Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ναι αύριο! Να δούμε τι θα γίνει!! 🤷🏻‍♀️ Η Παναγίτσα να μας βοηθήσει ολες!! 🙏🙏

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά κορίτσι μου.. 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Ευχομαι να σε βοηθήσει η Παναγια να εχεις μια θετική χοριακη!!! 🙏🍀🙂🥰❤️

σ ευχαριστώ πάρα πολύ φίλη μου!!! Θα βοηθήσει η Παναγιτσα μας, θα βάλει το χεράκι της για όλες μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ευχαριστώ παρα πολύ καλή μου!  Μακαρι!! Να γελάσει λίγο το χειλάκι μου βρε αδερφέ! 😁 Εσυ πως είσαι;  Όλα καλά με τα μικράκια;; Σταμάτησε το καφέ;; 

 Σιγά σιγά υποχωρει δλδ τώρα είναι πιο κιτρινωπο. Αλλά είμαι σαν το κοτόπουλο με τόση προγεστερονη κ κυριολεκτικά σηκώνομαι μόνο για φαγητό κ τουαλέτα. Μακάρι αύριο να υποχωρήσει τελείως μήπως κάνω καμιά βουτιά στη θάλασσα, να βγω λίγο από το σπίτι κ ας κάτσω κ όλη την ωρα στην ξαπλώστρα!! Διαφορετικά κ αύριο σπίτι, για να είμαι εντάξει από βδομάδα!! Τώρα από συμπτώματα έχω κάτι τσιμπήματακια, ελπίζω να είναι όλα καλά!! Θα πάρεις αύριο αποτέλεσματα κ ας είναι κ Σάββατο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!  Μόλις γύρισα από το κέντρο έκανα την εμβρυομεταφορα, όλα πήγαν καλά.. Σε 10 μερούλες χοριακη μου είπε.. 

Με το καλό μια τεράστια χοριακη!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

σ ευχαριστώ πάρα πολύ φίλη μου!!! Θα βοηθήσει η Παναγιτσα μας, θα βάλει το χεράκι της για όλες μας... 

Κ εγώ θέλω να πάω στην εκκλησία να ανάψω ένα κεράκι στην Παναγίτσα, είναι κ αυτή μανούλα κ μας καταλαβαίνει.. Κ αν έχω προσευχηθει όλες αυτές τις μέρες να πάνε όλα καλά κ δόξα το θεό έχουν εισακουστεί οι προσευχές μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!  Μόλις γύρισα από το κέντρο έκανα την εμβρυομεταφορα, όλα πήγαν καλά.. Σε 10 μερούλες χοριακη μου είπε.. 

με το καλο καλο κοριτσι μου να φωλιασουν για 9 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Κι εσενα κοριτσι μου να σε βοηθήσει η Παναγια αυριο να ειναι ολα καλα!!!   ❤️🍀🙏

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! Και σ εσένα κάθε καλό ευχομαι! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά κορίτσι μου.. 🙏

Σ ευχαριστώ τόσο πολύ!! Και σ εσένα το ίδιο!! Ευχομαι να έχεις δυο πανέμορφα διδυμάκια!! 🙏🙏🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

 Σιγά σιγά υποχωρει δλδ τώρα είναι πιο κιτρινωπο. Αλλά είμαι σαν το κοτόπουλο με τόση προγεστερονη κ κυριολεκτικά σηκώνομαι μόνο για φαγητό κ τουαλέτα. Μακάρι αύριο να υποχωρήσει τελείως μήπως κάνω καμιά βουτιά στη θάλασσα, να βγω λίγο από το σπίτι κ ας κάτσω κ όλη την ωρα στην ξαπλώστρα!! Διαφορετικά κ αύριο σπίτι, για να είμαι εντάξει από βδομάδα!! Τώρα από συμπτώματα έχω κάτι τσιμπήματακια, ελπίζω να είναι όλα καλά!! Θα πάρεις αύριο αποτέλεσματα κ ας είναι κ Σάββατο; 

Εντάξει λίγο υπομονή! Αφού υποχωρεί μια χαρά!! Ξεκουράσου όσο χρειάζεται για να είναι καλά τα μωράκια σου!! 
Ναι θα πάω σε κλινική γιατί τα μικροβιολογικά είναι κλειστά και θα μου δώσουν αύριο τ αποτελέσματα! Το θέμα είναι πόση ώρα θα κάνουν να μου τα δώσουν! Ας είναι καλά κι ας αργήσουν! Είμαι πολύ επιφυλακτική πάντως! Μόνο ένα θαύμα μπορεί να με σώσει νομίζω!! Θα δείξει!! ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Εντάξει λίγο υπομονή! Αφού υποχωρεί μια χαρά!! Ξεκουράσου όσο χρειάζεται για να είναι καλά τα μωράκια σου!! 
Ναι θα πάω σε κλινική γιατί τα μικροβιολογικά είναι κλειστά και θα μου δώσουν αύριο τ αποτελέσματα! Το θέμα είναι πόση ώρα θα κάνουν να μου τα δώσουν! Ας είναι καλά κι ας αργήσουν! Είμαι πολύ επιφυλακτική πάντως! Μόνο ένα θαύμα μπορεί να με σώσει νομίζω!! Θα δείξει!! ☺️☺️

Όχι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε.. Μην το σκέφτεσαι έτσι.. Θετική σκέψη κ όλα θα γίνουν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Εντάξει λίγο υπομονή! Αφού υποχωρεί μια χαρά!! Ξεκουράσου όσο χρειάζεται για να είναι καλά τα μωράκια σου!! 
Ναι θα πάω σε κλινική γιατί τα μικροβιολογικά είναι κλειστά και θα μου δώσουν αύριο τ αποτελέσματα! Το θέμα είναι πόση ώρα θα κάνουν να μου τα δώσουν! Ας είναι καλά κι ας αργήσουν! Είμαι πολύ επιφυλακτική πάντως! Μόνο ένα θαύμα μπορεί να με σώσει νομίζω!! Θα δείξει!! ☺️☺️

Όλα θα πάνε καλά άκου που σου λέω...

Έλα να σε κάνω να γελάσεις... τελικά τα λεμόνια καναν δουλειά χαχαχαχ θα φταίει η ξινιλα μου αχχαχα 

Δεν μου ήρθε η περιοδος σημερα οπότε..  την περιμένωω να ερθει με ανοιχτές αγκάλες χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όλα θα πάνε καλά άκου που σου λέω...

Έλα να σε κάνω να γελάσεις... τελικά τα λεμόνια καναν δουλειά χαχαχαχ θα φταίει η ξινιλα μου αχχαχα 

Δεν μου ήρθε η περιοδος σημερα οπότε..  την περιμένωω να ερθει με ανοιχτές αγκάλες χαχαχα

😂😂😂 Είδες;;; Άντε μια χαρά! Τώρα θα προλάβεις σίγουρα! Καλή επιτυχία ρε κοριτσι!! Να σου πάνε όλα σούπερ!! Εγώ ετοιμάζομαι σιγά σιγά να πάω!! Η Παναγία να κάνει το θαύμα της!! 🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

😂😂😂 Είδες;;; Άντε μια χαρά! Τώρα θα προλάβεις σίγουρα! Καλή επιτυχία ρε κοριτσι!! Να σου πάνε όλα σούπερ!! Εγώ ετοιμάζομαι σιγά σιγά να πάω!! Η Παναγία να κάνει το θαύμα της!! 🙏🙏🙏🙏

Περιμένουνε νεααα..  όλα καλά θα είναι κοριτσάκι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου τι καλα κοριτσακι μου!!!! μπραβο!!!!!

@Tvz μου σημερα μπηκα και ειδα τα μηνυματα ...ποποοοοο μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου...ελα ..νιωθω θα πανε ολα καλα..αλλωστε απ ο,τι διαβασα υποχωρησαν και τα καφε ...συνεχισε την προγεστερονη σου....
 

@Sandyb καλο μου σαντουλι!!! με το καλο η χοριακη σου!!!! ευχομαι απο την καρδουλα μου να φωλιασουν εκει!!! γερα και δυνατα !!!!! περιμενουμε τη χοριακη σου με αγωνια!!!💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

@Παρασκευαιδου τι καλα κοριτσακι μου!!!! μπραβο!!!!!

@Tvz μου σημερα μπηκα και ειδα τα μηνυματα ...ποποοοοο μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου...ελα ..νιωθω θα πανε ολα καλα..αλλωστε απ ο,τι διαβασα υποχωρησαν και τα καφε ...συνεχισε την προγεστερονη σου....
 

@Sandyb καλο μου σαντουλι!!! με το καλο η χοριακη σου!!!! ευχομαι απο την καρδουλα μου να φωλιασουν εκει!!! γερα και δυνατα !!!!! περιμενουμε τη χοριακη σου με αγωνια!!!💓💓

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου γλυκό...να σαι καλά και σε σένα ότι καλύτερο για το μωράκι σου!!💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου η χοριακη είναι σταθερή όποτε δεν προχωράει! Δυστυχώς για μια ακόμα φορά μια βδομάδα πρόλαβα και χάρηκα! Δεν πειράζει! Θα προσπαθήσουμε πάλι! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια μου η χοριακη είναι σταθερή όποτε δεν προχωράει! Δυστυχώς για μια ακόμα φορά μια βδομάδα πρόλαβα και χάρηκα! Δεν πειράζει! Θα προσπαθήσουμε πάλι! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Αχ βρε κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ... εννοείται θα ξανά προσπαθήσετε..δεν το βάζουμε κάτω.. μίλησες με το γιατρό σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολύ... εννοείται θα ξανά προσπαθήσετε..δεν το βάζουμε κάτω.. μίλησες με το γιατρό σου? 

Όχι με τη μαία στην Αθήνα και με το γιατρό μου εδω! Κανένας δυστυχώς δεν μπορεί να μου πει γιατί συμβαίνει αυτό! Περιμένω να μιλήσω και με τον γιατρό στην Αθήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, μιας και είδατε την κατάληξη πάλι θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για κέντρα στην Αθήνα! Δεν θέλω να γίνει διαφήμιση η δυσφήμιση προφανώς απλά ζητάω τη γνώμη σας γιατί εγώ είμαι μακριά! 
Δεν λέω ότι μου φταίει το κέντρο που ήμουν ή ο γιατρός αλλά μόνο και μόνο για ν αλλάξει και η ψυχολογία μας σκεφτόμαστε να αλλάξουμε κεντρο! Αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα!! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια μου η χοριακη είναι σταθερή όποτε δεν προχωράει! Δυστυχώς για μια ακόμα φορά μια βδομάδα πρόλαβα και χάρηκα! Δεν πειράζει! Θα προσπαθήσουμε πάλι! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Κοριτσάκι μου  ήθελα χθες να στο γράψω αλλά λέω ασε να βγουν τα αποτελέσματα.  

Θα πρέπει η χοριακη να γίνεται στο ίδιο κέντρο. Προσωπική συμβουλή πάνε την Δευτέρα στο ίδιο κέντρο  και κανε μια επανάληψη. Τουλάχιστον να είμαστε σίγουροι ότι η φύση επέλεξε.  Απ την στιγμή που εχουμε εμφύτευση είναι θετικό αυτό και η φύση επέλεξε να μην προχωράει ίσως ακούγεται κάπως τωρα αλλα αν η φύση δεν το αφήνει να μεγαλώσει τοτε ίσως υπήρχε κάποιο σοβαρό πρόβλημα.  

 

Παρόλα αυτά θα σου ζητήσω πάλι την επανάληψη στο ίδιο κεντρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

@Παρασκευαιδου τι καλα κοριτσακι μου!!!! μπραβο!!!!!

@Tvz μου σημερα μπηκα και ειδα τα μηνυματα ...ποποοοοο μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου...ελα ..νιωθω θα πανε ολα καλα..αλλωστε απ ο,τι διαβασα υποχωρησαν και τα καφε ...συνεχισε την προγεστερονη σου....
 

@Sandyb καλο μου σαντουλι!!! με το καλο η χοριακη σου!!!! ευχομαι απο την καρδουλα μου να φωλιασουν εκει!!! γερα και δυνατα !!!!! περιμενουμε τη χοριακη σου με αγωνια!!!💓💓

Σε ευχαριστώ πολύ, τι να κάνω όλη μέρα σπίτι σαν το κοτόπουλο από την προγεστερονη!! Λίγο είναι, αλλά δε λέει να φύγει κιόλας να ηρεμήσω.. Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί δδ σου κρύβω πως επειδή δεν ξέρω απο τι είναι, ανησυχώ αν είναι καλά τα εμβρυακια μου.. Βέβαια υπάρχει κ το ενδεχόμενο να είναι αυτό που λένε οπότε αλλάζεις εβδομάδα, γιατί χθες άλλαξα όντως εβδομάδα!! Εντάξει έχει κ ζέστη εδώ τουλάχιστον τη γλιτώνω με το air condition 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Κορίτσια, μιας και είδατε την κατάληξη πάλι θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για κέντρα στην Αθήνα! Δεν θέλω να γίνει διαφήμιση η δυσφήμιση προφανώς απλά ζητάω τη γνώμη σας γιατί εγώ είμαι μακριά! 
Δεν λέω ότι μου φταίει το κέντρο που ήμουν ή ο γιατρός αλλά μόνο και μόνο για ν αλλάξει και η ψυχολογία μας σκεφτόμαστε να αλλάξουμε κεντρο! Αν μπορείτε να βοηθήσετε θα το εκτιμούσα!! ☺️

Έχεις κ άλλα έμβρυα στην κατάψυξη ή θα πας τώρα για νεα προσπάθεια; τι να πω ίσως να κάνετε κ προεμφυτευτικο αυτή τη φορά, μήπως για αυτό δεν προχωρούν τα εμβρυακια.. Εντάξει μπορεί να λέω κ βλακειες γιατί δεν είμαι ειδήμων αλλα ίσως κ αυτό είναι μια λύση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Όχι με τη μαία στην Αθήνα και με το γιατρό μου εδω! Κανένας δυστυχώς δεν μπορεί να μου πει γιατί συμβαίνει αυτό! Περιμένω να μιλήσω και με τον γιατρό στην Αθήνα! 

Μην το λες, ο γιατρός σου μπορεί να έχει στο μυαλό του γιατί μπορεί να συμβαίνει ή να το βρει τέλος πάντων..μιλήστε πρώτα να δεις τι θα σου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κοριτσάκι μου  ήθελα χθες να στο γράψω αλλά λέω ασε να βγουν τα αποτελέσματα.  

Θα πρέπει η χοριακη να γίνεται στο ίδιο κέντρο. Προσωπική συμβουλή πάνε την Δευτέρα στο ίδιο κέντρο  και κανε μια επανάληψη. Τουλάχιστον να είμαστε σίγουροι ότι η φύση επέλεξε.  Απ την στιγμή που εχουμε εμφύτευση είναι θετικό αυτό και η φύση επέλεξε να μην προχωράει ίσως ακούγεται κάπως τωρα αλλα αν η φύση δεν το αφήνει να μεγαλώσει τοτε ίσως υπήρχε κάποιο σοβαρό πρόβλημα.  

 

Παρόλα αυτά θα σου ζητήσω πάλι την επανάληψη στο ίδιο κεντρο

Επειδή σήμερα θα ήταν κλειστό την Πέμπτη πήγα και έκανα και στην κλινική που πήγα και σήμερα ( εκτός από το μικροβιολογικό) και ήταν 172,8 και σήμερα 171,6. Όποτε δεν έχει νόημα να ξαναπάω! Το ξέρω οτι καλύτερα τώρα που είναι νωρίς αλλά έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί όλες μα όλες μα οι εξετάσεις είναι καλές κι όμως δεν πετυχαίνει! Το οτι εμφυτεύεται βέβαια μου δίνει λίγο θάρρος αλλά και πάλι η απογοήτευση είναι τεράστια! Την επόμενη θα ζητήσω προεμφυτευτικο! Γιατί μέχρι τώρα μου έλεγαν ότι δεν χρειάζεται εφόσον είμαστε μικροί ακόμα! Και το θέμα είναι ότι τώρα πρέπει να κάνω διέγερση από την αρχη γιατί έχω μόνο ένα στην κατάψυξη από την ίδια φουρνιά και δεν το ρισκάρω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Έχεις κ άλλα έμβρυα στην κατάψυξη ή θα πας τώρα για νεα προσπάθεια; τι να πω ίσως να κάνετε κ προεμφυτευτικο αυτή τη φορά, μήπως για αυτό δεν προχωρούν τα εμβρυακια.. Εντάξει μπορεί να λέω κ βλακειες γιατί δεν είμαι ειδήμων αλλα ίσως κ αυτό είναι μια λύση!! 

Αυτό ακριβώς λέω κ εγώ! Προεμφυτευτικο! Ένα έχω αλλά θα πάω για καινουρια γιατί είναι από την ίδια ωοληψια και φοβάμαι ότι κ αυτό θα έχει την ίδια κατάληξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...