Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σημασία έχει πως αυξάνεται σωστά... 

Εμένα δυστυχώς έληξε άδοξα η πρώτη προσπάθεια οπότε προχωράμε.. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να ακούμε 💕

Λυπάμαι για το αποτέλεσμα.

Μεγάλη αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό αγαπημένη!!

Μια τεράστια χοριακή!!! Όλα πήγαν και θα πάνε τέλεια🧡

Σε ευχαριστώ πολύ φιλενάδα!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι και σε εσένα τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 ?

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 😘

 

@hope501 ?

@kk88 ?

@Margitc ?

Καλημερούδια! Καλή μας εβδομάδα! 

Το πινακάκι μας περιμένει αναβάθμιση! 😉

Καλά αποτελέσματα! 💚

Καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια! Και καλα νεα σε ολες μας! Αρχηγε μου 6/11/ χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Κοριτσάρα με το καλό να το ζήσετε σου εύχομαι εις διπλούν! Να τα προσέξεις κ να τα φροντίσεις τα μωρά σου κ όλα θα πάρουν τον δρόμο τους… Υπομονή κ πίστη μόνο! 🙏🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Φυσικα με την φαντασια σου ομως εσυ ασε τον αντρουλη σου κ εσυ μετα απο 9 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια! Και καλα νεα σε ολες μας! Αρχηγε μου 6/11/ χοριακη

Έλα να πέφτουν οι ημερομηνίες λέμε! Με ένα όμορφο κ μεγάλο νούμερο! Να ας πούμε το 611 δεν είναι ωραιότατο; Άντε κοριτσάκι μου όπως είπα κ στην συμμαθήτριά σου @kk88 υπομονή κ πίστη! Τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους κ χρόνους! Αρκεί που συμβαίνουν! 🙏🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Μπράβο αγάπη μου με το καλό τώρα να τα πάρετε αγκαλιά σε 9μηνες ! Όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά ♥️🥰 είπαμε πίστεψε το ! Σήμερα άραξε στον καναπέ και μην κάνεις τίποτα !! Και γενικά αυτές τις ημέρες !! Βάλε σειρουλες ευχάριστες να δεις να ξεχνιέσαι !! Στελνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη 🥰🥰🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

αντε ρε πουλακι μου με το καλο να γατζωθουν για 9 μηνες τωρα❤️🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Έλα να πέφτουν οι ημερομηνίες λέμε! Με ένα όμορφο κ μεγάλο νούμερο! Να ας πούμε το 611 δεν είναι ωραιότατο; Άντε κοριτσάκι μου όπως είπα κ στην συμμαθήτριά σου @kk88 υπομονή κ πίστη! Τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους κ χρόνους! Αρκεί που συμβαίνουν! 🙏🏻💚

Ευχαριστω οσο για το 611 ωραιοτατατο😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2021 at 7:32 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

ξερεις μωρε πανω κατω ποσο παει μετα η εμβρυομεταφορα;

Στο Ιασώ της Λαρισας μου είπανε γύρω στα 700. Δεν θυμάμαι αλλά νομίζω υπάρχει κι επιπλέον κόστος απόψυξης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Με το καλο κοριτσι μου γλυκο!!! Ευχομαι απο καρδιάς αυτη να ειναι η στιγμη σας!!! Άραξε τωρα να φωλιάσουν τα εμβρυακια σου!! Καλη επιτυχια!!! ❤️❤️❤️🙏🍀🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Εννοείται θα σε ενημερώσω για να με βάλεις στο πινακακι!!!! Και εγώ του έχω εμπιστοσύνη!!! Δυστυχώς όμως λόγω απόστασης δεν θα μπορέσω να συνεχίσω μαζί του.... 

Ποιος είναι αυτός ο τέλειος γιατρός ρε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88 @Margitc καλώς τα δεχτηκατε κοριτσάκια μου. Να φωλιάσουν στην κοιλιτσα σας για 9μηνες. 🥰 σας Ευχαριστω και Για τις ευχές. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ευχαριστω οσο για το 611 ωραιοτατατο😉

Με το καλό ένα χορταστικό νούμερο συμμαθήτρια!!

Καλες ξάπλες και ηρεμία❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Με το καλό εύχομαι!! Όλα να πάνε τέλεια κοπέλα μου!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Αργώ λιγάκι αλλά πάντα απαντώ! 😉

Έχουμε κ λέμε: Πριν μπω στη διαδικασία της εξωσωματικής ο γιατρός μου ζήτησε νωίαα κάνω υστεροσκόπηση αλλά κ μία επιπλέον εξέταση την λεγόμενη ngs. Είναι εξέταση η οποία δείχνει τυχόν λοιμώξεις του ενδομητρίου. Η βιοψία του ενδομητρίου που γίνεται με την υστεροσκόπηση είναι α΄λλο πράγμα. Εγώ έκανα κ τις δύο ταυτόχρονα δλδ ngs και υστεροσκόπηση (μαζί με βιοψία) αφού θα έπαιρνα μέθη ούτως ή άλλως. Η υστεροσκόπηση έδειξε μια ελαφριά ενδομητρίτιδα ενώ η ngs ελάχιστους γαλακτοβάκιλλους. Πήρα αντιβίωση κ ξεκίνησα να κάνω κ κάποιες εγχύσεις αντιβίωσης οι οποίες όμως δεν μου ταίριαξαν... Για μήνες έπαιρνα προβιοτικά κ έβαζα κ κολπικά υπόθετα (ecovag). Αποτέλεσμα ήταν οι γαλακτοβάκιλλοι να αυξηθούν κ από 33% να έχουν ξεπεράσει το 90% που είναι κ το επιθυμητό... Αν με ρωτάς δεν έχω μετανιώσει για καμία εξέταση από όσες έχω κάνει. Σκέψου πως την ngs (κόστος αν θυμάμαι καλά γύρω στα 340) την έκανα δύο φορές προκειμένου να δούμε πού βαδίζουμε... 

ευχαριστούμε Βασιλική για τις πληροφορίες. Εγώ μίλησα χτες με το γιατρο μου για το πως θα κινηθούμε στη συνέχεια και θέλει υστεροσκοπηση και βιοψία του Νικα πριν προχωρήσω ξανά. Του πρότεινα την ngs αλλά δεν την παραδέχεται. Μέχρι που έχω σκεφτεί να πάω να την κάνω καπου αλλού μονη μου αφού επιμένει  να μην μου την κάνει αυτός. 
Θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια προβιοτικά πήρες και πόσους μήνες σου πήρε να αυξηθούν οι γαλακτοβακκιλοι από το 33 στο 90. Θα ξεκινησω προβιοτικά ούτως ή άλλως από μόνη μου αλλά θα ήθελα μια τάξη μεγέθους για να ξέρω ποσο συντομα επανέρχονται σε περίπτωση που έχουν μειωθεί πολύ. Έχω κάνει κι εγώ εγχυσεις αντιβίωσης και αυτό το σχήμα με την τριπλή αντιβίωση για δυο μήνες γι αυτό και φοβάμαι ότι και στη δίκη μου περίπτωση μπορεί να μην είναι σε καλό επίπεδο οι γαλακτοβακκιλοι. 
γενικα προς το παρόν μαζεύω πληροφορίες και σκέφτομαι να παρω και κάνα δυο γνώμες από άλλους γιατρούς μιας και έχω ένα μήνα κενό μπροστά μου. 
επισης όταν λες ότι οι εγχυσεις που εκανες δεν σου ταίριαξαν τι εννοείς? Σου δημιούργησαν καποιον ερεθισμό ή απλά δεν είχαν αποτέλεσμα στην αντιμετώπιση της ενδομητριτιδας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Μπράβο ρε κορίτσι, έτσι να μεγαλώνει συνεχώς τώρα και σε λίγες μέρες να μας πεις τα νέα από τον υπέρηχο σου. 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σημασία έχει πως αυξάνεται σωστά... 

Εμένα δυστυχώς έληξε άδοξα η πρώτη προσπάθεια οπότε προχωράμε.. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να ακούμε 💕

Πολύ λυπάμαι, κουράγιο για τις πρώτες μέρες μέχρι να επανακάμψεις και στη συνέχεια εύχομαι να βρεις τη δύναμη να συνεχίσεις. Είναι αγώνας αντοχής εδώ, όχι ταχύτητας..παρε το χρόνο σου και να σκέφτεσαι αισιόδοξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Με το καλό κι εσυ! Ένα μεγάλο μεγάλο νούμερο εύχομαι να σε περιμένω στις 4 του μήνα! Πολλά φιλια, τώρα υπομονή και νετφλιξ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια! Και καλα νεα σε ολες μας! Αρχηγε μου 6/11/ χοριακη

Τα καλύτερα εύχομαι και για σένα καλή μου! Συντομα να μάθουμε και τα δικά σου ευχάριστα νέα! Αναμενουμε εδώ μαζί για 10 μέρες τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique, @FAITH_ @Eva29 @JNtina, @Lucia79, @elena0212, @Margitc σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά!!!! Μακάρι να πιάσουν τόπο οι ευχές σας!!!!

@Margitic κορίτσι μου όλα να μας πάνε καλά!!!! Έκανα διαπραγμάτευση με τον γιατρό και έριξα την χοριακη δύο μέρες!!!! Με πολύ γκρίνια όμως!!!!!η Παναγία μαζί μας🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@Vasilique, @FAITH_ @Eva29 @JNtina, @Lucia79, @elena0212, @Margitc σας ευχαριστώ κορίτσια μου γλυκά!!!! Μακάρι να πιάσουν τόπο οι ευχές σας!!!!

@Margitic κορίτσι μου όλα να μας πάνε καλά!!!! Έκανα διαπραγμάτευση με τον γιατρό και έριξα την χοριακη δύο μέρες!!!! Με πολύ γκρίνια όμως!!!!!η Παναγία μαζί μας🙏🙏🙏🙏🙏

Ευχομαι ότι καλυτερο!!! Όλα να πάνε καλά και στις δυο αν και με τόσες ευχές είναι σίγουρο!!!! @Margitc 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Ποιος είναι αυτός ο τέλειος γιατρός ρε κορίτσια;

Στο Γε…..ις με τον Π…ντο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88 @Margitc Καλοστέριωτα να είναι τα μωράκια σας κορίτσια!!! Με το καλό 3ψηφιες χοριακές σύντομα! Ξεκούραση και υπομονή τώρα και ολα θα πάνε καλά!

@elena0212 Τέλεια!!! Με το καλό να ακούσετε και δυνατή καρδούλα/ες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό ένα χορταστικό νούμερο συμμαθήτρια!!

Καλες ξάπλες και ηρεμία❤️

Ευχαριστω καρδουλωμα που λες κ εσυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...