Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ifigeneia ΜΕ ΜΙΑ ΛΕΞΗ

Τ Ε Λ Ε Ι Ο :woohoo: :woohoo:

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ :silly: :lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σας εχω βαλει πια τραγουδια μαρεσουν πολυ σαλλα ποστ κ μιας που η ιφιγενεια εριξε τους τονους ας παρουσιασω κ αυτο το τραγουδακι.τελειο???

ιφιγενεια πολυ ταξιδιαρικο το κομματι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το δικό σου συμπατριώτισσα πολύ ταξιδιάρικο! Παλιό κι αγαπημένο!

Να'σαι καλά που μου το θύμισες!!!

Ε ρε τι θυμήθηκα τώρα!!!!!! OLD σου λέει κάτι ή είχες άλλα στέκια εσύ? ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥΣ....(ΜΙΚΡΗ ΗΜΟΥΝ.....:blush: )

http://www.youtube.com/watch?v=zgIwW-igwZ0

ΚΑΖΟΥΛΗΣ......:woohoo: :woohoo: (ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ "ΧΡΩΜΑ" ΤΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΝΑΝ ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ..... (ΞΕΘΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΠΟΥΛΑΜΕΕΕΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕΕΕ:laugh: )

http://www.youtube.com/watch?v=y8UjLT7Jngg

2002 ΞΑΝΑ.....

http://www.youtube.com/watch?v=fs0SkxBY4cI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=u-7MDS8YGoc σκαρλετ αφου εβαλες το φανη απ απο καζουλη ας βαλω το αννα εγω..

ξερεις οτι το φανη το γραψε για μια γκομενα ε?? προσεξε τα λογια.φοβερος ο καζουλης:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνη annaki, πατρίδα!!!

Πωπω σκάρλετ με το μπαρ το ναυάγιο ειλικρινά με έστειλες!!!

Τι τραγουδάρες είναι αυτές που αφιερώνετε κορίτσια??? Φανταστικά όλα!!!

Να΄στε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...