Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλά κοριτσάκι μου. Προς το παρον είμαι ήρεμη. Ξεκουράστηκα κ από αύριο δουλειά. Να ξεχαστω κ λιγο Γιατί οσο κάθομαι ψαχνω συμπτώματα, ενώ ξέρω πως είναι από τα χάπια. Την πρώτη μέρα ένιωσα 2-3 τσιμπηματα κ από τοτε τίποτα. Έχω κράμπες περιόδου Ανα διαστηματα κ καθόλου πρησμένο στήθος. Κατά τ αλλά ψύχραιμη 😂😂😂 Εσυ πως είσαι;;

με το καλο μια θετικη χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

με το καλο μια θετικη χοριακη!!!!

Ευχαριστω πολύ @Zoupaki 🥰 και στα δικά σου 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχαχχαχα τα κλασσικά πάντα έτσι κάνουμε όλες καλή μου......όλες λέμε στις άλλες να μην ψάχνουν συμπτώματα και όταν έρχεται η σειρά μας προφανώς αρχίζουμε το ψάξιμο 🤣🤣🤣🤣να πας δουλειά να ξεχαστεις...δεν το συζητάω.....εγώ αύριο πρωί έχω υπέρηχο για να δούμε πότε θα κάνω την μεταφορά.....με βλέπω για Παρασκευή.....

έφτασαν οι μερες ε;;εγώ μάλλον Παρασκευή θα πάω για χοριακη. Σάββατο είναι ολα κλειστά εδω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ευχαριστω πολύ @Zoupaki 🥰 και στα δικά σου 

 

έφτασαν οι μερες ε;;εγώ μάλλον Παρασκευή θα πάω για χοριακη. Σάββατο είναι ολα κλειστά εδω. 

Άστα έφτασαν.......μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου!!!!! Δεν πιστεύω να φλερτάρεις με την ιδέα του τεστ πριν την χοριακη????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Άστα έφτασαν.......μια τεράστια χοριακη σου εύχομαι κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου!!!!! Δεν πιστεύω να φλερτάρεις με την ιδέα του τεστ πριν την χοριακη????? 

😊😊🙈🙈 δε Θ σου πω ψέματα. Φλερτάρω με την ιδεα, για έναν κ μόνο λογο. Την Πέμπτη έχει γενέθλια ο αντρουλης μου. Κ μια στο εκατομμύριο να δειξει θετικό θα ήταν ωραία εκπληξη. Ξέρω ότι τα τεστ αργούν να δείξουν κ αν έπαιρνα αρνητικό δε σημαίνει ότι θα ήταν. Αλλά φοβάμαι κ μηπωσ Απογοητευτώ άδικα. Δεν εχω αποφασίσει…Θα το αφήσω για τελευταία στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξερω οτι θα τα καταφερουμε.λιγοι το θελησαν οπως εμεις,ολες μας παλεψαμε με τον εαυτο μας με τις δυσκολιες μας με το κλαμα με το οικονομικο,μας αξιζει ρε γαμωτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

😊😊🙈🙈 δε Θ σου πω ψέματα. Φλερτάρω για έναν κ μόνο λογο. Την Πέμπτη έχει γενέθλια ο αντρουλης μου. Κ μια στο εκατομμύριο να δειξει θετικό θα ήταν ωραία εκπληξη. Ξέρω ότι τα τεστ αργούν να δείξουν κ αν έπαιρνα αρνητικό δε σημαίνει ότι θα ήταν. Αλλά φοβάμαι κ μηπωσ Απογοητευτώ άδικα. Δεν εχω αποφασίσει…Θα το αφήσω για τελευταία στιγμή 

εγω πιατευω οτι οποια δεν το εκανε ή ποσο μαλλον δε το σκεφτηκε παιζει να λεει ψεμματακια,🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

Εγω ξερω οτι θα τα καταφερουμε.λιγοι το θελησαν οπως εμεις,ολες μας παλεψαμε με τον εαυτο μας με τις δυσκολιες μας με το κλαμα με το οικονομικο,μας αξιζει ρε γαμωτο!!!!!

Ετσι είναι. Αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρουμε. Υπομονη, επιμονή, τυχη και χρήματα χρειαζόμαστε απλά.🙄🙄 έχουμε επίσης τις ιστορίες των κοριτσιών που τα κατάφεραν και μας δίνουν δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλά κοριτσάκι μου. Προς το παρον είμαι ήρεμη. Ξεκουράστηκα κ από αύριο δουλειά. Να ξεχαστω κ λιγο Γιατί οσο κάθομαι ψαχνω συμπτώματα, ενώ ξέρω πως είναι από τα χάπια. Την πρώτη μέρα ένιωσα 2-3 τσιμπηματα κ από τοτε τίποτα. Έχω κράμπες περιόδου Ανα διαστηματα κ καθόλου πρησμένο στήθος. Κατά τ αλλά ψύχραιμη 😂😂😂 Εσυ πως είσαι;;

Αχχχ κι εγώ στα ίδια είμαι. Ίδια μέρα θα κάνουμε χοριακή, Παρασκευη αλλά δεν ξέρω τι με έχει πιάσει αυτή τη φορά, έχω τώρα τρεις μέρες που βάζω τα κλάματα το πρωί γιατί είμαι σίγουρη ότι πάλι μηδέν χοριακη θα παρω.
Μέχρι που έχω κάνει λίστα με τις εξετάσεις που θέλω να κάνω μετά την αποτυχία….μιλάμε από ψυχολογια το ‘χω τερματίσει. 
@kk88και @BlackCat καλή επιτυχία με τους υπερήχους σας αύριο! Συντομα να έχουμε τα καλύτερα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Αχχχ κι εγώ στα ίδια είμαι. Ίδια μέρα θα κάνουμε χοριακή, Παρασκευη αλλά δεν ξέρω τι με έχει πιάσει αυτή τη φορά, έχω τώρα τρεις μέρες που βάζω τα κλάματα το πρωί γιατί είμαι σίγουρη ότι πάλι μηδέν χοριακη θα παρω.
Μέχρι που έχω κάνει λίστα με τις εξετάσεις που θέλω να κάνω μετά την αποτυχία….μιλάμε από ψυχολογια το ‘χω τερματίσει. 
@kk88και @BlackCat καλή επιτυχία με τους υπερήχους σας αύριο! Συντομα να έχουμε τα καλύτερα νέα!

Όχι κλαματα. Πίστεψε στα εμβρυακια σου κοριτσάκι μου. Μην προδικάζεις τπτ. Μόνο θετικές σκέψεις να κανεις 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχαχχαχα τα κλασσικά πάντα έτσι κάνουμε όλες καλή μου......όλες λέμε στις άλλες να μην ψάχνουν συμπτώματα και όταν έρχεται η σειρά μας προφανώς αρχίζουμε το ψάξιμο 🤣🤣🤣🤣να πας δουλειά να ξεχαστεις...δεν το συζητάω.....εγώ αύριο πρωί έχω υπέρηχο για να δούμε πότε θα κάνω την μεταφορά.....με βλέπω για Παρασκευή.....

Έλα έλα. Κοντα είναι η Παρασκευή. Να είμαστε και οι δυο να περιμένουμε…🙂🙂 εμένα σήμερα με έχει πιάσει και ένα άγχος για την Τετάρτη. Και να σκέφτομαι τα τι και πως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αχχχ κι εγώ στα ίδια είμαι. Ίδια μέρα θα κάνουμε χοριακή, Παρασκευη αλλά δεν ξέρω τι με έχει πιάσει αυτή τη φορά, έχω τώρα τρεις μέρες που βάζω τα κλάματα το πρωί γιατί είμαι σίγουρη ότι πάλι μηδέν χοριακη θα παρω.
Μέχρι που έχω κάνει λίστα με τις εξετάσεις που θέλω να κάνω μετά την αποτυχία….μιλάμε από ψυχολογια το ‘χω τερματίσει. 
@kk88και @BlackCat καλή επιτυχία με τους υπερήχους σας αύριο! Συντομα να έχουμε τα καλύτερα νέα!

Όχι όχι μην τα σκέφτεσαι τώρα αυτά. Σκέψου τι θα κάνεις μετά την θετική χοριακη που θα κάνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

εγω πιατευω οτι οποια δεν το εκανε ή ποσο μαλλον δε το σκεφτηκε παιζει να λεει ψεμματακια,🤣🤣🤣🤣🤣

Και εγώ την πρώτη φορά είχα τα τεστ και τα κοίταζα 😂😂 έλεγα «να κάνω; Όχι δεν θα κάνω.» Συνέχεια το έλεγα. Αλλά δεν έκανα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79 ααα μην σε παίρνει από κάτω καλέ !! Έχω καλό προαισθημα για τη Παρασκευή!! 😉😉 Εστίασε εκεί και μην σκέφτεσαι από τώρα τι θα κάνεις αν και πως μετά... Είπαμε συμπτώματα δεν υπάρχουν... Οπότε μην απογοητεύεσαι και μην προδικαζεις τίποτα ! Τέλος τα κλάματα !!! 

@kk88 φίλη μου καλό υπέρυχο αύριο !! Αναμένουμε νέα σου !!! ♥️🤞😉 @BlackCat μαυρογατουλα μας καλο υπέρυχο και σε εσένα αύριο !! Αναμένουμε 🙏🤞🤞🤞♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79 κουραγιο καλη μου μη προδικαζεις τιποτα!!!!Σιγουρα με το να κλαις στεναχωρεις κ το σπορακι σου οποτε κριμα δεν ειναι?Παρασκευη ολα καλα θα πανε θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

εγω πιατευω οτι οποια δεν το εκανε ή ποσο μαλλον δε το σκεφτηκε παιζει να λεει ψεμματακια,🤣🤣🤣🤣🤣

Εγώ δεν έκανα τεστ καμία από τις 2 φορές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η troia είπε:

Εγώ δεν έκανα τεστ καμία από τις 2 φορές...

καλα στ αστεια το ελεγα αλλα πιστευω οτι εισαι η εξαιρεση σε αυτο π ειπα....χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

καλα στ αστεια το ελεγα αλλα πιστευω οτι εισαι η εξαιρεση σε αυτο π ειπα....χαχαχαχαχα

Ναι, εγώ ένιωθα το αντίθετο της ανυπομονησίας. Δηλαδή όσο δεν ήξερα το αποτέλεσμα αισθανόμουν αισιόδοξη ότι μπορεί να είχα πετύχει, διότι φοβόμουν ότι αν κάνω χοριακή ή τεστ μπορεί να πάρω αρνητικό αποτέλεσμα. Δηλαδή για να σου δώσω να καταλάβεις, όχι μόνο δε βιαζόμουν να μάθω το αποτέλεσμα νωρίτερα, αλλά όσο δεν το ήξερα ήμουν ήρεμη, γιατί είχα ελπίδα ότι μπορεί να είναι θετικό. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zoupaki είπε:

@troia να σε ρωτησω εχεις γνωσεις καθολου πανω στο νομικο κομματι της διαδικασιας της εξωσωματικης?

Όχι ιδιαίτερα, αλλά τι ακριβώς θέλεις να ρωτήσεις; Ίσως έχω διαβάσει κάτι σχετικά...Πάντως δεν είμαι δικηγόρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αχχχ κι εγώ στα ίδια είμαι. Ίδια μέρα θα κάνουμε χοριακή, Παρασκευη αλλά δεν ξέρω τι με έχει πιάσει αυτή τη φορά, έχω τώρα τρεις μέρες που βάζω τα κλάματα το πρωί γιατί είμαι σίγουρη ότι πάλι μηδέν χοριακη θα παρω.
Μέχρι που έχω κάνει λίστα με τις εξετάσεις που θέλω να κάνω μετά την αποτυχία….μιλάμε από ψυχολογια το ‘χω τερματίσει. 
@kk88και @BlackCat καλή επιτυχία με τους υπερήχους σας αύριο! Συντομα να έχουμε τα καλύτερα νέα!

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

@Lucia79 ααα μην σε παίρνει από κάτω καλέ !! Έχω καλό προαισθημα για τη Παρασκευή!! 😉😉 Εστίασε εκεί και μην σκέφτεσαι από τώρα τι θα κάνεις αν και πως μετά... Είπαμε συμπτώματα δεν υπάρχουν... Οπότε μην απογοητεύεσαι και μην προδικαζεις τίποτα ! Τέλος τα κλάματα !!! 

@kk88 φίλη μου καλό υπέρυχο αύριο !! Αναμένουμε νέα σου !!! ♥️🤞😉 @BlackCat μαυρογατουλα μας καλο υπέρυχο και σε εσένα αύριο !! Αναμένουμε 🙏🤞🤞🤞♥️♥️♥️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου αλλά η αλήθεια είναι ότι τον έχω βγάλει από το μυαλό μου αυτό τον μήνα ,πιστεύω τσάμπα θα πάω αύριο, αλλά τι να κάνω δεν πειράζει πάμε για τον επόμενο.

@Lucia79 τώρα ότι κ να σου πω ξέρω δεν βοηθάει, αυτή η εναλλαγή συναισθημάτων είναι το χειρότερο μου. Εγώ ελυωνα στο Netflix ότι μαλακια μπορούσα να δω να μη σκέφτομαι. Δεν ήθελα να μιλάω κ να βλέπω άνθρωπο. Υπομονή και η Παρασκευή είναι κοντά και θα κλαις με δάκρυα χαράς!!

@kk88 κοντεύει η μέρα φίλη!!Μη κοιτας το παίζω άνετη ακόμα όταν έρθει εκείνη η ώρα κακακια 😂 Φτιάξε την φωλιά όμορφα και ωραία να τα υποδεχτείς!!

@elena0212Και Παρασκευή να κάνεις το δώρο του αντρουλη σου θα πετάξει από τη χαρά του!! Με το καλό η χοριακη σου να είναι τεράστια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η troia είπε:

Ναι, εγώ ένιωθα το αντίθετο της ανυπομονησίας. Δηλαδή όσο δεν ήξερα το αποτέλεσμα αισθανόμουν αισιόδοξη ότι μπορεί να είχα πετύχει, διότι φοβόμουν ότι αν κάνω χοριακή ή τεστ μπορεί να πάρω αρνητικό αποτέλεσμα. Δηλαδή για να σου δώσω να καταλάβεις, όχι μόνο δε βιαζόμουν να μάθω το αποτέλεσμα νωρίτερα, αλλά όσο δεν το ήξερα ήμουν ήρεμη, γιατί είχα ελπίδα ότι μπορεί να είναι θετικό. Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω...

απολυτα σε καταλαβαινω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομικη ερωτηση αν υπαρχει καποια που ξερει ή αν ειναι καποια δικηγορος στη παρεα.

εχει μια κοπελα14 εμβρυα 3ης μερας και δεν εχει την περιεργεια να δει ποσα θα φτασουν 5ης μερας.Εχει το δικαιωμα απο τον νομο να παρεμβει και να πει να τα καταψυξουν 3ης μερας η δεν την εχει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...