Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Και οωρηξια να κάνω το ωάριο Εχθές ήταν 13 χλ δεν εξηγείται να βγαίνει το τεστ θετικό απο την Δευτέρα.. δεν ξέρω τι κάνω 😂 απο την άλλη αν οφείλεται το εμβόλιο γιατι έχω ροζ σπο την προηγούμενη Παρασκευή μέχρι και Εχθές.. Ολα αυτά βέβαια τα ρώτησα.. μου είπε τεστ εγκυμοσύνης την Δευτέρα και αφού βγει αρνητικό,να παρω ντουφαστον, δεν αποκλείετε λέει να έχασα κύκλο.. 

 

 

Κατάλαβα. Εγώ πάλι με τα εμβόλια κανένα θέμα δεν είχα 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η troia είπε:

Αν δε βρεθεί άλλη κοπέλα από εδώ να το πάρει, απλώς το ακυρώνεις και θα το πάρει κάποια άλλη που θα κάνει αναζήτηση.

Α ωραία 

 

στις πριν 45 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriers  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

3 λέω κι εγώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

 

Όποτε δεν θα χρειαστώ το ραντεβού σου! Σε ευχαριστώ!
Ρώτησα και για σένα ....αλλά με ρώτησε το όνομά σου...τι να πω..η "kaposetsi" ....αχαχούχα!!
Μου είπε να πάρεις τηλέφωνο τη Δευτέρα και εσύ.

Δε χρειάζεται να πάρει τηλ. Απλώς το ακυρώνει και θα το κλείσει άλλη κοπέλα. Αποκλείεται να πάει χαμένο, αρκεί να μην το αφήσει για τελευταία στιγμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειώσαμε με τον καθαρισμό.ολα καλά πήγαν.σρ δέκα μέρες θα οαω να μου κάνει έναν υπερηχο κ να κάνουμε πλάνο για μετά.κ ότι εξετάσεις έχουμε κάνει ως τότε θα πάω κ πάμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου Ελπίδα μου για καλό μου ακούγονται αυτά που λες!  Γαντζώνονται γερά! Εκτος αν ειναι το έντερο και σε μπερδεύει. Εσύ κάτσε χαλαρή, παίρνε το μαγνήσιο που βοηθάει και σύντομα θα έρθουν τα μαντάτα!

@hope501 βγάλτο οπως σου αρέσει! Εκεί θα ειμαστε ολες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Οτι θελετε καντε ειμαι μεσα σε ολα ... Μονο μη με ξεχασετε αλλιως δνε κανω εξωσωματικη. Να ξες! 

Σας διαβαζω αλλα εχω τρελη δουλεια και επισης εγινε παπαρια μς τον φρονιμιτη και ξανα απ την αρχη... Αυτα! Καλησπεεεερα!

Βρε δεν σε αφήνουμε εκτός!!! Δε θα σε ξεχνούσα να ξες.

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Εσυ, εσυ...αχ!  εσυυυυυ που ψηφιζεις κιολας!!!!! Εσυ κανε μια ομαδα που θα λεει κοριτσια σας περιμενω και ριξε σχοινι να ερθουμε να σε βρουμε!!!!!!πουλακι εισαι αυτη στη στιγμη σε διαφορες ομαδες!!!!😋😋😋😋πως παει το μπεμπακι φιλολογαρα?????? Θα το φερεις σαλονικα οταν με το καλο γεννηθει να δει που γυρναγε η μανα του ...

Ψηφίζει γιατί είναι "μαχήτρια" και "Σια", ανήκει στους υπόλοιπους συνεταίρους της επιχ/σης 😂😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Τελειώσαμε με τον καθαρισμό.ολα καλά πήγαν.σρ δέκα μέρες θα οαω να μου κάνει έναν υπερηχο κ να κάνουμε πλάνο για μετά.κ ότι εξετάσεις έχουμε κάνει ως τότε θα πάω κ πάμε........

Μπράβο κοπέλα μου… όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η noutelitsa είπε:

Πήρα τηλέφωνο στο Ελενα και έλειπε η Οικονομοπούλου...γκαντεμιά! Αλλά μου είπε πως θα πάρω τη Δευτέρα και μπορεί να μου κλείσει να πάω και την επόμενη μέρα...θα με ενημερώσει η γιατρός!

Όποτε δεν θα χρειαστώ το ραντεβού σου! Σε ευχαριστώ!
Ρώτησα και για σένα ....αλλά με ρώτησε το όνομά σου...τι να πω..η "kaposetsi" ....αχαχούχα!!
Μου είπε να πάρεις τηλέφωνο τη Δευτέρα και εσύ.

σωστό κι αυτό σε ευχαριστώ πολύ παντός κοπέλα μου ναι θα πάρω Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουριτσούδια....παίρνετε κάποια συμπληρώματα (βιταμίνες κλπ) πριν την εξωσωματική? Εγώ έχω ξεκινήσει τα fertilovit 35plus.  Αλλά λέω να τα αλλάξω τώρα γιατί τα παίρνω σχεδόν 3 μήνες.
Έχετε να μου προτείνετε κα΄ποιο?
Υπάρχει και κάτι αντίστοιχο για τον άντρα που θα προτείνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Κουριτσούδια....παίρνετε κάποια συμπληρώματα (βιταμίνες κλπ) πριν την εξωσωματική? Εγώ έχω ξεκινήσει τα fertilovit 35plus.  Αλλά λέω να τα αλλάξω τώρα γιατί τα παίρνω σχεδόν 3 μήνες.
Έχετε να μου προτείνετε κα΄ποιο?
Υπάρχει και κάτι αντίστοιχο για τον άντρα που θα προτείνατε?

Εγώ δεν έχω πάρει να σου πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriors  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Αυτό ψηφίζω γιατί θελει και λίγο χιούμορ !!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Κουριτσούδια....παίρνετε κάποια συμπληρώματα (βιταμίνες κλπ) πριν την εξωσωματική? Εγώ έχω ξεκινήσει τα fertilovit 35plus.  Αλλά λέω να τα αλλάξω τώρα γιατί τα παίρνω σχεδόν 3 μήνες.
Έχετε να μου προτείνετε κα΄ποιο?
Υπάρχει και κάτι αντίστοιχο για τον άντρα που θα προτείνατε?

Εννοείται!!!! Βασικό πριν την εξωσωματική αλλά και για φυσιολογική σύλληψη.

Επειδή "βαριέμαι" να σου τα γράψω αναλυτικά σου κάνω copy paste κάποιες σελίδες😂😂😂

Γενικά αυτά τα στοιχεία να υπάρχουν. Είτε σε πολυβιταμίνες είτε σε μεμονωμένα. Απλά διαφέρουν λίγο τα mg. Εκεί πρέπει να δεις το τι θέλεις και χρειάζεσαι.

Για τους άντρες προτείνεται Βιταμινη Ε, C, Coq10, Σελήνιο, Φυλλικό. Ελέγξατε Κατακερματισμό?

https://carespot.gr/blog/i-vitamines-pou-tha-se-kanoun-epitelous-mama

https://www.fertility.gr/index.php/el/asthenis/arthra/item/46-η-βιταμίνη-d-καταλύτης-στην-επιτυχία-της-εξωσωματικής-γονιμοποίησης

https://fertilovit.gr/enischysi-tis-gonimotitas-6-vitamines-poy-isos-de-gnorizeis/

https://thessdiet.gr/articles/gunaikes-prin-tin-egkumosuni/poies-bitamines-kai-ichnostoicheia-einai-chrisimes-gia-ti-gonimotita-kai-tin-exosomatiki-gonimopoiisi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εννοείται!!!! Βασικό πριν την εξωσωματική αλλά και για φυσιολογική σύλληψη.

Επειδή "βαριέμαι" να σου τα γράψω αναλυτικά σου κάνω copy paste κάποιες σελίδες😂😂😂

Γενικά αυτά τα στοιχεία να υπάρχουν. Είτε σε πολυβιταμίνες είτε σε μεμονωμένα. Απλά διαφέρουν λίγο τα mg. Εκεί πρέπει να δεις το τι θέλεις και χρειάζεσαι.

Για τους άντρες προτείνεται Βιταμινη Ε, C, Coq10, Σελήνιο, Φυλλικό. Ελέγξατε Κατακερματισμό?

https://carespot.gr/blog/i-vitamines-pou-tha-se-kanoun-epitelous-mama

https://www.fertility.gr/index.php/el/asthenis/arthra/item/46-η-βιταμίνη-d-καταλύτης-στην-επιτυχία-της-εξωσωματικής-γονιμοποίησης

https://fertilovit.gr/enischysi-tis-gonimotitas-6-vitamines-poy-isos-de-gnorizeis/

https://thessdiet.gr/articles/gunaikes-prin-tin-egkumosuni/poies-bitamines-kai-ichnostoicheia-einai-chrisimes-gia-ti-gonimotita-kai-tin-exosomatiki-gonimopoiisi

Ξέμεινα από καρδουλες!!! στις στέλνω εδώ....❤️❤️❤️
Οχι δεν έχουμε ελεγξει ακόμα.
Θα τα μελετήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η noutelitsa είπε:

Ξέμεινα από καρδουλες!!! στις στέλνω εδώ....❤️❤️❤️
Οχι δεν έχουμε ελεγξει ακόμα.
Θα τα μελετήσω!

Και εγώ ξέμεινα 😩😩😩😩

Μελέτησε το και γενικά να ξέρεις.. η εξωσωματική έρχεται "απ'εξω" καλό θα ήταν γενικά να προετοιμάζουμε το σώμα μας....

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Κουριτσούδια....παίρνετε κάποια συμπληρώματα (βιταμίνες κλπ) πριν την εξωσωματική? Εγώ έχω ξεκινήσει τα fertilovit 35plus.  Αλλά λέω να τα αλλάξω τώρα γιατί τα παίρνω σχεδόν 3 μήνες.
Έχετε να μου προτείνετε κα΄ποιο?
Υπάρχει και κάτι αντίστοιχο για τον άντρα που θα προτείνατε?

Εγώ έπαιρνα αρκετούς μήνες fertilimax και ο σύζυγος novofertil και όποτε θυμόταν σελήνιο, ψευδάργυρο και Coq10. Μετά σταμάτησα και έπαιρνα σκέτη DHEA γιατί ο γιατρός ειδε ότι ήταν μειωμένη στις εξετάσεις που μου έκανε. Επιπλέον έπαιρνα coq10, D3, Ω3, E και κάποιες φορές μελατονίνη το βράδυ αν δεν την ξεχνούσα. Δεν ξέρω αν βοηθανε, ψυχολογικά σίγουρα. Αυτά τα έπαιρνα καιρό, ο γιατρος μου έλεγε ότι καμία φορά γυρνάνε boomerang και να παίρνω μόνο DHEA που είχα έλλειψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Παίρνω τόσο καιρό προγεστερόνη σε χάπι από το στόμα και prolutex και είναι όλα μια χαρά. Αλλά σήμερα με έχει πιάσει μια ζάλη που πήρα και τα 2 μαζί και είναι βαρύ το κεφάλι μου, είναι φυσιολογικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Παίρνω τόσο καιρό προγεστερόνη σε χάπι από το στόμα και prolutex και είναι όλα μια χαρά. Αλλά σήμερα με έχει πιάσει μια ζάλη που πήρα και τα 2 μαζί και είναι βαρύ το κεφάλι μου, είναι φυσιολογικό; 

φυσιολογικό από το φάρμακο είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Παίρνω τόσο καιρό προγεστερόνη σε χάπι από το στόμα και prolutex και είναι όλα μια χαρά. Αλλά σήμερα με έχει πιάσει μια ζάλη που πήρα και τα 2 μαζί και είναι βαρύ το κεφάλι μου, είναι φυσιολογικό; 

Εγω μπορώ  να σου πω ότι μπορεί να είναι και από την εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι; Παίρνω τόσο καιρό προγεστερόνη σε χάπι από το στόμα και prolutex και είναι όλα μια χαρά. Αλλά σήμερα με έχει πιάσει μια ζάλη που πήρα και τα 2 μαζί και είναι βαρύ το κεφάλι μου, είναι φυσιολογικό; 

Φυσικα κ ειναι ειτε απο την προγεστερονη ειτε απο το μωρακι απολυτα φυσιολογικο✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriors  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Ωχ κοιτα τι μου κανεις τωρα το 5 γιατι εχει τρελα η ζωη οχι μονο προβλημα κ το 3 γιατι κατα βαθος ειμαστε σοβαρα ατομα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ωχ κοιτα τι μου κανεις τωρα το 5 γιατι εχει τρελα η ζωη οχι μονο προβλημα κ το 3 γιατι κατα βαθος ειμαστε σοβαρα ατομα 😂

😂😂😂😂 αχ δεν μπορώ 😂😂😂 είναι 50%, πλάκα έχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Μίλα με το γιατρό σου να σε ησυχάσει λίγο και ξεκουρασου αν πονάς δε χρειάζεται να πας δουλειά ❤️

Μίλησα σήμερα με τον γιατρό και μου είπε ότι έως και 10 μετά την ωοληψια μπορεί να υπάρχουν πονοι. :-(

στις πριν 9 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσαρα μου καλημερα, εγω θα σου πω πως το βλεπω για καλο σημαδι αυτο κ αλλες κοπελες ειχαν τα ιδια συμτωματα θυμαμαι την @kk88 και νομιζω κ η σκορπινουλα

Δεν πονουσα στην προηγούμενη και για αυτό άρχισα να φοβάμαι. Βασικά να μην κρύβομαι πίσω απ το δάχτυλο μου άρχισα να λέω τα δικά μου . 

στις πριν 8 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα Ελπιδάκι μου, δεν μπορείς να μιλήσεις με κάποιον γιατρό να σε ηρεμήσει?

Γενικά πονάς στην περίοδο? Είναι της ίδιας έντασης ή κάτι διαφορετικό?

Αν πας σήμερα δουλειά να προσέχεις να μην κουραστείς πολύ.

Δεν θα είναι όπως την προηγούμενη φορά, κοιτάμε μπροστά..

Καταλαβαίνω τον φόβο και είναι λογικό αλλά δεν βοηθάει πουθενά.

Προσπαθώ αρχηγαρα μου προσπαθώ. Μετά τις 19.04 θα σας πω και κάτι εάν επιβεβαιωθώ.  Περιμένω πρώτα να επιβεβαιωθώ. 

στις πριν 8 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

@Margitc μου

καταλαβαίνω οτι πονάς κ ανησυχείς! Κι εγω 4 μερες μετα την ετ ποναγα τρελά! Νομιζα θα κατέβει αίμα! Επινα μπουσκοπαν ανα 6ωρο! 5 μέρες μετα είδα ροζ κοκκινο αιμα στο σκουπισμα και 3 μερες μετα θετικότατη χοριακή! 
Δεν είναι πάντα για κακό οι πόνοι! (Βεβαια σε μενα συνεχίζονται πονοι κ αιμα ακόμα και τώρα που βρισκομαι 6 εβδ + 4 που έχω ακούσει τις καρδούλες απο τα διδυμάκια μου αλλά όσο κι αν με φοβίζει προσπαθώ να ειμαι αισιοδοξη οτι όλα θα πανε καλα! Μονο η κατακλιση με κουραζει! Ο γιατρος μου πε μονο σηκωμα για τουαλετα)

όλα καλά θα πάνε καλή μου!! Έχε πίστη και κάνε υπομονή! 😘

Η ελπίδα μου  με αυτούς τους πόνους χάθηκε γιατί είναι αρκετά νωρίς πριν την χοριακη.  

στις πριν 8 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη η μικρη μας @Παρασκευαιδου ποναει κ εχει κανει μεταφορα απλα δεν θυμομουν πως γραφοταν το nickname σου .

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriors  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Ναι σε όλα..  

στις πριν 5 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Σωστά θυμάσαι την μόνη φορά μου πέτυχε ήταν εκείνη που είχα πόνους περιόδου από το απόγευμα της μεταφοράς......οπότε @Παρασκευαιδου εγώ το βλέπω καλό σημάδι ψυχραιμία.....και υπομονή....

Απ την εμβρυομεταφορα κιόλας είχες πκνπυς; 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

@Παρασκευαιδου Ελπίδα μου για καλό μου ακούγονται αυτά που λες!  Γαντζώνονται γερά! Εκτος αν ειναι το έντερο και σε μπερδεύει. Εσύ κάτσε χαλαρή, παίρνε το μαγνήσιο που βοηθάει και σύντομα θα έρθουν τα μαντάτα!

@hope501 βγάλτο οπως σου αρέσει! Εκεί θα ειμαστε ολες! 

Εσυ πως είσαι κοριτσάκι μου. Πως τα πας; τα εμβρυακια σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μίλησα σήμερα με τον γιατρό και μου είπε ότι έως και 10 μετά την ωοληψια μπορεί να υπάρχουν πονοι. :-(

Δεν πονουσα στην προηγούμενη και για αυτό άρχισα να φοβάμαι. Βασικά να μην κρύβομαι πίσω απ το δάχτυλο μου άρχισα να λέω τα δικά μου . 

Προσπαθώ αρχηγαρα μου προσπαθώ. Μετά τις 19.04 θα σας πω και κάτι εάν επιβεβαιωθώ.  Περιμένω πρώτα να επιβεβαιωθώ. 

Η ελπίδα μου  με αυτούς τους πόνους χάθηκε γιατί είναι αρκετά νωρίς πριν την χοριακη.  

 

Ναι σε όλα..  

Απ την εμβρυομεταφορα κιόλας είχες πκνπυς; 

Εσυ πως είσαι κοριτσάκι μου. Πως τα πας; τα εμβρυακια σου; 

αγαπημενη μ και εγω ειχα πονους σχεδον απο την εμβρυομεταφορα π 2-3 μερες πριν την χοριακη ημουν σιγουρη οτι θα αδιαθετησω...πηγα και πηρα ταμπον απο το σουπερ να εχω! αλλα τελικα ηταν τα διδυμακια μ ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

φυσιολογικό από το φάρμακο είναι

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω μπορώ  να σου πω ότι μπορεί να είναι και από την εγκυμοσύνη!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Φυσικα κ ειναι ειτε απο την προγεστερονη ειτε απο το μωρακι απολυτα φυσιολογικο✌️

Ευχαριστώ κορίτσια μου, κοιμήθηκα λίγο και συνήλθα γιατί νόμιζα ότι θα λιποθυμήσω! 
@Παρασκευαιδου η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, μην συγκρίνεις με την προηγούμενη. Επίσης ο γιατρός σου έχει δίκιο, το είχα πάθει κι εγώ σε μια ωοληψία που είχαμε πάρει 8 ωάρια. Πονούσα τόσο πολύ που δεν ήθελα να κάνω μεταφορά και είχα πάει και σε άλλο γιατρό νομίζω γαστρντρερολόγο και του είχα ζητήσει να κάνω υπέρηχο άνω κάτω κοιλίας. Μου είχε πει βέβαια ότι ήταν από την ωοληψία. Όλα καλά θα πάνε, θα έχεις και θετικό τεστ και θα τα ξεχάσεις όλα! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...