Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω να είστε όλες καλά.. Εμένα μου ήρθε τελικά η περίοδος την Παρασκευή το βράδυ κανονικά, οπότε σταμάτησα τα duphaston κ αύριο ξεκινάω την οιστραδιολη. 14 Ιούλη πάω για υπέρηχο κ ελπίζω 23 για εμβρυομεταφορα. Δεν πιστεύω να μου τη σκάσει το ενδομητριο κ να μη μεγαλώσει!! Με ξεκιναει με 1 για 3 μέρες, 2 για 3 μέρες για να καταλήξουμε στα 3 για 3 μέρες κ μετά υπέρηχος!! Ελπίζω να παμε καλα κ να μην αγχωθω κ για αυτό. Αν κ όσο θα πλησιάζω στον υπέρηχο νομίζω θα αγχώνομαι γιατί δεν το έχω ξανά κάνει κ δεν ξέρω πως θα πάει αλλά πιστεύω πως ο γιατρός το ελέγχει με αυτό το δοσολογικο σχήμα!! Καλής εβδομάδα να έχουμε με θετικές απαντήσεις στα κορίτσια που περιμενουν❤️❤️

Ολα να πάνε καλά κορίτσι!!!! 

Έχουμε όλοι δουλίτσες τελικά στις 23!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Ελπίζω να είστε όλες καλά.. Εμένα μου ήρθε τελικά η περίοδος την Παρασκευή το βράδυ κανονικά, οπότε σταμάτησα τα duphaston κ αύριο ξεκινάω την οιστραδιολη. 14 Ιούλη πάω για υπέρηχο κ ελπίζω 23 για εμβρυομεταφορα. Δεν πιστεύω να μου τη σκάσει το ενδομητριο κ να μη μεγαλώσει!! Με ξεκιναει με 1 για 3 μέρες, 2 για 3 μέρες για να καταλήξουμε στα 3 για 3 μέρες κ μετά υπέρηχος!! Ελπίζω να παμε καλα κ να μην αγχωθω κ για αυτό. Αν κ όσο θα πλησιάζω στον υπέρηχο νομίζω θα αγχώνομαι γιατί δεν το έχω ξανά κάνει κ δεν ξέρω πως θα πάει αλλά πιστεύω πως ο γιατρός το ελέγχει με αυτό το δοσολογικο σχήμα!! Καλής εβδομάδα να έχουμε με θετικές απαντήσεις στα κορίτσια που περιμενουν❤️❤️

Καλή επιτυχία κορίτσι μου..θα είμαστε μαζί λογικα..εγώ αύριο το πρωί πάω για αιματολογικές και αν δεν στραβωσει κάτι από τις ορμονες θα μου πει τι δοσολογία θα πάρω και ξεκινάω..δεν έχουμε πει ακόμα πότε ακριβώς θα είναι ο υπέρηχος κλπ αλλά στο περίπου τις ίδιες ημερομηνίες με σένα μου είπε η μαία..γιατί σε αγχωνει το ενδομήτριο?έλα όλα καλά θα πάνε..καλή μας επιτυχία λοιπόν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Μη λες ότι μας ρίχνεις ρε κορίτσι μου..δεν βλέπεις τι γίνεται εδώ?όλες πέφτουμε σηκωνόμαστε χαιρόμαστε στενοχωριόμαστε και προσπαθούμε να μείνουμε αισιόδοξες για να τα καταφέρουμε και να μην τα παρατήσουμε..έχεις ταλαιπωρηθει ήδη αρκετά αλλά μην σκέφτεσαι ότι δεν θα τα καταφέρεις..έχω μια απορία τα έμβρυα που κόβει ο προεμφυτευτικος είναι όλα με το πρόβλημα στον καρυότυπο του άντρα σου ή είναι γενικά με χρωμοσωμικη ανωμαλία και γιαυτο αναφέρουν τη δική σου ηλικία? Γιατί για άλλο λόγο κάνετε τον έλεγχο και σου έχουν μετατοπίσει το θέμα στα ωάρια..

Απ όσο μας έχουν εξηγήσει τα προβλήματα που εμφανιστηκαν στα έμβρυα μέχρι στιγμής δεν έχουν να κάνουν με τον καρυοτυπο όχι. Είναι οι διάφορες τρισωμιες που εμφανίζονται λόγω ηλικίας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Μάλιστα!! Νιώθω θα χρειαστω και αυτό!!! Χάχαχαχα ωραία θα δούμε μεσα στην εβδομάδα φαντάζομαι θα μου πει... 

ξέχασα να διευκρινήσω ότι αυτα μου τα έδωσε εμένα σε εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα. Σε φρέσκια δεν ξέρω τι κάνουν, ίσως είναι πιο light το πρωτόκολλο. Θα σου πει ο γιατρός σου. Εμένα ας πουμε μου έχει πει ότι μάλλον κατεψυγμένες θα τις κάνω όλες λόγω πολλών ωαρίων και γιατί είναι καλύτερο να ηρεμεί ένα μήνα ο οργανισμός από τις ορμόνες. Αλλά ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός οποτε περίμενε να δεις τι θα διαλέξει για σένα ο γιατρός σου. Με το καλό να ξεκινήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κανετε; Εγω ειμαι στην 8η εβδομάδα και ενώ κυλάνε ολα καλα σημερα ειδα παλι μια κηλίδα καφε, μου ειχε σταματήσει για μια ολόκληρη εβδομάδα και τωρα παλι… οποτε αγχώνομαι παλι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια τι κανετε; Εγω ειμαι στην 8η εβδομάδα και ενώ κυλάνε ολα καλα σημερα ειδα παλι μια κηλίδα καφε, μου ειχε σταματήσει για μια ολόκληρη εβδομάδα και τωρα παλι… οποτε αγχώνομαι παλι!!! 

Μίλησες με τον γιατρό; Μήπως να σου αυξήσει την προγεστερόνη… Μην αγχώνεσαι όμως τώρα κ έχουμε άλλα… Ψυχραιμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια τι κανετε; Εγω ειμαι στην 8η εβδομάδα και ενώ κυλάνε ολα καλα σημερα ειδα παλι μια κηλίδα καφε, μου ειχε σταματήσει για μια ολόκληρη εβδομάδα και τωρα παλι… οποτε αγχώνομαι παλι!!! 

Κορίτσι μου το άγχος όλοι ξέρουμε ότι δεν κάνει καλό!!!!! Μίλα με τον γιατρό σου!!! Μπορεί να σου αυξήσει την προγεστερόνη!!!!!και μπορεί να σου πει να πας για να σε δει!!!!! Εγώ πάντως σου προτείνω ξεκούραση και ξάπλα!!!!!όλα θα πάνε καλά!!!!! Θετική σκέψη!!!!!! 🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, δεν μπήκα σήμερα καθόλου να σας διαβάσω! Θα το κάνω αύριο όπως κ τις αλλαγές στο πινακάκι μας! 

Μπήκα τώρα μόνο για να πω τα εξής: @kk88 σε περιμένω καλή μου! Εύχομαι να έχεις ένα μεγάλο νούμερο!

 @Zoupaki όλα να πάνε κατ´ευχήν!

Μην μας ξεχάσετε! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μίλησες με τον γιατρό; Μήπως να σου αυξήσει την προγεστερόνη… Μην αγχώνεσαι όμως τώρα κ έχουμε άλλα… Ψυχραιμία!

Λεω να δω πως θα κυλήσει μεχρι αυριο και θα επικοινωνήσω… προσπαθω να μην αγχώνομαι οσο μπορω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Κορίτσι μου το άγχος όλοι ξέρουμε ότι δεν κάνει καλό!!!!! Μίλα με τον γιατρό σου!!! Μπορεί να σου αυξήσει την προγεστερόνη!!!!!και μπορεί να σου πει να πας για να σε δει!!!!! Εγώ πάντως σου προτείνω ξεκούραση και ξάπλα!!!!!όλα θα πάνε καλά!!!!! Θετική σκέψη!!!!!! 🌹🌹🌹🌹🌹

Δεν κουράζομαι καθολου και γενικα αραζω ολη μερα εκτος απο το μαγείρεμα που κανω! Θα επικοινωνήσω αυριο να δω τι θα μου πει… ευχαριστω πολυ κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια τι κανετε; Εγω ειμαι στην 8η εβδομάδα και ενώ κυλάνε ολα καλα σημερα ειδα παλι μια κηλίδα καφε, μου ειχε σταματήσει για μια ολόκληρη εβδομάδα και τωρα παλι… οποτε αγχώνομαι παλι!!! 

Ω ρε κορίτσι μου μην αγχώνεσαι, ξέρω δύσκολο αλλά πρέπει να είσαι ήρεμη...ο γιατρός τι λέει? Βασικά πότε είναι να ξανά πας? Θα σου κάνει καλό να δεις ότι όλα είναι καλά με έναν υπέρηχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ω ρε κορίτσι μου μην αγχώνεσαι, ξέρω δύσκολο αλλά πρέπει να είσαι ήρεμη...ο γιατρός τι λέει? Βασικά πότε είναι να ξανά πας? Θα σου κάνει καλό να δεις ότι όλα είναι καλά με έναν υπέρηχο..

Πηγα την προηγούμενη Πέμπτη και ολα καλα! Τωρα μου ειπε σε δυο εβδομάδες αλλα θα τον παρω αυριο να δω τι θα μου πει… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κορίτσια μου, δεν μπήκα σήμερα καθόλου να σας διαβάσω! Θα το κάνω αύριο όπως κ τις αλλαγές στο πινακάκι μας! 

Μπήκα τώρα μόνο για να πω τα εξής: @kk88 σε περιμένω καλή μου! Εύχομαι να έχεις ένα μεγάλο νούμερο!

 @Zoupaki όλα να πάνε κατ´ευχήν!

Μην μας ξεχάσετε! 🤗

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό.......αύριο από το χάραμα θα πάω.......να μην κουράζεσαι.....θα ενημερώσω αμέσως μόλις έχω νεα......καλό βράδυ....🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Πηγα την προηγούμενη Πέμπτη και ολα καλα! Τωρα μου ειπε σε δυο εβδομάδες αλλα θα τον παρω αυριο να δω τι θα μου πει… 

Α έκανες στα κοντά υπέρηχο..δες πως θα πάει και τι θα πει και ο γιατρός για να είσαι ήρεμη..να μας ενημερώσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α έκανες στα κοντά υπέρηχο..δες πως θα πάει και τι θα πει και ο γιατρός για να είσαι ήρεμη..να μας ενημερώσεις!!!

Ναι θα δω πως θα παει… Ευτυχως εχω κυριολεκτικά μια κηλίδα και ελπιζω μα μεινει ετσι! Θα σας πω αυριο τα νεα… 

Ευχαριστω και παλι! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Απ όσο μας έχουν εξηγήσει τα προβλήματα που εμφανιστηκαν στα έμβρυα μέχρι στιγμής δεν έχουν να κάνουν με τον καρυοτυπο όχι. Είναι οι διάφορες τρισωμιες που εμφανίζονται λόγω ηλικίας. 

Α τώρα κατάλαβα είπα και γω..δύσκολο αυτό αλλά οχι ακατορθωτο..οπότε θα συνεχίσεις με προεμφυτευτικους μέχρι να έχετε υγιη εμβρυακια? Μην χάνεις τις ελπίδες σου όσο έχεις κουράγιο να προσπαθείς κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό.......αύριο από το χάραμα θα πάω.......να μην κουράζεσαι.....θα ενημερώσω αμέσως μόλις έχω νεα......καλό βράδυ....🥰🥰🥰🥰

Κορίτσι μου... Περιμένω με μεγάλη αγωνία να ακούσω ένα μεγάλο νούμερο αύριο !! Καλά αποτελέσματα!!♥️♥️♥️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσι μου... Περιμένω με μεγάλη αγωνία να ακούσω ένα μεγάλο νούμερο αύριο !! Καλά αποτελέσματα!!♥️♥️♥️😘

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη!!!!! Ελπίζω κορίτσι μου και εγώ αυτή την φορά να τα κατάφερα.........🥰❤️🥰❤️🥰❤️❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια τι κανετε; Εγω ειμαι στην 8η εβδομάδα και ενώ κυλάνε ολα καλα σημερα ειδα παλι μια κηλίδα καφε, μου ειχε σταματήσει για μια ολόκληρη εβδομάδα και τωρα παλι… οποτε αγχώνομαι παλι!!! 

Καλησπέρα. Όταν θα αλλάξεις μήνα ίσως να εμφανίζεις τέτοιο σύμπτωμα 8 εβδομάδες είναι ακριβώς η αλλαγή. Φυσικά ενημερώνεις τον γιατρο σου , αλλά στο λέω για να μην αγχώνεσαι;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό.......αύριο από το χάραμα θα πάω.......να μην κουράζεσαι.....θα ενημερώσω αμέσως μόλις έχω νεα......καλό βράδυ....🥰🥰🥰🥰

Αυριο εύχομαι μια διπλή ή τριπλή Χοριακή:-* ανυπομονώ:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα. Όταν θα αλλάξεις μήνα ίσως να εμφανίζεις τέτοιο σύμπτωμα 8 εβδομάδες είναι ακριβώς η αλλαγή. Φυσικά ενημερώνεις τον γιατρο σου , αλλά στο λέω για να μην αγχώνεσαι;-) 

Καλησπερα κοριτσι μου! Το εχω ξανά ακουσει αυτο κι απο αλλη κοπελα… Μακαρι να ειμαι κι εγω σαν αυτη την περίπτωση!!! Σε ευχαριστω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου..θα είμαστε μαζί λογικα..εγώ αύριο το πρωί πάω για αιματολογικές και αν δεν στραβωσει κάτι από τις ορμονες θα μου πει τι δοσολογία θα πάρω και ξεκινάω..δεν έχουμε πει ακόμα πότε ακριβώς θα είναι ο υπέρηχος κλπ αλλά στο περίπου τις ίδιες ημερομηνίες με σένα μου είπε η μαία..γιατί σε αγχωνει το ενδομήτριο?έλα όλα καλά θα πάνε..καλή μας επιτυχία λοιπόν..

Το μόνο που με αγχώνει μέσα σε εισαγωγικά είναι ότι δεν το έχω ξανά κάνει κ δεν ξέρω πως θα πάει, αλλά θεωρώ εν τέλει πως θα πάει καλά. Απλώς ξέρεις είναι το άγχος της 1ης φοράς😀😀. Εγώ δεν έκανα αιματολογικες μόνο υπέρηχο μου έκανε την Τετάρτη γιατί δεν είχα αδιαθετησει ακόμη. Κ μου εδωσε δοσολογίες από το τηλ.. Καλή επιτυχία να έχουμε αντε να έχω κ παρέα στην αναμονή για τη χοριακη,😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Ήθελα να ενημερώσω ότι άνοιξαν τα ραντεβού Σεπτεμβρίου για το τμ. αποβολών του Έλενα (κα. Τσεκούρα) και έχουν μείνει ακόμα κάποια διαθέσιμα για όποια ενδιαφέρεται. Δυστυχώς δε θυμάμαι τα username των κοριτσιών που ενδιαφέρονταν για να τις κάνω tag. Αν κάποια άλλη κοπέλα τα θυμάται, παρακαλώ ας το κάνει εκείνη, ώστε να το δουν πιο σίγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη!!!!! Ελπίζω κορίτσι μου και εγώ αυτή την φορά να τα κατάφερα.........🥰❤️🥰❤️🥰❤️❤️🥰

Καλήμερα κορίτσι μου!!!ευχομαι τεράστια χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Το μόνο που με αγχώνει μέσα σε εισαγωγικά είναι ότι δεν το έχω ξανά κάνει κ δεν ξέρω πως θα πάει, αλλά θεωρώ εν τέλει πως θα πάει καλά. Απλώς ξέρεις είναι το άγχος της 1ης φοράς😀😀. Εγώ δεν έκανα αιματολογικες μόνο υπέρηχο μου έκανε την Τετάρτη γιατί δεν είχα αδιαθετησει ακόμη. Κ μου εδωσε δοσολογίες από το τηλ.. Καλή επιτυχία να έχουμε αντε να έχω κ παρέα στην αναμονή για τη χοριακη,😜😜

Ε κάθε γιατρός την τακτική του ανάλογα και την κοπέλα φανταζομαι, εμένα μου κάνει συνέχεια αιματολογικές.. και εγώ πρώτη φορά θα κάνω έμβρυομεταφορά κατεψυγμένα την προηγούμενη ήταν μετά από ωοληψια και όλα έγιναν τόσο γρήγορα χαμπάρι δεν πήρα ποτε έφτασα σε εκείνη τη μέρα της ετ, τώρα θα ναι αλλιως..καλά θα πάει θα λέμε τα νέα μας...και στο τέλος με θετικές χοριακες εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...