Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Είσαι με γεμάτες μπαταρίες για μια καινουρια και θετικότατη αρχη!! Ολα με το καλο κοριτσι μου!!! 

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Ελπίζω να ακολουθήσω την πορεία σου! Τι κάνει η μπεμπούλα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Ελπίζω να ακολουθήσω την πορεία σου! Τι κάνει η μπεμπούλα σου?

Θα με ακολουθήσεις!!!! Καλα ειναι, δοξα τω Θεό!!! Βήμα βήμα προχωράμε!! 
Εσυ φουλ θετική ενέργεια και ετοιμη να ξεκινήσεις;;; Αντε γιατι σε περιμενω… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σοφια Βουβουνικου είπε:

Καλησπέρα κοριτσια και καλη επιτυχια σε ολες!!! Υπάρχει περίπτωση να εχει περισσεψει σε καποια κοπέλα gonal?? Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

Καλησπέρα Σοφία. Σε εμένα δεν έχει περισσέψει κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Θα με ακολουθήσεις!!!! Καλα ειναι, δοξα τω Θεό!!! Βήμα βήμα προχωράμε!! 
Εσυ φουλ θετική ενέργεια και ετοιμη να ξεκινήσεις;;; Αντε γιατι σε περιμενω… 

Τέλεια! Όλα καλά! Ναι προς το παρόν τουλάχιστον έχω φουλ θετική , πιο θετική δεν γίνεται... Διαβάζω τα νέα σας και αντλώ αισιοδοξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τέλεια! Όλα καλά! Ναι προς το παρόν τουλάχιστον έχω φουλ θετική , πιο θετική δεν γίνεται... Διαβάζω τα νέα σας και αντλώ αισιοδοξία!

Και ετσι πρεπει και ετσι θα συνεχίσεις με φουλ αισιοδοξία!!! Ολα θα πανε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Styliana21 είπε:

@Natassou85κ γω στον μαστρομηνα ημουν,βεβαια οχι με τον ιδιο.10/9 θα παω να του πω να με αναλαβει ο ιδιος.καλη επιτυχια ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου.

Mε ποιον ησουν ;;  Θα ναι δλδ η δευτερη προσπαθεια σ κοριτσι μ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ καλημερα ..ηθελα να κανω μια ερωτηση γτ δεν γνωριζω .. για προετοιμασια εμβρυομεταφορας μ ειπαν να προμηθευτω cyclacur .η ερωτηση μ σε σας που γνωριζετε τα παιρνουμε μεχρι την εμβρυομεταφορα μονο η κ μετα στην αναμονη των 14 ημερων μεχρι τη χοριακη;; Γτ δε ρωτησα κ δε ξερω τι αποθεμα να εξασφαλισω .. σας ευχαριστω πολυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα ..ηθελα να κανω μια ερωτηση γτ δεν γνωριζω .. για προετοιμασια εμβρυομεταφορας μ ειπαν να προμηθευτω cyclacur .η ερωτηση μ σε σας που γνωριζετε τα παιρνουμε μεχρι την εμβρυομεταφορα μονο η κ μετα στην αναμονη των 14 ημερων μεχρι τη χοριακη;; Γτ δε ρωτησα κ δε ξερω τι αποθεμα να εξασφαλισω .. σας ευχαριστω πολυ 

Καλημέρα, τα συνεχίζεις κανονικά και μετά την εμβρυομεταφορά και αφού λάβεις θετική χοριακή όλο το α' τρίμηνο! Καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σας διαβάζω και χαίρομαι με τα υπέροχα νέα σας! Εγώ μετά τη λαπαροσκοπηση που είχα κάνει στη 1 Απριλίου,  έκανα ενέσεις averkap για να μου σταματήσουν την περίοδο. Τελευταία ένεση έκανα στις 18 Ιούνη και ακόμα περίοδο δεν έχω δει.  Πήγα στον γιατρό και μου είπε ότι θα αδιαθετησω σε 2 εβδομάδες και ότι οι είχαν μεγάλη επίδραση πάνω μου για αυτό και καθυστερεί τόσο η περίοδος.  Ξεκουραστηκα, έκανα διακοπαρες (κάθε μέρα στη θάλασσα) και με το άνοιγμα των σχολείων και επιστροφή στη δουλειά,  επιστρέφω δυναμικά! Οπότε περιμένω να αδιαθετησω,  θα κάνω τις ορμονικες μου εξετάσεις και τον Οκτώβρη λογικά θα πάω για εξωσωματικη.  Έχω πάρει πολύ θάρρος και αισιοδοξία από αυτό το γουρλιδικο τοπικ και πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλα για όλες μας!!!

Καλημερα, ολα καλα θα πανε κ εγω 1/3 εκανα λαπαροσκοπιση κ πηρα averkap 3 Μαρτιο Απριλιο Μαιο αδιαθέτησα 25 /7. Μην αγχωνεσαι αργει λιγο αλλα ερχεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Jaipur είπε:

Καλημέρα, τα συνεχίζεις κανονικά και μετά την εμβρυομεταφορά και αφού λάβεις θετική χοριακή όλο το α' τρίμηνο! Καλή επιτυχία! 

Ευχαριστω πολυ ..Μακαρι η Παναγιτσα να μας βοηθησει ολες να λαβουμε μια θετικη χοριακη που τοσο θελουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Jaipur είπε:

Καλημέρα, τα συνεχίζεις κανονικά και μετά την εμβρυομεταφορά και αφού λάβεις θετική χοριακή όλο το α' τρίμηνο! Καλή επιτυχία! 

Τι ενέσεις και μετα την εμβρυομεταφορα 😳😳😳😱😱😱😱 πείτε μου ότι δεν είναι ενέσεις αυτά πλιζ... μετράω σαν τον φανταρο τις ενέσεις που θα σταματήσω να κάνω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι ενέσεις και μετα την εμβρυομεταφορα 😳😳😳😱😱😱😱 πείτε μου ότι δεν είναι ενέσεις αυτά πλιζ... μετράω σαν τον φανταρο τις ενέσεις που θα σταματήσω να κάνω . 

κοριτσι μου καλημερα!!!!  κανουμε καποιες ενεσεις...αντιπηκτικες και και προγεστερονης.... εγω προγεστερονης μεχρι αυχενικη μου ειπαν.... αντιπηκτικες δεν ξερω ...νομιζω μεχρι τελος! πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι ενέσεις και μετα την εμβρυομεταφορα 😳😳😳😱😱😱😱 πείτε μου ότι δεν είναι ενέσεις αυτά πλιζ... μετράω σαν τον φανταρο τις ενέσεις που θα σταματήσω να κάνω . 

Χαχαχα όχι, μην ανησυχείς είναι χάπια! 😊 Βέβαια κάποιοι γιατροί δίνουν μετά και ενέσιμη προγεστερόνη (prolutex). Υπάρχουν, όμως εναλλακτικές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Ευχαριστω πολυ ..Μακαρι η Παναγιτσα να μας βοηθησει ολες να λαβουμε μια θετικη χοριακη που τοσο θελουμε ❤️

Στο εύχομαι ολόψυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα ..ηθελα να κανω μια ερωτηση γτ δεν γνωριζω .. για προετοιμασια εμβρυομεταφορας μ ειπαν να προμηθευτω cyclacur .η ερωτηση μ σε σας που γνωριζετε τα παιρνουμε μεχρι την εμβρυομεταφορα μονο η κ μετα στην αναμονη των 14 ημερων μεχρι τη χοριακη;; Γτ δε ρωτησα κ δε ξερω τι αποθεμα να εξασφαλισω .. σας ευχαριστω πολυ 

Δεν ρωτάς για πιο ασφάλεια τον γιατρό σου γιατί η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική;

να μην ντρεπεσαι να ρωτησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι ενέσεις και μετα την εμβρυομεταφορα 😳😳😳😱😱😱😱 πείτε μου ότι δεν είναι ενέσεις αυτά πλιζ... μετράω σαν τον φανταρο τις ενέσεις που θα σταματήσω να κάνω . 

χαχαχαχαχα να εγω γτ τα ειχα ρωτησει ολα απο την αρχή χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Διόνη είπε:

@angel35 τι κανεις;;;;;;;;;;;;;;;;🤣

εχω παρει σβαρνα και ακουω κατι ηχητικα, εσυ;;;; αχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

εχω παρει σβαρνα και ακουω κατι ηχητικα, εσυ;;;; αχαχαχαχαχαχα

καλα εγω!!!!! σε περιμενα χχαχαχαχ💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

εχω παρει σβαρνα και ακουω κατι ηχητικα, εσυ;;;; αχαχαχαχαχαχα

Εμείς εδώ ..... Περιμένουμε !!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Eva29 καλημερα γλυκακι μου!!!  χτες δεν ηταν να πας;;σου ειπε ημερομηνια εμβρυμεταφορας;

Γλυκούλα μου καλημέρα!!! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις. Ναι πήγα εχτές και μου είπε ότι ξεκινάμε τεχνητό κύκλο λόγω των αβερκαπ που κάνω και θα συνεχίσω να κάνω και σήμερα είναι η δεύτερη ημέρα του τεχνητού κύκλου, σήμερα ξεκίνησα επομένως 3 χάπια οιστραδιόλης (εσείς στη δική σας προετοιμασία  πόσα σας είπε να παίρνετε ?) Μου είπε να παίρνω και salospir και filicine. Τη Δευτέρα 13/9 (δηλαδή σε δύο εβδομάδες ακριβώς ) θα ξαναπάω να δει το ενδομήτριο και ανάλογα 18-20/9 θα κάνουμε εμβρυομεταφορα. Θα βάλουμε δύο βλαστοκυστες 5 ημερών! Μετράω τις ημέρες με αγωνία, ανυπομονησία, χαρά ! 

Εσύ πως είσαι όλα καλά ?? ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...