Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κάτι πάει να γίνει! Με λυπήθηκαν κ είπαν να με αφήσουν ήσυχη! 😂

Εε   σιγα σιγα θα φύγουν όλα. :-) αντε κοριτσαρα τα μωράκια μεγαλώνουν και θα αρχίσουν τις κλωτσιές:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Απαπα μακρυά έχουμε καεί. Χαχαχα 

Από εδώ και πέρα μόνο όσα γράφουν.. να φανταστείς αυτό που γράφει το άνοιξα και είδα τις γραμμές είναι έντονς 

Δες το άλλο το φθηνό αρνητικό φαίνεται με πολύ φως βλέπεις μια γραμμή.  

Κορίτσια δεν θέλω να κάνω διαφήμιση ή δυσφήμιση αλλά δεν θέλω ούτε μια να πληρωθεί όπως εγώ.  

Screenshot_20210923-155005_Gallery.jpg

Μούφα τεστ παιδί μου !! 😂😂😂 

Μόνο τα ακριβά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Χαχαχαχ αυτο το φθηνό  που έκανα εγώ όμως γράφει ότι ανιχνεύει πάνω από 10iu. Όπως κάθε τεστ δηλαδή αλλα δεν ισχύει !! Είναι μόνο αν έχεις καθυστέρηση μισό  μήνα μάλλον τότε να το κάνεις !! 😋 Πιο ανυπόμονη από εμένα δεν υπάρχει το έχετε καταλάβει!! 

Τι λες θα μου φας και την πρωτιά χαχΧχχαχ ανυπομονη εδω εγω χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Μπραβο μπραβο με το καλο λοιπον μις τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σε ευχαριστώ πολύ με το καλό να ξεκινήσετε και εσείς και να πάνε όλα καλά ♥️😘♥️♥️♥️😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Περασα κ κοπηκα πηγα αδιαβαστη χαχα! Επρεπε να διορθωσω ενα χαρτι το εφτιαξα κ αυριο θα παω στιε 10:30 να το καταθεσω. Μου ειπαν ολα τα αλλα ειναι οκ! Αντε να αλλαξω θεση κ εγω στο γουρλιδικο πινακι.

Αυριο θα περάσεις.. ένα χαρτί είναι:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Αχαχαχα βρε κορίτσια!!! Μη τα κράζετε τα καημένα τα τεστ 😜  Αφου το γράφουν στις οδηγίες, μετά την καθυστέρηση της περιόδου το κάνουμε, όχι πιο πριν. Λογικό να μη δείξουν τόσο νωρίς. Και εγώ αυτά τα φτηνά έχω πάρει (hometest), αλλά δεν περιμένω να δω προκοπή. Χοριακή μόνο!!! Ή έστω τα ακριβά από το φαρμακείο, για τις ανυπόμονες 😄 

Εμα τα δάκρυα έπεφταν  .. και εγώ είχα το μικρούλη σποράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι λες θα μου φας και την πρωτιά χαχΧχχαχ ανυπομονη εδω εγω χαχαχαχαχ 

Ναι συγνώμη έχεις δίκιο! Εσύ είσαι στη πρωτιά στην ανυπομονησία και με επηρεασες εμένα.... 😂😂😂 Μη τα ξεχνάμε τα πότε έκανες τεστ εσύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Ναι συγνώμη έχεις δίκιο! Εσύ είσαι στη πρωτιά στην ανυπομονησία και με επηρεασες εμένα.... 😂😂😂 Μη τα ξεχνάμε τα πότε έκανες τεστ εσύ 

Με 2 ημερών έμβρυα χαχαχαχαχ αμα σου πω δεν θυμάμαι πότε τα εκανα 7 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα? Πραγματικά δεν θυμάμαι πότε έκανα το πρώτο τεστ. 

Τουλάχιστον εσύ πιο έξυπνη από εμένα πήρες κατευθείαν τα καλά.. χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με 2 ημερών έμβρυα χαχαχαχαχ αμα σου πω δεν θυμάμαι πότε τα εκανα 7 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα? Πραγματικά δεν θυμάμαι πότε έκανα το πρώτο τεστ. 

Τουλάχιστον εσύ πιο έξυπνη από εμένα πήρες κατευθείαν τα καλά.. χαχαχαχ 

Είδα τα δικά σου που έστειλες τη φωτό εκείνη την ημέρα και φοβήθηκα για αυτό πήρα τα καλά ! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

χαχαχαχαχα δεν πειράζει άμα αύριο τακτοποιηθείς μια χαρά.

Τώρα ξεκίνησε η σχολική χρονιά είναι το μυαλό σου ασυμάζευτο από τις διακοπές 🤣🤣🤣

Αυτο ακριβως!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Περασα κ κοπηκα πηγα αδιαβαστη χαχα! Επρεπε να διορθωσω ενα χαρτι το εφτιαξα κ αυριο θα παω στιε 10:30 να το καταθεσω. Μου ειπαν ολα τα αλλα ειναι οκ! Αντε να αλλαξω θεση κ εγω στο γουρλιδικο πινακι.

Ωωω κοριτσι.Σε έκοψαν?😰Κ σου είπαν για αύριο?Εμένα μου είπαν αν κοπουμε,στο εξάμηνο μετά.Δεν ισχύει ε?Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη με ποιο χαρτί είχες πρόβλημα?Περνάω στις 26/10 κ είμαι στο μάζεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η evaki33 είπε:

Επειδή από στάση ζωής έκοψα το κρέας πιστέυω και με τα γαλακτοκομικά θα τα καταφέρω κάποια στιγμή. Εχω έναν τελειο γυναικολόγο ζωόφιλο και από την πρώτη στιγμή με ενθάρυννε σε όλα. Φαντάσου το τεστ μου ήταν να δω πως θα αντιδράση εάν του πω ότι έχω 2 γατιά. ήταν τόσο ενθουσιώδης που ήθελε να δει φωτογραφίες! Τα τελευταία χρόνια που έκοψα το κρέας μπορω και δίνω αίμα! όλα μια ιδέα είναι! χαιρομαι που σας βρήκα. εγω δεν έχω ξεκινήσει την διαδικασία αλλά ο Νοέμβρης ερχεται! Μέχρι τότε ευχομαι να καταφέρουμε όλες το θαύμα μας!

Τέλεια!!! Υπάρχουν γιατροί και γιατροί εννοείται. Καλά σε όποιον πάω και μου αρχίζει τα της ιατρικής του '70 ρίχνω τεράστιο Χ ! Μην πω για τα άκυρα για γάτες και τοξόπλασμα και στειρότητα που λένε οι γιαγιάδες και δυστυχώς υπάρχουν και κάποιοι "γιατροί" που τα υποστηρίζουν. Ευτυχώς δεν μου έχει τύχει κανένας τέτοιος γιατί είμαι εντελώς γατόπληκτη και θα τα άκουγε χαχα 🐱 🐾 🐱   Πλησιάζει και για σένα ο Νοέμβρης!!! Όλα καλά να πάνε! 🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη !! ♥️♥️♥️ Εγώ να δεις έχω τρελαθεί όσο δεν πάει !! 😁😁😁

Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να δείξει τόσο θετικό περίμενα να ψάχνω τη γραμμή με το φακό !! 

Με το καλό να μας πεις και εσύ τέτοια νέα σε λίγο καιρό εύχομαι !! 😘😘😘

Αχ μακάρι μακάρι!!!

Με το καλό και όλα καλά γλυκιά μου! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Θετικό αλλά πολύ αχνό βέβαια με τα καφέ το μόνο που ελπιζω είναι να έφυγε το ένα .

BF60CE6F-A3D7-4E59-91F0-706174100B83.jpeg

Η πιο ομορφη φωτο 🥰🥰 πολύ χάρηκα κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Είδα τα δικά σου που έστειλες τη φωτό εκείνη την ημέρα και φοβήθηκα για αυτό πήρα τα καλά ! 😂😂😂

Εγω θα πω ευτυχως γτ τώρα θα έψαχνες την γραμμή στο φως χαχχχα αν και φαίνεται το  δικό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Χαχαχαχ αυτο το φθηνό  που έκανα εγώ όμως γράφει ότι ανιχνεύει πάνω από 10iu. Όπως κάθε τεστ δηλαδή αλλα δεν ισχύει !! Είναι μόνο αν έχεις καθυστέρηση μισό  μήνα μάλλον τότε να το κάνεις !! 😋 Πιο ανυπόμονη από εμένα δεν υπάρχει το έχετε καταλάβει!! 

Χαχα η Παρασκευαιδου νομιζω πιο ανυπόμονη κ εσυ τιποτα δεν φτανει που δεν περιμενες εκανες κ τα χαζοτεστ που ειχε κανει κ αυτη. Δεν εμαθες.χαχα δεν πειραζει βεβαια αφου ολα εχουν παει τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Θετικό αλλά πολύ αχνό βέβαια με τα καφέ το μόνο που ελπιζω είναι να έφυγε το ένα .

BF60CE6F-A3D7-4E59-91F0-706174100B83.jpeg

Τα καφέ είναι εμφύτευση!

Με το καλοοοο αντε να μαζευόμαστε. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Χαχα η Παρασκευαιδου νομιζω πιο ανυπόμονη κ εσυ τιποτα δεν φτανει που δεν περιμενες εκανες κ τα χαζοτεστ που ειχε κανει κ αυτη. Δεν εμαθες.χαχα δεν πειραζει βεβαια αφου ολα εχουν παει τελεια

Χαχαχαχαχααχ γελαωωω  χαχαχαχαχαχαχαχαχα πωπω απ τα γέλια εκλαψα χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rouseva είπε:

Ωωω κοριτσι.Σε έκοψαν?😰Κ σου είπαν για αύριο?Εμένα μου είπαν αν κοπουμε,στο εξάμηνο μετά.Δεν ισχύει ε?Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη με ποιο χαρτί είχες πρόβλημα?Περνάω στις 26/10 κ είμαι στο μάζεμα.

Λοιπον ακου να τρελαθεις. Εγω πηρα τηλ την επιτροπη 3/5 κ μου εκλεισαν μετα απο 5 ολοκληρους μηνες 😡. Τεσπα φτανει σημερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κ με εκοψαν ακουσον ακουσον στην συμβολαιογραφικη πραξη ( εχουμε συμφωνο συμβιωσης) σε ενα σημειο γιατι εγραφε με το σπορμα του ταδε κ δεν εγραφε με ωαρια δικα μου. Μα τους λεω αν θα πηγαινα με ωαρια δοτριας τα φαρμακα για την προκληση τι να τα κανω; Τεσπα τους λεω κ χρειαζομαι να αρχισω την αγωγη κ σε 7 μερες θα πρεπει να ξεκινησω κ περιμενα 5 μηνες  κτλ. Μου λενε θα παρε τηλ μεσα σε 1 εβδομαδα γινονται η επιτροπες για τις εκκρεμοτητες. Κ πηρα τηλ κ μου ειπαν αν εχεις ετοιμο το χαρτι ελα αυριο.  
τα υπολοιπα χαρτια ειναι οκ. 
τσαμπα το 50€ στη συμβολαιογραφο παιδι μου.

επιτροπη περασα Μαρουσι. Αν σου λειπει χαρτι η κατι αλλο κλεινεις ραντεβου κ μεσα στην εβδομαδα πας με το χαρτι. Αυτο το 6 μηνες δεν ισχυει. Κ φυσικα αν ειναι ολα οκ δεν σε κοβουν.

εμενα αν κ με ταλαιπωρησαν ηταν πολυ ευγενικοι κ οταν κλαφτηκα για το οτι δεν θα προλλαβω μου ειπαν μην στεναχωριεσαι αν θες ελα αυριο. Οποτε κ κατι να ειναι λαθος μην σε νοιαζει αμεσως θα το φτιαξουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Τέλεια!!! Υπάρχουν γιατροί και γιατροί εννοείται. Καλά σε όποιον πάω και μου αρχίζει τα της ιατρικής του '70 ρίχνω τεράστιο Χ ! Μην πω για τα άκυρα για γάτες και τοξόπλασμα και στειρότητα που λένε οι γιαγιάδες και δυστυχώς υπάρχουν και κάποιοι "γιατροί" που τα υποστηρίζουν. Ευτυχώς δεν μου έχει τύχει κανένας τέτοιος γιατί είμαι εντελώς γατόπληκτη και θα τα άκουγε χαχα 🐱 🐾 🐱   Πλησιάζει και για σένα ο Νοέμβρης!!! Όλα καλά να πάνε! 🍀

Χωρις να γινει παρεξηγηση κ χωρις να θελω να το παιξω ειδικη προσεξε ταιζω τα γατακια της γειτονιας κ εχω σκυλακι. Το τοξοπλασμα δεν ειναι αστειο κ ουτε δυσκολο να συμβει κ δεν ειναι θεωρεια της γιαγιας. Απλα θελει πολυ προσοχη. Στα 34 εχασα μωρακι απο τοξοπλασμα κοριτσι μου. Κ δεν ειναι τυχαιο που οι εξωσωματικοι ζητουν εξεταση για αυτο, πριν αρχισεις την διαδικασια, για να δωσουν αντιβιωση ειναι πολυ ευκολο να κολλησεις στην εγκυμοσυνη να ξερεις. Εμενα τοτε η γυναικολογος μου δεν μου ειχε απαγορευσει τα ζωακια απλα ειχε πει να μαζευει τις ακαθαρισιες καποιος αλλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχαχαχααχ γελαωωω  χαχαχαχαχαχαχαχαχα πωπω απ τα γέλια εκλαψα χαχαχαχαχ 

Γελα κυρια μου γελα  με μοριδια δυο ημερων κ δεν χρειζεσαι βασιλισσα της ανυπομονησίας; Κολλησες κ την Ευα που ειχε παρει σειρα🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Θετικό αλλά πολύ αχνό βέβαια με τα καφέ το μόνο που ελπιζω είναι να έφυγε το ένα .

BF60CE6F-A3D7-4E59-91F0-706174100B83.jpeg

Θετικο κοριτσι μου. Ολα καλα αντε κ μια μεγαλη χοριακη ❤️🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Θετικό αλλά πολύ αχνό βέβαια με τα καφέ το μόνο που ελπιζω είναι να έφυγε το ένα .

BF60CE6F-A3D7-4E59-91F0-706174100B83.jpeg

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!!Αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά πίστεψέ το.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...