Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις On 29/7/2021 at 6:29 ΜΜ, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα και Συνχαρητηρια στα κορίτσια με τις υπέροχες χοριακες να πάνε όλα μα όλα καλά εύχομαι!!! 
 

εγω τελικά πήγα σήμερα στον ιατρό! Καρδιά ούτε σήμερα Δευτέρα πρωί πάμε να το πάρει! 

Βρε κορίτσι μου  χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδες. Έκανες χοριακη; συγνώμη που σε γεμίζω με ελπίδες αλλά θα σκάσω αμα δεν το πω.. γιατί δεν το παρακολουθείς καο με χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν θέλω να δώσω καμια ελπιδα σε καμια κοπέλα, ούτε να σκέφτεται διαφορά αλλά έχω ένα παιδάκι 3.5 χρονών εδω δίπλα μου... αυτό που έζησα στην 9 εβδομάδα  της κύησης με έναν "ντεμεκ γιατρό " δεν θέλω να το ζήσει καμια .... αν δεν υπεγραφα και δεν εμφανιζόταν μια δεύτερη γιατρός ίσως αυτό το παιδί και να μην ηταν δίπλα μου. 

Θα παρακαλέσω να παίρνετε 2 γνώμες πρώτου αποφασίσετε. :-( συγνώμη σας βάζω σε σκέψεις όμως όταν έχεις καείς απ το γάλα φύσας και το γιαούρτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, αφήστε τα από χθες έχω κ καφέ υγρά, τα οποία δείχνουν να ελαττωνονται αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Μίλησα κ με το γιατρό το πρωί κ μου είπε δεν έγινε κάτι, μην ανησυχείς μόνο αν δεις κανονική περίοδο να ανησυχήσεις. Τι να πω πότε δε θα μ αφήσει αυτή η καταραμένη στην ησυχία μου;; ευτυχώς βεβαια δεν εχω πονάκια αλλά τι τα θες; είμαι τώρα μέσα στο άγχος κ το φόβο τι θα δω στην τουαλέτα.. Πφφφ τι να πω, ως εδώ ήταν η ψυχραιμία μου νομίζω.. Κ πρέπει να το παίζω κ χαλαρη γιατί διακοπές είμαστε μη του χαλάσω κ του άντρα μου τη διάθεση. Τεσπα ας ελπίσουμε να μην κάνει την εμφάνιση της περίοδο μέσα στις επόμενες μέρες κ να ηρεμήσω λίγο.. Αλλιώς σκούρα τα πράγματα!! 

Κορίτσι μου τα καφέ θετικό είναι μην ανησυχείς! Μπορεί να είναι από εμφύτευση! Εγώ στη θέση σου θα έκανα ένα τεστακι φαρμακείο δεν ξέρω πως κρατιεσαι !! Όπως και να έχει μην ανησυχείς πιστεύω είναι από εμφυτευση! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ετσι για την διαφορά 😉 ατάκα που θα την ακούτε συχνά από εμένα. :-* θα πιάσουν 100%

Απ το στόμα σου και στου θεού τ αφτί!! Άντε να ξεκινήσεις σύντομα κ εσυ!! Να δίνουμε θάρρος σ εσένα μετά!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, αφήστε τα από χθες έχω κ καφέ υγρά, τα οποία δείχνουν να ελαττωνονται αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Μίλησα κ με το γιατρό το πρωί κ μου είπε δεν έγινε κάτι, μην ανησυχείς μόνο αν δεις κανονική περίοδο να ανησυχήσεις. Τι να πω πότε δε θα μ αφήσει αυτή η καταραμένη στην ησυχία μου;; ευτυχώς βεβαια δεν εχω πονάκια αλλά τι τα θες; είμαι τώρα μέσα στο άγχος κ το φόβο τι θα δω στην τουαλέτα.. Πφφφ τι να πω, ως εδώ ήταν η ψυχραιμία μου νομίζω.. Κ πρέπει να το παίζω κ χαλαρη γιατί διακοπές είμαστε μη του χαλάσω κ του άντρα μου τη διάθεση. Τεσπα ας ελπίσουμε να μην κάνει την εμφάνιση της περίοδο μέσα στις επόμενες μέρες κ να ηρεμήσω λίγο.. Αλλιώς σκούρα τα πράγματα!! 

Μην αγχώνεσαι κούκλα μου!! Προσπάθησε να περάσεις καλά, ήρεμα βέβαια, κ θα δούμε το αποτέλεσμα σε λίγες μέρες!! Πάντως κάτι μου λεει ότι κάτι τρύπωσε εκεί μέσα!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/7/2021 at 2:37 ΜΜ, ο/η dep14 είπε:

Γεια σας κοριτσια...την παρασκευη σταματησα τα φαρμακα κ ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο...η περιοδος μετα απο ποσες μερες ερχεται;

Εγώ έκανα Δευτέρα την χοριακή και Τετάρτη πρωί μου ήρθε… ο γιατρός μου είπε ότι στις επόμενες 5 ημέρες έρχεται. Εμένα μου ήρθε στις 2 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Μην αγχώνεσαι κούκλα μου!! Προσπάθησε να περάσεις καλά, ήρεμα βέβαια, κ θα δούμε το αποτέλεσμα σε λίγες μέρες!! Πάντως κάτι μου λεει ότι κάτι τρύπωσε εκεί μέσα!! 😉

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου τα καφέ θετικό είναι μην ανησυχείς! Μπορεί να είναι από εμφύτευση! Εγώ στη θέση σου θα έκανα ένα τεστακι φαρμακείο δεν ξέρω πως κρατιεσαι !! Όπως και να έχει μην ανησυχείς πιστεύω είναι από εμφυτευση! ♥️

Κρατιέμαι γιατί φοβάμαι το αρνητικό αποτέλεσμα!! Ως κ τώρα δεν έχω δει κάτι κόκκινο, οπότε όσο δε βλέπουμε κόκκινο είμαστε οκ είπε κ ο γιατρός..Κ το καφέ κάπως σαν να σταμάτησε.. μακαρι να είναι όντως εμφυτευσης απλώς σήμερα θα ήταν η μέρα που θα μου ερχόταν κανονικά περίοδος για αυτό κ με έχουν ζωσει τα φίδια!! Ας είμαι καθαρή τις επόμενες μέρες κ θα κάνω υπομονή ως την Τετάρτη ασυζητητί!! 🙏🙏Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, ❤️. Εσύ @nikol88 μου πως πας; πως είναι οι πρωτες μέρες με τα εμβρυακια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

 

Κρατιέμαι γιατί φοβάμαι το αρνητικό αποτέλεσμα!! Ως κ τώρα δεν έχω δει κάτι κόκκινο, οπότε όσο δε βλέπουμε κόκκινο είμαστε οκ είπε κ ο γιατρός..Κ το καφέ κάπως σαν να σταμάτησε.. μακαρι να είναι όντως εμφυτευσης απλώς σήμερα θα ήταν η μέρα που θα μου ερχόταν κανονικά περίοδος για αυτό κ με έχουν ζωσει τα φίδια!! Ας είμαι καθαρή τις επόμενες μέρες κ θα κάνω υπομονή ως την Τετάρτη ασυζητητί!! 🙏🙏Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, ❤️. Εσύ @nikol88 μου πως πας; πως είναι οι πρωτες μέρες με τα εμβρυακια;; 

Λογικό να αγχωθηκες αν περίμενες σήμερα περίοδο, αλλά από τη στιγμή που είδες καφέ και σταμάτησε κι όλας αυτό είναι σούπερ θετικό ! Είσαι εγκυουλα πιστεύω!!! Όσες έχουν δει καφέ μόνο και σταματάει ξεκινάει ήταν έγκυες δεν έχω ακούσει το αντίθετο ως τώρα ! 

😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Λογικό να αγχωθηκες αν περίμενες σήμερα περίοδο, αλλά από τη στιγμή που είδες καφέ και σταμάτησε κι όλας αυτό είναι σούπερ θετικό ! Είσαι εγκυουλα πιστεύω!!! Όσες έχουν δει καφέ μόνο και σταματάει ξεκινάει ήταν έγκυες δεν έχω ακούσει το αντίθετο ως τώρα ! 

😘😘😘

Τι να πω μακάρι.. Μακάρι να μην ξανά εμφανιστεί δλδ κιόλας να ηρεμήσω κ εγώ. Τα είχα βάλει όλα σε μια σειρά, ήμουν ηρεμη, να κάνω υπομονή ως την Τετάρτη κ όλα καλά. Κ τώρα ήρθε αυτό το παλιό καφέ κ με τάραξε.. Τι να πω μήπως επειδή χθες πήγα αεροδρόμιο, άργησα κ λίγο τα χάπια της προγεστερονης, να μου ήρθε αυτό το πράγμα; καλά εννοειται πως ως την Τετάρτη δεν πρόκειται να κάνω βήμα δωμάτιο, ξαπλώστρα, δωμάτιο.. Κ να πάνε όλα καλα🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Τι να πω μακάρι.. Μακάρι να μην ξανά εμφανιστεί δλδ κιόλας να ηρεμήσω κ εγώ. Τα είχα βάλει όλα σε μια σειρά, ήμουν ηρεμη, να κάνω υπομονή ως την Τετάρτη κ όλα καλά. Κ τώρα ήρθε αυτό το παλιό καφέ κ με τάραξε.. Τι να πω μήπως επειδή χθες πήγα αεροδρόμιο, άργησα κ λίγο τα χάπια της προγεστερονης, να μου ήρθε αυτό το πράγμα; καλά εννοειται πως ως την Τετάρτη δεν πρόκειται να κάνω βήμα δωμάτιο, ξαπλώστρα, δωμάτιο.. Κ να πάνε όλα καλα🙏🙏

Για να σε ηρεμήσω λιγακι κοριτσι μου κι εγω ειχα καφε μια μερα πριν τη χοριακη και ειπα μπαααα αποκλείεται παμε για το αρνητικό και τελικα οχι! Μακαρι να εχεις το ιδιο με μενα!!! Χαλάρωσε (το καταλαβαινω εισαι με τα μυαλα στα κάγκελα) και την Τετάρτη θα μάθεις με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Για να σε ηρεμήσω λιγακι κοριτσι μου κι εγω ειχα καφε μια μερα πριν τη χοριακη και ειπα μπαααα αποκλείεται παμε για το αρνητικό και τελικα οχι! Μακαρι να εχεις το ιδιο με μενα!!! Χαλάρωσε (το καταλαβαινω εισαι με τα μυαλα στα κάγκελα) και την Τετάρτη θα μάθεις με το καλο!!! 

Μακάρι να συμβεί κ σε μένα το ίδιο..  Σε ευχαριστώ πολύ πολύ.. ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καταρχάς να ευχηθώ σε όλες να ακούσετε τα θετικά νέα που τόσο πολύ επιθυμείτε. Μπήκα στον πειρασμό να γράψω γιατί διάβασα για τις κοπέλες με τα καφέ υγρά που έχουν τόσο αγχωθεί. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον φεβρουάριο και από την 6η μέρα είχα κάθε μέρα καφέ υγρά, αίμα καθώς και κομμάτια περιόδου για όλο το 1ο τρίμηνο. Έκατσα στο κρεβάτι μεν αλλά το παρακολουθούσα σχεδόν κάθε 3 μέρες με την γιατρό μου και το μπεμπάκι μου ήταν πάρα πολύ καλά (μόνο εγώ δεν ήμουν γιατί αγχωνόμουν). Από τα μέσα του 4ου μήνα αισθανόμουν σαν να μην είμαι έγκυος και λέω πάει το έχασα, δε μπορεί, τώρα είμαι 7 μηνών και το μπεμπάκι μου σε όλες τις εξετάσεις βγήκε υγιέστατο. Αυτό που θέλω να πω και συγνώμη για τη κουρτίνα είναι πως αν ο θεούλης θέλει να μείνει θα μείνει, μην αγχώνεστε και από τη μεριά σας κάντε αυτό που πρέπει με ξεκούραση και χαπάκια και όλα καλά θα πάνε. Σας φιλώ και εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μακάρι να συμβεί κ σε μένα το ίδιο..  Σε ευχαριστώ πολύ πολύ.. ❤️❤️

Μακαρι!!! Σου το ευχομαι κοριτσι μου!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια καταρχάς να ευχηθώ σε όλες να ακούσετε τα θετικά νέα που τόσο πολύ επιθυμείτε. Μπήκα στον πειρασμό να γράψω γιατί διάβασα για τις κοπέλες με τα καφέ υγρά που έχουν τόσο αγχωθεί. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον φεβρουάριο και από την 6η μέρα είχα κάθε μέρα καφέ υγρά, αίμα καθώς και κομμάτια περιόδου για όλο το 1ο τρίμηνο. Έκατσα στο κρεβάτι μεν αλλά το παρακολουθούσα σχεδόν κάθε 3 μέρες με την γιατρό μου και το μπεμπάκι μου ήταν πάρα πολύ καλά (μόνο εγώ δεν ήμουν γιατί αγχωνόμουν). Από τα μέσα του 4ου μήνα αισθανόμουν σαν να μην είμαι έγκυος και λέω πάει το έχασα, δε μπορεί, τώρα είμαι 7 μηνών και το μπεμπάκι μου σε όλες τις εξετάσεις βγήκε υγιέστατο. Αυτό που θέλω να πω και συγνώμη για τη κουρτίνα είναι πως αν ο θεούλης θέλει να μείνει θα μείνει, μην αγχώνεστε και από τη μεριά σας κάντε αυτό που πρέπει με ξεκούραση και χαπάκια και όλα καλά θα πάνε. Σας φιλώ και εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Ευχαριστούμε κοριτσι μου καλο!!! Οι πιο προχωρημενες σε εγκυμοσύνη μας δινουν θαρρος, σε μενα τουλάχιστον σιγουρα!!! 
Καλη συνεχεια στην εγκυμοσύνη σου και σύντομα να παρεις το μπεμπεκι σου αγκαλια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

 

Κρατιέμαι γιατί φοβάμαι το αρνητικό αποτέλεσμα!! Ως κ τώρα δεν έχω δει κάτι κόκκινο, οπότε όσο δε βλέπουμε κόκκινο είμαστε οκ είπε κ ο γιατρός..Κ το καφέ κάπως σαν να σταμάτησε.. μακαρι να είναι όντως εμφυτευσης απλώς σήμερα θα ήταν η μέρα που θα μου ερχόταν κανονικά περίοδος για αυτό κ με έχουν ζωσει τα φίδια!! Ας είμαι καθαρή τις επόμενες μέρες κ θα κάνω υπομονή ως την Τετάρτη ασυζητητί!! 🙏🙏Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, ❤️. Εσύ @nikol88 μου πως πας; πως είναι οι πρωτες μέρες με τα εμβρυακια;; 

Πραγματικά σε θαυμάζω γι αυτήν την υπομονή! Εγώ την προηγούμενη φορά την πάλεψα μέχρι τη δέκατη μέρα και κρατήθηκα, τώρα θέλω ήδη να ξέρω!! Δεν έχω υπάρξει πιο ανυπόμονη στη ζωή μου νομίζω!! Και μου δημιουργεί έναν τεράστιο εκνευρισμό και μετά αγχώνομαι οτι κάνω κακό στα εμβρυακια μου! Δεν ξέρω πως να ηρεμήσω! Κατά τ αλλά όλη μέρα σχεδόν ξαπλωμένη! Έχω πολυυυυ δρόμο ακόμα εγώ μπροστά μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vickypucca Σε ευχαριστούμε πολύ! Μας δίνεις ελπίδα! 

 

@Tvz  Να τα τα σποράκια σου, παίζουν και συναγωνίζονται ποιο θα σκάψει πιο βαθιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Εγώ έκανα Δευτέρα την χοριακή και Τετάρτη πρωί μου ήρθε… ο γιατρός μου είπε ότι στις επόμενες 5 ημέρες έρχεται. Εμένα μου ήρθε στις 2 μέρες. 

τελικα χθες το βραδυ μου ηρθε...δεν μπορουσε να περιμενει μεχρι τη δευτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vickypucca είπε:

Κορίτσια καταρχάς να ευχηθώ σε όλες να ακούσετε τα θετικά νέα που τόσο πολύ επιθυμείτε. Μπήκα στον πειρασμό να γράψω γιατί διάβασα για τις κοπέλες με τα καφέ υγρά που έχουν τόσο αγχωθεί. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά τον φεβρουάριο και από την 6η μέρα είχα κάθε μέρα καφέ υγρά, αίμα καθώς και κομμάτια περιόδου για όλο το 1ο τρίμηνο. Έκατσα στο κρεβάτι μεν αλλά το παρακολουθούσα σχεδόν κάθε 3 μέρες με την γιατρό μου και το μπεμπάκι μου ήταν πάρα πολύ καλά (μόνο εγώ δεν ήμουν γιατί αγχωνόμουν). Από τα μέσα του 4ου μήνα αισθανόμουν σαν να μην είμαι έγκυος και λέω πάει το έχασα, δε μπορεί, τώρα είμαι 7 μηνών και το μπεμπάκι μου σε όλες τις εξετάσεις βγήκε υγιέστατο. Αυτό που θέλω να πω και συγνώμη για τη κουρτίνα είναι πως αν ο θεούλης θέλει να μείνει θα μείνει, μην αγχώνεστε και από τη μεριά σας κάντε αυτό που πρέπει με ξεκούραση και χαπάκια και όλα καλά θα πάνε. Σας φιλώ και εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!

Με το καλο κ σε έναν υγιή τοκετό σου εύχομαι, να έρθει η ώρα να το σφιχταγκαλιασεις. Συμφωνώ μαζί σου πως είναι θελημα Θεού να μείνει κ να γεννηθεί ένα μωράκι κ μακάρι επιτέλους να είμαι τυχερή κ αυτά τα 2 βλαστοκυστακια να έρθουν στον κόσμο. Σε ευχαριστώ πολύ για την εμψύχωση όπως κ όλα τα κορίτσια, το χρειάζομαι πραγματικά.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Πραγματικά σε θαυμάζω γι αυτήν την υπομονή! Εγώ την προηγούμενη φορά την πάλεψα μέχρι τη δέκατη μέρα και κρατήθηκα, τώρα θέλω ήδη να ξέρω!! Δεν έχω υπάρξει πιο ανυπόμονη στη ζωή μου νομίζω!! Και μου δημιουργεί έναν τεράστιο εκνευρισμό και μετά αγχώνομαι οτι κάνω κακό στα εμβρυακια μου! Δεν ξέρω πως να ηρεμήσω! Κατά τ αλλά όλη μέρα σχεδόν ξαπλωμένη! Έχω πολυυυυ δρόμο ακόμα εγώ μπροστά μου!! 

Μωρέ κ εγώ ανυπομονη είμαι αλλά προτιμώ να κάνω αυτό που είπε ο γιατρός πάρα να πάρω από το φαρμακείο κ αν βγει αρνητικό να κλαίω με μαύρο δάκρυ ως την Τετάρτη. Αν είναι να την πάρω την τρομάρα να είναι την Τετάρτη που πιο επίσημο από τη χοριακη δεν υπάρχει. Δεν μπορώ τα μπορεί κ τα ίσως.. Καλά κ εγώ μόλις 8 μέρες έχω από τη μεταφορά μη νομίζεις.. Αυτό που με βοηθάει είναι ότι ξέρω την Τετάρτη θα ξέρω ναι ή όχι. Η αβεβαιότητα με αγχώνει εμένα. Εσένα σε 14 σου είπε ο γιατρός να κάνεις τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evaki! είπε:

@Vickypucca Σε ευχαριστούμε πολύ! Μας δίνεις ελπίδα! 

 

@Tvz  Να τα τα σποράκια σου, παίζουν και συναγωνίζονται ποιο θα σκάψει πιο βαθιά! 

Μακάρι να έχεις δίκιο κορίτσι μου.. Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Μωρέ κ εγώ ανυπομονη είμαι αλλά προτιμώ να κάνω αυτό που είπε ο γιατρός πάρα να πάρω από το φαρμακείο κ αν βγει αρνητικό να κλαίω με μαύρο δάκρυ ως την Τετάρτη. Αν είναι να την πάρω την τρομάρα να είναι την Τετάρτη που πιο επίσημο από τη χοριακη δεν υπάρχει. Δεν μπορώ τα μπορεί κ τα ίσως.. Καλά κ εγώ μόλις 8 μέρες έχω από τη μεταφορά μη νομίζεις.. Αυτό που με βοηθάει είναι ότι ξέρω την Τετάρτη θα ξέρω ναι ή όχι. Η αβεβαιότητα με αγχώνει εμένα. Εσένα σε 14 σου είπε ο γιατρός να κάνεις τεστ; 

Έτσι ήμουν κ εγώ την προηγούμενη! Τώρα τι έπαθα ένας θεός ξέρει! Στις 14 μου είπε αλλά τοτε το χα κάνει στις 11. Τεστ την 10η μέρα βράδυ κι είχε βγει θετικό! Άσχετα απ την κατάληξη! Η αβεβαιότητα πραγματικά είναι το χειρότερο! Εκεί που λέω έλα θα είμαι κι όλα θα πάνε καλά, εκεί με πιάνει η απελπισία και λέω θα ναι αρνητικό! Το θέμα είναι ότι μ έπιασε από νωρίς!! 2 μέρες πέρασαν μόνο!! Πως είσαι εσυ;; Μειώθηκαν τα καφέ;; Πως τα περνάτε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Έτσι ήμουν κ εγώ την προηγούμενη! Τώρα τι έπαθα ένας θεός ξέρει! Στις 14 μου είπε αλλά τοτε το χα κάνει στις 11. Τεστ την 10η μέρα βράδυ κι είχε βγει θετικό! Άσχετα απ την κατάληξη! Η αβεβαιότητα πραγματικά είναι το χειρότερο! Εκεί που λέω έλα θα είμαι κι όλα θα πάνε καλά, εκεί με πιάνει η απελπισία και λέω θα ναι αρνητικό! Το θέμα είναι ότι μ έπιασε από νωρίς!! 2 μέρες πέρασαν μόνο!! Πως είσαι εσυ;; Μειώθηκαν τα καφέ;; Πως τα περνάτε;; 

Ναι ευτυχώς από το πρωί δεν τα έχω ξανά δει. Κοίτα έχουμε πει ότι είναι να γίνει θα γίνει οπότε μην απελπίζεσαι, χαιδεψε την κοιλίτσα σου γιατί εκεί είναι τα εμβρυακια σου κ παλεύουν!! Εδώ εμείς ευτυχώς είμαστε all inclusive στο ξενοδοχείο οπότε όλα τα κάνω στο ένα βήμα κ ξεκουράζομαι αρκετά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Ναι ευτυχώς από το πρωί δεν τα έχω ξανά δει. Κοίτα έχουμε πει ότι είναι να γίνει θα γίνει οπότε μην απελπίζεσαι, χαιδεψε την κοιλίτσα σου γιατί εκεί είναι τα εμβρυακια σου κ παλεύουν!! Εδώ εμείς ευτυχώς είμαστε all inclusive στο ξενοδοχείο οπότε όλα τα κάνω στο ένα βήμα κ ξεκουράζομαι αρκετά!! 

Άντε τέλεια!! Ας χαϊδευτούμε όλες λοιπόν κ ας ελπίζουμε!! Καλά να περάσετε και με το καλό ν ακούσουμε τα ωραία νέα!! Σε φιλω!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, αφήστε τα από χθες έχω κ καφέ υγρά, τα οποία δείχνουν να ελαττωνονται αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Μίλησα κ με το γιατρό το πρωί κ μου είπε δεν έγινε κάτι, μην ανησυχείς μόνο αν δεις κανονική περίοδο να ανησυχήσεις. Τι να πω πότε δε θα μ αφήσει αυτή η καταραμένη στην ησυχία μου;; ευτυχώς βεβαια δεν εχω πονάκια αλλά τι τα θες; είμαι τώρα μέσα στο άγχος κ το φόβο τι θα δω στην τουαλέτα.. Πφφφ τι να πω, ως εδώ ήταν η ψυχραιμία μου νομίζω.. Κ πρέπει να το παίζω κ χαλαρη γιατί διακοπές είμαστε μη του χαλάσω κ του άντρα μου τη διάθεση. Τεσπα ας ελπίσουμε να μην κάνει την εμφάνιση της περίοδο μέσα στις επόμενες μέρες κ να ηρεμήσω λίγο.. Αλλιώς σκούρα τα πράγματα!! 

κοριτσακι μου 3 ημερες πριν την χοριακη ειχα ροζ αιμα...στο ειχα αναφερει αλλα δεν ηθελα να σταθω πολυ για να μην σας αγχωνω...θεωρητικα θα ηταν και η δικη μου μερα αρχης περιοδου τοτε. δεν ηταν βεβαια καφε ηταν ροζ σε εμενα... αλλα δε νομιζω να χει σημασια......χωρις να θελω να σου δινω ελπιδες μαλλον ειναι θετικο..💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Πραγματικά σε θαυμάζω γι αυτήν την υπομονή! Εγώ την προηγούμενη φορά την πάλεψα μέχρι τη δέκατη μέρα και κρατήθηκα, τώρα θέλω ήδη να ξέρω!! Δεν έχω υπάρξει πιο ανυπόμονη στη ζωή μου νομίζω!! Και μου δημιουργεί έναν τεράστιο εκνευρισμό και μετά αγχώνομαι οτι κάνω κακό στα εμβρυακια μου! Δεν ξέρω πως να ηρεμήσω! Κατά τ αλλά όλη μέρα σχεδόν ξαπλωμένη! Έχω πολυυυυ δρόμο ακόμα εγώ μπροστά μου!! 

δεν παλευεται το αγχος και περισσοτερο η αγωνια, ειναι λογικο απολυτα.....  κανε υπομονη και σκεψου θετικα οσο πιο πολυ μπορεις.. 💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...