Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Μπορεί να έχουν πολύ θυμό τα κορίτσια μέσα τους δεν ξέρω!εγω παντως στο φόρουμ ξέρω γιατί γράφτηκα και νομίζω ότι πάνω κάτω όλες για τον ίδιο λόγο γραφτηκαμε!ας αναρωτηθούν λοιπον και οι κοπέλες γιατί υπάρχει το φόρουμ και ίσως καταλάβουν!εγω προσωπικά γράφτηκα για να μάθω να ρωτήσω να πάρω δυναμη και να μιλάω με κοπέλες που περνούν το ίδιο με μένα και με καταλαβαίνουν!

μου τελειωσαν οι καρδουλες και δεν εχω να σου κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπαρχει καμια που να ξερει ποτε μπορω να κανω διεγερση?Αυτο το μηνα συνηρθα απο κορονοκατασταση και αρχες του μηνα βγηκα απο το νοσοκομειο που ημουν 7 μερες μεσα και δεν ξεκινησα ενεσεις.Λογικα μπορει να μου πει τον επομενο η πρεπει να περασει καιρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Και μένα τελείωσαν χαχαχαχα!!!

Ξέρει καμία πόσες έχουμε έτσι ώστε να είμαστε φειδωλες στην χρήση τους🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ξεκίνησε με 14 και σε εμένα...αλλά του είπα ότι δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση και μετά από σκληρή διαπραγμάτευση συμφωνήσαμε στις 11 ημέρες.....κανονικά δείχνει και στις 9 γιατί 9+5=14 αλλά για να μην βγει κανένα μικρό νούμερο και στεναχωρήθουμε για αυτό λένε περισσότερες.....

Κι εγώ του έκανα διαπραγμάτευση για τις 12 και μου είπε εντάξει αλλά να σου πω μετά ειπα τι 12 τι 14 δεν πειράζει υπομονη εν πιστεύει ο γιατρός ότι το καλύτερο είναι 14 θα το κάνω στις 14!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Ξέρει καμία πόσες έχουμε έτσι ώστε να είμαστε φειδωλες στην χρήση τους🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂 μου είχαν τελειώσει και χτες γενικά μου το λέει και ο άντρα μου είμαι σπατάλη χααχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

😂😂😂😂😂😂😂 μου είχαν τελειώσει και χτες γενικά μου το λέει και ο άντρα μου είμαι σπατάλη χααχαχχαχαχα

θα σχολιαζουμε απο κατω να παιρνουμε και ποντους....χαχαχαχαχαχ καρδουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβο κορίτσι! Καθάρισες που λέμε! Έτοιμη να κάνεις το επόμενο βήμα λοιπόν! Καλή τύχη!

ευχαριστω πολυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

θα σχολιαζουμε απο κατω να παιρνουμε και ποντους....χαχαχαχαχαχ καρδουλα!

Τέλος και για μενα🤣🤣🤣🤣από αύριο πάλι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Μπραβο ρε κοριτσι μου!!!! Ετσι να συνεχίσεις θετικά!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις!!! 🥰❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Μπράβο κορίτσι!!!!!καλους διπλασιασμούς!!!ευχομαι τα καλύτερα!!👍👍👍👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Υπέροχα νέα!!!!!!! Καλό διπλασιασμό!!   Και όλα να σου πάνε καλά!!!!!!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Διαβασα μια μικρή αναστάτωση και η αλήθεια είναι πως στεναχωρήθηκα. Ο καθένας/καθεμία έχει τις αποψεις του. Θεωρώ πως οφειλουμε να σεβόμαστε την κάθε άποψη όποια και αν ειναι αυτή και όπως και αν διατυπωνεται. Το ότι συμφωνουν πχ οι 5 μεταξύ τους και οι 2 διαφωνούν με το σύνολο δε σημαίνει ότι ασκούμε γραπτό bulling , κρίμα, ενήλικες γυναίκες με έναν σκοπό είμαστε όλες εδώ, αμφοτερες πλευρές έτσι? . Απ' όσο γνωρίζω καμία δεν είναι εδώ παρά τη θέλησή της. Επίσης καμία δεν είναι πάντα χαρούμενη ή παντα διαθεσιμή ή παντα στεναχωρημένη ή πάντα απορημένη. Απ' όλα έχει ο "μπαξες" μας και αυτό το κάνει αυτό που είναι.  Κατανόηση σε όλα προτείνω και ηρεμία. Ελευθερία λόγου, γραπτού ειδικά μιας και μένουν τα ρημάδια. 🙏👶💖

Άσχετο αλλά άμα σου πω ότι τώρα κατάλαβα τη φωτογραφία που έχεις βάλει στο προφίλ σου παρ'ολο που σας διαβάζω καιρό!!! Χιχιχιχιχι!!!😅😄😄😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Αυτά θέλουμε να ακούμε!!!!! Καλούς διπλασιασμους ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zoupaki είπε:

Δεν εχει να κάνει άν είμαστε ΟΚ έχει να κάνει ότι μερικές κοπέλες έχουν έμβρυα μέσα τους και μπορεί να τις αναστατώνει η φίλη σου και να παθουν κακό με τον χαμο που προκαλεί όταν μπαίνει μια στις τόσες  και αραδιάζει την συγχυσή της.Ε συγνώμη αλλα δε θα το συζητήσουμε άν πρεπει να υπάρχει ηρεμία εδω μέσα.Ε?

Όλες για έμβρυα που ευελπιστούμε να γίνουν τα μωράκια μας πάμε,,, και όπως πολύ σωστά αναφέρεις σύγχιση δε χρειάζεται γενικότερα,, πόσο μάλλον ειδικότερα. Τώρα αν εσύ θεωρείς πως έγραψα ότι έγραψα γιατι νομίζεις πως είναι θέμα "φιλίας" και ότι υπάρχουν προφίλ "φαντάσματα" δικαίωμα σου αναφαιρετο να το πιστεύεις. Δε θα κάνω mention στο ιστορικό μου για το τι έχω περάσει και περνάω για να αποκτήσω αντίστοιχα μωρό. Προσπάθησα με πολύ ήρεμο τρόπο απλά να πω πως αισθάνθηκα και δέχτηκα όλα όσα μου απαντήσατε αντίστοιχα. Το ότι τα likes δυστυχώς δεν είναι άπειρα για να το δείχνω σε κάθε απάντηση δε με χρήζει "φάντασμα" προφίλ. 

🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Όλες για έμβρυα που ευελπιστούμε να γίνουν τα μωράκια μας πάμε,,, και όπως πολύ σωστά αναφέρεις σύγχιση δε χρειάζεται γενικότερα,, πόσο μάλλον ειδικότερα. Τώρα αν εσύ θεωρείς πως έγραψα ότι έγραψα γιατι νομίζεις πως είναι θέμα "φιλίας" και ότι υπάρχουν προφίλ "φαντάσματα" δικαίωμα σου αναφαιρετο να το πιστεύεις. Δε θα κάνω mention στο ιστορικό μου για το τι έχω περάσει και περνάω για να αποκτήσω αντίστοιχα μωρό. Προσπάθησα με πολύ ήρεμο τρόπο απλά να πω πως αισθάνθηκα και δέχτηκα όλα όσα μου απαντήσατε αντίστοιχα. Το ότι τα likes δυστυχώς δεν είναι άπειρα για να το δείχνω σε κάθε απάντηση δε με χρήζει "φάντασμα" προφίλ. 

🙏👶❤️👶❤️

Συγνώμη που παίρνω τον λόγο αλλά επειδή εγώ ξέρω και έχω διαβάσει από παλιά το φόρουμ απλά έχω γίνει ενεργή τώρα τελευταία ξέρω ότι δεν είσαι φάντασμα προφίλ και ξέρω ότι έχεις περάσει πολλά παρα πολλά αλλά ξέρω και ποσό θάρρος κουραγιο και γνώμες έχεις πει σε κοπέλες γι αυτό μου έκανε εντύπωση ότι φανηκες τουλάχιστον σε μένα και από άλλη μέρα ότι σαν να συμφώνησες λίγο με την επίθεση που έκανε η άλλη κοπέλα η εμένα μου φαίνεσαι λίγο πιο επιθετική βεβαια παντα ευγενική απλά μου κάνει εντύπωση επειδή σε έχω διαβάσει από παλιά να δίνεις και εσυ συμβουλές!ισω έχω διάβασε κάτι λάθος η τα παίρνω κι εγώ λάθος!τεσπα καλή καρδιά δεν θέλω να τσακωθώ με καμία!👍👍👍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η geo2222 είπε:

Συγνώμη που παίρνω τον λόγο αλλά επειδή εγώ ξέρω και έχω διαβάσει από παλιά το φόρουμ απλά έχω γίνει ενεργή τώρα τελευταία ξέρω ότι δεν είσαι φάντασμα προφίλ και ξέρω ότι έχεις περάσει πολλά παρα πολλά αλλά ξέρω και ποσό θάρρος κουραγιο και γνώμες έχεις πει σε κοπέλες γι αυτό μου έκανε εντύπωση ότι φανηκες τουλάχιστον σε μένα και από άλλη μέρα ότι σαν να συμφώνησες λίγο με την επίθεση που έκανε η άλλη κοπέλα η εμένα μου φαίνεσαι λίγο πιο επιθετική βεβαια παντα ευγενική απλά μου κάνει εντύπωση επειδή σε έχω διαβάσει από παλιά να δίνεις και εσυ συμβουλές!ισω έχω διάβασε κάτι λάθος η τα παίρνω κι εγώ λάθος!τεσπα καλή καρδιά δεν θέλω να τσακωθώ με καμία!👍👍👍❤️

Σε ευχαριστώ για τα λόγια σου. Αλήθεια!

Ειλικρινά δεν έχω να χωρίσω τίποτα,,,με καμία,,, απεναντίας να ενώσω ναι,,,τον κοινό σκοπό όλων μας,τη μητρότητα. Αισθάνομαι την καθεμία σας απ'όλες τις πλευρές και απόψεις οποίες και αν είναι αυτές, ακόμα και περιπτώσεις που δεν ταιριάζουν με τη δική μου. Για μένα η ενσυναίσθηση παίζει μεγάλο ρόλο στη ζωή μου και προσπαθώ να βλέπω όσο μπορώ και την πλευρά του άλλου. Οι καταστάσεις στον συγκεκριμένο τομέα της ζωής μας και στον απώτερο σκοπό μας ίσως να μας σκληραίνουν λίγο , ίσως να μας κάνουν λίγο πιο απόμακρες, ίσως λίγο πιο πιο πιο ,,,δεν ξέρω πόσα "πιο" μπορεί να περάσει μια γυναίκα. Ακόμα και ότι μια άλλη γυναίκα σήμερα,, για τους δικούς της λόγους και πιστεύω, έριξε "μια βόμβα" (γιατί και εγώ έτσι την είδα,σα βόμβα) δε σημαίνει ότι μπορεί να είναι απαραίτητα κακιά ,,ίσως να περνάει δύσκολα και να μην ήταν η κατάλληλη μέρα,,ίσως πολλά ίσως,,, απλά εγώ προσπάθησα να ηρεμήσω τα νερά,,, μάθημα,,,δεν το ξανακάνω,,,😂🤣😂

Δε συμμετέχω τόσο ενεργά όσο πριν γιατί είναι πολλά νέα κορίτσια που έχουν διάθεση, όρεξη,ανάγκη , χρόνο και ότι είναι αυτό τελοσπαντων που τις οδήγησε να είναι εδώ που είναι, και φυσικά σας διαβάζω, απλά θες δεν έχω κάτι να πω απαραίτητα όταν με καλύπτουν οι περισσότερες στα λεγόμενα τους? Θες το έχω ρίξει στη δουλειά γιατί αυτή με κάνει να ξεχνιέμαι απ'τη σκέψη "μωρό" ? Θες γιατί ακόμα έχω δρόμο ως την επόμενη προσπάθεια? Ότι και να είναι δεν είναι ότι δε συμπαθώ κάποια κοπέλα,,,ίσα ίσα συμπάσχω και πραγματικα εύχομαι για την καθεμία να πετύχει το υπέρτατο,,,τη μητρότητα. Μόνο αυτός ο στόχος έχει σημασία και γαλήνη στο τέλος!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ για τα λόγια σου. Αλήθεια!

Ειλικρινά δεν έχω να χωρίσω τίποτα,,,με καμία,,, απεναντίας να ενώσω ναι,,,τον κοινό σκοπό όλων μας,τη μητρότητα. Αισθάνομαι την καθεμία σας απ'όλες τις πλευρές και απόψεις οποίες και αν είναι αυτές, ακόμα και περιπτώσεις που δεν ταιριάζουν με τη δική μου. Για μένα η ενσυναίσθηση παίζει μεγάλο ρόλο στη ζωή μου και προσπαθώ να βλέπω όσο μπορώ και την πλευρά του άλλου. Οι καταστάσεις στον συγκεκριμένο τομέα της ζωής μας και στον απώτερο σκοπό μας ίσως να μας σκληραίνουν λίγο , ίσως να μας κάνουν λίγο πιο απόμακρες, ίσως λίγο πιο πιο πιο ,,,δεν ξέρω πόσα "πιο" μπορεί να περάσει μια γυναίκα. Ακόμα και ότι μια άλλη γυναίκα σήμερα,, για τους δικούς της λόγους και πιστεύω, έριξε "μια βόμβα" (γιατί και εγώ έτσι την είδα,σα βόμβα) δε σημαίνει ότι μπορεί να είναι απαραίτητα κακιά ,,ίσως να περνάει δύσκολα και να μην ήταν η κατάλληλη μέρα,,ίσως πολλά ίσως,,, απλά εγώ προσπάθησα να ηρεμήσω τα νερά,,, μάθημα,,,δεν το ξανακάνω,,,😂🤣😂

Δε συμμετέχω τόσο ενεργά όσο πριν γιατί είναι πολλά νέα κορίτσια που έχουν διάθεση, όρεξη,ανάγκη , χρόνο και ότι είναι αυτό τελοσπαντων που τις οδήγησε να είναι εδώ που είναι, και φυσικά σας διαβάζω, απλά θες δεν έχω κάτι να πω απαραίτητα όταν με καλύπτουν οι περισσότερες στα λεγόμενα τους? Θες το έχω ρίξει στη δουλειά γιατί αυτή με κάνει να ξεχνιέμαι απ'τη σκέψη "μωρό" ? Θες γιατί ακόμα έχω δρόμο ως την επόμενη προσπάθεια? Ότι και να είναι δεν είναι ότι δε συμπαθώ κάποια κοπέλα,,,ίσα ίσα συμπάσχω και πραγματικα εύχομαι για την καθεμία να πετύχει το υπέρτατο,,,τη μητρότητα. Μόνο αυτός ο στόχος έχει σημασία και γαλήνη στο τέλος!!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Να ορίστε εγώ αυτή την @condios ήξερα!!!μικας πολύ ωραία γράφεις δηλαδή και να σου πω κάτι από γυναίκες σαν εσένα περιμένω κι σαν νέα στο φόρουμ να μάθω πράγματα να παίρνω κουραγιο! Να είσαι ενεργή όταν θες και να μας λες τα νέα σου όλες θελουμε να μάθουμε τον αγώνα της άλλης γιατί είμαστε μια παρέα εγώ έτσι το βλέπω με κοινό στόχο!!🤰🤰🤰👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mia2020 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου! Ίσως κάποιες παλιότερες κοπέλες με θυμούνται, καθώς δε μπαίνω συχνά λόγω περιορισμένου χρόνου. 

Μετά από δύο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές κατά τη διάρκεια του τελευταίου έτους πήρα σήμερα θετική χοριακή! Ήταν 380!

Δυσκολεύομαι ακόμη να το πιστέψω... Είναι βέβαια πολύ νωρίς, αλλά ελπίζω ότι θα πάνε όλα τα επόμενα βήματα όπως πρέπει! 

Αισιοδοξία και δύναμη εύχομαι σε όλες!!! 🥰

Μπραβο βρε κορίτσι μου! Πόσο χαίρομαι όταν διαβάζω τετοια νεα! Με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιά το παιδάκι σου!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου πόσο λυπάμαι που η δική μου αποτυχία δημιούργησε την όλη παρεξήγηση! Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ! Είμαι εδω μέσα απο το 2011 που άρχισα την πρώτη μου προσπάθεια! Κ μπήκα για να δίνω κουράγιο κ να παίρνω κουράγιο! Γιατί δύσκολα σε καταλαβαίνει κάποιος απ εξω που δεν ζει τον αγωνα κ τις ανησυχιες μας! Αν κ ακομα δεν εχω καταφερει να κανω παιδακι(με τελευταια δευτερη αποτυχια μεσα στο 2021 σήμερα και είχα κ αποχη 7 χρονια απο τις διαδικασίες) χαίρομαι πάντα με την επιτυχία οποιασδήποτε κοπελας όπως και λυπάμαι με την όποια αποτυχία της! Έτσι πρεπει να κανουμε όλες! Σας φιλώ με αγάπη κ κατανόηση!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

Βρε κορίτσια μου πόσο λυπάμαι που η δική μου αποτυχία δημιούργησε την όλη παρεξήγηση! Πραγματικά λυπάμαι πάρα πολύ! Είμαι εδω μέσα απο το 2011 που άρχισα την πρώτη μου προσπάθεια! Κ μπήκα για να δίνω κουράγιο κ να παίρνω κουράγιο! Γιατί δύσκολα σε καταλαβαίνει κάποιος απ εξω που δεν ζει τον αγωνα κ τις ανησυχιες μας! Αν κ ακομα δεν εχω καταφερει να κανω παιδακι(με τελευταια δευτερη αποτυχια μεσα στο 2021 σήμερα και είχα κ αποχη 7 χρονια απο τις διαδικασίες) χαίρομαι πάντα με την επιτυχία οποιασδήποτε κοπελας όπως και λυπάμαι με την όποια αποτυχία της! Έτσι πρεπει να κανουμε όλες! Σας φιλώ με αγάπη κ κατανόηση!! ❤️❤️❤️

Καλή μου σε παρακαλώ πολύ εσύ δεν δημιούργησες τίποτα απολύτως.......έχεις τον πόνο σου εσύ μην έχεις και αυτό στο μυαλό σου πραγματικά.....μια διαφωνία υπήρξε έληξε και πάμε όλοι παρακάτω....δεν έγινε τίποτα που πρέπει να σε κάνει να νιώθεις άσχημα.......❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/6/2021 at 1:54 ΜΜ, ο/η geo2222 είπε:

Σίγουρα υπάρχουν και ζευγάρια που καταφέρνουν το πρώτο παιδί με φυσική σύλληψη και για δεύτερο πάνε σε εξωσωματική η ζωή και η φύση δεν ξέρεις τι μπορεί να σου φέρουν και ποτέ!!!θα έρθει κι σε εμάς η μέρα που θα τα καταφέρουμε απλά μπορεί να χρειαστεί να κάνουμε παραπάνω πράγματα!!!😉😉😉

Εδω εγω... τον μικρο αν και με δυσκόλεψε, 1.5 χρονο ηρθε φυσιολογικά.  Τώρα πρέπει να κάνω εξωσωματική.  Σημασία έχει ότι δεν το βάζουμε κάτω.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...