Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Είσαι φοβερή κορίτσι μου...φαντάσου τι αυγουλοπαραγωγή έχεις και σου έριξε κι αλλο την δόση....πάμε για πολλές και καλές βλαστοκυστούλες.........

Μακάρι κορίτσι μου μακάρι ♥️♥️🙏🙏 πάρτυ θα κάνουμε σήμερα και με τα νέα σου είμαι σίγουρη θα δεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας πω εγω βρε τσούπρες από την τετάρτη το βράδυ που θα γυρίσω από το γιατρό και θα εχω μαθει για ολα οσα λετε τωρα και δεν καταλαβαίνω τιποτα!!!!! χαχαχαχαχαχα

θα αρχίσω να μιλάω και εγώ την διάλεκτο σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

θα σας πω εγω βρε τσούπρες από την τετάρτη το βράδυ που θα γυρίσω από το γιατρό και θα εχω μαθει για ολα οσα λετε τωρα και δεν καταλαβαίνω τιποτα!!!!! χαχαχαχαχαχα

θα αρχίσω να μιλάω και εγώ την διάλεκτο σας!!!!

Χαχαχχα έτσι κι εγώ δεν ήξερα καν τι είναι οι βλαστοκυστες.... Έλεγα τώρα είναι καλό η είναι καλύτερο το έμβρυο ? Θα τα μάθεις όλα αυτές τις ημέρες 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Χαχαχχα έτσι κι εγώ δεν ήξερα καν τι είναι οι βλαστοκυστες.... Έλεγα τώρα είναι καλό η είναι καλύτερο το έμβρυο ? Θα τα μάθεις όλα αυτές τις ημέρες 😍😍😍

ακριβως όμως εχω την ιδια απορία!!!!!! δεν ξέρω τι είναι καλύτερο από το άλλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

ακριβως όμως εχω την ιδια απορία!!!!!! δεν ξέρω τι είναι καλύτερο από το άλλο!!!!!!

Περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης έχουν οι βλαστοκυστες 5 ημερών... Ο γιατρός μου μου είπε ότι ιδανικά θέλουμε να τα αφήσουμε να εξελιχθούν μέχρι 5 ημερών και να μεταφέρουμε αυτά  😊

Έμβρυα από ότι ξέρω λέγονται μέχρι 3-4 ημερών από την γονιμοποίηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης έχουν οι βλαστοκυστες 5 ημερών... Ο γιατρός μου μου είπε ότι ιδανικά θέλουμε να τα αφήσουμε να εξελιχθούν μέχρι 5 ημερών και να μεταφέρουμε αυτά  😊

Έμβρυα από ότι ξέρω λέγονται μέχρι 3-4 ημερών από την γονιμοποίηση

δηλαδή βρε πουλάκι μου πρώτα είναι η φάση της βλαστοκύστης και μετά η φάση του εμβρύου;;;;

με αυτή την λογική δεν είναι καλύτερο το έμβρυο;;;;

να με κατι τετοια θα καω εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η angel35 είπε:

δηλαδή βρε πουλάκι μου πρώτα είναι η φάση της βλαστοκύστης και μετά η φάση του εμβρύου;;;;

με αυτή την λογική δεν είναι καλύτερο το έμβρυο;;;;

να με κατι τετοια θα καω εγω!!!

Πρώτα είναι η φάση του εμβρύου μετά η φάση βλαστοκυστης... Μόλις γονιμοποιείται λέγεται έμβρυο μέχρι να πάει 5η μέρα όπου λέγεται βλαστοκυστη και είναι καλύτερο να είναι βλαστοκυστη γιατί έχει περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης λένε 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Πρώτα είναι η φάση του εμβρύου μετά η φάση βλαστοκυστης... Μόλις γονιμοποιείται λέγεται έμβρυο μέχρι να πάει 5η μέρα όπου λέγεται βλαστοκυστη και είναι καλύτερο να είναι βλαστοκυστη γιατί έχει περισσότερες πιθανότητες εμφύτευσης λένε 😍

να σαι καλα ρε παιδακι μου!!!!!!!!! οποτε θελουμε τουμπανειρος βλαστοκύστες!!!! τώρα μάλιστα, τώρα το έχω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

κοριτσια θα με πεθανουν....δεν έχω ακόμα νέα.........αλλά φοβάμαι μήπως ισχυσει στην περιπτωση μου η λαική ρηση "πλοίο που αργεί σκατά φέρνει".........

Το καλό πράμα αργεί να γίνει δεν σου λέει κάτι;;; Ή το αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι;;; Έλεος! Θα σε δείρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ω τέλεια!! Κοντευεις στην ωοληψια..με το καλό κορίτσι μου..το ενδομήτριο μου είναι γύρω στο 9 όσες φορές μου το είχαν μετρήσει σε άσχετους κύκλους..στον κύκλο της διέγερσης μου μέτρησαν στον τελευταίο υπέρηχο και στην ωοληψια και ήταν 9,5 και μου είπαν ειναι πολύ καλό (έχουν ένα όριο αυτοί αλλά ποτέ δεν το ρώτησα). Εστίασε τώρα στο πρώτο καλο βήμα που είναι η ωοληψια σου και τα υπόλοιπα θα πάρουν το δρόμο τους..μετά έχετε να δείτε τις γονιμοποιήσεις και μετά έμβρυομεταφορά 3 ή 5 μέρες αργότερα ανάλογα τα εμβρυακια σου..

Κοντεύω ναι.. Δεν κατάλαβα πως πέρασαν οι μέρες!! Έχω 15 στο σύνολο όχι όλα πολύ μεγάλα. Έχεις απόλυτο δίκιο. Προς το παρόν ωοληψια.. Έχω αγωνία και γι αυτή και για τη γονιμοποίηση τους.. Αλλά ας γίνουν αυτα και τα άλλα θα έρθουν!! Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Το καλό πράμα αργεί να γίνει δεν σου λέει κάτι;;; Ή το αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι;;; Έλεος! Θα σε δείρω!

αχχαχαχχαχαχχα θα το δεχτώ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ναι κοριτσι μου τον πηρα! Σε ευχαριστω που ρωτας!!! Τον ρωτησα αν πρεπει να ανησυχω πολυ και μου ειπε οχι! Κι αν θελω για να ηρεμήσω να παω να τον δω οποτε θελω… 

Ηρέμησε τώρα, αλλιώς να πας σε δει! Μην το ταράζεις άλλο το παιδί! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

θα σας πω εγω βρε τσούπρες από την τετάρτη το βράδυ που θα γυρίσω από το γιατρό και θα εχω μαθει για ολα οσα λετε τωρα και δεν καταλαβαίνω τιποτα!!!!! χαχαχαχαχαχα

θα αρχίσω να μιλάω και εγώ την διάλεκτο σας!!!!

Θεά! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

κοριτσια καλημερα!Σκεφτομουνα να μην γραψω να μην μαυρισω την ημερα στις κοπελες που προσπαθουνε τωρα και περιμενουν αλλα επεσε η χωριακη στο 1,6 οποτε βιοχημικη.Το καλο ειναι οτι ηταν βιοχημικη και δεν ηταν τιποτα εξωμητριο,τουλαχιστον αυτο.Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε ολες ευχομαι! 

Λυπαμε κοριτσι μου ομως κρατα κ ενα θετικο οτι εμεινες κ χωρις εξωσωματικη αρα η προσπαθεια θα αποδωσει ΣΙΓΟΥΡΑ καρπους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Έλα μην ανησυχείς!!! Το καλό πράγμα αργεί !!! ♥️♥️ Λογικό είναι νωρίς ακόμα, αν έχουν και πολύ κόσμο λογικό να αργούν.... Σε λίγο θα ξερεις 🥰🥰 προσπάθησε να ηρεμήσεις πάρε βαθιές ανάσες !! 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα για τον πρώτο υπέρηχο έπειτα από 5 ημέρες ενέσεων με 150 μονάδες puregon. Μου είπε ότι βλέπουμε αρκετά των 10 χιλ. Και μου κατέβασε τη δόση σε 120 μονάδες τη μέρα και από σήμερα ξεκινάμε και ανταγωνιστές orgalutran. 

Τη Πέμπτη θα ξαναπάω να με δει.. μου είπε ότι θα κάνω μια μικρή υπερδιέγερση αλλά να μη φοβάμαι... Κορίτσια ας πονεσω και ας βγάλω όσα γίνεται αυτό νιώθω !! 

Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλά.... Κι εμένα μου την κατέβασε μετά από 5 μέρες στα 150... Αλλά 10 Χιλ είναι πολύ καλά!! Κι εγώ olgalutran πήρα... Αλλά για διεγερση gonal.. 

Δεν πειράζει υπομονή!! Τα έχεις πάει πολύ καλά λίγο που τα συγκρίνω με τα δικά μου τώρα... Γιατί δεν έχω άλλη εμπειρία.. 

Καλή συνέχεια και σε εσένα λοιπόν !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Θεά! 😂

ε μα μου την κατεβασε μου την ανεβασε!!! τοσο το ενα τοσο το αλλο, εχω τοσες πληροφοριες στο κεφαλι μου!!!!! ασε που ηδη εχω γεμισει ενα χαρτι με αποριες που εχω να τις κανω στο γιατρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κοντεύω ναι.. Δεν κατάλαβα πως πέρασαν οι μέρες!! Έχω 15 στο σύνολο όχι όλα πολύ μεγάλα. Έχεις απόλυτο δίκιο. Προς το παρόν ωοληψια.. Έχω αγωνία και γι αυτή και για τη γονιμοποίηση τους.. Αλλά ας γίνουν αυτα και τα άλλα θα έρθουν!! Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου... 

Εξαιρετικά τα 15 όλα καλά θα πάνε..πάντα υπάρχει αγωνία για το παρακάτω αλλά ξέρεις τι με βοηθάει εμένα στο άγχος? Να χαίρομαι για το αποτέλεσμα που έχω σήμερα..σήμερα λοιπόν έχουμε 15 αυγουλάκια και χαιρόμαστε, μεθαύριο θα γίνει η ωοληψια και θα χαιρόμαστε γιαυτην και πάει λέγοντας..σε μένα πιάνει..αν και είμαι ανυπόμονη γενικά..θα περιμένουμε νέα σου φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

θα σας πω εγω βρε τσούπρες από την τετάρτη το βράδυ που θα γυρίσω από το γιατρό και θα εχω μαθει για ολα οσα λετε τωρα και δεν καταλαβαίνω τιποτα!!!!! χαχαχαχαχαχα

θα αρχίσω να μιλάω και εγώ την διάλεκτο σας!!!!

Χαχαχαχαχ δε σε μπορώ άλλο!! Θα τα μάθεις και θα γίνεις ειδική!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Εξαιρετικά τα 15 όλα καλά θα πάνε..πάντα υπάρχει αγωνία για το παρακάτω αλλά ξέρεις τι με βοηθάει εμένα στο άγχος? Να χαίρομαι για το αποτέλεσμα που έχω σήμερα..σήμερα λοιπόν έχουμε 15 αυγουλάκια και χαιρόμαστε, μεθαύριο θα γίνει η ωοληψια και θα χαιρόμαστε γιαυτην και πάει λέγοντας..σε μένα πιάνει..αν και είμαι ανυπόμονη γενικά..θα περιμένουμε νέα σου φιλιά!!!

Όπως το είπες!! Αυτό κατάλαβα κι εγώ κυρίως από εδώ μέσα! Ένα βηματακι τη φορά... Κάποια κοπέλα το ανέφερε αυτές τις ημέρες... Η εξωσωματική είναι ένα βήμα τη φορά... Κι είχε τόσο δίκιο... Γι αυτό χαίρομαι έστω γι αυτό που είδα σήμερα... Εννοείται θα σας ενημερώσω!! Ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Λυπάμαι κοριτσάκι μου..

Ξέρω πως είναι δυστυχώς..

Αλλά μη το βάλετε κάτω..

Χρόνο ,ανάσα, αποδοχή , αγκαλιές και θα σηκωθείτε πάλι.

Μεγάλη αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ηρέμησε τώρα, αλλιώς να πας σε δει! Μην το ταράζεις άλλο το παιδί! 😘

Προσπαθω αρχηγέ μου!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Αχ μαναράκι μου,,,μονο αχ και μια μεγάλη αγκαλιά σα να σε σφίγγω,,,,θα σε κάνω εγώ "συμπεθέρα" από φθινόπωρο αν σου κάνω και με το καλό ανασυνταχθείς και εσύ 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Κορίτσι τώρα δεν έχω κάτι να σου πω αλήθεια!!!ημουν σίγουρη θα είχες θετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Λυπάμαι κορίτσι μου... Ειλικρινά... Πάρε το χρόνο σου! Ηρέμησε με τον άνθρωπό σου και σε παρακαλώ μην το βάλεις κάτω!! 

Συνέχισε τον αγώνα σου!! Είμαστε εδώ για εσένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...