Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

εννοειται μαυρογατο μου απλα ειμαι της λογικης να λεω κατι παραπανω μπορει να σου φαινοταν χρησιμο♥️♥️♥️♥️ευχαριστω πολυ και σε σενα γρηγορα να συμπληρωσεις παγωτακια!!!

Καλά κάνεις και τα αναφέρεις γιατί διαβα΄ζουν πολλές κοπέλες, μπορεί σε κάποια να φανεί χρήσιμη πληροφορία 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Χοροπήδα καθιστή στον καναπέ..

Λίγο τα ποδαράκια 😀

Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Μπράβο Έλενα ναι να χοροπηδήξεις.Είσαι έγκυος με την βούλα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Ναι αυτό είναι το πλάνο αγαπημένη.

Αλλά όχι ακόμα τροποποιημένο. Πιο μετά αν χρειαστεί.

Εύχομαι να μην χρειστεί.

Αυτό σου λέω! Αργότερα κάποια στιγμή σφήνα… Εγώ πάντως πιστεύω πλέον πως από μια ηλικία κ μετά κ εφόσον φυσικά έχει κάνει διεγέρσεις κ δεν πέτυχε εγκυμοσύνη μια γυναίκα καλό θα ήταν να μπει πλέον στη λογική του φυσικού κύκλου … Μπορεί να αργήσει περισσότερο η διαδικασία αλλά το σώμα από μόνο του θα ανταποκριθεί καλύτερα από ένα μπουστάρισμα που μπορεί να δώσει ποσότητα αλλά όχι ποιότητα…

Γνώμη μου πάντα! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique @BlackCat @Katerinaki83 Σας Ευχαριστω κορίτσια μου🥰🥰 περιμένω τηλέφωνο κ απ τον γιατρο. Προσπαθώ να μείνω συγκρατημένα αισιόδοξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Κοριτσάρα μου συγχαρητήρια!!! Τέλειο το νούμερο !!! Μπράβο ♥️😘 άστα τα χοροπηδηματα τώρα έχεις μπεμπέ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Vasilique @BlackCat @Katerinaki83 Σας Ευχαριστω κορίτσια μου🥰🥰 περιμένω τηλέφωνο κ απ τον γιατρο. Προσπαθώ να μείνω συγκρατημένα αισιόδοξη. 

Κοριτσι μου καλωσήρθες στο γκρουπ με τις εγκυουλες και με τη βούλα!!! Μπρααααααβο!!! 
Αντε χαλάρωσε εσυ τωρα και δωσε σκυτάλη στα επόμενα κορίτσια να διαβάζω ευχάριστα, να παιρνω χαρα!!! 
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αυτό σου λέω! Αργότερα κάποια στιγμή σφήνα… Εγώ πάντως πιστεύω πλέον πως από μια ηλικία κ μετά κ εφόσον φυσικά έχει κάνει διεγέρσεις κ δεν πέτυχε εγκυμοσύνη μια γυναίκα καλό θα ήταν να μπει πλέον στη λογική του φυσικού κύκλου … Μπορεί να αργήσει περισσότερο η διαδικασία αλλά το σώμα από μόνο του θα ανταποκριθεί καλύτερα από ένα μπουστάρισμα που μπορεί να δώσει ποσότητα αλλά όχι ποιότητα…

Γνώμη μου πάντα! 💚

Και δικιά μου γνώμη αγαπημένη,  αλλά έλα που δεν ήταν του προηγούμενου γιατρού..

Ή για να το πω καλύτερα δεν μπορούσε να υποστηρίξει φυσικό (σχετικά με την παρακολούθηση) αλλά δεν το είπε ποτέ ανοιχτά. Είπε κάτι μισόλογα σχετικά με τους φυσικούς και μετά μου είπε πάμε με δωρεά κατευθείαν. Που κανένα θέμα δεν έχω με την δωρεά & την ευγνωμονώ σαν επιλογή και back up plan , αλλά δεν νοιώθω έτοιμη ακόμα για αυτό το βήμα, δεν θεωρώ οτι εξάντλησα τις προσπάθειές με τα δικά μου. Τώρα αν φάω την χαστούκα 3ης παλίνδρομης μπορεί να πω στοπ γενικά & ειδικά.🤐

Τεσπά περασμένα ξεχασμένα διηγώντας τα να κλαις 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Πώς νιώθεις;;; Συγχαρητήριααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Συγχαρητήρια!!!!😀 Με το καλό!! Μίλησε με τον γιατρό και θα δεις τι θα σου πει. Θα κάνεις και άλλη χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Και δικιά μου γνώμη αγαπημένη,  αλλά έλα που δεν ήταν του προηγούμενου γιατρού..

Ή για να το πω καλύτερα δεν μπορούσε να υποστηρίξει φυσικό (σχετικά με την παρακολούθηση) αλλά δεν το είπε ποτέ ανοιχτά. Είπε κάτι μισόλογα σχετικά με τους φυσικούς και μετά μου είπε πάμε με δωρεά κατευθείαν. Που κανένα θέμα δεν έχω με την δωρεά & την ευγνωμονώ σαν επιλογή και back up plan , αλλά δεν νοιώθω έτοιμη ακόμα για αυτό το βήμα, δεν θεωρώ οτι εξάντλησα τις προσπάθειές με τα δικά μου. Τώρα αν φάω την χαστούκα 3ης παλίνδρομης μπορεί να πω στοπ γενικά & ειδικά.🤐

Τεσπά περασμένα ξεχασμένα διηγώντας τα να κλαις 😂

 

Μαζί σου σε όλα! Πέρυσι τον Ιούλιο έκανα την 1η μου ετ με φυσικό κύκλο μιας άριστης βλαστοκύστης. Ο τότε γιατρός πριν την ετ μου είπε πως εάν δεν πετύχουμε εγκυμοσύνη κ δεδομένου έλεγε πως δεν ανταποκρίνεσαι σε διέγερση (ούτε που το είχε δοκιμάσει απλά έκανε εικασίες) τότε θα πρέπει να σκεφτείς μου λέει την δωρεά… Περιμένω να γεννήσω να πάω να του τα τρίψω στην μούρη! 😂😜

Μην μασάς κ προχώρα! 💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η carpe είπε:

Πώς νιώθεις;;; Συγχαρητήριααα!!!!!

σ Ευχαριστω. Περιεργα να σου πω την αλήθεια. Πιέστηκα αρκετα το ΣΚ. ΠερΙμενα να τη δω μειωμένη. Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι;;

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!😀 Με το καλό!! Μίλησε με τον γιατρό και θα δεις τι θα σου πει. Θα κάνεις και άλλη χοριακή?

Σ Ευχαριστω κορίτσι μου. περιμενω τηλέφωνο απ το κεντρο. Λογικά θα κάνω κ άλλη. Δεν είναι πολύ υψηλή ακόμα. Απλά πήρα μια ανάσα απ την Παρασκευή…. Εσυ ποτε έχεις χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 @JNtina σας Ευχαριστω αγαπημένες μου εγκυουλες 😍

 

@Γιάννα 36 τι έγινε κορίτσι μου;

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Κορίτσια μου, βγήκε. 186,57. Την Παρασκευή ήταν 55,91. Να χοροπηδηξω; 

Τέλεια νέα κοριτσάκι μου!! Συγχαρητήρια! Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγκυκλοπαιδικά να αναφέρω αν ενδιαφέρει καμία.. Για τριπλεξ οσχέου σε δημόσιο νοσοκομείο στην Αθήνα κατάφερα (επιτέλους!) να βρω στο Γεώργιος Γεννηματάς να κάνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 @JNtina σας Ευχαριστω αγαπημένες μου εγκυουλες 😍

 

@Γιάννα 36 τι έγινε κορίτσι μου;

Μπράβο κορίτσι μου, σημασία έχει πως αυξάνεται σωστά... 

Εμένα δυστυχώς έληξε άδοξα η πρώτη προσπάθεια οπότε προχωράμε.. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να ακούμε 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Τέλεια νέα κοριτσάκι μου!! Συγχαρητήρια! Μια τελειόμηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

Σ Ευχαριστω πολύ! Εύχομαι σύντομα και στα δικά σου. 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σημασία έχει πως αυξάνεται σωστά... 

Εμένα δυστυχώς έληξε άδοξα η πρώτη προσπάθεια οπότε προχωράμε.. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να ακούμε 💕

λυπάμαι πολύ γιαννα μου 😢 ξέρω πως δεν υπάρχουν λόγια Γι αυτό που περνάς. Εύχομαι σύντομα να ακούσουμε ευχαριστα κ από σένα. Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σημασία έχει πως αυξάνεται σωστά... 

Εμένα δυστυχώς έληξε άδοξα η πρώτη προσπάθεια οπότε προχωράμε.. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να ακούμε 💕

Δεν είσαι η μόνη, δεν είσαι μόνη! 💚Πεισμώνουμε κ προχωράμε! 💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Αυτό σου λέω! Αργότερα κάποια στιγμή σφήνα… Εγώ πάντως πιστεύω πλέον πως από μια ηλικία κ μετά κ εφόσον φυσικά έχει κάνει διεγέρσεις κ δεν πέτυχε εγκυμοσύνη μια γυναίκα καλό θα ήταν να μπει πλέον στη λογική του φυσικού κύκλου … Μπορεί να αργήσει περισσότερο η διαδικασία αλλά το σώμα από μόνο του θα ανταποκριθεί καλύτερα από ένα μπουστάρισμα που μπορεί να δώσει ποσότητα αλλά όχι ποιότητα…

Γνώμη μου πάντα! 💚

Θα συμφωνήσω μαζί σου!!! Σημερα έκανα την τελευταία (πιστεύω) ωοληψια σε φυσικό κυκλο και πήραμε δυο πρωτη φορά που βρήκαμε πανω απο ένα... Ελπίζω να προχωρήσουν και τα δυο αυριο θα ξέρουμε. Και παρασκευη με Σάββατο μου είπαν για εμβρυομεταφορα. Έχουμε και τον ίδιο γιατρό!!! Ελπίζω να βαδίσω στα χνάρια σου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Θα συμφωνήσω μαζί σου!!! Σημερα έκανα την τελευταία (πιστεύω) ωοληψια σε φυσικό κυκλο και πήραμε δυο πρωτη φορά που βρήκαμε πανω απο ένα... Ελπίζω να προχωρήσουν και τα δυο αυριο θα ξέρουμε. Και παρασκευη με Σάββατο μου είπαν για εμβρυομεταφορα. Έχουμε και τον ίδιο γιατρό!!! Ελπίζω να βαδίσω στα χνάρια σου!!!!! 

Με το καλό κορίτσι μου! Στο εύχομαι από καρδιάς! Τον γιατρό μας εγώ τον αγαπώ! Όχι γιατί τελικά τα καταφέραμε αλλά για την όλη του προσέγγιση… Η εμπιστοσύνη κ η εκτίμησή μου στο πρόσωπό του απεριόριστη. Μαζί θα πορευτούμε του είπα τις προάλλες μέχρι τέλους… 

Ενημέρωσέ μας για την τελική ημερομηνία για να σε περάσω κ στο πινακάκι μας εάν το επιθυμείς! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Στο εύχομαι από καρδιάς! Τον γιατρό μας εγώ τον αγαπώ! Όχι γιατί τελικά τα καταφέραμε αλλά για την όλη του προσέγγιση… Η εμπιστοσύνη κ η εκτίμησή μου στο πρόσωπό του απεριόριστη. Μαζί θα πορευτούμε του είπα τις προάλλες μέχρι τέλους… 

Ενημέρωσέ μας για την τελική ημερομηνία για να σε περάσω κ στο πινακάκι μας εάν το επιθυμείς! 💚

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Εννοείται θα σε ενημερώσω για να με βάλεις στο πινακακι!!!! Και εγώ του έχω εμπιστοσύνη!!! Δυστυχώς όμως λόγω απόστασης δεν θα μπορέσω να συνεχίσω μαζί του.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, σημασία έχει πως αυξάνεται σωστά... 

Εμένα δυστυχώς έληξε άδοξα η πρώτη προσπάθεια οπότε προχωράμε.. 

Εύχομαι μόνο ευχάριστα να ακούμε 💕

Λυπάμαι πάρα πολύ γλυκιά μου.. 😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες!!! @elena0212 συγχαρητήρια εγκυουλα!!!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!! Κορίτσια μου εγώ τώρα επιστρέφω με τα μωρά μου πίσω!!!! Όλα πήγαν υπέροχα....οι βλαστοκυστες μου είχαν προχωρήσει κιόλας είχαν αρχίσει να εκκολάπτονται!!!! Ας βάλει η Παναγία το χέρι της αυτή την φορά να ζήσουμε και εμείς το θαύμα!!!! @Vasilique αρχηγαρα μου βάλε με για χοριακη 4 του μήνα..... 

Με το καλό αγαπημένη!!

Μια τεράστια χοριακή!!! Όλα πήγαν και θα πάνε τέλεια🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...