Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Καλά ναι στην αρχή είπα ότι δεν θα το αντέξω...αλλά τώρα γελάω τόσο πολύ με το πώς μιλάει ο πρωταγωνιστής και μέσα στην μέρα σαν χαζοχαρουμενο που είμαι προσποιουμαι ότι μιλάω κινέζικα στον άντρα μου.....η πλάκα ξέρεις ποια είναι ότι απαντάει και αυτός🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχα το ίδιο έπαθα κι εγώ 😅😅και τώρα με το my name το εξελισσω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου..   αυτό με την Τρίτη το έζησα και ξερω πως είναι πλέον με αρνητική χοριακη και ένα ωραιότατο ενδομήτριο έχω νέα... 

Η αποξεση έγινε για το ανάθεμα (στην ουσία δεν έγινε!) Απιβολη έκανα μόνη μου εξου και τα αίματα εξου και όλα. 

Πλέον το ενδομήτριο είναι τέλειο και ξεκινάω ελεύθερο (δε σας κρύβω είχαμε κάποιες φορές ελεύθερο)  και μόλις έρθει η περίοδος ξεκινάμε... 

Είχαμε πει θα αφήσουμε αλλά όταν πήγα στον κέντρο λέω όχι θέλω τώρα. 

Πάμε τώρα και στο δεύτερο μέρος ο άντρας μου έλαβε δράση... και η εξωσωματική θα μου βγει 400€ το κέντρο και άλλα 500€ οι ενέσεις , 100€ ο αναισθησιολογος. 

Οποτε ξεκινάω μόλις και αν αφήνω και ένα  αν μήπως το πιάσουμε έτσι στον κύκλο που με περιμένει. 

Όλα θα πάνε καλά Παρασκευαιδακι, νομίζω καμία μας δε σε φοβόταν ότι θα το βάλεις κάτω. Κανε και την ανατροπή αυτό το μήνα που έρχεται και μετά να μπαίνεις εδώ μόνο για να μάθεις τα δικά μας νέα! 
καλή αρχή❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χαχαχα το ίδιο έπαθα κι εγώ 😅😅και τώρα με το my name το εξελισσω 🤣

Χαχχαχαχαχχα κλαίω...... είμαστε εδώ μέσα όλες μπουμπούκια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πρώτον είσαι έγκυος ,άντε ολίγον έγκυος!

Δευτερον και εγώ ενώ δεν είναι φαν στα ζόμπι σκάλωσα άσχημα με το walking dead!

Αφήνω το καλαμάρι για την ΕΤ λοιπόν 😂😂

Χαχα τωρα να πω οτι αυτο βλεπω κ εγω; Ρε τι ανωλες που ειμαστε; Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Χαχα τωρα να πω οτι αυτο βλεπω κ εγω; Ρε τι ανωλες που ειμαστε; Χαχα

Μπράβο και εσύ κορίτσι μου δικιά μου είσαι!!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Περίμενα ότι θα έπεφτα πιο πολύ. Αλλά δεν έπεσα. Είπα δεν αξίζει στην οικογένεια μου να με βλέπει έτσι

Και παααααρα πολυ καλα εκανες!! Και για σενα δεν αξιζει να εισαι ετσι! Πέφτουμε και ξανά σηκωνόμαστε!!! Οοοοοολα γίνονται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχχα κλαίω...... είμαστε εδώ μέσα όλες μπουμπούκια......

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Χαχα τωρα να πω οτι αυτο βλεπω κ εγω; Ρε τι ανωλες που ειμαστε; Χαχα

Συμπέρασμα η ΕΤ σε μαθαίνει Βορεο κορεάτικα!!
Πετυχαίνεις βγαίνει το παιδί με μητρική γλώσσα τα Βορειοκορεατικά 

Δεν πετυχαίνεις (χτυπά ξύλο) βγαίνεις εσυ με πτυχίο διδάσκεις άμα λαχει!!

Win win!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Συμπέρασμα η ΕΤ σε μαθαίνει Βορεο κορεάτικα!!
Πετυχαίνεις βγαίνει το παιδί με μητρική γλώσσα τα Βορειοκορεατικά 

Δεν πετυχαίνεις (χτυπά ξύλο) βγαίνεις εσυ με πτυχίο διδάσκεις άμα λαχει!!

Win win!!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 δεν υπάρχεις λέμε...μην λες αλλά και κάνει συσπάσεις η κοιλιά χριστιανή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Συμπέρασμα η ΕΤ σε μαθαίνει Βορεο κορεάτικα!!
Πετυχαίνεις βγαίνει το παιδί με μητρική γλώσσα τα Βορειοκορεατικά 

Δεν πετυχαίνεις (χτυπά ξύλο) βγαίνεις εσυ με πτυχίο διδάσκεις άμα λαχει!!

Win win!!

Όπως και να έχει, κέρδος έχεις 🤣🤣p. S νοτιοκορεατες είναι, στη βόρεια μόνο τον Kim τους επιτρέπεται να δουν 😢😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο και εσύ κορίτσι μου δικιά μου είσαι!!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣

Μπορείς να φτιάξεις και τα διάσημα πλέον γλυκά από το squid game 😅εκτός από σειρές, και ζαχαροπλαστικη μαθαίνει το Netflix 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Όπως και να έχει, κέρδος έχεις 🤣🤣p. S νοτιοκορεατες είναι, στη βόρεια μόνο τον Kim τους επιτρέπεται να δουν 😢😂

Ωχχχ ναι ρε συ έχεις δίκιο......θα τα λέω εγώ όπως τα λέω και θα συνενοουμασε μια χαρά...🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Α ωραία θα έχω παρέα,εγώ βέβαια έχω ακόμα ένα κύκλο και μετά από κανένα 2μηνο με βλέπω για εμβρυομεταφορά. Με το καλό να έχεις θετικό αποτέλεσμα 💜🌸

Αν επιτρέπεται γιατί θα κάνεις κατευθείαν δεύτερο κύκλο; Μπορεί να είμαστε κ στην ετ μαζί. Θα κάνουμε προεμφυτευτικό στα έμβρυα ( για μεσογειακή αναιμία) κ δεν την γλιτώνουν την κρυοσυντήρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γιατί έκανες τόσες φορές και όλα 60αρια€;

Ναι 60€ το καθένα. Ευτυχώς που είχαν πει ότι θα το κάνουν 40€… Έκανα τελη Ιουλίου για διακοπή κύησης ( είχε μεσογειακή το μωράκι), έκανα λόγω  υστεροσκόπησης κ επίσης για να κάνει μία επέμβαση ο μικρός μου, όπου κάναμε κ οι δύο, ενώ τελικά εγώ μπορούσα να μπω σαν σύνοδος κ με rapid γιατί είμαι εμβολιασμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αν επιτρέπεται γιατί θα κάνεις κατευθείαν δεύτερο κύκλο; Μπορεί να είμαστε κ στην ετ μαζί. Θα κάνουμε προεμφυτευτικό στα έμβρυα ( για μεσογειακή αναιμία) κ δεν την γλιτώνουν την κρυοσυντήρηση. 

Κάνω συλλογή ωαρίων 3 μήνες με φυσικό τροποποιημένο τώρα είμαι στην δεύτερη και με ξεκίνησε κατευθείαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!!! Να μην εισαι απαισιόδοξη, μπορει να σταθείς τυχερη!!! Απο δω το πας απο κει το πας θα το παρεις το Χριστουγεννιάτικο δωράκι σου φέτος μου φαίνεται… καλη επιτυχια!!! 

Μα για αυτό βιάζομαι να προλάβω την εξωσωματικη πριν το νέο έτος. Στη σπερματέγχυση δεν ποντάρω αλλά ποντάρω στο να με βρει το 2022 έστω ολίγον έγκυο. Ίσως όχι με τη βουλα, αλλά τουλάχιστον με δύο μωράκια μέσα μου. Πού να εξηγώ στον γιατρό ότι είμαι τρελή και ότι πιστεύω στη διαίσθηση.  Με έχει που με έχει περάσει ντιπ για ντιπ, ας μην του το επιβεβαιώσω κιόλας! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς ήρθες στον κόσμο του φυσικού! Εύχομαι καλά αποτελέσματα! Υπομονή μόνο! 💚

Ευχαριστώ πολύ! Απο υπομονή.... άλλο τίποτα 3 χρόνια τώρα. Η κοπέλα σε ένα από τα μικροβιολογικα που πάω με έχει μάθει πλέον με το ονοματεπώνυμο μου. Πώς να αυξηθεί και αυτός ο έρμος ο αιματοκριτης,  όσο σίδηρο και αν παίρνω, αφού κάθε τρεις και λίγο μου ρουφάνε το αίμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88@BlackCat@Γιάννα 36 ε΄γω το καλαμάρι δεν το είδα και νομίζω ούτε θελω να το δω... αλλά βλέπω αυτή την στιγμή Good Girls που έχει να κάνει με ληστείες κτλ. Με τόσα λεφτά θα κάναμε κάθε μηνα εξετάσεις και εξωσωματικές😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα για αυτό βιάζομαι να προλάβω την εξωσωματικη πριν το νέο έτος. Στη σπερματέγχυση δεν ποντάρω αλλά ποντάρω στο να με βρει το 2022 έστω ολίγον έγκυο. Ίσως όχι με τη βουλα, αλλά τουλάχιστον με δύο μωράκια μέσα μου. Πού να εξηγώ στον γιατρό ότι είμαι τρελή και ότι πιστεύω στη διαίσθηση.  Με έχει που με έχει περάσει ντιπ για ντιπ, ας μην του το επιβεβαιώσω κιόλας! 😁

Οοοοοοοολα θα γίνουν θα το δεις!!! Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Εδω θα ειμαι να διαβαζω τις εξελίξεις σου!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τελείωσα και με το μοριακό τώρα μου έμεινε η γιατρός να δω πότε θα με πάει για ωοληψία να τελειώνουμε, αυτός ο μήνας ήταν ο ποιό δύσκολος δεν είχα καθόλου ηρεμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Κάνω συλλογή ωαρίων 3 μήνες με φυσικό τροποποιημένο τώρα είμαι στην δεύτερη και με ξεκίνησε κατευθείαν. 

Ωραία με το καλό κορίτσι μου!! Στον τροποποιημένο παίρνουν  ένα ωάριο όπως στον φυσικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ωραία με το καλό κορίτσι μου!! Στον τροποποιημένο παίρνουν  ένα ωάριο όπως στον φυσικό;

Όχι περισσότερα εγώ είχα 4 στο πρώτο και τώρα έχω 3 από τον πρώτο ένα έγινε βλαστοκύστη εσύ τι κάνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Όχι περισσότερα εγώ είχα 4 στο πρώτο και τώρα έχω 3 από τον πρώτο ένα έγινε βλαστοκύστη εσύ τι κάνεις 

Σήμερα έχω υπέρηχο, ελπίζοντας να μου πει πότε θα γίνει η ωοληψία, γιατί θα κατέβω Αθήνα να μου τα πάρει ο Μαστρομηνάς. Δεν ξέρω πόσα έχω ακριβώς, αρκετά είναι, ελπίζω όχι πάνω από 25. Την προηγούμενη φορά μου πήραν 50 κ είχα μόνο 7 βλαστοκύστες. Προφανώς επειδή ήταν πολλά δεν ήταν καλής ποιότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Σήμερα έχω υπέρηχο, ελπίζοντας να μου πει πότε θα γίνει η ωοληψία, γιατί θα κατέβω Αθήνα να μου τα πάρει ο Μαστρομηνάς. Δεν ξέρω πόσα έχω ακριβώς, αρκετά είναι, ελπίζω όχι πάνω από 25. Την προηγούμενη φορά μου πήραν 50 κ είχα μόνο 7 βλαστοκύστες. Προφανώς επειδή ήταν πολλά δεν ήταν καλής ποιότητας.

50 ρε θηρίο; και τα 7 είναι τέλειος αριθμός και περιμένουν στην κατάψυξη τα υπόλοιπα άντε με το καλό θα περιμένω να μάθω νέα σου 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 ?

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 😘

 

@hope501 ?

@kk88 4/11

@Margitc 6/11

Κοριτσιαααα,έκανα το πρωί την ωοληψια...5 εντέλει είχαν ωριμάσει καλά...περιμέναμε Περισσότερα...Τώρα αναμονή μέχρι τη Δευτέρα για να δούμε πόσα θα γίνουν βλαστοκυστες...Έχει τύχει σε καμία να τις πάρουν 5,λέτε να χω ελπίδες να επιβιώσουν έστω 2 που θέλουμε???!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Κοριτσιαααα,έκανα το πρωί την ωοληψια...5 εντέλει είχαν ωριμάσει καλά...περιμέναμε Περισσότερα...Τώρα αναμονή μέχρι τη Δευτέρα για να δούμε πόσα θα γίνουν βλαστοκυστες...Έχει τύχει σε καμία να τις πάρουν 5,λέτε να χω ελπίδες να επιβιώσουν έστω 2 που θέλουμε???!!!!

Εγώ είχα 4 και στην κατάψυξη 1 κατάφερε να πάει αλλά δεν είναι καμία ίδια με την άλλη μπορεί και τα 5 να γίνουν βλαστοκύστη μακάρι να έχεις αυτό που επιθυμείς 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...