Το έχουμε περάσει οι περισσοτερες. Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά. Και να κανεις αυτό που σου είπε η blackcat. 

Κατα κάποιον τρόπο το περίμενα, μιας και δεν είχα ενδείξεις, αλλά είπα μήπως.. και ήλπιζα και προσευχόμουν. Σίγουρα θα κάνω αυτο που είπε η Blackcat. 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Θα το κάνω!!! Τώρα σκέφτομαι να μιλήσω πρώτα με τον γιατρό μου και να του το πω για την ανάλυση και μετά να στείλω στο κέντρο μαιλ ή να τους πα΄ρω τηλ. και να τους πω να μου τα στείλουν. Δεν ξέρω πως θα το χειριστώ. 

Επίσης σκέφτομαι να αλλάξω και κέντρο. Να παω να ρωτήσω στον Βασ.......λο είναι στην ομάδα του ιασω και έχω ακούσει πολλά καλα λόγια για αυτον, επίσης στον Καλο.....ρου ο οποίος είναι πολύ ενεργός στα social και έχει και τμήμα ανδρολογίας απο ότι είδα στην σελίδα του.Φυσικά εαν θέλετς να μου προτείνετε είμαι όλη αφτιά. Σίγουρα θέλω να παω αλλού πλεον.

 

Κατα κάποιον τρόπο το περίμενα, μιας και δεν είχα ενδείξεις, αλλά είπα μήπως.. και ήλπιζα και προσευχόμουν. Σίγουρα θα κάνω αυτο που είπε η Blackcat. 100%

ο Βασ..λος είναι ο προηγούμενος γιατρός μου.

Δεν θυμάμαι την περίπτωσή σας αλλά θεωρώ οτι δεν είναι για δύσκολες περιπτώσεις, όπως ήμασταν εμείς.

Επίσης είναι αρκετά ακριβός στις αμοιβές του και εννοείται όλα μάυρα. Πληρώνεις στο Ιασώ τα νοσήλεια αλλά τα δικά του στις συντονίστριες.

Δηλαδή δεν δίνει καμία σημασία στο σπέρμα και δεν είχα κάποια ιδιαίτερη στήριξη. Όλη η επικοινωνία γινόταν είτε με τις συντονίστριες είτε με έναν συνεργάτη του γενετιστή που εκτελεί χρέη PR. Δεν στηρίζει τον φυσικό κύκλο για κανέναν λόγο και σε εμένα μετά την 2η παλίνδρομη μου μίλησε ανοιχτά για δωρεά ενώ πριν το είχε αποκλείσει λέγοντας μου θα κα΄νετε παιδί με δικό σας υλικό τέλος. Τόσο σίγουρος.

Απο εκεί και πέρα το Ιασώ σαν εγκαταστάσεις είναι σούπερ , έχει καλό εμβρυολογικό αλλά είναι και από τα ακριβά κέντρα της αγοράς. Επειδή είναι και στο Διοικητικό ο ίδιος έχεις πάντα σωστή αντιμετώπιση, δεν αργείς στα ραντεβού, έχεις προτεραιότητα κλπ.

Με την εμπειρία που έχω τώρα θα επέλεγα ξανά το Ιασώ αλλά με άλλον γιατρό.

Ξαναλέω ομως οτι αν είχα παιδάκια μαζί του θα τον είχα θεό. Είναι τελείως υποκειμενική η όλη φάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.  Εγώ είχα ένα στην κατάψυξη και προτίμησα να μην το βάλω μόνο του. Αυτή τη μια βλαστοκύστη την πήρες από διέγερση ή από φυσικό;

Από διέγερση..5 ώριμα μου πήρε, 3 γονιμοποιηθηκαν και 1 έγινε βλαστοκυστη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις ξανα πετύχει εμφύτευση? Φτάνουν βλαστοκύστες γενικά τα έμβρυα σας?

Αν ναι μετέφερε το και μόνο του, αν όχι καλύτερα δυο να μεγιστοποιησεις τις πιθανότητες.

Όχι δεν έχω πετύχει πότε εμφύτευση...Ο σύζυγος έχει κιρσοκηλη κατά τ άλλα είμαστε οκ..1η φορά έκανα διέγερση κ μου πήρε 5ωριμα,τα 3 γονιμοποιηθηκαν κ 1 έφτασε βλαστοκυστη...τ αλλά 2 μου είπαν έφθασαν 3ης μερας  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna0912 είπε:

Όχι δεν έχω πετύχει πότε εμφύτευση...Ο σύζυγος έχει κιρσοκηλη κατά τ άλλα είμαστε οκ..1η φορά έκανα διέγερση κ μου πήρε 5ωριμα,τα 3 γονιμοποιηθηκαν κ 1 έφτασε βλαστοκυστη...τ αλλά 2 μου είπαν έφθασαν 3ης μερας  

Αν δεν σας αποτρέπει το οικονομικό, συνιστώ να τη χειρουργήσει την κιρσοκήλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η troia είπε:

Αν δεν σας αποτρέπει το οικονομικό, συνιστώ να τη χειρουργήσει την κιρσοκήλη.

Θα συμφωνήσω & επιπλέον το αν φτάνει ένα έμβρυο βλαστοκύστη ή οχι ευθύνεται το σπέρμα.

Εγώ θα μετέφερα 2. @Anna0912

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η troia είπε:

Αν δεν σας αποτρέπει το οικονομικό, συνιστώ να τη χειρουργήσει την κιρσοκήλη.

Η αλήθεια ειναι οτι Δεν είναι πολύ θετικός ο σύζυγος στην επέμβαση...φοβόμασταν κ ότι δε θα δούμε φοβερή αλλαγή αφού είναι κ 37χρονων...Έχουμε χάσει κ πολύ χρόνο λόγω κακών διαγνώσεων οπότε το έχουμε αποκλείσει 🙄🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anna0912 είπε:

Η αλήθεια ειναι οτι Δεν είναι πολύ θετικός ο σύζυγος στην επέμβαση...φοβόμασταν κ ότι δε θα δούμε φοβερή αλλαγή αφού είναι κ 37χρονων...Έχουμε χάσει κ πολύ χρόνο λόγω κακών διαγνώσεων οπότε το έχουμε αποκλείσει 🙄🤔 

Τι τιμές έχετε στο σπέρμα? Κατάτμηση έχετε κάνει (DFI?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Δεν έχουν ανοίξει ακόμα νομίζω. Μπορεί σήμερα κάποια στιγμή μπορεί και αύριο.

Δοκίμασε και τηλεφωνικά στο 1535.

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Δεν πρέπει να έχουν ανοίξει ακόμα...Μην αγχώνεσαι, δεν θα είναι τόσο λίγα όσο στον καιρό της καραντίνας. Να μπαίνεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα να βλέπεις αν άνοιξαν. Συνήθως όλο και κάποια κοπέλα βρίσκεται να ενημερώσει ότι άνοιξαν.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Μολις έκλεισα. Άργησαν να τα ανοίξουν και νομιζα πως δεν πρόλαβα.

@Lucia79Μπες και κλείσε και εσύ κορίτσι μου στο 1535.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τι τιμές έχετε στο σπέρμα? Κατάτμηση έχετε κάνει (DFI?)

Όλα είναι μέσα στα όρια...απλά η μορφολογια είναι στο 2%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Όλα είναι μέσα στα όρια...απλά η μορφολογια είναι στο 2%

Δηλαδή έχετε φυσιολογική ποσότητα & κινητικότητα με κιρσοκοίλη?

Τι βαθμού είναι κιρσοκοίλη?

Φαντάζομαι οι εξετάσεις στο σπέρμα έγιναν πχ σε κέντρο τύπου Λυμπερόπουλος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.

Δυστυχώς εγώ δεν έχω θετική χοριακή το αποτέλεσμα είναι <2.00 mIU/ml.

 

Ωχχχ μωρέ κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ!!!!! Σε κάνω τεράστια αγκαλιά!!! Μάζεψε δυνάμεις και πάμε παρακάτω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κοριτσάκι μου καλημέρα! Μήπως είναι το καφέ το αίμα το κλασικό της εμφύτευσης που πολλά κορίτσια βλέπουν? Εμένα για αυτό μου κάνει... Πότε θα κάνεις χοριακη ?? Θα φάμε τα δάχτυλα μας σε λίγο ! 

Καφέ ήτανε ναι πολύ λίγο όμως.....τι να πω μακάρι να ήταν αυτό... σήμερα είμαι μια βδομάδα από την μεταφορά...την Πέμπτη θα πάω για χοριακη... δεν θα μου μείνει μαύρη τρίχα στο μαλλί μέχρι τότε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Ωχχχ μωρέ κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ!!!!! Σε κάνω τεράστια αγκαλιά!!! Μάζεψε δυνάμεις και πάμε παρακάτω!!!!

Δεν πειράζει (αν και πειράζει). Θα παω παρακάτω, όπως είπα και προηγουμένως, θα παω να δω και αλλά κέντρα και γιατρούς. Περιμένω προτάσεις απο όλες σας. Ή να ανοίξω καινούργιο θέμα? Δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καφέ ήτανε ναι πολύ λίγο όμως.....τι να πω μακάρι να ήταν αυτό... σήμερα είμαι μια βδομάδα από την μεταφορά...την Πέμπτη θα πάω για χοριακη... δεν θα μου μείνει μαύρη τρίχα στο μαλλί μέχρι τότε!!!!

Θα σου φέρω εγώ περουκίνι μη σκας 😘

Τίποτα κακό δεν είναι τα καφέ. Τραυματίστηκες ελαφρώς χωρίς να το καταλάβεις ή αιματάκι εμφύτευσης.

Στα προηγούμενα αρνητικά σου είχε έρθει ποτέ περίοδος πριν κόψεις τα φάρμακα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

ο Βασ..λος είναι ο προηγούμενος γιατρός μου.

Δεν θυμάμαι την περίπτωσή σας αλλά θεωρώ οτι δεν είναι για δύσκολες περιπτώσεις, όπως ήμασταν εμείς.

Επίσης είναι αρκετά ακριβός στις αμοιβές του και εννοείται όλα μάυρα. Πληρώνεις στο Ιασώ τα νοσήλεια αλλά τα δικά του στις συντονίστριες.

Δηλαδή δεν δίνει καμία σημασία στο σπέρμα και δεν είχα κάποια ιδιαίτερη στήριξη. Όλη η επικοινωνία γινόταν είτε με τις συντονίστριες είτε με έναν συνεργάτη του γενετιστή που εκτελεί χρέη PR. Δεν στηρίζει τον φυσικό κύκλο για κανέναν λόγο και σε εμένα μετά την 2η παλίνδρομη μου μίλησε ανοιχτά για δωρεά ενώ πριν το είχε αποκλείσει λέγοντας μου θα κα΄νετε παιδί με δικό σας υλικό τέλος. Τόσο σίγουρος.

Απο εκεί και πέρα το Ιασώ σαν εγκαταστάσεις είναι σούπερ , έχει καλό εμβρυολογικό αλλά είναι και από τα ακριβά κέντρα της αγοράς. Επειδή είναι και στο Διοικητικό ο ίδιος έχεις πάντα σωστή αντιμετώπιση, δεν αργείς στα ραντεβού, έχεις προτεραιότητα κλπ.

Με την εμπειρία που έχω τώρα θα επέλεγα ξανά το Ιασώ αλλά με άλλον γιατρό.

Ξαναλέω ομως οτι αν είχα παιδάκια μαζί του θα τον είχα θεό. Είναι τελείως υποκειμενική η όλη φάση.

Δυστυχώς τα λεφτα δεν μας τρέχουν απο τα μπατζάκια. Και ο Καλογήρου νομίζω σε αυτη την ομάδα είναι. Και ο δικος μου μαυρα τα πήρε. Μαύρα ο γιατρός μου που μου την εκανε, και το κέντρο χαμηλη απόδειξη. Δυστυχως έτσι είναι η αγορά.

Επίσης μπορείς εσύ και τα κοριτσια να μου πείτε τι εννοείτε με φυσιολογικό κύκλο? Εγώ ωοληψία έκανα με menopur kai arvekap.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Δυστυχώς τα λεφτα δεν μας τρέχουν απο τα μπατζάκια. Και ο Καλογήρου νομίζω σε αυτη την ομάδα είναι. Και ο δικος μου μαυρα τα πήρε. Μαύρα ο γιατρός μου που μου την εκανε, και το κέντρο χαμηλη απόδειξη. Δυστυχως έτσι είναι η αγορά.

Επίσης μπορείς εσύ και τα κοριτσια να μου πείτε τι εννοείτε με φυσιολογικό κύκλο? Εγώ ωοληψία έκανα με menopur kai arvekap.

Φυσικός κύκλος είναι ωοληψιά χωρίς φάρμακα.

Πχ εγώ δεν ανταποκρίνομαι καλά στα φάρμακα, όσες μονάδες ενέσεων να πάρω 4-6 ωάρια θα κάνω max.

Επομένως δοκιμάζω τώρα να παίρνω το ωάριο του μήνα χωρίς φάρμακα.

Αν πήγαινα τώρα Ιασώ ξανά θα έκανα ραντεβού με Κωστ..ρα (έχουν πετύχει δυο φίλες μου και τροποποιεί το πρωτόκολλο διέγερσης ανά περίπτωση εξατομικεύει δηλαδή ενώ ο Βασιλ..λος οχι), με τον γιατρό της @troia που τα κατάφερε μαζί του γεννάει σε μια εβδομα΄δα, @troiaμε το καλό να πάρεις την κόρη σου αγκαλιά, και με τον Παρτσ..λο γιατρό της @Tokyo που έχει το παιδάκι της μαζί του και έχω κάνει ραντεβού και εγώ μαζί του αλλά νομίζοντας οτι είναι στο Μητε΄ρα, ενώ είχε ήδη μετακομίσει στο Ιασώ.

Επίσης το Κατερινάκι εδώ στην ομάδα πέτυχε στον Μαντ..δη @Katerinaki83 μετά από πολλες αποτυχίες.

Η αρχηγάρα μας η @Vasilique στον Πάντο.

Όποιο κορίτσι και να ρωτήσεις θα πάρεις και διαφορετική απάντηση.

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...