Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα......τι ωραία μέρα είναι αυτή....... κορίτσια πετύχαμε 4 στα 4......4 βλαστοκυστες δύο άριστες 4 ΑΑ και δύο 3ΑΑ....... μακάρι να είναι το μωρό μας μέσα..... 

@Apol όχι δεν πάει στο βροντο η διαδικασία σου κάνουν ωοληψια σε νοσοκομείο αναφοράς....το έχει κάνει ο γιατρός μου σε άλλη περίπτωση.....

Δε με αφήνει να σου βάλω καρδούλες!! Τι φοβερό σκορ είναι αυτό που πετύχατε? Δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι, έχεις 4 άριστα έμβρυα, θα μείνεις έγκυος και έχεις ετοιμα και τα αδερφάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

ερώτηση....έχει κάνει καμιά απο σας εξωσωματική σε φυσικό κύκλο? δλδ να πηγαινεις ανα μήνα για ωοληψία χωρίς πολλά φάρμακα? υπάρχει μέγαλη διαφορά στο κόστος? 

Μπορείς να κανείς φυσικό τροποποιημένο με μικρή δόση φαρμάκων και να πάρεις ενα η δυο ωάρια γιατί με τον φυσικό μπορεί να το χάσεις το ωάριο .είναι πιο οικονομικό .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Δε με αφήνει να σου βάλω καρδούλες!! Τι φοβερό σκορ είναι αυτό που πετύχατε? Δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι, έχεις 4 άριστα έμβρυα, θα μείνεις έγκυος και έχεις ετοιμα και τα αδερφάκια!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!! Πάμε δυνατά και εσύ σε περιμένουμε!!!!🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τώρα μας έκανα εικόνα μέσα στον χαμό να φωνάζω εγώ @Lucia79με φωνή δυνατή και εσύ BlackCat και να τρέχουμε σε slow motion η μία προς την άλλη, τρελλές!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ε και όλο κάποια "σιωπηλή" που διαβάζει αλλά ντρέπεται θα πεταχτεί και θα πει ψιθυριστά "Mammyland, mammyland"..

 

Χαχαχαχα Καλά κάτσε και θα δεις που θα γίνει καπου εκεί στις εμβρυομεταφορές μας! Εσυ τελικά πας για τον άλλο μήνα για να πάρετε και το ωάριο του επόμενου να βάλετε δυο έμβρυα? Εμένα δε μου έχει ξεκαθαρίσει ακόμα, τις άλλες φορές είχα πολύ πιο ψηλή οιστραδιολη (τον Ιούνιο είχα πιάσει 7000) οπότε δεν ήθελε στον ίδιο κύκλο, αυτή τη φορά όμως τον βλέπω να θέλει να τα βάλουμε τώρα (ελπίζω να προκύψει δλδ βλαστοκύστη, μην κάνω πλάνα άδικα)…θα μου πει τη Δευτέρα φαντάζομαι για πιο σίγουρα. Όπως και ναχει το νου σου την επόμενη φορά στην ουρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 🌷

Ξεκινάω και γώ επίσημα!! 🤗 Απο χθες ξεκίνησα με χαπάκια και σήμερα αρχίζω ενεσουλες..τις έχω ένα άγχος αυτές τις ενέσεις αλλά ανυπομονώ κιόλας! Τετάρτη θα πάω για τον πρωτο υπέρηχο και λογικά εκεί γύρω θα ξέρουμε ποτε θα γίνει και η ωοληψια!! 
Θελω πολύ να πάνε όλα καλά! 🙏🙏

Καλημέρα κορίτσι μου!!!!! Καλή αρχή... πολλά ωάρια σου εύχομαι!!!! Μην τις φοβάσαι τις ενέσεις καθόλου..... ότι χρειαστείς είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε!!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Χαχαχαχα Καλά κάτσε και θα δεις που θα γίνει καπου εκεί στις εμβρυομεταφορές μας! Εσυ τελικά πας για τον άλλο μήνα για να πάρετε και το ωάριο του επόμενου να βάλετε δυο έμβρυα? Εμένα δε μου έχει ξεκαθαρίσει ακόμα, τις άλλες φορές είχα πολύ πιο ψηλή οιστραδιολη (τον Ιούνιο είχα πιάσει 7000) οπότε δεν ήθελε στον ίδιο κύκλο, αυτή τη φορά όμως τον βλέπω να θέλει να τα βάλουμε τώρα (ελπίζω να προκύψει δλδ βλαστοκύστη, μην κάνω πλάνα άδικα)…θα μου πει τη Δευτέρα φαντάζομαι για πιο σίγουρα. Όπως και ναχει το νου σου την επόμενη φορά στην ουρά!

Ε ναι θα τον ακούσω και θα το παλέψω να μαζέψω άλλο ένα τι να κάνω..

Τώρα με τελείως φυσικό με τροποποιημένο θα δούμε.

Να βάλω λες μια κονκάρδα μιας μαύρης γάτας στην μπλούζα??? αν με δεις μίλα μου ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

@kk88 στον φυσικό που έκανες το πήρες με μέθη το ωάριο ή χωρίς? Πόσο πονάει χωρίς μέθη?

Τώρα βέβαια η κάθε κοπέλα έχει άλλο βαθμό ανεκτικότητας στον πόνο αλλά σκέφτομαι μη πάω χωρίς μέθη και φάει καμιά κλωτσιά στο κεφάλι ο γιατρός κρίμα θα ναι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

@Apol όχι δεν πάει στο βροντο η διαδικασία σου κάνουν ωοληψια σε νοσοκομείο αναφοράς....το έχει κάνει ο γιατρός μου σε άλλη περίπτωση.....

ο Μακρ. είναι ο γιατρος σου? 

Ισχύει έχει κάνει στο Αττικό νομίζω. Αυτό είχα διαβάσει και εγώ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Massa είπε:

Κορίτσια μου!!!

Το είδαμε!! Ειδαμε σάκο και μια φουσκιτσα μέσα!! ❤❤

Το αίμα μου είπε είναι φυσιολογικό, απλά θα ξεκινήσω ενεσουλες αντιπηκτικες απο αύριο.

Είμαι 4 εβδ. + 5 ημ.!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Και στα δικά σας εύχομαι με το καλό!!! 💕

Κορίτσι μου τι τέλεια ! ♥️🥰 Μπράβο !! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα τώρα ! Πότε θα ξαναπάς για υπέρυχο? 

Είμαστε μια ημέρα διαφορα!! 😁🤞4 εβδ.+5ημ είμαι σήμερα εγώ ! 

Άντε να ηρεμήσεις τώρα που ξέρεις ότι όλα είναι καλά και να το απολαύσεις!! 😘😘😘

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα......τι ωραία μέρα είναι αυτή....... κορίτσια πετύχαμε 4 στα 4......4 βλαστοκυστες δύο άριστες 4 ΑΑ και δύο 3ΑΑ....... μακάρι να είναι το μωρό μας μέσα..... 

@Apol όχι δεν πάει στο βροντο η διαδικασία σου κάνουν ωοληψια σε νοσοκομείο αναφοράς....το έχει κάνει ο γιατρός μου σε άλλη περίπτωση.....

Κορίτσι μου γλυκό για άλλη μια φορά έχεις το τέλειο σκορ !! Έχεις 4 άριστες βλαστοκυστες γιατί και οι 4 άριστες ειναι !! ♥️🥰 Με το καλό να κάνετε την εμβρυομεταφορα και ειμαι σίγουρη αυτή η φορά θα είναι η τυχερή! Πολύ χάρηκα ! Πάμε δυνατά! 

Έχεις κανένα νέο από την ακατανομαστη? Ελπίζω να καθυστερήσει λίγο ακόμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 🌷

Ξεκινάω και γώ επίσημα!! 🤗 Απο χθες ξεκίνησα με χαπάκια και σήμερα αρχίζω ενεσουλες..τις έχω ένα άγχος αυτές τις ενέσεις αλλά ανυπομονώ κιόλας! Τετάρτη θα πάω για τον πρωτο υπέρηχο και λογικά εκεί γύρω θα ξέρουμε ποτε θα γίνει και η ωοληψια!! 
Θελω πολύ να πάνε όλα καλά! 🙏🙏

Καλημέρα κορίτσι μου !

Καλή αρχή εύχομαι !! Πάμε για πολλά καλά αυγουλάκια ! 🙏♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ε ναι θα τον ακούσω και θα το παλέψω να μαζέψω άλλο ένα τι να κάνω..

Τώρα με τελείως φυσικό με τροποποιημένο θα δούμε.

Να βάλω λες μια κονκάρδα μιας μαύρης γάτας στην μπλούζα??? αν με δεις μίλα μου ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

@kk88 στον φυσικό που έκανες το πήρες με μέθη το ωάριο ή χωρίς? Πόσο πονάει χωρίς μέθη?

Τώρα βέβαια η κάθε κοπέλα έχει άλλο βαθμό ανεκτικότητας στον πόνο αλλά σκέφτομαι μη πάω χωρίς μέθη και φάει καμιά κλωτσιά στο κεφάλι ο γιατρός κρίμα θα ναι 😂

Είσαι τρελή μαρή που θα κάνω ωοληψια χωρίς μέθη.....με μέθη κανονικότητα δεν το σκέφτηκα ούτε δευτερόλεπτο.....αν σκεφτώ ότι κόντεψαν να λιποθυμήσω όταν μου πήρε δείγμα για το ΕΡΑ τέστ δεν μπορώ να σκεφτώ πως θα είναι το άλλο τριπημα αλήθεια....

Ναι ο Μακρ.... είναι και έκανε ωοληψιες στο Αττικό......

@Eva29 θέλω να πιστεύω ότι αυτή την φορά θα τα καταφέρουμε....

Μέχρι στιγμής έχω λίγους πόνους σήμερα είναι πιο έντονοι...ας ελπίσουμε να μην έρθει ακόμα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Είσαι τρελή μαρή που θα κάνω ωοληψια χωρίς μέθη.....με μέθη κανονικότητα δεν το σκέφτηκα ούτε δευτερόλεπτο.....αν σκεφτώ ότι κόντεψαν να λιποθυμήσω όταν μου πήρε δείγμα για το ΕΡΑ τέστ δεν μπορώ να σκεφτώ πως θα είναι το άλλο τριπημα αλήθεια....

 

Χαχαχαχαχα είπα να ρωτήσω ρε παιδί μου υπάρχουν κορίτσια θαρραλέα που κάνουν χωρίς μέθη ωοληψία σε φυσικό κύκλο.

Αλλάζει και η τιμή σε εμάς. 400 χωρίς μέθη, 520 με μέθη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχαχαχα είπα να ρωτήσω ρε παιδί μου υπάρχουν κορίτσια θαρραλέα που κάνουν χωρίς μέθη ωοληψία σε φυσικό κύκλο.

Αλλάζει και η τιμή σε εμάς. 400 χωρίς μέθη, 520 με μέθη.

Εμας πάντως η ωοληψια μας ήταν 600 αλλά στο τέλος μας ειπαν κ 60 για τον αναισθησιολογο 😂😂 μαύρα φυσικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχαχαχα είπα να ρωτήσω ρε παιδί μου υπάρχουν κορίτσια θαρραλέα που κάνουν χωρίς μέθη ωοληψία σε φυσικό κύκλο.

Αλλάζει και η τιμή σε εμάς. 400 χωρίς μέθη, 520 με μέθη.

Όχι φιλενάδα όσο όσο θα τον πληρώσω τον αναισθισιολογο....... αλλιώς δεν μπαίνω ούτε για αστείο μετά από αυτό που πέρασα ......και μου έλεγε ο γιατρουλης μου δεν θα πονέσεις μου λέει πολύ......εγώ χλωμιασα να ξέρεις ιδρωσα ολόκληρη από τον πόνο..... άρχισα να παραπαταω και τι γυρνάει και μου λέει ο τύπος........ εντάξει καλά αντεδρασες εσύ άλλες κάνουν χειρότερα 🤭🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου τι τέλεια ! ♥️🥰 Μπράβο !! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα τώρα ! Πότε θα ξαναπάς για υπέρυχο? 

Είμαστε μια ημέρα διαφορα!! 😁🤞4 εβδ.+5ημ είμαι σήμερα εγώ ! 

Άντε να ηρεμήσεις τώρα που ξέρεις ότι όλα είναι καλά και να το απολαύσεις!! 😘😘😘

Κορίτσι μου γλυκό για άλλη μια φορά έχεις το τέλειο σκορ !! Έχεις 4 άριστες βλαστοκυστες γιατί και οι 4 άριστες ειναι !! ♥️🥰 Με το καλό να κάνετε την εμβρυομεταφορα και ειμαι σίγουρη αυτή η φορά θα είναι η τυχερή! Πολύ χάρηκα ! Πάμε δυνατά! 

Έχεις κανένα νέο από την ακατανομαστη? Ελπίζω να καθυστερήσει λίγο ακόμα ! 

@Eva29 αχχ τι ωραία!! Μαζί θα πηγαίνουμε! Το άλλο Σάββατο θα ξαναπάω και ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!!❤

Ήμουν πάνω από μια ώρα στο γιατρο μου έκανε κανονική ανάλυση...τί θα τρώω, τί δε θα τρώω,τι θα κάνω, τι δε θα κάνω...παρά πολλές πληροφορίες! Μου είπε οτι πρέπει οπωσδήποτε να κάνω το εμβόλιο μόλις κλείσω το πρώτο τρίμηνο..Εγώ φοβάμαι να το κανω στην εγκυμοσύνη όμως.. 😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @kk88
τέλειο το αποτέλεσμα! Συγχαρητήρια! Σίγουρα εκεί μέσα είναι όχι το μωράκι σου, αλλά τα μωράκια σου! Με το καλο να τα υποδεχτείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Όχι φιλενάδα όσο όσο θα τον πληρώσω τον αναισθισιολογο....... αλλιώς δεν μπαίνω ούτε για αστείο μετά από αυτό που πέρασα ......και μου έλεγε ο γιατρουλης μου δεν θα πονέσεις μου λέει πολύ......εγώ χλωμιασα να ξέρεις ιδρωσα ολόκληρη από τον πόνο..... άρχισα να παραπαταω και τι γυρνάει και μου λέει ο τύπος........ εντάξει καλά αντεδρασες εσύ άλλες κάνουν χειρότερα 🤭🤭🤭🤭

Ωχ Παναγία μου.... Καλά εγώ ποτέ δεν τους πιστεύω τους γιατρούς όταν λένε δεν θα πονέσεις. Αν πούνε ειδικά θα πονέσεις λίγο εκεί ξέρω ότι θα πονέσω πολύ ! Στη ωοληψια είχα ρωτήσει τον γιατρό όταν θα ξυπνήσω αν θα πονάω και μου είπε όχι καθόλου και εγώ είχα δακρύσει από τον πόνο δεν μπορούσα να αναπνεύσω σχεδόν και ζήτησα από μια νοσοκόμα επιπλέον παυσίπονο! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

 @kk88
τέλειο το αποτέλεσμα! Συγχαρητήρια! Σίγουρα εκεί μέσα είναι όχι το μωράκι σου, αλλά τα μωράκια σου! Με το καλο να τα υποδεχτείς!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!! Ελπίζω αυτή την φορά να έχει έρθει η ώρα μας!!!🥰🥰🥰Αντευχομαι όλα τα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Massa είπε:

@Eva29 αχχ τι ωραία!! Μαζί θα πηγαίνουμε! Το άλλο Σάββατο θα ξαναπάω και ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!!❤

Ήμουν πάνω από μια ώρα στο γιατρο μου έκανε κανονική ανάλυση...τί θα τρώω, τί δε θα τρώω,τι θα κάνω, τι δε θα κάνω...παρά πολλές πληροφορίες! Μου είπε οτι πρέπει οπωσδήποτε να κάνω το εμβόλιο μόλις κλείσω το πρώτο τρίμηνο..Εγώ φοβάμαι να το κανω στην εγκυμοσύνη όμως.. 😱

Ναιιιι μαζί θα πηγαίνουμε τι ωραία !!! 🥰

Α κι εγώ έχω πολλές ερωτήσεις να του κάνω ! 

Αν στο λέει ο γιατρός σου να το κάνεις το εμβόλιο τοτε να το κάνεις ! Μην ρισκάρεις ! 

Εγώ το είχα κάνει το καλοκαίρι πριν μείνω έγκυος για να μην χρειαστεί να το κάνω τώρα στην εγκυμοσύνη... Αλλά για να σου λέει ο γιατρός μετά το πρώτο τρίμηνο τότε θα είναι οκ να το κάνεις τότε ! Να μην ανησυχείς! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ωχ Παναγία μου.... Καλά εγώ ποτέ δεν τους πιστεύω τους γιατρούς όταν λένε δεν θα πονέσεις. Αν πούνε ειδικά θα πονέσεις λίγο εκεί ξέρω ότι θα πονέσω πολύ ! Στη ωοληψια είχα ρωτήσει τον γιατρό όταν θα ξυπνήσω αν θα πονάω και μου είπε όχι καθόλου και εγώ είχα δακρύσει από τον πόνο δεν μπορούσα να αναπνεύσω σχεδόν και ζήτησα από μια νοσοκόμα επιπλέον παυσίπονο! 😋

Χαχχαχαχαχ είναι η κλασική απάντηση στην ερώτηση γιατρέ πονάει???? Απάντηση: όχι καλέ τι να πονάει....

Και συνεχίζει κάπως έτσι η στιχομυθία : γιατρέ πονάω όμως......

Απάντηση: ε εντάξει λογικό είναι θα πονάς και λίγο

Ναι γιατρέ μου δεν πονάω λίγο πονάω πολύ

Απάντηση: η ιδέα σου είναι.....

🙄🙄🙄🙄🙄🙄

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχ είναι η κλασική απάντηση στην ερώτηση γιατρέ πονάει???? Απάντηση: όχι καλέ τι να πονάει....

Και συνεχίζει κάπως έτσι η στιχομυθία : γιατρέ πονάω όμως......

Απάντηση: ε εντάξει λογικό είναι θα πονάς και λίγο

Ναι γιατρέ μου δεν πονάω λίγο πονάω πολύ

Απάντηση: η ιδέα σου είναι.....

🙄🙄🙄🙄🙄🙄

 

 

Χαχαχαχα 😂😂😂 ακριβώς αυτό ! Λες και έχει κάνει ποτέ ο γιατρός ΕΡΑ τεστ η ωοληψια για να ξέρει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχαχ είναι η κλασική απάντηση στην ερώτηση γιατρέ πονάει???? Απάντηση: όχι καλέ τι να πονάει....

Και συνεχίζει κάπως έτσι η στιχομυθία : γιατρέ πονάω όμως......

Απάντηση: ε εντάξει λογικό είναι θα πονάς και λίγο

Ναι γιατρέ μου δεν πονάω λίγο πονάω πολύ

Απάντηση: η ιδέα σου είναι.....

🙄🙄🙄🙄🙄🙄

 

 

Ε και εκεί άμα φύγει το πόδι στο κεφάλι θα φταις? πες μου τώρα!!

"Με συγχωράτε γιατρέ ήταν τυχαίο..μπαμ.."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Ε και εκεί άμα φύγει το πόδι στο κεφάλι θα φταις? πες μου τώρα!!

"Με συγχωράτε γιατρέ ήταν τυχαίο..μπαμ.."

Προφανεστατα και δεν φταις στο δόξα πατρη την ρίχνεις για να τον βγάλεις νοκ άουτ.......

Έχεις νέα σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Προφανεστατα και δεν φταις στο δόξα πατρη την ρίχνεις για να τον βγάλεις νοκ άουτ.......

Έχεις νέα σήμερα????

Δεν περιμένω άλλα νέα σήμερα. 

Έχουμε αυτό το 1 το 5ΑΑ τα υπόλοιπα δεν καταψύχθηκαν δεν τα έκριναν οι εμβρυολόγοι ότι ήταν όμορφα.

Προφανώς είχαν τα μαύρα τους τα χάλια 😂

Θα μαζέψουμε άλλο ένα στον κύκλο που έρχεται  ή όποτε το μαζέψουμε , μακάρι σύντομα, και θα μεταφέρουμε και τα δυο μαζί.

Έχω δρόμο ακόμα εγώ..

Εσύ θα προχωρήσεις πρώτα και θα μας λες σύντομα για χοριακές, καρδούλες κλπ❤️

For the record και εγώ στην τρίτη ΕΤ είδα θετική χοριακή και έκανα και πολλά τεστ να τα φχαριστηθώ.

Λέω άστα διάλα δεν εχω δει θετικό τεστ τόσα χρόνια θα σας αλλάξω τα φώτα τώρα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν περιμένω άλλα νέα σήμερα. 

Έχουμε αυτό το 1 το 5ΑΑ τα υπόλοιπα δεν καταψύχθηκαν δεν τα έκριναν οι εμβρυολόγοι ότι ήταν όμορφα.

Προφανώς είχαν τα μαύρα τους τα χάλια 😂

Θα μαζέψουμε άλλο ένα στον κύκλο που έρχεται  ή όποτε το μαζέψουμε , μακάρι σύντομα, και θα μεταφέρουμε και τα δυο μαζί.

Έχω δρόμο ακόμα εγώ..

Εσύ θα προχωρήσεις πρώτα και θα μας λες σύντομα για χοριακές, καρδούλες κλπ❤️

For the record και εγώ στην τρίτη ΕΤ είδα θετική χοριακή και έκανα και πολλά τεστ να τα φχαριστηθώ.

Λέω άστα διάλα δεν εχω δει θετικό τεστ τόσα χρόνια θα σας αλλάξω τα φώτα τώρα😂

Χαχαχαχχαχαχ κλαίω αλήθεια κλαίω....... ούτε εγώ έχω δει θετικό τέστ......θα κάνω το ίδιο και εγώ αν βγει θετική η χοριακη θα ξεκινήσω τα τεστ και εγώ.....

Κάτσε να δούμε πότε θα έρθει η ακατανομαστη μπορεί να καθυστερήσω κι άλλο κύκλο.....

Εσύ πάμε δυνατά για το ωάριο του μήνα......🤞🤞🤞🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν περιμένω άλλα νέα σήμερα. 

Έχουμε αυτό το 1 το 5ΑΑ τα υπόλοιπα δεν καταψύχθηκαν δεν τα έκριναν οι εμβρυολόγοι ότι ήταν όμορφα.

Προφανώς είχαν τα μαύρα τους τα χάλια 😂

Θα μαζέψουμε άλλο ένα στον κύκλο που έρχεται  ή όποτε το μαζέψουμε , μακάρι σύντομα, και θα μεταφέρουμε και τα δυο μαζί.

Έχω δρόμο ακόμα εγώ..

Εσύ θα προχωρήσεις πρώτα και θα μας λες σύντομα για χοριακές, καρδούλες κλπ❤️

For the record και εγώ στην τρίτη ΕΤ είδα θετική χοριακή και έκανα και πολλά τεστ να τα φχαριστηθώ.

Λέω άστα διάλα δεν εχω δει θετικό τεστ τόσα χρόνια θα σας αλλάξω τα φώτα τώρα😂

Δεν πειράζει,  να με περιμένεις, να μην νιώθω μοναξιά.  Τέλη Οκτώβρη λογικά θα ξεκινήσω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...