Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

μπραβο βρε αγαπημένη μου αυτό κοίταζα πατάω όμως περίοδο ραντεβού από σήγμερα μεχρι τέλος δεκεμβρίου και δεν υπάρχει τίποτα είναι δυνατον???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

και στα δυο με παραπεμπτικά σωστα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ καλό μου κοριτσάκι!!!!!  Κι εσύ χαλάρωσε με αυτό που μας έλεγες... Κι αν δεν νιώθεις καλά να πας να σε δει ο γιατρός σου για να αισθανθείς καλύτερα και να ηρεμήσεις!! 💕

Μου το ειπε και ο γιατρος μου ηδη! Ναι αν φρικαρω τελειως θα παω! Καλη συνεχεια κοριτσι μου και σε σενα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Αυτό είναι το πλάνο μας αν και ο εξωσωματιστης μου λέει τώρα να δοκιμάσουμε στην επόμενη προσπάθεια χωρίς προεμφυτευτικο, με τη λογική πως αν ένα έμβρυο δεν είναι καλό δεν θα προχωρήσει από μόνο του. Δεν έχω αποφασίσει κι εγώ, είναι δύσκολη απόφαση. Ήδη μου το είχε προτείνει από τη 2η διέγερση και εγώ δεν ήθελα να τον ακούσω. Τις τελευταίες μέρες όμως διάβασα διαφορα άρθρα από σκεπτικιστές γιατρούς που υποστηρίζουν ότι σε γυναίκες άνω των 40 μπορεί να μην είναι καλός ο προεμφυτευτικος συν ότι η βιοψία έχει και ένα ρίσκο για τα έμβρυα. Είναι λίγο μπέρδεμα…

Για να το λένε Μπορεί, δεν ξέρω τι προτείνουν σε γυναίκες άνω των 40..σε γενετιστη έχετε πάει?εγώ γκρινιαζα στο γιατρό μου και του έλεγα τι με στέλνεις αλλά τελικά με βοήθησε αυτή η συζήτηση..είναι πράγματι δύσκολη απόφαση που πρέπει να πάρετε, όντως η φύση κάνει τη δουλειά της το θέμα είναι πόσο μας ταλαιπωρεί όμως..ανάμεσα σε άλλα που συζητήσαμε μου είπε ότι κάποια έμβρυα με χρωμοσωμικη δεν θα εμφυτευφθουν ποτε, κάποιες τρισωμιες όμως εμφυτεύονται όπως στη δική μου περίπτωση και κάποιες προχωράνε κιόλας και τις βρίσκουν στην αυχενική άρα αυτοί που ξέρουν τι είδους χρωμοσωμικες έχετε αυτοί μόνο μπορούν να σας καθοδηγήσουν τι να κάνετε και πάλι μόνο με πιθανότητες μιλάνε..έχε πίστη άκου το ένστικτο σου και τους γιατρούς σου και θα γίνει το καλύτερο δυνατό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

και στα δυο με παραπεμπτικά σωστα?????

Αγαπημένη εμείς καρυοτυπο ζεύγους κάναμε στην Βιοιατρικη με 150€ δεν μας την έγραψαν κ σε 15 μέρες είχαμε αποτελέσματα.

Οσο κ να μην δέχονται την βιοϊατρική για το σπερμα για καρυοτυπο επειδή είναι αίμα την δέχτηκε κ η Τσεκούρα στο Έλενα .

Κυστικη Ίνωση έκανε ο σύζυγος στο Λαϊκό το πακετο των περισσότερο μεταλλάξεων περίπου 90% (Δεν υπάρχει το 100% δεν έχουν χαρτογραφηθεί όλες οι μεταλλάξεις) κ πληρωσε 50€ χωρίς παραπεμπτικό. Ραντεβού βρήκε μετά από 2 μήνες + 1 μήνας το αποτέλεσμα.

Εγω έκανα κυστικη ίνωση το 50% των μεταλλάξεων πιο πολύ για σιγουριά γιατί του άντρα μου ήταν οκ στην Biocare με παραπεμπτικό ,δεν θυμάμαι ποσό ήταν η συμμετοχή.

Μεσογειακη αναιμία κάναμε κ οι δυο στο Λαϊκό το 2018.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μου αρκούν καλή μου όλα αυτά που μου γράφετε....ξέρω ότι σας έχω δίπλα μου... όπως και εγώ θα είμαι δίπλα σας....καθε αποτυχημένη προσπάθεια θα είναι πιο κοντά στην επίτευξη του στόχου.....καθε φορά θα είμαι ενα βήμα πιο κοντά.....τωρα θα κερδίσω τον χρόνο του καλοκαιριού να κάνω όσο το συνατον περισσότερες εξετάσεις......Και ήδη ξεκινάω για να νιώσω καλύτερα....Οποτε κορίτσια μ για πείτε που να παω να κάνω κυστική ίνωση και καρυότυπο ζεύγους τα φώτα σας....

Κορίτσι μου λυπάμαι για το αποτέλεσμά σου... το έχω βιώσει αυτό 2 φορές πρόσφατα και γνωρίζω πόσο επώδυνο είναι. να ξεκουραστείς και να μαζέψεις δυνάμεις για την επόμενη προσπάθεια... και να ψάξεις ό,τι τυχόν δεν έχεις ψάξει μέχρι τώρα...

δε γνωρίζω το ιστορικό σου... αλλά έχεις ψάξει θρομβοφιλία, θυροειδή, αυτοάνοσα...;

για τον καρυότυπο είχα εξαιρετική εμπειρία από το Ινστιτούτο Υγείας Παιδιού του Παίδων Αγ. Σοφία (τηλ 2132037331). Μας συνταγογράφησε την εξέταση γυναικολόγος, πήρα τηλ και έκλεισα ραντεβού εντός λίγων ημερών, η ιατρός ήταν ευγενέστατη. Δεν πληρώσαμε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αγαπημένη εμείς καρυοτυπο ζεύγους κάναμε στην Βιοιατρικη με 150€ δεν μας την έγραψαν κ σε 15 μέρες είχαμε αποτελέσματα.

Οσο κ να μην δέχονται την βιοϊατρική για το σπερμα για καρυοτυπο επειδή είναι αίμα την δέχτηκε κ η Τσεκούρα στο Έλενα .

Κυστικη Ίνωση έκανε ο σύζυγος στο Λαϊκό το πακετο των περισσότερο μεταλλάξεων περίπου 90% (Δεν υπάρχει το 100% δεν έχουν χαρτογραφηθεί όλες οι μεταλλάξεις) κ πληρωσε 50€ χωρίς παραπεμπτικό. Ραντεβού βρήκε μετά από 2 μήνες + 1 μήνας το αποτέλεσμα.

Εγω έκανα κυστικη ίνωση το 50% των μεταλλάξεων πιο πολύ για σιγουριά γιατί του άντρα μου ήταν οκ στην Biocare με παραπεμπτικό ,δεν θυμάμαι ποσό ήταν η συμμετοχή.

Μεσογειακη αναιμία κάναμε κ οι δυο στο Λαϊκό το 2018.

 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι για το αποτέλεσμά σου... το έχω βιώσει αυτό 2 φορές πρόσφατα και γνωρίζω πόσο επώδυνο είναι. να ξεκουραστείς και να μαζέψεις δυνάμεις για την επόμενη προσπάθεια... και να ψάξεις ό,τι τυχόν δεν έχεις ψάξει μέχρι τώρα...

δε γνωρίζω το ιστορικό σου... αλλά έχεις ψάξει θρομβοφιλία, θυροειδή, αυτοάνοσα...;

για τον καρυότυπο είχα εξαιρετική εμπειρία από το Ινστιτούτο Υγείας Παιδιού του Παίδων Αγ. Σοφία (τηλ 2132037331). Μας συνταγογράφησε την εξέταση γυναικολόγος, πήρα τηλ και έκλεισα ραντεβού εντός λίγων ημερών, η ιατρός ήταν ευγενέστατη. Δεν πληρώσαμε τίποτα.

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα κλείσω αμεσα για καρυότυπο ζεύγους και θα δω τι θα κάνω με την κυστική ίνωση γιατί μπαίνω να κλείσω ραντεβού και δείχνει να μην υπάρχει κάποιο διαθέσιμο μέχρι τον Δεκέμβριο... εκτός και αν πατάω κάτι λάθος που δεν νομίζω....η μήπως ανοίγουν για τον μήνα τα ραντεβού στις αρχές του μήνα και τα έχασα του Ιουλίου..... θυροειδη ρυθμισμένος, αυτοάνοσα ελεγμένα, θρομβοφιλια ελεγμένη....θα κάνω ΕΡΑ τέστ για να δω μήπως έχω μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης και μου μένει υστεροσκοπιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα βγήκε η χοριακη μου αλλά να σας πω την αλήθεια ανησύχησα λίγο βγήκε 7399 η προηγούμενη ήταν 2100!ξερει κάποια να μου πει αν είναι φυσιολογικό τέτοια αύξηση;γιατί διαβάζω κάτι περίεργα και ανησυχώ λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα κλείσω αμεσα για καρυότυπο ζεύγους και θα δω τι θα κάνω με την κυστική ίνωση γιατί μπαίνω να κλείσω ραντεβού και δείχνει να μην υπάρχει κάποιο διαθέσιμο μέχρι τον Δεκέμβριο... εκτός και αν πατάω κάτι λάθος που δεν νομίζω....η μήπως ανοίγουν για τον μήνα τα ραντεβού στις αρχές του μήνα και τα έχασα του Ιουλίου..... θυροειδη ρυθμισμένος, αυτοάνοσα ελεγμένα, θρομβοφιλια ελεγμένη....θα κάνω ΕΡΑ τέστ για να δω μήπως έχω μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης και μου μένει υστεροσκοπιση

Εγώ στην πρώτη πετυχημένη εμφύτευση (άσχετα της κατάληξης) είχα κάνει υστεροσκοπηση & scratching 

Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο αυτό αλλά ίσως κ να βοήθησε 😉

Για κυστικη ίνωση στο Λαϊκό ο συζυγοσ πήρε τηλ δεν κλεισαμε μέσω 1535.Βέβαια είχαν τον φάκελο μας σαν ζευγάρι γιατί είχαμε κάνει εκεί κ την μεσογειακή αναιμία δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο κ αυτό  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα βγήκε η χοριακη μου αλλά να σας πω την αλήθεια ανησύχησα λίγο βγήκε 7399 η προηγούμενη ήταν 2100!ξερει κάποια να μου πει αν είναι φυσιολογικό τέτοια αύξηση;γιατί διαβάζω κάτι περίεργα και ανησυχώ λίγο!

Είναι παραπάνω από τέλεια η χοριακη σου μην ανησυχείς καθόλου!

Και λογικά θα δεις 2 σακουλάκια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Είναι παραπάνω από τέλεια η χοριακη σου μην ανησυχείς καθόλου!

Και λογικά θα δεις 2 σακουλάκια ❤️

Σε ευχαριστώ γιατί τι ήθελα και το έψαξα και διάβασα κάτι που με τρόμαξε πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα κλείσω αμεσα για καρυότυπο ζεύγους και θα δω τι θα κάνω με την κυστική ίνωση γιατί μπαίνω να κλείσω ραντεβού και δείχνει να μην υπάρχει κάποιο διαθέσιμο μέχρι τον Δεκέμβριο... εκτός και αν πατάω κάτι λάθος που δεν νομίζω....η μήπως ανοίγουν για τον μήνα τα ραντεβού στις αρχές του μήνα και τα έχασα του Ιουλίου..... θυροειδη ρυθμισμένος, αυτοάνοσα ελεγμένα, θρομβοφιλια ελεγμένη....θα κάνω ΕΡΑ τέστ για να δω μήπως έχω μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης και μου μένει υστεροσκοπιση

εγώ μετά από 2 αποτυχημένες εμβρυομεταφορές έκανα πλήρη έλεγχο, υστεροσκόπηση, και επίσης scratch (όλα εκτός από ΕΡΑ). To scratch είναι λίγο αμφιλεγόμενο. Πολλές παλιότερες έρευνες έδειχναν ότι βοηθάει στην εμφύτευση, αλλά η τελευταία και μεγαλύτερη έρευνα έδειξε ότι δεν παίζει ρόλο. Ο γιατρός μου είπε ας το κάνουμε γιατί δεν είναι ξεκάθαρο τι ισχύει, και σίγουρα δεν είναι μη ασφαλές. Μετά από αυτά είχα θετική χοριακή. Μπορεί να ήταν και τυχαίο. Επίσης για πρώτη φορά έκανα Innohep προληπτικά. Και φυσικά είχα ρυθμίσει το θυροειδή (ελαφρώς τσιμπημένη ΤSH) και τη βιτ. D που είχε πέσει. Στα γράφω μήπως κάτι σε βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ γιατί τι ήθελα και το έψαξα και διάβασα κάτι που με τρόμαξε πολύ!

Είσαι έτοιμη για υπερηχο τώρα να δείτε σάκο / σάκους και εμβρυϊκά στοιχεία.

Ποτέ έκλεισες ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα βγήκε η χοριακη μου αλλά να σας πω την αλήθεια ανησύχησα λίγο βγήκε 7399 η προηγούμενη ήταν 2100!ξερει κάποια να μου πει αν είναι φυσιολογικό τέτοια αύξηση;γιατί διαβάζω κάτι περίεργα και ανησυχώ λίγο!

Μπραβο κοριτσι μου!!! Καλη συνεχεια!!! Με το καλο για τον υπέρηχο!!! 🙏🍀🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Είσαι έτοιμη για υπερηχο τώρα να δείτε σάκο / σάκους και εμβρυϊκά στοιχεία.

Ποτέ έκλεισες ραντεβού;

Την Πέμπτη και με έχει φάει τώρα ένα άγχος τι ήθελα και το έψαχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

μπραβο βρε αγαπημένη μου αυτό κοίταζα πατάω όμως περίοδο ραντεβού από σήγμερα μεχρι τέλος δεκεμβρίου και δεν υπάρχει τίποτα είναι δυνατον???

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

και στα δυο με παραπεμπτικά σωστα?????

Σωστά! Κ οι δύο εξετάσεις συνταγογραφούνται ... Κοίτα μην σου πουν πως δεν συνταγογραφούνται! Δεν παίζει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Την Πέμπτη και με έχει φάει τώρα ένα άγχος τι ήθελα και το έψαχνα!

Κάπου πάει το μυαλό μου στο τι διάβασες αλλά σε παρακαλώ βγαλτο από το μυαλό σου ,έχεις πολύ καλές χοριακες και δεν έχεις καμία άλλη ένδειξη για αυτό που διάβασες!

Επισης κάθε γυναίκα έχει διαφορετικές τιμές χοριακης με την άλλη ακόμα κ ανάμεσα σε δυο εγκυμοσύνες..

Παρε ανάσα κ ονειρεψου την στιγμή που θα δεις το /τα σπορακια σου.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα κλείσω αμεσα για καρυότυπο ζεύγους και θα δω τι θα κάνω με την κυστική ίνωση γιατί μπαίνω να κλείσω ραντεβού και δείχνει να μην υπάρχει κάποιο διαθέσιμο μέχρι τον Δεκέμβριο... εκτός και αν πατάω κάτι λάθος που δεν νομίζω....η μήπως ανοίγουν για τον μήνα τα ραντεβού στις αρχές του μήνα και τα έχασα του Ιουλίου..... θυροειδη ρυθμισμένος, αυτοάνοσα ελεγμένα, θρομβοφιλια ελεγμένη....θα κάνω ΕΡΑ τέστ για να δω μήπως έχω μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης και μου μένει υστεροσκοπιση

Κορίτσι συγνώμη να σε ρωτήσω, κυστική ινωση έχεις ξανακάνει;;;; γτ εμένα μου την είχε γράψει η γυναικολόγος μου και την πρώτη φορά είναι δωρεάν, πήγα σε μικροβιολογικο της γειτονιάς. Τις επόμενες φορές λέει αν χρειαστείς να κάνεις είναι 50 ευρώ. 

Εκτός αν υπάρχουν διάφορα είδη κυστικής και απλά πέταξα μια κοτσάνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα κλείσω αμεσα για καρυότυπο ζεύγους και θα δω τι θα κάνω με την κυστική ίνωση γιατί μπαίνω να κλείσω ραντεβού και δείχνει να μην υπάρχει κάποιο διαθέσιμο μέχρι τον Δεκέμβριο... εκτός και αν πατάω κάτι λάθος που δεν νομίζω....η μήπως ανοίγουν για τον μήνα τα ραντεβού στις αρχές του μήνα και τα έχασα του Ιουλίου..... θυροειδη ρυθμισμένος, αυτοάνοσα ελεγμένα, θρομβοφιλια ελεγμένη....θα κάνω ΕΡΑ τέστ για να δω μήπως έχω μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευσης και μου μένει υστεροσκοπιση

Υστεροσκόπηση must!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

εγώ μετά από 2 αποτυχημένες εμβρυομεταφορές έκανα πλήρη έλεγχο, υστεροσκόπηση, και επίσης scratch (όλα εκτός από ΕΡΑ). To scratch είναι λίγο αμφιλεγόμενο. Πολλές παλιότερες έρευνες έδειχναν ότι βοηθάει στην εμφύτευση, αλλά η τελευταία και μεγαλύτερη έρευνα έδειξε ότι δεν παίζει ρόλο. Ο γιατρός μου είπε ας το κάνουμε γιατί δεν είναι ξεκάθαρο τι ισχύει, και σίγουρα δεν είναι μη ασφαλές. Μετά από αυτά είχα θετική χοριακή. Μπορεί να ήταν και τυχαίο. Επίσης για πρώτη φορά έκανα Innohep προληπτικά. Και φυσικά είχα ρυθμίσει το θυροειδή (ελαφρώς τσιμπημένη ΤSH) και τη βιτ. D που είχε πέσει. Στα γράφω μήπως κάτι σε βοηθήσει!

Κορίτσι μου μας βοήθησες αρκετά .. και εγώ δυο αποτυχημένες εμβρυομεταφορες έχω κάνει και αυτή τη φορά έκανα υστεροσκοπηση και scratsing , ρύθμισα θυρεοειδή , βιταμίνη d3 και gluchophage γιατί είχα λίγο τσιμπημενη στην αντίσταση ινσουλίνης και έκανα για  θρομβοφιλια και κάνω αντιπηκτικες .. ελπίζω να έχω θετικο αποτέλεσμα αυτή τη φορά... Δεν έχω απόθεμα και δυστυχώς δεν έχω δυνατότητα να προσπαθήσω τουλάχιστον μετά από  ένα χρόνο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Την Πέμπτη και με έχει φάει τώρα ένα άγχος τι ήθελα και το έψαχνα!

Κι εγώ είμαι στη ίδια φάση! Την Τετάρτη το πρωί πάω για υπέρηχο! Κάθομαι και διαβάζω διάφορα και αγχώνομαι... κακώς!! Όλα μια χαρά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσι μου μας βοήθησες αρκετά .. και εγώ δυο αποτυχημένες εμβρυομεταφορες έχω κάνει και αυτή τη φορά έκανα υστεροσκοπηση και scratsing , ρύθμισα θυρεοειδή , βιταμίνη d3 και gluchophage γιατί είχα λίγο τσιμπημενη στην αντίσταση ινσουλίνης και έκανα για  θρομβοφιλια και κάνω αντιπηκτικες .. ελπίζω να έχω θετικο αποτέλεσμα αυτή τη φορά... Δεν έχω απόθεμα και δυστυχώς δεν έχω δυνατότητα να προσπαθήσω τουλάχιστον μετά από  ένα χρόνο ...

μια χαρα! καλή σου επιτυχία!! έχεις κάνει εμβρυομεταφορά και ετοιμάζεσαι για χοριακή; αν ναι, πότε με το κάλο; (συγγνώμη αν τα έχεις ξαναγράψει, χάνομαι λίγο στο φόρουμ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Κι εγώ είμαι στη ίδια φάση! Την Τετάρτη το πρωί πάω για υπέρηχο! Κάθομαι και διαβάζω διάφορα και αγχώνομαι... κακώς!! Όλα μια χαρά θα πάνε!!

Με το καλό και ο δικός σου υπέρηχος!!

Ολα θα είναι καλά!
Το πρώτο βήμα έχει γίνει..

Πίστη κ χαμόγελο να τερματίσετε την διαδρομή με γερά μωρα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mia2020 είπε:

μια χαρα! καλή σου επιτυχία!! έχεις κάνει εμβρυομεταφορά και ετοιμάζεσαι για χοριακή; αν ναι, πότε με το κάλο; (συγγνώμη αν τα έχεις ξαναγράψει, χάνομαι λίγο στο φόρουμ!)

Και εγώ χάνομαι μη ζητάς συγνώμη!!ναι ναι έχω κάνει εμβρυομεταφορα την τρίτη με δύο βλαστοκύστες 6ης μέρας λόγω βιοψίας και την Πέμπτη θα κάνω την β χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...