Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Τον Σεπτέμβριο έκανα βραχύ με Meriofert & Avercap πήραμε 4, γονιμοποίηθηκαν και τα 4 αλλά βλαστοκύστη έφτασε το ένα μόνο.

Οκτώβριο πήγα σε φυσικό κύκλο αλλά ήταν κενό το ωοθυλα΄κιο.

Νοέμβριο θα κάνω και αλλον φυσικό και ανάλογα.

Ο γιατρός πρότεινε να κάνω τροποποιημένο αν θέλω & τώρα αλλά δεν θέλω τόσο κοντά με την διέγερση. Οπότε θα προχωρήσω σε φυσικό κύκλο.

Έτσι και αλλιώς άλλο 1 κηνυγάω και με το σπέρμα που έχουμε ακόμα και 2 να βγάλω με τροποποιημένο ξέρω οτι βλαστοκύστη θα φτάσει το 1, οπότε δεν βρίσκω τον λόγο.

Μαζί ήμαστε 3 μήνες στην σειρά ωραία δεν θα είμαι μόνη άν με πάει σε φυσικό θα έχουμε τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Είναι ανάλογα το γιατρο. Να μην αγχωνεσαι καθόλου. Πολλοί γιατροι θέλουν να προχωρήσει λιγο οι εγκυμοσύνη κ μετά βάζουν πρώτο υπέρηχο. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να το απολαύσεις. Με τέτοιες χοριακες…ολα καλά θα πάνε🥰 

Για όλες μας Ελενακι μου να πάνε όλα καλά και να γίνουμε όλες μανούλες, ελη επόμενη χρονιά να είναι η καλύτερη μας ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.......τι ηθελα και ελεγα οτι είμαι καλά...να σήμερα αγχώθηκα γιατί άρχισαν κάτι πονοι περιόδου, οι οποίοι αλήθεια μου μοιαζουν με τους προηγούμενες στις αποτυχημένες προσπάθειες και λίγο έπεσα............

@elena0212 συγχαρητήρια κορίτσι μου...όλα να πάνε υπέροχα από εδώ και πέρα....

@hope501 κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου.....αν ήταν 3 ημερών είναι νωρίς πολύ να πας αύριο....

Καλέ μην αγχώνεσαι! Φυσιολογικό είναι αυτό ! Εγώ είμαι σίγουρη πως είσαι εγκυουλα ! Από την προγεστερόνη τα νιώθεις αυτά τα πονακια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.......τι ηθελα και ελεγα οτι είμαι καλά...να σήμερα αγχώθηκα γιατί άρχισαν κάτι πονοι περιόδου, οι οποίοι αλήθεια μου μοιαζουν με τους προηγούμενες στις αποτυχημένες προσπάθειες και λίγο έπεσα............

@elena0212 συγχαρητήρια κορίτσι μου...όλα να πάνε υπέροχα από εδώ και πέρα....

@hope501 κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου.....αν ήταν 3 ημερών είναι νωρίς πολύ να πας αύριο....

Να μην αγχωνεσαι. Οι πόνοι περιόδου δεν είναι κακό σημάδι. Εμένα τις τελευταίες μερες έχουν ηρεμήσει κάπως… ξέρω πως είναι δύσκολη η αναμονή. Την πέρασα πρόσφατα. Προσπάθησε να κανεις θετικές σκέψεις. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε ολα καλά και να δεις μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε και η Τρίτη μου χοριακη. 1.086,27. Τέλος οι χοριακες. Τώρα υπέρηχος!! 🥰🥰🥰

Αχ κοριτσι μου δεν ξερεις ποσο χαρηκα!!!! Διαβαζω καιρο τα νεα σου!!!! Να εισαι καλα και να πανε ολα τελεια με την εγκυμοσυνη σου!!! Οτι καλυτερο ευχομαι!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Ετσι ρε κοριτσια να εχουμε ευχαριστα νεα για να γεμιζουμε με αισιοδοξια και ελπιδα!!!😍🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Για όλες μας Ελενακι μου να πάνε όλα καλά και να γίνουμε όλες μανούλες, ελη επόμενη χρονιά να είναι η καλύτερη μας ♥️♥️♥️

Με τετοια φορα που πήρε η ομάδα μας είναι μονόδρομος ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλέ μην αγχώνεσαι! Φυσιολογικό είναι αυτό ! Εγώ είμαι σίγουρη πως είσαι εγκυουλα ! Από την προγεστερόνη τα νιώθεις αυτά τα πονακια.... 

 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Να μην αγχωνεσαι. Οι πόνοι περιόδου δεν είναι κακό σημάδι. Εμένα τις τελευταίες μερες έχουν ηρεμήσει κάπως… ξέρω πως είναι δύσκολη η αναμονή. Την πέρασα πρόσφατα. Προσπάθησε να κανεις θετικές σκέψεις. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε ολα καλά και να δεις μια τεράστια χοριακη!!!

Μακάρι κορίτσια μου μακάρι....είχα δυνατούς πόνους το απόγευμα της μεταφοράς και τώρα που ήρθαν πάλι σήμερα με άγχωσαν......Θα βάλω τα κινεζάκια μου να δω το βράδυ και θα ξεχαστώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσι μου δεν ξερεις ποσο χαρηκα!!!! Διαβαζω καιρο τα νεα σου!!!! Να εισαι καλα και να πανε ολα τελεια με την εγκυμοσυνη σου!!! Οτι καλυτερο ευχομαι!!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Ετσι ρε κοριτσια να εχουμε ευχαριστα νεα για να γεμιζουμε με αισιοδοξια και ελπιδα!!!😍🌈

Ευχαριστω κοριτσακι μου. Να εισαι καλά!! Εύχομαι σύντομα να ακούσεις κ Εσυ ευχαριστα νέα. Ειναι γουρλιδικο το θεματακι μας!! 🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

 

Μακάρι κορίτσια μου μακάρι....είχα δυνατούς πόνους το απόγευμα της μεταφοράς και τώρα που ήρθαν πάλι σήμερα με άγχωσαν......Θα βάλω τα κινεζάκια μου να δω το βράδυ και θα ξεχαστώ....

Κ εγώ την ειδα τη σειρά τις πρώτες μερες αναμονής 😂😂 και όπως είπαμε.. ΜΟΝΟ θετικές σκέψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

Κ εγώ την ειδα τη σειρά τις πρώτες μερες αναμονής 😂😂 και όπως είπαμε.. ΜΟΝΟ θετικές σκέψεις!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.......θα κάνω υπομονή δεν εχω επιλογή...για τεστ ουτε που κάνω λόγο τρέμω και μόνο στην ιδέα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.......θα κάνω υπομονή δεν εχω επιλογή...για τεστ ουτε που κάνω λόγο τρέμω και μόνο στην ιδέα....

Και καλά κανεις! Αν δεν είχε γενέθλια ο άντρας μου ούτε εγώ Θ έκανα. Μόνο χοριακη! Και προσοχή στο μικροβιολογικό κεντρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Και εγώ είχα κάνει εξέταση για θρομβοφιλία ιδιωτικά (κάποιους βασικούς παράγοντες) και ήταν αρνητική. Την έκανα στην πρώτη μηδενική χοριακή.

Ομως μετά τις παλίνδρομες στο Έλενα μου έκαναν πλήρη έλεγχο ανοσολογικό & αιματολογικό με εξετάσεις που ιδιωτικά θα έβγαιναν πανάκριβα τύπου 800-1000 ευρώ και όντως δεν έχω ούτε κληρονομική ούτε επίκτητη θρομβοφιλία (στην φάση που ελέγχθηκα τουλάχιστον).

Επίσης εχω κάνει δυο φορές υστεροσκόπηση λέγοντας μου οτι υπήρχε ενδομητριτιδα (οχι ενδομητρίωση) η οποία καθαρίστηκε με την υστεροσκόπηση και με αντιβίωση χάπι. Στο Έλενα μετά από αιματολογικές & έλεγχο μήτρας, μου το καταρρίψανε και αυτό τονίζοντας μάλιστα οτι δεν υφίσταται ο όρος ενδομητρίτιδα (όχι ενδομητρίωση ξανα τονίζω)  και ότι είναι ευφάνταστος όρος που χρησιμοποιούν οι εξωσωματιστές. Εκεί μου τόνισαν να μην δεχτώ εγχύσεις αντιβίωσης στην μήτρα (κολπικές δηλαδή).

΄Τελος επειδή εμείς είχαμε υψηλό κατακερματισμό στον νέο γιατρό επέλεξα να γίνει η γονιμοποίηση με μέθοδο picsi (δηλαδή μπαίνει το σπέρμα μαζί με υαλουρονικό υγρό και τα σπερματοζωάρια που κολλάνε στο υαλουρανικό δεν έχουν υψηλό κατακερματισμό). Με αυτή τη μέθοδο έχω μια βλαστοκύστη 5ΑΑ κατάψυξη ποιότητα που δεν είχαμε ξαναπετύχει. Οι παλίνδρομες ήταν με μια early βλαστοκύστη και μια 5ΒΒ.

Τώρα αν έπαιξε ρόλο η picsi , ή η θεραπεία του ουρολόγου ή αν θα φέρει τελειόμηνη κύηση δεν το ξέρω γιατί δεν έχω κα΄νει ακόμα ΕΤ. Είμαι χαμηλή ανταποκρίτρια και μαζεύω έμβρυα τώρα με φυσικούς.

Στο Έλενα δηλαδή κατέληξαν οτι το μόνο θέμα το εντοπίζουν στο σπέρμα αλλά και πάλι δεν μπορούν με σιγουριά να μου πουν οτι φταίει μόνο αυτό ή μόνο το ωάριο, είναι 50-50.

Εσύ βέβαια είχες κάνει και προεμφυτευτικό οπότε το πράγμα περιπλεκεται λίγο.

Στις αποβολές σου είχες αίμα? Αν ναι τότε πρέπει να εστιάσεις στο περιβάλλον της μήτρας , δηλαδή εγώ προς τα εκεί θα πήγαινα.

Στην τελευταια αποβολη οπου και ακουσαμε καρδουλες ειχα αιμορραγια...για τη μητρα ποιες αλλες εξετασεις θα μπορουσα να κανω??και που πρεπει να παω??εχω κανει λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση-σαλπιγγογραφια..ο γιατρος μου ειπε οτι απο τη στιγμη που πετυχαινω εγκυμοσυνη δεν εχει προβλημα η μητρα..και οτι η αποβολη δεν σχετιζεται με αυτην....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.......τι ηθελα και ελεγα οτι είμαι καλά...να σήμερα αγχώθηκα γιατί άρχισαν κάτι πονοι περιόδου, οι οποίοι αλήθεια μου μοιαζουν με τους προηγούμενες στις αποτυχημένες προσπάθειες και λίγο έπεσα............

@elena0212 συγχαρητήρια κορίτσι μου...όλα να πάνε υπέροχα από εδώ και πέρα....

@hope501 κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου.....αν ήταν 3 ημερών είναι νωρίς πολύ να πας αύριο....

Να τα!!! Σήμερα σε περίμενα η αλήθεια είναι 😂 

Ελα δεν πέφτουμε μην ακούω βλακείες τα μωρα σου έχουν γαντζωθεί και σκάβουν!!!

Παμε, αραξε καναπέ , ζέστανε κοιλιτσα με κουβέρτακι , πετά κουβερτακι όταν σου έρθει η έξαψη από την προγεστερονη ,βάλε τα κινεζουλια και άντε γεια! Αποβλάκωση τώρα δεν σκεφτόμαστε δεν σκεφτόμαστε!!

Αντε το πολύ πολύ να σκέφτεσαι τι σημαίνει η κάθε λέξη στο καλαμάρι , πως ακούγεται κ τέτοια!!!

Στα μεγάλα ζόρια βάλε να δεις ξέρω γω τι σου αρέσει πολύ γλυκα ; Πλέξιμο;;; Οριγκάμι;; Δεν ξέρω βάλε ότι σου αρέσει το ζητούμενο είναι να μη σκέφτεσαι!!
Λοβοτομη!!

Αν δεν πιάσει ζητά από τον άντρα σου να σου χωρεψει μπαλέτο!!!😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Να τα!!! Σήμερα σε περίμενα η αλήθεια είναι 😂 

Ελα δεν πέφτουμε μην ακούω βλακείες τα μωρα σου έχουν γαντζωθεί και σκάβουν!!!

Παμε, αραξε καναπέ , ζέστανε κοιλιτσα με κουβέρτακι , πετά κουβερτακι όταν σου έρθει η έξαψη από την προγεστερονη ,βάλε τα κινεζουλια και άντε γεια! Αποβλάκωση τώρα δεν σκεφτόμαστε δεν σκεφτόμαστε!!

Αντε το πολύ πολύ να σκέφτεσαι τι σημαίνει η κάθε λέξη στο καλαμάρι , πως ακούγεται κ τέτοια!!!

Στα μεγάλα ζόρια βάλε να δεις ξέρω γω τι σου αρέσει πολύ γλυκα ; Πλέξιμο;;; Οριγκάμι;; Δεν ξέρω βάλε ότι σου αρέσει το ζητούμενο είναι να μη σκέφτεσαι!!
Λοβοτομη!!

Αν δεν πιάσει ζητά από τον άντρα σου να σου χωρεψει μπαλέτο!!!😂😂😂😂

χαχχαχαχχαχαχχαχχα ευτυχώς είστε και εσείς εδώ....καλά τα έλεγες εσύ...αλλά εγώ ήμουν υπεραισιόδοξη.

θα ακολουθήσω κατά γράμμα τη συμβουλή σου φίλη μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

χαχχαχαχχαχαχχαχχα ευτυχώς είστε και εσείς εδώ....καλά τα έλεγες εσύ...αλλά εγώ ήμουν υπεραισιόδοξη.

θα ακολουθήσω κατά γράμμα τη συμβουλή σου φίλη μου!!!!!

Τα μη συμπτώματα είναι από ότι αποδεικνύεται καλύτερα,,,πες @Apol???? Καλά η @BlackCatπρέπει να γίνει η επίσημη animateur της σελίδας!!! Άξια 🤣😂🤣😂😘 Και οι περισσότερες εδώ όταν δεν είχαν συμπτώματα είδαν θετικά,, εξάλλου ότι είναι να γίνει έχει γίνει και ολοκληρώνεται ,,, και εγώ θα πω απλά "του Θεού να γίνει και της Παναγίας" !!!! 🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Να τα!!! Σήμερα σε περίμενα η αλήθεια είναι 😂 

Ελα δεν πέφτουμε μην ακούω βλακείες τα μωρα σου έχουν γαντζωθεί και σκάβουν!!!

Παμε, αραξε καναπέ , ζέστανε κοιλιτσα με κουβέρτακι , πετά κουβερτακι όταν σου έρθει η έξαψη από την προγεστερονη ,βάλε τα κινεζουλια και άντε γεια! Αποβλάκωση τώρα δεν σκεφτόμαστε δεν σκεφτόμαστε!!

Αντε το πολύ πολύ να σκέφτεσαι τι σημαίνει η κάθε λέξη στο καλαμάρι , πως ακούγεται κ τέτοια!!!

Στα μεγάλα ζόρια βάλε να δεις ξέρω γω τι σου αρέσει πολύ γλυκα ; Πλέξιμο;;; Οριγκάμι;; Δεν ξέρω βάλε ότι σου αρέσει το ζητούμενο είναι να μη σκέφτεσαι!!
Λοβοτομη!!

Αν δεν πιάσει ζητά από τον άντρα σου να σου χωρεψει μπαλέτο!!!😂😂😂😂

Έκλαψα 😂 καλά τα λες !! Αυτό θα κάνω κι εγώ γιατί θα τρελαθουμε στο τέλος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τα μη συμπτώματα είναι από ότι αποδεικνύεται καλύτερα,,,πες @Apol???? Καλά η @BlackCatπρέπει να γίνει η επίσημη animateur της σελίδας!!! Άξια 🤣😂🤣😂😘 Και οι περισσότερες εδώ όταν δεν είχαν συμπτώματα είδαν θετικά,, εξάλλου ότι είναι να γίνει έχει γίνει και ολοκληρώνεται ,,, και εγώ θα πω απλά "του Θεού να γίνει και της Παναγίας" !!!! 🙏❤️👶❤️👶

Μα αυτό σκεφτόμουν χάθηκε να μην έχω τίποτα να είμαι ήρεμη........μιλάμε για την απόλυτη τρέλα.....δεν υπάρχει σωτηρία.....ότι είναι θέλημα θεού θα γίνει αυτό είναι το μόνο σίγουρο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Να τα!!! Σήμερα σε περίμενα η αλήθεια είναι 😂 

Ελα δεν πέφτουμε μην ακούω βλακείες τα μωρα σου έχουν γαντζωθεί και σκάβουν!!!

Παμε, αραξε καναπέ , ζέστανε κοιλιτσα με κουβέρτακι , πετά κουβερτακι όταν σου έρθει η έξαψη από την προγεστερονη ,βάλε τα κινεζουλια και άντε γεια! Αποβλάκωση τώρα δεν σκεφτόμαστε δεν σκεφτόμαστε!!

Αντε το πολύ πολύ να σκέφτεσαι τι σημαίνει η κάθε λέξη στο καλαμάρι , πως ακούγεται κ τέτοια!!!

Στα μεγάλα ζόρια βάλε να δεις ξέρω γω τι σου αρέσει πολύ γλυκα ; Πλέξιμο;;; Οριγκάμι;; Δεν ξέρω βάλε ότι σου αρέσει το ζητούμενο είναι να μη σκέφτεσαι!!
Λοβοτομη!!

Αν δεν πιάσει ζητά από τον άντρα σου να σου χωρεψει μπαλέτο!!!😂😂😂😂

Αυτό με τον άντρα και το μπαλέτο δεν το είχα σκεφτεί.. Μμμμμ.. Δεν είναι κακή ιδέα.. Περιμένω να ξυπνήσει γιατί πριν λίγο ήρθε από τη δουλειά και τον στρωνω αμέσως!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τα μη συμπτώματα είναι από ότι αποδεικνύεται καλύτερα,,,πες @Apol???? Καλά η @BlackCatπρέπει να γίνει η επίσημη animateur της σελίδας!!! Άξια 🤣😂🤣😂😘 Και οι περισσότερες εδώ όταν δεν είχαν συμπτώματα είδαν θετικά,, εξάλλου ότι είναι να γίνει έχει γίνει και ολοκληρώνεται ,,, και εγώ θα πω απλά "του Θεού να γίνει και της Παναγίας" !!!! 🙏❤️👶❤️👶

Έτσι ακριβώς 12 μέρες έψαχνα συμπτώματα.. Δεν είχα αλλά είχα μια χοριακή 663!! Όπως λέει και η γιατρός μου δεν υπάρχουν "ειδικά συμπτώματα #

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Σήμερα έκανα πρώτη φορά εμβρυομεταφορα. Απίστευτη εμπειρία!!! @Vasilique δεν πρόλαβα να σε ενημερώσω για να με βάλεις στο πινακάκι οπότε βάλε με σε παρακαλω κατευθείαν για χοριακη στις 11/11.

Ευχομαι σε όλες να πανε ολα καλά και με την καινουργια χρόνια να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Σήμερα έκανα πρώτη φορά εμβρυομεταφορα. Απίστευτη εμπειρία!!! @Vasilique δεν πρόλαβα να σε ενημερώσω για να με βάλεις στο πινακάκι οπότε βάλε με σε παρακαλω κατευθείαν για χοριακη στις 11/11.

Ευχομαι σε όλες να πανε ολα καλά και με την καινουργια χρόνια να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!! 

Μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία! Τώρα ξεκουραση και θετικές σκέψεις!!! Εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά και να σου φέρει γούρι το θεματακι μας!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Σήμερα έκανα πρώτη φορά εμβρυομεταφορα. Απίστευτη εμπειρία!!! @Vasilique δεν πρόλαβα να σε ενημερώσω για να με βάλεις στο πινακάκι οπότε βάλε με σε παρακαλω κατευθείαν για χοριακη στις 11/11.

Ευχομαι σε όλες να πανε ολα καλά και με την καινουργια χρόνια να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!! 

Με το καλο κοριτσι μου, πολλή καλη επιτυχια και με μια θετικότατη χοριακη!!! 🍀👍🏻🥰🙏🍀🍀🍀❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία! Τώρα ξεκουραση και θετικές σκέψεις!!! Εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά και να σου φέρει γούρι το θεματακι μας!!! 🥰🥰

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σου ευχομαι με το καλό το μωράκι σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου, πολλή καλη επιτυχια και με μια θετικότατη χοριακη!!! 🍀👍🏻🥰🙏🍀🍀🍀❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ!!!! Και εσυ με το καλό να παρεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου βγήκε και η Τρίτη μου χοριακη. 1.086,27. Τέλος οι χοριακες. Τώρα υπέρηχος!! 🥰🥰🥰

Συγχαρητήρια! Όλα πάνε τέλεια παρότι στην αρχή είχαμε τις αγωνίες με την πρώτη τιμή. Με το καλό να δεις και στον υπέρηχο το μωράκι σου.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...