Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Τα καλύτερα εύχομαι και για σένα καλή μου! Συντομα να μάθουμε και τα δικά σου ευχάριστα νέα! Αναμενουμε εδώ μαζί για 10 μέρες τώρα!

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

ευχαριστούμε Βασιλική για τις πληροφορίες. Εγώ μίλησα χτες με το γιατρο μου για το πως θα κινηθούμε στη συνέχεια και θέλει υστεροσκοπηση και βιοψία του Νικα πριν προχωρήσω ξανά. Του πρότεινα την ngs αλλά δεν την παραδέχεται. Μέχρι που έχω σκεφτεί να πάω να την κάνω καπου αλλού μονη μου αφού επιμένει  να μην μου την κάνει αυτός. 
Θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια προβιοτικά πήρες και πόσους μήνες σου πήρε να αυξηθούν οι γαλακτοβακκιλοι από το 33 στο 90. Θα ξεκινησω προβιοτικά ούτως ή άλλως από μόνη μου αλλά θα ήθελα μια τάξη μεγέθους για να ξέρω ποσο συντομα επανέρχονται σε περίπτωση που έχουν μειωθεί πολύ. Έχω κάνει κι εγώ εγχυσεις αντιβίωσης και αυτό το σχήμα με την τριπλή αντιβίωση για δυο μήνες γι αυτό και φοβάμαι ότι και στη δίκη μου περίπτωση μπορεί να μην είναι σε καλό επίπεδο οι γαλακτοβακκιλοι. 
γενικα προς το παρόν μαζεύω πληροφορίες και σκέφτομαι να παρω και κάνα δυο γνώμες από άλλους γιατρούς μιας και έχω ένα μήνα κενό μπροστά μου. 
επισης όταν λες ότι οι εγχυσεις που εκανες δεν σου ταίριαξαν τι εννοείς? Σου δημιούργησαν καποιον ερεθισμό ή απλά δεν είχαν αποτέλεσμα στην αντιμετώπιση της ενδομητριτιδας?

Ρε ‘σύ με τον Σφακ δεν είσαι ή λάθος έχω καταλάβει; Τι δεν την δέχεται; Άλλο πάλι κ τούτο! Κάνω copy paste αντίστοιχη συνομιλία που είχα νωρίτεραμε κορίτσι στο inbox για να μην τα ξαναγράφω…

Κοίταξε η δική μου εμπειρία από τις εγχύσεις είναι μικρή κ τραυματική θα έλεγα! Πρόλαβα κ έκανα μόλις δύο καθόσον παράλληλα με αυτές έπαιρνα κ την Zinadol. Μου έκαναν ζημιά στο έντερο κ μου είπε ο Π να τις σταματήσω… Γενικά καταλαβαίνω πως στο Γένεσις πιστεύουν πολύ στην αποτελεσματικότητα αυτών… Εγώ πάντως τις γλίτωσα! 😜

Ξεκίνησα τα Acidophilus plus της Health Aid τον Νοέμβριο παίρνοντας ένα κάθε μεσημέρι. Επιπλέον έβαζα κάθε βράδυ κολπικά  ένα ecovag πλην των ημερών που είχα περίοδο. Αυτά μέχρι τον Ιούλιο που έκανα την ετ. Τον Φεβρουάριο που έκανα την 2η ngs οι γαλακτοβάκιλλοι αυξήθηκαν από 33% που ήταν στην εξέταση του Οκτωβρίου σε 73%,  οπότε τον Ιούλιο υποθέτω πως θα ξεπέρασαν το 90% που είναι κ το ιδανικό ποσοστό …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Vasilique, @FAITH_ @Eva29 @JNtina, @Lucia79, @elena0212, @Margitc σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά!!!! Μακάρι να πιάσουν τόπο οι ευχές σας!!!!

@Margitic κορίτσι μου όλα να μας πάνε καλά!!!! Έκανα διαπραγμάτευση με τον γιατρό και έριξα την χοριακη δύο μέρες!!!! Με πολύ γκρίνια όμως!!!!!η Παναγία μαζί μας🙏🙏🙏🙏🙏

❤️Εγω μια χαρα την βρισκω τη μερα εσυ εισαι με βλαστοκυστες εγω με 3 ημερων κ εχουμε δυο μερες διαφορα αρα μια χαρα νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@kk88 @Margitc Καλοστέριωτα να είναι τα μωράκια σας κορίτσια!!! Με το καλό 3ψηφιες χοριακές σύντομα! Ξεκούραση και υπομονή τώρα και ολα θα πάνε καλά!

@elena0212 Τέλεια!!! Με το καλό να ακούσετε και δυνατή καρδούλα/ες! 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Πολύ λυπάμαι, κουράγιο για τις πρώτες μέρες μέχρι να επανακάμψεις και στη συνέχεια εύχομαι να βρεις τη δύναμη να συνεχίσεις. Είναι αγώνας αντοχής εδώ, όχι ταχύτητας..παρε το χρόνο σου και να σκέφτεσαι αισιόδοξα.

Πόσο σωστό αυτό που μόλις είπες! Αγώνας αντοχής κ όχι ταχύτητας! Αυτό ακριβώς! Κρίμα που δεν έχω αντιδράσεις! 💚💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

❤️Εγω μια χαρα την βρισκω τη μερα εσυ εισαι με βλαστοκυστες εγω με 3 ημερων κ εχουμε δυο μερες διαφορα αρα μια χαρα νομιζω

Ευχαριστώ καλή μου!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘💙💚💛🧡❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Vasilique, @FAITH_ @Eva29 @JNtina, @Lucia79, @elena0212, @Margitc σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά!!!! Μακάρι να πιάσουν τόπο οι ευχές σας!!!!

@Margitic κορίτσι μου όλα να μας πάνε καλά!!!! Έκανα διαπραγμάτευση με τον γιατρό και έριξα την χοριακη δύο μέρες!!!! Με πολύ γκρίνια όμως!!!!!η Παναγία μαζί μας🙏🙏🙏🙏🙏

❤️❤️❤️❤️❤️🙏🥰🥰🥰🍀🙏🙏🙂🙂🙂❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Πολύ λυπάμαι, κουράγιο για τις πρώτες μέρες μέχρι να επανακάμψεις και στη συνέχεια εύχομαι να βρεις τη δύναμη να συνεχίσεις. Είναι αγώνας αντοχής εδώ, όχι ταχύτητας..παρε το χρόνο σου και να σκέφτεσαι αισιόδοξα.

Σ ευχαριστώ πολύ, είναι όντως μαραθώνιος κι όχι κατοστάρι.

Κατά έναν περίεργο τρόπο, ενώ το αρνητικό αρχικά σαφώς και με στεναχωρεί, μετά με πεισμώνει, οπότε αυτό είναι όντως που λένε οι περισσότερες κοπέλες, πως δηλαδή βρίσκεις πάντα τη δύναμη να συνεχίσεις ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι στη φάση διέγερσης στην δεύτερη εξωσωματική μου, λόγω στίγματος μεσογειακής αναιμίας. Στην πρώτη δεν καταφερα να πιάσω καμία από τις 6 βλαστοκύστες μου. Έμεινα μετά έγκυος φυσιολογικά 3 φορές που εν τελη μόνο τη μία ήμουν τυχερή κ έχω τώρα το παιδάκι μου. Μετά από δύο αμβλώσεις μόνο η εξωσωματική μου δίνει ελπίδες για δεύτερο παιδάκι. Σήμερα 7η μέρα διέγερσης η Οιστραδιόλη μου ήταν 410. Μου φάνηκε αρκετά χαμηλή καθώς στον υπέρηχο φαινόντουσαν αρκετά ωάρια. Εύχομαι σε όλες σας γρήγορα να έχετε ευχάριστα κ να γίνετε μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79 @Luna777 Ευχαριστω πολύ. Μακάρι να πάνε ολα καλά. Για όλες μας. Κ σύντομα όλες να λεμε Για τις κοιλίτσες μας εδω🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι στη φάση διέγερσης στην δεύτερη εξωσωματική μου, λόγω στίγματος μεσογειακής αναιμίας. Στην πρώτη δεν καταφερα να πιάσω καμία από τις 6 βλαστοκύστες μου. Έμεινα μετά έγκυος φυσιολογικά 3 φορές που εν τελη μόνο τη μία ήμουν τυχερή κ έχω τώρα το παιδάκι μου. Μετά από δύο αμβλώσεις μόνο η εξωσωματική μου δίνει ελπίδες για δεύτερο παιδάκι. Σήμερα 7η μέρα διέγερσης η Οιστραδιόλη μου ήταν 410. Μου φάνηκε αρκετά χαμηλή καθώς στον υπέρηχο φαινόντουσαν αρκετά ωάρια. Εύχομαι σε όλες σας γρήγορα να έχετε ευχάριστα κ να γίνετε μανούλες!!!

Θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας και να είναι η τυχερη που θα σας χαρίσει ένα γερό 2ο μωράκι!

Αξια θαυμασμού και εσυ!!

Να χαίρεσαι το μωρό σου ❤️


Για την οιστραδιολη και εγώ τώρα τα μαθαινω αλλά κοπέλες με μεγαλύτερη εμπειρία θα σε βοηθήσουν σίγουρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Θα σου ευχηθώ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας και να είναι η τυχερη που θα σας χαρίσει ένα γερό 2ο μωράκι!

Αξια θαυμασμού και εσυ!!

Να χαίρεσαι το μωρό σου ❤️


Για την οιστραδιολη και εγώ τώρα τα μαθαινω αλλά κοπέλες με μεγαλύτερη εμπειρία θα σε βοηθήσουν σίγουρα!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Δυστυχώς για πολλές από εμάς είναι δύσκολος ο δρόμος της μητρότητας. Με το καλό κ σε εσένα ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

@Vasilique, @FAITH_ @Eva29 @JNtina, @Lucia79, @elena0212, @Margitc σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά!!!! Μακάρι να πιάσουν τόπο οι ευχές σας!!!!

@Margitic κορίτσι μου όλα να μας πάνε καλά!!!! Έκανα διαπραγμάτευση με τον γιατρό και έριξα την χοριακη δύο μέρες!!!! Με πολύ γκρίνια όμως!!!!!η Παναγία μαζί μας🙏🙏🙏🙏🙏

Κοριτσάκι μου γλυκό μόνο τα καλύτερα σου εύχομαι. Καλοστεριωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

ευχαριστούμε Βασιλική για τις πληροφορίες. Εγώ μίλησα χτες με το γιατρο μου για το πως θα κινηθούμε στη συνέχεια και θέλει υστεροσκοπηση και βιοψία του Νικα πριν προχωρήσω ξανά. Του πρότεινα την ngs αλλά δεν την παραδέχεται. Μέχρι που έχω σκεφτεί να πάω να την κάνω καπου αλλού μονη μου αφού επιμένει  να μην μου την κάνει αυτός. 
Θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια προβιοτικά πήρες και πόσους μήνες σου πήρε να αυξηθούν οι γαλακτοβακκιλοι από το 33 στο 90. Θα ξεκινησω προβιοτικά ούτως ή άλλως από μόνη μου αλλά θα ήθελα μια τάξη μεγέθους για να ξέρω ποσο συντομα επανέρχονται σε περίπτωση που έχουν μειωθεί πολύ. Έχω κάνει κι εγώ εγχυσεις αντιβίωσης και αυτό το σχήμα με την τριπλή αντιβίωση για δυο μήνες γι αυτό και φοβάμαι ότι και στη δίκη μου περίπτωση μπορεί να μην είναι σε καλό επίπεδο οι γαλακτοβακκιλοι. 
γενικα προς το παρόν μαζεύω πληροφορίες και σκέφτομαι να παρω και κάνα δυο γνώμες από άλλους γιατρούς μιας και έχω ένα μήνα κενό μπροστά μου. 
επισης όταν λες ότι οι εγχυσεις που εκανες δεν σου ταίριαξαν τι εννοείς? Σου δημιούργησαν καποιον ερεθισμό ή απλά δεν είχαν αποτέλεσμα στην αντιμετώπιση της ενδομητριτιδας?

Δε παραδέχεται το πιστοποιημενο των Ιταλων που ονοματιζει τα μικροβια κ παραδέχετε τον κολλητο του τον Νικά που τον αμφισβητούν ολοι.τι να πω... Λοιπον στο Genediagnosis  στο Ν.ψυχικο υπαρχει μια εξεταση που λεγεται μοριακη αναλυση μικροβιωματος κ βγαζει τα ιδια ακριβως που βγαζει η εξεταση endometriome με μεθοδο ngs των ιταλων .δηλαδη ποσους γαλακτοβακιλους εχεις κ ονοματιζει τα μικροβια πχ στρεπτοκοκκοσ Σταφυλόκοκκος εντεροκοκκος κ διπλα γραφει τα ποσοστα ! Ακριβως τα ιδια με το ngs.κοστος δεν γνωριζω..παρε τηλ! Στη θεση σου θα την εκανα να ησυχασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό μόνο τα καλύτερα σου εύχομαι. Καλοστεριωτα

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλό!!!! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα τα καλά!!!! Είσαι καλά?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η kk88 είπε:

@Vasilique, @FAITH_ @Eva29 @JNtina, @Lucia79, @elena0212, @Margitc σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά!!!! Μακάρι να πιάσουν τόπο οι ευχές σας!!!!

@Margitic κορίτσι μου όλα να μας πάνε καλά!!!! Έκανα διαπραγμάτευση με τον γιατρό και έριξα την χοριακη δύο μέρες!!!! Με πολύ γκρίνια όμως!!!!!η Παναγία μαζί μας🙏🙏🙏🙏🙏

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή και η Παναγία μαζι μας. 🙏 Πότε με το καλό θα κάνεις χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή και η Παναγία μαζι μας. 🙏 Πότε με το καλό θα κάνεις χοριακή?

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Στις 4.11 έχω χοριακη... εσύ πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Στις 4.11 έχω χοριακη... εσύ πως είσαι???

Δεν θέλω να σε επηρεάσω με τις σκεψεις μου, αλλα να πω την αλήθεια με έχει πιάσει απελπισία. Ψάχνω να βρω σημάδια εγκυμοσύνης. Εάν έχει πρηστεί το στήθος μου, εάν έχει πρηστεί η κοιλιά μου κτλ κτλ. Μετά ξεκίνησαν οι σκέψεις, για το εάν τελικά δεν βγει θετική χοριακη κτλ, μήπως πρεπει να αλλάξω κέντρο και γιατρό. Μετά σκέφτομαι ποιοι είναι καλοί κτλ κτλ. 
Και Μέτε λέω πως δεν έχουν όλες οι κοπέλες απευθείας ενδείξεις κτλ κτλ. 
Κατά τ’αλλα είμαι καλά.

Να κάτσεις να χαλαρώσεις και να απολύσεις τον καναπέ και το κρεβάτι σου καθώς την τηλεόραση και το αραγμα. ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι στη φάση διέγερσης στην δεύτερη εξωσωματική μου, λόγω στίγματος μεσογειακής αναιμίας. Στην πρώτη δεν καταφερα να πιάσω καμία από τις 6 βλαστοκύστες μου. Έμεινα μετά έγκυος φυσιολογικά 3 φορές που εν τελη μόνο τη μία ήμουν τυχερή κ έχω τώρα το παιδάκι μου. Μετά από δύο αμβλώσεις μόνο η εξωσωματική μου δίνει ελπίδες για δεύτερο παιδάκι. Σήμερα 7η μέρα διέγερσης η Οιστραδιόλη μου ήταν 410. Μου φάνηκε αρκετά χαμηλή καθώς στον υπέρηχο φαινόντουσαν αρκετά ωάρια. Εύχομαι σε όλες σας γρήγορα να έχετε ευχάριστα κ να γίνετε μανούλες!!!

Καλή επιτυχία Ζετα μου! Να έρθει εύκολα το αδερφάκι εύχομαι ❤️

Για οιστραδιολη το μόνο που ξέρω είναι πως στις τελευταίες μέρες αυξάνεται πολύ κι απότομα, δεν πάει ο ρυθμός όπως στις πρώτες ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Δεν θέλω να σε επηρεάσω με τις σκεψεις μου, αλλα να πω την αλήθεια με έχει πιάσει απελπισία. Ψάχνω να βρω σημάδια εγκυμοσύνης. Εάν έχει πρηστεί το στήθος μου, εάν έχει πρηστεί η κοιλιά μου κτλ κτλ. Μετά ξεκίνησαν οι σκέψεις, για το εάν τελικά δεν βγει θετική χοριακη κτλ, μήπως πρεπει να αλλάξω κέντρο και γιατρό. Μετά σκέφτομαι ποιοι είναι καλοί κτλ κτλ. 
Και Μέτε λέω πως δεν έχουν όλες οι κοπέλες απευθείας ενδείξεις κτλ κτλ. 
Κατά τ’αλλα είμαι καλά.

Να κάτσεις να χαλαρώσεις και να απολύσεις τον καναπέ και το κρεβάτι σου καθώς την τηλεόραση και το αραγμα. ❤️❤️ 

Τα γνωστά δηλαδη σκέφτεσαι, ότι περίπου σκεφτόμαστε όλες.... κορίτσι μου το έχω νιώσει αυτό με την απελπισία...όλες μας σχεδόν μετά από τις πρώτες μέρες μας πιάνει ο φόβος, η ανυπομονησία, η απελπισία και πόσα άλλα συναισθήματα...

Μην ψάχνεις καλή μου σημάδια...το ξέρω είναι δύσκολο...αλλά συνήθως δεν υπάρχουν...είσαι στην αρχή για να έχεις ισχυρή ένδειξη εγκυμοσύνης....

Αφού εσύ δουλεύεις κάνε focus στη δουλειά να φύγει το μυαλό από εκεί....όσο γίνεται....

Όλα θα πάνε καλά θα το δεις κορίτσι μου!!!! Λίγο έμεινε.....σε κάνω τεράστια αγκαλιά 🧡❤️💛💚💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Μια τεράστια χοριακή σου έυχομαι🙏 Πότε  με το καλο θα κάνεις την χοριακή σου?

Ευχαριστω πολυ 6/11 χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Δεν θέλω να σε επηρεάσω με τις σκεψεις μου, αλλα να πω την αλήθεια με έχει πιάσει απελπισία. Ψάχνω να βρω σημάδια εγκυμοσύνης. Εάν έχει πρηστεί το στήθος μου, εάν έχει πρηστεί η κοιλιά μου κτλ κτλ. Μετά ξεκίνησαν οι σκέψεις, για το εάν τελικά δεν βγει θετική χοριακη κτλ, μήπως πρεπει να αλλάξω κέντρο και γιατρό. Μετά σκέφτομαι ποιοι είναι καλοί κτλ κτλ. 
Και Μέτε λέω πως δεν έχουν όλες οι κοπέλες απευθείας ενδείξεις κτλ κτλ. 
Κατά τ’αλλα είμαι καλά.

Να κάτσεις να χαλαρώσεις και να απολύσεις τον καναπέ και το κρεβάτι σου καθώς την τηλεόραση και το αραγμα. ❤️❤️ 

Βρε δεν εχουμε πει δεν ψαχνουμε σημαδια καθε μια ειναι κ διαφορετικη. Υπομονη πιστη κ ελπιδα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Τα γνωστά δηλαδη σκέφτεσαι, ότι περίπου σκεφτόμαστε όλες.... κορίτσι μου το έχω νιώσει αυτό με την απελπισία...όλες μας σχεδόν μετά από τις πρώτες μέρες μας πιάνει ο φόβος, η ανυπομονησία, η απελπισία και πόσα άλλα συναισθήματα...

Μην ψάχνεις καλή μου σημάδια...το ξέρω είναι δύσκολο...αλλά συνήθως δεν υπάρχουν...είσαι στην αρχή για να έχεις ισχυρή ένδειξη εγκυμοσύνης....

Αφού εσύ δουλεύεις κάνε focus στη δουλειά να φύγει το μυαλό από εκεί....όσο γίνεται....

Όλα θα πάνε καλά θα το δεις κορίτσι μου!!!! Λίγο έμεινε.....σε κάνω τεράστια αγκαλιά 🧡❤️💛💚💙

Πίστεψε με κάπως με ηρέμησες. ❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Βρε δεν εχουμε πει δεν ψαχνουμε σημαδια καθε μια ειναι κ διαφορετικη. Υπομονη πιστη κ ελπιδα❤️

Αχ αχ ξερω... αλλά τι να κάνω.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...