Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Εγώ και τα 9 αυγουλακια μου σας στέλνουμε αγωνιστικούς χαιρετισμούς 😁😁😁😁😁

Επόμενος υπέρηχος την Τρίτη!! Σήμερα ξεκίνησα και τον ανταγωνιστή! 

 

👏🥚🥚🥚🥚✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Εγώ και τα 9 αυγουλακια μου σας στέλνουμε αγωνιστικούς χαιρετισμούς 😁😁😁😁😁

Επόμενος υπέρηχος την Τρίτη!! Σήμερα ξεκίνησα και τον ανταγωνιστή! 

 

👏✌️🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ασε καμία ώρα είχα τον άντρα μου να μου λέει πας καλα; πως θα σε έδειχνε θετικο; οι άλλοι σε είπαν 20.09 και εσύ έκανες σήμερα; εντωμεταξύ μου τα έκρυψε καμία μου είπε να πάω για χοριακη.. οπότε εγώ από 20.09 θα ξέρω πιο νωρις με τίποτα 🤣

Καλά σε έκανε !!! 😂😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η angel35 είπε:

Εγώ και τα 9 αυγουλακια μου σας στέλνουμε αγωνιστικούς χαιρετισμούς 😁😁😁😁😁

Επόμενος υπέρηχος την Τρίτη!! Σήμερα ξεκίνησα και τον ανταγωνιστή! 

 

👏✌️🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚🥚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σήμερα είμαι στα χάλια μου και ο αντρας μου με μάλωσε:-/ έκανα τεστ και φυσικά βγήκε αρνητικό... ποια θέλει να με μουτζωσει? 

Βρε εσυ ειναι νωρις το εχουμε πει! Καταλαβαινω πως νιωθεις κ την αγωνια σου αλλα κ αυτο που κανεις στον εαυτο σου δεν ειναι σωστο! Ξεχνα το σε παρακαλω γιατι δεν θα ειμαι ευγενεικη κ θα πραξω αυτο που ειπες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου βρε παρασκευαιδουακι μα τι έκανες;;;; Χαχαχαχαχ βρε μάτια μου  είναι τόσο νωρίς...και ειδικά επειδή είναι και τριών ημερών!!!!!!! Τι μουτζα να σου ρίξω πρωί πρωί ούτε καλημέρα δε σου είπα .....

Θα σου πω μια καλημέρα θα σου στείλω μια αγκαλιά και θα σου πω να χαλαρώσεις! Έχεις δίκιο βρε κοριτσάκι μου η αγωνία δεν παλεύεται!! Αλλά είναι τοοοοοοοοοσο νωρίς!!!🤣😘😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εμένα με ξέχασες έτσι γιατί και από εμένα μουτζα έχει.....πας καλά μαρή έκανες τεστ στις 7 μέρες με 3 ημερών???? Αλήθεια και περίμενες αποτέλεσμα???? Εδώ δεν δείχνει στις βλαστοκυστες στις 7 ημέρες μωρη τρελή συνελθε και ηρέμησε ταράζει τα μωρά!!!!

Ειπα εσύ πιο ηγεμών τόνων μούτζα  δε θα στείλεις χαχαχαχζαχαχα ασε μα και το χειρότερο αντε το έκανα αντε βγήκε αρνητικο τι το έδεσα κομπο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Παρασκευαιδου βρε παρασκευαιδουακι μα τι έκανες;;;; Χαχαχαχαχ βρε μάτια μου  είναι τόσο νωρίς...και ειδικά επειδή είναι και τριών ημερών!!!!!!! Τι μουτζα να σου ρίξω πρωί πρωί ούτε καλημέρα δε σου είπα .....

Θα σου πω μια καλημέρα θα σου στείλω μια αγκαλιά και θα σου πω να χαλαρώσεις! Έχεις δίκιο βρε κοριτσάκι μου η αγωνία δεν παλεύεται!! Αλλά είναι τοοοοοοοοοσο νωρίς!!!🤣😘😘❤️

Καλημέρα διονη μου ... δε φταίω εγώ πρόεδρε η αγωνία... 

Εντάξει μετά τα σχόλια σας πήρα τα πάνω μου :-* θα πάω τώρα στις 20.09 και ο Θεός  βοηθός.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Βρε εσυ ειναι νωρις το εχουμε πει! Καταλαβαινω πως νιωθεις κ την αγωνια σου αλλα κ αυτο που κανεις στον εαυτο σου δεν ειναι σωστο! Ξεχνα το σε παρακαλω γιατι δεν θα ειμαι ευγενεικη κ θα πραξω αυτο που ειπες. 

Πραξ το πραξ το γιατι για ξύλο είμαι χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα διονη μου ... δε φταίω εγώ πρόεδρε η αγωνία... 

Εντάξει μετά τα σχόλια σας πήρα τα πάνω μου :-* θα πάω τώρα στις 20.09 και ο Θεός  βοηθός.  

Χαχαχαχαχαχ   εκείνος ο άντρας σου ήρωας χαχαχαχαχ 

Τα ίδια έλεγα και στον δικό μου με την αγωνία που είχα!!!!!!!

Έτσι σε θέλω !!! Υπομονή! Πιστεύω πολύ σε εσένα να ξέρεις!!!!! ❤️❤️❤️

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στέλνω και πολλά φιλιά 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλά σε έκανε !!! 😂😋

Και εσύ βρε?? 

τι του λέω ας το κλείσουμε μετά από 14 απ την ωοληψια..  όχι

Μετα από 14 μέρες απ την εμβρυομεταφορα... όχι 

Χοριακη τα τεστ τα πέταξα! Χαχαχχ πεισματάρης ειναι σας το πα δε σας το πα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

Χαχαχαχαχαχ   εκείνος ο άντρας σου ήρωας χαχαχαχαχ 

Τα ίδια έλεγα και στον δικό μου με την αγωνία που είχα!!!!!!!

Έτσι σε θέλω !!! Υπομονή! Πιστεύω πολύ σε εσένα να ξέρεις!!!!! ❤️❤️❤️

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στέλνω και πολλά φιλιά 😘😘😘

Χαχαχχα θα του το διαβάσω χαχααχ 

Ξέρω τι κα πει κιόλας, αχαχ 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ Διόνη μου. 

Μωρε κρατάω ένα μικρό μικρό καλάθι για να μην πέσω και χτυπήσω σε πέτρα.  🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω όσες έχετε κάνει εμβρυομεταφορα μετά από την προγεστερονη  αυξάνονται  οι πονοι περιοδου; ( αυτούς που έχουμε απ την ωοληψια). 

Έχω παρατηρήσει μόλις κάνω λήψη προγεστερονης τσουπ έρχονται  πονοι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να ρωτήσω όσες έχετε κάνει εμβρυομεταφορα μετά από την προγεστερονη  αυξάνονται  οι πονοι περιοδου; ( αυτούς που έχουμε απ την ωοληψια). 

Έχω παρατηρήσει μόλις κάνω λήψη προγεστερονης τσουπ έρχονται  πονοι. 

Ναι ναι αγάπη τους αυξάνει....και εγώ τα ίδια είχα με την προγεστερόνη!!! Ελπίζω σήμερα να νιώθεις καλύτερα μετά από τόση μουτζα χθες!!!! Καλημέραααα σ αγαπάμε το ξέρεις για αυτό δεν θέλουμε να στεναχωριέσαι χωρίς πραγματικά κ α ν ε ν α λόγο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ναι ναι αγάπη τους αυξάνει....και εγώ τα ίδια είχα με την προγεστερόνη!!! Ελπίζω σήμερα να νιώθεις καλύτερα μετά από τόση μουτζα χθες!!!! Καλημέραααα σ αγαπάμε το ξέρεις για αυτό δεν θέλουμε να στεναχωριέσαι χωρίς πραγματικά κ α ν ε ν α λόγο!!!!

Μετά από τόση μουτζα είμαι πολύ πολύ καλά.. την χρειαζόμουν... :-*

καρδιά μου κλαιω από χαρά. 

Και επειδή το έχω ξανά ζήσει μα γνωρίσω εδω μεσα κοπέλες που γίναμε φίλες πολυ καλές.   Είναι τόσο όμορφο συναίσθημα  :-)

και εγώκαις αγαπώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες βραδυ έκανα την ovitrelle. Πήγε η ψυχή μου στην κουλουρη. Αλλαξε η συσκευασία. Κ το κουτί ηταν πιο μικρό, και η σύριγγα ήταν σαν της orgalutran. Δεν ήταν εκείνη η πένα η κλασική. Ότι κ να σας πω είναι λιγο. Έλεγε ο άντρας μου «κάτσε να την κάνουμε»… εγώ να μην τον αφηνω και να ψαχνω στο Ίντερνετ εικόνες να βεβαιωθώ ότι αλλαξε…. Ειδικά τα κορίτσια που κάνουν πρώτη φορα, να ενημερωσουν τη μαια όταν τους περιγράφει τη διαδικασια, σε περιπτωση που τους τύχει καινουρια. 🥰🥰🥰

image.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και εσύ βρε?? 

τι του λέω ας το κλείσουμε μετά από 14 απ την ωοληψια..  όχι

Μετα από 14 μέρες απ την εμβρυομεταφορα... όχι 

Χοριακη τα τεστ τα πέταξα! Χαχαχχ πεισματάρης ειναι σας το πα δε σας το πα.

Χαχαχα σκληρη διαπραγματευτρια και εσύ αλλά ο άντρας σου ανένδοτος!! Βράχος είπαμε!! 🥰 

Καλημερούδια κορίτσια μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σήμερα είμαι στα χάλια μου και ο αντρας μου με μάλωσε:-/ έκανα τεστ και φυσικά βγήκε αρνητικό... ποια θέλει να με μουτζωσει? 

Όλες νομίζω! Έχω βγει στο μπαλκόνι κ ψάχνω τον προσανατολισμό… Έλεος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες βραδυ έκανα την ovitrelle. Πήγε η ψυχή μου στην κουλουρη. Αλλαξε η συσκευασία. Κ το κουτί ηταν πιο μικρό, και η σύριγγα ήταν σαν της orgalutran. Δεν ήταν εκείνη η πένα η κλασική. Ότι κ να σας πω είναι λιγο. Έλεγε ο άντρας μου «κάτσε να την κάνουμε»… εγώ να μην τον αφηνω και να ψαχνω στο Ίντερνετ εικόνες να βεβαιωθώ ότι αλλαξε…. Ειδικά τα κορίτσια που κάνουν πρώτη φορα, να ενημερωσουν τη μαια όταν τους περιγράφει τη διαδικασια, σε περιπτωση που τους τύχει καινουρια. 🥰🥰🥰

image.jpg

Με το καλό! Κοντεύεις δλδ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Χθες βραδυ έκανα την ovitrelle. Πήγε η ψυχή μου στην κουλουρη. Αλλαξε η συσκευασία. Κ το κουτί ηταν πιο μικρό, και η σύριγγα ήταν σαν της orgalutran. Δεν ήταν εκείνη η πένα η κλασική. Ότι κ να σας πω είναι λιγο. Έλεγε ο άντρας μου «κάτσε να την κάνουμε»… εγώ να μην τον αφηνω και να ψαχνω στο Ίντερνετ εικόνες να βεβαιωθώ ότι αλλαξε…. Ειδικά τα κορίτσια που κάνουν πρώτη φορα, να ενημερωσουν τη μαια όταν τους περιγράφει τη διαδικασια, σε περιπτωση που τους τύχει καινουρια. 🥰🥰🥰

Ναι αυτή είναι να μην ανησυχείς... :-) αχ εδω ας εγραφες κατευθείαν θα σου έλεγα ναι αυτά είναι τζάμπα αγχώθηκα;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όλες νομίζω! Έχω βγει στο μπαλκόνι κ ψάχνω τον προσανατολισμό… Έλεος! 

Βόρεια Βόρεια χαχαχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όλες νομίζω! Έχω βγει στο μπαλκόνι κ ψάχνω τον προσανατολισμό… Έλεος! 

Έκανες την αυχενική; πως πηγε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έκανες την αυχενική; πως πηγε; 

Πήγε πολύ καλά! Οι γιατροί μου είναι ευχαριστημένοι με τις τιμές μου αλλά την αμνιο λόγω ηλικίας θα την κάνω για σιγουριά! 

Έχουμε σίγουρα ένα αγοράκι 💙 και μάλλον κ ένα κοριτσάκι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Πήγε πολύ καλά! Οι γιατροί μου είναι ευχαριστημένοι με τις τιμές μου αλλά την αμνιο λόγω ηλικίας θα την κάνω για σιγουριά! 

Έχουμε σίγουρα ένα αγοράκι 💙 και μάλλον κ ένα κοριτσάκι ❤️

Μπράβο Βασιλική μας!!!!!!!!! Όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!!!!!! ❤️🌹❤️🌹❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό! Κοντεύεις δλδ;

Ναι κορίτσι μου. Δευτέρα έχω ωοληψια. Δε νομίζω να κάνω ετ σ αυτόν τον κύκλο. Έπαιρνα σερπαφαρ κ το ενδομήτριο δεν αναπτύσσεται όπως πρέπει. Όποτε μάλλον ετ θα κάνουμε στον επομενο κύκλο. Εσυ πως είσαι;;;πως παει η εγκυμοσύνη;τα διδυμάκια σου;;

edit: τώρα το είδα. Τι Καλαααα 🥰🥰🥰 ετσι να συνεχισεις

 

@Παρασκευαιδου μου την έκανα 12:30 το βραδυ. Υπέθεσα ότι κοιμάστε όλες. Γι αυτό δεν εστειλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...