Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Καλη επιτυχια για αυριο με το καλο να γυρισεις σπιτι μαζι με τα μωρακια σου. Αυριο παω κ εγω για μεταφορα.

Καλή επιτυχία κοριτσάκι. ❤️Με το καλό να φερεις σπίτι τα μωράκια σου κ να φωλιάσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ναι αγάπη!!!! Αύριο είναι η ευλογημένη μέρα..... έφτασε η ώρα και ελπίζω αυτή τη φορά να είναι η τυχερή μας!!! Μακάρι να είμαστε μαζί!!!! Μακάρι και ας είμαι ξάπλα 9 μήνες...... Στείλει μπεμπεδοσκονη και θετική ενέργεια εγκυουλα μου!!!!! Θα σας στείλω μόλις επιστρέψω από την μεταφορά το μεσημεράκι!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

Καλώς να υποδεχτεις τα μικρουλια σου αύριο!! Να γαντζωθουν και να τα συναντήσεις μετά από 9 μήνες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TRigirl είπε:

Υπέρηχο κάνω κάθε εβδομάδα. Το θεωρούσα αυτονόητο γι’ αυτό δεν το ανέφερα. Δεν χρειάζονται αιματολογικές μου είπε όταν τον ρώτησα την προηγούμενη Δευτέρα. Μία εβδομάδα μετά την περίοδο ήταν 7.5 το ενδομήτριο και είπε ότι ήταν τέλειο. Θα ξαναπάω αύριο για υπέρηχο και Σάββατο ή την επόμενη Δευτέρα θα πάω για μεταφορά. Να κάνω από μόνη μου μήπως; Αλλά δεν ξέρω πόσο θα πρέπει να είναι οι τιμές. Αντιπηκτικές θα μου δώσει σίγουρα. Μου είχε δώσει και στην κανονική διέγερση - μεταφορά. 
Έχω τρυπηθεί κι εγώ πολύ πίστεψε με. Οι μελανιές από τις αντιπηκτικές που έκανα το καλοκαίρι φύγανε τελείως μετά από 1μιση μήνα. 
Δεν θέλω να τους αμφισβητώ συνέχεια. Έχω αλλάξει και 3 γιατρούς. 
 

Δεν υπάρχουν αυτονόητα με όσα έχουμε δει,διαβάσει και περάσει!!! Πες το ότι κανείς υπερήχους και έχεις και τέλειο ενδομήτριο να παρταρουμε τώρα!!!!!! Αμήν,,,σούπερ είσαι και μια χαρά σε πάει ο άνθρωπος,,,μόνη σου μην κάνεις πειράματα όχι,,, και το ότι άλλαξες και 3 γιατρούς και ακόμα έχεις αμφιβολίες ούτε αυτό είναι νορμάλ,,,πάρε ανάσες και αφεσου μια φορά,,,εσύ κάνεις ότι πούνε ,,, δώσε χώρο σε σένα να είσαι ήρεμη και όλα θα γίνουν. Με το καλο να λάβεις τα μωράκια σου 🙏👶❤️👶❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Σ Ευχαριστω αγαπημένη μου ❤️❤️ 
 

@kk88 με το καλό να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου κορίτσι μου. 

Ελενα μου συγχαρητήρια!! Είχα μέρες να σας διαβάσω και έχασα τα υπεροχα νέα σου!! Μπράβο κοριτσι μου!! Καλούς διπλασιασμους να έχεις.. έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Υπέρηχο κάνω κάθε εβδομάδα. Το θεωρούσα αυτονόητο γι’ αυτό δεν το ανέφερα. Δεν χρειάζονται αιματολογικές μου είπε όταν τον ρώτησα την προηγούμενη Δευτέρα. Μία εβδομάδα μετά την περίοδο ήταν 7.5 το ενδομήτριο και είπε ότι ήταν τέλειο. Θα ξαναπάω αύριο για υπέρηχο και Σάββατο ή την επόμενη Δευτέρα θα πάω για μεταφορά. Να κάνω από μόνη μου μήπως; Αλλά δεν ξέρω πόσο θα πρέπει να είναι οι τιμές. Αντιπηκτικές θα μου δώσει σίγουρα. Μου είχε δώσει και στην κανονική διέγερση - μεταφορά. 
Έχω τρυπηθεί κι εγώ πολύ πίστεψε με. Οι μελανιές από τις αντιπηκτικές που έκανα το καλοκαίρι φύγανε τελείως μετά από 1μιση μήνα. 
Δεν θέλω να τους αμφισβητώ συνέχεια. Έχω αλλάξει και 3 γιατρούς. 
 

Από τη στιγμή που έχεις πιάσει το μίνιμουμ που θέλουν για μεταφορά στο ενδομητριο, πας με τις καλύτερες προϋποθέσεις. Οπότε μην σ απασχολούν οι αιματολογικές ή οτιδήποτε άλλο. 

Σε καταλαβαίνω πώς νιώθεις, ούτε εμένα μ αρέσει να αμφισβητώ τον γιατρό μου. Αφού τους εμπιστευομαστε, πορευόμαστε με τις οδηγίες τους, κάτι ξέρουν παραπάνω 😊

Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου!! Με το καλό η έμβρυομεταφορά σου.. εύχομαι τα καλύτερα.. εμένα πριν μου δώσει σικλακουρ, μου έκανε αιματολογικες τη 2η μέρα του κύκλου lh, prg, ε2.  Αλλά το αν θα κάνω ωορρηξία το είδε αργότερα στον υπέρηχο αφού είχα ωοθυλάκιο.. εσύ που είσαι στη 12η μέρα πότε κάνατε ή θα κάνετε υπέρηχο? Επίσης και να κάνεις ωορρηξία δεν πάει χαμένη η μεταφορά..εμείς την πρώτη φορά τη χάσαμε την ωορρηξία γιατί μου άργησε τον υπερηχο αλλά τη δεύτερη φορά απλά συγχρονισε την μεταφορά 5 μέρες μετά την ωορρηξία..και εγώ είχα αγχωθει τότε αλλά όλα πήγαν καλά δόξα το θεό!!

Ευχαριστώ πολύ! Κάναμε υπέρηχο την 7η μέρα του κύκλου και θα κάνουμε αύριο βράδυ που ειναι 14η, μπερδεύτηκα πριν με τις μέρες. 13η είμαι σήμερα. Εγώ κάνω νωρίς ωορρηξία. Δεν ξέρω πως πάει η μεταφορά πραγματικά. Μου είπε 18-20 μέρες μετά την περίοδο. 
Εσύ είσαι έγκυος; Συγχαρητήρια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου!!!! Καλή ανάρρωση σου εύχομαι!!!!! Όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα χωρίς κανένα εμπόδιο!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να έρθουν τα ευχάριστα και για εσένα!!!🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Δεν έχω άλλες αντιδράσεις,,, αλλά έχω πολλές αγκαλιές και καρδιές για θετική ενέργεια στο βήμα σου🙏👶❤️👶❤️🥰😍🥰❤️😍🥰😍❤️🍀🍀🍀

Είστε όλες μπροσταρισες για να μαθαίνουμε εμείς μετά που θα έρθουμε πίσω σας!!!! Η ομάδα εδώ είναι υπερδύναμη θετικοτητας και αγάπης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Δεν υπάρχουν αυτονόητα με όσα έχουμε δει,διαβάσει και περάσει!!! Πες το ότι κανείς υπερήχους και έχεις και τέλειο ενδομήτριο να παρταρουμε τώρα!!!!!! Αμήν,,,σούπερ είσαι και μια χαρά σε πάει ο άνθρωπος,,,μόνη σου μην κάνεις πειράματα όχι,,, και το ότι άλλαξες και 3 γιατρούς και ακόμα έχεις αμφιβολίες ούτε αυτό είναι νορμάλ,,,πάρε ανάσες και αφεσου μια φορά,,,εσύ κάνεις ότι πούνε ,,, δώσε χώρο σε σένα να είσαι ήρεμη και όλα θα γίνουν. Με το καλο να λάβεις τα μωράκια σου 🙏👶❤️👶❤️

 

Σούπερ δεν είμαι προφανώς, γιατί θα είχα μωράκι τώρα, αλλά γέλασα με αυτά που μου έγραψες 😘. Έχουμε μιλήσει και inbox μαζί παλιότερα. Σε ευχαριστώ πολύ, προσπαθώ να είμαι χαλαρή. Δεν είναι καθόλου εύκολο μετά από αποτυχίες… Καλή επιτυχία και σε σένα🧿, δεν ξέρω ακριβώς σε τι φάση βρίσκεσαι γιατί δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα το τσατ… Με πήρε από κάτω την τελευταία φορά γι’ αυτό και καθυστέρησα να παρω απόφαση για μεταφορά αν και έχω έμβρυα ♥️ ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Σούπερ δεν είμαι προφανώς, γιατί θα είχα μωράκι τώρα, αλλά γέλασα με αυτά που μου έγραψες 😘. Έχουμε μιλήσει και inbox μαζί παλιότερα. Σε ευχαριστώ πολύ, προσπαθώ να είμαι χαλαρή. Δεν είναι καθόλου εύκολο μετά από αποτυχίες… Καλή επιτυχία και σε σένα🧿, δεν ξέρω ακριβώς σε τι φάση βρίσκεσαι γιατί δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα το τσατ… Με πήρε από κάτω την τελευταία φορά γι’ αυτό και καθυστέρησα να παρω απόφαση για μεταφορά αν και έχω έμβρυα ♥️ ♥️♥️

Σε νιώθω απόλυτα,,,όταν όμως φτάνουμε στο μηδέν μόνο προς τα πάνω μπορούμε να πάμε και όσο έχουμε την υγεία μας και τη στήριξη των συζύγων μας όλα είναι εφικτά. Μένει η πίστη σε εμάς, στο γιατρό μας , σε μια ανώτερη δύναμη και πάμε ξανά προς το όνειρο. Εσύ ενα βήμα πιο κοντά στο όνειρο ζωής , σου εύχομαι ολόψυχα να είναι αυτό τώρα,,, εγώ ένα βήμα πιο πίσω όταν έρθει η σειρά μου,,,όλες μας κάποια στιγμή μανουλες !!!! 🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Κάναμε υπέρηχο την 7η μέρα του κύκλου και θα κάνουμε αύριο βράδυ που ειναι 14η, μπερδεύτηκα πριν με τις μέρες. 13η είμαι σήμερα. Εγώ κάνω νωρίς ωορρηξία. Δεν ξέρω πως πάει η μεταφορά πραγματικά. Μου είπε 18-20 μέρες μετά την περίοδο. 
Εσύ είσαι έγκυος; Συγχαρητήρια!!!! 

εγώ έκανα ωορρηξία 12η μέρα και έμβρυομεταφορά 17η (βλαστοκυστες).. αφού σε παρακολουθεί με υπερηχους όλα καλά.. θα σου πει ποτε πρέπει.. εγώ ναι είμαι έγκυος, σ' ευχαριστώ πολύ, μπαίνω στον 4ο μήνα και τώρα άρχισα να το συνειδητοποιώ... εύχομαι σύντομα να ακολουθείσετε όλες!! Σας περιμένουμε!! Με το καλό να σου πάνε όλα τέλεια!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88 @Margitc

με το καλό να πάρετε τα μωρά σας στο σπίτι σας!!

Ολα να πάνε καλά & να έχετε καλές εμφυτευσεις!!!

Με το καλό κορίτσια μου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Καλη επιτυχια για αυριο με το καλο να γυρισεις σπιτι μαζι με τα μωρακια σου. Αυριο παω κ εγω για μεταφορα.

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Πάμε μαζί χέρι χέρι!!!! Πώς πήγαν οι γονιμοποιησεις???? Τι ώρα θα πας??? Καλή μας επιτυχία καλή μου!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat @FAITH_ @elena0212 σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!!! Νιώθω απερίγραπτη χαρά για αύριο!!!!! Ελπίζω και πιστεύω ότι αυτή την φορά θα καταφέρω να πιάσω το θαύμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Σούπερ δεν είμαι προφανώς, γιατί θα είχα μωράκι τώρα, αλλά γέλασα με αυτά που μου έγραψες 😘. Έχουμε μιλήσει και inbox μαζί παλιότερα. Σε ευχαριστώ πολύ, προσπαθώ να είμαι χαλαρή. Δεν είναι καθόλου εύκολο μετά από αποτυχίες… Καλή επιτυχία και σε σένα🧿, δεν ξέρω ακριβώς σε τι φάση βρίσκεσαι γιατί δεν παρακολουθούσα ιδιαίτερα το τσατ… Με πήρε από κάτω την τελευταία φορά γι’ αυτό και καθυστέρησα να παρω απόφαση για μεταφορά αν και έχω έμβρυα ♥️ ♥️♥️

Ξέρω πως νιώθεις και ποσό φόβο έχεις γιατί έχεις δει και την συνέχεια …για λίγο..

Αλλά δυστυχώς δεν περνάνε όλα από το χέρι μας..Πίστεψε σε αυτά τα έμβρυα & προχωρά μπροστά!
Δεν υπάρχει άλλος δρόμος μόνο μπροστά μόνο προς τα πάνω.. 

Δεν έχω νιώσει πιο ανήμπορη στην ζωή μου όπως μετά από την  2η παλλινδρομη. Αλλά δεν έχουμε επιλογή! Θα παλέψουμε για αυτό που επιθυμούμε & θα έρθει!

Καλη επιτυχία να έχεις από καρδιάς ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ξέρω πως νιώθεις και ποσό φόβο έχεις γιατί έχεις δει και την συνέχεια …για λίγο..

Αλλά δυστυχώς δεν περνάνε όλα από το χέρι μας..Πίστεψε σε αυτά τα έμβρυα & προχωρά μπροστά!
Δεν υπάρχει άλλος δρόμος μόνο μπροστά μόνο προς τα πάνω.. 

Δεν έχω νιώσει πιο ανήμπορη στην ζωή μου όπως μετά από την  2η παλλινδρομη. Αλλά δεν έχουμε επιλογή! Θα παλέψουμε για αυτό που επιθυμούμε & θα έρθει!

Καλη επιτυχία να έχεις από καρδιάς ❤️

 

Σας θαυμάζω όλες τόσο μα τόσο πολύ! Για το κουράγιο, την πίστη και την υπομονή σας! Αντεύχομαι, καλή επιτυχία και σύντομα! ♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TRigirl είπε:

Σας θαυμάζω όλες τόσο μα τόσο πολύ! Για το κουράγιο, την πίστη και την υπομονή σας! Αντεύχομαι, καλή επιτυχία και σύντομα! ♥️ 

Λάθος διατύπωση..

ΜΑΣ θαυμάζεις (και εσένα μαζί) γιατί και εσύ μαχήτρια είσαι!

Δεν έχει καμία σημασία πόσες προσπάθειες έχει στην πλάτη της κάθε γυναίκα , κάθε ζευγάρι και με τι αποτέλεσμα! Από τη στιγμή που στο δρόμο του συναντάει την υπογονιμότητα (αντρα -γυναικα-ζευγάρι δεν έχει καμία σημασία) μαχητές είναι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

@BlackCat @FAITH_ @elena0212 σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!!! Νιώθω απερίγραπτη χαρά για αύριο!!!!! Ελπίζω και πιστεύω ότι αυτή την φορά θα καταφέρω να πιάσω το θαύμα!!!!!

Αυτή τη χαρά , την πίστη και την ελπίδα να κρατήσεις και για τις επόμενες 10 ημέρες!!!!

Και άμα πέσεις στο ενδιάμεσο εδώ θα είμαστε να σε σηκώσουμε 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αύριο.. 🙄

Ωωωω καλή επιτυχία κορίτσι μου. 🥰 προσπάθησε να κανεις θετικές σκέψεις. Εύχομαι μια θετική χοριακη μέσα απ την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Καλη επιτυχια για αυριο με το καλο να γυρισεις σπιτι μαζι με τα μωρακια σου. Αυριο παω κ εγω για μεταφορα.

Καλη επιτυχια και σε σενα κοριτσι μου για αυριο!!! Καλη εμφύτευση να εχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ωωωω καλή επιτυχία κορίτσι μου. 🥰 προσπάθησε να κανεις θετικές σκέψεις. Εύχομαι μια θετική χοριακη μέσα απ την καρδια μου

Ευχαριστώ πολύ! Έχω αρνητικά τεστ οπότε πάω πιο χαλαρή 😏ήταν η πρώτη φορά, ατελείωτες οι ημέρες αναμονής.. 

Δεν με στεναχωρεί τόσο η προοπτική μιας αρνητικής χοριακης αύριο, όσο η αγωνία του να μαζέψω πάλι έμβρυα. Όπως και να έχει, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία❤️

@BlackCat σ ευχαριστώ πολύ 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

@kk88 @Margitc

με το καλό να πάρετε τα μωρά σας στο σπίτι σας!!

Ολα να πάνε καλά & να έχετε καλές εμφυτευσεις!!!

Με το καλό κορίτσια μου🥰

Συμμαθητρια μου ευχαριστουμε, πιστευα οτι θα πηγαιναμε μαζι να σου πω την αληθεια. Ελπιζω να πανε ολα καλα αυριο κ να σου δωσουμε σκυταλη με την @kk88

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Πάμε μαζί χέρι χέρι!!!! Πώς πήγαν οι γονιμοποιησεις???? Τι ώρα θα πας??? Καλή μας επιτυχία καλή μου!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!🤞🤞🤞🤞🤞

Καλη μας επιτυχια μακαρι να μας παει καλα ειχα 4 στα 4 απο τα αυγουλακια μου. Ουτε εγω δεν το περιμενα. 🍀❤️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...