Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Καλημέρα σας....δυστυχώς δεν πήρα καλα νέα είναι αρνητικό. Αυριο θα κάνω τη χοριακή απλά για επιβεβαίωση.

Στην τελευταία κύηση που είχα το τεστ (home test) ήταν αρνητικό και η χοριακή μόλις 27.

Σε δυο μέρες πήγε 129 και πάλι είχα αρνητικό τεστ (home test).

Οπότε εύχομαι να σε διαψεύσει η χοριακή και να είναι θετική.

Υπομονή μέχρι αύριο.🧡

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

😘♥️♥️😘😘

Ευάκι είναι πολύ νωρίς για να κάνεις τεστ.

Καταλαβαίνω την αγωνία σου έχω πει εξαρχής οτι όσες προσπάθειες και αν έχω κάνει αυτή η αναμονή μετά την ΕΤ είναι για μένα το χειρότερο, δεν μπορώ να το διαχειριστώ, αλλά έχεις μέρες μπροστά σου.

Αν θελεις να κάνεις κάνε την ημέρα της χοριακής το πρωί ώστε να πάρεις μια ιδέα, που και πάλι δεν είναι απόλυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Καλημέρα σας....δυστυχώς δεν πήρα καλα νέα είναι αρνητικό. Αυριο θα κάνω τη χοριακή απλά για επιβεβαίωση.

Καλημέρα !!!!!!! Κορίτσι μου απλά κάνε λίγο υπομονή και να πας να κάνεις την χοριακη σου την ημερομηνία που σου είπε ο γιατρός σου!!!!!! Από ότι είδες πολλά αλλάζουν πολλά γίνονται!!!!!!! Σου εύχομαι μια θετική χοριακη !!!!!! ♥️🌹♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο με το καλό να πάρετε πολλά και ποιοτικά αυγουλάκια.

Δεν έχω συζητήσει με τον νέο γιατρό πόσα θα μεταφέρω η αλήθεια είναι γιατί δεν ξέρω και πόσα θα μείνουν.

Τις δυο φορές που έχω μείνει έγκυος ήταν με ένα μόνο έμβρυο και ήμουν 38 και 39 αντίστοιχα.

Αν έχω δυο θα μεταφέρω σίγουρα δυο, τώρα αν προκύψουν τρία που ηλικιακά μπορώ να τα βάλω θα προβληματιστώ αρκετά η αλήθεια είναι. Αλλά θα το σκεφτώ τότε , θα ρωτήσω και την γνώμη του γιατρού γιατί εξαρτάται και από την ποιότητα κλπ.

Στη θέση σου θα έβαζα δύο και το άλλο στην κατάψυξη... μωρε 6 θα προκύψουν οπότε θα βάλεις 2 και τα άλλα θα περιμένουν τα αδελφάκια τους . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ευάκι είναι πολύ νωρίς για να κάνεις τεστ.

Καταλαβαίνω την αγωνία σου έχω πει εξαρχής οτι όσες προσπάθειες και αν έχω κάνει αυτή η αναμονή μετά την ΕΤ είναι για μένα το χειρότερο, δεν μπορώ να το διαχειριστώ, αλλά έχεις μέρες μπροστά σου.

Αν θελεις να κάνεις κάνε την ημέρα της χοριακής το πρωί ώστε να πάρεις μια ιδέα, που και πάλι δεν είναι απόλυτο.

Είναι όντως πολύ αγχωτικό όλο αυτό... Υπομονή ♥️ με το καλό να μεταφέρετε τα εμβρυακια σας κορίτσι μου 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Καλημέρα σας....δυστυχώς δεν πήρα καλα νέα είναι αρνητικό. Αυριο θα κάνω τη χοριακή απλά για επιβεβαίωση.

Καλημερα κορίτσι μου ,μην το έχεις και σίγουρο ,για μένα μια ελπίδα υπάρχει πάντα και τα τεστ δεν τα εμπιστεύομαι.Εγω θα σου πρότεινα να πας τώρα να κανείς μια χοριακη να ξέρεις σίγουρα τουλάχιστον,η χοριακη θα δείξει τα τεστ δεν δείχνουν πάντα.κρίμα δεν θα είναι να κάνει λαθοσ Το τεστ και να στεναχωριέσαι άδικα;Κοιτά και εγω σήμερα στο τσικ είμαι αλλά κρατιέμαι γιατί νιώθω το αρνητικό να έρχεται και δε θέλω να το δω ακόμα 😱
 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Κοριτσάκια καθίστε φρόνιμες και μην ψάχνετε συμπτώματα! Πάρα πολλές γυναίκες δεν έχουν απολύτως κανένα σύμπτωμα και τελικά διαπιστώνουν την εγκυμοσύνη μέρες μετά την καθυστέρηση της περιόδου. Φάτε νύχια καλύτερα χαχαχα Εγώ τα ξέβαψα κιόλας και είμαι πανέτοιμη να τα τσακίσω 😜  Παρασκευή έχω ωοληψία...άγχος και χαρά ταυτόχρονα! Καλά τα βιντεάκια που λέτε τα έχω δει και εγώ όλα!! Τώρα το έχω ρίξει στο καθάρισμα ροδιών!

Διδυμομανούλα μου @Vasilique μπορείς να με βάλεις ωοληψία 24/9 και χοριακή 8/10; Ευχαριστώ πολύ!

κοριτσι είσαι σίγουρη για την ημερομηνία της χοριακής;;; ή ήθελες να γράωεις εμβρυομεταφορά;;; γτ με έκαψες και δεν μου έχουν απομείνει και πολλά κύτταρα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά είμαι προς το παρόν ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει ελπίζω στη χοριακή αυριο μπας και γίνει κανα θαύμα. Αυτα τα clearblue δύσκολο να έδειξαν λάθος αποτέλεσμα είναι 99% ακριβή. Το μόνο που με στεναχωρεί είναι οτι το πρώτο μου παιδάκι ανυπομονεί πολύ για αδελφάκι και το περιμένει πως και πως και δεν ξέρω πως να του το πω. Το μεγάλο μας θέμα ειναι το σπέρμα (αποφρατική αζωοσπερμία) μετά απο μια ασθένεια που πέρασε ο σύζυγος. Δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη κοπέλα το ίδιο πρόβλημα και αν έχουν καταφέρει να επιτύχουν εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η blueocean είπε:

Καλημέρα σας....δυστυχώς δεν πήρα καλα νέα είναι αρνητικό. Αυριο θα κάνω τη χοριακή απλά για επιβεβαίωση.

Όπως γράφουν και άλλες κοπέλες πιο έμπειρες στα διαφορα τεστ, περίμενε τη χοριακή και μην απογοητεύεσαι ακόμα. Εγώ δεν έχω πάρει ποτε τεστ, δεν ξέρω, φοβάμαι να μάθω νωρίτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elpap είπε:

Καλημέρα σε όλες τις  μελλουσες μανούλες ! Γράφω πρώτη φορά στο φόρουμ, είμαι στην 4 η εβδομάδα κυήσεως μετά από εξωσωματική ! Την Κυριακή είχα αιμορραγία που με άγχωσε παρά πολύ ! Δευτερα πήγαμε για υπέρηχο είδαμε διό σάκους , ο ένας όμως είχε λίγο αίμα ! Χτες το βράδυ στο σκούπισμα είχα πάλι καφέ κ ελάχιστο αίμα ! Έχω πανικοβληθεί και δεν μπορώ να ηρεμήσω … πάω τουαλέτα κ με τρόμο βλέπω το χαρτι ! 

Καλώς ήρθες στην παρέα, εδώ βέβαια είμαστε αρκετές σε φάση ωοληψιας και εμβρυομεταφορας, στάδια που εσυ έχεις περάσει με επιτυχία, αλλά σίγουρα έχουμε και τις εγκυουλες που μπορούν να σου απαντήσουν εκ πείρας. Έχεις μιλήσει άλλο με το γιατρο σου ή κάποια βοηθό? Μπορεί να χρειάζεσαι επιπλέον προγεστερονη, ξεκούραση ή κάτι άλλο. Μείνε ψύχραιμη όσο μπορεις και μίλα άμεσα με κάποιον που να μπορεί να σε συμβουλεύσει σωστά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο με το καλό να πάρετε πολλά και ποιοτικά αυγουλάκια.

Δεν έχω συζητήσει με τον νέο γιατρό πόσα θα μεταφέρω η αλήθεια είναι γιατί δεν ξέρω και πόσα θα μείνουν.

Τις δυο φορές που έχω μείνει έγκυος ήταν με ένα μόνο έμβρυο και ήμουν 38 και 39 αντίστοιχα.

Αν έχω δυο θα μεταφέρω σίγουρα δυο, τώρα αν προκύψουν τρία που ηλικιακά μπορώ να τα βάλω θα προβληματιστώ αρκετά η αλήθεια είναι. Αλλά θα το σκεφτώ τότε , θα ρωτήσω και την γνώμη του γιατρού γιατί εξαρτάται και από την ποιότητα κλπ.

Σάββατο είπες έχεις ωοληψια εσυ? Και μεταφορά θα κανεις στον ίδιο κύκλο? Εγώ στη θέση σου θα έβαζα δυο και θα άφηνα ένα να περιμένει μόνο και μόνο γιατί φοβάμαι τις πολυδυμες κυήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μολις είδα καφέ υγρά η ιστορία επαναλαμβάνεται .είχα ντυθεί να βγω έξω και τώρα ξάπλωσα .

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι μπορεί να είναι αίμα εμφύτευσης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Α τέλεια! Πολύ χαίρομαι που υπάρχει κι άλλη χορτοφάγος εδώ 😄  Για το τυρί που λες είχα και εγώ τις αμφιβολίες μου αρχικά αν θα τα καταφέρω. Περιέχει καζείνη που είναι πολύ εθιστική, γι'αυτό στους περισσότερους είναι λίγο δύσκολο στην αρχή. Πλέον μου είναι εντελώς αδιάφορο και μη σου πω με αηδιάζει και λίγο (ιδίως το λιπαρό λιωμένο χαχα).Να φανταστείς ούτε καν υποκατάστατα τυριού δεν τρώω! Βρήκα λυσεις που με ικανοποιούν πλήρως πχ. στα ζυμαρικά διατροφική μαγιά, στην πιτσα μπόλικη σάλτσα ντομάτα, στα τοστ/σάντουιτς κλπ βάζω αβοκάντο, χούμους, πάστα ελιάς ή λιαστή ντομάτα και όλο και κάτι νέο βρίσκω. Μπράβο σου πάντως για την προσπάθεια! Σχετικά με την διατροφη κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, το έχω συζητήσει με τους γιατρούς μου και είναι όλοι θετικοί. Θα ακολουθώ βέβαια και οδηγίες ειδικού διατροφολόγου για να νιώθω πιο σίγουρη. Αν ποτέ χρειαστείς βοήθεια μου λες ελεύθερα!

Πολύ πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι από καρδιάς! Με ένα μωράκι σύντομα στην αγκαλιά σου! 💓  💓  💓

 

Επειδή από στάση ζωής έκοψα το κρέας πιστέυω και με τα γαλακτοκομικά θα τα καταφέρω κάποια στιγμή. Εχω έναν τελειο γυναικολόγο ζωόφιλο και από την πρώτη στιγμή με ενθάρυννε σε όλα. Φαντάσου το τεστ μου ήταν να δω πως θα αντιδράση εάν του πω ότι έχω 2 γατιά. ήταν τόσο ενθουσιώδης που ήθελε να δει φωτογραφίες! Τα τελευταία χρόνια που έκοψα το κρέας μπορω και δίνω αίμα! όλα μια ιδέα είναι! χαιρομαι που σας βρήκα. εγω δεν έχω ξεκινήσει την διαδικασία αλλά ο Νοέμβρης ερχεται! Μέχρι τότε ευχομαι να καταφέρουμε όλες το θαύμα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

@kk88 @BlackCat Μπράβο κορίτσια!!!! Με το καλό να μεγαλώσουν! Και εγώ είμαι αρκετά κοντά σας, 10η μέρα σήμερα με πρωτόκολλο ανταγωνιστών. Την Παρασκευή πάω για ωοληψία. Πάνω από 15 αυγουλάκια έχουμε δει, αλλά είμαι συγκρατημένη να δω πόσα θα είναι ώριμα και πόσα θα γονιμοποιηθούν τελικά. Μεγάλη αγωνία!

Να ρωτήσω και κάτι. Είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά όλες πάτε για 2 στην εμβρυομεταφορά; Φοβάμαι πολύ τα διδυμάκια για διάφορους λόγους...αλλά με 1 μόνο μειώνεται κατά πολύ η πιθανότητα επιτυχίας.

αααααα συναγωνίστρια τα πας καταπληκτικά....Ολα καλά θα πάνε με τις γονιμοποιήσεις θα το δεις....εγώ βάζω δυο ναι είμαι πολύ συμφιλιωμένη με την ιδέα των διδύμων και φυδικά των κινδύνων που εχει μια τετοιαα κύηση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε ενα αρνητικο τεστ δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε μια αρνητική χοριακη δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Αχ εσύ ♥️Πως εναλλάσονται έτσι τα συναισθηματα!Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!Είσαι εγκυουλα♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Αχ εσύ ♥️Πως εναλλάσονται έτσι τα συναισθηματα!Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!Είσαι εγκυουλα♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ♥️ 🥰 με το καλό και εσύ να μείνεις εγκυουλα σύντομα !!! 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε μια αρνητική χοριακη δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

Να τη κ η επόμενη δίδυμομανουλα!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Λογικά για να δείχνει τόσο νωρίς έστω κ αχνό πάμε για τεράστια χοριακη!! Με το καλό!! Να ξεκουραζεσαι όμως τώρα ε, μην ανοίγεσαι κ έχεις τα ίδια με μενα τα καφέ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μολις είδα καφέ υγρά η ιστορία επαναλαμβάνεται .είχα ντυθεί να βγω έξω και τώρα ξάπλωσα .

Κάτσε μωρέ κορίτσι μου, μήπως αυτή την φορά είναι αίμα εμφύτεσης??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε μια αρνητική χοριακη δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.......μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!Είδες που φοβόσουν όλα πήγαν υπέροχα.....μια τελειομένη εγκυμοσύνη σου εύχομαι..........και κράτα σκυτάλη ε??????? μην με ξεχάσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια, το ξέρω ότι εχτές έλεγα ότι δεν θα κάνω τελικά τεστ κλπ αλλά δεν κρατήθηκα και έγινε αυτό !!!! 

Μετά τα σημερινά νέα που είχαμε μια αρνητική χοριακη δεν ήθελα να το γράψω... Αλλά θέλω να παίρνουν θάρρος όσες περιμένουν να κάνουν χοριακη η τεστ.... 

Χοριακη θα κάνω τη τρίτη όπως μου είχε πει ο γιατρός μου αρχικά.. 

@Παρασκευαιδου στείλε τη σκυτάλη!!! ♥️

IMG_20210923_124150.jpg

ρε κοριτσι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Να τη κ η επόμενη δίδυμομανουλα!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Λογικά για να δείχνει τόσο νωρίς έστω κ αχνό πάμε για τεράστια χοριακη!! Με το καλό!! Να ξεκουραζεσαι όμως τώρα ε, μην ανοίγεσαι κ έχεις τα ίδια με μενα τα καφέ!! 

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.......μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!Είδες που φοβόσουν όλα πήγαν υπέροχα.....μια τελειομένη εγκυμοσύνη σου εύχομαι..........

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

ρε κοριτσι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!! ❤️❤️❤️ 

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια μου !! @Tvz εννοείται απο τώρα ξάπλα είμαι ο άντρας μου δεν με αφήνει να κάνω τίποτα!!!  Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιά σου αγάπη !! 

@kk88σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου !!! Με το καλό να μεινεις κι εσύ εγκυουλα σε λίγες ημέρες !! Κανονισε ε ?! Σε περιμένω ♥️

 @angel35 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! Σε λίγες εβδομάδες να μάθεις και εσύ ευχάριστα νέα σου εύχομαι μεσα από την καρδιά μου 🥰♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μολις είδα καφέ υγρά η ιστορία επαναλαμβάνεται .είχα ντυθεί να βγω έξω και τώρα ξάπλωσα .

μπορεί να είναι απο εμφύτευση μην απογοητεύεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στη θέση σου θα έβαζα δύο και το άλλο στην κατάψυξη... μωρε 6 θα προκύψουν οπότε θα βάλεις 2 και τα άλλα θα περιμένουν τα αδελφάκια τους . 

 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Είναι όντως πολύ αγχωτικό όλο αυτό... Υπομονή ♥️ με το καλό να μεταφέρετε τα εμβρυακια σας κορίτσι μου 😘😘😘

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Σάββατο είπες έχεις ωοληψια εσυ? Και μεταφορά θα κανεις στον ίδιο κύκλο? Εγώ στη θέση σου θα έβαζα δυο και θα άφηνα ένα να περιμένει μόνο και μόνο γιατί φοβάμαι τις πολυδυμες κυήσεις. 

Σάββατο έχω ωοληψία αλλά δεν έχω συζητήσει ακόμα πότε θα μεταφέρω.

Μέχρι τώρα έχω κάνει μεταφορές με κατεψυγμένα σε άλλους γιατρούς δεν ξέρω πως θα πάμε τώρα.

Και εγώ ιδανικά θα ήθελα δυο και μακάρι να έρθουν και διδυμάκια. Ενώ πάντα απέφευγα την ιδέα των διδύμων οταν ήμουν μικρή και αθώα και δεν ήξερα πόσο θα δυσκολευτώ , σε αυτή τη φάση φαντάζει ιδανικό σενάριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...