Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Αν είναι από εμφύτευση το αίμα εμφανίζεται 2 μέρες μετά γιαυτο είναι και καφέ .τώρα πως γίνεται αυτό δεν ξέρω .τέλεια η χοριακη σου !!!!!να προσεχείς το μπεμπέ σου .

Αληθεια δεν το ήξερα. Απλά σε εμένα άργησαν να φανούν θετικά οποτε είχα πέσει πολύ ψυχολογικά :-) για αυτό δεν θέλω να περάσει άλλη μανούλα αυτό που πέρασα εγω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κανένα παράπονο ίσα ίσα είναι τίγκα στην μπεμπεδοσκονη!! 

Αχ κορίτσια μου το λέτε όλες αυτό με τα δύο και παίρνουν τα μυαλα μου αέρα !!! Το εύχομαι πολύ να είναι αλλά ότι είναι αρκεί να είναι γερό/α !!! ♥️😘

Είναι δύο.. πάμε ένα στοίχημα:-) πάνε κάνε χοριακη και σήμερα αμα θες να δεις ότι θα είσαι καμια 300.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 24/9

@BlackCat 25/9

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 ?

@angel35 ?

@Apol ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Κοριτσάκι μου γλυκό  @Eva29 τα κατάφερες! Και καθώς φαίνεται θα είναι κ πολύ δυνατό το bebi σας! Ή πού ξέρεις μπορεί να έρχεται ζευγαράκι! 😀 Συγχαρητήρια! Εύχομαι να ακολουθήσει μια τεράστια χοριακή με όλα τα όμορφα στον δρόμο σας! 💚 Το ένστικτό σου να κάνεις το test τόσο νωρίς δεν το αγνόησες τελικά κ σωστά έκανες αφού αυτό δεν κάνει λάθος! 😉

@blueocean και @Katerinaki83 δεν θέλω ηττοπάθεια! Αλίμονο εάν απογοητευόμαστε από τώρα! Περιμένουμε την χοριακή με ψυχραιμία… Στο θετικό χοροπηδάμε εννοείται, αλλά κ στο αρνητικό στυλώνουμε πόδια, σφίγγουμε δόντια κ πάμε πάλι από την αρχή! Σας μιλάω από καρδιάς κ ανατριχιάζω με όλα αυτά τα συναισθήματα που βίωσα σε όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αυτής… Είναι δύσκολος ο δρόμος κ ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός «μοναχικός». Κ ας έχω δίπλα μου έναν τόσο υποστηρικτικό σύζυγο, μια μανούλα που αγωνιούσε με τις αγωνίες μου κ μιλούσαμε με τις ώρες… Εμείς οι γυναίκες είναι αλήθεια αυτό που λένε πως κρύβουμε πολλή δύναμη μέσα μας! Αυτή μωρέ, ξέρετε για ποια μιλάω, αυτή την διακριτική κ αθόρυβη που κάνει τους άλλους να σου λένε «Μπράβο σου, εγώ δεν θα μπορούσα»

Ε, λοιπόν όλες μας μπορούμε! 💪🏻

 

Αχ μωρέ βασιλική μας!!!!!!!! Κάθε φορά πόση δύναμη μας δίνεις σε όλες μας.... Σε όποια φάση κ είμαστε.... Ότι κ να έχουμε περάσει..... Να προχωρήσουμε και να ελπίζουμε!!!!!!!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Να πάω μια και καλή Σάββατο να κάνω μια χοριακη .θετικό θα είναι η πορεία του με απασχολεί .

Κατερίνα, δεν μπορώ να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω παρακαλάω να κλείσω την 12 εβδομάδα αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να το αλλάξουμε εμείς προσπαθούμε για το καλύτερο. 

Επειδή κάηκα απ το γάλα τώρα φυσάω και το γιαούρτι όμως εφόσον αποφάσισε να ερθεο είναι κρίμα να μην ελπίζω.  Το ότι έγινε παλιά δε σημαίνει ότι θα γίνει και τώρα.. γιατί να προδικασουμε κατι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@kk88 @BlackCat Ναι, όσο πιο πολύ το σκέφτομαι έχετε δίκιο. Με καθησύχασε και η βελονίστριά μου σήμερα. Και ο άντρας μου επίσης. Ενώ αρχικά φοβόταν και αυτός τώρα μου λέει θα είναι ωραία και τα δίδυμα χαχα Τέλοσπαντων, δεν θέλω να προτρέχω. Να δούμε πρώτα τι θα γονιμοποιηθεί με το καλό και αν είναι να προκύψουν 2 καλοδεχούμενα! Καλή επιτυχία και σε εσάς εύχομαι 🍀  Θα τα καταφέρουμε!!!

@Eva29 Μπράβο καλή μου!!! Συγχαρητήρια! Με μια τεράστια χοριακή εύχομαι! 💖

@blueocean Όπως είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια, μη σε παίρνει από κάτω! Με αυτά τα τεστ ποτέ δεν ξέρεις, ναι λέει 99%, αλλά αν είσαι αυτό το 1%. Μόνο τη χοριακή να εμπιστεύεσαι. Καμιά φορά αργεί λίγο να διπλασιαστεί. 🍀  💞

@Katerinaki83 Παίζει να είναι από τη εμφύτευση! Μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά αυτή! 🍀 💞

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ με το καλό εύχομαι και εσύ σε λίγες ημέρες να μας πεις ευχάριστα νέα ♥️

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αληθεια δεν το ήξερα. Απλά σε εμένα άργησαν να φανούν θετικά οποτε είχα πέσει πολύ ψυχολογικά :-) για αυτό δεν θέλω να περάσει άλλη μανούλα αυτό που πέρασα εγω. 

Καλά τα δικά σου τεστ δεν ήταν και πολύ καλά νομίζω, αν είχες κάνει early predictor θα είχε βγει καραμπαμ θετικό !! 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ με το καλό εύχομαι και εσύ σε λίγες ημέρες να μας πεις ευχάριστα νέα ♥️

Καλά τα δικά σου τεστ δεν ήταν και πολύ καλά νομίζω, αν είχες κάνει early predictor θα είχε βγει καραμπαμ θετικό !! 🤞

Οχι πες μου θες να πεις κάτι για τα τεστ μου χαχαχαχχααχ 20 τεστ 3€ καο έδειξε κοντά στο 200 θετικο χαχααχ όχι τίποτα άλλο θα την κράξω και αυτήν στο βίντεο που τα προτείνει.. 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι δύο.. πάμε ένα στοίχημα:-) πάνε κάνε χοριακη και σήμερα αμα θες να δεις ότι θα είσαι καμια 300.. :-)

Θα με τρελάνεις τελείως εσύ από τη χαρά μου τώρα χαχαχα ♥️🙏 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ με το καλό εύχομαι και εσύ σε λίγες ημέρες να μας πεις ευχάριστα νέα ♥️

Καλά τα δικά σου τεστ δεν ήταν και πολύ καλά νομίζω, αν είχες κάνει early predictor θα είχε βγει καραμπαμ θετικό !! 🤞

Μολις διάβασα τρεις σελίδες μαζεμένες ,  @eva29 τι όμορφη διπλή γραμμή είναι αυτή και από τόσο νωρίς;Κορίτσι βαζω στοίχημα είναι δίδυμα 😁🥰,συγχαρητήρια κορίτσι μου φαντάσου μια νουμεραρα που θα πάρεις στη χοριακηηηηηηηηη 😁😚🤗!!!Ολα καλά να σου πάνε και σε εσεν και σε ολα τα κορίτσια, @Katerinaki83 Εγω μόνο θετικα θα τα έπαιρνα τα καφέ ,από ότι διαβάζω εδώ μέσα πιστεύω είναι εμφύτευση όποτε να εισαι χαρούμενη για να το νιώθω και το μωράκι σου 😊. @blueocean πάμε για τη χοριακη και έχει ο θεός ,μέχρι τέλος μελετάμε μόνο το καλο 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οχι πες μου θες να πεις κάτι για τα τεστ μου χαχαχαχχααχ 20 τεστ 3€ καο έδειξε κοντά στο 200 θετικο χαχααχ όχι τίποτα άλλο θα την κράξω και αυτήν στο βίντεο που τα προτείνει.. 🤣🤣🤣🤣🤣

Ναι ρε συ εγώ έκανα τώρα αυτά τα φθηνά που έχω και ίσα ίσα φαίνεται μια γραμμουλα αν στην έστελνα φωτό δεν θα φαινόταν κάτσε να στη στείλω να δεις 

Οπότε μιλάμε για μεγάλη διαφορά!! Κορίτσια μακριά από αυτά !! 

Τσάμπα εκλαιγες εσύ παιδι μου απλά το τεστ δεν ήταν καλό !!! Να την κραξεις αυτή στο βίντεο να γράψεις από κάτω αναξιόπιστα τα τεστ !! Να σωθεί κόσμος !! IMG_20210923_084102.thumb.jpg.eac92d059eaefba5113fc20ab9b2b698.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Frid είπε:

Μολις διάβασα τρεις σελίδες μαζεμένες ,  @eva29 τι όμορφη διπλή γραμμή είναι αυτή και από τόσο νωρίς;Κορίτσι βαζω στοίχημα είναι δίδυμα 😁🥰,συγχαρητήρια κορίτσι μου φαντάσου μια νουμεραρα που θα πάρεις στη χοριακηηηηηηηηη 😁😚🤗!!!Ολα καλά να σου πάνε και σε εσεν και σε ολα τα κορίτσια, @Katerinaki83 Εγω μόνο θετικα θα τα έπαιρνα τα καφέ ,από ότι διαβάζω εδώ μέσα πιστεύω είναι εμφύτευση όποτε να εισαι χαρούμενη για να το νιώθω και το μωράκι σου 😊. @blueocean πάμε για τη χοριακη και έχει ο θεός ,μέχρι τέλος μελετάμε μόνο το καλο 😘😘😘

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό σου εύχομαι και εσένα μια τεράστια χοριακη !! ♥️🙏😘😘😘

Να μας πάνε όλα καλά σε ολες μας τόσο το έχουμε ανάγκη!! Η Παναγία μαζί μας !! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό σου εύχομαι και εσένα μια τεράστια χοριακη !! ♥️🙏😘😘😘

Να μας πάνε όλα καλά σε ολες μας τόσο το έχουμε ανάγκη!! Η Παναγία μαζί μας !! 🙏

😘😘😘 αμήν κορίτσι μου ,να προσεχείς και τους τρεις σας εεε;;Λέω εγω τώρα  😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frid είπε:

😘😘😘 αμήν κορίτσι μου ,να προσεχείς και τους τρεις σας εεε;;Λέω εγω τώρα  😜

Χαχαχα βρε λες?? Τι να πω θα δούμε !! Μακάρι μακάρι μακάρι ♥️♥️♥️ μου έχουν πάρει τα μυαλά αέρα ε που μου λέτε για δίδυμα χαχαχ 

Ξάπλα είμαι και βλέπω φιλαράκια να έχουμε θετική ψυχολογία!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ναι ρε συ εγώ έκανα τώρα αυτά τα φθηνά που έχω και ίσα ίσα φαίνεται μια γραμμουλα αν στην έστελνα φωτό δεν θα φαινόταν κάτσε να στη στείλω να δεις 

Οπότε μιλάμε για μεγάλη διαφορά!! Κορίτσια μακριά από αυτά !! 

Τσάμπα εκλαιγες εσύ παιδι μου απλά το τεστ δεν ήταν καλό !!! Να την κραξεις αυτή στο βίντεο να γράψεις από κάτω αναξιόπιστα τα τεστ !! Να σωθεί κόσμος !! IMG_20210923_084102.thumb.jpg.eac92d059eaefba5113fc20ab9b2b698.jpg

Πω πω κ ημουν έτοιμη να παραγγείλω τετοια. 😂😂 συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη 🥰🥰🥰 αν κ με τόσο θετικό στο άλλο…είναι αναμενόμενη. 
 

@Katerinaki83 Μην απογοητεύεσαι τζάμπα για λιγο καφε. Είδες η @Παρασκευαιδου…πέρασε τα 500 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Μπραβο μπραβο με το καλο λοιπον μις τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ναι ρε συ εγώ έκανα τώρα αυτά τα φθηνά που έχω και ίσα ίσα φαίνεται μια γραμμουλα αν στην έστελνα φωτό δεν θα φαινόταν κάτσε να στη στείλω να δεις 

Οπότε μιλάμε για μεγάλη διαφορά!! Κορίτσια μακριά από αυτά !! 

Τσάμπα εκλαιγες εσύ παιδι μου απλά το τεστ δεν ήταν καλό !!! Να την κραξεις αυτή στο βίντεο να γράψεις από κάτω αναξιόπιστα τα τεστ !! Να σωθεί κόσμος !! IMG_20210923_084102.thumb.jpg.eac92d059eaefba5113fc20ab9b2b698.jpg

Aa.. εσύ σίγουρα είσαι σε 2 επιβεβαιωμενα   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Αχ μωρέ βασιλική μας!!!!!!!! Κάθε φορά πόση δύναμη μας δίνεις σε όλες μας.... Σε όποια φάση κ είμαστε.... Ότι κ να έχουμε περάσει..... Να προχωρήσουμε και να ελπίζουμε!!!!!!!!!! ♥️♥️♥️♥️♥️

Εσένα πότε θα σε μαρκάρω μου λες;;; 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Πω πω κ ημουν έτοιμη να παραγγείλω τετοια. 😂😂 συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη 🥰🥰🥰 αν κ με τόσο θετικό στο άλλο…είναι αναμενόμενη. 
 

@Katerinaki83 Μην απογοητεύεσαι τζάμπα για λιγο καφε. Είδες η @Παρασκευαιδου…πέρασε τα 500 😍😍

Απαπα μακρυά έχουμε καεί. Χαχαχα 

Από εδώ και πέρα μόνο όσα γράφουν.. να φανταστείς αυτό που γράφει το άνοιξα και είδα τις γραμμές είναι έντονς 

Δες το άλλο το φθηνό αρνητικό φαίνεται με πολύ φως βλέπεις μια γραμμή.  

Κορίτσια δεν θέλω να κάνω διαφήμιση ή δυσφήμιση αλλά δεν θέλω ούτε μια να πληρωθεί όπως εγώ.  

Screenshot_20210923-155005_Gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Μπραβο μπραβο με το καλο λοιπον μις τελειομηνη εγκυμοσυνη

Συμμαθήτρια πέρασες επιτροπή τι έγινε για πες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου  εμένα είναι 585 🥰 πήραμε τα πάνω μας σογα σιγα. 

Πω είσαι εσύ φύγαν οι αναγούλες ; 

Κάτι πάει να γίνει! Με λυπήθηκαν κ είπαν να με αφήσουν ήσυχη! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Συμμαθήτρια πέρασες επιτροπή τι έγινε για πες..

Περασα κ κοπηκα πηγα αδιαβαστη χαχα! Επρεπε να διορθωσω ενα χαρτι το εφτιαξα κ αυριο θα παω στιε 10:30 να το καταθεσω. Μου ειπαν ολα τα αλλα ειναι οκ! Αντε να αλλαξω θεση κ εγω στο γουρλιδικο πινακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Περασα κ κοπηκα πηγα αδιαβαστη χαχα! Επρεπε να διορθωσω ενα χαρτι το εφτιαξα κ αυριο θα παω στιε 10:30 να το καταθεσω. Μου ειπαν ολα τα αλλα ειναι οκ! Αντε να αλλαξω θεση κ εγω στο γουρλιδικο πινακι.

χαχαχαχαχα δεν πειράζει άμα αύριο τακτοποιηθείς μια χαρά.

Τώρα ξεκίνησε η σχολική χρονιά είναι το μυαλό σου ασυμάζευτο από τις διακοπές 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Πω πω κ ημουν έτοιμη να παραγγείλω τετοια. 😂😂 συγχαρητήρια κορίτσι μου. Εύχομαι μια τεράστια χοριακη 🥰🥰🥰 αν κ με τόσο θετικό στο άλλο…είναι αναμενόμενη. 
 

@Katerinaki83 Μην απογοητεύεσαι τζάμπα για λιγο καφε. Είδες η @Παρασκευαιδου…πέρασε τα 500 😍😍

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Και εσύ με το καλό ναι τεράστια χοριακη ευχομαι 😘😘😘😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχα βρε κορίτσια!!! Μη τα κράζετε τα καημένα τα τεστ 😜  Αφου το γράφουν στις οδηγίες, μετά την καθυστέρηση της περιόδου το κάνουμε, όχι πιο πριν. Λογικό να μη δείξουν τόσο νωρίς. Και εγώ αυτά τα φτηνά έχω πάρει (hometest), αλλά δεν περιμένω να δω προκοπή. Χοριακή μόνο!!! Ή έστω τα ακριβά από το φαρμακείο, για τις ανυπόμονες 😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Luna777 είπε:

Αχαχαχα βρε κορίτσια!!! Μη τα κράζετε τα καημένα τα τεστ 😜  Αφου το γράφουν στις οδηγίες, μετά την καθυστέρηση της περιόδου το κάνουμε, όχι πιο πριν. Λογικό να μη δείξουν τόσο νωρίς. Και εγώ αυτά τα φτηνά έχω πάρει (hometest), αλλά δεν περιμένω να δω προκοπή. Χοριακή μόνο!!! Ή έστω τα ακριβά από το φαρμακείο, για τις ανυπόμονες 😄 

Χαχαχαχ αυτο το φθηνό  που έκανα εγώ όμως γράφει ότι ανιχνεύει πάνω από 10iu. Όπως κάθε τεστ δηλαδή αλλα δεν ισχύει !! Είναι μόνο αν έχεις καθυστέρηση μισό  μήνα μάλλον τότε να το κάνεις !! 😋 Πιο ανυπόμονη από εμένα δεν υπάρχει το έχετε καταλάβει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Περασα κ κοπηκα πηγα αδιαβαστη χαχα! Επρεπε να διορθωσω ενα χαρτι το εφτιαξα κ αυριο θα παω στιε 10:30 να το καταθεσω. Μου ειπαν ολα τα αλλα ειναι οκ! Αντε να αλλαξω θεση κ εγω στο γουρλιδικο πινακι.

Άντε με το καλό να περάσεις αύριο να ξεκινήσεις ! 😘♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...