Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

μπραβο, πολλα συγχαρητηρια!!! μη σκέφτεσαι για 'μενα θα επιβιώσω  (οπως παντα)!!! Λογικά θα είναι διδυμα για να φανει απο τόσο νωρίς?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Ημουν σίγουρη οτι θα κάνεις τεστ 😁😁

Συγχαρητήρια λοιπόν και με μια τεράστια χοριακή..Που θα είναι σίγουρα!!

Ολα με το καλό!!🧡🧡

Ρε @Vasilique αρχηγέ τι γουρλίδικο πινακάκι είναι αυτό που έφτιαξες?

Να σε κλείσω από τώρα για Πρωτοχρονιά να μου κάνεις ποδαρικό??? Pleaseeeeeee 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μολις είδα καφέ υγρά η ιστορία επαναλαμβάνεται .είχα ντυθεί να βγω έξω και τώρα ξάπλωσα .

Ξέρω πως νιώθεις αλλά μην προδικάζεις..

Περίμενε να μιλήσει η χοριακή και εύχομαι να σε εκπλήξει ευχάριστα 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ημουν σίγουρη οτι θα κάνεις τεστ 😁😁

Συγχαρητήρια λοιπόν και με μια τεράστια χοριακή..Που θα είναι σίγουρα!!

Ολα με το καλό!!🧡🧡

Ρε @Vasilique αρχηγέ τι γουρλίδικο πινακάκι είναι αυτό που έφτιαξες?

Να σε κλείσω από τώρα για Πρωτοχρονιά να μου κάνεις ποδαρικό??? Pleaseeeeeee 😆

Χαχαχχαχ 😂 με είχες καταλάβει εσύ !! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου!! Με το καλό και εσύ να μας πεις ευχάριστα άντε περιμένω ♥️🥰🤞🙏

Να γυρναει η σκυτάλη από χέρι σε χέρι !! 

@Vasilique το πιο γουρλιδικο πινακακι είχα πιστέψει σε αυτό πολύ ! Μας στέλνουν και τα κορίτσια που είναι ήδη εγκυουλες μπόλικη μπεμπεδοσκονη 🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

μπραβο, πολλα συγχαρητηρια!!! μη σκέφτεσαι για 'μενα θα επιβιώσω  (οπως παντα)!!! Λογικά θα είναι διδυμα για να φανει απο τόσο νωρίς?? 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! ♥️🙏 Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και ελπίζω σύντομα να ακούσουμε πολύ πολύ ευχάριστα νέα και από εσένα ! Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά, όλες εδώ ταλαιπωρημένες είμαστε με αυτό το θέμα, ίσως άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο αλλά η καρδιά μας ξέρει τι έχουμε τραβήξει όλες. Και για αυτό μπορούμε να καταλάβουμε η μία την άλλη...! ♥️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Ααααχ κορίτσι μουυυυ!!! Θα τρελαθώ!! Όχι απλά θετικό....πιο θετικό δε γίνεται!!

Συγχαρητήρια! Με το καλο το μωράκι σου! Ή...τα μωράκια σου! 😂

Μας δίνεις τόση χαρά και τόσο κουράγιο! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Massa είπε:

Ααααχ κορίτσι μουυυυ!!! Θα τρελαθώ!! Όχι απλά θετικό....πιο θετικό δε γίνεται!!

Συγχαρητήρια! Με το καλο το μωράκι σου! Ή...τα μωράκια σου! 😂

Μας δίνεις τόση χαρά και τόσο κουράγιο! ❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη !! ♥️♥️♥️ Εγώ να δεις έχω τρελαθεί όσο δεν πάει !! 😁😁😁

Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να δείξει τόσο θετικό περίμενα να ψάχνω τη γραμμή με το φακό !! 

Με το καλό να μας πεις και εσύ τέτοια νέα σε λίγο καιρό εύχομαι !! 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! ♥️🙏 Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και ελπίζω σύντομα να ακούσουμε πολύ πολύ ευχάριστα νέα και από εσένα ! Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά, όλες εδώ ταλαιπωρημένες είμαστε με αυτό το θέμα, ίσως άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο αλλά η καρδιά μας ξέρει τι έχουμε τραβήξει όλες. Και για αυτό μπορούμε να καταλάβουμε η μία την άλλη... Είμαι σίγουρη πως η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σου ! ♥️🤞

@Eva29 Ευακι συνχαρητηρια μακάρι να έχουν πιάσει και τα δυο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ξέρω πως νιώθεις αλλά μην προδικάζεις..

Περίμενε να μιλήσει η χοριακή και εύχομαι να σε εκπλήξει ευχάριστα 🤞

Ξέρεις πάντα είχα εμφύτευση και πάντα έβλεπα καφέ εύχομαι αυτήν την φορά να προχωρήσει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη !! ♥️♥️♥️ Εγώ να δεις έχω τρελαθεί όσο δεν πάει !! 😁😁😁

Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να δείξει τόσο θετικό περίμενα να ψάχνω τη γραμμή με το φακό !! 

Με το καλό να μας πεις και εσύ τέτοια νέα σε λίγο καιρό εύχομαι !! 😘😘😘

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Ελα με το καλο στο κλαμπ με τις εγκυουλες σιγα σιγα!!! Καλούς διπλασιασμούς και οοοοοολα θετικά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ξέρεις πάντα είχα εμφύτευση και πάντα έβλεπα καφέ εύχομαι αυτήν την φορά να προχωρήσει .

Ξέρω πολύ καλά τι εύχεσαι..Πίστεψε στο εμβρυάκι σου και δώσε του δύναμη.

Μια μαχήτρια μαμά έχει μαχητές σποράκια..

Ολα θα πάνε καλά , θα δεις🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

μπραβο, πολλα συγχαρητηρια!!! μη σκέφτεσαι για 'μενα θα επιβιώσω  (οπως παντα)!!! Λογικά θα είναι διδυμα για να φανει απο τόσο νωρίς?? 

Κοριτσι μου περιμενε και την χοριακη σου… μπορει αδίκως να στενοχωριεσαι τωρα!!!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! 🍀🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! ♥️🙏 Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και ελπίζω σύντομα να ακούσουμε πολύ πολύ ευχάριστα νέα και από εσένα ! Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά, όλες εδώ ταλαιπωρημένες είμαστε με αυτό το θέμα, ίσως άλλες περισσότερο άλλες λιγότερο αλλά η καρδιά μας ξέρει τι έχουμε τραβήξει όλες. Και για αυτό μπορούμε να καταλάβουμε η μία την άλλη... Είμαι σίγουρη πως η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σου ! ♥️🤞

σ'ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου....η αλήθεια είναι οτι έχουμε πλεον 'καεί' με το θέμα εξωσωματική αλλά οτι είναι να γίνει θα γίνει. Διαβαζα τώρα οτι οι εκκολαπτόμενες βλαστοκύστες θέλουν λεει 7-8 μέρες για εμφύτευση οπότε ελπιζω αυριο σε μια θετική χοριακή. Δεν χανω την πιστη μου τουλάχιστον!! Εσύ να χαρείς τη μέρα σου, το αξίζεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

@Eva29 Ευακι συνχαρητηρια μακάρι να έχουν πιάσει και τα δυο !!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου ! Κάτι μου λέει ότι και εσύ θα δεις θετικό αποτέλεσμα !!! Και αυτή η φορά θα είναι η τυχερή!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ♥️♥️♥️

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!! Ελα με το καλο στο κλαμπ με τις εγκυουλες σιγα σιγα!!! Καλούς διπλασιασμούς και οοοοοολα θετικά!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️😘😘 κρατήστε μου θέση !! Με το καλό κορίτσι μου και εσύ να πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου ! Κάτι μου λέει ότι και εσύ θα δεις θετικό αποτέλεσμα !!! Και αυτή η φορά θα είναι η τυχερή!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ♥️♥️♥️

Σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️😘😘 κρατήστε μου θέση !! Με το καλό κορίτσι μου και εσύ να πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα !! 

@Eva29 σήμερα έχεις τίποτα συμπτώματα ;στήθος υγρά πονάκια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

σ'ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου....η αλήθεια είναι οτι έχουμε πλεον 'καεί' με το θέμα εξωσωματική αλλά οτι είναι να γίνει θα γίνει. Διαβαζα τώρα οτι οι εκκολαπτόμενες βλαστοκύστες θέλουν λεει 7-8 μέρες για εμφύτευση οπότε ελπιζω αυριο σε μια θετική χοριακή. Δεν χανω την πιστη μου τουλάχιστον!! Εσύ να χαρείς τη μέρα σου, το αξίζεις!! 

Σωστά τα λες, μπορεί να χρειάζεται λίγο περισσότερο χρόνο σε μια εκκολαπτόμενη βλαστοκυστη όντως πάμε γερά για αύριο και αναμένω με ανυπομονησία τα νέα σου ! Η Παναγία μαζί σου ♥️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου περιμενε και την χοριακη σου… μπορει αδίκως να στενοχωριεσαι τωρα!!!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! 🍀🥰

αυτο θα κάνω....αναμονή και πάλι. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerinaki83 είπε:

@Eva29 σήμερα έχεις τίποτα συμπτώματα ;στήθος υγρά πονάκια ;

Τα μόνα συμπτώματα που είχα αυτές τις ημέρες και σήμερα είναι τα ίδια . Δηλαδή πονακια στη μέση πίσω που έρχονται και φεύγουν... 

Δεν έχω ούτε υγρά, ούτε στο στήθος διαφορά βλέπω ! Εγώ δεν είχα ούτε καφέ σταγόνες που βλέπουν αλλα κορίτσια που έχουν θετική χοριακη... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Margitc 23/9

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@kk88 ?

@Lucia79 ?

@Luna777 24/9

@BlackCat 25/9

Εμβρυομεταφορά 🙏

@elena0212 ?

@angel35 ?

@Apol ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz1358 🥰 

@Παρασκευαιδου  127 🥰

@blueocean 24/9

@Frid 25/9

@Katerinaki83 27/9

@Eva29 28/9

Κοριτσάκι μου γλυκό  @Eva29 τα κατάφερες! Και καθώς φαίνεται θα είναι κ πολύ δυνατό το bebi σας! Ή πού ξέρεις μπορεί να έρχεται ζευγαράκι! 😀 Συγχαρητήρια! Εύχομαι να ακολουθήσει μια τεράστια χοριακή με όλα τα όμορφα στον δρόμο σας! 💚 Το ένστικτό σου να κάνεις το test τόσο νωρίς δεν το αγνόησες τελικά κ σωστά έκανες αφού αυτό δεν κάνει λάθος! 😉

@blueocean και @Katerinaki83 δεν θέλω ηττοπάθεια! Αλίμονο εάν απογοητευόμαστε από τώρα! Περιμένουμε την χοριακή με ψυχραιμία… Στο θετικό χοροπηδάμε εννοείται, αλλά κ στο αρνητικό στυλώνουμε πόδια, σφίγγουμε δόντια κ πάμε πάλι από την αρχή! Σας μιλάω από καρδιάς κ ανατριχιάζω με όλα αυτά τα συναισθήματα που βίωσα σε όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αυτής… Είναι δύσκολος ο δρόμος κ ας μου επιτραπεί ο χαρακτηρισμός «μοναχικός». Κ ας έχω δίπλα μου έναν τόσο υποστηρικτικό σύζυγο, μια μανούλα που αγωνιούσε με τις αγωνίες μου κ μιλούσαμε με τις ώρες… Εμείς οι γυναίκες είναι αλήθεια αυτό που λένε πως κρύβουμε πολλή δύναμη μέσα μας! Αυτή μωρέ, ξέρετε για ποια μιλάω, αυτή την διακριτική κ αθόρυβη που κάνει τους άλλους να σου λένε «Μπράβο σου, εγώ δεν θα μπορούσα»

Ε, λοιπόν όλες μας μπορούμε! 💪🏻

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

καλά είμαι προς το παρόν ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει ελπίζω στη χοριακή αυριο μπας και γίνει κανα θαύμα. Αυτα τα clearblue δύσκολο να έδειξαν λάθος αποτέλεσμα είναι 99% ακριβή. Το μόνο που με στεναχωρεί είναι οτι το πρώτο μου παιδάκι ανυπομονεί πολύ για αδελφάκι και το περιμένει πως και πως και δεν ξέρω πως να του το πω. Το μεγάλο μας θέμα ειναι το σπέρμα (αποφρατική αζωοσπερμία) μετά απο μια ασθένεια που πέρασε ο σύζυγος. Δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη κοπέλα το ίδιο πρόβλημα και αν έχουν καταφέρει να επιτύχουν εγκυμοσύνη. 

Κοριτσάκι μου κανε και χοριακή και μετά 

 Εμεις έχουμε ολιγοτερατοασθενες και το πρώτο παιδάκι μου ήρθε φυσικά, και τώρα ήρθε με εξωσωματική.  Όταν το θέμα είναι στο σπερνα νομίζω είναι πιο εύκολα . Δείτε αύριο το αποτέλεσμα.  Και μετά θα συζητήσουμε.  Τώρα απλά εύχομαι να είναι σαν εμένα:-* και να φας το σοκ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Ημουν σίγουρη οτι θα κάνεις τεστ 😁😁

Συγχαρητήρια λοιπόν και με μια τεράστια χοριακή..Που θα είναι σίγουρα!!

Ολα με το καλό!!🧡🧡

Ρε @Vasilique αρχηγέ τι γουρλίδικο πινακάκι είναι αυτό που έφτιαξες?

Να σε κλείσω από τώρα για Πρωτοχρονιά να μου κάνεις ποδαρικό??? Pleaseeeeeee 😆

Θεά! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μολις είδα καφέ υγρά η ιστορία επαναλαμβάνεται .είχα ντυθεί να βγω έξω και τώρα ξάπλωσα .

Ε..και? Και εγώ είχα καφέ... 

Ασε που την Κυριακή αίμα κανονικότατα και όμως δεν υπάρχει θέμα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Τα μόνα συμπτώματα που είχα αυτές τις ημέρες και σήμερα είναι τα ίδια . Δηλαδή πονακια στη μέση πίσω που έρχονται και φεύγουν... 

Δεν έχω ούτε υγρά, ούτε στο στήθος διαφορά βλέπω ! Εγώ δεν είχα ούτε καφέ σταγόνες που βλέπουν αλλα κορίτσια που έχουν θετική χοριακη... 

 

Εντάξει πήγα τουαλέτα και δεν ξαναείδα καφέ .Μακάρι να μην ξαναδώ  και να ήταν παλιό οξειδωτικό αίμα .Σε ευχαριστώ μου δίνεις κουράγιο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elpap είπε:

Καλημέρα σε όλες τις  μελλουσες μανούλες ! Γράφω πρώτη φορά στο φόρουμ, είμαι στην 4 η εβδομάδα κυήσεως μετά από εξωσωματική ! Την Κυριακή είχα αιμορραγία που με άγχωσε παρά πολύ ! Δευτερα πήγαμε για υπέρηχο είδαμε διό σάκους , ο ένας όμως είχε λίγο αίμα ! Χτες το βράδυ στο σκούπισμα είχα πάλι καφέ κ ελάχιστο αίμα ! Έχω πανικοβληθεί και δεν μπορώ να ηρεμήσω … πάω τουαλέτα κ με τρόμο βλέπω το χαρτι ! 

Εδω εγω Κυριακή  είχα αίμα τρελό.  Αύξησα προγεστερονη παλουκωθηκα στον καναπέ . Μίλησε με τον γιατρό σου και ξάπλα. Με το καλό.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰 εμα σε ειπα εδω την κρατούσα ζεστά ζεστά και την προσεχα για σεναααα... Ήμουν 100% σίγουρη 😉 😉

Και είναι δύο... 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...