Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Την ξέρω αυτή την ανυπομονησία, την πέρασα κ εγώ το προηγούμενο μήνα.. Κανε τις διακοπές σου κ χαλάρωσε, μη σου κάνει κ σενα καμία λαχτάρα η περιοδος κ δεν ερθει 😀😀.. Κ εγώ έτσι λεω φέτος να πάμε τα εμβρυακια μας διακοπές (ελπίζω να μείνουν🤞) κ του χρόνου μωράκι-α.. ❤️

Ελπίζω να γίνει εμβρυομεταφορα τον Σεπτέμβρη και να μη χρειαστεί να περιμένω άλλο !! ♥️ Και εγώ αυτό σκέφτομαι μακάρι να είναι οι τελευταίες διακοπές μας έτσι και του χρόνο το καλοκαίρι να έχουμε μωράκια στην αγκαλιά μας !! 🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

γλυκακι μου σ ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια 💓 χαιρομαι τοσο που εισαι εδω μαζι  μας!!! να μας κρατας ενημερες ε;;;
ενταξει ειμαι λιγο πιο ηρεμη σημερα κατα τ αλλα...ο,τι γινει....αν και το αγχος δε φευγει.προσπαθω ομως.λιγο εμεινε!!!!

Ήρεμη σε θέλω! Τρώς καλά; Πώς περνάει η μέρα σου; Μίλησέ μας!

Άγχος δεν γίνεται να μην έχεις! Εγγύηση!

Μπορείς όμως να προσπαθείς να απασχολείς το μυαλό σου! Εσύ με τι το απασχολείς;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! 

Σήμερα έμαθα πως έχουμε 8 τέλειες βλαστοκυστες στην κατάψυξη ! είμαι πολύ χαρούμενη ! Ο γιατρός μου είπε ότι είναι σούπερ. Εμβρυομεταφορα θα κάνουμε Σεπτέμβρη γιατί κλείνει η μονάδα 9-22/8. Τον ρώτησα για το εμβόλιο του κορονοιου και μου ειπε να το κάνω πριν την εμβρυομεταφορα αυτό έχει προτεραιότητα είπε... Λόγω του εμβολίου μπορεί να πάμε και Οκτωβρη μου είπε και εκεί τρελάθηκα !!! Λέω τι ? Μου λέει αυτό θα το δούμε κάτσε να κάνεις το εμβόλιο να δούμε πως θα είσαι και βλέπουμε... Το θέμα είναι πως θα αφήσουμε τον Αύγουστο δεν πειράζει θα κάνουμε διακοπές και από Σεπτέμβρη ξεκινάμε διαδικασία για εμβρυομεταφορα!

Συγχαρήτηρια κορίτσι μου, τέλειο το σκορ.

Με το καλό να μεταφέρεις τα μωράκια σου και μελλοντικά παιδάκια σου.💖

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Συγχαρήτηρια κορίτσι μου, τέλειο το σκορ.

Με το καλό να μεταφέρεις τα μωράκια σου και μελλοντικά παιδάκια σου.💖

 

 Σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου ❤️ Αναμονη τωρα και ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Αχ ναι!! Μια ολόκληρη εβδομάδα!! Οπότε καταλαβαίνεις @Tvzμου!! 

Καλό κουράγιο αγαπημένη..

Μην ψάχνεις συμπτώματα..Μπορούν να σε τρελλάνουν..

Θα το κάνεις το ξέρω αλλά...οσο μπορείς απασχολήσου με κάτι άλλο..

Μάθε βελονάκι 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Ήρεμη σε θέλω! Τρώς καλά; Πώς περνάει η μέρα σου; Μίλησέ μας!

Άγχος δεν γίνεται να μην έχεις! Εγγύηση!

Μπορείς όμως να προσπαθείς να απασχολείς το μυαλό σου! Εσύ με τι το απασχολείς;;; 

Χαχαχα ωραία... Θα σας πω.. Καλά τρώω γενικά κράτησα και τις συμβουλές σας περί διατροφής κι όσο μπορώ τα τηρώ.. 

Το κακό είναι ότι ζήτησα και τις 14 μέρες αναρρωτική και όπως φαίνεται μάλλον δεν έπρεπε γιατί το σκέφτομαι μόνιμα. Βέβαια ήταν δίκοπο μαχαίρι γιατί η δουλειά μ έχει και βάρη(όχι πολλα) και σκαλες κι ορθοστασία και γι αυτό κατέληξα σε αυτή την απόφαση. 

Διαβάζω ένα ωραίο βιβλίο που το είχα αφήσει και λύνω σταυρόλεξα μέχρι να έρθει ο άντρας μ από τη δουλειά ... και μιλάω και με δύο πολύ καλες μου φίλες. Αλλά νομίζω ότι εφόσον δεν εργάζομαι οι ωρες και οι μερες δεν περνάνε...! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Καλό κουράγιο αγαπημένη..

Μην ψάχνεις συμπτώματα..Μπορούν να σε τρελλάνουν..

Θα το κάνεις το ξέρω αλλά...οσο μπορείς απασχολήσου με κάτι άλλο..

Μάθε βελονάκι 😁😁😁

Χαχαχαχ καλουλα μου!!! Το βελονάκι τέλειο θα ήταν και θα έφτιαχνα και τα προικια του μωρού!! Χαχαχ προσπαθώ πολύ... Ναι εντάξει με τα συμπτώματα έχω τελείως λωλαθει... Και τα άφησα στην άκρη... Τώρα απλά περιμένω... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Χαχαχαχ καλουλα μου!!! Το βελονάκι τέλειο θα ήταν και θα έφτιαχνα και τα προικια του μωρού!! Χαχαχ προσπαθώ πολύ... Ναι εντάξει με τα συμπτώματα έχω τελείως λωλαθει... Και τα άφησα στην άκρη... Τώρα απλά περιμένω... 

 

Στην δεύτερη ΕΤ είχα κάνει και εγώ το ίδιο ειχα πάρει αναρρωτική 7 ημέρες + 2 το σκ σύνολο 9

Και κόντεψα να φάω τις σάρκες μου..Κυριολεκτικά..

Αυτό που με βοήθησε εμένα ήταν Netflix..Πολύ Netflix..

Από ντοκιμαντέρ μέχρι τρόμου κλπ

Βιβλία, social κλπ τα είχα εξαντλήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Αχ ναι!! Μια ολόκληρη εβδομάδα!! Οπότε καταλαβαίνεις @Tvzμου!! 

Καλά ότι καταλαβαίνω, εννοείται. Μιλαμε πιο ανυπομονη από εμένα δεν υπάρχει!! Εγώ την Παρασκευή θα συναντήσω τα εμβρυακια μου κ τώρα απλώς παίρνω τα φάρμακα με το κιλο κ πρόγραμματιζω όλες τις δουλειές που πρέπει να γίνουν ως την Παρασκευή. Το καλό με μένα είναι ότι τη 1 από τις 2 εβδομάδες θα είμαι διακοπές. Η 1η εβδομάδα θα μου είναι δύσκολη γιατί θα είμαι μόνη μου στο σπίτι αλλά έχω διάβασμα ευτυχώς.. Κ έχω βάλει κ πολλά μαθήματα να περνάει η ώρα!! Τι να κάνουμε.. Να σου πω το θέμα είναι η έκβαση όλων αυτών να είναι θετική κ χαλάλι κ η αγωνία κ το άγχος κ όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Χαχαχα ωραία... Θα σας πω.. Καλά τρώω γενικά κράτησα και τις συμβουλές σας περί διατροφής κι όσο μπορώ τα τηρώ.. 

Το κακό είναι ότι ζήτησα και τις 14 μέρες αναρρωτική και όπως φαίνεται μάλλον δεν έπρεπε γιατί το σκέφτομαι μόνιμα. Βέβαια ήταν δίκοπο μαχαίρι γιατί η δουλειά μ έχει και βάρη(όχι πολλα) και σκαλες κι ορθοστασία και γι αυτό κατέληξα σε αυτή την απόφαση. 

Διαβάζω ένα ωραίο βιβλίο που το είχα αφήσει και λύνω σταυρόλεξα μέχρι να έρθει ο άντρας μ από τη δουλειά ... και μιλάω και με δύο πολύ καλες μου φίλες. Αλλά νομίζω ότι εφόσον δεν εργάζομαι οι ωρες και οι μερες δεν περνάνε...! 

 

Όλες τα ίδια περνάμε, δεν περνάνε οι μέρες γι’ αυτό κι εγώ αποφάσισα στις 10 μέρες να γυρίσω δουλειά. Δεν παλεύεται αυτό. Είμαι μία μέρα πριν από σένα οπότε σε νιώθω. Κι εγώ αναρωτιέμαι τι κάνουν όλες οι κοπέλες όταν είναι στην αναμονή, δεν περνάει ο άτιμος ο χρόνος. Εγώ βγαίνω και λίγο έξω πάω σουπερμάρκετ και κανενα φαγητό.  Εγώ κανονικά παρακολουθώ και ένα σεμινάριο αλλά δεν έχω την υπομονή να ασχοληθώ!! 
Υπομονή μόνο κάνουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TRigirl είπε:

Όλες τα ίδια περνάμε, δεν περνάνε οι μέρες γι’ αυτό κι εγώ αποφάσισα στις 10 μέρες να γυρίσω δουλειά. Δεν παλεύεται αυτό. Είμαι μία μέρα πριν από σένα οπότε σε νιώθω. Κι εγώ αναρωτιέμαι τι κάνουν όλες οι κοπέλες όταν είναι στην αναμονή, δεν περνάει ο άτιμος ο χρόνος. Εγώ βγαίνω και λίγο έξω πάω σουπερμάρκετ και κανενα φαγητό.  Εγώ κανονικά παρακολουθώ και ένα σεμινάριο αλλά δεν έχω την υπομονή να ασχοληθώ!! 
Υπομονή μόνο κάνουμε!! 

Καλη επιτυχία αγαπημένη!!

Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο χοριακής σαν της @Vasilique και μια υγιή και τελειόμηνη κύηση💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλά ότι καταλαβαίνω, εννοείται. Μιλαμε πιο ανυπομονη από εμένα δεν υπάρχει!! Εγώ την Παρασκευή θα συναντήσω τα εμβρυακια μου κ τώρα απλώς παίρνω τα φάρμακα με το κιλο κ πρόγραμματιζω όλες τις δουλειές που πρέπει να γίνουν ως την Παρασκευή. Το καλό με μένα είναι ότι τη 1 από τις 2 εβδομάδες θα είμαι διακοπές. Η 1η εβδομάδα θα μου είναι δύσκολη γιατί θα είμαι μόνη μου στο σπίτι αλλά έχω διάβασμα ευτυχώς.. Κ έχω βάλει κ πολλά μαθήματα να περνάει η ώρα!! Τι να κάνουμε.. Να σου πω το θέμα είναι η έκβαση όλων αυτών να είναι θετική κ χαλάλι κ η αγωνία κ το άγχος κ όλα.. 

Με το καλό κορίτσι μου!

Καλοστέριωτα να είναι💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Στην δεύτερη ΕΤ είχα κάνει και εγώ το ίδιο ειχα πάρει αναρρωτική 7 ημέρες + 2 το σκ σύνολο 9

Και κόντεψα να φάω τις σάρκες μου..Κυριολεκτικά..

Αυτό που με βοήθησε εμένα ήταν Netflix..Πολύ Netflix..

Από ντοκιμαντέρ μέχρι τρόμου κλπ

Βιβλία, social κλπ τα είχα εξαντλήσει

Κ εγω το ίδιο θα έκανα αν δούλευα. Εντάξει τώρα έχω βολευτεί γιατί λόγω καλοκαιριού δε δουλεύω έτσι κ αλλιώς αλλα αν δούλευα οπωσδήποτε θα έπαιρνα άδεια κ τις 14 μερες. Αν κ βεβαια λένε πως πιο πολύ ψυχολογικό είναι δλδ δε χρειάζεται να είσαι όλες τις μέρες σπίτι κ να προσέχεις αλλά μόνο κ μόνο πως ξέρεις ότι έκανες ότι πιο πολύ μπορούσες είναι παρηγορητικο. Από το να λες: να δεν πρόσεξα, να δεν έμεινα σπίτι κτλ κτλ. Τώρα βέβαια που θα πάω διακοπές ελπίζω να μην το μετανιώσω. Αν κ πιστεύω ξεκάθαρα πως ότι είναι να γίνει θα γίνει.. Αλλωστε δε θα ξεσαλωσω κιόλας.. Από την ξαπλώστρα στο κρεβάτι θα είμαι 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Κ εγω το ίδιο θα έκανα αν δούλευα. Εντάξει τώρα έχω βολευτεί γιατί λόγω καλοκαιριού δε δουλεύω έτσι κ αλλιώς αλλα αν δούλευα οπωσδήποτε θα έπαιρνα άδεια κ τις 14 μερες. Αν κ βεβαια λένε πως πιο πολύ ψυχολογικό είναι δλδ δε χρειάζεται να είσαι όλες τις μέρες σπίτι κ να προσέχεις αλλά μόνο κ μόνο πως ξέρεις ότι έκανες ότι πιο πολύ μπορούσες είναι παρηγορητικο. Από το να λες: να δεν πρόσεξα, να δεν έμεινα σπίτι κτλ κτλ. Τώρα βέβαια που θα πάω διακοπές ελπίζω να μην το μετανιώσω. Αν κ πιστεύω ξεκάθαρα πως ότι είναι να γίνει θα γίνει.. Αλλωστε δε θα ξεσαλωσω κιόλας.. Από την ξαπλώστρα στο κρεβάτι θα είμαι 😂😂

Δεν θα το μετανιώσεις θα περάσει και ο χρόνος πιο εύκολα και ίσως πιο ξέγνοιαστα.

Οχι οτι δεν θα το σκέφτεσαι αλλά άλλο να το σκέφτεσαι στο σπίτι σου με καύσωνα και άλλο στην παραλία..

Το μόνο που θα με ζόριζε πολύ εμένα θα ήταν οτι ο γιατρός μου σίγουρα δεν επιτρέπει θάλασσα τις ημέρες μεχρι την χοριακή.

Αλλά δεν βαριέσαι.. Πλατσούρισμα και αυτό καλό θα είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

@Vasilique βγήκε η χοριακάρα σου ή έσπασε τα κοντέρ του αιματολογικού και σε στέλνουν αλλού ?

🥰🥰

Όχι ακόμη! Κλαίω με το σχόλιό σου! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Όχι ακόμη! Κλαίω με το σχόλιό σου! 😂😂😂😂

χαχαχαχαχα γέλα γέλα για να γελάσουν και τα μωρούλια σου!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλη επιτυχία αγαπημένη!!

Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο χοριακής σαν της @Vasilique και μια υγιή και τελειόμηνη κύηση💖

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!🙏❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!

Καλοστέριωτα να είναι💖

Κοντεύει η μεγάλη συνάντηση! Όπως τα λες! Κλείσε δουλειές κ εκκρεμότητες κ μετά αραλίκι ολέ! Κ αφού τις μισές ημέρες θα είσαι κ εκτός σπιτιού, νεράκι θα περάσουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν θα το μετανιώσεις θα περάσει και ο χρόνος πιο εύκολα και ίσως πιο ξέγνοιαστα.

Οχι οτι δεν θα το σκέφτεσαι αλλά άλλο να το σκέφτεσαι στο σπίτι σου με καύσωνα και άλλο στην παραλία..

Το μόνο που θα με ζόριζε πολύ εμένα θα ήταν οτι ο γιατρός μου σίγουρα δεν επιτρέπει θάλασσα τις ημέρες μεχρι την χοριακή.

Αλλά δεν βαριέσαι.. Πλατσούρισμα και αυτό καλό θα είναι..

Να πω την αλήθεια δεν έχω συζητήσει με το γιατρό αν επιτρέπεται το μπάνιο στη θάλασσα αλλά δε με νοιάζει κιόλας. Φοβάμαι κ τα μικρόβια, πχ έχω να κάνω πολλά χρόνια μπάνιο σε πισίνα κ η θάλασσα αν δεν είναι πεντακάθαρη δε βουτάω.. Το πολύ πολύ να κάνω μπάνιο στο ντους κ ως εκεί.. 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλη επιτυχία αγαπημένη!!

Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο χοριακής σαν της @Vasilique και μια υγιή και τελειόμηνη κύηση💖

@TRigirl και μεγαλύτερη μη σου πω! Δεν κατάλαβα! Την αποκλειστικότητα έχω;;; 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Κοντεύει η μεγάλη συνάντηση! Όπως τα λες! Κλείσε δουλειές κ εκκρεμότητες κ μετά αραλίκι ολέ! Κ αφού τις μισές ημέρες θα είσαι κ εκτός σπιτιού, νεράκι θα περάσουν! 

Αντε να ακούσουμε τη χοριακαρα σου να τρελαθούμε τελείως κ σήμερα!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tvz είπε:

Να πω την αλήθεια δεν έχω συζητήσει με το γιατρό αν επιτρέπεται το μπάνιο στη θάλασσα αλλά δε με νοιάζει κιόλας. Φοβάμαι κ τα μικρόβια, πχ έχω να κάνω πολλά χρόνια μπάνιο σε πισίνα κ η θάλασσα αν δεν είναι πεντακάθαρη δε βουτάω.. Το πολύ πολύ να κάνω μπάνιο στο ντους κ ως εκεί.. 😂😂

Όχι μπάνια, όχι σκουπίδια, όχι πλαστικά σε θάλασσες κ ακτές! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

Όχι μπάνια, όχι σκουπίδια, όχι πλαστικά σε θάλασσες κ ακτές! 😂

Δεν πειράζει μωρε σε 12 μήνες πάλι καλοκαίρι θα έχουμε. Κ αν κουβαλάμε κ καροτσακια, σωσιβιακια κτλ θα είναι ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΊΡΙ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...