Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Θεά! 💚

μπες καλή μου την Κυριακή να μας περάσεις σε ν έες ημερομηνίες μη μας εγκαταλείπεις.........σε εχουμε αναγκη εδώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Συγχαρητήρια!!!! ξεκούραση τώρα και μόνο χαρές από δω και πέρα!
Αυτή τη σκυτάλη την τυχερή να την προσέχετε για να φτάσει και σε εμάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 24/9

@BlackCat 25/9

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 ?

@angel35 ?

@Apol ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Κοριτσάκι μου γλυκό  @Eva29 τα κατάφερες! Και καθώς φαίνεται θα είναι κ πολύ δυνατό το bebi σας! Ή πού ξέρεις μπορεί να έρχεται ζευγαράκι! 😀 Συγχαρητήρια! Εύχομαι να ακολουθήσει μια τεράστια χοριακή με όλα τα όμορφα στον δρόμο σας! 💚 Το ένστικτό σου να κάνεις το test τόσο νωρίς δεν το αγνόησες τελικά κ σωστά έκανες αφού αυτό δεν κάνει λάθος! 😉

@blueocean και @Katerinaki83 δεν θέλω ηττοπάθεια! Αλίμονο εάν απογοητευόμαστε από τώρα! Περιμένουμε την χοριακή με ψυχραιμία… Στο θετικό χοροπηδάμε εννοείται, αλλά κ στο αρνητικό στυλώνουμε πόδια, σφίγγουμε δόντια κ πάμε πάλι από την αρχή! Σας μιλάω από καρδιάς κ ανατριχιάζω με όλα αυτά τα συναισθήματα που βίωσα σε όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αυτής… Είναι δύσκολος ο δρόμος κ ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός «μοναχικός». Κ ας έχω δίπλα μου έναν τόσο υποστηρικτικό σύζυγο, μια μανούλα που αγωνιούσε με τις αγωνίες μου κ μιλούσαμε με τις ώρες… Εμείς οι γυναίκες είναι αλήθεια αυτό που λένε πως κρύβουμε πολλή δύναμη μέσα μας! Αυτή μωρέ, ξέρετε για ποια μιλάω, αυτή την διακριτική κ αθόρυβη που κάνει τους άλλους να σου λένε «Μπράβο σου, εγώ δεν θα μπορούσα»

Ε, λοιπόν όλες μας μπορούμε! 💪🏻

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα σου λόγια αγαπημένη μου ♥️ μακάρι να πάνε όλα καλά και για μένα ! Για άλλη μια φορά μίλησες και μας συγκινήσες με όλα αυτά που έγραψες.... Εμένα προσωπικά μου δίνεις δύναμη και νομίζω σε όλες μας εδώ 🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

αυτο θα κάνω....αναμονή και πάλι. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ! ❤️

Ελπίζουμε μεχρι την χοριακη!!!! Περιμενουμε τα νεα σου αυριο με αγωνια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

 

 

Σάββατο έχω ωοληψία αλλά δεν έχω συζητήσει ακόμα πότε θα μεταφέρω.

Μέχρι τώρα έχω κάνει μεταφορές με κατεψυγμένα σε άλλους γιατρούς δεν ξέρω πως θα πάμε τώρα.

Και εγώ ιδανικά θα ήθελα δυο και μακάρι να έρθουν και διδυμάκια. Ενώ πάντα απέφευγα την ιδέα των διδύμων οταν ήμουν μικρή και αθώα και δεν ήξερα πόσο θα δυσκολευτώ , σε αυτή τη φάση φαντάζει ιδανικό σενάριο.

Όλα θα έρθουν όπως τα έχεις φανταστεί:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εδω εγω Κυριακή  είχα αίμα τρελό.  Αύξησα προγεστερονη παλουκωθηκα στον καναπέ . Μίλησε με τον γιατρό σου και ξάπλα. Με το καλό.  

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι δεν δίνουμε σημασία σε λίγο καφέ και ότι δεν είναι τίποτα .Τώρα δεν κρατιέμαι λέω να πάω να πάρω κανένα τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

μπες καλή μου την Κυριακή να μας περάσεις σε ν έες ημερομηνίες μη μας εγκαταλείπεις.........σε εχουμε αναγκη εδώ......

Εδώ θα είμαι! 💚💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα σου λόγια αγαπημένη μου ♥️ μακάρι να πάνε όλα καλά και για μένα ! Για άλλη μια φορά μίλησες και μας συγκινήσες με όλα αυτά που έγραψες.... Εμένα προσωπικά μου δίνεις δύναμη και νομίζω σε όλες μας εδώ 🥰♥️

Όλα θα πάνε περίφημα! 💚👍🏻🤞🏻💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Χαχαχχαχ 😂 με είχες καταλάβει εσύ !! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!! Με το καλό και εσύ να μας πεις ευχάριστα άντε περιμένω ♥️🥰🤞🙏

Να γυρναει η σκυτάλη από χέρι σε χέρι !! 

@Vasilique το πιο γουρλιδικο πινακακι είχα πιστέψει σε αυτό πολύ ! Μας στέλνουν και τα κορίτσια που είναι ήδη εγκυουλες μπόλικη μπεμπεδοσκονη 🥰🤞

Ψιτ κοπελιά έκανες έλα λάθος συντακτικό  χαχαχα  σας στέλνουμε και εμείς οι εγκυουλες 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lucia79 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! ξεκούραση τώρα και μόνο χαρές από δω και πέρα!
Αυτή τη σκυτάλη την τυχερή να την προσέχετε για να φτάσει και σε εμάς!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Με το καλό να μας πεις και εσύ τα ευχάριστα περιμένω !! 🥰♥️ Η σκυτάλη να ρέει από χέρι σε χέρι γρήγορα θέλουμε !!! Θα την φυλάω και θα την γεμίσω μπεμπεδοσκονη να την παραδώσω με πολύ αγάπη στην επόμενη εγκυουλα!!  😘😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 24/9

@BlackCat 25/9

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 ?

@angel35 ?

@Apol ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Κοριτσάκι μου γλυκό  @Eva29 τα κατάφερες! Και καθώς φαίνεται θα είναι κ πολύ δυνατό το bebi σας! Ή πού ξέρεις μπορεί να έρχεται ζευγαράκι! 😀 Συγχαρητήρια! Εύχομαι να ακολουθήσει μια τεράστια χοριακή με όλα τα όμορφα στον δρόμο σας! 💚 Το ένστικτό σου να κάνεις το test τόσο νωρίς δεν το αγνόησες τελικά κ σωστά έκανες αφού αυτό δεν κάνει λάθος! 😉

@blueocean και @Katerinaki83 δεν θέλω ηττοπάθεια! Αλίμονο εάν απογοητευόμαστε από τώρα! Περιμένουμε την χοριακή με ψυχραιμία… Στο θετικό χοροπηδάμε εννοείται, αλλά κ στο αρνητικό στυλώνουμε πόδια, σφίγγουμε δόντια κ πάμε πάλι από την αρχή! Σας μιλάω από καρδιάς κ ανατριχιάζω με όλα αυτά τα συναισθήματα που βίωσα σε όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αυτής… Είναι δύσκολος ο δρόμος κ ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός «μοναχικός». Κ ας έχω δίπλα μου έναν τόσο υποστηρικτικό σύζυγο, μια μανούλα που αγωνιούσε με τις αγωνίες μου κ μιλούσαμε με τις ώρες… Εμείς οι γυναίκες είναι αλήθεια αυτό που λένε πως κρύβουμε πολλή δύναμη μέσα μας! Αυτή μωρέ, ξέρετε για ποια μιλάω, αυτή την διακριτική κ αθόρυβη που κάνει τους άλλους να σου λένε «Μπράβο σου, εγώ δεν θα μπορούσα»

Ε, λοιπόν όλες μας μπορούμε! 💪🏻

 

Κοριτσάκι μου  εμένα είναι 585 🥰 πήραμε τα πάνω μας σογα σιγα. 

Πω είσαι εσύ φύγαν οι αναγούλες ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Αυτό έγραψα οι εγκυουλες μας στέλνετε μπεμπεδοσκονη 🤔😋 και εσύ μαζί !! Συνεχίστε και θα αρχίσω να στέλνω κι εγώ τώρα !! 

Και εσύ στέλνεις τώρα.. 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ψιτ κοπελιά έκανες έλα λάθος συντακτικό  χαχαχα  σας στέλνουμε και εμείς οι εγκυουλες 🤪

Ααα οκκκ χαχαχα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα !!! 😋😋😋😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου  εμένα είναι 585 🥰 πήραμε τα πάνω μας σογα σιγα. 

Πω είσαι εσύ φύγαν οι αναγούλες ; 

Φανταστικο νούμερο !! Τι τέλεια !!! 😘😘 Με το καλό αστεράκι μου ! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι δεν δίνουμε σημασία σε λίγο καφέ και ότι δεν είναι τίποτα .Τώρα δεν κρατιέμαι λέω να πάω να πάρω κανένα τεστ.

Νομίζω είναι νωρίς αμα είχες σήμερα καφέ δεν θα δείξει σήμερα:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Φανταστικο νούμερο !! Τι τέλεια !!! 😘😘 Με το καλό αστεράκι μου ! ♥️

Αντε ευακι μου παράπονο μην έχεις την είχα κλωσισει καλά καλά  :-) 😀 

Ναι όμορφο νούμερο και για ένα σποράκι μια χαρά. 

Εσένα είναι πιο πάνω;-) γιατί είναι δύο ✌🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε ότι δεν δίνουμε σημασία σε λίγο καφέ και ότι δεν είναι τίποτα .Τώρα δεν κρατιέμαι λέω να πάω να πάρω κανένα τεστ.

Το καφέ ίσα ίσα θετικό είναι θα έλεγα ! Τώρα σου έβαλα ιδέες εγώ ε ?? Να κάνεις αυτό που σου λέει το ένστικτο σου, αν κάνεις όμως να είσαι προετοιμασμένη ότι μπορεί να χρειαστεί 1-2 μέρες παραπάνω για να δείξει κάτι... Ίσως και παραπάνω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Νομίζω είναι νωρίς αμα είχες σήμερα καφέ δεν θα δείξει σήμερα:-) 

Αν είναι από εμφύτευση το αίμα εμφανίζεται 2 μέρες μετά γιαυτο είναι και καφέ .τώρα πως γίνεται αυτό δεν ξέρω .τέλεια η χοριακη σου !!!!!να προσεχείς το μπεμπέ σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αντε ευακι μου παράπονο μην έχεις την είχα κλωσισει καλά καλά  :-) 😀 

Ναι όμορφο νούμερο και για ένα σποράκι μια χαρά. 

Εσένα είναι πιο πάνω;-) γιατί είναι δύο ✌🤰🤰🤰

Κανένα παράπονο ίσα ίσα είναι τίγκα στην μπεμπεδοσκονη!! 

Αχ κορίτσια μου το λέτε όλες αυτό με τα δύο και παίρνουν τα μυαλα μου αέρα !!! Το εύχομαι πολύ να είναι αλλά ότι είναι αρκεί να είναι γερό/α !!! ♥️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Εντάξει πήγα τουαλέτα και δεν ξαναείδα καφέ .Μακάρι να μην ξαναδώ  και να ήταν παλιό οξειδωτικό αίμα .Σε ευχαριστώ μου δίνεις κουράγιο .

Κάτι μου λέει ότι γίνεται δουλίτσα και θα δεις πολύ σύντομα θετικό τεστ! ♥️♥️😘♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κάτι μου λέει ότι γίνεται δουλίτσα και θα δεις πολύ σύντομα θετικό τεστ! ♥️♥️😘♥️

Να πάω μια και καλή Σάββατο να κάνω μια χοριακη .θετικό θα είναι η πορεία του με απασχολεί .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η angel35 είπε:

κοριτσι είσαι σίγουρη για την ημερομηνία της χοριακής;;; ή ήθελες να γράωεις εμβρυομεταφορά;;; γτ με έκαψες και δεν μου έχουν απομείνει και πολλά κύτταρα 🤣

Χαχαχαχα καλά παίζει να το έχω κάψει και εγώ με όλα αυτά!!! Μου είπαν από το κέντρο πως χοριακή θα κάνω 14 μέρες μετά την ωοληψία. Ετ κάνω στον ίδιο κύκλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 εμα σε ειπα εδω την κρατούσα ζεστά ζεστά και την προσεχα για σεναααα... Ήμουν 100% σίγουρη 😉 😉

Και είναι δύο... 100%

Χαχα τα έλεγες τα έλεγες αχχχχ.... 😘😘😘 Μακάρι να είναι και δύο μακάρι !! 🌟🌟🌟 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ ♥️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

αααααα συναγωνίστρια τα πας καταπληκτικά....Ολα καλά θα πάνε με τις γονιμοποιήσεις θα το δεις....εγώ βάζω δυο ναι είμαι πολύ συμφιλιωμένη με την ιδέα των διδύμων και φυδικά των κινδύνων που εχει μια τετοιαα κύηση.....

@kk88 @BlackCat Ναι, όσο πιο πολύ το σκέφτομαι έχετε δίκιο. Με καθησύχασε και η βελονίστριά μου σήμερα. Και ο άντρας μου επίσης. Ενώ αρχικά φοβόταν και αυτός τώρα μου λέει θα είναι ωραία και τα δίδυμα χαχα Τέλοσπαντων, δεν θέλω να προτρέχω. Να δούμε πρώτα τι θα γονιμοποιηθεί με το καλό και αν είναι να προκύψουν 2 καλοδεχούμενα! Καλή επιτυχία και σε εσάς εύχομαι 🍀  Θα τα καταφέρουμε!!!

@Eva29 Μπράβο καλή μου!!! Συγχαρητήρια! Με μια τεράστια χοριακή εύχομαι! 💖

@blueocean Όπως είπαν και τα υπόλοιπα κορίτσια, μη σε παίρνει από κάτω! Με αυτά τα τεστ ποτέ δεν ξέρεις, ναι λέει 99%, αλλά αν είσαι αυτό το 1%. Μόνο τη χοριακή να εμπιστεύεσαι. Καμιά φορά αργεί λίγο να διπλασιαστεί. 🍀  💞

@Katerinaki83 Παίζει να είναι από τη εμφύτευση! Μακάρι να είναι η τυχερή σου φορά αυτή! 🍀 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...