Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Τη Πέμπτη που έκανες χοριακη ήσουν 14η ημέρα από την ωορρηξία δηλαδή ? Αν ναι πιστεύω πως αν ήσουν έγκυος θα είχε δείξει η χοριακη... Οπότε λογικά όπου θα είναι να σου έρθει η περίοδος... Απλά υπάρχει αυτή η καθυστέρηση λόγω της αβερκαπ ίσως... Και εμένα καθυστέρησε να έρθει στον προηγούμενο κύκλο που έκανα αβερκαπ. Είχα κανει και το εμβόλιο του κορονοιου οπότε δεν ξέρω αν επηρεασε και αυτό...

Ίσως να ήταν και η 12η . Δεν το ξέρω αυτό γιατί την Πέμπτη που είχα πάει μου είπε ότι μια από τις επόμενες ημέρες θα κάνω ωορηξια για αυτό και να έχω επαφή για τις επόμενες 4 ημέρες.

Και εγω εχω κανει το εμβόλιο,
αλλα εδώ μιλάμε για καθυστέρηση 2 μηνών. Εν τω μεταξύ την Πέμπτη το βράδυ έβαζα ενδοκολπικα κρέμα γιατί έπαθα μυκητιαση και υπήρχε ροζ αιματακι στο ματσουκι που βάζω την κρέμα.  Και λέω ωραία θα μου έρθει μέχρι το πρωί.  Τίποτα όμως... τέλος πάντων θεωρώ ότι είναι θέμα ωρών να μου έρθει γιατί έχω και τα πονακια, απλά είπα να ρωτήσω και εσάς.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ίσως να ήταν και η 12η . Δεν το ξέρω αυτό γιατί την Πέμπτη που είχα πάει μου είπε ότι μια από τις επόμενες ημέρες θα κάνω ωορηξια για αυτό και να έχω επαφή για τις επόμενες 4 ημέρες.

Και εγω εχω κανει το εμβόλιο,
αλλα εδώ μιλάμε για καθυστέρηση 2 μηνών. Εν τω μεταξύ την Πέμπτη το βράδυ έβαζα ενδοκολπικα κρέμα γιατί έπαθα μυκητιαση και υπήρχε ροζ αιματακι στο ματσουκι που βάζω την κρέμα.  Και λέω ωραία θα μου έρθει μέχρι το πρωί.  Τίποτα όμως... τέλος πάντων θεωρώ ότι είναι θέμα ωρών να μου έρθει γιατί έχω και τα πονακια, απλά είπα να ρωτήσω και εσάς.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Ελπίζω να είσαι εγκυουλα κορίτσι μου ! Υπάρχει αυτή η πιθανότητα φουλ ! Οπότε αν δεν έρθει μέχρι αύριο μεθαύριο κάνε ένα τεστακι να δεις ! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ελπίζω να είσαι εγκυουλα κορίτσι μου ! Υπάρχει αυτή η πιθανότητα φουλ ! Οπότε αν δεν έρθει μέχρι αύριο μεθαύριο κάνε ένα τεστακι να δεις ! ♥️

Να σαι καλά,  σε ευχαριστώ πολύ αλλά η πιθανότητα αυτή είναι απειροελαχιστη. Απλά επειδή σε μενα συμβαίνουν ολα τα κουλά,  ποτέ δεν ξέρεις... χαχαχαχα

Αν και το έχω αποδεχτεί ότι θα αδιαθετησω,  ξέρεις περα από τους πόνους περιόδου έχω και όλα τα υπόλοιπα συμπτωματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Elena καλή επιτυχία για αύριο θα κάνουμε την ίδια μέρα ωοληψια και εγώ με το ίδιο πρωτόκολλο με εσένα .Άντε να δούμε ποσά αυγουλακια θα μας πάρουν .

Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου. Όσα πάρουν να είναι γερά κ να προχωρήσουν 😁😁 θα πούμε αύριο τα νέα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Παίζει να κάνω κι άλλα λέτε, εκτός από αυτά που είδε εχτές;;;;;;; 

Εχτές ξεκίνησα και ανταγωνιστή 

Πλησιάζεις κ Εσυ. Αν είναι πολλά σε μια ωοθηκη υπάρχει περιπτωση να μεγαλώνουν κ άλλα που δε φαινονται. Αυτό που καταλαβα εγώ, δεν έχει σημασια ποσα βλεπεις. Αλλά ποσα θα βγουν στην ωοληψια κ θα γονιμοποιηθουν. Μην αγχωνεσαι λοιπόν 🥰 ολα θα πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Πλησιάζεις κ Εσυ. Αν είναι πολλά σε μια ωοθηκη υπάρχει περιπτωση να μεγαλώνουν κ άλλα που δε φαινονται. Αυτό που καταλαβα εγώ, δεν έχει σημασια ποσα βλεπεις. Αλλά ποσα θα βγουν στην ωοληψια κ θα γονιμοποιηθουν. Μην αγχωνεσαι λοιπόν 🥰 ολα θα πάνε καλα

Έχω μέχρι στιγμής 2 από δεξιά και 7 από αριστερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Πήγε πολύ καλά! Οι γιατροί μου είναι ευχαριστημένοι με τις τιμές μου αλλά την αμνιο λόγω ηλικίας θα την κάνω για σιγουριά! 

Έχουμε σίγουρα ένα αγοράκι 💙 και μάλλον κ ένα κοριτσάκι ❤️

Μπράβο βρε @Vasiliqueμου κ σε σκεφτόμουν να έχουν πάει όλα καλά γιατί χάθηκες αυτές τις μέρες..με το καλό να τα αγκαλιάσεις κιόλας τα μωράκια σου.. Οπότε ποτέ θα την κάνεις την αμνιο; τώρα σύντομα; πως γίνεται; δε θα πονέσει; εγω κλείνω 12 εβδομάδες στις 25. 9 οπότε τότε μου είπε ο γιατρός μου να κλείσουμε το ρβ για την αυχενική αλλά δεν έχουμε μιλήσει για το τι θα την ακολουθήσει.. Οπότε είμαι λίγο στο άγνωστο, ότι μου πουν εκείνη την ώρα θα κάνω... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά,  σε ευχαριστώ πολύ αλλά η πιθανότητα αυτή είναι απειροελαχιστη. Απλά επειδή σε μενα συμβαίνουν ολα τα κουλά,  ποτέ δεν ξέρεις... χαχαχαχα

Αν και το έχω αποδεχτεί ότι θα αδιαθετησω,  ξέρεις περα από τους πόνους περιόδου έχω και όλα τα υπόλοιπα συμπτωματα.

Λες;;;; Μακαρι να σου συμβεί η εκπληξη!!! 🍀🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Λες;;;; Μακαρι να σου συμβεί η εκπληξη!!! 🍀🥰

Δεν το πιστεύω, αλλά σας ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια! Καλύτερα να είμαστε συνειδητοποιημενες για να μην απογοητευομαστε μετά. 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Δεν το πιστεύω, αλλά σας ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια! Καλύτερα να είμαστε συνειδητοποιημενες για να μην απογοητευομαστε μετά. 😍

Αυτο σιγουρα!!!! Περιμενω τα νεα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Παίζει να κάνω κι άλλα λέτε, εκτός από αυτά που είδε εχτές;;;;;;; 

Εχτές ξεκίνησα και ανταγωνιστή 

Παίζει... δεν θυμάσαι έμενα που τις μετρούσα και βάλαμε άλλες 2. Είναι ποσο μεγάλα είναι τα αυγουλακια σου :-)

Καλυτερα είναι τα 20 mm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε.

Όπως έχω ξαναπεί έκανα ενέσεις averkap για θεραπεία για ενδομητριωση.  Την τελευταία την έκανα 18 Ιούνη και υποτίθεται ότι μέχρι τέλος Ιουλίου θα είχα αδιαθετησει, αλλά τίποτα. Πήγα λοιπόν στον γιατρό την Πέμπτη 26 Αυγούστου και μου είπε ότι τώρα κάνω ωορηξια, να έχω επαφές για τις επόμενες 4 ημέρες και αν δεν έχω αδιαθετησει,  να κάνω χοριακή. Πήγα λοιπόν την Πέμπτη (προχθές) να κάνω διάφορες εξετάσεις αίματος και ανάμεσα σε αυτές έκανα και χοριακή η οποία ήταν μηδενική.  Σήμερα Κυριακή και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει.  Δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης φαντάζομαι, σωστά?

Αν υπήρξε έστω και μια μικρή περίπτωση δεν θα είχε ήδη φανεί από την Πέμπτη?

Ποσο ήσουν την Πέμπτη? Ποια μέρα του κύκλου. Αν ήσουν πριν της 14 μέρες μπορεί και να μην φανεί;-) απ ότι βλέπω Πέμπτη ήταν 14 μέρες.  Δεν ξέρω εγω θα είχα κάνει τεστ αλλά εγώ είμαι η τρελή της παρέας δεν μετράω.  Αύριο πάρε τηλ τον γιατρό σου. Αν δεν παίζει εγκυμοσύνη κοιταξε λιγακι και τον θυρεοειδή  πλιζ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποσο ήσουν την Πέμπτη? Ποια μέρα του κύκλου. Αν ήσουν πριν της 14 μέρες μπορεί και να μην φανεί;-) απ ότι βλέπω Πέμπτη ήταν 14 μέρες.  Δεν ξέρω εγω θα είχα κάνει τεστ αλλά εγώ είμαι η τρελή της παρέας δεν μετράω.  Αύριο πάρε τηλ τον γιατρό σου. Αν δεν παίζει εγκυμοσύνη κοιταξε λιγακι και τον θυρεοειδή  πλιζ. 

Χαχαχα εγω τεστς δεν κάνω, πάω κατευθείαν για χοριακή!!! Με έχουν μάθει όλα τα μικροβιολογικα της γειτονιας.
 Έχω χασιμοτο αλλά ο θυροειδης μου είναι ρυθμισμενος. Αν δεν έχω αδιαθετησει μέχρι την Τετάρτη θα ξαναπάω για χοριακη, σε άλλο μικροβιολογικο αυτη τη φορά για να μη με περάσουν τελείως για τρελή. Προς το παρόν περιμενω επιτέλους να αδιαθετησω, να κάνω τις ορμονικες μου εξετάσεις και Οκτώβρη να πάω για εξωσωματικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Πήγε πολύ καλά! Οι γιατροί μου είναι ευχαριστημένοι με τις τιμές μου αλλά την αμνιο λόγω ηλικίας θα την κάνω για σιγουριά! 

Έχουμε σίγουρα ένα αγοράκι 💙 και μάλλον κ ένα κοριτσάκι ❤️

Ο τελειος συνδιασμος τα μωρακια σου! Ολα θα πανε καλα και στην αμιοπαρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε.

Όπως έχω ξαναπεί έκανα ενέσεις averkap για θεραπεία για ενδομητριωση.  Την τελευταία την έκανα 18 Ιούνη και υποτίθεται ότι μέχρι τέλος Ιουλίου θα είχα αδιαθετησει, αλλά τίποτα. Πήγα λοιπόν στον γιατρό την Πέμπτη 26 Αυγούστου και μου είπε ότι τώρα κάνω ωορηξια, να έχω επαφές για τις επόμενες 4 ημέρες και αν δεν έχω αδιαθετησει,  να κάνω χοριακή. Πήγα λοιπόν την Πέμπτη (προχθές) να κάνω διάφορες εξετάσεις αίματος και ανάμεσα σε αυτές έκανα και χοριακή η οποία ήταν μηδενική.  Σήμερα Κυριακή και ακόμα δεν έχω αδιαθετησει.  Δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης φαντάζομαι, σωστά?

Αν υπήρξε έστω και μια μικρή περίπτωση δεν θα είχε ήδη φανεί από την Πέμπτη?

Κοριτσι μου καλησπερα, μπορει να καθυστερησει η περιοδος σου ακομα κ μετα την ωωοληψια που ειδε. Το ιδιο κ εγω μου ειπε εχεις κανει ωοληψια στην αριστερη σε 15 μερες θα εχεις αδιαθετησει. Κ τελικα αδιαθετησα μετα απο 32 μερες. Αργει να φυγει λεει η επιδραση της averkap 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2021 at 1:41 ΜΜ, ο/η kk88 είπε:

Μισό λεπτό καλή μου να τα πάμε από την αρχή.... για τον σύζυγο: τα σπερμοδιαγραμματα για είναι έγκυρα θα πρέπει να γίνονται σε εξειδικευμένο κέντρο που ασχολείται με αυτά στην Αθήνα είναι δύο στην επαρχία δεν γνωρίζω μην σε πάρω στο λαιμό μου εμείς πήγαμε στον Λυμπερόπ...λο. Δυστυχώς αν το έχετε κάνει αλλού τα αποτελέσματα κατά πάσα πιθανότητα δεν θα είναι σωστά την είχαμε πατήσει και εμείς έτσι μας είχαν βγάλει ότι όλα ήταν καλά και φυσικά δεν ήταν....

Η ΑΜη σου είναι εξαιρετική προφανώς όμως έχεις πολυκυστικές ωοθήκες σωστά????? Ποια μέρα του κύκλου σου έκανες τις ορμόνες 2-3 ή άλλη μέρα????? Αν την έκανΕς την σωστή μέρα η fsh είναι τσιμπημένη οι γιατροί συνήθως την θέλουν γυρω στο 10 όμως δεν είναι να σε πιάνει πανικός ψυχραιμία έτσι εγώ λέω απλά μια γνώμη τονίζω δεν είμαι γιατρός.....ο γιατρός σου τις είδε τις ορμόνες σου??? οιστοδιόλη έκανες LH/??

Να ρωτήσω κάτι ακόμα ο εξωσωματιστής δέχθηκε τα σπερμοδιαγραμματα του μικροβιολογικού της γειτονιάς σας??? δεν σας έστειλε για επανέλεγχο??? πραγματικά μου φαίνεται εξαιρετικά περίεργο αυτό....

Καλλιέργεια σπέρματος κάνατε???κατάτμηση σπέρματος????

Υστεροσκόπηση έκανα για να βεβαιωθώ για την κοιλότητα της μήτρας ότι είναι καθαρή πριν ξανακάνω μεταφορά και για να κάνω ανανέωση του ενδομήτριου. το ΕΡΑ τεστ είναι ένα εξειδικευμένο τεστ που δείχνει αν έχεις μετατοπισμένο παράθυρο εμφύτευσης των εμβρύων....αυτό το έκανα γιατί είχα δυο αποτυχημένες εμφυτεύσεις.....

Ναι δυστυχώς η ευτυχώς τα έχω κάνει όλα αυτά...πφφφφφφφφ είμαι στο ΜΗΤΕΡΑ ετοιμάζομαι μέσα στο μήνα για νέα διέγερση και μεταφορά...

Μόνο σπερματογραφημα μας ζητησανε απο το κέντρο και ναι ήταν απο τη γνωστη αλυσιδα Βιο...ικη...και μαλιστα ηταν πριν 3 μηνες....
ααα! καναμε και τις εξετασεις για τα μεταδιδόμενα...αυτα για τον αντρα μου! Τιποτα άλλο...
Εγώ όχι δεν εχω πολυκυστικές.... Γιατί το λές αυτο ομως???... τις εξετασεις τις εκανα την 2 μερα του κύκλου μου. Σε ποιον γιατρο είσαι?

Εγώ ειχα παει σε ενα κεντρο στον Πειραια...αλλα λεω να παω προς Μητερα αυτη τη φορα...αλλά δεν ξερω σε ποιον γιατρο....εχω ακουσει παρα πολυ καλα σχολια για το εργαστήριο τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κάτι ακόμα γιατι αυτα που εμαθα μεσα σε λίγες μερες με εσας δεν μου τα είχε πει κανενας γιατρος...
Ρωτησα τον γυναικολογο μου για να κανω έναν επανελεγχο πριν την επομενη εκωσωματικη και μο ειπε πως δεν χρειαζεται...εντομεταξυ δεν εχω κανει ποτε καρυοτυπο...και ειμαι 44...πιστευεται πως χρειαζεται? ή ειναι στην κριση του γιατρου? (Εχω μπερδευτει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα, μπορει να καθυστερησει η περιοδος σου ακομα κ μετα την ωωοληψια που ειδε. Το ιδιο κ εγω μου ειπε εχεις κανει ωοληψια στην αριστερη σε 15 μερες θα εχεις αδιαθετησει. Κ τελικα αδιαθετησα μετα απο 32 μερες. Αργει να φυγει λεει η επιδραση της averkap 

Καλημέρα! Σοβαρά? Δεν το ηξερα αυτό.  Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique στα είπα πάλι !!!! Συγχαρητήρια!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@JNtina @Avocando πόσο χαίρομαι που ακούω ότι όλες προχωράτε τόσο καλά.....σαν χτες μου φαίνεται που μπήκα στην ομάδα και  για εσάς ήταν μόνο η αρχή! Αυτή η δύσκολη αρχή που τώρα σας έφερε εδω που είστε!! ❤️❤️❤️ Μακάρι να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε κι εμείς εκεί με ηρεμία!

@Tvz καλά είμαι εγώ....αυχενική στις 21....σήμερα έχω υπέρηχο μετά από τρεις εβδομάδες που μου έχουν φανεί ειλικρινά αιώνες......απλά να ακούσω την καρδούλα πάλι και τίποτα άλλο δε θέλω...θα ηρεμήσω μια εβδομάδα για να πάω κουλ στην αυχενική μου...Εσύ;;;;;;;; Πες μου πως είσαι;;;;

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

@Vasilique στα είπα πάλι !!!! Συγχαρητήρια!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@JNtina @Avocando πόσο χαίρομαι που ακούω ότι όλες προχωράτε τόσο καλά.....σαν χτες μου φαίνεται που μπήκα στην ομάδα και  για εσάς ήταν μόνο η αρχή! Αυτή η δύσκολη αρχή που τώρα σας έφερε εδω που είστε!! ❤️❤️❤️ Μακάρι να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε κι εμείς εκεί με ηρεμία!

@Tvz καλά είμαι εγώ....αυχενική στις 21....σήμερα έχω υπέρηχο μετά από τρεις εβδομάδες που μου έχουν φανεί ειλικρινά αιώνες......απλά να ακούσω την καρδούλα πάλι και τίποτα άλλο δε θέλω...θα ηρεμήσω μια εβδομάδα για να πάω κουλ στην αυχενική μου...Εσύ;;;;;;;; Πες μου πως είσαι;;;;

 

 

 

Καλημερα κοριτσι μου!! Ευχαριστω πολυ!! Καλη συνεχεια και σε σενα και να πανε ολα καλα!! Θα μας ακολουθήσεις κι εσυ!!! 
Με το καλο για την αυχενική σου!! Να μας πεις τα νεα σου!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα ! 

Καλή δύναμη σε όλες μας και καλή εβδομάδα!! 

Εγώ είχα υπέρυχο σήμερα να δούμε το πάχος του ενδομητρίου και μου είπε ότι είναι τέλειο και το Σάββατο το πρωί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα!! 

Ερώτηση, τις ενέσεις prolutex σε ποιο σημείο τις κάνουμε ? Στη κοιλιά κλασικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ! 

Καλή δύναμη σε όλες μας και καλή εβδομάδα!! 

Εγώ είχα υπέρυχο σήμερα να δούμε το πάχος του ενδομητρίου και μου είπε ότι είναι τέλειο και το Σάββατο το πρωί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα!! 

Ερώτηση, τις ενέσεις prolutex σε ποιο σημείο τις κάνουμε ? Στη κοιλιά κλασικά ?

Ναι εγώ στην κοιλιά τις κάνω, αριστερά ή δεξιά του αφαλου εναλλάξ.. Με το καλό να τα υποδεχτείς τα εμβρυακια σου, έφτασε κ η δική σου ώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα ! 

Καλή δύναμη σε όλες μας και καλή εβδομάδα!! 

Εγώ είχα υπέρυχο σήμερα να δούμε το πάχος του ενδομητρίου και μου είπε ότι είναι τέλειο και το Σάββατο το πρωί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα!! 

Ερώτηση, τις ενέσεις prolutex σε ποιο σημείο τις κάνουμε ? Στη κοιλιά κλασικά ?

Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

@Vasilique στα είπα πάλι !!!! Συγχαρητήρια!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@JNtina @Avocando πόσο χαίρομαι που ακούω ότι όλες προχωράτε τόσο καλά.....σαν χτες μου φαίνεται που μπήκα στην ομάδα και  για εσάς ήταν μόνο η αρχή! Αυτή η δύσκολη αρχή που τώρα σας έφερε εδω που είστε!! ❤️❤️❤️ Μακάρι να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε κι εμείς εκεί με ηρεμία!

@Tvz καλά είμαι εγώ....αυχενική στις 21....σήμερα έχω υπέρηχο μετά από τρεις εβδομάδες που μου έχουν φανεί ειλικρινά αιώνες......απλά να ακούσω την καρδούλα πάλι και τίποτα άλλο δε θέλω...θα ηρεμήσω μια εβδομάδα για να πάω κουλ στην αυχενική μου...Εσύ;;;;;;;; Πες μου πως είσαι;;;;

 

 

 

Είμαι καλά, δόξα το θεό, μπήκα αισίως κ στη 10η εβδομάδα.. Εγώ πήγα τη προηγούμενη Δευτέρα στο γιατρό, ακούσαμε καρδούλες, είδαμε χεράκια ποδαράκια, κεφαλάκι, χάρηκα πολύ.. Τώρα κ εγώ σε 2 εβδομάδες θα τα ξαναδώ στην αυχενική.. Είχα κάτι καφέ βέβαια την Παρασκευή αλλά οριζοντιωθηκα αρκετές ώρες στο κρεβάτι κ από χθες εξαφανίστηκαν κιόλας. Κ ο γιατρός μου έκοψε κ την πολλή προγεστερονη από τα 5 χάπια πήγα στα 3,ηθελε να μου κόψει κ άλλο αλλά επειδή θα αγχωνομουν κ το καταλαβε με άφησε να παίρνω τα υπολοιπα😊😊. Ευτυχώς εμετούς δεν έχω κάνει κ πολλούς μόνο 2 αλλά όλη μέρα ανακατεύομαι, οπότε κάπως το συνήθισα κ αυτό.. Εσύ πως πας; πως είναι η καθημερινότητα σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...