Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αμα θα λείπω θα ξες που θα είμαι αχχαχαχαχα 

Χαχχαχαχαχα να μην σε ξαναδώ μέσα τότε......🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Α πολύ ωραία επιλογή το παιχνίδι του καλαμαριού για να είσαι ήρεμη αυτήν την Αγία ώρα 😂😂😂😂😂

Ενταξει δεν παίζεσαι!!!

Τι είναι αυτό 🤔 σαν το κάστρο του τακεσι μου ακούγεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εμβολιασμένη είμαι κ έχει χρειαστεί το τελευταίο τρίμηνο να κανω 3-4 φορές μοριακό. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!

Γιατί έκανες τόσες φορές και όλα 60αρια€;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Την καλύτερη δουλειά κανείς!! Και εγώ είχα ρίξει κάτι ύπνους τρικούβερτους ο άντρας μου σταυροκοπιόταν 😂

Παιδι μπορεί να μην είχα αλλά η μούρη φράπα!!!

Ε ετσι κ εγω ειμαι κοιμαμαι ποιος εγω που αν δεν πηγαινε μια το βραδυ δεν πηγαινα κρεβατι χθες κοιμηθηκα 9:30 κ σημερα μεσημερι παλι υπνους ατελειωτους χαχα. Δεν ξερω αν θα μου κανουν την χαρη τα σπορακια μου να μεινουν εκει για 9 μηνες αλλα επιδερμιδα θα στρωσω😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επειδή του πήγες εξετάσεις από το Έλενα γι’ αυτό δεν σου επέμεινε… Γενικά πάντως οι εγχύσεις είναι πολύ της μόδας! 😂

Ναι παίζει και αυτό τώρα που το λες..😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Α πολύ ωραία επιλογή το παιχνίδι του καλαμαριού για να είσαι ήρεμη αυτήν την Αγία ώρα 😂😂😂😂😂

Ενταξει δεν παίζεσαι!!!

Χαχχαχαχαχ έχεις δίκιο αλλά μ αρέσει......δεν στρεσαρομαι άλλωστε εγώ με τέτοια μην αγχώνεσαι!!!🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Ε ετσι κ εγω ειμαι κοιμαμαι ποιος εγω που αν δεν πηγαινε μια το βραδυ δεν πηγαινα κρεβατι χθες κοιμηθηκα 9:30 κ σημερα μεσημερι παλι υπνους ατελειωτους χαχα. Δεν ξερω αν θα μου κανουν την χαρη τα σπορακια μου να μεινουν εκει για 9 μηνες αλλα επιδερμιδα θα στρωσω😉

Και τα σπορακια θα μείνουν και θα είσαι Γιαννα Αγγελοπουλου Δασκαλακη, ατσαλάκωτη!!!😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι είναι αυτό 🤔 σαν το κάστρο του τακεσι μου ακούγεται 

😄 το έβλεπα στα νιάτα μου, καμία σχέση όμως είναι σκληρό παιχνίδι δεν γελάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι είναι αυτό 🤔 σαν το κάστρο του τακεσι μου ακούγεται 

Μμμμμ δεν το ξέρεις???? Λοιπόν είναι η πιο μαστ σειρά που παίζει τώρα στο νετφιλ...φουλ διεστραμμένος αυτός που το σκέφτηκε...έχει πολύ ωμή βία βέβαια να ξέρεις.....αλλά είναι καλοστημενο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχ έχεις δίκιο αλλά μ αρέσει......δεν στρεσαρομαι άλλωστε εγώ με τέτοια μην αγχώνεσαι!!!🤣🤣🤣🤣🤣

Μα σε έχω καταλάβει…😂😂😂

Αντε το επόμενο walking dead 10 σαιζόν είναι βγάζεις όλη την εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι είναι αυτό 🤔 σαν το κάστρο του τακεσι μου ακούγεται 

Άστο ρε Παρασκευαιδακι έχεις κ παιδάκι στο σπίτι!! Είναι σπλατερ τελείως!!
Βαλε Nickelodeon να γουστάρετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου..   αυτό με την Τρίτη το έζησα και ξερω πως είναι πλέον με αρνητική χοριακη και ένα ωραιότατο ενδομήτριο έχω νέα... 

Η αποξεση έγινε για το ανάθεμα (στην ουσία δεν έγινε!) Απιβολη έκανα μόνη μου εξου και τα αίματα εξου και όλα. 

Πλέον το ενδομήτριο είναι τέλειο και ξεκινάω ελεύθερο (δε σας κρύβω είχαμε κάποιες φορές ελεύθερο)  και μόλις έρθει η περίοδος ξεκινάμε... 

Είχαμε πει θα αφήσουμε αλλά όταν πήγα στον κέντρο λέω όχι θέλω τώρα. 

Πάμε τώρα και στο δεύτερο μέρος ο άντρας μου έλαβε δράση... και η εξωσωματική θα μου βγει 400€ το κέντρο και άλλα 500€ οι ενέσεις , 100€ ο αναισθησιολογος. 

Οποτε ξεκινάω μόλις και αν αφήνω και ένα  αν μήπως το πιάσουμε έτσι στον κύκλο που με περιμένει. 

Μακαρι να σας βγει μονο του στο χρωσταει η ταλαιπωρια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Μα σε έχω καταλάβει…😂😂😂

Αντε το επόμενο walking dead 10 σαιζόν είναι βγάζεις όλη την εγκυμοσύνη!!!

Χαχχαχαχαχ κοίτα το μόνο που δεν μου αρέσει είναι τα βρυκολακια..... βέβαια έχω ακούσει τα καλύτερα.....θα το σκεφτώ αν μείνω έγκυος κάπως να περνάω ευχάριστα τα βράδια μου!!!!!😜😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχ κοίτα το μόνο που δεν μου αρέσει είναι τα βρυκολακια..... βέβαια έχω ακούσει τα καλύτερα.....θα το σκεφτώ αν μείνω έγκυος κάπως να περνάω ευχάριστα τα βράδια μου!!!!!😜😜😜😜

Πρώτον είσαι έγκυος ,άντε ολίγον έγκυος!

Δευτερον και εγώ ενώ δεν είναι φαν στα ζόμπι σκάλωσα άσχημα με το walking dead!

Αφήνω το καλαμάρι για την ΕΤ λοιπόν 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μας  κάνανε την προσφορά και δεν είπα όχι χαχαχαχ 

Τωρα δε σταματάω τα χαπια αμα δεν κάνω χοριακή ούτε για δειγμα. Επίσης ενημερώσεις κτλ μόνο ο άντρας μου μόνο αν έχουμε κάποιο θέμα θα με ενημερώσει αλλιώς δεν θέλω να μάθω ποσα γονιμοποίηθηκαν ποσα θα βάλουμε ποσα θα μείνουν κτλ το συζητήσαμε και στο κέντρο και είπαμε είναι η καλύτερη λύση για εμενα. 

Αν αυτό σε κάνει να νιώθεις καλύτερα και να μην αγχώνεσαι έτσι να το κάνετε κορίτσι μου.. γενικά να κάνετε ότι πιστεύεις ότι θα σε βοηθήσει, πέρασες δύσκολα και σου χρειάζεται ηρεμια για να συνεχισεις.. εγώ σε καταλαβαίνω.. σε αυτή την τελευταία έμβρυομεταφορά είχα φάει κόλλημα και δεν ήθελα με τίποτα να μου πουν την ποιότητα των εμβρύων που έβαλα.. οι εμβρυολογοι στην ενημέρωση με κοιτούσαν σαν εξωγήινη αλλά εγώ αυτό ήθελα.. ακόμα δεν ξέρω τι βάλαμε και δεν με νοιάζει πια εννοείται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πρώτον είσαι έγκυος ,άντε ολίγον έγκυος!

Δευτερον και εγώ ενώ δεν είναι φαν στα ζόμπι σκάλωσα άσχημα με το walking dead!

Αφήνω το καλαμάρι για την ΕΤ λοιπόν 😂😂

Χαχχαχα είσαι θεά... Θα το δω αφού το λες και εσύ φίλη μου ...λοιπόν σας βλέπω όλες αν το καλαμάρι μου βγεί σε καλό να το βάζετε όλες μετά...🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχα είσαι θεά... Θα το δω αφού το λες και εσύ φίλη μου ...λοιπόν σας βλέπω όλες αν το καλαμάρι μου βγεί σε καλό να το βάζετε όλες μετά...🤣🤣🤣🤣🤣

Όπως είπε μια συνάδελφος σήμερα «βλέπω το παιχνίδι του Παλαμαριού» 

Γλωσσα λανθάνουσα αλήθεια λέει 😂😂😂😂 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχα πως μας ξέρεις άτιμη.....εγώ σήμερα δεν έχω προλάβει να σκεφτώ να σας πω την αλήθεια μου!!! Έχω λάπτοπ και γράφω ξάπλα οπότε πέρασε καλύτερα η μέρα από άλλη φορά τώρα θα βάλω να δω και τα κινέζικα μου ( βλέπω το παιχνίδι του καλαμαριού στο νετφλιξ) και δεν θα καταλάβω τίποτα....

Από Παρασκευή τα λέμε όπως πολύ σωστά είπες🤣🤣🤣🤣🤣🤣

*κορεάτικο 😆

Δες μετά και το "my name", επίσης κορεάτικο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πρώτον είσαι έγκυος ,άντε ολίγον έγκυος!

Δευτερον και εγώ ενώ δεν είναι φαν στα ζόμπι σκάλωσα άσχημα με το walking dead!

Αφήνω το καλαμάρι για την ΕΤ λοιπόν 😂😂

Με το walking dead ειχα σκαλωσει Επίσης άσχημα, απλά μετά την πεμπτη σεζόν το βαρέθηκα... 

Προτείνω επίσης και το sweet tooth, σαν παραμυθακι, παίζει κι ιός στο σενάριο, επίκαιρο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Δεν κατάλαβα. Γιατί η εξωσωματική θα άου βγει μόνο τόσο; Τι λάθος κάνω και πληρώνω μια περιουσία;

Ειναι Γερμανια το μικρο παρασκευουδακι μην μπερδευεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Όπως είπε μια συνάδελφος σήμερα «βλέπω το παιχνίδι του Παλαμαριού» 

Γλωσσα λανθάνουσα αλήθεια λέει 😂😂😂😂 
 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Εκλαψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

*κορεάτικο 😆

Δες μετά και το "my name", επίσης κορεάτικο! 

Το ξέρω Βορειοκορεάτες είναι...απλά για πλάκα λέω στον άντρα μου όταν πάω να δω την σειρά.... χαριτολογώντας προφανώς μην παρεξηγηθω πάω να δω τα "βρωμοκινεζα" και από τότε μου κόλλησε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Με το walking dead ειχα σκαλωσει Επίσης άσχημα, απλά μετά την πεμπτη σεζόν το βαρέθηκα... 

Προτείνω επίσης και το sweet tooth, σαν παρυθακι, παίζει κι ιός στο σενάριο, επίκαιρο 😊

Ναι κάνει κάτι κοιλιές αλλά βγάζεις 9 μήνες άνετα με χαλαρή παρακολούθηση 😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Το ξέρω Βορειοκορεάτες είναι...απλά για πλάκα λέω στον άντρα μου όταν πάω να δω την σειρά.... χαριτολογώντας προφανώς μην παρεξηγηθω πάω να δω τα "βρωμοκινεζα" και από τότε μου κόλλησε... 

Εν τω μεταξύ έχει πολύ γέλιο το πώς μιλάνε, γιατί στο τέλος της πρότασης τα λένε ολίγον τραγουδιστά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εν τω μεταξύ έχει πολύ γέλιο το πώς μιλάνε, γιατί στο τέλος της πρότασης τα λένε ολίγον τραγουδιστά 🤣

Καλά ναι στην αρχή είπα ότι δεν θα το αντέξω...αλλά τώρα γελάω τόσο πολύ με το πώς μιλάει ο πρωταγωνιστής και μέσα στην μέρα σαν χαζοχαρουμενο που είμαι προσποιουμαι ότι μιλάω κινέζικα στον άντρα μου.....η πλάκα ξέρεις ποια είναι ότι απαντάει και αυτός🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...