Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Γλυκό μας κορίτσι, όλες εδώ ελπίζαμε στην ανατροπή μέχρι τελευταία στιγμή. Εύχομαι σύντομα να έχεις καινουρια ευχάριστα νέα και να αλλάξεις αυτό το αβαταρ από ανάποδο χαμόγελο σε κανονικό. Στο μεταξύ να ξεκουραστείτε στις διακοπές και να αποφασίσετε πως θα προχωρήσετε. Θυμάμαι έχεις πει ότι έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο, έχετε μιλήσει αναλυτικά με το γιατρο σας μήπως χρειάζεται κάποια αλλαγή στη διαδικασία η κάποιες επιπλέον εξετάσεις? Δε μου έχει συμβεί οποτε δεν ξέρω πως είναι όμως όλη η διαδικασία της εξωσωματικής είναι έτσι κι αλλιώς γεμάτη πόνο και δυσκολίες με αβέβαιο αποτέλεσμα. Εύχομαι να βρεις την ψυχική ηρεμία που τόσο χρειάζεσαι τώρα. Πολλά φιλια!

Δεν είχε γίνει ακριβός το ίδιο.. από εξετάσεις άλλο πράγμα εχω κάνει τα πάντα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...την παρασκευη σταματησα τα φαρμακα κ ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο...η περιοδος μετα απο ποσες μερες ερχεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

Γεια σας κοριτσια...την παρασκευη σταματησα τα φαρμακα κ ξεχασα να ρωτησω τον γιατρο...η περιοδος μετα απο ποσες μερες ερχεται;

Μια εβδομάδα να υπολογίζεις περίπου… Λογικά μέσα στο σ/κ θα σου έρθει…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μια εβδομάδα να υπολογίζεις περίπου… Λογικά μέσα στο σ/κ θα σου έρθει…

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...οτι να ναι μπερδευτηκα την τεταρτη τα σταματησα...μακαρι να ρθει σε τοσες γτ την κυριακη βαφτιζεται η ανιψια μου κ δεν θελω να μου χουν ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...οτι να ναι μπερδευτηκα την τεταρτη τα σταματησα...μακαρι να ρθει σε τοσες γτ την κυριακη βαφτιζεται η ανιψια μου κ δεν θελω να μου χουν ερθει

Μπα, δεν νομίζω τόσο νωρίς… Από την ερχόμενη εβδομάδα να περιμένεις… Εξαρτάται βέβαια κ πόσα χάπια έπαιρνες …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπα, δεν νομίζω τόσο νωρίς… Από την ερχόμενη εβδομάδα να περιμένεις… Εξαρτάται βέβαια κ πόσα χάπια έπαιρνες …

1 προλουτεξ κ 2 ουτροτζεσταν...ευχαριστω κ παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!! Καλό σκ να έχουμε!! Εγώ φεύγω για διακοπές, ελπίζω όταν γυρίσουμε να είμαστε κ επίσημα περισσοτεροι😄🙏.. Χθες το βράδυ με έπιασαν κάτι πονακια σαν περιόδου, ίσα ίσα μόνο για να μου χαλάσουν τη διάθεση, τι να πω.. Έτσι κ αλλιώς από όσο ξέρω είναι πολύ δύσκολο να έρθει περίοδος με τοση προγεστερονη που παίρνουμε!! Παρ όλα αυτά λέω να διατηρήσω την ψυχραιμία μου κ να μην πέφτω, δεν έγινε κ τπτ.. Θα μπαίνω να βλέπω ότι είστε καλά, να ξέρετε!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Καλό σκ να έχουμε!! Εγώ φεύγω για διακοπές, ελπίζω όταν γυρίσουμε να είμαστε κ επίσημα περισσοτεροι😄🙏.. Χθες το βράδυ με έπιασαν κάτι πονακια σαν περιόδου, ίσα ίσα μόνο για να μου χαλάσουν τη διάθεση, τι να πω.. Έτσι κ αλλιώς από όσο ξέρω είναι πολύ δύσκολο να έρθει περίοδος με τοση προγεστερονη που παίρνουμε!! Παρ όλα αυτά λέω να διατηρήσω την ψυχραιμία μου κ να μην πέφτω, δεν έγινε κ τπτ.. Θα μπαίνω να βλέπω ότι είστε καλά, να ξέρετε!! ❤️❤️

Καλές διακοπές γλυκάκι μου....που ξέρεις τα πονάκια μπορεί να είναι και θετικό 😉😉😉😉 μην τα αφήσεις λοιπόν να σε αναστατώσουν!!! Βαστά γερά!!! Να περάσετε τέλεια και ξεγνοιαστα!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

@TRigirl και @dep14 ξεκουραστείτε, περάστε όμορφα το καλοκαίρι, ηρεμήστε και όποτε το ξαναποφασίσετε, εύχομαι να είστε τυχερές και να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο! Να έρθει εύκολα την επόμενη φορά💗

@kaposetsi λυπάμαι πάρα πολύ, καταλαβαίνω ότι έχεις ταλαιπωρηθεί  πολύ... Μακάρι να νιώσεις γρηγορα καλύτερα, να ηρεμήσεις και να δώσεις χρόνο και φροντίδα στο σώμα σου και στην ψυχολογία σου. Κάνε πράγματα που σε ευχαριστούν, πέρνα όμορφα το καλοκαίρι σου και αφού πάρετε τον χρόνο σας, αποφασίζετε με ψυχραιμία πώς θα κινηθείτε... Δεν χρειάζονται βιαστικές αποφάσεις, όποτε νιώσετε έτοιμοι για το επόμενο βήμα, όποιο και αν είναι αυτό... Ό,τι αποφασίσετε εσείς οτι είναι καλύτερο💖

@Διόνηπολλά συγχαρητήρια!!! Σίγουρα δίδυμα είναι με τέτοια χοριακή🙂 Μακάρι να προχωράνε όλα καλά, καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί είμαι στην ίδια φάση, αλλά με 1 έμβρυο!

@nikol88και @Tvz καλά αποτελέσματα!!! Με το καλό όλα!!! @Tvzσε θαυμάζω για την υπομονή και την ψυχραιμία σου, εγώ ήμουν τρελαμένη από την αγωνία, είχα κάνει τεστ early από την 8η μέρα! Αλλά καλά κάνεις και μπράβο σου! Πιστεύω ότι θα αποζημιωθείς με μια ωραιότατη, μεγάλη χοριακή, χωρίς να χρειαστούν πολλές επαναλήψεις😉

@Vasilique να κυλήσουν όλα όμορφα και ήρεμα από δω και πέρα🥰

Εμένα ο γιατρός μου είπε να πάω για υπέρηχο την άλλη εβδομάδα, αλλά αγωνιούσα, οπότε έκανα μια χοριακή και σήμερα, 1.720 βγήκε. Διπλασιάζεται κανονικά, ευτυχώς! Την Δευτέρα ήταν στο 330.

Αλλά ανησυχώ πολύ βρε κορίτσια... Σήμερα ξύπνησα με τρομερό πόνο στην κοιλιά, σαν πόνος περιόδου αλλά πολύ πολύ έντονος. Είχα ναυτίες, ριγη, σχεδόν κόντευα να λιποθυμήσω, κυριολεκτικά. Ευτυχώς κανά 20λεπτο κράτησε αυτή η κρίση και μετά συνήλθα. Ήμουν σίγουρη ότι αυτό ήταν, πάει... Έχω ακομα πονάκια, υποφερτά όμως, καμία σχέση με το πρωί. Αίμα δεν έχω δει προς το παρόν, αλλά δεν ξέρω και αν βλέπουμε σε αυτές τις περιπτώσεις, όταν παίρνουμε τόσα χάπια και προγεστερόνη εννοώ. Πήγα και για τη χοριακή πιο μετά, 1.720 όπως σας είπα, νορμάλ τιμή για τα δεδομένα μου. 

Δεν ξέρω τι ήταν όλο αυτό, αλλά τρόμαξα πολύ... Έχει τύχει σε καμία άλλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Πολλά συγχαρητήρια για την τεράστια χοριακη! Εσείς οι πολυ εγκυουλες να μείνετε εδώ να μας στέλνετε τη θετική σας ενέργεια γιατί την έχουμε πολύ ανάγκη για να πιστέψουμε ότι αυτό που κάνουμε γίνεται πραγματικά!
Είναι λογικό όσο προχωράς να  σκέφτεσαι έτσι γιατί όσο πλησιάζεις το στόχο εννοείται πως δε θες τίποτα να στο χαλάσει. Όλα θα πάνε καλά όμως θα το δεις! Νομίζω δεν υπάρχει τίποτα που να μπορούμε να σου πουμε για να μην αγχώνεσαι, είναι ανθρώπινο, τουλάχιστον απόλαυσε τις ωραίες στιγμές παράλληλα και να φροντίζεις να το χαίρεσαι με τον άντρα σου. 

Κορίτσι μου ακριβώς αυτό που λες...δε θέλω κάτι να μου το χαλάσει...θα ακούσω τις συμβουλές σου.....,για πρώτη φορά μπορούμε όντως να το απολαύσουμε.κι είναι κρίμα να το χάσουμε από άγχος 😉❤️ 

Στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια κορίτσι μου...όλη η προσπάθεια δε γίνεται μάταια..φέρνει τον πιο γλυκό καρπό!!! ❤️❤️❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να περάσετε όμορφα! Να κάνετε όμορφες σκέψεις κ όλα θα έρθουν στην ώρα τους! Συμβουλή μου κ αν θέλεις την ακούς, μην κάθεσαι στον ήλιο καθόλου αυτές τις ημέρες…  Περιμένουμε κ επίσημα τα νέα σου! 🤞🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Να περάσετε όμορφα! Να κάνετε όμορφες σκέψεις κ όλα θα έρθουν στην ώρα τους! Συμβουλή μου κ αν θέλεις την ακούς, μην κάθεσαι στον ήλιο καθόλου αυτές τις ημέρες…  Περιμένουμε κ επίσημα τα νέα σου! 🤞🏻💚

Σε ευχαριστώ πολύ.. Οπωσδήποτε δεν είχα σκοπό για ηλιοθεραπεία κ τετοια!! Χαλαρές κινήσεις καμία βουτιά κ έξω!! Εννοείται πως θα σας ενημερώνω.. Κ ελπίζω να κρατήσω το θετικό σερί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Καλές διακοπές γλυκάκι μου....που ξέρεις τα πονάκια μπορεί να είναι και θετικό 😉😉😉😉 μην τα αφήσεις λοιπόν να σε αναστατώσουν!!! Βαστά γερά!!! Να περάσετε τέλεια και ξεγνοιαστα!!! ❤️❤️

Θα δείξει την Τετάρτη, πάντως σήμερα όλη μέρα είμαι οκ οπότε προχωράμε ακάθεκτοι!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ εσυ χαλαρή να ευχαριστηθεις τη χαρά σου!! Εκλεισες για υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Καλό σκ να έχουμε!! Εγώ φεύγω για διακοπές, ελπίζω όταν γυρίσουμε να είμαστε κ επίσημα περισσοτεροι😄🙏.. Χθες το βράδυ με έπιασαν κάτι πονακια σαν περιόδου, ίσα ίσα μόνο για να μου χαλάσουν τη διάθεση, τι να πω.. Έτσι κ αλλιώς από όσο ξέρω είναι πολύ δύσκολο να έρθει περίοδος με τοση προγεστερονη που παίρνουμε!! Παρ όλα αυτά λέω να διατηρήσω την ψυχραιμία μου κ να μην πέφτω, δεν έγινε κ τπτ.. Θα μπαίνω να βλέπω ότι είστε καλά, να ξέρετε!! ❤️❤️

Καλά να περάσετε, να το ευχαριστηθείτε και να έρθετε πίσω περισσότεροι!! Προσοχή μην κουραστείς πολύ!! Περιμένουμε νέα σου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν περνάνε οι μέρες για να πάω για τον πρώτο υπέρηχο!!!!!!!Δευτέρα έχω και με έχει πιάσει αγωνία δεν ξέρω καν πόσο βδομάδων είμαι και αν θα ακούσω καρδια... Επίσης δεν ξέρω έχω αγχωθεί χθες ήμουν χάλια σήμερα μόνο καούρα ...φοβάμαι μη μου πει ο γιατρός ότι δεν βλέπει τίποτα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! Καλό σκ να έχουμε!! Εγώ φεύγω για διακοπές, ελπίζω όταν γυρίσουμε να είμαστε κ επίσημα περισσοτεροι😄🙏.. Χθες το βράδυ με έπιασαν κάτι πονακια σαν περιόδου, ίσα ίσα μόνο για να μου χαλάσουν τη διάθεση, τι να πω.. Έτσι κ αλλιώς από όσο ξέρω είναι πολύ δύσκολο να έρθει περίοδος με τοση προγεστερονη που παίρνουμε!! Παρ όλα αυτά λέω να διατηρήσω την ψυχραιμία μου κ να μην πέφτω, δεν έγινε κ τπτ.. Θα μπαίνω να βλέπω ότι είστε καλά, να ξέρετε!! ❤️❤️

Καλές διακοπές κορίτσι μας!!!!!!!! Να περάσεις όμορφα!!  Και μην σκέφτεσαι τπτ αρνητικό!!!!! Με το καλό να γυρίσετε!!!!! Κ να είστε περισσότεροι!!!!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Θα δείξει την Τετάρτη, πάντως σήμερα όλη μέρα είμαι οκ οπότε προχωράμε ακάθεκτοι!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ εσυ χαλαρή να ευχαριστηθεις τη χαρά σου!! Εκλεισες για υπέρηχο; 

Καλές και ξέγνοιαστες διακοπές και εύχομαι να γυρίσετε πίσω περισσότεροι ! 

Τα πονακια περιόδου θετικό είναι πιστεύω μην ανησυχείς!! Όλα σουπερ θα πάνε 🥰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/7/2021 at 10:09 ΠΜ, ο/η Margitc είπε:

Ναι από σπερμα είμαστε πολύ καλα όλα τέλεια. Προλλαβαινω να δω κ άλλο γιατρο γιατί επιτροπή εχω όπως ειπα Σεπτέμβριο άρα και αρχές Σεπτέμβρη μπορώ να δω. Σε ευχαριστώ πολύ. Η αλήθεια είναι πως και στον άντρα μου δεν άρεσε η απάντηση του. Ρώτησε γιατρέ ποσο θα μας κοστίσει η όλη διαδικασία κ η απάντηση του Παράσχουν ήταν θα τα βρούμε. Άλλο άγχος αυτό.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια δεν περνάνε οι μέρες για να πάω για τον πρώτο υπέρηχο!!!!!!!Δευτέρα έχω και με έχει πιάσει αγωνία δεν ξέρω καν πόσο βδομάδων είμαι και αν θα ακούσω καρδια... Επίσης δεν ξέρω έχω αγχωθεί χθες ήμουν χάλια σήμερα μόνο καούρα ...φοβάμαι μη μου πει ο γιατρός ότι δεν βλέπει τίποτα ...

Δεν μπορεις να κανεις κατι πλην της υπομονης σε νιωθωειμαι πολυυυυ δυσκολο

Πρεπει να απασχολησε συνεχεια με κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tvz αυτά τα πονάκια (πολύ πιο ελαφριά από περίοδο) τα είχα και εγώ 6η μέρα από την ετ, αν δεν είχα θετικό τεστ ούρων την προηγούμενη μέρα θα με ανησυχούσαν, όπως εσένα. Μην σου χαλάνε τη διάθεση, να σκέφτεσαι πως κάτι προσπαθεί να κάνει βαθιά φωλίτσα εκεί μέσα! Να το(α) βοηθάς με τη θετική σου σκέψη και να του(ς) παρέχεις ένα ζεστό και φιλικό περιβάλλον, στο βαθμό που μπορείς να το ελέγξεις φυσικά. 

Να περάσεις όμορφα, να χαλαρώσετε με τον αντρούλη σου και οι διακοπές σας να κλείσουν με τα πιο γλυκά νέα της ζωής σου ως τώρα! 

 

@Ιωάννα28iwantababy πόσο σε νιώθω! Την ίδια αγωνία έχουμε όλες. Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι θετικά! Να είσαι σίγουρη ότι είναι εκεί και μεγαλώνει! Εξάλλου σου στέλνει και σινιάλα με τις καούρες! Αλίμονο σε εμάς που δεν έχουμε (ακόμη) συμπτώματα. Τη Δευτέρα κράτα χαρτομάντηλο για τα δάκρυα χαράς! 

 

Εγώ από ότι φαίνεται θα διανύσω το α' τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου στο κρεβάτι. Μακάρι να είναι καλά το σποράκι μου και να συνεχίσει να παλεύει και δεν με πειράζει καθόλου.

Οι παλιότερες δώστε κανένα tip για να κρατάμε το μυαλό απασχολημένο από οριζόντια θέση! (τα παζλ που πήρα φαίνεται ότι θα περιμένουν στο ντουλάπι για λίγο ακόμη) 

 

Εύχομαι σε όλες γεμάτες αγκαλιές! 🙏🤞👶🍼👶🍼❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evaki! είπε:

@Tvz αυτά τα πονάκια (πολύ πιο ελαφριά από περίοδο) τα είχα και εγώ 6η μέρα από την ετ, αν δεν είχα θετικό τεστ ούρων την προηγούμενη μέρα θα με ανησυχούσαν, όπως εσένα. Μην σου χαλάνε τη διάθεση, να σκέφτεσαι πως κάτι προσπαθεί να κάνει βαθιά φωλίτσα εκεί μέσα! Να το(α) βοηθάς με τη θετική σου σκέψη και να του(ς) παρέχεις ένα ζεστό και φιλικό περιβάλλον, στο βαθμό που μπορείς να το ελέγξεις φυσικά. 

Να περάσεις όμορφα, να χαλαρώσετε με τον αντρούλη σου και οι διακοπές σας να κλείσουν με τα πιο γλυκά νέα της ζωής σου ως τώρα! 

 

@Ιωάννα28iwantababy πόσο σε νιώθω! Την ίδια αγωνία έχουμε όλες. Να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι θετικά! Να είσαι σίγουρη ότι είναι εκεί και μεγαλώνει! Εξάλλου σου στέλνει και σινιάλα με τις καούρες! Αλίμονο σε εμάς που δεν έχουμε (ακόμη) συμπτώματα. Τη Δευτέρα κράτα χαρτομάντηλο για τα δάκρυα χαράς! 

 

Εγώ από ότι φαίνεται θα διανύσω το α' τρίμηνο της εγκυμοσύνης μου στο κρεβάτι. Μακάρι να είναι καλά το σποράκι μου και να συνεχίσει να παλεύει και δεν με πειράζει καθόλου.

Οι παλιότερες δώστε κανένα tip για να κρατάμε το μυαλό απασχολημένο από οριζόντια θέση! (τα παζλ που πήρα φαίνεται ότι θα περιμένουν στο ντουλάπι για λίγο ακόμη) 

 

Εύχομαι σε όλες γεμάτες αγκαλιές! 🙏🤞👶🍼👶🍼❤️❤️❤️

Σου  εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Θα δείξει την Τετάρτη, πάντως σήμερα όλη μέρα είμαι οκ οπότε προχωράμε ακάθεκτοι!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κ εσυ χαλαρή να ευχαριστηθεις τη χαρά σου!! Εκλεισες για υπέρηχο; 

Ναι κοριτσάκι μου... έκλεισα! Για 12 Αυγούστου! Οπότε σε αναμονή κι εγώ!! 

Θα περιμένουμε νέα σου!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια δεν περνάνε οι μέρες για να πάω για τον πρώτο υπέρηχο!!!!!!!Δευτέρα έχω και με έχει πιάσει αγωνία δεν ξέρω καν πόσο βδομάδων είμαι και αν θα ακούσω καρδια... Επίσης δεν ξέρω έχω αγχωθεί χθες ήμουν χάλια σήμερα μόνο καούρα ...φοβάμαι μη μου πει ο γιατρός ότι δεν βλέπει τίποτα ...

Κοριτσάκι μου... ειλικρινά σε νιώθω.. μόνο 5 μέρες το ξέρω κι ήδη ανυπομονω για τον υπέρηχο για τον ίδιο λόγο..θέλω τόσο πολύ να ακούσω καρδούλα...το άγχος δε σταματά ποτέ από δω και πέρα μάλλον!! 

Αλλά όπως μου είπε χτες μια κοπέλα εδώ στο φόρουμ..ας χαλαρώσουμε να το ζήσουμε και αυτό !! 2 μερουλες σου έμειναν!! Να μας πεις νέα σου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, αφήστε τα από χθες έχω κ καφέ υγρά, τα οποία δείχνουν να ελαττωνονται αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Μίλησα κ με το γιατρό το πρωί κ μου είπε δεν έγινε κάτι, μην ανησυχείς μόνο αν δεις κανονική περίοδο να ανησυχήσεις. Τι να πω πότε δε θα μ αφήσει αυτή η καταραμένη στην ησυχία μου;; ευτυχώς βεβαια δεν εχω πονάκια αλλά τι τα θες; είμαι τώρα μέσα στο άγχος κ το φόβο τι θα δω στην τουαλέτα.. Πφφφ τι να πω, ως εδώ ήταν η ψυχραιμία μου νομίζω.. Κ πρέπει να το παίζω κ χαλαρη γιατί διακοπές είμαστε μη του χαλάσω κ του άντρα μου τη διάθεση. Τεσπα ας ελπίσουμε να μην κάνει την εμφάνιση της περίοδο μέσα στις επόμενες μέρες κ να ηρεμήσω λίγο.. Αλλιώς σκούρα τα πράγματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2021 at 1:00 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

 

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@nikol88 -> 29/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 703 🥰

@Tvz ->4/8

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Πώς είστε; 

@nikol88 κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου! Έγινε η μεγάλη συνάντηση κ ένωση; Άντε να σε χαρώ! 🙏🏻
@emmy87 Μίλησες με τον γιατρό σου κορίτσι μου; Θα ξανακάνεις χοριακή ή κατευθείαν υπέρηχο;

@Διόνη συγχαρητήρια! Ολέ! 💃🏻 Διδυμομανούλα κ εσύ;;; 🤪😉🥰

@Avocando τι όμορφα νέα μας λες! Έτσι να συνεχίσεις κοριτσάκι μου! Όμορφα κ ανέφελα! Κ θα έρθει ένας αγόραρος! 

@Παρασκευαιδου περιμένουμε νέα σου!

@kaposetsi Υπομονή κ πίστη κορίτσι μου! Ο Θεός είναι μεγάλος κ δεν μας αφήνει αβοήθητους! Εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά! Να γίνει το θαύμα! 🙏🏻

@TRigirl @dep14 Πόσο χαίρομαι να διαβάζω αναρτήσεις κοριτσιών που παρά την αποτυχία τους δεν το βάζουν κάτω κ πιστεύουν πως η επόμενη φορά θα είναι κ η τυχερή τους! Ναι ρε κορίτσια! Πιστέψτε το κ θα συμβεί! 💚

 

Διδυμομανούλα μου εσύ φιλάκια πολλά..  περιμένω περίοδο 13.08 (εκτός και αν το εμβόλιο  μου την κάνει να ερθει πιο νωεις πάλι;-) )οπότε και ξεκινάω... υπολογίζω 27.08 ωοληψία  αλλά επειδή δεν είναι σίγουρο μέχρι να έρθει η ακατανόμαστε ασε με στο ???? :-* λογικά από εβδομάδα θα πας και για να ακούσεις καρδούλες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/7/2021 at 4:03 ΜΜ, ο/η nikol88 είπε:

Εσένα σκέφτηκα κ εγώ!! Ελπίζω ν ακολουθήσω τα χνάρια σου!! Σας ευχαριστώ όλες για τη στήριξη!! 🥰🥰

Ετσι για την διαφορά 😉 ατάκα που θα την ακούτε συχνά από εμένα. :-* θα πιάσουν 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...