Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει κοριτσαρες κάηκε και το μπάνιο.........σας ευχαριστώ ρε για την βοήθεια 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Έτσι προσεχε γιατί είμαι σίγουρη ότι είσαι εγκυουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή 

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

Χαιρετίζω τα κορίτσια μου! Τι μου κάνετε καλέ; Διαβάζω τα νέα σας ...

@Tvzτέλη Ιουλίου η ετ με το καλό; Άντε! Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 🤞

 @Sandyb και @dep14με το καλό και εσείς!

@Olia4 αύξησες την δόση κ πήρε μπρος το σύστημα! Μπράβο! 

@Διόνημου κ εσύ κοριτσάκι μου μην μου αγχώνεσαι! Μια χαρά είναι ο αριθμός σου ... Είναι νωρίς ακόμη...

@kk88πήγαινε καλό μου να κάνεις αύριο χοριακή ... Εννοείται πως θα δείξει! Ένα νούμερο ναααααααααααααααααα ...

Έκανα κ κάποιες αλλαγές στο πινακάκι μας άλλες ευχάριστες, άλλες όχι κ τόσο ...

@angel35 πήρες ημερομηνία για επιτροπή κ αγχώνεσαι ήδη από τώρα;;; Δεν το πας καλά! Χαλααααααάρωσε θα σου πω σαν γνήσια Σαλονικιά! Δεν κόβουν στην επιτροπή! Ακόμη κ ελλείψεις να έχεις στα δικαιολογητικά σου θα σου κλείσουν ρνβ εκκρεμοτήτων (σε κοντινή ημερομηνία) κ θα τους πας ό,τι τους λείπει ... Οπότε ζήσε λίγο πιο ανέμελα μέχρι τότε γιατί μετά αρχίζουν τα περίεργα κ πολύπλοκα! Ό,τι θες είμαστε εμείς εδώ ε! 😉

@geokouκορίτσι μου καλές διακοπές! Αυτό θα σου πω μόνο! Όλα όσα σκέφτεσαι κ αισθάνεσαι μόνο εσύ μπορείς να τα διαχειριστείς ό,τι κ αν σου πούμε εμείς. Όσα λόγια παρηγοριάς κ συμπαράστασης να ακούσεις, ο πόνος σου θα είναι πάντα εκεί... Ευχή μου η τύχη να σας χτυπήσει την πόρτα σας ξανά κ σύντομα! Μέχρι τότε ο ρόλος του μικρού σας καταπραϋντικός κ βάλσαμο στη λύπη σας ... Να περάσετε όμορφα κ ανέμελα! 

Εγώ αύριο το πρωί κάνω την τρίτη μου προσπάθεια... Απίστευτο μου φαίνεται πως πέρασε ο καιρός! Πέρυσι τέτοιο καιρό έμπαινα στον κόσμο της εξωσωματικής ... Ανίδεη κ αφελής! Με την σιγουριά πως θα πετύχω με την πρώτη! Κ ήρθε η πρώτη αρνητική κ μετά κ η δεύτερη ... Ένας χρόνος με τόσο διαφορετικά συναισθήματα! Προσπαθώντας για το πολυπόθητο!  Έκανα ό,τι μπορούσα... Τα υπόλοιπα θέλημα Θεού δεν νομίζετε; "Κ ποιος σας είπε πως ο Θεός αγαπάει τους μουτρωμένους;;; Μην κλείνεις να σε χαρώ, την πόρτα της καρδιάς σου. Μουσαφίρης είναι κι η χαρά κι αν τη βρει κλειστή, θα φύγει". Α. Παπαδάκη

@elena0212 κοριτσάκι μου να ξέρεις πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Τώρα ίσως να μην θέλεις να το πιστέψεις αλλά θα έρθει η στιγμή που θα καταλάβεις το γιατί ... 💚

συγκινηθηκα να ξερεις!!! 💓💓με ολα...... και με τα δικα σου!!! καλη επιτυχια !!να ειναι η τριτη κι η καλυτερη σου κοριτσακι μου!!!!!!! θα περιμενουμε νεα αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!μολις βγήκε η χοριακη 2100 καλά είναι έτσι;διπλασιάστηκε!

Ε ρε λουμπαδιαρη!!!!!!!!!!! Κορίτσι μουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! Με το καλοοοοοοο❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!μολις βγήκε η χοριακη 2100 καλά είναι έτσι;διπλασιάστηκε!

Δεν μπορώ να κάνω λικε και θελωωωω να κάνω:-) ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤰🤰🤰🤰🤰👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣 Δίδυμομανουλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

 

Εγώ να δεις τι κλανας που είμαι........ας πάρω τις δύο μέρες κορίτσια θα πάω Δευτέρα......αν δεν έχει έρθει περίοδος μέχρι τότε γιατί πραγματικά νιώθω να κατεβαίνει....

Να μην κοιτάς συμπτώματα στο λέω από πείρα... με θετικό τεστ και είχα βάλει σερβιέτα γιατί ένιωθα να έρχεται  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή 

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

Χαιρετίζω τα κορίτσια μου! Τι μου κάνετε καλέ; Διαβάζω τα νέα σας ...

@Tvzτέλη Ιουλίου η ετ με το καλό; Άντε! Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 🤞

 @Sandyb και @dep14με το καλό και εσείς!

@Olia4 αύξησες την δόση κ πήρε μπρος το σύστημα! Μπράβο! 

@Διόνημου κ εσύ κοριτσάκι μου μην μου αγχώνεσαι! Μια χαρά είναι ο αριθμός σου ... Είναι νωρίς ακόμη...

@kk88πήγαινε καλό μου να κάνεις αύριο χοριακή ... Εννοείται πως θα δείξει! Ένα νούμερο ναααααααααααααααααα ...

Έκανα κ κάποιες αλλαγές στο πινακάκι μας άλλες ευχάριστες, άλλες όχι κ τόσο ...

@angel35 πήρες ημερομηνία για επιτροπή κ αγχώνεσαι ήδη από τώρα;;; Δεν το πας καλά! Χαλααααααάρωσε θα σου πω σαν γνήσια Σαλονικιά! Δεν κόβουν στην επιτροπή! Ακόμη κ ελλείψεις να έχεις στα δικαιολογητικά σου θα σου κλείσουν ρνβ εκκρεμοτήτων (σε κοντινή ημερομηνία) κ θα τους πας ό,τι τους λείπει ... Οπότε ζήσε λίγο πιο ανέμελα μέχρι τότε γιατί μετά αρχίζουν τα περίεργα κ πολύπλοκα! Ό,τι θες είμαστε εμείς εδώ ε! 😉

@geokouκορίτσι μου καλές διακοπές! Αυτό θα σου πω μόνο! Όλα όσα σκέφτεσαι κ αισθάνεσαι μόνο εσύ μπορείς να τα διαχειριστείς ό,τι κ αν σου πούμε εμείς. Όσα λόγια παρηγοριάς κ συμπαράστασης να ακούσεις, ο πόνος σου θα είναι πάντα εκεί... Ευχή μου η τύχη να σας χτυπήσει την πόρτα σας ξανά κ σύντομα! Μέχρι τότε ο ρόλος του μικρού σας καταπραϋντικός κ βάλσαμο στη λύπη σας ... Να περάσετε όμορφα κ ανέμελα! 

Εγώ αύριο το πρωί κάνω την τρίτη μου προσπάθεια... Απίστευτο μου φαίνεται πως πέρασε ο καιρός! Πέρυσι τέτοιο καιρό έμπαινα στον κόσμο της εξωσωματικής ... Ανίδεη κ αφελής! Με την σιγουριά πως θα πετύχω με την πρώτη! Κ ήρθε η πρώτη αρνητική κ μετά κ η δεύτερη ... Ένας χρόνος με τόσο διαφορετικά συναισθήματα! Προσπαθώντας για το πολυπόθητο!  Έκανα ό,τι μπορούσα... Τα υπόλοιπα θέλημα Θεού δεν νομίζετε; "Κ ποιος σας είπε πως ο Θεός αγαπάει τους μουτρωμένους;;; Μην κλείνεις να σε χαρώ, την πόρτα της καρδιάς σου. Μουσαφίρης είναι κι η χαρά κι αν τη βρει κλειστή, θα φύγει". Α. Παπαδάκη

@elena0212 κοριτσάκι μου να ξέρεις πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Τώρα ίσως να μην θέλεις να το πιστέψεις αλλά θα έρθει η στιγμή που θα καταλάβεις το γιατί ... 💚

Πόσο όμορφο αυτό που έγραψες!!!!! 

Εύχομαι να είναι όλα τέλεια αύριο!!!!!!! 

 

Αφού μπήκα και στον πίνακα τα πράγματα είναι επίσημα 😂😂

22 θα τους πάμε τα χαρτιά αλλά 23 είναι η επιτροπή ακριβώς για το λόγο που είπες, αν λείπει κάτι ή είναι κάτι λάθος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν μπορώ να κάνω λικε και θελωωωω να κάνω:-) ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🤰🤰🤰🤰🤰👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣👣 Δίδυμομανουλα... 

Ευχαριστωωωωωω πολυ!!!μακαρι μα είναι και τα δυο εκεί!!!🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

καλέ ναι θα πάρετε θα γίνουν και εμένα ειδικά το ένα ηταν εξαιρετικά μικρό και το πηραμε 13 χιλιοστά τελικά και ήταν άψογο....όλα θα πάνε καλα΄.......

Αχ σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!! Εμένα ακόμα είναι μικρουλια βέβαια περίπου 3χιλ.οποτε θέλουμε να μεγαλώσουν τώρα για να δούμε την Δευτέρα!!!!!! Κ πάλι ευχαριστώωωωω 🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

καλά μου κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι αύριο θα είμαι 9 μέρα από την μεταφορά βλαστοκύστεων, χοριακή κανονικά είχε πει ο γιατρός Δευτέρα...τεστ δεν θα κάνω δεν είμαι τόσο θαραλλέα....φλερτάρω όμως με την ιδέα του να πάω αύριο για χοριακή.....εσεις τι λέτε???????

Θα περάσει πολύ γρήγορα το Σαββατοκύριακο!!!!!!!!! Και την Δευτέρα θα είσαι 💯%σιγουρη με την χοριακη σου!!!!!! Τι είναι δύο μερουλες!!!!!!! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

α ρε @kk88 μπραβο δωσ της θαρρος!!! θελω να τα καφερει το ολιακι  μας!! @Olia4💓💓
 

Αχ κορίτσι μου γλυκό!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!μολις βγήκε η χοριακη 2100 καλά είναι έτσι;διπλασιάστηκε!

Υπερτελεια ειναιιιι μπραβοοοο!!!!!!!!! Με το καλό και ο υπέρηχος τώρα!!!!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!!!!! 🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Olia4 είπε:

Υπερτελεια ειναιιιι μπραβοοοο!!!!!!!!! Με το καλό και ο υπέρηχος τώρα!!!!!!! Όλα να σου πάνε καλά!!!!!!! 🌹

Σε ευχαριστώ πολύ!!!κ εσυ μα μην αγχώνεσαι θα δεις θα μεγαλώσουν και πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή 

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

Χαιρετίζω τα κορίτσια μου! Τι μου κάνετε καλέ; Διαβάζω τα νέα σας ...

@Tvzτέλη Ιουλίου η ετ με το καλό; Άντε! Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 🤞

 @Sandyb και @dep14με το καλό και εσείς!

@Olia4 αύξησες την δόση κ πήρε μπρος το σύστημα! Μπράβο! 

@Διόνημου κ εσύ κοριτσάκι μου μην μου αγχώνεσαι! Μια χαρά είναι ο αριθμός σου ... Είναι νωρίς ακόμη...

@kk88πήγαινε καλό μου να κάνεις αύριο χοριακή ... Εννοείται πως θα δείξει! Ένα νούμερο ναααααααααααααααααα ...

Έκανα κ κάποιες αλλαγές στο πινακάκι μας άλλες ευχάριστες, άλλες όχι κ τόσο ...

@angel35 πήρες ημερομηνία για επιτροπή κ αγχώνεσαι ήδη από τώρα;;; Δεν το πας καλά! Χαλααααααάρωσε θα σου πω σαν γνήσια Σαλονικιά! Δεν κόβουν στην επιτροπή! Ακόμη κ ελλείψεις να έχεις στα δικαιολογητικά σου θα σου κλείσουν ρνβ εκκρεμοτήτων (σε κοντινή ημερομηνία) κ θα τους πας ό,τι τους λείπει ... Οπότε ζήσε λίγο πιο ανέμελα μέχρι τότε γιατί μετά αρχίζουν τα περίεργα κ πολύπλοκα! Ό,τι θες είμαστε εμείς εδώ ε! 😉

@geokouκορίτσι μου καλές διακοπές! Αυτό θα σου πω μόνο! Όλα όσα σκέφτεσαι κ αισθάνεσαι μόνο εσύ μπορείς να τα διαχειριστείς ό,τι κ αν σου πούμε εμείς. Όσα λόγια παρηγοριάς κ συμπαράστασης να ακούσεις, ο πόνος σου θα είναι πάντα εκεί... Ευχή μου η τύχη να σας χτυπήσει την πόρτα σας ξανά κ σύντομα! Μέχρι τότε ο ρόλος του μικρού σας καταπραϋντικός κ βάλσαμο στη λύπη σας ... Να περάσετε όμορφα κ ανέμελα! 

Εγώ αύριο το πρωί κάνω την τρίτη μου προσπάθεια... Απίστευτο μου φαίνεται πως πέρασε ο καιρός! Πέρυσι τέτοιο καιρό έμπαινα στον κόσμο της εξωσωματικής ... Ανίδεη κ αφελής! Με την σιγουριά πως θα πετύχω με την πρώτη! Κ ήρθε η πρώτη αρνητική κ μετά κ η δεύτερη ... Ένας χρόνος με τόσο διαφορετικά συναισθήματα! Προσπαθώντας για το πολυπόθητο!  Έκανα ό,τι μπορούσα... Τα υπόλοιπα θέλημα Θεού δεν νομίζετε; "Κ ποιος σας είπε πως ο Θεός αγαπάει τους μουτρωμένους;;; Μην κλείνεις να σε χαρώ, την πόρτα της καρδιάς σου. Μουσαφίρης είναι κι η χαρά κι αν τη βρει κλειστή, θα φύγει". Α. Παπαδάκη

@elena0212 κοριτσάκι μου να ξέρεις πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Τώρα ίσως να μην θέλεις να το πιστέψεις αλλά θα έρθει η στιγμή που θα καταλάβεις το γιατί ... 💚

Καλή επιτυχία να έχεις!!!!!!! Όλα να πάνε καλά!!!!!! Μεγάλη μεγάλη καρδιά σου στέλνω!!!!!!!!! ❤️❤️❤️ Μακάρι να είναι η τελευταία σου προσπάθεια!!!!!! ❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Εντάξει κοριτσαρες κάηκε και το μπάνιο.........σας ευχαριστώ ρε για την βοήθεια 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Καλέ που να τρέχεις τώρα σε παραλίες μέσα στην ζέστη και στο καύσωνα....και να κουβαλάς πράγματα....και να κολλάς με το αντηλιακό και την άμμο...και τάκα τουκα οι ρακέτες...😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂..κάτσε σπιτάκι δροσερά και καναπεδατα😆😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!κ εσυ μα μην αγχώνεσαι θα δεις θα μεγαλώσουν και πάνε όλα καλά!!!

Ευχαριστώωωωω δεν έχω άλλες καρδιές!!!!!!! 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

μαλλον πρεπει να κατσεις στον καναπεδακο σου με το κλιματιστικουλι σου ηρεμη ηρεμη!!!να τρως πολυ παγωτο και να περιμενεις τη δευτερα και να μην πας για μπανιο!!!χαχαχαχχα :lolno:

Eεεεε, όχι και πολύ παγωτό....Πρέπει να προσέχουμε και το ζάχαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Καλέ που να τρέχεις τώρα σε παραλίες μέσα στην ζέστη και στο καύσωνα....και να κουβαλάς πράγματα....και να κολλάς με το αντηλιακό και την άμμο...και τάκα τουκα οι ρακέτες...😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂..κάτσε σπιτάκι δροσερά και καναπεδατα😆😆😆😆😆😆

Με πείσατε όμορφες θα την αραξω εδώ στο σπίτι.....αγκαλιά με το αιρκοντίσιον μου.και θα τρώω τα νύχια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Θα περάσει πολύ γρήγορα το Σαββατοκύριακο!!!!!!!!! Και την Δευτέρα θα είσαι 💯%σιγουρη με την χοριακη σου!!!!!! Τι είναι δύο μερουλες!!!!!!! 🤗

Τίποτα αέρας θα περάσουν🤣🤣🤣🤣 δεν θα μείνει μαλλί μαυρο στο κεφάλι δεν θα μείνει και νύχι.......να δω πως θα κυκλοφορώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

μαλλον πρεπει να κατσεις στον καναπεδακο σου με το κλιματιστικουλι σου ηρεμη ηρεμη!!!να τρως πολυ παγωτο και να περιμενεις τη δευτερα και να μην πας για μπανιο!!!χαχαχαχχα :lolno:

Έγινε κοριτσαρες μου....καναπέ, ότι θέτε.........🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!μολις βγήκε η χοριακη 2100 καλά είναι έτσι;διπλασιάστηκε!

Υπεροχη!!!!!!!!!!! Μπραβο κοριτσι μου💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Vasilique--> 3/7

 Χοριακή 

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy-->8/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

Χαιρετίζω τα κορίτσια μου! Τι μου κάνετε καλέ; Διαβάζω τα νέα σας ...

@Tvzτέλη Ιουλίου η ετ με το καλό; Άντε! Όλα να πάνε κατ' ευχήν! 🤞

 @Sandyb και @dep14με το καλό και εσείς!

@Olia4 αύξησες την δόση κ πήρε μπρος το σύστημα! Μπράβο! 

@Διόνημου κ εσύ κοριτσάκι μου μην μου αγχώνεσαι! Μια χαρά είναι ο αριθμός σου ... Είναι νωρίς ακόμη...

@kk88πήγαινε καλό μου να κάνεις αύριο χοριακή ... Εννοείται πως θα δείξει! Ένα νούμερο ναααααααααααααααααα ...

Έκανα κ κάποιες αλλαγές στο πινακάκι μας άλλες ευχάριστες, άλλες όχι κ τόσο ...

@angel35 πήρες ημερομηνία για επιτροπή κ αγχώνεσαι ήδη από τώρα;;; Δεν το πας καλά! Χαλααααααάρωσε θα σου πω σαν γνήσια Σαλονικιά! Δεν κόβουν στην επιτροπή! Ακόμη κ ελλείψεις να έχεις στα δικαιολογητικά σου θα σου κλείσουν ρνβ εκκρεμοτήτων (σε κοντινή ημερομηνία) κ θα τους πας ό,τι τους λείπει ... Οπότε ζήσε λίγο πιο ανέμελα μέχρι τότε γιατί μετά αρχίζουν τα περίεργα κ πολύπλοκα! Ό,τι θες είμαστε εμείς εδώ ε! 😉

@geokouκορίτσι μου καλές διακοπές! Αυτό θα σου πω μόνο! Όλα όσα σκέφτεσαι κ αισθάνεσαι μόνο εσύ μπορείς να τα διαχειριστείς ό,τι κ αν σου πούμε εμείς. Όσα λόγια παρηγοριάς κ συμπαράστασης να ακούσεις, ο πόνος σου θα είναι πάντα εκεί... Ευχή μου η τύχη να σας χτυπήσει την πόρτα σας ξανά κ σύντομα! Μέχρι τότε ο ρόλος του μικρού σας καταπραϋντικός κ βάλσαμο στη λύπη σας ... Να περάσετε όμορφα κ ανέμελα! 

Εγώ αύριο το πρωί κάνω την τρίτη μου προσπάθεια... Απίστευτο μου φαίνεται πως πέρασε ο καιρός! Πέρυσι τέτοιο καιρό έμπαινα στον κόσμο της εξωσωματικής ... Ανίδεη κ αφελής! Με την σιγουριά πως θα πετύχω με την πρώτη! Κ ήρθε η πρώτη αρνητική κ μετά κ η δεύτερη ... Ένας χρόνος με τόσο διαφορετικά συναισθήματα! Προσπαθώντας για το πολυπόθητο!  Έκανα ό,τι μπορούσα... Τα υπόλοιπα θέλημα Θεού δεν νομίζετε; "Κ ποιος σας είπε πως ο Θεός αγαπάει τους μουτρωμένους;;; Μην κλείνεις να σε χαρώ, την πόρτα της καρδιάς σου. Μουσαφίρης είναι κι η χαρά κι αν τη βρει κλειστή, θα φύγει". Α. Παπαδάκη

@elena0212 κοριτσάκι μου να ξέρεις πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Τώρα ίσως να μην θέλεις να το πιστέψεις αλλά θα έρθει η στιγμή που θα καταλάβεις το γιατί ... 💚

Αυριο είναι η μέρα σου, τα ετσι για την διαφορά εμβυακια έρχονται να συναντήσουν τι σπιτάκι τους και έτσι για την διαφορά θα γίνει..   

Μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορα για έλεγα να κάνουμε ένα παρτυ.. να βγαίνουμε με τις κολώνες (τους άντρες μας) έξω να πηγαίνουμε για φαγητό σαν μια μικρή επέτειο ετσι για να μας φεύγει αυτή η ένταση  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@VasiliqueΚαλη επιτυχια για αυριο αγαπη μου γλυκια! Αρχηγαρα μας! Ηρεμια και εμπιστοσυνη στο γιατρουλη😍 3η και τυχερη! Να φωλιάσουν να μπουμπουκακια σου στη ζεστη σου κοιλιτσα να τα μεγαλώνεις ομορφα κι ωραια!!!! Ολες μου τις ευχες☺️🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Έγινε κοριτσαρες μου....καναπέ, ότι θέτε.........🤣🤣🤣🤣

Ενα ηρεμο ΣΚ, μιλα στα μωράκια σου που σιγουρα θα εχουν φωλιάσει στη κοιλιτσα σου και τη Δευτερα να υποδεχτείς μια υπεροχη θετικη χοριακη κοριτσι μου! Ο Ιούλιος θα ναι ο μηνας μας κοριτσια! Παμε δυνατα να γινει χαμος!!!!! Καλη καλη επιτυχια γλυκο κοριτσι ☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ενα ηρεμο ΣΚ, μιλα στα μωράκια σου που σιγουρα θα εχουν φωλιάσει στη κοιλιτσα σου και τη Δευτερα να υποδεχτείς μια υπεροχη θετικη χοριακη κοριτσι μου! Ο Ιούλιος θα ναι ο μηνας μας κοριτσια! Παμε δυνατα να γινει χαμος!!!!! Καλη καλη επιτυχια γλυκο κοριτσι ☺️☺️☺️☺️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες τα πράγματα.....καλός μήνας να είναι για όλες μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...