Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις On 25/10/2021 at 11:23 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 ?

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 😘

 

@hope501 ?

@kk88 4/11

@Margitc 6/11

Καλημερούδια! Καλή μας εβδομάδα! 

Το πινακάκι μας περιμένει αναβάθμιση! 😉

Καλά αποτελέσματα! 💚

Βάλτε με και μένα...Αύριο πάω για ωοληψια!!!!

Καλή επιτυχία σε ολες🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna0912 είπε:

Βάλτε με και μένα...Αύριο πάω για ωοληψια!!!!

Καλή επιτυχία σε ολες🤩🤩🤩

Καλωσηρθες κοπέλα μου καλή επιτυχία για αύριο!!!!🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Καλωσηρθες κοπέλα μου καλή επιτυχία για αύριο!!!!🤞🤞🤞

Πως είσαι αγάπη ? Πως νιώθεις ? Ξάπλα είσαι από εχτές ? Μην σηκώνεσαι πολύ... Εγώ έχω αύριο υπέρυχο και φοβάμαι... Τώρα καταλαβαινεις με τον φόβο συνέχεια θα είμαι... Με έπιασε και ένα ήπιο πονακι πίσω στη μέση και δεν ξέρω τι είναι αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Πως είσαι αγάπη ? Πως νιώθεις ? Ξάπλα είσαι από εχτές ? Μην σηκώνεσαι πολύ... Εγώ έχω αύριο υπέρυχο και φοβάμαι... Τώρα καταλαβαινεις με τον φόβο συνέχεια θα είμαι... Με έπιασε και ένα ήπιο πονακι πίσω στη μέση και δεν ξέρω τι είναι αυτό... 

Καλημέρα κοριτσάρα μου.... εμείς τα είπαμε τηλεφωνικά ούτε τηλεπάθεια να είχαμε!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και αγάπη για αύριο...να πας και να μην υπάρχει ίχνος αιματωματος!!!!❤️💛💛💚💙💚💛❤️🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρα μου.... εμείς τα είπαμε τηλεφωνικά ούτε τηλεπάθεια να είχαμε!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και αγάπη για αύριο...να πας και να μην υπάρχει ίχνος αιματωματος!!!!❤️💛💛💚💙💚💛❤️🧡

Ούτε τηλεπάθεια καλά λες ♥️🥰

Σε ευχαριστώ αγάπη μου ♥️ στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη να φροντίζεις τον εαυτό σου ! Θα ενημερώσω για τα νέα μου αύριο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία και συγχαρητήρια σε όσες προχωράνε, έχω μάθει πολλά αν το πίστευετε από όλες εσάς !! Είμαι σε αναμονή για επιτροπή, αν μπορείς @Vasilique  να με πρόσθεσεις με ερωτηματικό προς το παρόν στο μαγικό πίνακακι να αρχίσω να παίρνω τύχη 😁 Χθες ο ενδοκρινολογος μου είπε πως πιθανόν η αδυναμία σύλληψης να οφείλεται στην TSH , ήταν λίγο αυξημένη το καλοκαίρι και πάμε για επαναληπτικό έλεγχο. κακώς είχα παραμελησει τον ενδοκρινολογο από εσάς εδώ είπα να το ξεψαχνισω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλό!!!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα τα καλά!!!! Είσαι καλά?????

Σήμερα είναι η μέρα του κέντρου.. για να δω τι θα πουνε ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anna0912 είπε:

Βάλτε με και μένα...Αύριο πάω για ωοληψια!!!!

Καλή επιτυχία σε ολες🤩🤩🤩

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Πως είσαι αγάπη ? Πως νιώθεις ? Ξάπλα είσαι από εχτές ? Μην σηκώνεσαι πολύ... Εγώ έχω αύριο υπέρυχο και φοβάμαι... Τώρα καταλαβαινεις με τον φόβο συνέχεια θα είμαι... Με έπιασε και ένα ήπιο πονακι πίσω στη μέση και δεν ξέρω τι είναι αυτό... 

Καλώς ήρθαν τα πονάκια! Αυτά δε στη μέση από τα αγαπημένα μου! Σαν να σε κόβουν στα δυο! 😂

Υπομονή κοριτσάκι μου! Έχεις δρόμο μπροστά μεγάλο αλλά θέλει ψυχραιμία κ αρκετό χαβαλέ! Διαφορετικά τρελαίνεσαι από την αγωνία! 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Δε παραδέχεται το πιστοποιημενο των Ιταλων που ονοματιζει τα μικροβια κ παραδέχετε τον κολλητο του τον Νικά που τον αμφισβητούν ολοι.τι να πω... Λοιπον στο Genediagnosis  στο Ν.ψυχικο υπαρχει μια εξεταση που λεγεται μοριακη αναλυση μικροβιωματος κ βγαζει τα ιδια ακριβως που βγαζει η εξεταση endometriome με μεθοδο ngs των ιταλων .δηλαδη ποσους γαλακτοβακιλους εχεις κ ονοματιζει τα μικροβια πχ στρεπτοκοκκοσ Σταφυλόκοκκος εντεροκοκκος κ διπλα γραφει τα ποσοστα ! Ακριβως τα ιδια με το ngs.κοστος δεν γνωριζω..παρε τηλ! Στη θεση σου θα την εκανα να ησυχασω.

Ναι, ακριβώς! Εχω μιλήσει μαζί τους τηλεφωνικά και η εξεταση κανει 280-300 ευρώ. 

@Lucia79 Εγώ έκλεισα ραντεβού να την κάνω αύριο την εξέταση. Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα  α σου πω λεπτομέρειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία Ζετα μου! Να έρθει εύκολα το αδερφάκι εύχομαι ❤️

Για οιστραδιολη το μόνο που ξέρω είναι πως στις τελευταίες μέρες αυξάνεται πολύ κι απότομα, δεν πάει ο ρυθμός όπως στις πρώτες ημέρες. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Πήρα το γιατρό το πρωί κ μου είπε ότι είναι μια χαρά. Χθες κρατήθηκα γιατί ήταν αργά😁. Εσύ ετοιμάζεσαι για ετ; Έχεις εμβρυάκια στην κρυοσυντήρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σήμερα είναι η μέρα του κέντρου.. για να δω τι θα πουνε ... 

Να μας πεις…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σήμερα είναι η μέρα του κέντρου.. για να δω τι θα πουνε ... 

Γράψε μας τα νέα σου καλή μου αν θέλεις μετά....σε σκέφτομαι συνέχεια!!!🧡💛💙💙❤️💙💙💚💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σήμερα είναι η μέρα του κέντρου.. για να δω τι θα πουνε ... 

Ωχ, ανυπομονώ να δω τι θα πούνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Ναι, ακριβώς! Εχω μιλήσει μαζί τους τηλεφωνικά και η εξεταση κανει 280-300 ευρώ. 

@Lucia79 Εγώ έκλεισα ραντεβού να την κάνω αύριο την εξέταση. Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα  α σου πω λεπτομέρειες.

Ναι ναι ευχαριστώ πολύ! Με ενδιαφέρει εννοείται μπορεί κι εγώ να την κάνω μόνη μου κι ας θέλει ο γιατρός μου να μου κάνει την άλλη. Πρεπει να είσαι σε συγκεκριμένη μέρα του κύκλου? Γίνεται με μέθη? Πονάει κλπ? Περιμένω να μου πεις εντυπώσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό!

Ευχαριστώ...μακάρι για όλα τα κορίτσια να πάνε όλα καλά 👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Ρε ‘σύ με τον Σφακ δεν είσαι ή λάθος έχω καταλάβει; Τι δεν την δέχεται; Άλλο πάλι κ τούτο! Κάνω copy paste αντίστοιχη συνομιλία που είχα νωρίτεραμε κορίτσι στο inbox για να μην τα ξαναγράφω…

Κοίταξε η δική μου εμπειρία από τις εγχύσεις είναι μικρή κ τραυματική θα έλεγα! Πρόλαβα κ έκανα μόλις δύο καθόσον παράλληλα με αυτές έπαιρνα κ την Zinadol. Μου έκαναν ζημιά στο έντερο κ μου είπε ο Π να τις σταματήσω… Γενικά καταλαβαίνω πως στο Γένεσις πιστεύουν πολύ στην αποτελεσματικότητα αυτών… Εγώ πάντως τις γλίτωσα! 😜

Ξεκίνησα τα Acidophilus plus της Health Aid τον Νοέμβριο παίρνοντας ένα κάθε μεσημέρι. Επιπλέον έβαζα κάθε βράδυ κολπικά  ένα ecovag πλην των ημερών που είχα περίοδο. Αυτά μέχρι τον Ιούλιο που έκανα την ετ. Τον Φεβρουάριο που έκανα την 2η ngs οι γαλακτοβάκιλλοι αυξήθηκαν από 33% που ήταν στην εξέταση του Οκτωβρίου σε 73%,  οπότε τον Ιούλιο υποθέτω πως θα ξεπέρασαν το 90% που είναι κ το ιδανικό ποσοστό …

Ναι με τον Σφακ είμαι και πραγματικά απορώ με τη διάσταση απόψεων που έχει με τον Π…που είναι στο ίδιο κέντρο και συνεργάτες κλπ..

Μιλησα μαζί του την Κυριακή για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και μου είπε να αφήσω ένα μήνα κενό και μετά διέγερση. Θέλει να μετ;φέρω 4 έμβρυα την επόμενη φορά οπότε ίσως χρειαστώ δυο διεγέρσεις για να γίνει αυτό. Στον κύκλο της 2ης διέγερσης θέλει να κάνω υστεροσκοπηση και βιοψία αλλά του Νικα. Τον ρώτησα αν θέλει να κάνω και αυτή που δείχνει τους γαλακτοβακκιλους και μου είπε ότι τη θεωρεί κάπως αμφιλεγόμενη, τελωσπαντων όχι τόσο αξιόπιστη και θέλει να κάνω αυτήν του Νικα που δείχνει τα πινοποδια. Όπως τα κατάλαβα δε δίνει μεγάλη σημασία στους γαλακτοβακκιλους και ούτε καν για προβιοτικά δεν επέμεινε. Εγώ του είπα ότι έχω ξεκινήσει να παίρνω και ήταν περισσότερο σε φάση «οκ κακό δεν κάνουν»…δεν ξέρω τι να πω…εγώ σκέφτομαι να την κάνω πάντως την εξέταση για τους γαλακτοβακκιλους μόνη μου ίσως στο genedisgnosis που είπε νωρίτερα η @Nefeliap.

τα κολπικά υποθετα που ανέφερες έχουν νομίζω αποσυρθεί. Άραγε κάνουν περισσότερη δουλειά από το προβιοτικό που παίρνουμε απ το στόμα επειδή δρουν τοπικά? Εγώ έχω ξεκινήσει lactolevure εδώ και λίγες μέρες αλλά μπορεί να παρω κάποιο άλλο στη συνέχεια και θα παίρνω συνέχεια από εδώ και μπρος τώρα που είδα ποσο ρόλο μπορεί να παίζουν στην εμφύτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια έχω κλείσει ραντεβού στο κέντρο υγείας για μοριακό, έχω ωοληψία Παρασκευή ή Σάββατο,αύριο πιστεύω θα ξέρουμε, έχει πάει καμία κοπέλα να μου πει τι ρωτάνε να είμαι προετοιμασμενη εγώ θα πω οτι το θέλω για εισαγωγή σε νοσοκομείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Ναι με τον Σφακ είμαι και πραγματικά απορώ με τη διάσταση απόψεων που έχει με τον Π…που είναι στο ίδιο κέντρο και συνεργάτες κλπ..

Μιλησα μαζί του την Κυριακή για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και μου είπε να αφήσω ένα μήνα κενό και μετά διέγερση. Θέλει να μετ;φέρω 4 έμβρυα την επόμενη φορά οπότε ίσως χρειαστώ δυο διεγέρσεις για να γίνει αυτό. Στον κύκλο της 2ης διέγερσης θέλει να κάνω υστεροσκοπηση και βιοψία αλλά του Νικα. Τον ρώτησα αν θέλει να κάνω και αυτή που δείχνει τους γαλακτοβακκιλους και μου είπε ότι τη θεωρεί κάπως αμφιλεγόμενη, τελωσπαντων όχι τόσο αξιόπιστη και θέλει να κάνω αυτήν του Νικα που δείχνει τα πινοποδια. Όπως τα κατάλαβα δε δίνει μεγάλη σημασία στους γαλακτοβακκιλους και ούτε καν για προβιοτικά δεν επέμεινε. Εγώ του είπα ότι έχω ξεκινήσει να παίρνω και ήταν περισσότερο σε φάση «οκ κακό δεν κάνουν»…δεν ξέρω τι να πω…εγώ σκέφτομαι να την κάνω πάντως την εξέταση για τους γαλακτοβακκιλους μόνη μου ίσως στο genedisgnosis που είπε νωρίτερα η @Nefeliap.

τα κολπικά υποθετα που ανέφερες έχουν νομίζω αποσυρθεί. Άραγε κάνουν περισσότερη δουλειά από το προβιοτικό που παίρνουμε απ το στόμα επειδή δρουν τοπικά? Εγώ έχω ξεκινήσει lactolevure εδώ και λίγες μέρες αλλά μπορεί να παρω κάποιο άλλο στη συνέχεια και θα παίρνω συνέχεια από εδώ και μπρος τώρα που είδα ποσο ρόλο μπορεί να παίζουν στην εμφύτευση. 

Πολύ περίεργο μου ακούγεται… Είχα την εντύπωση πως έχουν κοινή γραμμή… Εσύ να την κάνεις αφού είσαι αποφασισμένη. Κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας! Τα υπόθετα έχω ακούσει κ εγώ πως έχουν αποσυρθεί…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς ήρθαν τα πονάκια! Αυτά δε στη μέση από τα αγαπημένα μου! Σαν να σε κόβουν στα δυο! 😂

Υπομονή κοριτσάκι μου! Έχεις δρόμο μπροστά μεγάλο αλλά θέλει ψυχραιμία κ αρκετό χαβαλέ! Διαφορετικά τρελαίνεσαι από την αγωνία! 😉💚

Αχ το είχες και εσύ ? Με ηρεμησες λίγο... ♥️

Πωπω θα τα έχω τώρα αυτά ε ? Χαλάλι θα πω και πάλι !!!! Έχεις δίκιο θέλει χαβαλε αλλιώς θα τρελαθουμε από την αγωνία !! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ πήγα στον γιατρό μου σήμερα. Τελικά αποφάσισα να μην χάνω χρόνο και έτσι δεν θα αφήσω άλλο κύκλο να περάσει να προσπαθώ να συλλάβω φυσιολογικά. Αποφασίσαμε να πάω τώρα για σπερματέγχυση, αλλά στον φυσικό μου κύκλο, χωρίς να πάρω ορμόνες, έτσι ώστε αν δεν πετύχει (δεν είμαι καθόλου αισιοδοξη αλλά είπα να το δοκιμάσω και αυτο) ,τέλος Νοεμβρίου που θα αδιαθετησω ξανά, να πάω για εξωσωματικη.  Είδε τις ορμονικες μου εξετάσεις σήμερα και μου είπε ότι φαίνεται καλος ο κύκλος μου. Θα πάω ξανά την Παρασκευή για υπέρηχο.  Συγχαρητήρια για την υπομονή και το κουράγιο όσων κοριτσιών πάνε με φυσικό κύκλο. Δεν ήξερα ότι θέλει τόσο στενή παρακολούθηση.  Θεωρούσα ότι 1, 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ωορηξια, θα πήγαινα για να με δει και μετά θα ξεκινουσαμε. Αλλά από ο, τι κατάλαβα θα τον δω πολλές φορές μέχρι τη σπερματέγχυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Πήρα το γιατρό το πρωί κ μου είπε ότι είναι μια χαρά. Χθες κρατήθηκα γιατί ήταν αργά😁. Εσύ ετοιμάζεσαι για ετ; Έχεις εμβρυάκια στην κρυοσυντήρηση;

Είδες?? Όλα μια χαρά! 

Εγώ δεν έχω εμβρυακια δυστυχώς, οπότε ξεκινώ από το  0... 

Τα δύσκολα είναι για τους δυνατούς 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Δεν θέλω να σε επηρεάσω με τις σκεψεις μου, αλλα να πω την αλήθεια με έχει πιάσει απελπισία. Ψάχνω να βρω σημάδια εγκυμοσύνης. Εάν έχει πρηστεί το στήθος μου, εάν έχει πρηστεί η κοιλιά μου κτλ κτλ. Μετά ξεκίνησαν οι σκέψεις, για το εάν τελικά δεν βγει θετική χοριακη κτλ, μήπως πρεπει να αλλάξω κέντρο και γιατρό. Μετά σκέφτομαι ποιοι είναι καλοί κτλ κτλ. 
Και Μέτε λέω πως δεν έχουν όλες οι κοπέλες απευθείας ενδείξεις κτλ κτλ. 
Κατά τ’αλλα είμαι καλά.

Να κάτσεις να χαλαρώσεις και να απολύσεις τον καναπέ και το κρεβάτι σου καθώς την τηλεόραση και το αραγμα. ❤️❤️ 

Αγαπη στην πρώτη κουλούρα είχα τα πάντα από συμπτώματα. Στην δεύτερη κουλούρα τίποτα ξεχνούσα κ ότι είχα κάνει ΕΤ. Στο πρώτο θετικό είχα ελάχιστα συμπτώματα τύπου περιόδου , στην πορεία της εγκυμοσύνης ειχα καούρες από νωρίς,ναυτίες κ πόνο στο στήθος που συνέχισε και μετά την αποβολή & απόξεση μέχρι να πέσει η χοριακη (εκει να δεις τρελλα που ένιωθα έγκυος ενώ ειχα αποβάλει κ ειχα κάνει κ απόξεση) μαρτύριο ήταν. Στο τέταρτο θετικό από την αρχή έως το τέλος δεν ειχα τίποτα το παραμικρό όμως. Όποτε όλα ειναι σχετικά.

Προσπαθησε να απασχολείς το μυαλό σου γιατί θα από τρελλαθεις ♥️

στις πριν 6 ώρες, ο/η Anna0912 είπε:

Βάλτε με και μένα...Αύριο πάω για ωοληψια!!!!

Καλή επιτυχία σε ολες🤩🤩🤩

Καλή επιτυχία να έχεις! 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σήμερα είναι η μέρα του κέντρου.. για να δω τι θα πουνε ... 

Παρασκευαιδακι τι έγινε; Το έκανες λαμπόγυαλο;;😉

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

τι κανουν τα ζουμπουρλουδικα κοριτσια;;;;; 

Καλώς την ,ποτέ με το καλο θα πάρεις τα μωράκια σου;;

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Πολύ περίεργο μου ακούγεται… Είχα την εντύπωση πως έχουν κοινή γραμμή… Εσύ να την κάνεις αφού είσαι αποφασισμένη. Κάνουμε ό,τι περνάει από το χέρι μας! Τα υπόθετα έχω ακούσει κ εγώ πως έχουν αποσυρθεί…

Αρχηγέ εδώ και καιρό έχουν διαφορετική άποψη. Στο parents cafe το λένε τα κορίτσια καιρό τώρα. Ο Σφακ. Επιμένει για Νικά ενώ ο Π. Οχι κάνει αυτά που ανέφερες εσυ και η Νεφελη. Εγώ επειδή είχα εμφυτευσεις αλλά κ επειδή είχα πάρει οδηγία από το Έλενα να μην δεχτω εγχυσεις  αφού ελέγχθηκα και για γαλακτοβακιλλους & για CA125 ,δεν θα τις δεχόμουν ,αλλά δεν μου τις πρότεινε κιολας. Το μόνο που ήθελε ήταν υστεροσκοπηση την οποία ήθελα κ εγώ να τσεκάρω αν έχω συμφυσεις από τις αποξεσεις αλλά ήταν καθαρή. Όποτε δεν θεωρώ ότι είναι πάγια τακτική του γιατί σε εμένα πχ δεν τις πρότεινε βάση του ιστορικού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...